libk3bdevice - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Error
ro: Eroare

en: Incremental Sequential
ro: Secvențial incremantal

en: Restricted Overwrite
ro: Suprascriere restricționată

en: Random Recording
ro: Înregistrare aleatoare

en: Sequential Recording
ro: Înregistrare secvențială

en: Sequential Recording + POW
ro: Înregistrare secvențială + POW

[ctx: no writing mode]
en: None
ro: Niciunul

[ctx: unknown medium type]
en: Unknown
ro: Necunoscut

en: No media
ro: Niciun suport

en: DVD-R Sequential
ro: DVD-R secvențial

en: DVD-R Dual Layer Sequential
ro: DVD-R Dual Layer secvențial

en: DVD-RW Restricted Overwrite
ro: DVD-RW Suprascriere restricționată

en: DVD-RW Sequential
ro: DVD-RW secvențial

en: BD-R Sequential (SRM)
ro: BD-R secvențial (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
ro: BD-R secvențial pseudo-suprascriere (SRM+POW)

en: BD-R Random (RRM)
ro: BD-R Aleator (RRM)

[ctx: unknown medium state]
en: Unknown
ro: Necunoscută

en: no medium
ro: niciun mediu

en: complete medium
ro: mediu complet

en: incomplete medium
ro: mediu incomplet

en: empty medium
ro: mediu gol
