libk3bdevice - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Error
nl: Fout

en: Incremental Sequential
nl: Incrementeel sequentieel

en: Restricted Overwrite
nl: Beperkte overschrijving

en: Random Recording
nl: Random-opname

en: Sequential Recording
nl: Sequentiële opname

en: Sequential Recording + POW
nl: Sequentiële opname + POW

[ctx: no writing mode]
en: None
nl: Geen

[ctx: unknown medium type]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: No media
nl: Geen medium

en: DVD-R Sequential
nl: DVD-R sequentieel

en: DVD-R Dual Layer Sequential
nl: DVD-R Dual Layer sequentieel

en: DVD-RW Restricted Overwrite
nl: DVD-RW met beperkte overschrijving

en: DVD-RW Sequential
nl: DVD-RW sequentieel

en: BD-R Sequential (SRM)
nl: BD-R sequentieel (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
nl: BD-R sequentieel pseudo-overschrijven (SRM+POW)

[ctx: unknown medium state]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: no medium
nl: Geen medium

en: complete medium
nl: Compleet medium

en: incomplete medium
nl: Incompleet medium

en: empty medium
nl: Leeg medium
