libk3bdevice - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: DVD-R DL
pl: DVD-R dwuwarstwowa

en: DVD+R DL
pl: DVD+R dwuwarstwowa

en: Error
pl: Błąd

en: SAO
pl: Sesja naraz (SAO)

en: TAO
pl: Ścieżka naraz (TAO)

en: RAW
pl: Surowe

en: RAW/R16
pl: Surowe/R16

en: RAW/R96P
pl: Surowe/R96P

en: RAW/R96R
pl: Surowe/R96R

en: Incremental Sequential
pl: Sekwencyjna przyrostowa

en: Restricted Overwrite
pl: Ograniczone zastępowanie

en: Layer Jump
pl: Przeskok warstwy

en: Random Recording
pl: Nagrywanie ze swobodnym dostępem

en: Sequential Recording
pl: Nagrywanie sekwencyjne

en: Sequential Recording + POW
pl: Nagrywanie sekwencyjne + POW

[ctx: no writing mode]
en: None
pl: Brak

[ctx: unknown medium type]
en: Unknown
pl: Nieznany

en: No media
pl: Brak nośnika

en: DVD-R Sequential
pl: DVD-R sekwencyjna

en: DVD-R Dual Layer
pl: DVD-R dwuwarstwowa

en: DVD-R Dual Layer Sequential
pl: DVD-R dwuwarstwowa sekwencyjna

en: DVD-R Dual Layer Jump
pl: DVD+R dwuwarstwowa

en: DVD-RW Restricted Overwrite
pl: DVD-RW w trybie ograniczonego zastępowania

en: DVD-RW Sequential
pl: DVD-RW sekwencyjny

en: DVD+RW Dual Layer
pl: DVD+RW dwuwarstwowa

en: DVD+R Dual Layer
pl: DVD+R dwuwarstwowa

en: BD-R Sequential (SRM)
pl: BD-R sekwencyjna (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
pl: BD-R sekwencyjna z pseudozastępowaniem (SRM+POW)

en: BD-R Random (RRM)
pl: BD-R ze swobodnym dostępem (RRM)

[ctx: unknown medium state]
en: Unknown
pl: Nieznany

en: no medium
pl: brak nośnika

en: complete medium
pl: zakończony nośnik

en: incomplete medium
pl: niezakończony nośnik

en: empty medium
pl: pusty nośnik
