libk3bdevice - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Incremental Sequential
pa: ਆਵਿਰਤੀ ਕ੍ਰਮ

en: Restricted Overwrite
pa: ਉੱਤੇ ਲਿਖਣ ਉੱਤੇ ਪਾਬੰਦੀ

en: Layer Jump
pa: ਲੇਅਰ ਜੰਪ

en: Random Recording
pa: ਰਲਵੀਂ ਰਿਕਾਰਡਿੰਗ

en: Sequential Recording
pa: ਲੜੀਵਾਰ ਰਿਕਾਰਡਿੰਗ

en: Sequential Recording + POW
pa: ਲੜੀਵਾਰ ਰਿਕਾਰਡਿੰਗ + POW

en: No media
pa: ਮੀਡਿਆ ਨਹੀਂ

en: DVD-R Sequential
pa: DVD-R ਲੜੀਵਾਰ

en: DVD-R Dual Layer
pa: DVD-R ਡਿਊਲ ਲੇਅਰ

en: DVD-R Dual Layer Sequential
pa: DVD-R ਡਿਊਲ ਲੇਅਰ ਲੜੀਵਾਰ

en: DVD-R Dual Layer Jump
pa: DVD-R ਡਿਊਲ ਲੇਅਰ ਜੰਪ

en: DVD-RW Restricted Overwrite
pa: DVD-RW ਉੱਤੇ ਲਿਖਣ ਉੱਤੇ ਪਾਬੰਦੀ

en: DVD-RW Sequential
pa: DVD-RW ਲੜੀਵਾਰ

en: DVD+RW Dual Layer
pa: DVD+RW ਡਿਊਲ ਲੇਅਰ

en: DVD+R Dual Layer
pa: DVD+R ਡਿਊਲ ਲੇਅਰ

en: BD-R Sequential (SRM)
pa: BD-R ਲੜੀਵਾਰ (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
pa: BD-R ਲੜੀਵਾਰ ਫ਼ਰਜ਼ੀ ਵੱਧ ਲਿਖਣਾ (SRM+POW)

en: BD-R Random (RRM)
pa: BD-R ਰਲਵੀਂ (RRM)
