libk3b - en to se translation catalogue (10 entries)

en: File Exists
se: Fiila gávdno

en: Creating image file
se: Ráhkadeamen govvafiilla

en: Could not open file %1
se: Ii sáhttán rahpat %1 nammasaš fiilla

en: Copying
se: Máŋgemin

en: Could not delete file %1.
se: Ii sáhttán sihkkut fiilla %1.

en: default
se: standárda

en: none
se: ii oktage

en: n/a
se: ii olamuttus

en: Layer %1
se: Laiggahat %1

en: unknown
se: amas
