libk3b - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: File Exists
oc: Lo fichièr existís

en: Formatting
oc: Formatatge

en: An unknown error occurred.
oc: I a aguda una error desconeguda.

en: Warning
oc: Alèrta

en: Silence
oc: Silenci

en: Copying
oc: Còpia

en: Write error
oc: Error d'escritura

en: default
oc: defaut

en: none
oc: pas cap

en: Information
oc: Entresenhas

en: unknown
oc: desconegut

en: invalid
oc: non valid

en: stereo
oc: esterèo

en: Audio CD
oc: CD audiò

en: Video CD
oc: CD vidèo

en: Remove image
oc: Suprimir l'imatge
