libk3b - en to mai translation catalogue (29 entries)

en: Auto
mai: स्वचालित

en: Copying CD
mai: CD कॉपी कए रहल अछि

en: Formatting
mai: संरूपित कए रहल अछि

en: An unknown error occurred.
mai: एकटा अज्ञात त्रुटि पाओल गेल.

en: Warning
mai: चेतावनी

en: Writing
mai: लिखि रहल अछि

en: Not Found
mai: नहीं मिला

en: Boot catalog
mai: बूट कैटालॉग

en: Could not open file %1
mai: फाइल %1 खोलि नहि सकल

en: Reading
mai: रीडिंग

en: Copying
mai: कापी कए रहल

en: Write error
mai: लेखन त्रुटि

en: Could not delete file %1.
mai: फाइल %1 केँ मेटाए नहि सकल.

en: default
mai: मूलभूत

en: none
mai: किछु नहि

en: VCD
mai: वीसीडी

en: Information
mai: सूचना

en: Component
mai: घटक

en: Unspecified
mai: अवर्गीकृत

en: unknown
mai: अज्ञात

en: invalid
mai: अवैध

en: Audio CD
mai: ऑडियो सीडी

en: Video DVD
mai: वीडियो डीवीडी

en: Video CD
mai: वीडियो सीडी

en: Empty
mai: खाली

en: Only create image
mai: सिर्फ इमेज बनाबू

en: On the fly
mai: ऑन द फ्लाए

en: Normal
mai: सामान्य

en: Extended
mai: विस्तारित
