libk3bdevice - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Error
sk: Chyba

en: Incremental Sequential
sk: Sekvenčný prírastkový

en: Restricted Overwrite
sk: Obmedzené prepisovanie

en: Layer Jump
sk: Skok medzi vrstvami

en: Random Recording
sk: Náhodný zápis

en: Sequential Recording
sk: Sekvenčný zápis

en: Sequential Recording + POW
sk: Sekvenčný zápis + POW

[ctx: no writing mode]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: unknown medium type]
en: Unknown
sk: Neznáme

en: No media
sk: Žiadne médium

en: DVD-R Sequential
sk: DVD-R sekvenčné

en: DVD-R Dual Layer
sk: DVD-R dvojvrstvové

en: DVD-R Dual Layer Sequential
sk: DVD-R dvojvrstvové sekvenčné

en: DVD-R Dual Layer Jump
sk: DVD-R dvojvrstvové so skokom

en: DVD-RW Restricted Overwrite
sk: DVD-RW s obmedzeným prepisovaním

en: DVD-RW Sequential
sk: DVD-RW sekvenčné

en: DVD+RW Dual Layer
sk: DVD+RW dvojvrstvové

en: DVD+R Dual Layer
sk: DVD+R dvojvrstvové

en: BD-R Sequential (SRM)
sk: BD-R sekvenčné (SRM)

en: BD-R Sequential Pseudo Overwrite (SRM+POW)
sk: BD-R sekvenčné pseudo prepis (SRM+POW)

en: BD-R Random (RRM)
sk: BD-R náhodné (RRM)

[ctx: unknown medium state]
en: Unknown
sk: Neznáme

en: no medium
sk: žiadne médium

en: complete medium
sk: uzavreté médium

en: incomplete medium
sk: neuzavreté médium

en: empty medium
sk: prázdne médium
