libk3b - en to lv translation catalogue (776 entries)

en: Inhibiting sleep for disc writing
lv: Aptur iesnaudināšanu diska rakstīšanai

en: Disable inhibition for disc writing
lv: Izslēdz iesnaudināšanu diska rakstīšanai

en: Auto
lv: Automātiski

en: Source
lv: Avots

en: Target
lv: Mērķis

en: Writing Audio Cue File
lv: Raksta audio „Cue“ datni

en: Analysing the audio file failed. Corrupt file?
lv: Neveiksmīga audio datnes analīze. Iespējams, bojāta datne.

en: Analysing the audio file
lv: Analizē audio datni

en: Analysing %1
lv: Analizē %1

en: Unable to handle '%1' due to an unsupported format.
lv: Neizdevās apstrādāt „%1“, jo datnes formāts nav atbalstīts.

en: No valid audio cue file: '%1'
lv: Nav derīga audio „cue“ datne:'%1'

en: Could not load libcdparanoia.
lv: Neizdevās ielādēt „libcdparanoia“.

en: Could not open device %1
lv: Neizdevās atvērt ierīci %1

en: Error while initializing audio ripping.
lv: Kļūda inicializējot audio izkopēšanu.

en: Unable to open '%1' for writing.
lv: Neizdevās atvērt rakstīšanai „%1“.

en: Unrecoverable error while ripping track %1.
lv: Nelabojama kļūda, kopējot %1. celiņu.

en: Write Binary Image
lv: Rakstīt bināru attēlu

en: One copy successfully created | %1 copies successfully created
lv[0]: Veiksmīgi izveidota %1 kopija
lv[1]: Veiksmīgi izveidotas %1 kopijas
lv[2]: Veiksmīgi izveidots %1 kopiju

en: Writing track %1 of %2
lv: Raksta %1. celiņu no %2

en: Writing cue/bin Image
lv: Raksta „cue/bin“ attēlu

en:  - %1 Copy |  - %1 Copies
lv[0]:  — %1 kopija
lv[1]:  — %1 kopijas
lv[2]:  — %1 kopiju

en: Erasing CD-RW
lv: Dzēš CD-RW

en: When erasing a CD-RW no progress information is available.
lv: CD-RW dzēšanas laikā nav pieejama nekāda progresa informācija.

en: Please insert a rewritable CD medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
lv: Ievietojiet diskdzinī pārrakstāmu kompaktdisku<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Blanking error.
lv: Tukšošanas kļūda.

en: Sorry, no error handling yet.
lv: Atvainojamies, pagaidām kļūdu apstrāde nav pieejama.

en: Quick Format
lv: Ātrā formatēšana

en: Checking Source Medium
lv: Pārbauda avota datu nesēju

en: Waiting for source medium
lv: Gaida avota datu nesēju

en: Checking source medium
lv: Pārbauda avota datu nesēju

en: K3b does not copy CDs containing multiple data tracks.
lv: „K3b“ nekopē CD diskus, kuri satur vairākus datu celiņus.

en: Copying Multisession Data CD.
lv: Kopē daudzsesiju datu CD.

en: Copying Data CD.
lv: Kopē datu CD.

en: K3b can only copy CD-Extra mixed mode CDs.
lv: „K3b“ prot kopēt tikai „CD-Extra“ jauktā režīma diskus.

en: Copying Enhanced Audio CD (CD-Extra).
lv: Kopē „Enhanced Audio CD“ („CD-Extra“).

en: Copying Audio CD.
lv: Kopē audio CD.

en: The source disk is empty.
lv: Avota disks ir tukšs.

en: K3b needs cdrecord 2.01a12 or newer to copy Mode2 data tracks.
lv: „K3b“ nepieciešams „cdrecorder“ 2.01a12 vai jaunāka versija, lai kopētu „Mode2“ datu celiņus.

en: You will only be able to copy the first session in raw writing mode. Continue anyway?
lv: Jūs varēsiet pārkopēt tikai pirmo sesiju „raw“ rakstīšanas režīmā. Vai vēlaties turpināt?

en: Multisession CD
lv: Daudzsesiju CD

en: Only copying first session.
lv: Kopē tikai pirmo sesiju.

en: Unable to determine free space in temporary folder '%1'.
lv: Neizdevās noteikt brīvās vietas daudzumu pagaidu mapē „%1“.

en: Not enough space left in temporary folder.
lv: Pagaidu mapē nav pietiekami daudz brīvas vietas.

en: Unmounting source medium
lv: Atmontē avota datu nesēju

en: Unable to read Table of contents
lv: Neizdevās nolasīt satura rādītāju

en: Searching CD-Text
lv: Meklē „CD-Text“

en: Found CD-Text (%1 - %2).
lv: Atrasts „CD-Text“ (%1 — %2).

en: Found corrupted CD-Text. Ignoring it.
lv: Atrasts sabojāts „CD-Text“. Tiek ignorēts.

en: No CD-Text found.
lv: „CD-Text“ nav atrasts.

en: Querying CDDB
lv: Vaicā CDDB

en: Found CDDB entry (%1 - %2).
lv: Atrasts CDDB ieraksts (%1 — %2).

en: No CDDB entry found.
lv: Nav atrasts neviens CDDB ieraksts.

en: CDDB error (%1).
lv: CDDB kļūda (%1).

en: Found CD-Text (%1 - %2) and CDDB (%3 - %4) entries. Which one should be used to generate the CD-Text on the new CD?
lv: Atrasts „CD-Text“ (%1 — %2) un CDDB (%3 — %4) ieraksts. Kuru izmantot jaunā diska „CD-Text“ veidošanai?

en: Use CD-Text data
lv: Izmantot „CD-Text“ datus

en: Use CDDB entry
lv: Izmantot CDDB ierakstu

en: Preparing write process...
lv: Sagatavojas rakstīšanai...

en: Specified an unusable temporary path. Using default.
lv: Norādīts neizmantojams pagaidu mapes ceļš. Izmanto noklusēto.

en: Unable to create temporary folder '%1'.
lv: Neizdevās izveidot pagaidu mapi „%1“.

en: Using temporary folder %1.
lv: Izmanto pagaidu mapi „%1“.

en: Do you want to overwrite %1?
lv: Vai vēlaties pārrakstīt „%1“?

en: File Exists
lv: Datne pastāv

en: Writing image file to %1.
lv: Raksta attēla datni uz „%1“.

en: Reading Session %1
lv: Lasa sesiju %1

en: Reading Source Medium
lv: Lasa avota datu nesēju

en: Reading track %1 of %2
lv: Lasa %1. celiņu no %2

en: Simulating Session %1
lv: Imitē %1. sesiju

en: Writing Copy %1 (Session %2)
lv: Raksta %1. kopiju (%2. sesija)

en: Writing Copy (Session %1)
lv: Raksta kopiju (%1. sesija)

en: Simulating
lv: Simulē

en: Writing Copy %1
lv: Raksta %1. kopiju

en: Writing Copy
lv: Raksta kopiju

en: Waiting for media
lv: Gaida datu nesēju

en: It is not possible to write CD-Text in TAO mode.
lv: TAO režīmā nevar rakstīt „CD-Text“.

en: Successfully read session %1.
lv: Veiksmīgi nolasīta sesija „%1“.

en: Successfully read source disk.
lv: Veiksmīgi nolasīts avota disks.

en: K3b was unable to eject the source disk. Please do so manually.
lv: „K3b“ neizdevās izgrūst avota disku. Izņemiet disku.

en: Error while reading session %1.
lv: Kļūda lasot sesiju „%1“.

en: Need to reload medium to return to proper state.
lv: Nepieciešams pārlādēt datu nesēju, lai atgrieztos pareizā stāvoklī.

en: Reloading the medium
lv: Pārlādē datu nesēju

en: K3b was unable to eject the written disk. Please do so manually.
lv: „K3d“ neizdevās izgrūst ierakstīto disku. Izņemiet to manuāli.

en: Please reload the medium and press 'OK'
lv: Pārlādējiet datu nesēju un nospiediet „Labi“

en: Failed to reload the medium
lv: Neizdevās pārlādēt datu nesēju

en: Removing temporary files.
lv: Dzēš pagaidu datnes.

en: Removing image files.
lv: Dzēš attēla datnes.

en: Creating CD Image
lv: Veido CD attēlu

en: Simulating CD Copy On-The-Fly
lv: Simulē tūlītējo CD kopēšanu

en: Simulating CD Copy
lv: Simulē CD kopēšanu

en: Copying CD On-The-Fly
lv: Veic tūlītējo CD kopēšanu

en: Copying CD
lv: Kopē CD

en: Creating 1 copy | Creating %1 copies
lv[0]: Veido %1 kopiju
lv[1]: Veido %1 kopijas
lv[2]: Veido %1 kopiju

en: Could not find %1 executable.
lv: Neizdevās atrast izpilddatni „%1“.

en: Could not start %1.
lv: Neizdevās sākt „%1“.

en: %1 returned an unknown error (code %2).
lv: „%1“ atgrieza nezināmu kļūdu (kods %2).

en: %1 did not exit cleanly.
lv: „%1“ neizgāja tīri.

en: Cdrecord version %1 does not have cloning support.
lv: „Cdrecord“ versijā %1 nav klonēšanas atbalsta.

en: No device set.
lv: Nav norādīta ierīce.

en: CD writer %1 (%2) does not support cloning.
lv: CD rakstītājs „%1“ (%2) neatbalsta klonēšanu.

en: Reading clone image
lv: Lasa klona attēlu

en: Writing Track %1 of %2
lv: Raksta %1. celiņu no %2

en: Successfully written clone copy %1.
lv: Veiksmīgi ierakstīta klona %1. kopija.

en: Successfully read disk.
lv: Disks ir veiksmīgi nolasīts.

en: Failed to read disk completely in clone mode.
lv: Neizdevās nolasīt visu disku klona režīmā.

en: Error while reading disk.
lv: Kļūda, lasot disku.

en: Simulating clone copy
lv: Imitē klona kopēšanu

en: Writing clone copy %1
lv: Ieraksta klona %1 kopiju

en: Creating Clone Image
lv: Izveido klona attēlu

en: Simulating Clone Image
lv: Simulē klona attēlu

en: Burning Clone Image
lv: Ieraksta klona attēlu

en: Simulating CD Cloning
lv: Imitē CD klonēšanu

en: Cloning CD
lv: Klonē CD

en: Creating 1 clone copy | Creating %1 clone copies
lv[0]: Veido %1 klona kopiju
lv[1]: Veido %1 klonu kopijas
lv[2]: Veido %1 klonu kopijas

en: Unable to open libdvdcss.
lv: Neizdevās atvērt „libdvdcss“.

en: Retrieving all CSS keys. This might take a while.
lv: Iegūst CSS atslēgas. Tas var aizņemt laiku.

en: Failed to retrieve all CSS keys.
lv: Neizdevās iegūt visas CSS atslēgas.

en: Video DVD decryption failed.
lv: Neizdevās atšifrēt video DVD.

en: No support for reading formless Mode2 sectors.
lv: Nav atbalsta neformētu „Mode2“ sektoru lasīšanai.

en: Unsupported sector type.
lv: Neatbalstīts sektora tips.

en: Reading with sector size %1.
lv: Lasa ar sektora izmēru %1.

en: Error while reading sector %1.
lv: Kļūda lasot sektoru %1.

en: Ignored %1 erroneous sector. | Ignored a total of %1 erroneous sectors.
lv[0]: Ignorēts %1 kļūdains sektors.
lv[1]: Ignorēti %1 kļūdaini sektori.
lv[2]: Ignorēts %1 kļūdainu sektoru.

en: Problem while reading. Retrying from sector %1.
lv: Problēma lasot. Mēģina atkārtoti lasīt sektoru %1.

en: Ignoring read error in sector %1.
lv: Ignorē lasīšanas kļūdas sektorā %1.

en: Changing DVD Booktype
lv: Maina DVD grāmatas veidu

en: No device set
lv: Nav norādīta ierīce

en: Please insert an empty DVD+R or a DVD+RW medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
lv: Lūdzu, ievietojiet tukšu DVD+R vai DVD+RW datu nesēju ierīcē<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Checking medium
lv: Pārbauda datu nesēju

en: Booktype successfully changed
lv: Grāmatas veids veiksmīgi nomainīts

en: Please send me an email with the last output.
lv: Atsūtiet man e-pastu ar pēdējo izvadi.

en: Ejecting DVD...
lv: Izgrūž DVD...

en: Unable to eject media.
lv: Neizdevās izgrūst datu nesēju.

en: Cannot change booktype on non-empty DVD+R media.
lv: Neizdevās nomainīt grāmatas veidu ne tukšam DVD+R datu nesējam.

en: No DVD+R(W) media found.
lv: Netika atrasts DVD+R(W) datu nesējs.

en: Unable to determine media state.
lv: Neizdevās noteikt datu nesēja stāvokli.

en: Changing Booktype
lv: Maina grāmatas veidu

en: K3b does not support writing on-the-fly with growisofs %1.
lv: „K3b“ neatbalsta tūlītējo rakstīšanu ar „growisofs“ %1.

en: Disabling on-the-fly writing.
lv: Izslēdz tūlītējo rakstīšanu.

en: No source medium found.
lv: Nav atrasts avota datu nesējs.

en: Found encrypted DVD.
lv: Atrasts šifrēts DVD.

en: Cannot copy encrypted DVDs.
lv: Nevar kopēt šifrētus DVD.

en: The writer does not support writing Double Layer DVDs.
lv: Rakstītājs neatbalsta divslāņu DVD rakstīšanu.

en: This growisofs version does not support writing Double Layer DVDs.
lv: Šī „growisofs“ versija neatbalsta divslāņu DVD rakstīšanu.

en: K3b does not support copying multi-session DVD or Blu-ray disks.
lv: „K3b“ neatbalsta daudzsesiju DVD vai „Blu-ray“ disku kopēšanu.

en: K3b relies on the size saved in the ISO 9660 header.
lv: „K3b“ paļaujas uz izmēru, kas saglabāts ISO 9660 galvenē.

en: This might result in a corrupt copy if the source was mastered with buggy software.
lv: Var sanākt bojāta kopija, ja avots ir veidots ar kļūdainu programmatūru.

en: Unable to determine the ISO 9660 filesystem size.
lv: Neizdevās noteikt ISO 9660 datņu sistēmas izmēru.

en: K3b does not support copying DVD-RAM.
lv: „K3b“ neatbalsta DVD-RAM kopēšanu.

en: Unsupported media type.
lv: Neatbalstīts datu nesēja tips.

en: Reading source medium.
lv: Lasa avota datu nesēju.

en: Creating image
lv: Veido attēlu

en: Simulating copy
lv: Simulē kopēšanu

en: Writing copy %1
lv: Raksta kopiju %1

en: Writing copy
lv: Raksta kopiju

en: Successfully read source medium.
lv: Avota datu nesējs veiksmīgi nolasīts.

en: K3b was unable to eject the source medium. Please do so manually.
lv: „K3b“ neizdevās izgrūst avota datu nesēju. Izņemiet datu nesēju.

en: Successfully written copy %1.
lv: Veiksmīgi ierakstīta %1. kopija.

en: Verifying copy %1
lv: Pārbauda %1. kopiju

en: Verifying copy
lv: Pārbauda kopiju

en: K3b was unable to eject the written medium. Please do so manually.
lv: „K3b“ neizdevās izgrūst ierakstīto datu nesēju. Izņemiet datu nesēju.

en: Unsupported media type: %1
lv: Neatbalstīts datu nesēja tips: %1

en: %1 media do not support write simulation. Do you really want to continue? The disc will actually be written to.
lv: %1 datu nesējs neatbalsta rakstīšanas simulāciju. Vai tiešām vēlaties turpināt? Dati tiks neatgriezeniski ierakstīti.

en: No Simulation with %1
lv: Nav simulācijas ar „%1“

en: Writing DVD copy
lv: Raksta DVD kopiju

en: Writing mode ignored when writing DVD+R(W) media.
lv: Rakstīšanas režīmu ignorē, rakstot DVD+R(W) datu nesējos.

en: Writing %1.
lv: Raksta „%1“.

en: Your writer (%1 %2) does not support simulation with DVD-R(W) media. Do you really want to continue? The media will actually be written to.
lv: Rakstītājs (%1 %2) neatbalsta simulāciju ar DVD-R(W) datu nesēju. Vai tiešām vēlaties turpināt? Dati datu nesējā tiks ierakstīti.

en: No Simulation with DVD-R(W)
lv: Nav simulācijas ar DVD-R(W)

en: Writing DVD-RW in restricted overwrite mode.
lv: Raksta DVD-RW ierobežotās pārrakstīšanas režīmā.

en: Writing DVD-RW in DAO mode.
lv: Raksta DVD-RW DAO režīmā.

en: Writing DVD-RW in incremental mode.
lv: Raksta DVD-RW inkrementālā režīmā.

en: Restricted Overwrite is not possible with DVD-R media.
lv: Ierobežotais pārrakstīšanas režīms nav iespējams ar DVD-R datu nesēju.

en: Writing %1 in DAO mode.
lv: Raksta %1 DAO režīmā.

en: Writing %1 in incremental mode.
lv: Raksta %1 inkrementālā režīmā.

en: Writing BD copy
lv: Raksta BD kopiju

en: Removed image file %1
lv: Noņemta attēla datne %1

en: Creating Image
lv: Veido attēlu

en: Copying DVD or BD On-The-Fly
lv: Veic tūlītējo DVD vai BD kopēšanu

en: Copying DVD or BD
lv: Kopē DVD vai BD

en: Formatting disc
lv: Formatē disku

en: Unmounting medium
lv: Atmontē datu nesēju

en: Please insert a rewritable DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
lv: Ievietojiet pārrakstāmo DVD vai „Blu-ray“ datu nesēju ierīcē<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Formatting successfully completed
lv: Formatēšana ir veiksmīgi pabeigta

en: Do not be concerned with the progress stopping before 100%.
lv: Nesatraucaties, ja progress apstāsies pirms 100%.

en: The formatting will continue in the background during writing.
lv: Ierakstīšanas laikā formatēšana turpināsies fonā.

en: Ejecting medium...
lv: Izgrūž datu nesēju...

en: Unable to eject medium.
lv: Neizdevās izgrūst datu nesēju.

en: Found %1 medium.
lv: Atrasts %1 datu nesējs.

en: No rewritable DVD or BD medium found. Unable to format.
lv: Netika atrasts neviens pārrakstāms DVD vai BD datu nesējs. Nav iespējams formatēt.

en: No need to format %1 media more than once.
lv: Datu nesēju „%1“ nav nepieciešams formatēt vairāk par vienu reizi.

en: It may simply be overwritten.
lv: To var vienkārši pārrakstīt.

en: Forcing formatting anyway.
lv: Veikt piespiedu formatēšanu.

en: It is not recommended to force formatting of %1 media.
lv: Nav ieteicams veikt piespiedu formatēšanu „%1“ datu nesējam.

en: After 10-20 reformats the media might become unusable.
lv: Jau pēc 10—20 formatēšanas reizēm datu nesējs var kļūt nelietojams.

en: Formatting %1 medium
lv: Formatē datu nesēju „%1“

en: Formatted in %1 mode.
lv: Formatēts „%1“ režīmā.

en: Media is already empty.
lv: Datu nesējs jau ir tukšs.

en: Formatting DVD-RW in %1 mode.
lv: Formatē DVD-RW „%1“ režīmā.

en: Unable to determine the current formatting state of the DVD-RW medium.
lv: Neizdevās noteikt DVD-RW datu nesēja pašreizējo formatēšanas stāvokli.

en: Using %1 %2 – Copyright © %3
lv: Izmanto %1 %2 — autortiesības © %3

en: Formatting
lv: Formatē

en: Preparing data
lv: Sagatavo datus

en: Could not find image %1
lv: Neizdevās atrast attēlu %1

en: Verifying written data
lv: Pārbauda ierakstītos datus

en: Verifying written copy %1 of %2
lv: Pārbauda ierakstīto kopiju %1 no %2

en: Writing image
lv: Raksta attēlu

en: Writing copy %1 of %2
lv: Raksta kopiju %1 no %2

en: Waiting for medium
lv: Gaida datu nesēju

en: Simulating ISO 9660 Image
lv: Simulē ISO 9660 attēlu

en: Burning ISO 9660 Image
lv: Raksta ISO 9660 diska attēlu

en: Cannot write %1 media using %2. Falling back to default application.
lv: Neizdevās rakstīt „%1“ datu nesēju izmantojot „%2“. Atgriežas pie noklusējuma programmas.

en: DVD and Blu-ray tracks can only be written in MODE1.
lv: DVD vai „Blu-ray“ celiņus var ierakstīt tikai MODE1 režīmā.

en: Missing Blu-ray support in cdrecord and growisofs. Please update the system.
lv: Trūkst „Blu-ray“ atbalsts „cdrecord“ un „growisofs“ programmā. Atjauniniet sistēmu.

en: Track lengths below 4 seconds violate the Red Book standard.
lv: Celiņi, kas ir īsāki par četrām sekundēm, pārkāpj „Red Book“ standartu.

en: On-the-fly writing with cdrecord < 2.01a13 not supported.
lv: Tūlītējo ierakstīšanu neatbalsta „cdrecord“ < 2.01a13.

en: Cdrecord %1 does not support CD-Text writing.
lv: „Cdrecorder“ %1 neatbalsta „CD-Text“ rakstīšanu.

en: Your writer (%1 %2) does not support Incremental Streaming with %3 media. Multisession will not be possible. Continue anyway?
lv: Jūsu rakstītājs (%1 %2) neatbalsta inkrementālo straumēšanu ar %3 datu nesēju. Daudzsesiju režīms nebūs pieejams. Vai vēlaties turpināt?

en: No Incremental Streaming
lv: Nav inkrementālās straumēšanas

en: DVD+R(W) media do not support write simulation. Do you really want to continue? The media will actually be written to.
lv: DVD+R(W) datu nesējs neatbalsta rakstīšanas imitāciju. Vai tiešām vēlaties turpināt? Dati patiesi tiks ierakstīti.

en: No Simulation with DVD+R(W)
lv: Nav imitācijas ar DVD+R(W)

en: Most writers do not support writing multisession CDs in DAO mode.
lv: Lielākā daļa rakstītāju neatbalsta daudzsesiju CD rakstīšanu DAO režīmā.

en: No version of cdrskin can do this yet.
lv: Neviena „cdrskin“ versija to vēl nevar izdarīt.

en: Writing CD in Session At Once mode.
lv: Raksta CD „Session At Once“ režīmā.

en: Writing CD in Track At Once mode.
lv: Raksta CD „Track At Once“ režīmā.

en: Writing CD in Raw mode.
lv: Raksta CD „Raw“ režīmā.

en: Appending session to CD
lv: Pievieno sesiju CD diskam

en: Writing rewritable CD in Session At Once mode.
lv: Raksta pārrakstāmo CD „Session At Once“ režīmā.

en: Writing rewritable CD in Track At Once mode.
lv: Raksta pārrakstāmo CD „Track At Once“ režīmā.

en: Writing rewritable CD in Raw mode.
lv: Raksta pārrakstāmo CD „Raw“ režīmā.

en: Appending session to rewritable CD.
lv: Pievieno sesiju pārrakstāmajam CD diskam.

en: Growing ISO 9660 filesystem on DVD+RW.
lv: Veido ISO 9660 datņu sistēmu uz DVD+RW.

en: Growing ISO 9660 filesystem on DVD-RW in restricted overwrite mode.
lv: Veido ISO 9660 datņu sistēmu uz DVD+RW ierobežotās pārrakstīšanas režīmā.

en: Appending session to DVD+R.
lv: Pievieno sesiju DVD+R diskam.

en: Appending session to Double Layer DVD+R.
lv: Pievieno sesiju divslāņu DVD+R diskam.

en: Appending session to %1.
lv: Pievieno sesiju %1.

en: Writing Double Layer DVD+R.
lv: Raksta divslāņu DVD+R.

en: Using readcd %1 instead of default version for clone support.
lv: Klonēšanas atbalstam izmanto „readcd“ %1, nevis noklusēto versiju.

en: Could not find readcd executable with cloning support.
lv: Neizdevās atrast „readcd“ izpildāmo datni ar klonēšanas atbalstu.

en: Writing image to %1.
lv: Raksta attēlu uz %1.

en: Could not start readcd.
lv: Neizdevās sākt „readcd“.

en: Cannot read source disk.
lv: Neizdevās nolasīt avota disku.

en: Retrying from sector %1.
lv: Mēģina vēlreiz no %1. sektora.

en: Uncorrected error in sector %1
lv: Nelabota kļūda %1. sektorā

en: Corrected error in sector %1
lv: Labota kļūda %1. sektorā

en: %1 returned error: %2
lv: %1 atgrieza kļūdu: %2

en: Readcd exited abnormally.
lv: „Readcd“ beidza darbu nepareizi.

en: Internal Error: Verification job improperly initialized (%1)
lv: Iekšējā kļūda: verifikācijas darbs nepareizi uzsākts (%1)

en: no tracks added
lv: celiņi nav pievienoti

en: specified track number '%1' not found on medium
lv: norādītais celiņa numurs „%1“ nav atrasts datu nesējā

en: Verifying track %1
lv: Pārbauda celiņu %1

en: Written data in track %1 differs from original.
lv: Ierakstītie dati celiņā %1 atšķiras no oriģināla.

en: Written data verified.
lv: Ierakstītie dati pārbaudīti.

en: %1 executable could not be found.
lv: Neizdevās atrast izpilddatni „%1“.

en: %1 version %2 is too old.
lv: „%1“ versija %2 ir par vecu.

en: Analysing Title %1 of Video DVD %2
lv: Analizē video DVD „%2“ nosaukumu %1

en: Analysing Chapter %1 of %2
lv: Analizē %1. nodaļu no %2

en: Ignoring clipping values of last chapter due to its short playback time.
lv: Īsās atskaņošanas laika dēļ, pēdējās nodaļas apgriešanas vērtības ignorē.

en: Unable to create folder '%1'
lv: Neizdevās izveidot mapi „%1“

en: Invalid filename: '%1'
lv: Nederīgs datnes nosaukums: „%1“

en: Transcoding title %1 from Video DVD %2
lv: Pārkodē nodaļu %1 no Video DVD %2

en: Invalid video codec set: %1
lv: Iestatīts nederīgs video kodeks: %1

en: Invalid audio codec set: %1
lv: Iestatīts nederīgs audio kodeks: %1

en: Resizing picture of title %1 to %2x%3
lv: Nosaukuma %1 attēla izmēru maiņa uz %2×%3

en: Single-pass Encoding
lv: Vienkārtējā kodēšana

en: Two-pass Encoding: First Pass
lv: Divkārtējā kodēšana: pirmā kārta

en: Two-pass Encoding: Second Pass
lv: Divkārtējā kodēšana: otrā kārta

en: Removing incomplete video file '%1'
lv: Dzēš nepabeigto video datni „%1“

en: Execution of %1 failed.
lv: %1 izpilde neizdevās.

en: Please consult the debugging output for details.
lv: Lai uzzinātu informāciju, apskatiet atkļūdošanas izvadi.

en: AC3 (Pass-through)
lv: AC3 (Kopēt)

en: FFmpeg is an open-source project trying to support most video and audio codecs used these days. Its subproject libavcodec forms the basis for multimedia players such as xine or mplayer.
lv: „FFmpeg“ ir atvērtā pirmkoda projekts, kura dalībnieki mēģina atbalstīt lielāko daļu mūsdienās izmantojamo video un audio kodeku. Projekta apakšprojekts „libavcodec“ veido pamatu tādiem multivides atskaņotājiem kā „xine“ un „mplayer“.

en: FFmpeg contains an implementation of the MPEG-4 video encoding standard which produces high quality results.
lv: „FFmpeg“ satur iestrādātu MPEG-4 video kodēšanas standartu, kas sniedz augstas kvalitātes rezultātus.

en: XviD is a free and open source MPEG-4 video codec. XviD was created by a group of volunteer programmers after the OpenDivX source was closed in July 2001.
lv: „XviD“ ir bezmaksas un atvērtā pirmkoda MPEG-4 video kodētājs. „XviD“ izveidoja brīvprātīgo programmētāju grupa pēc „OpenDivX“ pirmkoda aizvēršanas 2001. gada jūlijā.

en: XviD features MPEG-4 Advanced Profile settings such as b-frames, global and quarter pixel motion compensation, lumi masking, trellis quantization, and H.263, MPEG and custom quantization matrices.
lv: „XviD“ nodrošina MPEG-4 paplašinātā profila iespējas, kā piemēram, b-kadrus, globālas un ceturtdaļas pikseļu kustības kompensācijas, apgaismojuma maskas, režģa kvantēšanu un H.263, MPEG un pielāgotas kvantēšanas matricas.

en: XviD is a primary competitor of DivX (XviD being DivX spelled backwards). While DivX is closed source and may only run on Windows, Mac OS and Linux, XviD is open source and can potentially run on any platform.
lv: „XviD“ ir „DivX“ primārais konkurents („XviD“ ir pretēji uzrakstīts „DivX“ nosaukums). „DivX“ ir slēgts un var darboties tikai „Windows“, „Mac OS“ un „Linux“ platformās, savukārt „XviD“ ir atvērtā pirmkoda projekts, kas nozīmē, ka „XviD“ potenciāli spēj darboties uz jebkuras platformas.

en: (Description taken from the Wikipedia article)
lv: (Aprakstam pamatā ir Vikipēdijas raksts)

en: AC3, better known as Dolby Digital is standardized as ATSC A/52. It contains up to 6 total channels of sound.
lv: AC3, labāk zināms kā „Dolby Digital“, ir standartizēts kā ATSC A/52. Tas var saturēt līdz pat sešiem skaņu kanāliem.

en: With this setting K3b will create a two-channel stereo Dolby Digital audio stream.
lv: Šis iestatījums izveidos divu kanālu „Dolby Digital“ stereo audio straumi.

en: With this setting K3b will use the Dolby Digital audio stream from the source DVD without changing it.
lv: Šis iestatījums, neveicot nekādas izmaiņas, izmantos „Dolby Digital“ audio straumi no DVD avota.

en: Use this setting to preserve 5.1 channel sound from the DVD.
lv: Šis iestatījums saglabās DVD 5.1 kanālu skaņu.

en: MPEG1 Layer III is better known as MP3 and is the most used lossy audio format.
lv: „MPEG1 Layer III“, labāk zināms kā MP3, ir visvairāk izmantotais zudumradošais (lossy“)audio formāts.

en: With this setting K3b will create a two-channel stereo MPEG1 Layer III audio stream.
lv: Šis iestatījums izveidos divu kanālu „MPEG1 Layer III“ stereo audio straumi.

[ctx: plugin type]
en: Audio Decoder
lv: Audio dekodētājs

[ctx: plugin type]
en: Audio Encoder
lv: Audio kodētājs

en: An unknown error occurred.
lv: Radās nezināma kļūda.

en: No settings available for plugin %1.
lv: Nav pieejami „%1“ spraudņa iestatījumi.

[ctx: plugin type]
en: Project plugin
lv: Projekta spraudnis

en: Please insert Audio CD %1%2
lv: Ievietojiet Audio CD %1%2

en: CD Track
lv: CD celiņš

en: Track %1 from Audio CD %2
lv: %1. audio CD celiņš no %2

en: Unable to read track %1.
lv: Neizdevās nolasīt celiņu %1.

en: Could not open %1 for writing
lv: Neizdevās atvērt %1 rakstīšanai

en: Error while decoding track %1.
lv: Kļūda, dekodējot celiņu %1.

en: The following files could not be found. Do you want to remove them from the project and continue without adding them to the image?
lv: Neizdevās atrast šīs datnes. Vai vēlaties tās izņemt no projekta un turpināt, nepievienojot diska attēlam?

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Remove missing files and continue
lv: Izņemt trūkstošās datnes un turpināt

en: Cancel and go back
lv: Atcelt un atgriezties

en: Please add files to your project first.
lv: Lūdzu, vispirms projektam pievienojiet datnes.

en: Unable to write on-the-fly with these audio sources.
lv: Šos audio avotus nevar rakstīt tūlītēji.

en: Determining maximum writing speed
lv: Nosaka maksimālo rakstīšanas ātrumu

en: Creating image files in %1
lv: Veido attēla datnes mapē „%1“

en: Creating image files
lv: Veido attēla datnes

en: Unable to determine maximum speed for some reason. Ignoring.
lv: Kaut kādu iemeslu dēļ neizdevās noteikt maksimālo rakstīšanas ātrumu. Ignorē.

en: Writing canceled.
lv: Rakstīšana atcelta.

en: Error while decoding audio tracks.
lv: Kļūda, dekodējot audio celiņus.

en: Successfully decoded all tracks.
lv: Visi celiņi veiksmīgi dekodēti.

en: Decoding audio track %1 of %2%3
lv: Dekodē %1. audio celiņu no %2%3

en: I/O Error. Most likely no space left on harddisk.
lv: I/O kļūda. Visticamāk, vairs nav brīvas vietas uz cietā diska.

en: I/O Error
lv: I/O kļūda

en: Writing track %1 of %2%3
lv: Raksta %1. celiņu no %2%3

en: Writing
lv: Raksta

en: Normalizing volume levels
lv: Normalizē skaļumu

en: Writing Audio CD
lv: Raksta audio CD

[ctx: %2 is of form XX:YY:ZZ, no pluralization needed]
en: 1 track (%2 minutes) | %1 tracks (%2 minutes)
lv[0]: %1 celiņš (%2 minūtes)
lv[1]: %1 celiņi (%2 minūtes)
lv[2]: %1 celiņu (%2 minūtes)

en:  - %1 copy |  - %1 copies
lv[0]:  — %1 kopija
lv[1]:  — %1 kopijas
lv[2]:  — %1 kopiju

en: Could not find normalize executable.
lv: Neizdevās atrast normalizācijas izpilddatni.

en: Could not start normalize.
lv: Nevar sākt normalizāciju.

en: Track %1 is already normalized.
lv: Celiņš %1 jau ir normalizēts.

en: Adjusting volume level for track %1 of %2
lv: Pielāgo skaļumu %1. celiņam no %2

en: Computing level for track %1 of %2
lv: Aprēķina skaļumu %1. celiņam no %2

en: Successfully normalized all tracks.
lv: Visi celiņi veiksmīgi normalizēti.

en: Error while normalizing tracks.
lv: Kļūda normalizējot celiņus.

en: Silence
lv: Klusums

en: Raw Audio CD Image
lv: Neapstrādāts Audio CD attēls

en: El Torito Boot image
lv: „El Torito“ sāknēšanās attēls

en: Could not find the following files:
lv: Neizdevās atrast šādas datnes:

en: Not Found
lv: Nav atrasts

en: No permission to read the following files:
lv: Nav atļaujas lasīt šīs datnes:

en: No Read Permission
lv: Nav lasīšanas atļaujas

en: From previous session
lv: No iepriekšējās sesijas

en: El Torito boot catalog file
lv: „El Torito“ sāknēšanas kataloga datne

en: Boot catalog
lv: Sāknēšanās katalogs

en: Creating image file
lv: Veido attēla datni

en: Track 1 of 1
lv: Pirmais celiņš no viena

en: Creating image file in %1
lv: Veido attēla datni mapē „%1“

en: Image successfully created in %1
lv: Attēls veiksmīgi izveidots mapē „%1“

en: Could not open file %1
lv: Neizdevās atvērt datni „%1“

en: Error while creating ISO image
lv: Kļūda, veidojot ISO attēlu

en: Internal Error: No medium type fits. This project cannot be burned.
lv: Iekšējā kļūda: nav piemērota datu nesēja tipa. Šo projektu nav iespējams ierakstīt.

en: Waiting for a medium
lv: Gaida datu nesēju

en: Writing %1
lv: Raksta „%1“

en: Unable to determine the last track's datamode. Using default.
lv: Neizdevās noteikt pēdējo celiņa datu režīmu. Izmantos noklusēto.

en: Writing mode ignored when writing %1 media.
lv: Rakstīšanas režīms tiek ignorēts, rakstot %1 datu nesējos.

en: Growing ISO 9660 filesystem on %1.
lv: Veido ISO 9660 datņu sistēmu uz „%1“.

en: Creating Data Image File
lv: Veido datu attēla datni

en: Writing Data Project
lv: Raksta datu projektu

en: Writing Multisession Project
lv: Raksta daudzsesiju projektu

en: ISO 9660 Filesystem (Size: %2) – One copy | ISO 9660 Filesystem (Size: %2) – %1 copies
lv[0]: ISO 9660 datņu sistēma (izmērs: %2) — %1 kopija
lv[1]: ISO 9660 datņu sistēma (izmērs: %2) — %1 kopijas
lv[2]: ISO 9660 datņu sistēma (izmērs: %2) — %1 kopiju

en: ISO 9660 Filesystem (Size: %1)
lv: ISO 9660 datņu sistēma (izmērs: %1)

en: Searching for old session
lv: Meklē veco sesiju

en: No medium inserted or an empty medium in %1. Cannot continue multisession disk.
lv: Ierīcē „%1“ ievietots tukšs datu nesējs vai arī tas nav ievietots vispār. Nevar turpināt daudzsesiju disku.

en: Could not open ISO 9660 filesystem in %1.
lv: Neizdevās atvērt ISO 9660 datņu sistēmu mapē „%1“.

en: Medium is not of multi-session type and does not contain ISO 9660. Cannot emulate multi-session on it.
lv: Datu nesējs nav vairāku sesiju tipa un nesatur ISO 9660. Uz tā nevar emulēt vairāku sesiju darbu.

en: <em>%1</em> renamed to <em>%2</em>
lv: <em>%1</em> pārdēvēts par <em>%2</em>

en: Some filenames need to be shortened due to the %1 char restriction of the Joliet extensions. If the Joliet extensions are disabled filenames do not have to be shortened but long filenames will not be available on Windows systems.
lv: Daži datņu nosaukumi ir jāsaīsina „Joliet“ paplašinājuma %1 rakstzīmju ierobežojuma dēļ. Ja „Joliet“ paplašinājumu izslēgsit, datnes nosaukumi nebūs jāsaīsina, bet garie datņu nosaukumi nebūs pieejami „Windows“ sistēmās.

en: Shorten Filenames
lv: Saīsināt datņu nosaukumus

en: Disable Joliet extensions
lv: Izslēgt „Joliet“ paplašinājumus

en: The Joliet extensions (which are needed for long filenames on Windows systems) restrict the length of the volume descriptor (the name of the filesystem) to %1 characters. The selected descriptor '%2' is longer than that. Do you want it to be cut or do you want to go back and change it manually?
lv: „Joliet“ paplašinājumi, kas ir nepieciešami garo vārdu atbalstam „Windows“ sistēmās, ierobežo sējuma deskriptora garumu (datņu sistēmas nosaukumu) līdz %1 rakstzīmēm. Izvēlētais deskriptors „%2“ ir garāks. Vai vēlaties to apgriezt līdz atļautam garumam, vai arī atgriezties un izlabot manuāli?

en: Cut volume descriptor in the Joliet tree
lv: Nogriezt sējuma deskriptoru „Joliet“ kokā

en: K3b is not able to follow symbolic links to folders after they have been added to the project. Do you want to continue without writing the symbolic links to the image?
lv: „K3b„ nespēj izsekot mapju simboliskām saitēm pēc to pievienošanas projektam. Vai vēlaties turpināt, nerakstot simboliskās saites attēlā?

en: Discard symbolic links to folders
lv: Izmest simboliskās saites uz mapēm

en: Due to a bug in mkisofs <= 1.15a40, K3b is unable to handle filenames that contain more than one backslash:
lv: Kļūdas dēļ „mkisofs“ <= 1.15a40, „K3b“ nevar apstrādāt datnes, kuru ceļā atrodas vairāk par vienu otrādo slīpsvītru:

en: %1 crashed.
lv: %1 avarēja.

en: Could not determine size of resulting image file.
lv: Neizdevās noteikt ierakstāmā attēla datnes izmēru.

en: No volume id specified. Using default.
lv: Nav norādīts sējuma identifikators. Izmanto noklusējumu.

en: Found files bigger than 4 GB. K3b needs at least %1 to continue.
lv: Atrastas datnes, kas ir lielākas par 4 GB. „K3b“ nepieciešams vismaz %1, lai turpinātu.

en: Found files bigger than 2 GB. These files will be fully accessible.
lv: Atrastas datnes, kas ir lielākas par 2 GB. Šīs datnes būs pieejamas, tikai tad, ja montētas ar UDF.

en: Enabling UDF extension.
lv: Ieslēdz UDF paplašinājumu.

en: Setting iso level to 3 to support files bigger than 4 GB.
lv: Iestata „iso“ līmeni uz 3, lai atbalstītu datnes, kas ir lielākas par 4 GB.

en: Could not follow link %1 to non-existing file %2. Skipping...
lv: Neizdevās izsekot saitei „%1“ uz neeksistējošu datni „%2“. Izlaiž...

en: Ignoring link %1 to folder %2. K3b is unable to follow links to folders.
lv: Ignorē saiti „%1“ uz mapi „%2“. „K3b“ nespēj izsekot saitēm, kas norāda uz mapēm.

en: Could not find file %1. Skipping...
lv: Neizdevās atrast datni „%1“. Izlaiž to...

en: Could not read file %1. Skipping...
lv: Neizdevās nolasīt datni „%1“. Izlaiž to...

en: Failed to backup boot image file %1
lv: Neizdevās izveidot rezerves kopiju sāknēšanās attēla datnei „%1“

en: Could not write temporary file
lv: Neizdevās ierakstīt pagaidu datnē

en: No files to be written.
lv: Nav datņu, ko rakstīt.

[ctx: This is the default volume identifier of a data project created by K3b. The string should not be longer than 16 characters to avoid warnings regarding Joiliet extensions which induce this restriction.]
en: K3b data project
lv: „K3b“ datu projekts

en: Mkisofs executable not found.
lv: Nav atrasts „mkisofs“ izpilddatne.

en: Read error from file '%1'
lv: Kļūda, lasot datni „%1“

en: Used version of mkisofs does not have large file support.
lv: Izmantotā „mkisofs“ versija nesatur lielo datņu atbalstu.

en: Files bigger than 2 GB cannot be handled.
lv: Nevar apstrādāt datnes, kas ir lielākas pa 2 GB.

en: No such file or directory '%1'.
lv: Nav tādas mapes vai datnes: „%1“.

en: Encountered an incorrectly encoded filename '%1'
lv: Nepareizi kodēts datnes nosaukums „%1“

en: This may be caused by a system update which changed the local character set.
lv: To varēja izraisīt sistēmas atjaunināšana, kas ir izmainījusi sistēmas lokālo rakstzīmju kopu.

en: You may use convmv (https://j3e.de/linux/convmv/) to fix the filename encoding.
lv: Varat izmantot „convmv“ (http://j3e.de/linux/convmv/), lai salabotu datņu nosaukumu kodējumu.

en: The boot image has an invalid size.
lv: Sāknēšanas attēlam ir nederīgs izmērs.

en: The boot image contains multiple partitions.
lv: Sāknēšanas attēls satur vairākus nodalījumus.

en: A hard-disk boot image has to contain a single partition.
lv: Cietā diska sāknēšanas attēlam ir jābūt ar vienu nodalījumu.

en: Searching previous session
lv: Meklē iepriekšējo sesiju

en: Could not determine next writable address.
lv: Neizdevās noteikt nākamo rakstāmo adresi.

en: Could not start %1
lv: Neizdevās sākt „%1“

en: Could not retrieve multisession information from disk.
lv: Neizdevās no diska iegūt daudzsesiju informāciju.

en: The disk is either empty or not appendable.
lv: Disks ir tukšs vai nav papildināms.

en: Unlocking drive...
lv: Atslēdz ierīci...

en: Could not unlock drive.
lv: Neizdevās atslēgt ierīci.

en: Ejecting Medium
lv: Izgrūž datu nesēju

en: Cdrdao %1 does not support disabling burnfree.
lv: „Cdrdao“ %1 neatbalsta „burnfree“ izslēgšanu.

en: 'Force unsafe operations' enabled.
lv: „Piespiest nedrošas operācijas“ ir ieslēgts.

en: Cdrdao %1 does not support overburning.
lv: „Cdrdao“ %1 neatbalsta pārierakstīšanu.

en: Could not backup tocfile.
lv: Neizdevās izveidot rezerves kopiju „tocfile“ datnei.

en: Preparing read process...
lv: Gatavojas lasīšanai...

en: Preparing copy process...
lv: Gatavojas kopēšanai...

en: Preparing blanking process...
lv: Gatavojas tukšošanai...

en: Starting DAO simulation at %1x speed...
lv: Sāk DAO simulāciju ar ātrumu %1×...

en: Starting DAO writing at %1x speed...
lv: Sāk DAO rakstīšanu ar ātrumu %1×...

en: Starting reading...
lv: Sāk lasīt...

en: Reading
lv: Lasa

en: Starting simulation copy at %1x speed...
lv: Sāk kopēšanas simulāciju ar %1× ātrumu...

en: Starting copy at %1x speed...
lv: Sāk kopēšanu ar %1× ātrumu...

en: Copying
lv: Kopē

en: Starting blanking...
lv: Sāk tukšošanu...

en: Blanking
lv: Tukšo

en: Due to a bug in cdrdao the toc/cue file %1 has been deleted. K3b was unable to restore it from the backup %2.
lv: „Cdrdao“ kļūdas dēļ, „toc/cue“ datne „%1“ ir dzēsta. „K3b“ neizdevās to atjaunot no rezerves kopijas „%2“.

en: Simulation successfully completed
lv: Simulācija veiksmīgi pabeigta

en: Reading successfully completed
lv: Lasīšana veiksmīgi pabeigta

en: Writing successfully completed
lv: Rakstīšana veiksmīgi pabeigta

en: Copying successfully completed
lv: Kopēšana veiksmīgi pabeigta

en: Blanking successfully completed
lv: Tukšošana veiksmīgi pabeigta

en: Average overall write speed: %1 KB/s (%2x)
lv: Vidējais rakstīšanas ātrums: %1 KB/s (%2×)

en: Please include the debugging output in your problem report.
lv: Lūdzu, savā problēmas aprakstā iekļaujiet atkļūdošanas izvadi.

en: Medium or burner does not support writing at %1x speed
lv: Datu nesējs vai rakstītājs neatbalsta rakstīšanu ar %1× ātrumu

en: Switching down burn speed to %1x
lv: Samazina rakstīšanas ātrumu uz %1×

en: Executing Power calibration
lv: Veic enerģijas kalibrēšanu

en: Power calibration successful
lv: Enerģijas kalibrēšana veikta

en: Preparing burn process...
lv: Sagatavojas rakstīšanas procesam...

en: Flushing cache
lv: Iztukšo kešatmiņu

en: Writing CD-Text lead-in...
lv: Raksta „CD-Text“ ievadapgabalu...

en: Turning BURN-Proof on
lv: Ieslēdz „BURN-Proof“

en: Found ISRC code
lv: Atrasts ISRC kods

en: Found pregap: %1
lv: Atrasta starplaiks: %1

en: No cdrdao driver found.
lv: Nav atrasts „cdrdao“ draiveris.

en: Please select one manually in the device settings.
lv: Norādiet to manuāli ierīces iestatījumos.

en: For most current drives this would be 'generic-mmc'.
lv: Lielākai daļai pašreizējo ierīču der „generic-mmc“.

en: Device not ready, waiting.
lv: Ierīce nav gatava, gaida.

en: Cue sheet not accepted.
lv: „Cue“ lapa nav pieņemta.

en: No valid %1 option: %2
lv: Nav derīga %1 opcija: %2

en: Data does not fit on disk.
lv: Dati neietilpst diskā.

en: Enable overburning in the advanced K3b settings to burn anyway.
lv: Aktivizējiet pārierakstīšanu paplašinātajos „K3b“ iestatījumos, lai veiktu rakstīšanu.

en: Writing leadin
lv: Raksta ievadapgabalu

en: Writing leadout
lv: Raksta izvadapgabalu

en: Cdrecord version %1 does not support Blu-ray writing.
lv: „Cdrecord“ versija %1 neatbalsta „Blu-ray“ rakstīšanu.

en: Writer does not support disk at once (DAO) recording
lv: Rakstītājs neatbalsta disku uzreiz (DAO) rakstīšanu

en: Writer does not support raw writing.
lv: Rakstītājs neatbalsta „raw“ rakstīšanu.

en: Cdrecord does not support writing %1 media.
lv: „Cdrecord“ neatbalsta rakstīšanu „%1“ datu nesējā.

en: Writer does not support buffer underrun free recording (Burnfree)
lv: Rakstītājs neatbalsta bufera iztukšošanās brīvo rakstīšanu („Burnfree“)

en: Failed to write temporary file '%1'
lv: Neizdevās ierakstīt pagaidu datnē „%1“

en: Cdrecord %1 does not support overburning.
lv: „Cdrecord“ %1 neatbalsta pārierakstīšanu.

en: Starting simulation at %1x speed...
lv: Sāk imitāciju ar %1× ātrumu...

en: Starting %1 simulation at %2x speed...
lv: Sāk %1 simulāciju ar %2× ātrumu...

en: Starting writing at %1x speed...
lv: Sāk rakstīšanu ar %1× ātrumu...

en: Starting %1 writing at %2x speed...
lv: Sāk %1 rakstīšanu ar %2× ātrumu...

en: Writing data
lv: Raksta datus

en: DAO (Disk At Once) recording not supported with this writer
lv: Nav atbalsta DAO (disku uzreiz) ierakstīšanai ar šo rakstītāju

en: Please choose TAO (Track At Once) and try again
lv: Izvēlieties TAO (celiņu uzreiz) un mēģiniet atkal

en: RAW recording not supported with this writer
lv: Nav atbalsta RAW ierakstīšanai ar šo rakstītāju

en: Input/output error. Not necessarily serious.
lv: Ievades/izvades kļūda. Iespējams, nekas nopietns.

en: Reloading of medium required
lv: Nepieciešama datu nesēja pārielādēšana

en: Trying to write more than the official disk capacity
lv: Tiek mēģināts rakstīt vairāk, nekā norādīts diska ietilpībā

en: Only session 1 will be cloned.
lv: Tiks klonēta tikai pirmā sesija.

en: Unable to fixate the disk.
lv: Neizdevās nofiksēt disku.

en: Switching burn speed up to %1x
lv: Palielina rakstīšanas ātrumu uz %1×

en: Switching burn speed down to %1x
lv: Samazina rakstīšanas ātrumu uz %1×

en: Starting disc write
lv: Sāk rakstīt disku

en: Closing Session
lv: Aizver sesiju

en: Writing Leadin
lv: Raksta ievadapgabalu

en: Writing Leadout
lv: Raksta izvadapgabalu

en: Writing pregap
lv: Raksta starplaiku

en: Performing Optimum Power Calibration
lv: Veic optimālo enerģijas kalibrēšanu

en: Sending CUE sheet
lv: Sūta CUE lapu

en: Enabled Burnfree
lv: Ieslēgts „Burnfree“

en: Disabled Burnfree
lv: Atslēgts „Burnfree“

en: Unable to close the tray
lv: Neizdevās ievilkt diska turētāju

en: Burnfree was used once. | Burnfree was used %1 times.
lv[0]: „Burnfree“ tika izmantots %1 reizi.
lv[1]: „Burnfree“ tika izmantots %1 reizes.
lv[2]: „Burnfree“ tika izmantots %1 reižu.

en: Buffer was low once. | Buffer was low %1 times.
lv[0]: Buferis bija zems %1 reizi.
lv[1]: Buferis bija zems %1 reizes.
lv[2]: Buferis bija zems %1 reižu.

en: Erasing successfully completed
lv: Dzēšana veiksmīgi pabeigta

en: Data did not fit on disk.
lv: Dati neietilpa diskā.

en: %1 could not reserve shared memory segment of requested size.
lv: %1 nevarēja rezervēt koplietotās atmiņas segmentu pieprasītajā izmērā.

en: Probably you chose a too large buffer size.
lv: Iespējams, izvēlējāties pārāk lielu bufera izmēru.

en: OPC failed. Probably the writer does not like the medium.
lv: OPC neizdevās. Iespējams, rakstītājam nepatīk datu nesējs.

en: Unable to set write speed to %1.
lv: Neizdevās iestatīt rakstīšanas ātrumu uz %1.

en: Probably this is lower than your writer's lowest writing speed.
lv: Iespējams, ātrums ir zemāks nekā jūsu rakstītāja zemākais rakstīšanas ātrums.

en: Unable to send CUE sheet.
lv: Neizdevās nosūtīt CUE lapu.

en: Sometimes using TAO writing mode solves this issue.
lv: Dažreiz TAO rakstīšanas režīma izmantošana atrisina problēmu.

en: Unable to open new session.
lv: Neizdevās atvērt jaunu sesiju.

en: Probably a problem with the medium.
lv: Iespējams, problēma ar datu nesēju.

en: The disk might still be readable.
lv: Disks, iespējams, vēl ir lasāms.

en: Try DAO writing mode.
lv: Mēģiniet DAO rakstīšanas režīmu.

en: %1 has no permission to open the device.
lv: %1 nav atļauju atvērt ierīci.

en: Modify device settings in K3b to solve this problem.
lv: Izmainiet ierīces iestatījumus „K3b“, lai risinātu šo problēmu.

en: Probably a buffer underrun occurred.
lv: Iespējams, notika bufera iztukšošanās.

en: Please enable Burnfree or choose a lower burning speed.
lv: Ieslēdziet „Burnfree“ vai izvēlieties zemāku rakstīšanas ātrumu.

en: Please choose a lower burning speed.
lv: Izvēlieties zemāku rakstīšanas ātrumu.

en: Found a high-speed medium not suitable for the writer being used.
lv: Tika atrasts liela ātruma datu nesējs, kurš nav derīgs šim rakstītājam.

en: Use the 'force unsafe operations' option to ignore this.
lv: Izmantojiet „piespiest nedrošas operācijas“, lai apietu šo.

en: Found a low-speed medium not suitable for the writer being used.
lv: Tika atrasts maza ātruma datu nesējs, kurš nav derīgs šim rakstītājam.

en: Most likely the burning failed due to low-quality media.
lv: Visdrīzāk, rakstīšana neizdevās datu nesēja zemās kvalitātes dēļ.

en: Another application is blocking the device (most likely automounting).
lv: Cita lietotne bloķē ierīci (ļoti iespējams, automātiskā montēšana).

en: A write error occurred.
lv: Notika rakstīšanas kļūda.

en: Some drives do not support all erase types.
lv: Dažas ierīces neatbalsta visus dzēšanas veidus.

en: Try again using 'Complete' erasing.
lv: Mēģiniet vēlreiz, izmantojot „Pilno“ dzēšanu.

en: Since kernel version 2.6.8 cdrecord cannot use SCSI transport when running suid root anymore.
lv: Kopš kodola versijas 2.6.8 „cdrecorder“ nevar izmantot SCSI transportu, darbojoties „suid root“ režīmā.

en: You may use K3b::Setup to solve this problem or remove the suid bit manually.
lv: Problēmas atrisināšanai, varat izmantot „K3b::Setup“ vai arī manuāli noņemiet „suid“ bitu.

en: If you are running an unpatched cdrecord version...
lv: Ja izmantojat neatjaunotu „cdrecorder“ versiju...

en: ...and this error also occurs with high quality media...
lv: ...un šī kļūda rodas arī ar augstas kvalitātes datu nesējiem...

en: ...and the K3b FAQ does not help you...
lv: ...un, ja „K3b“ BUJ nepalīdz,...

en: ...please include the debugging output in your problem report.
lv: ...lūdzu, savā problēmas ziņojumā iekļaujiet atkļūdošanas izvadi.

en: Cdrskin version %1 does not support Blu-ray writing.
lv: „Cdrskin“ versija %1 neatbalsta „Blu-ray“ rakstīšanu.

en: Cdrskin does not support writing %1 media.
lv: „Cdrskin“ neatbalsta rakstīšanu „%1“ datu nesējā.

en: Cdrskin %1 does not support overburning.
lv: „Cdrskin“ %1 neatbalsta pārierakstīšanu.

en: Since kernel version 2.6.8 cdrskin cannot use SCSI transport when running suid root anymore.
lv: Kopš kodola versijas 2.6.8 „cdrskin“ nevar izmantot SCSI transportu, darbojoties „suid root“ režīmā.

en: If you are running an unpatched cdrskin version...
lv: Ja izmantojat neatjaunotu cdrskin versiju...

en: OPC failed. Please try writing speed 1x.
lv: OPC neizdevās. Mēģiniet rakstīšanas ātrumu 1×.

en: Please try again with writing mode DAO.
lv: Lūdzu, mēģiniet ar rakstīšanas režīmu DAO.

en: Flushing Cache
lv: Tukšo kešatmiņu

en: Flushing the cache may take some time.
lv: Kešatmiņas tukšošana prasa nedaudz laika.

en: Closing Track
lv: Aizver celiņu

en: Closing Disk
lv: Aizver disku

en: Updating RMA
lv: Atjaunina RMA

en: Updating RMA...
lv: Atjaunina RMA...

en: Closing Session...
lv: Aizver sesiju...

en: Writing Lead-out
lv: Raksta izvadapgabalu

en: Writing the lead-out may take some time.
lv: Izvadapgabala rakstīšana prasa nedaudz laika.

en: Removing reference to lead-out.
lv: Noņem norādes uz izvadapgabalu.

en: Modifying ISO 9660 volume descriptor
lv: Maina ISO 9660 sējuma aprakstu

en: Writing mode Incremental Streaming not available
lv: Inkrementālās straumēšanas rakstīšanas režīms nav pieejams

en: Engaging DAO
lv: Uzsāk DAO

en: Writing speed: %1 KB/s (%2x)
lv: Rakstīšanas ātrums: %1 KB/s (%2x)

en: K3b detected a problem with the medium.
lv: Pamanīta problēmu ar datu nesēju.

en: Please try another brand of media, preferably one explicitly recommended by your writer's vendor.
lv: Mēģiniet cita ražotāja datu nesējus. Vēlams to, kuru rekomendē jūsu diskdziņa ražotājs.

en: Report the problem if it persists anyway.
lv: Ja problēma nepazūd, ziņojiet mums.

en: Unable to set writing speed.
lv: Neizdevās iestatīt rakstīšanas ātrumu.

en: Please try again with the 'ignore speed' setting.
lv: Mēģiniet atkal ar ieslēgtu „Ignorēt ātrumu“ iestatījumu.

en: Optimum Power Calibration failed.
lv: Neizdevās veikt optimālo enerģijas kalibrēšanu.

en: Try adding '-use-the-force-luke=noopc' to the growisofs user parameters in the K3b settings.
lv: Mēģiniet pievienot „-use-the-force-luke=noopc“ „growisofs“ lietotāja parametros, kas atrodas „K3b“ iestatījumos.

en: Unable to allocate software buffer.
lv: Neizdevās iedalīt programmatūras buferi.

en: This error is caused by the low memorylocked resource limit.
lv: Šo kļūdu izraisa zems „memorylocked“ resursa limits.

en: It can be solved by issuing the command 'ulimit -l unlimited'...
lv: To var atrisināt, izpildot komandu „ulimit -l unlimited“...

en: ...or by lowering the used software buffer size in the advanced K3b settings.
lv: ...vai arī samaziniet izmantojamo programmatūras bufera izmēru „K3b“ iestatījumos.

en: Write error
lv: Rakstīšanas kļūda

en: Fatal error at startup: %1
lv: Fatāla kļūda, uzsākot: %1

en: Warning at exit: (1)
lv: Brīdinājums pabeidzot: (1)

en: Most likely mkisofs failed in some way.
lv: Visdrīzāk, „mkisofs“ nepareizi izgāja.

en: Fatal error during recording: %1
lv: Fatāla kļūda ierakstīšanas laikā: %1

en: Growisofs version %1 is too old. K3b needs at least version 5.10.
lv: „Growisofs“ versija%1 ir par vecu. „K3b“ nepieciešama vismaz versija 5.10.

en: Growisofs version %1 does not feature a software buffer which may result in an unstable burn process.
lv: „Growisofs“ versija %1 neatbalsta programmatūras buferi, kā rezultātā var pazemināties ierakstīšanas procesa stabilitāte.

en: Could not open file %1.
lv: Neizdevās atvērt datni „%1“.

en: Starting simulation...
lv: Sāk simulāciju...

en: Starting disc write...
lv: Sāk rakstīšanu diskā...

en: Creating audio image files in %1
lv: Veido audio attēla datņu mapē „%1“

en: Creating audio image files
lv: Veido audio attēla datnes

en: Error while creating ISO image.
lv: Kļūda, veidojot ISO attēlu.

en: ISO image successfully created.
lv: ISO attēls ir veiksmīgi izveidots.

en: Audio images successfully created.
lv: Audio attēls ir veiksmīgi izveidots.

en: Writing track %1 of %2 (%3)
lv: Raksta %1. celiņu no %2 (%3)

en: ISO 9660 data
lv: ISO 9660 dati

en: Simulating second session
lv: Simulē otro sesiju

en: Writing second session of copy %1
lv: Raksta %1. kopijas otro sesiju

en: Writing second session
lv: Raksta otro sesiju

en: Simulating first session
lv: Simulē pirmo sesiju

en: Writing first session of copy %1
lv: Raksta %1. kopijas pirmo sesiju

en: Writing first session
lv: Raksta pirmo sesiju

en: Creating ISO image file
lv: Veido ISO attēla datni

en: Creating ISO image in %1
lv: Veido ISO attēlu mapē „%1“

en: Removing buffer files.
lv: Dzēš bufera datnes.

en: Could not delete file %1.
lv: Neizdevās izdzēst datni „%1“.

en: Cdrecord could not be found on your system.
lv: Sistēmā neatrada ieinstalētu „cdrecord“.

en: It is not possible to write CD-Text in TAO mode. Try DAO or RAW.
lv: TAO režīmā nav iespējams rakstīt „CD-Text“. Mēģiniet DAO vai RAW.

en: Writing Enhanced Audio CD
lv: Raksta „Enhanced Audio CD“

en: Writing Mixed Mode CD
lv: Raksta jauktā režīma CD

[ctx: %2 is of form XX:YY:ZZ, no pluralization needed]
en: 1 track (%2 minutes audio data, %3 ISO 9660 data) | %1 tracks (%2 minutes audio data, %3 ISO 9660 data)
lv[0]: %1 celiņš (%2 minūtes audio datu, %3 ISO 9660 datu)
lv[1]: %1 celiņi (%2 minūtes audio datu, %3 ISO 9660 datu)
lv[2]: %1 celiņu (%2 minūtes audio datu, %3 ISO 9660 datu)

en: Enter New Filename
lv: Ievadiet jaunu datnes nosaukumu

en: A file with that name already exists. Please enter a new name:
lv: Datne ar tādu nosaukumu jau pastāv. Lūdzu, ievadiet jaunu nosaukumu:

en: Could not rename subtitle file. File with requested name %1 already exists.
lv: Neizdevās pārdēvēt subtitru datni. Datne ar pieprasīto nosaukumu „%1“ jau pastāv.

en: Could not find a valid eMovix installation.
lv: Neizdevās atrast derīgu „eMovix“ instalāciju.

en: default
lv: noklusētais

en: none
lv: nekas

en: Writing eMovix Project
lv: Raksta „eMovix“ projektu

en: Writing eMovix Project (%1)
lv: Raksta „eMovix“ projektu (%1)

en: One file (%2) and about 8 MB eMovix data | %1 files (%2) and about 8 MB eMovix data
lv[0]: %1 datne (%2) un aptuveni 8 MB „eMovix“ datu
lv[1]: %1 datnes (%2) un aptuveni 8 MB „eMovix“ datu
lv[2]: %1 datņu (%2) un aptuveni 8 MB „eMovix“ datu

en:  – One copy |  – %1 copies
lv[0]:  — %1 kopija
lv[1]:  — %1 kopijas
lv[2]:  — %1 kopiju

en: K3b will create a %1 image from the given MPEG files, but these files must already be in %1 format. K3b does not yet resample MPEG files.
lv: „K3b“ izveidos %1 attēlu no dotajām MPEG datnēm, bet datnēm jau jābūt %1 formātā. „K3b“ pagaidām nepārveido MPEG datnes.

en: Information
lv: Informācija

en: Note: Forcing MPEG2 as VCD is not supported by some standalone DVD players.
lv: Piezīme: daži DVD atskaņotāji neatbalsta MPEG2 uz VCD.

en: Force VCD
lv: Uzspiest VCD

en: Do not force VCD
lv: Neuzspiest VCD

en: You cannot mix MPEG1 and MPEG2 video files.
    Please start a new Project for this filetype.
    Resample not implemented in K3b yet.
lv: Jūs nevarat jaukt kopā MPEG1 un MPEG2 video datnes.
    Lūdzu, sāciet jaunu projektu šim datņu tipam.
    „K3b“ pagaidām nepārveido video datnes.

en: Wrong File Type for This Project
lv: Nepareizs datnes tips šim projektam

en: PBC (Playback control) enabled.
    Video players cannot reach Segments (MPEG Still Pictures) without Playback control.
lv: Ieslēgta atskaņošanas kontrole (PBC).
    Video atskaņotāji nevar sasniegt segmentus (MPEG attēlus) bez atskaņošanas kontroles.

en: Only MPEG1 and MPEG2 video files are supported.
lv: Atbalsta tikai MPEG1 un MPEG2 video datnes.

en: Wrong File Format
lv: Nepareizs datnes formāts

en: Removing Binary file %1
lv: Dzēš bināru datni  „%1“

en: Removing Cue file %1
lv: Dzēš „cue“ datni „%1“

en: Could not write correct XML file.
lv: Neizdevās rakstīt korektu XML datni.

en: Creating Cue/Bin files...
lv: Veido „Cue/Bin“ datnes...

en: To create Video CDs you have to install VcdImager version %1.
lv: Lai izveidotu video CD, jums nepieciešama „VcdImager“ versija %1.

en: You can find this on your distribution disks or download it from https://www.gnu.org/software/vcdimager
lv: Varat to atrast savā distributīvā vai lejupielādēt no https://www.gnu.org/software/vcdimager

en: %1 executable too old: need version %2 or greater.
lv: „%1“ izpilddatne ir pārāk veca: nepieciešama versija %2 vai augstāka.

en: Scanning video file %1 of %2 (%3)
lv: Skenē %1. video datni no %2 (%3)

en: Creating Image for track %1
lv: Veido attēlu %1. celiņam

en: Cue/Bin files successfully created.
lv: „Cue/Bin“ datnes ir veiksmīgi izveidotas.

en: Writing Copy %1 of %2
lv: Raksta %1. kopiju %1 no %2

en: One or more BCD fields out of range for %1
lv: %1, viens vai vairāki BCD lauki ārpus intervāla

en: From now on, scan information data errors will not be reported anymore
lv: Kopš šā brīža, skenēšanas informācijas datu kļūdas vairs netiks ziņotas

en: Consider enabling the 'update scan offsets' option, if it is not enabled already.
lv: Apsveriet iespēju ieslēgt opciju „Atjaunināt skenēšanas nobīdes“, ja tā nav ieslēgta.

en: APS' pts seems out of order (actual pts %1, last seen pts %2)
lv: Izskatās, ka APS ir nepareizā secībā (patiesais pts: %1, pēdējais redzētais pts: %2)

en: Ignoring this aps
lv: Ignorē šo aps

en: Bad packet at packet #%1 (stream byte offset %2)
lv: Slikta pakete pie #%1 (straumes bitu nobīde %2)

en: The remaining byte of the stream will be ignored. | The remaining %1 bytes of the stream will be ignored.
lv[0]: Palikušo %1 straumes bitu ignorē.
lv[1]: Palikušos %1 straumes bitus ignorē.
lv[2]: Palikušos %1 straumes bitus ignorē.

en: An unknown number of remaining stream bytes will be ignored.
lv: Nezināmu skaitu palikušo straumes bitu ignorēs.

en: Writing Video CD (Version 1.1)
lv: Raksta video CD (versija 1.1)

en: Writing Video CD (Version 2.0)
lv: Raksta video CD (versija 2.0)

en: Writing Super Video CD
lv: Raksta „Super Video CD“

en: Writing High-Quality Video CD
lv: Raksta augstas kvalitātes video CD

en: Writing Video CD
lv: Raksta video CD

en: 1 MPEG (%2) | %1 MPEGs (%2)
lv[0]: %1 MPEG (%2)
lv[1]: %1 MPEG (%2)
lv[2]: %1 MPEG (%2)

en: n/a
lv: n/p

en: 1 bit/s | %1 bits/s
lv[0]: %1 bits/s
lv[1]: %1 biti/s
lv[2]: %1 bitu/s

en: Component
lv: Komponente

en: Unspecified
lv: Nenorādīts

en: original
lv: oriģināls

en: duplicate
lv: dublikāts

en: Motion Picture
lv: Kinofilma

en: Still Picture
lv: Attēls

en: Layer %1
lv: %1. slānis

en: unknown
lv: nezināms

en: invalid
lv: nederīgs

en: dual channel
lv: divkanālu

en: single channel
lv: vienkanāla

en: surround sound
lv: aptverošā skaņa

en: File %1 is empty.
lv: Datne „%1“ ir tukšs.

en: This looks like an elementary video stream but a multiplexed program stream was required.
lv: Izskatās pēc vienkāršas video straumes, bet nepieciešama multipleksēta programmas straume.

en: This looks like an elementary audio stream but a multiplexed program stream was required.
lv: Izskatās pēc vienkāršas audio straumes, bet nepieciešama multipleksēta programmas straume.

en: This looks like a RIFF header but a plain multiplexed program stream was required.
lv: Izskatās pēc vienkāršas RIFF galvenes straumes, bet nepieciešama vienkārša multipleksēta programmas straume.

en: Unable to create Invalid temporary folder <filename>%1</filename>.
lv: Nespēj izveidot, nederīga pagaidu datne <filename>%1</filename>.

en: Unable to create temporary folder <filename>%1</filename>.
lv: Nespēj izveidot pagaidu datni <filename>%1</filename>.

en: Found invalid entry in the VIDEO_TS folder <filename>%1</filename>.
lv: VIDEO_TS mapē <filename>%1</filename> atrasts nederīgs ieraksts.

en: Unable to link temporary file in folder <filename>%1</filename>.
lv: Neizdevās izveidot mapē <filename>%1</filename> saiti uz pagaidu mapi.

en: The project does not contain all necessary Video DVD files.
lv: Projekts nesatur visus nepieciešamos Video DVD datnes.

en: The resulting DVD will most likely not be playable on a Hifi DVD player.
lv: Ierakstītais DVD, visdrīzāk, nebūs atskaņojams uz „Hifi DVD“ atskaņotāja.

en: Creating Video DVD Image File
lv: Veido video DVD attēla datni

en: Writing Video DVD
lv: Raksta video DVD

en: ISO 9660/Udf Filesystem (Size: %1)
lv: ISO 9660/Udf datņu sistēma (izmērs: %1)

en: Multiple CDDB Entries Found
lv: Atrasti vairāki CDDB ieraksti

en: K3b found multiple or inexact CDDB entries. Please select one.
lv: „K3b“ atrada vairākus vai neprecīzus CDDB ierakstus. Izvēlieties vienu.

en: Analyzing medium...
lv: Analizē datu nesēju...

en: Device Selection
lv: Ierīces izvēle

en: Please select a device:
lv: Izvēlieties ierīci:

en: Could not find file %1
lv: Neizdevās atrast datni „%1“

en: Error while reading from file %1
lv: Kļūda lasot no datnes „%1“

en: CDDB Lookup
lv: Meklēšana CDDB

en: Mixed CD
lv: Miksēts CD

en: Appendable Data %1
lv: Pievienojami dati „%1“

en: Complete Data %1
lv: Pabeigti dati „%1“

en: Empty
lv: Tukšs

en: No medium information
lv: Nav informācijas par datu nesēju

en: No medium present
lv: Nav datu nesēja

en: Empty %1 medium
lv: Tukšs %1 datu nesējs

en: Appendable %1 medium
lv: Papildināms %1 datu nesējs

en: Complete %1 medium
lv: Pabeigts %1 datu nesējs

en: %2 in %1 track | %2 in %1 tracks
lv[0]: %2 %1 celiņā
lv[1]: %2 %1 celiņos
lv[2]: %2 %1 celiņu

en:  and %1 session |  and %1 sessions
lv[0]:  un %1 sesija
lv[1]:  un %1 sesijas
lv[2]:  un %1 sesiju

en: Free space: %1
lv: Brīva vieta: %1

en: Capacity: %1
lv: Ietilpība: %1

[ctx: To be shown when a DVD or Blu-ray is required but another type of medium is inserted.]
en: DVD or Blu-ray
lv: DVD vai „Blu-ray“

en: rewritable medium
lv: pārrakstāms datu nesējs

[ctx: %1 is type of medium (e.g. DVD)]
en: rewritable %1
lv: pārrakstāms %1

[ctx: To be shown when a specific type of medium is required but another type of medium is inserted.]
en: suitable medium
lv: piemērots datu nesējs

en: Medium in %1 is not a %2.
lv: %1 datu nesējs nav %2.

[ctx: To be shown when an empty medium is required]
en: empty
lv: tukšs

[ctx: To be shown when an empty or appendable medium is required]
en: empty or appendable
lv: tukšs vai papildināms

[ctx: To be shown when an non-empty medium is required]
en: non-empty
lv: nav tukšs

[ctx: To be shown when the state of the inserted medium is not suitable.]
en: suitable
lv: piemērots

en: Medium in %1 is not %2.
lv: „%1“ datu nesējs nav %2.

en: Capacity of the medium in %1 is smaller than required.
lv: „%1“ datu nesēja ietilpība ir mazāka par nepieciešamo.

en: Please insert an empty medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet tukšu datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty medium
lv: Ievietojiet tukšu datu nesēju

en: Please insert an empty DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet tukšu DVD vai „Blu-ray“ datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty DVD or Blu-ray medium
lv: Ievietojiet tukšu DVD vai „Blu-ray“ datu nesēju

en: Please insert an empty Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet tukšu „Blu-ray“ datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty Blu-ray medium
lv: Ievietojiet tukšu „Blu-ray“ datu nesēju

en: Please insert an empty CD medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet tukšu CD datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty CD medium
lv: Ievietojiet tukšu CD datu nesēju

en: Please insert an empty DVD medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet tukšu DVD datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty DVD medium
lv: Ievietojiet tukšu DVD datu nesēju

en: Please insert an empty DVD-DL medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet tukšu DVD-DL datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty DVD-DL medium
lv: Ievietojiet tukšu DVD-DL datu nesēju

en: Please insert an empty medium of size %1 or larger into drive<p><b>%2</b>
lv: Ievietojiet tukšu datu nesēju, ar izmēru %1 vai lielāku, ierīcē<p><b>%2</b>

en: Please insert an empty medium of size %1 or larger
lv: Ievietojiet tukšu datu nesēju, ar izmēru %1 vai lielāku

en: Please insert an empty or appendable medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet tukšu vai papildināmu datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable medium
lv: Ievietojiet tukšu vai papildināmu datu nesēju

en: Please insert an empty or appendable DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet tukšu vai papildināmu DVD vai „Blu-ray“ datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable DVD or Blu-ray medium
lv: Ievietojiet tukšu vai papildināmu DVD vai „Blu-ray“ datu nesēju

en: Please insert an empty or appendable Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet tukšu vai papildināmu „Blu-ray“ datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable Blu-ray medium
lv: Ievietojiet tukšu vai papildināmu „Blu-ray“ datu nesēju

en: Please insert an empty or appendable CD medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet tukšu vai papildināmu CD datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable CD medium
lv: Ievietojiet tukšu vai papildināmu CD datu nesēju

en: Please insert an empty or appendable DVD medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet tukšu vai papildināmu DVD datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable DVD medium
lv: Ievietojiet tukšu vai papildināmu DVD datu nesēju

en: Please insert an empty or appendable DVD-DL medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet tukšu vai papildināmu DVD-DL datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable DVD-DL medium
lv: Ievietojiet tukšu vai papildināmu DVD-DL datu nesēju

en: Please insert a non-empty medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet ne tukšu datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert a non-empty medium
lv: Ievietojiet ne tukšu datu nesēju

en: Please insert a non-empty rewritable medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet ne tukšu pārrakstāmu datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert a non-empty rewritable medium
lv: Ievietojiet ne tukšu pārrakstāmu datu nesēju

en: Please insert a rewritable medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet pārrakstāmu datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert a rewritable medium
lv: Ievietojiet pārrakstāmu datu nesēju

en: Please insert a suitable medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet piemērotu datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert a suitable medium
lv: Ievietojiet piemērotu datu nesēju

en: Please insert a Video CD medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet video CD datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert a Video CD medium
lv: Ievietojiet Video CD datu nesēju

en: Please insert a Video DVD medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet video CD datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert a Video DVD medium
lv: Ievietojiet Video CD datu nesēju

en: Please insert a Mixed Mode CD medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet jaukto CD datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert a Mixed Mode CD medium
lv: Ievietojiet jaukto CD datu nesēju

en: Please insert an Audio CD medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet audio CD datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert an Audio CD medium
lv: Ievietojiet audio CD datu nesēju

en: Please insert a Data medium into drive<p><b>%1</b>
lv: Ievietojiet datu CD datu nesēju ierīcē<p><b>%1</b>

en: Please insert a Data medium
lv: Ievietojiet datu CD datu nesēju

en: Simulate
lv: Simulēt

en: <p>If this option is checked K3b will perform all writing steps with the laser turned off.<p>This is useful, for example, to test a higher writing speed or whether your system is able to write on-the-fly.<p><b>Caution:</b> DVD+R(W) does not support simulated writing.
lv: <p>Ieslēdzot šo iespēju, „K3b“ veiks visus rakstīšanas soļus ar izslēgtu lāzeri.<p>Tas ir noderīgi, ja vēlaties pārbaudīt lielākus rakstīšanas ātrumus, vai sistēmas spēju rakstīt tūlītēji.<p><b>Uzmanību:</b> DVD+R(W) neatbalsta rakstīšanas simulēšanu.

en: Only simulate the writing process
lv: Simulēt tikai rakstīšanas procesu

en: Disk at once
lv: Disku uzreiz

en: <p>If this option is checked, K3b will write the CD in 'disk at once' mode as compared to 'track at once' (TAO).<p>It is always recommended to use DAO where possible.<p><b>Caution:</b> Track pregaps with a length other than 2 seconds are only supported in DAO mode.
lv: <p>Ieslēdzot šo opciju, „K3b“ rakstīs CD „disku uzreiz“ režīmā nevis „celiņu uzreiz“ (TAO).<p>Kad vien iespējams, ir ieteicams izmantot DAO.<p><b>Uzmanību:</b> celiņa starplaiks no divām sekundēm atšķirīgā garumā tiek atbalstīts tikai DAO režīmā.

en: Write in disk at once mode
lv: Rakstīt disku uzreiz režīmā

en: Use Burnfree
lv: Izmantot „Burnfree“

en: Enable Burnfree (or Just Link) to avoid buffer underruns
lv: Ieslēgt „Burnfree“ (vai „Just Link“), lai izvairītos no bufera iztukšošanās

en: <p>If this option is checked, K3b enables <em>Burnfree</em> (or <em>Just Link</em>). This is a feature of the CD writer which avoids buffer underruns.<p>Without <em>burnfree</em>, if the writer cannot get any more data a buffer underrun would occur, since the writer needs a constant stream of data to write the CD.<p>With <em>burnfree</em> the writer can <em>mark</em> the current position of the laser and get back to it when the buffer is filled again; but, since this means having little data gaps on the CD, <b>it is highly recommended to always choose an appropriate writing speed to prevent the usage of burnfree, especially for audio CDs</b> (in the worst case one would hear the gap).<p><em>Burnfree</em> was formerly known as <em>Burnproof</em>, but has since been renamed when it became part of the MMC standard.
lv: <p>Ieslēdzot šo opciju, „K3b“ ieslēdz<em>Burnfree</em> (vai <em>Just Link</em>). Tā ir CD rakstītāja iespēja izvairīties no bufera iztukšošanās.<p>Bez <em>burnfree</em>, ja rakstītājs vairs nevar iegūt datus, notiks iztukšošanās, jo rakstītājam ir nepieciešama nepārtraukta rakstāmo datu straume.<p>Ar <em>burnfree</em> rakstītājs var <em>atzīmēt</em> pašreizējo lāzera pozīciju un atgriezties atpakaļ, kad buferis atkal ir aizpildīts. Bet, to lietojot, rodas nelielas atstarpes uz diska,<b>tāpēc vienmēr ir ļoti iesakāms izvēlēties pareizu rakstīšanas ātrumu, lai izvairītos no „burnfree“ lietošanas, it īpaši ar audio CD</b> (sliktākajā gadījumā būs dzirdama atstarpe).<p><em>Burnfree</em> iepriekš bija pazīstams kā <em>Burnproff</em>, bet tika pārdēvēts, kad kļuva par MMC standartu.

en: Only create image
lv: Tikai veidot attēlu

en: <p>If this option is checked, K3b will only create an image and not do any actual writing.<p>The image can later be written to a CD/DVD with most current writing programs (including K3b of course).
lv: <p>Ieslēdzot šo iespēju, „K3b“ tikai izveidos attēlu, bet neveiks rakstīšanu.<p>Attēlu vēlāk var ierakstīt CD/DVD diskā ar rakstīšanas programmu (protams, ieskaitot arī „K3b“).

en: Only create an image
lv: Tikai veidot attēlu

en: Create image
lv: Veidot attēlu

en: <p>If this option is checked, K3b will create an image before writing the files to the CD/DVD. Otherwise the data will be written <em>on-the-fly</em>, i.e. no intermediate image will be created.<p><b>Caution:</b> Although writing on-the-fly should work on most systems, make sure the data is sent to the writer fast enough.
lv: <p>Ja ir ieslēgta šī opcija, „K3b“ izveidos attēlu, pirms rakstīs datnes uz CD/DVD diska. Pretējā gadījumā datus rakstīs <em>tūlītēji</em> , proti, netiks veids starpattēls.<p><b>Uzmanību:</b> lai arī tūlītējā rakstīšana strādā ar vairumu sistēmu, pārliecinieties, ka sistēma datus rakstītājam sūta gana ātri.

en: <p>It is recommended to try a simulation first.
lv: <p>Ieteicams sākumā izmēģināt simulāciju.

en: Cache the data to be written on the harddisk
lv: Uzglabāt ierakstāmos datus uz cietā diska

en: Remove image
lv: Dzēst attēlu

en: <p>If this option is checked, K3b will remove any created images after the writing has finished.<p>Uncheck this if you want to keep the images.
lv: <p>Ieslēdzot šo iespēju, „K3b“ automātiski dzēsīs izveidoto attēlu, kad rakstīšana būs pabeigta.<p>Neatzīmējiet, ja vēlaties paturēt attēlu.

en: Remove images from disk when finished
lv: Dzēst attēlus no diska, kad pabeigts

en: On the fly
lv: Tūlītēji

en: <p>If this option is checked, K3b will not create an image first but write the files directly to the CD/DVD.<p><b>Caution:</b> Although this should work on most systems, make sure the data is sent to the writer fast enough.
lv: <p>Ja ieslēgta šī opcija, „K3b“ neveidos attēlu, bet rakstīs datnes tieši CD/DVD diskā.<p><b>Uzmanību:</b> lai arī tam jāstrādā ar vairumu sistēmu, pārliecinieties, ka dati rakstītājam tiek sūtīti gana ātri.

en: Write files directly to CD/DVD without creating an image
lv: Rakstīt datnes tieši CD/DVD diskā bez attēla veidošanas

en: Write CD-Text
lv: Rakstīt „CD-Text“

en: Create CD-Text entries
lv: Izveidot „CD-Text“ ierakstus

en: <p>If this option is checked K3b uses some otherwise-unused space on the audio CD to store additional information, such as the artist's name, or the CD title.<p>CD-Text is an extension to the audio CD standard introduced by Sony.<p>CD-Text will only be usable on CD players that support this extension (mostly car CD players).<p>Since a CD-Text-enhanced CD will work in any CD player it is never a bad idea to enable this (if you specify CD-Text data.)
lv: <p>Ja ir atzīmēta šī opcija, „K3b“ izmantos nelielu, parasti nelietotu, vietu uz audio CD, lai saglabātu papildu informāciju, piemēram, par mākslinieku vai CD nosaukumu.<p>„CD-Text“ ir paplašinājums audio CD standartam, ko ieviesa „Sony“.<p>„CD-Text“ būs pieejams tikai uz tiem audio atskaņotājiem, kuri atbalsta šo paplašinājumu (galvenokārt automagnetolas).<p>„CD-Text“ uzlabotie audio CD darbosies uz jebkura CD atskaņotāja, tāpēc šo iespēju var droši ieslēgt (ja ir norādīti „CD-Text“ dati).

en: Set the paranoia level for reading audio CDs
lv: Norāda audio CD lasīšanas paranojas līmeni

en: <p>Sets the correction mode for digital audio extraction.<ul><li>0: No checking, data is copied directly from the drive. <li>1: Perform overlapped reading to avoid jitter.</li><li>2: Like 1 but with additional checks of the read audio data.</li><li>3: Like 2 but with additional scratch detection and repair.</li></ul><p><b>The extraction speed reduces from 0 to 3.</b>
lv: <p>Norāda kļūdu labošanas režīmu digitālā audio kopēšanai.<ul><li>0: bez pārbaudes, datus kopē tieši no diska.<li>1: veikt pārklājuma lasīšanu, lai izvairītos no trīces.</li><li> 2: kā 1., bet ar papildu pārbaudēm uz nolasītajiem audio datiem.</li><li>3: kā 2., bet ar papildu skrāpējumu noteikšanu un labošanu.</li><ul><p><b>Ar 0 kopēšanas ātrums ir vislielākais, ar 3 — vismazākais.</b>

en: Start multisession CD
lv: Sākt daudzsesiju CD

en: Do not close the disk to allow additional sessions to be added later
lv: Neaizvērt disku, lai atļautu lietotājam pievienot papildu sesijas

en: <p>If this option is checked K3b will not close the CD, and will write a temporary table of contents.</p><p>This allows further sessions to be appended to the CD later.</p>
lv: <p>Ieslēdzot šo iespēju, „K3b“ neaizvērs CD un ierakstīs pagaidu satura rādītāju.</p><p>Tas ļaus vēlāk pievienot diskam papildu sesijas.</p>

en: Normalize volume levels
lv: Normalizēt skaļumu

en: Adjust the volume levels of all tracks
lv: Pielāgo skaļumu visiem celiņiem

en: <p>If this option is checked K3b will adjust the volume of all tracks to a standard level. This is useful for things like creating mixes, where different recording levels on different albums can cause the volume to vary greatly from song to song.<p><b>Be aware that K3b currently does not support normalizing when writing on the fly.</b>
lv: <p>Ieslēdzot šo iespēju, „K3b“ pielāgos skaļumu visiem celiņiem uz standarta līmeni. Tas ir noderīgi, ja veidojat jauktu albumu ar audio no dažādiem albumiem, kur skaļums starp dziesmām var jūtami svārstīties.<p><b>Ņemiet vērā, ka pagaidām „K3b“ neatbalsta normalizāciju rakstot uz diska tūlītēji.</b>

en: Verify written data
lv: Pārbaudīt ierakstītos datus

en: Compare original with written data
lv: Salīdzina oriģinālos datus ar ierakstītajiem

en: <p>If this option is checked, then after successfully writing the disk K3b will compare the original source data with the written data to verify that the disk has been written correctly.
lv: <p>Ieslēdzot šo iespēju, pēc veiksmīgas ierakstīšanas „K3b“ salīdzinās oriģinālā avota datus ar ierakstītajiem datiem, lai pārbaudītu, vai disks ierakstīts pareizi.

en: Ignore read errors
lv: Ignorēt lasīšanas kļūdas

en: Skip unreadable audio sectors
lv: Izlaist nelasāmos audio sektorus

en: <p>If this option is checked and K3b is not able to read an audio sector from the source CD it will be replaced with zeros on the resulting copy.<p>Since audio CD Player are able to interpolate small errors in the data it is no problem to let K3b skip unreadable sectors.
lv: <p>Ieslēdzot šo iespēju, „K3b“, nespējot nolasīt audio sektoru no avota kompaktdiska, to aizvietos ar nullēm. <p>Audio kompaktdisku atskaņotāji ir spējīgi izlīdzināt mazas kļūdas datos un nenolasāmo datu izlaišana nerada atskaņošanas problēmas.

en: MPEG2 Extended
lv: MPEG2 paplašināts

en: unknown audio format
lv: nezināms audio formāts

en: Normal
lv: Parasts

en: For the visually impaired
lv: Vājredzīgajiem

en: Director's comments 1
lv: Režisora komentāri 1

en: Director's comments 2
lv: Režisora komentāri 2

en: unknown audio code extension
lv: nezināms audio kodējuma paplašinājums

en: Extended
lv: Paplašināts

en: unknown coding mode
lv: nezināms kodēšanas režīms

en: Caption with normal size characters
lv: Subtitri ar parasta izmēra rakstzīmēm

en: Caption with bigger size characters
lv: Subtitri liela izmēra rakstzīmēm

en: Caption for children
lv: Subtitri bērniem

en: Closed caption with normal size characters
lv: Papildus subtitri ar parasta izmēra rakstzīmēm

en: Closed caption with bigger size characters
lv: Papildus subtitri ar liela izmēra rakstzīmēm

en: Closed caption for children
lv: Papildus subtitri bērniem

en: Forced caption
lv: Uzspiests teksts

en: Director's comments with normal size characters
lv: Režisora komentāri ar parasta izmēra rakstzīmēm

en: Director's comments with bigger size characters
lv: Režisora komentāri ar lielāka izmēra rakstzīmēm

en: Director's comments for children
lv: Režisora komentāri bērniem

en: unknown code extension
lv: nezināms koda paplašinājums
