libk3b - en to nl translation catalogue (779 entries)

en: Inhibiting sleep for disc writing
nl: Onderbreken tegenhouden voor schrijven op schijf

en: Disable inhibition for disc writing
nl: Tegenhouden voor schrijven op schijf uitschakelen

en: Source
nl: Bron

en: Target
nl: Doel

en: Writing Audio Cue File
nl: Audio Cue-bestand wordt geschreven

en: Analysing the audio file failed. Corrupt file?
nl: Het analyseren van het audio-bestand is mislukt. Bestand is mogelijk beschadigd?

en: Analysing the audio file
nl: Audio-bestand wordt geanalyseerd

en: Analysing %1
nl: %1 wordt geanalyseerd

en: Unable to handle '%1' due to an unsupported format.
nl: '%1' kon niet worden afgehandeld vanwege een niet-ondersteund formaat.

en: No valid audio cue file: '%1'
nl: Geen geldig audio cue-bestand: '%1'

en: Could not load libcdparanoia.
nl: De bibliotheek libcdparanoia kon niet worden geladen.

en: Could not open device %1
nl: Kon het station %1 niet openen

en: Error while initializing audio ripping.
nl: Fout bij het initialiseren van audiorippen.

en: Unable to open '%1' for writing.
nl: '%1' kon niet worden opgeslagen.

en: Unrecoverable error while ripping track %1.
nl: Onherstelbare fout tijdens het rippen van track %1.

en: Write Binary Image
nl: Binaire image schrijven

en: One copy successfully created | %1 copies successfully created
nl[0]: 1 kopie met succes aangemaakt
nl[1]: %1 kopieën met succes aangemaakt

en: Writing track %1 of %2
nl: Track %1 van %2 wordt geschreven

en: Writing cue/bin Image
nl: Cue/bin-image schrijven

en:  - %1 Copy |  - %1 Copies
nl[0]:  - %1 kopie
nl[1]:  - %1 kopieën

en: Erasing CD-RW
nl: DVD-RW wordt gewist

en: When erasing a CD-RW no progress information is available.
nl: Bij het wissen van CD-RW is geen voortgangsinformatie beschikbaar.

en: Please insert a rewritable CD medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
nl: Plaats een herschrijfbare cd-schijf in station<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Blanking error.
nl: Fout bij wissen .

en: Sorry, no error handling yet.
nl: Helaas, vooralsnog is er geen foutafhandeling beschikbaar.

en: Quick Format
nl: Snel formatteren

en: Checking Source Medium
nl: Bronschijf wordt gecontroleerd

en: Waiting for source medium
nl: Wacht op bronschijf

en: Checking source medium
nl: Bronschijf wordt gecontroleerd

en: K3b does not copy CDs containing multiple data tracks.
nl: K3b kan geen cd's kopiëren die meerdere gegevenstracks bevatten.

en: Copying Multisession Data CD.
nl: Multisessie-gegevens-cd wordt gekopieerd.

en: Copying Data CD.
nl: Gegevens-cd wordt gekopieerd.

en: K3b can only copy CD-Extra mixed mode CDs.
nl: K3b kan alleen "CD-Extra mixed mode" cd's kopiëren.

en: Copying Enhanced Audio CD (CD-Extra).
nl: Enhanced-Audio-cd (CD-Extra) wordt gekopieerd.

en: Copying Audio CD.
nl: Audio-cd wordt gekopieerd.

en: The source disk is empty.
nl: De bronschijf is leeg.

en: K3b needs cdrecord 2.01a12 or newer to copy Mode2 data tracks.
nl: K3b heeft cdrecord 2.01a12 of nieuwer nodig om Mode2-gegevenstracks te kopiëren.

en: You will only be able to copy the first session in raw writing mode. Continue anyway?
nl: U kunt alleen de eerste sessie in raw-writing-modus kopiëren. Toch doorgaan?

en: Multisession CD
nl: Multisessie-cd

en: Only copying first session.
nl: Alleen de eerste sessie wordt gekopieerd.

en: Unable to determine free space in temporary folder '%1'.
nl: Er kon niet worden bepaald hoeveel ruimte er nog vrij is in de tijdelijke map '%1'.

en: Not enough space left in temporary folder.
nl: Onvoldoende vrije ruimte in de tijdelijke map.

en: Unmounting source medium
nl: Bronschijf afkoppelen

en: Unable to read Table of contents
nl: De TOC kan niet worden gelezen

en: Searching CD-Text
nl: CD-tekst wordt opgezocht

en: Found CD-Text (%1 - %2).
nl: CD-tekst gevonden (%1 - %2).

en: Found corrupted CD-Text. Ignoring it.
nl: Beschadigde CD-text gevonden. Deze wordt genegeerd.

en: No CD-Text found.
nl: Geen CD-tekst gevonden.

en: Querying CDDB
nl: CDDB-aanvraag loopt

en: Found CDDB entry (%1 - %2).
nl: CDDB-item gevonden (%1 - %2).

en: No CDDB entry found.
nl: Geen CDDB-item gevonden.

en: CDDB error (%1).
nl: CDDB-fout (%1).

en: Found CD-Text (%1 - %2) and CDDB (%3 - %4) entries. Which one should be used to generate the CD-Text on the new CD?
nl: Er is CD-tekst (%1 - %2) en CDDB (%3 - %4) informatie gevonden. Welke wilt u gebruiken om CD-tekst op de nieuwe CD te genereren?

en: CD-Text
nl: CD-tekst

en: Use CD-Text data
nl: CD-tekst-gegevens gebruiken

en: Use CDDB entry
nl: CDDB-informatie gebruiken

en: Preparing write process...
nl: Schrijfproces wordt voorbereid...

en: Specified an unusable temporary path. Using default.
nl: Het opgegeven pad naar tijdelijke map is onbruikbaar. De standaard tijdelijke map wordt gebruikt.

en: Unable to create temporary folder '%1'.
nl: De tijdelijke map '%1' kan niet worden aangemaakt.

en: Using temporary folder %1.
nl: De tijdelijke map '%1' wordt gebruikt.

en: Do you want to overwrite %1?
nl: Wilt u %1 overschrijven?

en: File Exists
nl: Bestand bestaat al

en: Writing image file to %1.
nl: Image wordt naar %1 geschreven.

en: Reading Session %1
nl: Sessie %1 wordt gelezen

en: Reading Source Medium
nl: Bronschijf wordt gelezen

en: Reading track %1 of %2
nl: Track %1 van %2 wordt gelezen

en: Simulating Session %1
nl: Sessie %1 wordt gesimuleerd

en: Writing Copy %1 (Session %2)
nl: Kopie %1 (sessie %2) wordt geschreven

en: Writing Copy (Session %1)
nl: Kopie (sessie %1)  wordt geschreven

en: Simulating
nl: Simulatie

en: Writing Copy %1
nl: Kopie %1 wordt geschreven

en: Writing Copy
nl: Kopie wordt geschreven

en: Waiting for media
nl: Wacht op schijf

en: It is not possible to write CD-Text in TAO mode.
nl: Het is niet mogelijk om CD-tekst te schrijven in TAO-modus.

en: Successfully read session %1.
nl: Het lezen van sessie %1 is geslaagd.

en: Successfully read source disk.
nl: Het lezen van de bronschijf is geslaagd.

en: K3b was unable to eject the source disk. Please do so manually.
nl: K3b kon de cd niet uitwerpen. U kunt dit handmatig doen.

en: Error while reading session %1.
nl: Fout tijdens het lezen van sessie %1.

en: Need to reload medium to return to proper state.
nl: De schijf dient te worden herladen om in de juiste staat terug te keren.

en: Reloading the medium
nl: De schijf wordt herladen

en: K3b was unable to eject the written disk. Please do so manually.
nl: K3b kon de cd niet uitwerpen. U kunt dit handmatig doen.

en: Please reload the medium and press 'OK'
nl: Herlaad het medium en klik op 'OK'

en: Failed to reload the medium
nl: Het herladen van het medium is mislukt

en: Removing temporary files.
nl: Tijdelijke bestanden worden verwijderd.

en: Removing image files.
nl: Imagebestanden worden verwijderd.

en: Creating CD Image
nl: CD-image wordt aangemaakt

en: Simulating CD Copy On-The-Fly
nl: CD on-the-fly kopiëren wordt gesimuleerd

en: Simulating CD Copy
nl: CD-kopie wordt gesimuleerd

en: Copying CD On-The-Fly
nl: CD wordt on-the-fly gekopieerd

en: Copying CD
nl: CD kopiëren

en: Creating 1 copy | Creating %1 copies
nl[0]: 1 kopie wordt aangemaakt
nl[1]: %1 kopieën worden aangemaakt

en: Could not find %1 executable.
nl: Programma %1 is niet gevonden.

en: Could not start %1.
nl: Kon %1 niet starten.

en: %1 returned an unknown error (code %2).
nl: %1 gaf een  ongekende foutmelding (code %2).

en: %1 did not exit cleanly.
nl: %1 werd niet correct afgesloten.

en: Cdrecord version %1 does not have cloning support.
nl: Cdrecord-versie %1 biedt geen ondersteuning voor klonen.

en: No device set.
nl: Geen apparaat ingesteld.

en: CD writer %1 (%2) does not support cloning.
nl: CD-schrijver %1 (%2) ondersteunt geen klonen.

en: Reading clone image
nl: Kloonimage wordt ingelezen

en: Writing Track %1 of %2
nl: Track %1 van %2 wordt geschreven

en: Successfully written clone copy %1.
nl: Het schrijven van kloonkopie %1 is geslaagd.

en: Successfully read disk.
nl: Schijflezen geslaagd.

en: Failed to read disk completely in clone mode.
nl: Kon de schijf niet in de kloonmodus lezen.

en: Error while reading disk.
nl: Fout bij het lezen van de schijf.

en: Simulating clone copy
nl: Kloonkopie wordt gesimuleerd

en: Writing clone copy %1
nl: Kloonkopie %1 wordt geschreven

en: Creating Clone Image
nl: Kloonimage wordt aangemaakt

en: Simulating Clone Image
nl: Kloonimage wordt gesimuleerd

en: Burning Clone Image
nl: Kloonimage wordt gebrand

en: Simulating CD Cloning
nl: CD-klonen wordt gesimuleerd

en: Cloning CD
nl: CD klonen

en: Creating 1 clone copy | Creating %1 clone copies
nl[0]: 1 kloonkopie wordt aangemaakt
nl[1]: %1 kloonkopieën wordt aangemaakt

en: Unable to open libdvdcss.
nl: Libdvdcss kon niet worden geopend.

en: Retrieving all CSS keys. This might take a while.
nl: Alle CSS-sleutels worden opgehaald. Dit kan enige tijd duren.

en: Failed to retrieve all CSS keys.
nl: Het ophalen van alle CSS-sleutels is mislukt.

en: Video DVD decryption failed.
nl: Ontcijferen van video-dvd is mislukt.

en: No support for reading formless Mode2 sectors.
nl: Geen ondersteuning voor het lezen van 'formless' Mode2 sectoren.

en: Unsupported sector type.
nl: Niet-ondersteund sectortype.

en: Reading with sector size %1.
nl: Leest met sectorgrootte %1.

en: Error while reading sector %1.
nl: Fout bij het lezen van sector %1.

en: Ignored %1 erroneous sector. | Ignored a total of %1 erroneous sectors.
nl[0]: %1 sector met fouten genegeerd.
nl[1]: In totaal %1 sectoren met fouten genegeerd.

en: Problem while reading. Retrying from sector %1.
nl: Leesfout. Er wordt geprobeerd opnieuw te lezen vanaf sector %1.

en: Ignoring read error in sector %1.
nl: Leesfout in sector %1 wordt genegeerd.

en: Changing DVD Booktype
nl: DVD-booktype wijzigen

en: No device set
nl: Geen apparaat ingesteld

en: Please insert an empty DVD+R or a DVD+RW medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
nl: Plaats een lege DVD+R- of DVD+RW-schijf in station <p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Checking medium
nl: Schijf wordt gecontroleerd

en: Booktype successfully changed
nl: Boektype wijzigen is geslaagd

en: Please send me an email with the last output.
nl: Gelieve mij een e-mail te sturen met de laatste uitvoer.

en: Ejecting DVD...
nl: DVD wordt uitgeworpen...

en: Unable to eject media.
nl: De schijf kon niet worden uitgeworpen.

en: Cannot change booktype on non-empty DVD+R media.
nl: Het boektype op een niet-lege DVD+R-schijf kon niet worden gewijzigd.

en: No DVD+R(W) media found.
nl: Geen DVD+R(W)-schijf gevonden.

en: Unable to determine media state.
nl: De huidige toestand van de schijf kon niet worden bepaald.

en: Changing Booktype
nl: Booktype wijzigen

en: K3b does not support writing on-the-fly with growisofs %1.
nl: K3b biedt geen ondersteuning voor on-the-fly schrijven met growisofs %1.

en: Disabling on-the-fly writing.
nl: On-the-fly-schrijven wordt uitgeschakeld.

en: No source medium found.
nl: Geen bronschijf gevonden.

en: Found encrypted DVD.
nl: Versleutelde dvd gevonden.

en: Cannot copy encrypted DVDs.
nl: Versleutelde dvd's kunnen niet door K3b worden gekopieerd.

en: The writer does not support writing Double Layer DVDs.
nl: De schrijver biedt geen ondersteuning voor Double Layer-dvd's.

en: This growisofs version does not support writing Double Layer DVDs.
nl: Deze versie van growisofs biedt geen ondersteuning voor Double Layer-dvd's.

en: K3b does not support copying multi-session DVD or Blu-ray disks.
nl: K3b ondersteunt het kopiëren van multisessie-dvd's of Blu-ray-schijven niet.

en: K3b relies on the size saved in the ISO 9660 header.
nl: K3b vertrouwt op de afmetingen opgeslagen in de ISO 9660-header.

en: This might result in a corrupt copy if the source was mastered with buggy software.
nl: Dit kan resulteren in een beschadigde kopie als de bron was gemastered met buggy software.

en: Unable to determine the ISO 9660 filesystem size.
nl: De grootte van het ISO 9660-bestandssysteem kon niet worden bepaald.

en: K3b does not support copying DVD-RAM.
nl: K3b ondersteunt het kopiëren van DVD-RAM-schijven niet.

en: Unsupported media type.
nl: Niet-ondersteund schijftype.

en: Reading source medium.
nl: Bronschijf wordt gelezen.

en: Creating image
nl: Image wordt aangemaakt

en: Simulating copy
nl: Kopiëren wordt gesimuleerd

en: Writing copy %1
nl: Kopie %1 wordt geschreven

en: Writing copy
nl: Kopie wordt geschreven

en: Successfully read source medium.
nl: Het lezen van de bronschijf is geslaagd.

en: K3b was unable to eject the source medium. Please do so manually.
nl: K3b kon de bronschijf niet uitwerpen. U kunt dit handmatig doen.

en: Successfully written copy %1.
nl: Kopie %1 is met succes geschreven.

en: Verifying copy %1
nl: Kopie %1 wordt geverifieerd

en: Verifying copy
nl: Kopie verifiëren

en: K3b was unable to eject the written medium. Please do so manually.
nl: K3b kon de geschreven schijf niet uitwerpen. U kunt dit handmatig doen.

en: Unsupported media type: %1
nl: Niet-ondersteund schijftype: %1

en: %1 media do not support write simulation. Do you really want to continue? The disc will actually be written to.
nl: %1-media bieden geen ondersteuning voor schrijfsimulaties. Wilt u toch doorgaan? Het medium zal daadwerkelijk worden beschreven.

en: No Simulation with %1
nl: Geen simulatie met %1

en: Writing DVD copy
nl: DVD-kopie schrijven

en: Writing mode ignored when writing DVD+R(W) media.
nl: De schrijfmodus wordt bij een DVD+R(W)-schijf genegeerd.

en: Writing %1.
nl: Schrijft %1.

en: Your writer (%1 %2) does not support simulation with DVD-R(W) media. Do you really want to continue? The media will actually be written to.
nl: Uw brander (%1 %2) ondersteunt geen simulatie met een DVD-R(W)-schijf. Wilt u toch doorgaan? De schijf zal daadwerkelijk worden beschreven.

en: No Simulation with DVD-R(W)
nl: Geen simulatie met DVD-R(W)

en: Writing DVD-RW in restricted overwrite mode.
nl: DVD-RW wordt beschreven in beperkte overschrijfmodus.

en: Writing DVD-RW in DAO mode.
nl: DVD-RW wordt beschreven in DAO-modus.

en: Writing DVD-RW in incremental mode.
nl: DVD-RW wordt beschreven in sequentiële modus.

en: Restricted Overwrite is not possible with DVD-R media.
nl: Beperkt overschrijven met een DVD-R-schijf is niet mogelijk.

en: Writing %1 in DAO mode.
nl: %1 wordt beschreven in DAO-modus.

en: Writing %1 in incremental mode.
nl: %1 wordt beschreven in incrementele modus.

en: Writing BD copy
nl: BD-kopie schrijven

en: Removed image file %1
nl: Imagebestand %1 verwijderd

en: Creating Image
nl: Image wordt aangemaakt

en: Copying DVD or BD On-The-Fly
nl: DVD of BD wordt on-the-fly gekopieerd

en: Copying DVD or BD
nl: DVD of BD wordt gekopieerd

en: Formatting disc
nl: Formatteren van schijf

en: Unmounting medium
nl: Schijf afkoppelen

en: Please insert a rewritable DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
nl: Plaats een herschrijfbare dvd-of Blue-Ray-schijf in het apparaat<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Formatting successfully completed
nl: Formatteren geslaagd

en: Do not be concerned with the progress stopping before 100%.
nl: Voortgang die stopt voordat 100% is bereikt negeren.

en: The formatting will continue in the background during writing.
nl: Formatteren gaat door op de achtergrond tijdens het branden.

en: Ejecting medium...
nl: Schijf wordt uitgeworpen...

en: Unable to eject medium.
nl: De schijf kon niet worden uitgeworpen.

en: Found %1 medium.
nl: Medium %1 gevonden.

en: No rewritable DVD or BD medium found. Unable to format.
nl: Geen herschrijfbare dvd of BD-medium gevonden. Formatteren is niet mogelijk.

en: No need to format %1 media more than once.
nl: Het is niet nodig om de schijf %1 meer dan eenmaal te formatteren.

en: It may simply be overwritten.
nl: De schijf kan eenvoudigweg overschreven worden.

en: Forcing formatting anyway.
nl: Het formatteren wordt toch uitgevoerd.

en: It is not recommended to force formatting of %1 media.
nl: Gedwongen formatteren van %1-media is niet aan te raden.

en: After 10-20 reformats the media might become unusable.
nl: Na 10 tot 20 keer herformatteren kan de schijf onbruikbaar worden.

en: Formatting %1 medium
nl: Formatteren van %1-medium

en: Formatted in %1 mode.
nl: Formatteren in %1-modus.

en: Media is already empty.
nl: De schijf is al leeg.

en: Formatting DVD-RW in %1 mode.
nl: DVD-RW wordt in %1-modus geformatteerd.

en: Unable to determine the current formatting state of the DVD-RW medium.
nl: De huidige formatteerstatus van de DVD-RW-schijf kan niet worden bepaald.

en: Using %1 %2 – Copyright © %3
nl: %1 %2 wordt gebruikt - Copyright © %3

en: Formatting
nl: Formatteren

en: Preparing data
nl: Gegevens worden voorbereid

en: Could not find image %1
nl: Image '%1' is niet gevonden

en: Verifying written data
nl: Geschreven gegevens worden geverifieerd

en: Verifying written copy %1 of %2
nl: Geschreven kopie %1 van %2 wordt geverifieerd

en: Writing image
nl: Image wordt geschreven

en: Writing copy %1 of %2
nl: Kopie %1 van %2 wordt geschreven

en: Waiting for medium
nl: Wacht op een schijf

en: Simulating ISO 9660 Image
nl: ISO 9660-image wordt gesimuleerd

en: Burning ISO 9660 Image
nl: ISO 9660-image wordt gebrand

en: Cannot write %1 media using %2. Falling back to default application.
nl: Kan %1 niet schrijven met behulp van %2. Valt terug op standaardprogramma.

en: DVD and Blu-ray tracks can only be written in MODE1.
nl: dvd en Blu-Ray-tracks kunnen uitsluitend in MODE1 geschreven worden.

en: Missing Blu-ray support in cdrecord and growisofs. Please update the system.
nl: Ontbrekende ondersteuning voor Blu-Ray in cdrecord en growisofs. Systeem gaarne opwaarderen.

en: Track lengths below 4 seconds violate the Red Book standard.
nl: Tracklengtes onder de 4 seconden voldoen niet aan de Red-Bookstandaard.

en: On-the-fly writing with cdrecord < 2.01a13 not supported.
nl: On-the-fly schrijven met cdrecord ouder dan 2.01a13 wordt niet ondersteund.

en: Cdrecord %1 does not support CD-Text writing.
nl: Cdrecord %1 biedt geen ondersteuning voor CDTEXT schrijven.

en: Your writer (%1 %2) does not support Incremental Streaming with %3 media. Multisession will not be possible. Continue anyway?
nl: Uw brander (%1 %2) ondersteunt geen Incremental Streaming met %3-schijven. Multisessie is niet mogelijk. Wilt u toch doorgaan?

en: No Incremental Streaming
nl: Geen Incremental Streaming

en: DVD+R(W) media do not support write simulation. Do you really want to continue? The media will actually be written to.
nl: DVD+R(W)-schijven bieden geen ondersteuning voor schrijfsimulaties. Wilt u toch doorgaan? De schijf zal daadwerkelijk worden beschreven.

en: No Simulation with DVD+R(W)
nl: Geen simulatie met DVD+R(W)

en: Most writers do not support writing multisession CDs in DAO mode.
nl: De meeste branders ondersteunen geen multisessie-cd's in DAO-modus.

en: No version of cdrskin can do this yet.
nl: Geen versie van cdrskin kan dit nu doen.

en: Writing CD in Session At Once mode.
nl: CD wordt beschreven in Session At Once-modus.

en: Writing CD in Track At Once mode.
nl: CD wordt beschreven in Track At Once-modus.

en: Writing CD in Raw mode.
nl: CD wordt beschreven in Raw-modus.

en: Appending session to CD
nl: Sessie wordt aan cd toevoegd

en: Writing rewritable CD in Session At Once mode.
nl: Herschrijfbare cd wordt beschreven in Session At Once-modus.

en: Writing rewritable CD in Track At Once mode.
nl: Herschrijfbare cd wordt beschreven in Track At Once-modus.

en: Writing rewritable CD in Raw mode.
nl: Herschrijfbare cd wordt beschreven in Raw-modus.

en: Appending session to rewritable CD.
nl: Sessie wordt aan herschrijfbare cd toegevoegd.

en: Growing ISO 9660 filesystem on DVD+RW.
nl: ISO 9660-bestandssysteem wordt op DVD+RW uitgebreid.

en: Growing ISO 9660 filesystem on DVD-RW in restricted overwrite mode.
nl: ISO 9660-bestandssysteem wordt op DVD-RW in beperkte overschrijfmodus uitgebreid.

en: Appending session to DVD+R.
nl: Sessie wordt aan DVD+R toegevoegd.

en: Appending session to Double Layer DVD+R.
nl: Sessie wordt aan Double Layer DVD+R toegevoegd.

en: Appending session to %1.
nl: Sessie wordt aan %1 toegevoegd.

en: Writing Double Layer DVD+R.
nl: Double Layer DVD+R wordt geschreven.

en: Using readcd %1 instead of default version for clone support.
nl: readcd %1 wordt gebruikt in plaats van de standaardversie voor kloonondersteuning.

en: Could not find readcd executable with cloning support.
nl: Het programma readcd met kloonondersteuning is niet gevonden.

en: Writing image to %1.
nl: Image wordt geschreven naar %1.

en: Could not start readcd.
nl: Readcd kon niet worden gestart.

en: Cannot read source disk.
nl: De bronschijf kon niet worden gelezen.

en: Retrying from sector %1.
nl: Probeert opnieuw vanaf sector %1.

en: Uncorrected error in sector %1
nl: Ongecorrigeerde fout in sector %1

en: Corrected error in sector %1
nl: Gecorrigeerde fout in sector %1

en: %1 returned error: %2
nl: %1 gaf een foutmelding: %2

en: Readcd exited abnormally.
nl: Readcd is abnormaal beëindigd.

en: Internal Error: Verification job improperly initialized (%1)
nl: Interne fout: verificatietaak is onjuist geïnitialiseerd (%1)

en: no tracks added
nl: geen tracks toegevoegd

en: specified track number '%1' not found on medium
nl: gespecificeerde tracknummer '%1' niet op het medium gevonden

en: Verifying track %1
nl: Track %1 wordt geverifieerd

en: Written data in track %1 differs from original.
nl: De geschreven gegevens in track %1 verschillen van de oorspronkelijke.

en: Written data verified.
nl: Geschreven gegevens geverifieerd.

en: %1 executable could not be found.
nl: Het programma %1 is niet gevonden.

en: %1 version %2 is too old.
nl: %1 versie %2 is te oud.

en: Analysing Title %1 of Video DVD %2
nl: Titel %1 van video-dvd %2 wordt geanalyseerd

en: Analysing Chapter %1 of %2
nl: Hoofdstuk %1 van %2 wordt geanalyseerd

en: Ignoring clipping values of last chapter due to its short playback time.
nl: Afbreekwaarden in laatste hoofdstuk wordt genegeerd vanwege diens korte afspeeltijd.

en: Unable to create folder '%1'
nl: Tijdelijke map '%1' kan niet worden aangemaakt

en: Invalid filename: '%1'
nl: Ongeldige bestandsnaam: '%1'

en: Transcoding title %1 from Video DVD %2
nl: Bestand %1 van video-dvd %2 hercoderen

en: Invalid video codec set: %1
nl: Geen geldige video-codec ingesteld: %1

en: Invalid audio codec set: %1
nl: Geen geldige geluid-codec ingesteld: %1

en: Resizing picture of title %1 to %2x%3
nl: Afbeelding van titel %1 wordt geschaald naar %2xx%3

en: Single-pass Encoding
nl: Single-pass codering

en: Two-pass Encoding: First Pass
nl: Two-pass codering: eerste

en: Two-pass Encoding: Second Pass
nl: Two-pass-codering: tweede

en: Removing incomplete video file '%1'
nl: Onvolledig videobestand '%1' wordt verwijderd

en: Execution of %1 failed.
nl: Uitvoeren van %1 is mislukt.

en: Please consult the debugging output for details.
nl: Lees de debugging-uitvoer voor details.

en: AC3 (Stereo)
nl: AC3 (stereo)

en: FFmpeg is an open-source project trying to support most video and audio codecs used these days. Its subproject libavcodec forms the basis for multimedia players such as xine or mplayer.
nl: FFmpeg is een opensource-project met als doel de meeste hedendaagse video- en audiocodecs te ondersteunen. Het bijhorende subproject libavcodec vormt de basis voor multimediaspelers zoals xine en mplayer.

en: FFmpeg contains an implementation of the MPEG-4 video encoding standard which produces high quality results.
nl: FFmpeg bevat een implementatie van de MPEG-4-videocodeerstandaard. Deze produceert resultaten van hoge kwaliteit.

en: XviD is a free and open source MPEG-4 video codec. XviD was created by a group of volunteer programmers after the OpenDivX source was closed in July 2001.
nl: XviD is een vrije en opensource MPEG-4-videocodec. XviD is gemaakt door een groep vrijwillige programmeurs nadat de OpenDivX-broncode in juli 2001 niet langer opengesteld werd.

en: XviD features MPEG-4 Advanced Profile settings such as b-frames, global and quarter pixel motion compensation, lumi masking, trellis quantization, and H.263, MPEG and custom quantization matrices.
nl: XviD bevat MPEG-4 Advanced Profile-functies. zoals b-frames, global en quarter pixel motion compensation, lumi masking, trellis quantization en H.263, MPEG en custom quantization matrices.

en: XviD is a primary competitor of DivX (XviD being DivX spelled backwards). While DivX is closed source and may only run on Windows, Mac OS and Linux, XviD is open source and can potentially run on any platform.
nl: XviD is een primaire concurrent van DivX (XviD is DivX achterstevoren geschreven). Terwijl DivX een gesloten broncode heeft en alleen op Windows, MacOS en Linux draait is XviD opensource en potentieel geschikt voor elk denkbaar platform.

en: (Description taken from the Wikipedia article)
nl: (Beschrijving afkomstig uit het Engelstalige Wikipedia-Artikel, vertaald in het Nederlands voor K3b)

en: AC3, better known as Dolby Digital is standardized as ATSC A/52. It contains up to 6 total channels of sound.
nl: AC3, beter bekend als Dolby Digital is gestandariseerd als ATSC A/52. Het bevat tot 6 kanalen geluid.

en: With this setting K3b will create a two-channel stereo Dolby Digital audio stream.
nl: Met deze instelling zal K3b een twee-kanaals stereo Dolby Digital audio-stream aanmaken.

en: With this setting K3b will use the Dolby Digital audio stream from the source DVD without changing it.
nl: Met deze instelling zal K3b de Dolby Digital-audiostream van de bron-dvd gebruiken zonder deze te wijzigen.

en: Use this setting to preserve 5.1 channel sound from the DVD.
nl: Gebruik deze instelling om het 5.1-kanaals geluid van de dvd te behouden.

en: MPEG1 Layer III is better known as MP3 and is the most used lossy audio format.
nl: MPEG1 Layer III is beter bekend als MP3 en is het meestgebruikt verliesgevend audioformaat.

en: With this setting K3b will create a two-channel stereo MPEG1 Layer III audio stream.
nl: Met deze instelling zal K3b een tweekanaals stereo MPEG 1 Layer III-audiostream aanmaken.

[ctx: plugin type]
en: Audio Decoder
nl: Audio-decoder

[ctx: plugin type]
en: Audio Encoder
nl: Audio-encoder

en: An unknown error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: No settings available for plugin %1.
nl: Geen instellingen voor de plugin %1 gevonden.

[ctx: plugin type]
en: Project plugin
nl: Projectplugin

en: Please insert Audio CD %1%2
nl: Plaats audio-cd %1%2

en: CD Track
nl: CD-track

en: Track %1 from Audio CD %2
nl: Track %1 van audio-cd %2

en: Unable to read track %1.
nl: Kan track %1 niet lezen.

en: Could not open %1 for writing
nl: Kon %1 niet openen voor schrijven

en: Error while decoding track %1.
nl: Fout bij decoderen van track %1.

en: The following files could not be found. Do you want to remove them from the project and continue without adding them to the image?
nl: De volgende bestanden zijn niet gevonden. Wilt u ze uit het project verwijderen en doorgaan zonder ze aan de image toe te voegen?

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Remove missing files and continue
nl: Ontbrekende bestanden verwijderen en doorgaan

en: Cancel and go back
nl: Annuleren en terug gaan

en: Please add files to your project first.
nl: Voeg eerst bestanden aan uw project toe.

en: Unable to write on-the-fly with these audio sources.
nl: Met deze audio-bronnen is on-the-fly schrijven niet mogelijk.

en: Determining maximum writing speed
nl: Maximum schrijfsnelheid bepalen

en: Creating image files in %1
nl: Imagebestanden worden in %1 aangemaakt

en: Creating image files
nl: Imagebestanden worden aangemaakt

en: Unable to determine maximum speed for some reason. Ignoring.
nl: Door onbekende oorzaak kon de maximum snelheid niet worden bepaald. Maximumsnelheid wordt genegeerd.

en: Writing canceled.
nl: Schrijven afgebroken.

en: Error while decoding audio tracks.
nl: Fout bij het decoderen van audiotracks.

en: Successfully decoded all tracks.
nl: Alle tracks met succes gedecodeerd.

en: Decoding audio track %1 of %2%3
nl: Audiotrack %1 van %2%3 wordt gedecodeerd

en: I/O Error. Most likely no space left on harddisk.
nl: I/O-fout. Mogelijk is er onvoldoende ruimte op de harde schijf beschikbaar.

en: I/O Error
nl: I/O-fout

en: Writing track %1 of %2%3
nl: Track %1 van %2%3 wordt geschreven

en: Writing
nl: Schrijven

en: Normalizing volume levels
nl: Volumeniveaus worden genormaliseerd

en: Writing Audio CD
nl: Audio-cd wordt geschreven

[ctx: %2 is of form XX:YY:ZZ, no pluralization needed]
en: 1 track (%2 minutes) | %1 tracks (%2 minutes)
nl[0]: 1 track (%2 minuten)
nl[1]: %1 tracks (%2 minuten)

en:  - %1 copy |  - %1 copies
nl[0]:  - %1 kopie
nl[1]:  - %1 kopieën

en: Could not find normalize executable.
nl: Er is geen normaliseerprogramma gevonden.

en: Could not start normalize.
nl: Normaliseren kon niet worden gestart.

en: Track %1 is already normalized.
nl: Track %1 is al genormaliseerd.

en: Adjusting volume level for track %1 of %2
nl: Volumeniveau van track %1 van %2 wordt aangepast

en: Computing level for track %1 of %2
nl: Niveau van track %1 van %2 wordt berekend

en: Successfully normalized all tracks.
nl: Alle nummers zijn met succes genormaliseerd.

en: Error while normalizing tracks.
nl: Fout bij het normaliseren van de tracks.

en: Silence
nl: Stilte

en: Raw Audio CD Image
nl: Raw audio-cd-image

en: El Torito Boot image
nl: El Torito-bootimage

en: Could not find the following files:
nl: De volgende bestanden zijn niet gevonden:

en: Not Found
nl: Niet gevonden

en: No permission to read the following files:
nl: De volgende bestanden zijn ontoegankelijk:

en: No Read Permission
nl: Geen leesrechten

en: From previous session
nl: Van vorige sessie

en: El Torito boot catalog file
nl: El Torito bootcatalogus-bestand

en: Boot catalog
nl: Bootcatalogus

en: Creating image file
nl: Imagebestand wordt aangemaakt

en: Track 1 of 1
nl: Track 1 van 1

en: Creating image file in %1
nl: Imagebestanden wordt aangemaakt in %1

en: Image successfully created in %1
nl: Image met succes aangemaakt in %1

en: Could not open file %1
nl: Kon het bestand %1 niet openen

en: Error while creating ISO image
nl: Fout bij aanmaken van ISO-image

en: Internal Error: No medium type fits. This project cannot be burned.
nl: Interne fout: geen enkel mediumtype past. Dit project kan niet worden gebrand.

en: Waiting for a medium
nl: Wacht op een schijf

en: Writing %1
nl: Schrijft %1

en: Unable to determine the last track's datamode. Using default.
nl: De gegevensmodus van de laatste track kan niet worden bepaald. De standaardwaarde zal worden gebruikt.

en: Writing mode ignored when writing %1 media.
nl: De schrijfmodus wordt bij een %1-medium genegeerd.

en: Growing ISO 9660 filesystem on %1.
nl: Uitbreidbaar ISO 9660-bestandssysteem op %1.

en: Creating Data Image File
nl: Gegevens-image-bestand wordt aangemaakt

en: Writing Data Project
nl: Gegevensproject wordt geschreven

en: Writing Multisession Project
nl: Multisessieproject wordt geschreven

en: ISO 9660 Filesystem (Size: %2) – One copy | ISO 9660 Filesystem (Size: %2) – %1 copies
nl[0]: ISO 9660-bestandssysteem (grootte: %2) - 1 kopie
nl[1]: ISO9660-bestandssysteem (grootte: %2) - %1 kopieën

en: ISO 9660 Filesystem (Size: %1)
nl: ISO 9660-bestandssysteem (grootte: %1)

en: Searching for old session
nl: Oude sessie wordt opgezocht

en: No medium inserted or an empty medium in %1. Cannot continue multisession disk.
nl: Geen medium geplaatst of een leeg medium in %1. Kan niet doorgaan met een multisessie schijf.

en: Could not open ISO 9660 filesystem in %1.
nl: Het ISO 9660-bestandssysteem kon niet worden geopend in %1.

en: Medium is not of multi-session type and does not contain ISO 9660. Cannot emulate multi-session on it.
nl: Medium is niet van het type multi-sessie en bevat geen ISO 9660. Kan multi-sessie erop niet emuleren.

en: <em>%1</em> renamed to <em>%2</em>
nl: <em>%1</em> hernoemd naar <em>%2</em>

en: Some filenames need to be shortened due to the %1 char restriction of the Joliet extensions. If the Joliet extensions are disabled filenames do not have to be shortened but long filenames will not be available on Windows systems.
nl: Sommige bestandsnamen moeten worden ingekort vanwege de %1-teken restrictie van de Joliet-extensies. Als u de Joliet-extensies uitschakelt hoeven de bestandsnamen niet te worden ingekort. Lange bestandsnamen zullen echter niet beschikbaar zijn op Windows-systemen.

en: Shorten Filenames
nl: Bestandsnamen inkorten

en: Disable Joliet extensions
nl: Joliet-extensies uitschakelen

en: The Joliet extensions (which are needed for long filenames on Windows systems) restrict the length of the volume descriptor (the name of the filesystem) to %1 characters. The selected descriptor '%2' is longer than that. Do you want it to be cut or do you want to go back and change it manually?
nl: De Joliet-extensies (die nodig zijn voor lange bestandsnamen op Windows-systemen) beperken de lengte van de volumebeschrijving (de naam van het bestandssysteem) tot %1 lettertekens. De gekozen beschrijving '%2' is echter langer. Wilt u deze laten afknippen of wilt u terug gaan en de beschrijving handmatig wijzigen?

en: Cut volume descriptor in the Joliet tree
nl: Volumebeschrijving in Joliet-structuur afknippen

en: K3b is not able to follow symbolic links to folders after they have been added to the project. Do you want to continue without writing the symbolic links to the image?
nl: K3b is niet in staat symbolische koppelingen naar mappen te volgen nadat ze aan het project zijn toegevoegd. Wilt u doorgaan zonder dat de symbolische koppeling in de image wordt geplaatst?

en: Discard symbolic links to folders
nl: Symbolische koppelingen naar mappen negeren

en: Due to a bug in mkisofs <= 1.15a40, K3b is unable to handle filenames that contain more than one backslash:
nl: Door een fout in mkisofs is K3b niet in staat bestandsnamen te hanteren die meer dan één backslash bevatten:

en: %1 crashed.
nl: %1 is vastgelopen.

en: Could not determine size of resulting image file.
nl: De grootte van het resulterende imagebestand kon niet worden vastgesteld.

en: No volume id specified. Using default.
nl: Geen gegevensschijf-id opgegeven. Standaardwaarde wordt gebruikt.

en: Found files bigger than 4 GB. K3b needs at least %1 to continue.
nl: Er zijn bestanden gevonden die groter zijn dan 4 GB. K3b heeft tenminste %1 nodig om verder te kunnen gaan.

en: Found files bigger than 2 GB. These files will be fully accessible.
nl: Er zijn bestanden gevonden die groter zijn dan 2 GB. Deze bestanden zullen volledig toegankelijk zijn.

en: Enabling UDF extension.
nl: UDF-extensie wordt geactiveerd.

en: Setting iso level to 3 to support files bigger than 4 GB.
nl: ISO-niveau wordt op niveau 3 gezet om bestanden groter dan 4 GB te ondersteunen.

en: Could not follow link %1 to non-existing file %2. Skipping...
nl: De koppeling %1 verwijst naar niet-bestaand bestand %2 en wordt overgeslagen...

en: Ignoring link %1 to folder %2. K3b is unable to follow links to folders.
nl: Koppeling %1 naar map %2 wordt genegeerd. K3b biedt geen ondersteuning voor het volgen van koppelingen naar mappen.

en: Could not find file %1. Skipping...
nl: Bestand %1 is niet gevonden, en wordt overgeslagen...

en: Could not read file %1. Skipping...
nl: Bestand %1 is niet leesbaar, en wordt overgeslagen...

en: Failed to backup boot image file %1
nl: Er kon geen reservekopie worden aangemaakt van boot-image-bestand %1

en: Could not write temporary file
nl: Het tijdelijke bestand kon niet geschreven worden

en: No files to be written.
nl: Geen bestanden om te schrijven.

[ctx: This is the default volume identifier of a data project created by K3b. The string should not be longer than 16 characters to avoid warnings regarding Joiliet extensions which induce this restriction.]
en: K3b data project
nl: K3b-gegevensproject

en: Mkisofs executable not found.
nl: Het programma mkisofs is niet gevonden.

en: Read error from file '%1'
nl: Leesfout in bestand '%1'

en: Used version of mkisofs does not have large file support.
nl: Gebruikte versie van mkisofs biedt geen ondersteuning voor grote bestanden.

en: Files bigger than 2 GB cannot be handled.
nl: Bestanden groter dan 2 GB kunnen niet worden afgehandeld.

en: No such file or directory '%1'.
nl: Geen bestand of map: '%1'.

en: Encountered an incorrectly encoded filename '%1'
nl: Kwam een onjuist gecodeerde bestandsnaam '%1' tegen

en: This may be caused by a system update which changed the local character set.
nl: Dit kan worden veroorzaakt door een systeem-update die de tekensetcodering van uw systeem heeft gewijzigd.

en: You may use convmv (https://j3e.de/linux/convmv/) to fix the filename encoding.
nl: U kunt het programma convmv (https://j3e.de/linux/convmv/) gebruiken om de tekensetcodering van de bestandsnamen te repareren.

en: The boot image has an invalid size.
nl: De boot-image heeft een ongeldige grootte.

en: The boot image contains multiple partitions.
nl: De boot-image bevat meerdere partities.

en: A hard-disk boot image has to contain a single partition.
nl: Een harde schijf bootimage mag slechts één partitie bevatten.

en: Searching previous session
nl: Vorige sessie wordt opgezocht

en: Could not determine next writable address.
nl: Het volgende schrijfbare adres kon niet worden vastgesteld.

en: Could not start %1
nl: Kon %1 niet starten

en: Could not retrieve multisession information from disk.
nl: Er kon geen multisessie-informatie van de schijf worden gelezen.

en: The disk is either empty or not appendable.
nl: Deze schijf is leeg of niet uit te breiden.

en: Unlocking drive...
nl: Station wordt ontgrendeld...

en: Could not unlock drive.
nl: Het station kon niet ontgrendeld worden.

en: Ejecting Medium
nl: Schijf wordt uitgeworpen

en: Cdrdao %1 does not support disabling burnfree.
nl: Cdrdao %1 ondersteunt het deactiveren van burnfree niet.

en: 'Force unsafe operations' enabled.
nl: 'Onveilige operaties afdwingen' geactiveerd.

en: Cdrdao %1 does not support overburning.
nl: Cdrecord versie %1 ondersteunt geen overbranden.

en: Could not backup tocfile.
nl: Er kon geen reservekopie van het TOC-bestand worden aangemaakt.

en: Preparing read process...
nl: Leesproces wordt voorbereid...

en: Preparing copy process...
nl: Kopieerproces wordt voorbereid...

en: Preparing blanking process...
nl: Wisproces wordt voorbereid...

en: Starting DAO simulation at %1x speed...
nl: Simulatie in DAO-modus met snelheid %1x wordt gestart...

en: Starting DAO writing at %1x speed...
nl: Schrijven in DAO-modus met snelheid %1x wordt gestart...

en: Starting reading...
nl: Lezen wordt gestart...

en: Reading
nl: Lezen

en: Starting simulation copy at %1x speed...
nl: Simulatie van het kopiëren met snelheid %1x wordt gestart...

en: Starting copy at %1x speed...
nl: Kopiëren met snelheid %1x wordt gestart...

en: Copying
nl: Kopiëren

en: Starting blanking...
nl: Wissen wordt gestart...

en: Blanking
nl: Wissen loopt

en: Due to a bug in cdrdao the toc/cue file %1 has been deleted. K3b was unable to restore it from the backup %2.
nl: Door een bug in het cdrdao is het toc/cue-bestand %1 gewist. K3b was niet in staat om dit de herstellen vanuit reservekopie %2.

en: Simulation successfully completed
nl: Simulatie met succes voltooid

en: Reading successfully completed
nl: Lezen met succes voltooid

en: Writing successfully completed
nl: Schrijven met succes voltooid

en: Copying successfully completed
nl: Kopiëren met succes voltooid

en: Blanking successfully completed
nl: Wissen met succes voltooid

en: Average overall write speed: %1 KB/s (%2x)
nl: Gemiddelde totale brandsnelheid: %1 KB/s (%2x)

en: Please include the debugging output in your problem report.
nl: Sluit de debugging-uitvoer in uw probleemrapport in.

en: Medium or burner does not support writing at %1x speed
nl: Schijf of brander ondersteunt schrijven met snelheid %1x niet

en: Switching down burn speed to %1x
nl: Brandsnelheid wordt naar %1x verlaagd

en: Executing Power calibration
nl: Power-kalibratie wordt uitgevoerd

en: Power calibration successful
nl: Power-kalibratie succesvol

en: Preparing burn process...
nl: Brandproces wordt voorbereid...

en: Flushing cache
nl: Cache wordt gewist

en: Writing CD-Text lead-in...
nl: CD-tekst lead-in wordt geschreven...

en: Turning BURN-Proof on
nl: Burnproof wordt ingeschakeld

en: Found ISRC code
nl: ISRC-code gevonden

en: Found pregap: %1
nl: Pregap gevonden: %1

en: No cdrdao driver found.
nl: Geen cdrdao-stuurprogramma gevonden.

en: Please select one manually in the device settings.
nl: Selecteer handmatig een in de apparaatinstellingen.

en: For most current drives this would be 'generic-mmc'.
nl: Voor de meeste recente stations zal dit 'generic-mmc' zijn.

en: Device not ready, waiting.
nl: Apparaat is nog niet gereed, even geduld a.u.b.

en: Cue sheet not accepted.
nl: Cue-sheet wordt niet geaccepteerd.

en: No valid %1 option: %2
nl: Geen geldige %1-optie: %2

en: Data does not fit on disk.
nl: Gegevens passen niet op de schijf.

en: Enable overburning in the advanced K3b settings to burn anyway.
nl: Activeer overbranden in de geavanceerde instellingen van K3b om toch te branden.

en: Writing leadin
nl: Lead-in wordt geschreven

en: Writing leadout
nl: Lead-out wordt geschreven

en: Cdrecord version %1 does not support Blu-ray writing.
nl: Cdrecord-versie %1 biedt geen ondersteuning voor het schrijven van Blu-ray-schijven.

en: Writer does not support disk at once (DAO) recording
nl: Schrijver ondersteunt geen disc-at-once (DAO)

en: Writer does not support raw writing.
nl: Schrijver ondersteunt geen raw-schrijven.

en: Cdrecord does not support writing %1 media.
nl: Cdrecord biedt geen ondersteuning voor het schrijven van %1-schijven.

en: Writer does not support buffer underrun free recording (Burnfree)
nl: Deze schrijver ondersteunt geen buffer-underrun-vrij branden (Burnfree)

en: Failed to write temporary file '%1'
nl: Het tijdelijke bestand '%1' kon niet geschreven worden

en: Cdrecord %1 does not support overburning.
nl: Cdrecord  %1 ondersteunt geen overbranden.

en: Starting simulation at %1x speed...
nl: Simulatie met snelheid %1x wordt gestart...

en: Starting %1 simulation at %2x speed...
nl: Simulatie in %1 met snelheid %2x wordt gestart...

en: Starting writing at %1x speed...
nl: Schrijven met snelheid %1x wordt gestart...

en: Starting %1 writing at %2x speed...
nl: Schrijven in %1 met snelheid %2x wordt gestart...

en: Writing data
nl: Gegevens worden geschreven

en: DAO (Disk At Once) recording not supported with this writer
nl: De brander biedt geen ondersteuning voor branden met Disk At Once (DAO)

en: Please choose TAO (Track At Once) and try again
nl: Kies TAO (Track At Once) en probeer het opnieuw

en: RAW recording not supported with this writer
nl: Deze schrijver biedt geen ondersteuning voor branden in RAW-modus

en: Input/output error. Not necessarily serious.
nl: Invoer/uitvoerfout: niet noodzakelijk belangrijk.

en: Reloading of medium required
nl: Herladen van de schijf is noodzakelijk

en: Trying to write more than the official disk capacity
nl: Er wordt geprobeerd meer te schrijven dan de officiële schijfcapaciteit toestaat

en: Only session 1 will be cloned.
nl: Alleen sessie 1 zal worden gekloond.

en: Unable to fixate the disk.
nl: De schijf kon niet worden gefixeerd.

en: Switching burn speed up to %1x
nl: Brandsnelheid wordt verhoogd naar %1x

en: Switching burn speed down to %1x
nl: Brandsnelheid wordt verlaagd naar %1x

en: Starting disc write
nl: Schrijven wordt gestart

en: Closing Session
nl: Sessie wordt gesloten

en: Writing Leadin
nl: Lead-in wordt geschreven

en: Writing Leadout
nl: Lead-out wordt geschreven

en: Writing pregap
nl: pregap wordt geschreven

en: Performing Optimum Power Calibration
nl: Laser wordt op optimale instelling gekalibreerd

en: Sending CUE sheet
nl: CUE-sheet wordt gestuurd

en: Enabled Burnfree
nl: Burnfree ingeschakeld

en: Disabled Burnfree
nl: Burnfree uitgeschakeld

en: Unable to close the tray
nl: De lade kon niet worden gesloten

en: Burnfree was used once. | Burnfree was used %1 times.
nl[0]: Burnfree is 1 maal gebruikt.
nl[1]: Burnfree is %1 maal gebruikt.

en: Buffer was low once. | Buffer was low %1 times.
nl[0]: Het buffer was 1 keer laag.
nl[1]: Het buffer was %1 keer laag.

en: Erasing successfully completed
nl: Wissen met succes voltooid

en: Data did not fit on disk.
nl: Gegevens pastten niet op de schijf.

en: %1 could not reserve shared memory segment of requested size.
nl: %1 kon geen gedeeld geheugensegment van de opgegeven grootte reserveren.

en: Probably you chose a too large buffer size.
nl: Waarschijnlijk hebt u een te grote buffergrootte gekozen.

en: OPC failed. Probably the writer does not like the medium.
nl: OPC is mislukt. Waarschijnlijk accepteert de schrijver de schijf niet.

en: Unable to set write speed to %1.
nl: De schrijfsnelheid kon niet op %1 worden ingesteld.

en: Probably this is lower than your writer's lowest writing speed.
nl: Waarschijnlijk is dit lager dan de laagste schrijfsnelheid van uw brander.

en: Unable to send CUE sheet.
nl: Het CUE-sheet kon niet worden verzonden.

en: Sometimes using TAO writing mode solves this issue.
nl: Soms lost het gebruik van de schrijfmodus TAO dit probleem op.

en: Unable to open new session.
nl: De nieuwe sessie kon niet worden geopend.

en: Probably a problem with the medium.
nl: Waarschijnlijk een probleem met de schijf.

en: The disk might still be readable.
nl: De schijf is mogelijk nog wel leesbaar.

en: Try DAO writing mode.
nl: Probeer de DAO-schrijfmodus.

en: %1 has no permission to open the device.
nl: %1 heeft geen toegangsrechten om het apparaat te openen.

en: Modify device settings in K3b to solve this problem.
nl: Apparaatinstellingen in K3b wijzigen om dit probleem op te lossen.

en: Probably a buffer underrun occurred.
nl: Waarschijnlijk is er een buffer-underrun opgetreden.

en: Please enable Burnfree or choose a lower burning speed.
nl: Activeer burnfree of kies een lagere brandsnelheid.

en: Please choose a lower burning speed.
nl: Kies een lagere brandsnelheid.

en: Found a high-speed medium not suitable for the writer being used.
nl: De gevonden schijf voor hoge snelheden is niet geschikt voor de gebruikte brander.

en: Use the 'force unsafe operations' option to ignore this.
nl: Gebruik de optie 'onveilige operaties afdwingen' om dit te negeren.

en: Found a low-speed medium not suitable for the writer being used.
nl: De gevonden schijf voor lage snelheden is niet geschikt voor de gebruikte brander.

en: Most likely the burning failed due to low-quality media.
nl: Waarschijnlijk is het branden mislukt doordat de schijf van een matige kwaliteit is.

en: Another application is blocking the device (most likely automounting).
nl: Het apparaat wordt geblokkeerd door een ander programma (zeer waarschijnlijk automounting).

en: A write error occurred.
nl: Er deed zich een schrijffout voor.

en: Some drives do not support all erase types.
nl: Sommige stations ondersteunen niet alle wistypen.

en: Try again using 'Complete' erasing.
nl: Probeer het opnieuw met behulp van 'compleet wissen'.

en: Since kernel version 2.6.8 cdrecord cannot use SCSI transport when running suid root anymore.
nl: Sinds kernel-versie 2.6.8 kan cdrecord geen gebruik meer maken van SCSI-transport als het programma met suid root wordt gedraaid.

en: You may use K3b::Setup to solve this problem or remove the suid bit manually.
nl: U kunt K3b::Setup2 gebruiken om dit probleem op te lossen of de suid-bit handmatig te verwijderen.

en: If you are running an unpatched cdrecord version...
nl: Als u een ongepatchte versie van cdrecord draait...

en: ...and this error also occurs with high quality media...
nl: ... en deze fout komt ook voor bij hoge kwaliteit schijven...

en: ...and the K3b FAQ does not help you...
nl: ...en de FAQ van K3b u niet helpt...

en: ...please include the debugging output in your problem report.
nl: ... sluit de debugging-uitvoer in uw probleemrapport in.

en: Cdrskin version %1 does not support Blu-ray writing.
nl: Cdrskin-versie %1 biedt geen ondersteuning voor het schrijven van Blu-ray-schijven.

en: Cdrskin does not support writing %1 media.
nl: Cdrskin biedt geen ondersteuning voor het schrijven van %1-schijven.

en: Cdrskin %1 does not support overburning.
nl: Cdrskin versie %1 ondersteunt geen overbranden.

en: Since kernel version 2.6.8 cdrskin cannot use SCSI transport when running suid root anymore.
nl: Sinds kernel-versie 2.6.8 kan cdrskin geen gebruik meer maken van SCSI-transport als het programma met suid root wordt gedraaid.

en: If you are running an unpatched cdrskin version...
nl: Als u een niet gepatchte versie van cdrskin draait...

en: OPC failed. Please try writing speed 1x.
nl: OPC is mislukt. Probeer het opnieuw met schrijfsnelheid 1x.

en: Please try again with writing mode DAO.
nl: Probeer het opnieuw met schrijfmodus DAO.

en: Flushing Cache
nl: Cache wordt geleegd

en: Flushing the cache may take some time.
nl: Het leegmaken van de cache kan enige tijd duren.

en: Closing Track
nl: Track wordt gesloten

en: Closing Disk
nl: Schijf wordt gesloten

en: Updating RMA
nl: RMA wordt bijgewerkt

en: Updating RMA...
nl: RMA wordt bijgewerkt...

en: Closing Session...
nl: Sessie wordt gesloten...

en: Writing Lead-out
nl: Lead-out wordt geschreven

en: Writing the lead-out may take some time.
nl: Het schrijven de lead-out kan enige tijd duren.

en: Removing reference to lead-out.
nl: Verwijzing naar lead-out wordt verwijderd.

en: Modifying ISO 9660 volume descriptor
nl: ISO 9660 volumebeschrijving wordt gewijzigd

en: Writing mode Incremental Streaming not available
nl: Schrijfmodus  Incremental Streaming niet beschikbaar

en: Engaging DAO
nl: DAO gebruiken

en: Writing speed: %1 KB/s (%2x)
nl: Schrijfsnelheid: %1 KB/s (%2x)

en: K3b detected a problem with the medium.
nl: K3b trof een probleem met de schijf aan.

en: Please try another brand of media, preferably one explicitly recommended by your writer's vendor.
nl: Probeer het opnieuw met schijven van een merk dat expliciet aangeraden wordt door de fabrikant van uw brander.

en: Report the problem if it persists anyway.
nl: Meldt dit probleem als het zich nog eens voordoet.

en: Unable to set writing speed.
nl: De schrijfsnelheid kon niet worden ingesteld.

en: Please try again with the 'ignore speed' setting.
nl: Probeer het opnieuw met de instelling 'Snelheid negeren'.

en: Optimum Power Calibration failed.
nl: Optimum Power Calibration is mislukt.

en: Try adding '-use-the-force-luke=noopc' to the growisofs user parameters in the K3b settings.
nl: Probeer in de instellingen van K3b de parameter '-use-the-force-luke=noopc' toe te voegen aan growisofs.

en: Unable to allocate software buffer.
nl: De softwarebuffer kon niet worden gereserveerd.

en: This error is caused by the low memorylocked resource limit.
nl: Deze fout wordt veroorzaakt door de "low memorylocaked resource limit".

en: It can be solved by issuing the command 'ulimit -l unlimited'...
nl: Dit kan worden opgelost met het commando 'ulimit -l unlimited'...

en: ...or by lowering the used software buffer size in the advanced K3b settings.
nl: ...of door de gebruikte software buffergrootte te verkleinen in de geavanceerde K3b-instellingen.

en: Write error
nl: Schrijffout

en: Fatal error at startup: %1
nl: Fatale fout bij opstarten: %1

en: Warning at exit: (1)
nl: Waarschuwing bij afsluiten: (1)

en: Most likely mkisofs failed in some way.
nl: Waarschijnlijk is het uitvoeren van mkisofs mislukt.

en: Fatal error during recording: %1
nl: Fatale fout tijdens het opnemen: %1

en: Growisofs version %1 is too old. K3b needs at least version 5.10.
nl: Growisofs versie %1 is te oud. K3b benodigt tenminste versie 5.10.

en: Growisofs version %1 does not feature a software buffer which may result in an unstable burn process.
nl: Growisofs versie %1 ondersteunt geen softwarebuffer en daardoor een onstabiel brandproces kan opleveren.

en: Could not open file %1.
nl: Het bestand %1 kon niet worden geopend.

en: Starting simulation...
nl: Simulatie wordt gestart...

en: Starting disc write...
nl: Schrijven wordt gestart...

en: Creating audio image files in %1
nl: Audio-image-bestanden worden aangemaakt in %1

en: Creating audio image files
nl: Audio-image-bestanden worden aangemaakt

en: Error while creating ISO image.
nl: Fout bij aanmaken van ISO-image.

en: ISO image successfully created.
nl: ISO-image is met succes aangemaakt.

en: Audio images successfully created.
nl: Audio-image met succes aangemaakt.

en: Writing track %1 of %2 (%3)
nl: Track %1 van %2 (%3) wordt geschreven

en: ISO 9660 data
nl: ISO 9660-gegevens

en: Simulating second session
nl: Tweede sessie wordt gesimuleerd

en: Writing second session of copy %1
nl: Tweede sessie van kopie %1 wordt geschreven

en: Writing second session
nl: Tweede sessie wordt geschreven

en: Simulating first session
nl: Eerste sessie wordt gesimuleerd

en: Writing first session of copy %1
nl: Eerste sessie van kopie %1 wordt geschreven

en: Writing first session
nl: Eerste sessie wordt geschreven

en: Creating ISO image file
nl: Image-bestand wordt aangemaakt

en: Creating ISO image in %1
nl: ISO-image wordt aangemaakt in %1

en: Removing buffer files.
nl: Bufferbestanden worden verwijderd.

en: Could not delete file %1.
nl: Bestand %1 kon niet verwijderd worden.

en: Cdrecord could not be found on your system.
nl: Cdrecord was niet op uw systeem te vinden.

en: It is not possible to write CD-Text in TAO mode. Try DAO or RAW.
nl: Het is niet mogelijk om CD-tekst te schrijven in TAO-modus. Probeer DAO of RAW.

en: Writing Enhanced Audio CD
nl: Enhanced Audio-CD wordt geschreven

en: Writing Mixed Mode CD
nl: Mixed Mode-CD wordt geschreven

[ctx: %2 is of form XX:YY:ZZ, no pluralization needed]
en: 1 track (%2 minutes audio data, %3 ISO 9660 data) | %1 tracks (%2 minutes audio data, %3 ISO 9660 data)
nl[0]: 1 track (%2 minuten audiogegevens, %3 ISO 9660-gegevens)
nl[1]: %1 tracks (%2 minuten audiogegevens, %3 ISO 9660-gegevens)

en: Enter New Filename
nl: Nieuwe bestandsnaam invoeren

en: A file with that name already exists. Please enter a new name:
nl: Een bestand met die naam bestaat reeds. Geef een andere naam op:

en: Could not rename subtitle file. File with requested name %1 already exists.
nl: Het ondertitelingbestand kon niet worden hernoemd. Bestand met de gewenste naam %1 bestaat reeds.

en: Could not find a valid eMovix installation.
nl: Er is geen geldige eMovix-installatie gevonden.

en: default
nl: standaard

en: none
nl: geen

en: Writing eMovix Project
nl: eMovix-project wordt geschreven

en: Writing eMovix Project (%1)
nl: eMovix-project (%1) wordt geschreven

en: One file (%2) and about 8 MB eMovix data | %1 files (%2) and about 8 MB eMovix data
nl[0]: 1 bestand (%2) en ongeveer 8 MB eMovix-gegevens
nl[1]: %1 bestanden (%2) en ongeveer 8 MB eMovix-gegevens

en:  – One copy |  – %1 copies
nl[0]:  - 1 kopie
nl[1]:  - %1 kopieën

en: K3b will create a %1 image from the given MPEG files, but these files must already be in %1 format. K3b does not yet resample MPEG files.
nl: K3b zal een %1-image maken van de opgegeven MPEG-bestanden, maar deze bestanden moeten al van het formaat %1 zijn. K3b voert geen hersampling uit op MPEG-bestanden.

en: Information
nl: Informatie

en: Note: Forcing MPEG2 as VCD is not supported by some standalone DVD players.
nl: Opmerking: het forceren van MPEG2 als VCD wordt door sommige hifi dvd-spelers niet ondersteund.

en: Force VCD
nl: VCD afdwingen

en: Do not force VCD
nl: VCD niet afdwingen

en: You cannot mix MPEG1 and MPEG2 video files.
    Please start a new Project for this filetype.
    Resample not implemented in K3b yet.
nl: U kunt geen MPEG1- en MPEG-videobestanden door elkaar gebruiken.
    Start een nieuw project voor dit bestandstype.
    Hersampelen is nog niet in K3b ingeprogrammeerd.

en: Wrong File Type for This Project
nl: Onjuist bestandstype voor dit project

en: PBC (Playback control) enabled.
    Video players cannot reach Segments (MPEG Still Pictures) without Playback control.
nl: PBC (Afspeelbesturing) geactiveerd.
    Videospelers kunnen geen segmenten bereiken (Mpeg Still Pictures) zonder afspeelbesturing.

en: Only MPEG1 and MPEG2 video files are supported.
nl: Alleen MPEG1- en MPEG2-videobestanden worden ondersteund.

en: Wrong File Format
nl: Onjuist bestandsformaat

en: Removing Binary file %1
nl: Binair bestand %1 wordt verwijderd

en: Removing Cue file %1
nl: Cue-bestand %1 wordt verwijderd

en: Could not write correct XML file.
nl: XML-bestand kon niet correct worden geschreven.

en: Creating Cue/Bin files...
nl: Cue/bin-bestanden worden aangemaakt...

en: To create Video CDs you have to install VcdImager version %1.
nl: Om Video-CD's te maken dient VcdImager versie %1 te zijn.

en: You can find this on your distribution disks or download it from https://www.gnu.org/software/vcdimager
nl: U kunt dit op uw distributieschijf vinden of downloaden van https://www.gnu.org/software/vcdimager

en: %1 executable too old: need version %2 or greater.
nl: %1 is te oud. U hebt versie %2 of hoger nodig.

en: Scanning video file %1 of %2 (%3)
nl: Videobestand %1 van %2 (%3) wordt lezen

en: Creating Image for track %1
nl: Image voor track %1 wordt aangemaakt

en: Cue/Bin files successfully created.
nl: Cue/Bin-bestanden met succes aangemaakt.

en: Writing Copy %1 of %2
nl: Kopie %1 van %2 wordt geschreven

en: One or more BCD fields out of range for %1
nl: Een of meer BCD-velden bevinden zich buiten bereik voor %1

en: From now on, scan information data errors will not be reported anymore
nl: Vanaf nu worden fouten in de scaninformatie niet meer gemeld

en: Consider enabling the 'update scan offsets' option, if it is not enabled already.
nl: Overweeg om de optie 'Scan offsets bijwerken' te activeren als dat nog niet is gebeurd.

en: APS' pts seems out of order (actual pts %1, last seen pts %2)
nl: APS' pts zijn incorrect (huidige pts %1, laatste pts %2)

en: Ignoring this aps
nl: Deze APS wordt genegeerd

en: Bad packet at packet #%1 (stream byte offset %2)
nl: Beschadigde pakketten ter hoogte van pakket #%1 (stream byte offset %2)

en: The remaining byte of the stream will be ignored. | The remaining %1 bytes of the stream will be ignored.
nl[0]: De resterende byte van de stream zullen worden genegeerd.
nl[1]: De resterende %1 bytes van de stream zullen worden genegeerd.

en: An unknown number of remaining stream bytes will be ignored.
nl: De onbekend aantal resterende bytes van de stream zullen worden genegeerd.

en: Writing Video CD (Version 1.1)
nl: Video-CD (Versie 1.1) wordt geschreven

en: Writing Video CD (Version 2.0)
nl: Video-CD (Versie 2.0) wordt geschreven

en: Writing Super Video CD
nl: Super-Video-CD wordt geschreven

en: Writing High-Quality Video CD
nl: High Quality Video-CD wordt geschreven

en: Writing Video CD
nl: Video-CD wordt geschreven

en: 1 MPEG (%2) | %1 MPEGs (%2)
nl[0]: 1 MPEG (%2)
nl[1]: %1 MPEG's (%2)

en: n/a
nl: n/b

en: 1 bit/s | %1 bits/s
nl[0]: 1 bit/s
nl[1]: %1 bit/s

en: Unspecified
nl: Niet opgegeven

en: original
nl: origineel

en: duplicate
nl: duplicaat

en: Motion Picture
nl: Bewegend beeld

en: Still Picture
nl: Stilstaand beeld

en: unknown
nl: onbekend

en: invalid
nl: ongeldig

en: joint stereo
nl: verbonden stereo

en: dual channel
nl: dubbelkanaal

en: single channel
nl: enkelkanaal

en: surround sound
nl: surround geluid

en: File %1 is empty.
nl: Bestand %1 is leeg.

en: This looks like an elementary video stream but a multiplexed program stream was required.
nl: Dit ziet eruit als een elementaire videostream, maar een multiplexed programmastream was vereist.

en: This looks like an elementary audio stream but a multiplexed program stream was required.
nl: Dit ziet eruit als een elementaire audio-stream, maar een multiplexed programmastream was vereist.

en: This looks like a RIFF header but a plain multiplexed program stream was required.
nl: Dit lijkt op een RIFF-header, maar een plain multiplexed programmastream was vereist.

en: Unable to create Invalid temporary folder <filename>%1</filename>.
nl: De ongeldige tijdelijke map <filename>%1</filename> kan niet worden aangemaakt.

en: Unable to create temporary folder <filename>%1</filename>.
nl: De tijdelijke map <filename>%1</filename> kan niet worden aangemaakt.

en: Found invalid entry in the VIDEO_TS folder <filename>%1</filename>.
nl: Ongeldig item gevonden in de VIDEO_TS map <filename>%1</filename>.

en: Unable to link temporary file in folder <filename>%1</filename>.
nl: De koppeling naar het tijdelijke bestand in de map <filename>%1</filename> kon niet worden aangemaakt.

en: The project does not contain all necessary Video DVD files.
nl: Het project bevat niet alle noodzakelijke video-dvd-bestanden.

en: The resulting DVD will most likely not be playable on a Hifi DVD player.
nl: De resulterende dvd is waarschijnlijk niet afspeelbaar op een Hifi dvd-speler.

en: Creating Video DVD Image File
nl: Video-dvd-imagebestand wordt aangemaakt

en: Writing Video DVD
nl: Video-dvd wordt geschreven

en: ISO 9660/Udf Filesystem (Size: %1)
nl: ISO-9660/UDF-bestandssysteem (grootte: %1)

en: Multiple CDDB Entries Found
nl: Meervoudige CDDB-items gevonden

en: K3b found multiple or inexact CDDB entries. Please select one.
nl: K3b heeft meerdere of niet exact overeenkomende CDDB-items gevonden. Gelieve er één te selecteren.

en: Analyzing medium...
nl: Medium analyseren...

en: Device Selection
nl: Apparaatselectie

en: Please select a device:
nl: Selecteer een apparaat:

en: Could not find file %1
nl: Bestand %1 kon niet gevonden worden

en: Error while reading from file %1
nl: Fout bij lezen van %1

en: CDDB Lookup
nl: Opzoeken in CDDB

en: Audio CD
nl: Audio-CD

en: Mixed CD
nl: Gemengde CD

en: Video DVD
nl: Video-DVD

en: Video CD
nl: Video-CD

en: Appendable Data %1
nl: Achtervoegbare data %1

en: Complete Data %1
nl: Volledige data %1

en: Empty
nl: Leeg

en: No medium information
nl: Geen mediuminformatie

en: No medium present
nl: Geen medium beschikbaar

en: Empty %1 medium
nl: Leeg %1-medium

en: Appendable %1 medium
nl: Achtervoegbaar %1 medium

en: Complete %1 medium
nl: Volledig %1 medium

en:  and %1 session |  and %1 sessions
nl[0]:  en %1 sessie
nl[1]:  en %1 sessies

en: Free space: %1
nl: Vrije ruimte: %1

en: Capacity: %1
nl: Capaciteit: %1

[ctx: To be shown when a DVD or Blu-ray is required but another type of medium is inserted.]
en: DVD or Blu-ray
nl: DVD of blu-ray

[ctx: To be shown when a Blu-ray is required but another type of medium is inserted.]
en: Blu-ray
nl: Blu-Ray

[ctx: To be shown when a CD is required but another type of medium is inserted.]
en: CD
nl: cd

[ctx: To be shown when a DVD is required but another type of medium is inserted.]
en: DVD
nl: dvd

[ctx: To be shown when a DVD-DL is required but another type of medium is inserted.]
en: DVD-DL
nl: dvd-DL

en: rewritable medium
nl: herschrijfbare medium

[ctx: %1 is type of medium (e.g. DVD)]
en: rewritable %1
nl: herschrijfbare %1

[ctx: To be shown when a specific type of medium is required but another type of medium is inserted.]
en: suitable medium
nl: geschikte medium

en: Medium in %1 is not a %2.
nl: Medium in %1 is geen %2.

[ctx: To be shown when an empty medium is required]
en: empty
nl: leeg

[ctx: To be shown when an empty or appendable medium is required]
en: empty or appendable
nl: leeg of uitbreidbaar

[ctx: To be shown when an non-empty medium is required]
en: non-empty
nl: niet-leeg

[ctx: To be shown when the state of the inserted medium is not suitable.]
en: suitable
nl: geschikt

en: Medium in %1 is not %2.
nl: Medium in %1 is geen %2.

en: Capacity of the medium in %1 is smaller than required.
nl: Capaciteit van het medium in %1 is kleiner dan vereist.

en: Please insert an empty medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een lege schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty medium
nl: Plaats een lege schijf

en: Please insert an empty DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een lege dvd- of Blu-Ray-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty DVD or Blu-ray medium
nl: Plaats een lege dvd- of Blu-Ray-schijf

en: Please insert an empty Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een lege Blu-Ray-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty Blu-ray medium
nl: Plaats een lege Blu-Ray-schijf

en: Please insert an empty CD medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een lege cd-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty CD medium
nl: Plaats een lege cd-schijf

en: Please insert an empty DVD medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een lege dvd-schijf in het apparaat<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty DVD medium
nl: Plaats een lege dvd-schijf

en: Please insert an empty DVD-DL medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een lege DVD-DL-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty DVD-DL medium
nl: Plaats een lege DVD-DL-schijf

en: Please insert an empty medium of size %1 or larger into drive<p><b>%2</b>
nl: Plaats een lege schijf met de grootte %1 of meer in station<p><b>%2</b>

en: Please insert an empty medium of size %1 or larger
nl: Plaats een lege schijf met de grootte %1 of meer

en: Please insert an empty or appendable medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een lege of uitbreidbare schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable medium
nl: Plaats een lege of uitbreidbare schijf

en: Please insert an empty or appendable DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een lege of uitbreidbare dvd- of Blu-Ray-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable DVD or Blu-ray medium
nl: Plaats een lege of uitbreidbare dvd- of Blu-Ray-schijf

en: Please insert an empty or appendable Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een lege of uitbreidbare Blu-Ray-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable Blu-ray medium
nl: Plaats een lege of uitbreidbare Blu-Ray-schijf

en: Please insert an empty or appendable CD medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een lege of uitbreidbare cd-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable CD medium
nl: Plaats een lege of uitbreidbare cd-schijf

en: Please insert an empty or appendable DVD medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een lege of uitbreidbare dvd-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable DVD medium
nl: Plaats een lege of uitbreidbare dvd-schijf

en: Please insert an empty or appendable DVD-DL medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een lege of uitbreidbare DVD-DL-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert an empty or appendable DVD-DL medium
nl: Plaats een lege of uitbreidbare DVD-DL-schijf

en: Please insert a non-empty medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een niet-lege schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert a non-empty medium
nl: Plaats een niet-lege schijf

en: Please insert a non-empty rewritable medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een niet-lege herschrijfbare schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert a non-empty rewritable medium
nl: Plaats een niet-lege herschrijfbare schijf

en: Please insert a rewritable medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een herschrijfbare schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert a rewritable medium
nl: Plaats een herschrijfbare schijf

en: Please insert a suitable medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een geschikte schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert a suitable medium
nl: Plaats een geschikte schijf

en: Please insert a Video CD medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een video cd-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert a Video CD medium
nl: Plaats een video cd-schijf

en: Please insert a Video DVD medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een video dvd-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert a Video DVD medium
nl: Plaats een video dvd-schijf

en: Please insert a Mixed Mode CD medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een mixed mode cd-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert a Mixed Mode CD medium
nl: Plaats een mixed mode cd-schijf

en: Please insert an Audio CD medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een audio cd-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert an Audio CD medium
nl: Plaats een audio cd-schijf

en: Please insert a Data medium into drive<p><b>%1</b>
nl: Plaats een gegevens-schijf in station<p><b>%1</b>

en: Please insert a Data medium
nl: Plaats een gegevens-schijf

en: Simulate
nl: Simuleren

en: <p>If this option is checked K3b will perform all writing steps with the laser turned off.<p>This is useful, for example, to test a higher writing speed or whether your system is able to write on-the-fly.<p><b>Caution:</b> DVD+R(W) does not support simulated writing.
nl: <p>Als u deze optie selecteert zal K3b alle schrijfstappen uitvoeren met de laser uitgeschakeld.<p>Dit is handig als u bijvoorbeeld een hogere schrijfsnelheid wilt testen of als uw systeem in staat is on-the-fly te schrijven. <p><b>Opmerking:</b> DVD+R(W) biedt geen ondersteuning voor schrijfsimulatie.

en: Only simulate the writing process
nl: Alleen het schrijven simuleren

en: <p>If this option is checked, K3b will write the CD in 'disk at once' mode as compared to 'track at once' (TAO).<p>It is always recommended to use DAO where possible.<p><b>Caution:</b> Track pregaps with a length other than 2 seconds are only supported in DAO mode.
nl: <p>Als u deze optie selecteert zal K3b de cd in 'Disk-At-Once'-modus schrijven, i.t.t. 'track-at-once'<p>Het wordt aanbevolen wanneer mogelijk DAO te gebruiken.<p><b>Pas op:</b> Pregaps met een lengte van meer dan 2 seconden worden alleen in DAO-modus ondersteund.

en: Write in disk at once mode
nl: CD in Disk-At-Once'-modus schrijven

en: Use Burnfree
nl: Burnfree gebruiken

en: Enable Burnfree (or Just Link) to avoid buffer underruns
nl: Burnfree activeren om buffer-underruns te voorkomen

en: <p>If this option is checked, K3b enables <em>Burnfree</em> (or <em>Just Link</em>). This is a feature of the CD writer which avoids buffer underruns.<p>Without <em>burnfree</em>, if the writer cannot get any more data a buffer underrun would occur, since the writer needs a constant stream of data to write the CD.<p>With <em>burnfree</em> the writer can <em>mark</em> the current position of the laser and get back to it when the buffer is filled again; but, since this means having little data gaps on the CD, <b>it is highly recommended to always choose an appropriate writing speed to prevent the usage of burnfree, especially for audio CDs</b> (in the worst case one would hear the gap).<p><em>Burnfree</em> was formerly known as <em>Burnproof</em>, but has since been renamed when it became part of the MMC standard.
nl: <p>Als u deze optie selecteert zal K3b<em>Burnfree</em> (of<em>Just Link</em>) activeren. Dit is een functie van de cd-brander om buffer-underruns te voorkomen.<p>Zonder <em>Burnfree</em> zou wanneer de schrijver geen gegevens meer ontvangt om te schrijven een buffer-underrun kunnen optreden. De brander heeft namelijk een constante gegevensstroom nodig om de cd te branden.<p>Met <em>Burnfree</em> kan de brander de actuele positie van de laser <em>markeren</em> en van daar verder gaan als de buffer weer gevuld is. Maar aangezien op deze wijze kleine gegevensgaten ontstaan op de cd <b>wordt het ten zeerste aangeraden altijd een veilige brandsnelheid te kiezen om het gebruik van Burnfree te voorkomen, zeker voor audio-cd's.</b> (In het ergste geval hoort men dan een tik).<p><em>Burnfree</em> stond voorheen bekend als <em>Burnproof</em> maar sinds het onderdeel werd van de MCC-standaard is het hernoemd.

en: Only create image
nl: Alleen een image aanmaken

en: <p>If this option is checked, K3b will only create an image and not do any actual writing.<p>The image can later be written to a CD/DVD with most current writing programs (including K3b of course).
nl: <p>Wanneer deze optie ingeschakeld is, zal K3b enkel een imagebestand aanmaken en de schijf niet branden.<p>De image kan later op een cd/dvd geschreven worden met de meeste courante brandprogramma's (waaronder K3b natuurlijk).

en: Only create an image
nl: Alleen een image aanmaken

en: Create image
nl: Image aanmaken

en: <p>If this option is checked, K3b will create an image before writing the files to the CD/DVD. Otherwise the data will be written <em>on-the-fly</em>, i.e. no intermediate image will be created.<p><b>Caution:</b> Although writing on-the-fly should work on most systems, make sure the data is sent to the writer fast enough.
nl: <p>Wanneer deze optie ingeschakeld is, zal K3b een image aanmaken voordat de bestanden naar de cd/dvd worden geschreven. Anders worden de gegevens <em>on-the-fly</em> geschreven, oftewel onmiddellijk naar de schijf zonder dat er een image wordt gemaakt.<p><b>Opgelet:</b> hoewel on-the-fly schrijven bij de meeste systemen zal werken, moet u er zeker van zijn dat de gegevens snel genoeg naar de brander gestuurd kunnen worden.

en: <p>It is recommended to try a simulation first.
nl: <p>Het wordt aangeraden eerst een simulatie te proberen.

en: Cache the data to be written on the harddisk
nl: Buffer de te schrijven gegevens op de harde schijf

en: Remove image
nl: Image verwijderen

en: <p>If this option is checked, K3b will remove any created images after the writing has finished.<p>Uncheck this if you want to keep the images.
nl: <p>Als u deze optie inschakelt zal K3b iedere aangemaakte image wissen nadat het schrijven is voltooid. <p>Schakel dit niet in als u de imagebestanden wilt behouden.

en: Remove images from disk when finished
nl: Imagebestanden na het branden van de harde schijf verwijderen

en: On the fly
nl: On-the-fly

en: <p>If this option is checked, K3b will not create an image first but write the files directly to the CD/DVD.<p><b>Caution:</b> Although this should work on most systems, make sure the data is sent to the writer fast enough.
nl: <p>Wanneer deze optie ingeschakeld is, zal K3b de bestanden rechtstreeks naar de cd/dvd schrijven, zonder eerst een imagebestand aan te maken.<p><b>Opgelet:</b> hoewel dit bij de meeste systemen zal werken, moet u er zeker van zijn dat de gegevens snel genoeg naar de brander gestuurd kan worden.

en: Write files directly to CD/DVD without creating an image
nl: Bestanden rechtstreeks naar de cd/dvd schrijven zonder eerst een image te maken

en: Write CD-Text
nl: CD-tekst schrijven

en: Create CD-Text entries
nl: CD-tekst-items aanmaken

en: <p>If this option is checked K3b uses some otherwise-unused space on the audio CD to store additional information, such as the artist's name, or the CD title.<p>CD-Text is an extension to the audio CD standard introduced by Sony.<p>CD-Text will only be usable on CD players that support this extension (mostly car CD players).<p>Since a CD-Text-enhanced CD will work in any CD player it is never a bad idea to enable this (if you specify CD-Text data.)
nl: <p>Als u deze optie selecteert zal K3b enige normaliter niet gebruikte ruimte op de cd gebruiken om toegevoegde informatie op te slaan, zoals de naam van de artiest of de titel van de cd.<p>CD-tekst is een extensie voor de audio-cd-standaard ingevoerd door Sony.<p>CD-tekst is alleen bruikbaar op cd-spelers die het ondersteunen (meestal auto-cd-spelers).<p>Aangezien cd's met CD-tekst ook werken in cd-spelers die het niet ondersteunen, is het nooit een slecht idee dit te gebruiken (als u de gegevens opgeeft)

en: Set the paranoia level for reading audio CDs
nl: Paranoia-niveau voor het lezen van audio-cd's instellen

en: <p>Sets the correction mode for digital audio extraction.<ul><li>0: No checking, data is copied directly from the drive. <li>1: Perform overlapped reading to avoid jitter.</li><li>2: Like 1 but with additional checks of the read audio data.</li><li>3: Like 2 but with additional scratch detection and repair.</li></ul><p><b>The extraction speed reduces from 0 to 3.</b>
nl: <p>Stelt de correctiemodus voor het uitlezen van digitale audio in.<ul><li>0: geen controle; gegevens worden direct vanaf het station gekopieerd.</li><li>1: voert overlappend lezen uit om kraken te voorkomen.</li><li>2: gelijk aan 1, maar met extra controle van de audiogegevens.</li><li>3: gelijk aan 2, maar met uitgebreide krasdetectie en -reparatie.</li></ul><p><b>De uitleessnelheid loopt terug naarmate u een hoger niveauselecteert.</b>

en: Start multisession CD
nl: Multisessie-cd starten

en: Do not close the disk to allow additional sessions to be added later
nl: Schijf niet afsluiten zodat er later nieuwe sessies kunnen worden toegevoegd

en: <p>If this option is checked K3b will not close the CD, and will write a temporary table of contents.</p><p>This allows further sessions to be appended to the CD later.</p>
nl: <p>Als u deze optie selecteert zal K3b de cd niet afronden, wat betekend dat slechts een tijdelijk inhoudsopgave (TOC) geschreven zal worden.</p> <p>Dit staat het toevoegen sessies voor deze cd toe.</p>

en: Normalize volume levels
nl: Volumeniveaus normaliseren

en: Adjust the volume levels of all tracks
nl: Pas de volumeniveaus van alle tracks aan

en: <p>If this option is checked K3b will adjust the volume of all tracks to a standard level. This is useful for things like creating mixes, where different recording levels on different albums can cause the volume to vary greatly from song to song.<p><b>Be aware that K3b currently does not support normalizing when writing on the fly.</b>
nl: <p>Als u deze optie selecteert zal K3b het volume van alle tracks instellen op een standaardniveau. Dit is handig voor zaken zoals het samenstellen van mixen, waar de verschillende opnameniveaus van verschillende albums sterk kunnen verschillen tussen de nummers.<p><b>Denk er aan dat K3b op dit moment geen normalisering ondersteunt in combinatie met het on-the-fly-branden.</b>

en: Verify written data
nl: Geschreven gegevens verifiëren

en: Compare original with written data
nl: Originele en geschreven gegevens met elkaar vergelijken

en: <p>If this option is checked, then after successfully writing the disk K3b will compare the original source data with the written data to verify that the disk has been written correctly.
nl: <p>Als deze optie is ingeschakeld zal K3b na een succesvolle schrijfsessie de originele brongegevens vergelijken met de geschreven gegevens om zo na te gaan of de schijf correct is beschreven.

en: Ignore read errors
nl: Leesfout negeren

en: Skip unreadable audio sectors
nl: Onleesbare audiosectoren overslaan

en: <p>If this option is checked and K3b is not able to read an audio sector from the source CD it will be replaced with zeros on the resulting copy.<p>Since audio CD Player are able to interpolate small errors in the data it is no problem to let K3b skip unreadable sectors.
nl: <p>Als deze optie is ingeschakeld en K3b kan een audiosector op de bron-cd niet lezen, dan zal de sector op de resulterende kopie worden vervangen door nullen. Omdat audio-cd-spelers kleine fouten in de gegevens kunnen omzeilen is het geen probleem dat K3b onleesbare sectoren overslaat.

en: unknown audio format
nl: onbekend audioformaat

en: Normal
nl: Normaal

en: For the visually impaired
nl: Voor de slechtzienden

en: Director's comments 1
nl: Regisseurcommentaar 1

en: Director's comments 2
nl: Regisseurcommentaar 2

en: unknown audio code extension
nl: onbekende audiocode-extensie

en: Extended
nl: Uitgebreid

en: unknown coding mode
nl: onbekende codeermodus

en: Caption with normal size characters
nl: Titel met teken op normale grootte

en: Caption with bigger size characters
nl: Titel met grotere tekens

en: Caption for children
nl: Titel voor kinderen

en: Closed caption with normal size characters
nl: Gesloten titel met tekens van normale grootte

en: Closed caption with bigger size characters
nl: Gesloten titel met grotere tekens

en: Closed caption for children
nl: Gesloten titel voor kinderen

en: Forced caption
nl: Geforceerde titel

en: Director's comments with normal size characters
nl: Regisseurcommentaar met tekens op normale grootte

en: Director's comments with bigger size characters
nl: Regisseurcommentaar met grotere tekens

en: Director's comments for children
nl: Regisseurcommentaar voor kinderen

en: unknown code extension
nl: onbekende code-extensie
