libk3b - en to uk translation catalogue (784 entries)

en: Inhibiting sleep for disc writing
uk: Забороняємо присипляння для запису диска

en: Disable inhibition for disc writing
uk: Вимкнути заборону запису диска

en: Auto
uk: Авто

en: Source
uk: Джерело

en: Target
uk: Призначення

en: Writing Audio Cue File
uk: Запис аудіо Cue-файла

en: Analysing the audio file failed. Corrupt file?
uk: Аналіз аудіофайла був невдалим. Пошкоджений файл?

en: Analysing the audio file
uk: Аналіз звукового файла

en: Analysing %1
uk: Аналіз %1

en: Unable to handle '%1' due to an unsupported format.
uk: Не вдається опрацювати «%1», бо не підтримується формат.

en: No valid audio cue file: '%1'
uk: Немає чинного аудіо cue-файла: «%1»

en: Could not load libcdparanoia.
uk: Не вдалося завантажити libcdparanoia.

en: Could not open device %1
uk: Не вдалося відкрити пристрій %1

en: Error while initializing audio ripping.
uk: Помилка під час ініціалізації видобування аудіо.

en: Unable to open '%1' for writing.
uk: Неможливо відкрити «%1» для запису.

en: Unrecoverable error while ripping track %1.
uk: Невиправна помилка під час видобування доріжки %1.

en: Write Binary Image
uk: Записати двійковий штамп

en: One copy successfully created | %1 copies successfully created
uk[0]: Успішно створено %1 копію
uk[1]: Успішно створено %1 копії
uk[2]: Успішно створено %1 копій
uk[3]: Успішно створено одну копію

en: Writing track %1 of %2
uk: Запис доріжки %1 з %2

en: Writing cue/bin Image
uk: Запис штампа cue/bin

en:  - %1 Copy |  - %1 Copies
uk[0]:  - %1 Копія
uk[1]:  - %1 Копії
uk[2]:  - %1 Копій
uk[3]:  - %1 Копія

en: Erasing CD-RW
uk: Стирання CD-RW

en: When erasing a CD-RW no progress information is available.
uk: Під час витирання CD-RW інформація про поступ недоступна.

en: Please insert a rewritable CD medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
uk: Будь ласка, вставте RW-носій CD в пристрій запису<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Blanking error.
uk: Помилка очищення.

en: Sorry, no error handling yet.
uk: Вибачте, опрацювання помилок ще не впроваджене.

en: Quick Format
uk: Швидке форматування

en: Checking Source Medium
uk: Перевірка носія джерела

en: Waiting for source medium
uk: Очікування носія джерела

en: Checking source medium
uk: Перевірка носія джерела

en: K3b does not copy CDs containing multiple data tracks.
uk: K3b не може копіювати КД, які містять декілька доріжок з даними.

en: Copying Multisession Data CD.
uk: Копіювання багатосеансового КД з даними.

en: Copying Data CD.
uk: Копіювання КД з даними.

en: K3b can only copy CD-Extra mixed mode CDs.
uk: K3b може копіювати тільки КД зі змішаним режимом CD-Extra.

en: Copying Enhanced Audio CD (CD-Extra).
uk: Запис розширеного аудіо-КД (CD-Extra).

en: Copying Audio CD.
uk: Копіювання аудіо КД.

en: The source disk is empty.
uk: Порожній диск джерела.

en: K3b needs cdrecord 2.01a12 or newer to copy Mode2 data tracks.
uk: K3b потребує cdrecord версії 2.01a12 або новішу, щоб копіювати доріжки з даними Mode2.

en: You will only be able to copy the first session in raw writing mode. Continue anyway?
uk: В режимі сирого запису ви зможете скопіювати тільки перший сеанс. Продовжити попри все?

en: Multisession CD
uk: Багатосеансовий КД

en: Only copying first session.
uk: Копіювання тільки першого сеансу.

en: Unable to determine free space in temporary folder '%1'.
uk: Не вдається визначити кількість вільного місця в тимчасовій теці «%1».

en: Not enough space left in temporary folder.
uk: Недостатньо місця в тимчасовій теці.

en: Unmounting source medium
uk: Демонтування носія джерела

en: Unable to read Table of contents
uk: Не вдалось прочитати зміст

en: Searching CD-Text
uk: Пошук CD-Text

en: Found CD-Text (%1 - %2).
uk: Знайдено CD-Text (%1 – %2).

en: Found corrupted CD-Text. Ignoring it.
uk: Знайдено пошкоджений CD-Text. Ігнорується.

en: No CD-Text found.
uk: Не знайдено CD-Text.

en: Querying CDDB
uk: Опитування CDDB

en: Found CDDB entry (%1 - %2).
uk: Знайдено запис у CDDB (%1 - %2).

en: No CDDB entry found.
uk: Не знайдено жодного запису у CDDB

en: CDDB error (%1).
uk: Помилка CDDB (%1).

en: Found CD-Text (%1 - %2) and CDDB (%3 - %4) entries. Which one should be used to generate the CD-Text on the new CD?
uk: Знайдено записи CD-Text (%1 - %2) і CDDB (%3 - %4). Який з них використати для створення КД-тексту на новому КД?

en: Use CD-Text data
uk: Використовувати дані CD-Text

en: Use CDDB entry
uk: Використовувати запис CDDB

en: Preparing write process...
uk: Приготування до процесу запису…

en: Specified an unusable temporary path. Using default.
uk: Вказано непридатний тимчасовий шлях. Буде використано типовий.

en: Unable to create temporary folder '%1'.
uk: Неможливо створити тимчасову теку «%1».

en: Using temporary folder %1.
uk: Використовується тимчасова тека «%1».

en: Do you want to overwrite %1?
uk: Чи бажаєте ви перезаписати %1?

en: File Exists
uk: Файл існує

en: Writing image file to %1.
uk: Запис файла штампа в %1.

en: Reading Session %1
uk: Читання сеансу %1

en: Reading Source Medium
uk: Читання носія джерела

en: Reading track %1 of %2
uk: Читання доріжки %1 з %2

en: Simulating Session %1
uk: Симуляція сеансу %1

en: Writing Copy %1 (Session %2)
uk: Запис копії %1 (сеанс %2)

en: Writing Copy (Session %1)
uk: Запис копії (сеанс %1)

en: Simulating
uk: Симуляція

en: Writing Copy %1
uk: Запис копії %1

en: Writing Copy
uk: Запис копії

en: Waiting for media
uk: Очікування носія

en: It is not possible to write CD-Text in TAO mode.
uk: Неможливо записати CD-Text в режимі TAO.

en: Successfully read session %1.
uk: Успішно прочитано сеанс %1.

en: Successfully read source disk.
uk: Успішно прочитано диск джерела.

en: K3b was unable to eject the source disk. Please do so manually.
uk: Програма K3b не змогла виштовхнути диск. Будь ласка, зробіть це вручну.

en: Error while reading session %1.
uk: Помилка читання сеансу %1.

en: Need to reload medium to return to proper state.
uk: Слід перезавантажити носій, щоб повернутися у належний стан.

en: Reloading the medium
uk: Перезавантаження носія

en: K3b was unable to eject the written disk. Please do so manually.
uk: K3b не змогла виштовхнути записаний диск. Будь ласка, зробіть це вручну.

en: Please reload the medium and press 'OK'
uk: Будь ласка, перезавантажте носій і натисніть «Гаразд»

en: Failed to reload the medium
uk: Не вдалося перезавантажити носій

en: Removing temporary files.
uk: Вилучення тимчасових файлів.

en: Removing image files.
uk: Вилучення файлів штампів.

en: Creating CD Image
uk: Створення штампа КД

en: Simulating CD Copy On-The-Fly
uk: Симуляція копіювання КД «на ходу»

en: Simulating CD Copy
uk: Симуляція копіювання КД

en: Copying CD On-The-Fly
uk: Копіювання КД «на ходу»

en: Copying CD
uk: Копіювання КД

en: Creating 1 copy | Creating %1 copies
uk[0]: Створення %1 копії
uk[1]: Створення %1 копій
uk[2]: Створення %1 копій
uk[3]: Створення копії

en: Could not find %1 executable.
uk: Не вдалося знайти файл програми %1.

en: Could not start %1.
uk: Не вдалося запустити %1.

en: %1 returned an unknown error (code %2).
uk: Програма %1 повернула невідому помилку (код %2).

en: %1 did not exit cleanly.
uk: Програма %1 не завершила роботу без помилок.

en: Cdrecord version %1 does not have cloning support.
uk: Cdrecord версії %1 не підтримує клонування.

en: No device set.
uk: Немає встановлених пристроїв.

en: CD writer %1 (%2) does not support cloning.
uk: Пристрій запису КД %1 (%2)  не підтримує клонування.

en: Reading clone image
uk: Читання штампа клону

en: Writing Track %1 of %2
uk: Запис доріжки %1 з %2

en: Successfully written clone copy %1.
uk: Копію клону %1 успішно записано.

en: Successfully read disk.
uk: Диск успішно прочитано.

en: Failed to read disk completely in clone mode.
uk: Помилка повного читання диска в режимі клонування.

en: Error while reading disk.
uk: Помилка читання диска.

en: Simulating clone copy
uk: Симуляція копії клону

en: Writing clone copy %1
uk: Запис копії клону %1

en: Creating Clone Image
uk: Створення штампа клону

en: Simulating Clone Image
uk: Симуляція штампа клону

en: Burning Clone Image
uk: Запис диска клону

en: Simulating CD Cloning
uk: Симуляція клонування КД

en: Cloning CD
uk: Клонування КД

en: Creating 1 clone copy | Creating %1 clone copies
uk[0]: Створення %1 точної копії
uk[1]: Створення %1 точних копій
uk[2]: Створення %1 точних копій
uk[3]: Створення точної копії

en: Unable to open libdvdcss.
uk: Не вдається відкрити libdvdcss.

en: Retrieving all CSS keys. This might take a while.
uk: Отримання всіх ключів CSS. Це може зайняти трохи часу.

en: Failed to retrieve all CSS keys.
uk: Не вдалось отримати всі ключі CSS.

en: Video DVD decryption failed.
uk: Помилка розшифрування відео-DVD.

en: No support for reading formless Mode2 sectors.
uk: Немає підтримки для читання безформенних секторів Mode2.

en: Unsupported sector type.
uk: Тип сектора, який не підтримується.

en: Reading with sector size %1.
uk: Читання з розміром сектора %1.

en: Error while reading sector %1.
uk: Помилка читання сектора %1.

en: Ignored %1 erroneous sector. | Ignored a total of %1 erroneous sectors.
uk[0]: Проігноровано %1 помилковий сектор.
uk[1]: Проігноровано %1 помилкових сектори.
uk[2]: Проігноровано %1 помилкових секторів.
uk[3]: Проігноровано %1 помилковий сектор.

en: Problem while reading. Retrying from sector %1.
uk: Помилка при читанні. Спробу буде повторено з сектора %1.

en: Ignoring read error in sector %1.
uk: Ігнорується помилку читання в секторі %1.

en: Changing DVD Booktype
uk: Зміна DVD Booktype

en: No device set
uk: Немає встановлених пристроїв

en: Please insert an empty DVD+R or a DVD+RW medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
uk: Будь ласка, вставте порожній носій DVD+R або DVD+RW в пристрій запису<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Checking medium
uk: Перевірка носія

en: Booktype successfully changed
uk: Тип книги (booktype) успішно змінено

en: Please send me an email with the last output.
uk: Будь ласка, надішліть мені лист по ел. пошті з останнім виводом.

en: Ejecting DVD...
uk: Виштовхується DVD…

en: Unable to eject media.
uk: Не вдається виштовхнути носій.

en: Cannot change booktype on non-empty DVD+R media.
uk: Неможливо змінити тип книги (booktype) на непорожньому носії DVD+R.

en: No DVD+R(W) media found.
uk: Не знайдено носія DVD+R(W).

en: Unable to determine media state.
uk: Неможливо визначити стан носія.

en: Changing Booktype
uk: Зміна типу книги (booktype)

en: K3b does not support writing on-the-fly with growisofs %1.
uk: K3b не підтримує запис «на ходу» з growisofs %1.

en: Disabling on-the-fly writing.
uk: Вимикається запис «на ходу».

en: No source medium found.
uk: Не знайдено носія джерела.

en: Found encrypted DVD.
uk: Знайдено зашифрований DVD.

en: Cannot copy encrypted DVDs.
uk: Неможливо копіювати зашифровані DVD.

en: The writer does not support writing Double Layer DVDs.
uk: Пристрій не підтримує запис Double Layer DVD.

en: This growisofs version does not support writing Double Layer DVDs.
uk: У цій версії growisofs не передбачено підтримки запису двошарових DVD.

en: K3b does not support copying multi-session DVD or Blu-ray disks.
uk: K3b не підтримує копіювання багатосеансових дисків DVD або Blu-ray.

en: K3b relies on the size saved in the ISO 9660 header.
uk: K3b покладається на розмір, збережений в заголовку ISO 9660.

en: This might result in a corrupt copy if the source was mastered with buggy software.
uk: Якщо джерело було зроблено ненадійною програмою, то це може призвести до створення пошкодженої копії.

en: Unable to determine the ISO 9660 filesystem size.
uk: Не вдається визначити розмір файлової системи ISO 9660.

en: K3b does not support copying DVD-RAM.
uk: K3b не підтримує копіювання DVD-RAM.

en: Unsupported media type.
uk: Непідтримуваний тип носія.

en: Reading source medium.
uk: Читання носія джерела.

en: Creating image
uk: Створення штампа

en: Simulating copy
uk: Симулювання копіювання

en: Writing copy %1
uk: Запис копії %1

en: Writing copy
uk: Запис копії

en: Successfully read source medium.
uk: Носій джерела успішно прочитано.

en: K3b was unable to eject the source medium. Please do so manually.
uk: K3b не вдалося виштовхнути носій джерела. Будь ласка, зробіть це вручну.

en: Successfully written copy %1.
uk: Успішно записано копію %1.

en: Verifying copy %1
uk: Перевірка копії %1

en: Verifying copy
uk: Перевірка копії

en: K3b was unable to eject the written medium. Please do so manually.
uk: K3b не вдалося виштовхнути записаний носій. Будь ласка, зробіть це вручну.

en: Unsupported media type: %1
uk: Непідтримуваний тип носія: %1

en: %1 media do not support write simulation. Do you really want to continue? The disc will actually be written to.
uk: K3b не підтримує симуляцію запису на носій %1. Ви дійсно хочете продовжити? Програма виконає запис на ваш носій.

en: No Simulation with %1
uk: Для %1 симуляції не передбачено

en: Writing DVD copy
uk: Запис копії DVD

en: Writing mode ignored when writing DVD+R(W) media.
uk: Режим запису ігнорується для носіїв DVD+R(W).

en: Writing %1.
uk: Запис %1.

en: Your writer (%1 %2) does not support simulation with DVD-R(W) media. Do you really want to continue? The media will actually be written to.
uk: Ваш пристрій запису (%1 %2) не підтримує симуляції з носіями DVD-R(W). Ви дійсно хочете продовжити? На носій буде справді зроблений запис.

en: No Simulation with DVD-R(W)
uk: Симуляція відсутня для DVD-R(W)

en: Writing DVD-RW in restricted overwrite mode.
uk: Запис DVD-RW в режимі обмеженого перезапису.

en: Writing DVD-RW in DAO mode.
uk: Запис DVD-RW в режимі DAO.

en: Writing DVD-RW in incremental mode.
uk: Запис DVD-RW в режимі продовження сеансу.

en: Restricted Overwrite is not possible with DVD-R media.
uk: Режим обмеженого перезапису неможливий для носіїв DVD-R.

en: Writing %1 in DAO mode.
uk: Запис %1 в режимі DAO.

en: Writing %1 in incremental mode.
uk: Запис %1 в режимі продовження сеансу.

en: Writing BD copy
uk: Запис копії BD

en: Removed image file %1
uk: Вилучення файла штампа %1

en: Creating Image
uk: Створення штампа

en: Copying DVD or BD On-The-Fly
uk: Копіювання DVD або BD на льоту

en: Copying DVD or BD
uk: Копіювання DVD або BD

en: Formatting disc
uk: Форматування диска

en: Unmounting medium
uk: Демонтування носія

en: Please insert a rewritable DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1 %2 (%3)</b>.
uk: Будь ласка, вставте RW-носій DVD або Blu-ray у пристрій для запису<p><b>%1 %2 (%3)</b>.

en: Formatting successfully completed
uk: Форматування успішно закінчене

en: Do not be concerned with the progress stopping before 100%.
uk: Не брати до уваги зупинку поступу перед 100%.

en: The formatting will continue in the background during writing.
uk: Форматування продовжиться у тлі під час запису.

en: Ejecting medium...
uk: Виштовхування носія…

en: Unable to eject medium.
uk: Неможливо виштовхнути носій.

en: Found %1 medium.
uk: Знайдено носій %1.

en: No rewritable DVD or BD medium found. Unable to format.
uk: Не вдається знайти RW-носій DVD або BD. Форматування неможливе.

en: No need to format %1 media more than once.
uk: Немає необхідності форматувати носій %1 більше одного разу.

en: It may simply be overwritten.
uk: Можна просто перезаписати.

en: Forcing formatting anyway.
uk: Примушувати форматування попри все.

en: It is not recommended to force formatting of %1 media.
uk: Не рекомендуємо вам форматувати носії %1 у примусовому режимі.

en: After 10-20 reformats the media might become unusable.
uk: Вже після 10-20 повторних форматувань носій може зіпсуватись.

en: Formatting %1 medium
uk: Форматування носія %1

en: Formatted in %1 mode.
uk: Форматування в режимі %1.

en: Media is already empty.
uk: Носій вже порожній.

en: Formatting DVD-RW in %1 mode.
uk: Форматування DVD-RW в режимі %1.

en: Unable to determine the current formatting state of the DVD-RW medium.
uk: Неможливо визначити поточний стан форматування носія DVD-RW.

en: Using %1 %2 – Copyright © %3
uk: Використовується %1 %2 — © %3

en: Formatting
uk: Форматування

en: Preparing data
uk: Підготовка даних

en: Could not find image %1
uk: Не вдалось знайти штамп %1

en: Verifying written data
uk: Перевірка записаних даних

en: Verifying written copy %1 of %2
uk: Перевірка записаної копії %1 з %2

en: Writing image
uk: Запис штампа

en: Writing copy %1 of %2
uk: Запис копії %1 з %2

en: Waiting for medium
uk: Очікування носія

en: Simulating ISO 9660 Image
uk: Симуляція штампа ISO 9660

en: Burning ISO 9660 Image
uk: Запис штампа ISO 9660 на диск

en: Cannot write %1 media using %2. Falling back to default application.
uk: Неможливо записати носій %1 за допомогою %2. Буде використано типову програму.

en: DVD and Blu-ray tracks can only be written in MODE1.
uk: Доріжки DVD і Blu-ray можна записувати лише у MODE1.

en: Missing Blu-ray support in cdrecord and growisofs. Please update the system.
uk: У cdrecord і growisofs відсутня підтримка Blu-ray. Будь ласка, оновіть систему.

en: Track lengths below 4 seconds violate the Red Book standard.
uk: Довжина доріжки менша за 4 секунди не суперечить стандартам Red Book.

en: On-the-fly writing with cdrecord < 2.01a13 not supported.
uk: Запис «на ходу» в cdrecord < 2.01a13 не підтримується.

en: Cdrecord %1 does not support CD-Text writing.
uk: Cdrecord %1 не підтримує запис CD-Text.

en: Your writer (%1 %2) does not support Incremental Streaming with %3 media. Multisession will not be possible. Continue anyway?
uk: Ваш пристрій запису (%1 %2) не підтримує режим Incremental Streaming з носіями %3. Багатосеансовий режим буде недоступним. Продовжити попри все?

en: No Incremental Streaming
uk: Немає Incremental Streaming

en: DVD+R(W) media do not support write simulation. Do you really want to continue? The media will actually be written to.
uk: K3b не підтримує симуляцію запису з носіями DVD+R(W). Ви дійсно хочете продовжити? На носій буде справді зроблено запис.

en: No Simulation with DVD+R(W)
uk: Симуляція відсутня для DVD+R(W)

en: Most writers do not support writing multisession CDs in DAO mode.
uk: Більшість пристроїв запису не підтримують запис багатосеансових КД у режимі DAO.

en: No version of cdrskin can do this yet.
uk: Жодне версія cdrskin ще не здатна цього робити.

en: Writing CD in Session At Once mode.
uk: Запис КД у режимі «Сеанс за раз».

en: Writing CD in Track At Once mode.
uk: Запис КД у режимі «Доріжка за раз»

en: Writing CD in Raw mode.
uk: Запис КД у режимі Raw.

en: Appending session to CD
uk: Додавання сеансу до КД

en: Writing rewritable CD in Session At Once mode.
uk: Запис КД з перезаписом у режимі «Сеанс за раз».

en: Writing rewritable CD in Track At Once mode.
uk: Запис КД з перезаписом у режимі «Доріжка за раз»

en: Writing rewritable CD in Raw mode.
uk: Запис КД з перезаписом у режимі Raw.

en: Appending session to rewritable CD.
uk: Додавання сеансу на КД з перезаписом.

en: Growing ISO 9660 filesystem on DVD+RW.
uk: Нарощування файлової системи ISO 9660 на DVD+RW.

en: Growing ISO 9660 filesystem on DVD-RW in restricted overwrite mode.
uk: Нарощування файлової системи ISO 9660 на DVD-RW в режимі обмеженого перезапису.

en: Appending session to DVD+R.
uk: Додавання сеансу на DVR+R.

en: Appending session to Double Layer DVD+R.
uk: Додавання сеансу на двошаровий DVR+R.

en: Appending session to %1.
uk: Додавання сеансу до %1

en: Writing Double Layer DVD+R.
uk: Запис двошарового DVD+R.

en: Using readcd %1 instead of default version for clone support.
uk: Використано readcd %1 замість типової версії підтримки клонування.

en: Could not find readcd executable with cloning support.
uk: Не вдалося знайти файл програми readcd з підтримкою клонування.

en: Writing image to %1.
uk: Запис штампа в %1.

en: Could not start readcd.
uk: Не вдалось запустити readcd.

en: Cannot read source disk.
uk: Не вдається прочитати диск-джерело.

en: Retrying from sector %1.
uk: Повторення спроби від сектора %1.

en: Uncorrected error in sector %1
uk: Невиправлена помилка в секторів %1

en: Corrected error in sector %1
uk: Виправлена помилка в секторі %1

en: %1 returned error: %2
uk: %1 повернула помилку: %2

en: Readcd exited abnormally.
uk: Readcd завершилась аварійно.

en: Internal Error: Verification job improperly initialized (%1)
uk: Внутрішня помилка: неправильно започатковане завдання перевірки (%1)

en: no tracks added
uk: доріжок не додано

en: specified track number '%1' not found on medium
uk: доріжку з вказаним номером «%1» на носії не виявлено

en: Verifying track %1
uk: Перевірка доріжки %1

en: Written data in track %1 differs from original.
uk: Записані дані в доріжці %1 відрізняються від оригіналу.

en: Written data verified.
uk: Записані дані перевірено.

en: %1 executable could not be found.
uk: Програму %1 не знайдено.

en: %1 version %2 is too old.
uk: Застаріла версія (%2) програми %1.

en: Analysing Title %1 of Video DVD %2
uk: Аналіз заголовка %1 з відео-DVD %2

en: Analysing Chapter %1 of %2
uk: Аналіз розділу %1 з %2

en: Ignoring clipping values of last chapter due to its short playback time.
uk: Значення обрізання з останнього розділу буде проігноровано, оскільки цей розділ дуже нетривалий.

en: Unable to create folder '%1'
uk: Не вдається створити теку «%1»

en: Invalid filename: '%1'
uk: Некоректна назва файла: «%1»

en: Transcoding title %1 from Video DVD %2
uk: Перекодування заголовка %1 з відео-DVD %2

en: Invalid video codec set: %1
uk: Встановлено некоректний відеокодек: %1

en: Invalid audio codec set: %1
uk: Встановлено некоректний аудіокодек: %1

en: Resizing picture of title %1 to %2x%3
uk: Зміна розміру кадру заголовка %1 на %2x%3

en: Single-pass Encoding
uk: Однопрохідне кодування

en: Two-pass Encoding: First Pass
uk: Двопрохідне кодування: перший прохід

en: Two-pass Encoding: Second Pass
uk: Двопрохідне кодування: другий прохід

en: Removing incomplete video file '%1'
uk: Вилучення незавершеного відеофайла «%1»

en: Execution of %1 failed.
uk: Помилка виконання: %1

en: Please consult the debugging output for details.
uk: Будь ласка, щоб дізнатися більше, перегляньте діагностичну інформацію.

en: AC3 (Stereo)
uk: AC3 (стерео)

en: AC3 (Pass-through)
uk: AC3 (взяти з оригіналу)

en: MPEG1 Layer III
uk: MPEG 1 Layer III

en: FFmpeg is an open-source project trying to support most video and audio codecs used these days. Its subproject libavcodec forms the basis for multimedia players such as xine or mplayer.
uk: FFmpeg - це проєкт з відкритим кодом, який намагається підтримувати більшість сучасних  відео- і аудіокодеків. Його підпроєкт - libavcodec - складає основу програвачів таких мультимедії, як xine і mplayer.

en: FFmpeg contains an implementation of the MPEG-4 video encoding standard which produces high quality results.
uk: FFmpeg містить впровадження стандарту кодування відео MPEG-4, який дає високоякісні результати.

en: XviD is a free and open source MPEG-4 video codec. XviD was created by a group of volunteer programmers after the OpenDivX source was closed in July 2001.
uk: XviD - це безплатний відео кодек MPEG-4 з відкритим кодом. XviD було створено групою добровольців після того, як в липні 2001 року було закрито код OpenDivX.

en: XviD features MPEG-4 Advanced Profile settings such as b-frames, global and quarter pixel motion compensation, lumi masking, trellis quantization, and H.263, MPEG and custom quantization matrices.
uk: XviD має розширені параметри профілю MPEG-4, такі як b-кадри, глобальну і четвертну компенсацію руху пікселів, маски lumi, ґраткову квантизацію, та H.263, MPEG і нетипові матриці квантизації.

en: XviD is a primary competitor of DivX (XviD being DivX spelled backwards). While DivX is closed source and may only run on Windows, Mac OS and Linux, XviD is open source and can potentially run on any platform.
uk: XviD - це головний конкурент DivX (назва XviD - це DivX написана ззаду-на-перед). У той час як DivX має закритий код і працює тільки на Windows, Mac OS і Linux, XviD має відкритий код і може, потенційно, працювати на будь-якій платформі.

en: (Description taken from the Wikipedia article)
uk: (Опис взято зі статті Вікіпедії)

en: AC3, better known as Dolby Digital is standardized as ATSC A/52. It contains up to 6 total channels of sound.
uk: AC3, більше відомий як Dolby Digital і стандартизований як ATSC A/52. Він може містити до 6-ти звукових каналів.

en: With this setting K3b will create a two-channel stereo Dolby Digital audio stream.
uk: З цим параметром K3b створить двоканальний стерео аудіопотік Dolby Digital.

en: With this setting K3b will use the Dolby Digital audio stream from the source DVD without changing it.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, K3b використовуватиме без змін аудіопотік Dolby Digital з початкового DVD.

en: Use this setting to preserve 5.1 channel sound from the DVD.
uk: Скористайтесь цим параметром, щоб залишити 5.1-канальний звук з DVD.

en: MPEG1 Layer III is better known as MP3 and is the most used lossy audio format.
uk: MPEG1 Layer III, більше відомий, як MP3, найчастіше вживаний аудіоформат з втратою якості при кодуванні.

en: With this setting K3b will create a two-channel stereo MPEG1 Layer III audio stream.
uk: З цим параметром K3b створить двоканальний стерео аудіопотік MPEG1 Layer III.

[ctx: plugin type]
en: Audio Decoder
uk: Декодувальник звуку

[ctx: plugin type]
en: Audio Encoder
uk: Кодувальник звуку

en: An unknown error occurred.
uk: Сталася невідома помилка.

en: No settings available for plugin %1.
uk: Для додатка %1 налаштування параметрів не передбачено.

[ctx: plugin type]
en: Project plugin
uk: Додаток проєкту

en: Please insert Audio CD %1%2
uk: Будь ласка, вставте аудіо-КД %1%2

en: CD Track
uk: Доріжка КД

en: Track %1 from Audio CD %2
uk: Доріжка %1 з аудіо-КД %2

en: Unable to read track %1.
uk: Не вдалося прочитати дані доріжки %1.

en: Could not open %1 for writing
uk: Не вдалось відкрити %1 для запису

en: Error while decoding track %1.
uk: Помилка декодування доріжки %1.

en: The following files could not be found. Do you want to remove them from the project and continue without adding them to the image?
uk: Наступні файли не знайдено. Вилучити їх з проєкту і продовжити не додаючи їх до штампа?

en: Warning
uk: Попередження

en: Remove missing files and continue
uk: Вилучити відсутні файли і продовжити

en: Cancel and go back
uk: Скасувати і перейти назад

en: Please add files to your project first.
uk: Будь ласка, спочатку додайте файли до вашого проєкту.

en: Unable to write on-the-fly with these audio sources.
uk: Не вдається запис «на ходу» із цих звукових джерел.

en: Determining maximum writing speed
uk: Визначення максимальної швидкості запису

en: Creating image files in %1
uk: Створення файлів штампів в %1

en: Creating image files
uk: Створення файлів штампів

en: Unable to determine maximum speed for some reason. Ignoring.
uk: З невідомої причини не вдалось визначити максимальну швидкість. Ігнорується.

en: Writing canceled.
uk: Запис скасовано.

en: Error while decoding audio tracks.
uk: Помилка декодування звукових доріжок.

en: Successfully decoded all tracks.
uk: Всі доріжки успішно декодовані.

en: Decoding audio track %1 of %2%3
uk: Декодується звукова доріжка %1 з %2%3

en: I/O Error. Most likely no space left on harddisk.
uk: Помилка В/В. Найімовірніше, на жорсткому диску не залишилось вільного місця.

en: I/O Error
uk: Помилка вводу/виводу

en: Writing track %1 of %2%3
uk: Запис доріжки %1 з %2%3

en: Writing
uk: Записую

en: Normalizing volume levels
uk: Нормалізація рівня гучності

en: Writing Audio CD
uk: Запис аудіо КД

[ctx: %2 is of form XX:YY:ZZ, no pluralization needed]
en: 1 track (%2 minutes) | %1 tracks (%2 minutes)
uk[0]: %1 доріжка (%2 хвилини)
uk[1]: %1 доріжки (%2 хвилини)
uk[2]: %1 доріжок (%2 хвилини)
uk[3]: %1 доріжка (%2 хвилини)

en:  - %1 copy |  - %1 copies
uk[0]:  - %1 копія
uk[1]:  - %1 копії
uk[2]:  - %1 копій
uk[3]:  - %1 копія

en: Could not find normalize executable.
uk: Не вдалось знайти програму нормалізації.

en: Could not start normalize.
uk: Не вдалось запустити нормалізацію.

en: Track %1 is already normalized.
uk: Доріжка %1 вже нормалізована.

en: Adjusting volume level for track %1 of %2
uk: Налагодження рівня звуку для доріжки %1 з %2

en: Computing level for track %1 of %2
uk: Вирахування рівня для доріжки %1 з %2

en: Successfully normalized all tracks.
uk: Усі доріжки успішно нормалізовано.

en: Error while normalizing tracks.
uk: Помилка при нормалізації доріжок.

en: Silence
uk: Тиша

en: Raw Audio CD Image
uk: Образ звичайного аудіо-КД

en: El Torito Boot image
uk: Завантажувальний штамп El Torito

en: Could not find the following files:
uk: Не вдалось знайти наступні файли:

en: Not Found
uk: Не знайдено

en: No permission to read the following files:
uk: Немає прав для читання наступних файлів:

en: No Read Permission
uk: Немає прав для читання

en: From previous session
uk: З попереднього сеансу

en: El Torito boot catalog file
uk: Файл каталогу завантаження El Torito

en: Boot catalog
uk: Каталог завантаження

en: Creating image file
uk: Створення файла штампа

en: Track 1 of 1
uk: Доріжка 1 з 1

en: Creating image file in %1
uk: Створення файла штампа в %1

en: Image successfully created in %1
uk: Штамп успішно створений в %1

en: Could not open file %1
uk: Не вдалося відкрити файл %1

en: Error while creating ISO image
uk: Помилка під час створення ISO-штампа

en: Internal Error: No medium type fits. This project cannot be burned.
uk: Внутрішня помилка: Не підходить тип носія. Неможливо записати цей проєкт.

en: Waiting for a medium
uk: Очікування носія

en: Writing %1
uk: Запис %1

en: Unable to determine the last track's datamode. Using default.
uk: Неможливо визначити режим даних останньої доріжки. Буде використано типовий.

en: Writing mode ignored when writing %1 media.
uk: Під час запису на носій %1 режим запису буде проігноровано.

en: Growing ISO 9660 filesystem on %1.
uk: Нарощування файлової системи ISO 9660 на %1.

en: Creating Data Image File
uk: Створення файла штампа з даними

en: Writing Data Project
uk: Запис проєкту з даними

en: Writing Multisession Project
uk: Запис багатосеансового проєкту

en: ISO 9660 Filesystem (Size: %2) – One copy | ISO 9660 Filesystem (Size: %2) – %1 copies
uk[0]: Файлова система ISO 9660 (Розмір: %2) — %1 копія
uk[1]: Файлова система ISO 9660 (Розмір: %2) — %1 копії
uk[2]: Файлова система ISO 9660 (Розмір: %2) — %1 копій
uk[3]: Файлова система ISO 9660 (Розмір: %2) — одна копія

en: ISO 9660 Filesystem (Size: %1)
uk: Файлова система ISO 9660 (розмір: %1)

en: Searching for old session
uk: Пошук старого сеансу

en: No medium inserted or an empty medium in %1. Cannot continue multisession disk.
uk: У %1 не вставлено носія або вставлений носій є порожнім. Продовження запису багатосеансового диска неможливе.

en: Could not open ISO 9660 filesystem in %1.
uk: Не вдалося відкрити файлову систему ISO 9660 в %1.

en: Medium is not of multi-session type and does not contain ISO 9660. Cannot emulate multi-session on it.
uk: Носій не належить до типу багатосеансових і не є сумісним із ISO 9660. На ньому не можна імітувати багатосеансовий запис.

en: <em>%1</em> renamed to <em>%2</em>
uk: <em>%1</em> перейменовано на <em>%2</em>

en: Some filenames need to be shortened due to the %1 char restriction of the Joliet extensions. If the Joliet extensions are disabled filenames do not have to be shortened but long filenames will not be available on Windows systems.
uk: Деякі назви файлів потрібно скоротити через %1-символьне обмеження розширення в Joliet. Якщо розширення Joliet вимкнено, немає потреби скорочувати назви файлів, але довгі назви файлів будуть недоступні на системах Windows.

en: Shorten Filenames
uk: Скоротити назви файлів

en: Disable Joliet extensions
uk: Вимкнути розширення Joliet

en: The Joliet extensions (which are needed for long filenames on Windows systems) restrict the length of the volume descriptor (the name of the filesystem) to %1 characters. The selected descriptor '%2' is longer than that. Do you want it to be cut or do you want to go back and change it manually?
uk: Розширення Joliet (які потрібні для довгих назв файлів у системах Windows) обмежують довжину мітки опису тому (назву файлової системи) до %1 (символів). Вибрана мітка опису «%2» - задовга. Хочете, що її було обрізано, чи хочете повернутись і змінити її вручну?

en: Cut volume descriptor in the Joliet tree
uk: Обрізати описувач тому в дереві Joliet

en: K3b is not able to follow symbolic links to folders after they have been added to the project. Do you want to continue without writing the symbolic links to the image?
uk: K3b не може йти за символічними посиланнями до тек після того як їх було додано у проєкт. Хочете продовжити без записування символічних посилань у штамп?

en: Discard symbolic links to folders
uk: Відкинути символічні посилання на теки

en: Due to a bug in mkisofs <= 1.15a40, K3b is unable to handle filenames that contain more than one backslash:
uk: Через помилку в mkisofs <= 1.15a40, K3b не може працювати з назвами файлів, які мають більше, ніж одну обернену риску:

en: %1 crashed.
uk: Роботу %1 завершено у аварійному режимі.

en: Could not determine size of resulting image file.
uk: Не вдалось визначити розмір кінцевого файла штампа.

en: No volume id specified. Using default.
uk: Не вказаний ІД тому. Буде використано типовий.

en: Found files bigger than 4 GB. K3b needs at least %1 to continue.
uk: Знайдено файли з розміром більшим за 4 ГБ. K3b потрібно принаймні %1, щоб продовжувати.

en: Found files bigger than 2 GB. These files will be fully accessible.
uk: Знайдено файлі більші за 2 ГБ. Ці файли будуть цілком доступні.

en: Enabling UDF extension.
uk: Вмикається розширення UDF.

en: Setting iso level to 3 to support files bigger than 4 GB.
uk: Встановлення рівня iso у значення 3 для підтримки файлів більших за 4 ГБ.

en: Could not follow link %1 to non-existing file %2. Skipping...
uk: Не вдалося перейти за посиланням %1 до неіснуючого файла %2. Буде пропущено…

en: Ignoring link %1 to folder %2. K3b is unable to follow links to folders.
uk: Ігнорується посилання %1 до теки %2. K3b не може слідувати за посиланнями до тек.

en: Could not find file %1. Skipping...
uk: Не вдалося знайти файл %1. Буде пропущено…

en: Could not read file %1. Skipping...
uk: Не вдалося прочитати файл %1. Буде пропущено…

en: Failed to backup boot image file %1
uk: Не вдалось зробити резервну копію файла завантажувального штампа %1

en: Could not write temporary file
uk: Помилка запису тимчасового файла

en: No files to be written.
uk: Немає файлів для запису.

[ctx: This is the default volume identifier of a data project created by K3b. The string should not be longer than 16 characters to avoid warnings regarding Joiliet extensions which induce this restriction.]
en: K3b data project
uk: Проєкт даних K3b

en: Mkisofs executable not found.
uk: Файл програми mkisofs не знайдено.

en: Read error from file '%1'
uk: Помилка читання з файла «%1»

en: Used version of mkisofs does not have large file support.
uk: Ця версія mkisofs не має підтримки для великих файлів.

en: Files bigger than 2 GB cannot be handled.
uk: Опрацювання файлів більших за 2 GB - неможливе.

en: No such file or directory '%1'.
uk: Не знайдено файла або каталогу з назвою «%1».

en: Encountered an incorrectly encoded filename '%1'
uk: Проблема з неправильно закодованою назвою файла «%1»

en: This may be caused by a system update which changed the local character set.
uk: Це могло бути спричинено оновленням системи, яке змінило локальний набір символів.

en: You may use convmv (https://j3e.de/linux/convmv/) to fix the filename encoding.
uk: Можете використати convmv (https://j3e.de/linux/convmv/), щоб виправити кодування назв файлів.

en: The boot image has an invalid size.
uk: Завантажувальний штамп має некоректний розмір.

en: The boot image contains multiple partitions.
uk: Завантажувальний штамп містить декілька розділів диска.

en: A hard-disk boot image has to contain a single partition.
uk: Завантажувальний штамп жорсткого диска повинен містити один розділ.

en: Searching previous session
uk: Пошук попереднього сеансу

en: Could not determine next writable address.
uk: Не вдалось визначити наступну адресу запису.

en: Could not start %1
uk: Не вдалося запустити %1

en: Could not retrieve multisession information from disk.
uk: Не вдалось зчитати з диска інформацію про багатосеансовий запис.

en: The disk is either empty or not appendable.
uk: Диск або порожній, або до нього не можна додавати.

en: Unlocking drive...
uk: Розблокування приводу…

en: Could not unlock drive.
uk: Не вдалось розблокувати пристрій КД.

en: Ejecting Medium
uk: Виштовхування носія

en: Cdrdao %1 does not support disabling burnfree.
uk: Програма cdrdao %1 не підтримує вимкнення burnfree.

en: 'Force unsafe operations' enabled.
uk: «Примушувати небезпечні дії» увімкнено.

en: Cdrdao %1 does not support overburning.
uk: Програма cdrdao %1 не підтримує перезапису.

en: Could not backup tocfile.
uk: Не вдалось створити резервну копію tocfile.

en: Preparing read process...
uk: Підготовка процесу читання…

en: Preparing copy process...
uk: Підготовка процесу копіювання…

en: Preparing blanking process...
uk: Підготовка процесу очищення…

en: Starting DAO simulation at %1x speed...
uk: Починається симуляція DAO на швидкості %1x…

en: Starting DAO writing at %1x speed...
uk: Починається запис DAO на швидкості %1x…

en: Starting reading...
uk: Починається читання…

en: Reading
uk: Читаю

en: Starting simulation copy at %1x speed...
uk: Починається симуляція копіювання на швидкості %1x…

en: Starting copy at %1x speed...
uk: Починається копіювання на швидкості %1x…

en: Copying
uk: Копіювання

en: Starting blanking...
uk: Починається очищення…

en: Blanking
uk: Очищення

en: Due to a bug in cdrdao the toc/cue file %1 has been deleted. K3b was unable to restore it from the backup %2.
uk: Через помилку в cdrdao файл toc/cue %1 був вилучений. K3b не вдалось його відновити з резервної копії %2.

en: Simulation successfully completed
uk: Симуляція закінчилась успішно

en: Reading successfully completed
uk: Читання успішно завершене

en: Writing successfully completed
uk: Запис закінчився успішно

en: Copying successfully completed
uk: Копіювання успішно завершене

en: Blanking successfully completed
uk: Очищення успішно завершене

en: Average overall write speed: %1 KB/s (%2x)
uk: Загальна середня швидкість: %1 КБ/с (%2x)

en: Please include the debugging output in your problem report.
uk: Будь ласка, додайте діагностичну інформацію до вашого звіту про проблему.

en: Medium or burner does not support writing at %1x speed
uk: Носій або пристрій не підтримують запис на швидкості %1x

en: Switching down burn speed to %1x
uk: Зменшення швидкості запису до %1x

en: Executing Power calibration
uk: Виконання калібрування потужності

en: Power calibration successful
uk: Калібрування потужності було успішним

en: Preparing burn process...
uk: Підготовка процесу запису…

en: Flushing cache
uk: Очищення кешу

en: Writing CD-Text lead-in...
uk: Запис CD-Text lead-in…

en: Turning BURN-Proof on
uk: Вмикається режим BURN-Proof

en: Found ISRC code
uk: Знайдено код ISRC

en: Found pregap: %1
uk: Знайдено пропусків: %1

en: No cdrdao driver found.
uk: Не знайдений драйвер cdrdao.

en: Please select one manually in the device settings.
uk: Виберіть якийсь вручну в параметрах пристрою.

en: For most current drives this would be 'generic-mmc'.
uk: Для більшості сучасних пристроїв це має бути «generic-mmc».

en: Device not ready, waiting.
uk: Пристрій неготовий, очікування.

en: Cue sheet not accepted.
uk: Таблиця cue не сприйнята.

en: No valid %1 option: %2
uk: Некоректний параметр %1: %2

en: Data does not fit on disk.
uk: Дані не вміщаються на диск.

en: Enable overburning in the advanced K3b settings to burn anyway.
uk: Увімкнути overburning в додаткових параметрах K3b.

en: Writing leadin
uk: Записується leadin

en: Writing leadout
uk: Записується leadout

en: Cdrecord version %1 does not support Blu-ray writing.
uk: Версія Cdrecord %1 не підтримує запис Blu-ray.

en: Writer does not support disk at once (DAO) recording
uk: Пристрій не підтримує запис в режимі «диск за раз» (DAO)

en: Writer does not support raw writing.
uk: Пристрій не підтримує запис в режимі сирих даних.

en: Cdrecord does not support writing %1 media.
uk: Cdrecord не підтримує запис носіїв %1.

en: Writer does not support buffer underrun free recording (Burnfree)
uk: Пристрій не підтримує запис в режимі захисту від випорожнення буфера (burnfree)

en: Failed to write temporary file '%1'
uk: Не вдалося виконати запис до тимчасового файла «%1»

en: Cdrecord %1 does not support overburning.
uk: Cdrecord %1 не підтримує перезапис диска.

en: Starting simulation at %1x speed...
uk: Починається симуляція в режимі на швидкості %1x…

en: Starting %1 simulation at %2x speed...
uk: Починається симуляція в режимі  на%1 швидкості %2x…

en: Starting writing at %1x speed...
uk: Починається запис на швидкості %1x…

en: Starting %1 writing at %2x speed...
uk: Починається запис в режимі %1 на швидкості %2x…

en: Writing data
uk: Запис даних

en: DAO (Disk At Once) recording not supported with this writer
uk: Режим запису DAO («диск за раз») цим пристроєм не підтримується

en: Please choose TAO (Track At Once) and try again
uk: Будь ласка, виберіть TAO («доріжку за раз») і спробуйте знов

en: RAW recording not supported with this writer
uk: Режим RAW цим пристроєм запису не підтримується

en: Input/output error. Not necessarily serious.
uk: Помилка вводу/виводу. Не дуже серйозна.

en: Reloading of medium required
uk: Необхідне перезавантаження носія

en: Trying to write more than the official disk capacity
uk: Спроба записати більше, ніж номінальна місткість диска

en: Only session 1 will be cloned.
uk: Буде зроблений дублікат тільки сеансу 1.

en: Unable to fixate the disk.
uk: Не вдається зафіксувати диск.

en: Switching burn speed up to %1x
uk: Збільшення швидкості запису до %1x

en: Switching burn speed down to %1x
uk: Зменшення швидкості запису до %1x

en: Starting disc write
uk: Починається запис диска

en: Closing Session
uk: Закриття сеансу

en: Writing Leadin
uk: Записується Leadin

en: Writing Leadout
uk: Записується Leadout

en: Writing pregap
uk: Записується пропуск

en: Performing Optimum Power Calibration
uk: Виконується калібрування оптимальної потужності

en: Sending CUE sheet
uk: Надсилається таблиця CUE

en: Enabled Burnfree
uk: Ввімкнути Burnfree

en: Disabled Burnfree
uk: Вимкнути Burnfree

en: Unable to close the tray
uk: Не вдається закрити лоток

en: Burnfree was used once. | Burnfree was used %1 times.
uk[0]: Burnfree було використано %1 раз.
uk[1]: Burnfree було використано %1 рази.
uk[2]: Burnfree було використано %1 разів.
uk[3]: Burnfree було використано %1 раз.

en: Buffer was low once. | Buffer was low %1 times.
uk[0]: Буфер було вичерпано %1 раз.
uk[1]: Буфер було вичерпано %1 рази.
uk[2]: Буфер було вичерпано %1 разів.
uk[3]: Буфер було вичерпано %1 раз.

en: Erasing successfully completed
uk: Витирання носія закінчилося успішно

en: Data did not fit on disk.
uk: Дані не умістилися на диск.

en: %1 could not reserve shared memory segment of requested size.
uk: %1 не вдалось зарезервувати сегмент необхідного розміру в спільній пам'яті.

en: Probably you chose a too large buffer size.
uk: Ймовірно, вибрано завеликий розмір буфера.

en: OPC failed. Probably the writer does not like the medium.
uk: OPC зазнав невдачі. Можливо, носій не підходить для цього пристрою запису.

en: Unable to set write speed to %1.
uk: Неможливо встановити швидкість запису до %1.

en: Probably this is lower than your writer's lowest writing speed.
uk: Ймовірно, ця швидкість нижча за найнижчу дозволену швидкість вашого пристрою запису.

en: Unable to send CUE sheet.
uk: Неможливо надіслати таблицю CUE.

en: Sometimes using TAO writing mode solves this issue.
uk: Іноді використання режиму TAO (доріжка за раз) вирішує цю проблему.

en: Unable to open new session.
uk: Неможливо відкрити новий сеанс.

en: Probably a problem with the medium.
uk: Ймовірно, проблема з носієм.

en: The disk might still be readable.
uk: З диска, мабуть, ще можна прочитати.

en: Try DAO writing mode.
uk: Спробуйте режим запису DAO.

en: %1 has no permission to open the device.
uk: %1 не має дозволу на відкриття пристрою.

en: Modify device settings in K3b to solve this problem.
uk: Змініть параметри пристроїв K3b, щоб усунути цю проблему.

en: Probably a buffer underrun occurred.
uk: Ймовірно, сталося випорожнення буфера.

en: Please enable Burnfree or choose a lower burning speed.
uk: Будь ласка, ввімкніть Burnfree або виберіть нижчу швидкість запису.

en: Please choose a lower burning speed.
uk: Будь ласка, виберіть повільнішу швидкість запису.

en: Found a high-speed medium not suitable for the writer being used.
uk: Знайдений високошвидкісний носій, який не підходить для даного пристрою запису.

en: Use the 'force unsafe operations' option to ignore this.
uk: Щоб ігнорувати це скористайтесь «примушувати небезпечні дії».

en: Found a low-speed medium not suitable for the writer being used.
uk: Знайдений низько-швидкісний носій, який не підходить для даного пристрою запису.

en: Most likely the burning failed due to low-quality media.
uk: Найбільш ймовірно, що причина невдачі запису - це низькоякісний носій.

en: Another application is blocking the device (most likely automounting).
uk: Інша програма заблокувала пристрій (найімовірніше, автомонтування).

en: A write error occurred.
uk: Під час запису сталася помилка.

en: Some drives do not support all erase types.
uk: Деякі приводи не підтримують всі типи стирання.

en: Try again using 'Complete' erasing.
uk: Спробуйте знов за допомогою «повного» стирання.

en: Since kernel version 2.6.8 cdrecord cannot use SCSI transport when running suid root anymore.
uk: Починаючи від версії ядра Лінукса 2.6.8, cdrecord вже не може використовувати транспорт SCSI при виконанні suid root.

en: You may use K3b::Setup to solve this problem or remove the suid bit manually.
uk: Для вирішення проблеми можете скористатись K3b::Setup або вилучіть біт suid вручну.

en: If you are running an unpatched cdrecord version...
uk: Якщо ви користуєтесь незалатаною версією cdrecord…

en: ...and this error also occurs with high quality media...
uk: …і ця помилка також трапляється на високоякісних носіях…

en: ...and the K3b FAQ does not help you...
uk: …і K3b ЧАП вам не допоміг…

en: ...please include the debugging output in your problem report.
uk: …будь ласка, включіть у ваш звіт діагностичну інформацію.

en: Cdrskin version %1 does not support Blu-ray writing.
uk: У версії cdrskin %1 не передбачено підтримки запису Blu-ray.

en: Cdrskin does not support writing %1 media.
uk: У cdrskin не передбачено підтримки запису носіїв %1.

en: Cdrskin %1 does not support overburning.
uk: У програма cdrskin %1 не передбачено підтримки перезапису.

en: Since kernel version 2.6.8 cdrskin cannot use SCSI transport when running suid root anymore.
uk: Починаючи від версії ядра Лінукса 2.6.8, cdrskin вже не може використовувати передавання даних SCSI при виконанні suid root.

en: If you are running an unpatched cdrskin version...
uk: Якщо ви користуєтесь незалатаною версією cdrskin…

en: OPC failed. Please try writing speed 1x.
uk: OPC зазнала невдачі. Спробуйте швидкість запису 1x.

en: Please try again with writing mode DAO.
uk: Спробуйте знов в режимі запису DAO.

en: Flushing Cache
uk: Очищення кешу

en: Flushing the cache may take some time.
uk: Очищення кешу може тривати деякий час.

en: Closing Track
uk: Закриття доріжки

en: Closing Disk
uk: Закриття диска

en: Updating RMA
uk: Оновлення RMA

en: Updating RMA...
uk: Оновлення RMA…

en: Closing Session...
uk: Закриття сеансу…

en: Writing Lead-out
uk: Запис Lead-out

en: Writing the lead-out may take some time.
uk: Запис lead-out може зайняти трохи часу.

en: Removing reference to lead-out.
uk: Вилучення посилання на lead-out.

en: Modifying ISO 9660 volume descriptor
uk: Зміна опису тому ISO 9660

en: Writing mode Incremental Streaming not available
uk: Режим запису Incremental Streaming - недоступний

en: Engaging DAO
uk: Запуск DAO

en: Writing speed: %1 KB/s (%2x)
uk: Швидкість запису: %1 КБ/с (%2x)

en: K3b detected a problem with the medium.
uk: K3b виявила проблему з носієм.

en: Please try another brand of media, preferably one explicitly recommended by your writer's vendor.
uk: Будь ласка, спробуйте носій іншого виробника, бажано той, який рекомендується виробником вашого приводу запису.

en: Report the problem if it persists anyway.
uk: Повідомте про проблему, якщо вона продовжуватиметься.

en: Unable to set writing speed.
uk: Неможливо встановити швидкість запису.

en: Please try again with the 'ignore speed' setting.
uk: Будь ласка, спробуйте знов з параметром «ігнорувати швидкість».

en: Optimum Power Calibration failed.
uk: Помилка калібрування оптимальної потужності.

en: Try adding '-use-the-force-luke=noopc' to the growisofs user parameters in the K3b settings.
uk: Спробуйте додати «-use-the-force-luke=noopc» до параметрів користувача K3b в growisofs.

en: Unable to allocate software buffer.
uk: Не вдається виділити програмний буфер.

en: This error is caused by the low memorylocked resource limit.
uk: Цю помилку спричинено низькою межею заблокованої пам'яті ресурсу.

en: It can be solved by issuing the command 'ulimit -l unlimited'...
uk: Проблему можна вирішити за допомогою команди «ulimit -l unlimited»…

en: ...or by lowering the used software buffer size in the advanced K3b settings.
uk: …або зменшенням розміру буфера ПЗ в додаткових параметрах K3b.

en: Write error
uk: Помилка запису

en: Fatal error at startup: %1
uk: Критична помилка при запуску: %1

en: Warning at exit: (1)
uk: Попередження при виході: (1)

en: Most likely mkisofs failed in some way.
uk: Найімовірніше, якась проблема з mkisofs.

en: Fatal error during recording: %1
uk: Критична помилка під час запису: %1

en: Growisofs version %1 is too old. K3b needs at least version 5.10.
uk: Програма growisofs версії %1 застаріла. Для K3b необхідна версія не нижче 5.10.

en: Growisofs version %1 does not feature a software buffer which may result in an unstable burn process.
uk: Growisofs версії %1 не підтримує програмної буферизації, це може спричинитися до помилок під час процесу запису.

en: Could not open file %1.
uk: Не вдалося відкрити файл %1.

en: Starting simulation...
uk: Починається симуляція…

en: Starting disc write...
uk: Починається запис диска…

en: Creating audio image files in %1
uk: Створення штампа звукових файлів %1

en: Creating audio image files
uk: Створення штампа звукових файлів

en: Error while creating ISO image.
uk: Помилка при створенні ISO-штампа.

en: ISO image successfully created.
uk: ISO-штамп успішно створений.

en: Audio images successfully created.
uk: Аудіо-штампи успішно створені.

en: Writing track %1 of %2 (%3)
uk: Запис доріжки %1 з %2 (%3)

en: ISO 9660 data
uk: дані ISO 9660

en: Simulating second session
uk: Симуляція другого сеансу

en: Writing second session of copy %1
uk: Запис другого сеансу копії %1

en: Writing second session
uk: Запис другого сеансу

en: Simulating first session
uk: Симуляція другого сеансу

en: Writing first session of copy %1
uk: Запис першого сеансу копії %1

en: Writing first session
uk: Запис першого сеансу

en: Creating ISO image file
uk: Створення файла ISO-штампа

en: Creating ISO image in %1
uk: Створення ISO-штампа в %1

en: Removing buffer files.
uk: Вилучення буферних файлів.

en: Could not delete file %1.
uk: Не вдається вилучити файл %1.

en: Cdrecord could not be found on your system.
uk: У вашій системі не знайдено cdrecord.

en: It is not possible to write CD-Text in TAO mode. Try DAO or RAW.
uk: Неможливо записувати CD-Text в режимі TAO («доріжка за раз»). Спробуйте DAO («диск за раз») або RAW.

en: Writing Enhanced Audio CD
uk: Запис розширеного аудіо-КД

en: Writing Mixed Mode CD
uk: Запис КД змішаного режиму

[ctx: %2 is of form XX:YY:ZZ, no pluralization needed]
en: 1 track (%2 minutes audio data, %3 ISO 9660 data) | %1 tracks (%2 minutes audio data, %3 ISO 9660 data)
uk[0]: %1 доріжка (%2 хв. звукових даних, %3 даних ISO 9660)
uk[1]: %1 доріжки (%2 хв. звукових даних, %3 даних ISO 9660)
uk[2]: %1 доріжок (%2 хв. звукових даних, %3 даних ISO 9660)
uk[3]: %1 доріжка (%2 хв. звукових даних, %3 даних ISO 9660)

en: Enter New Filename
uk: Введіть нову назву файла

en: A file with that name already exists. Please enter a new name:
uk: Файл з такою назвою вже існує. Будь ласка, введіть нову назву:

en: Could not rename subtitle file. File with requested name %1 already exists.
uk: Не вдалось перейменувати файл субтитрів. Файл з назвою %1 вже існує.

en: Could not find a valid eMovix installation.
uk: Не вдалося знайти коректно встановлений eMovix.

en: default
uk: типовий

en: none
uk: немає

en: Writing eMovix Project
uk: Запис проєкту eMovix

en: Writing eMovix Project (%1)
uk: Запис проєкту eMovix (%1)

en: One file (%2) and about 8 MB eMovix data | %1 files (%2) and about 8 MB eMovix data
uk[0]: %1 файл (%2) і приблизно 8 МБ даних eMovix
uk[1]: %1 файли (%2) і приблизно 8 МБ даних eMovix
uk[2]: %1 файлів (%2) і приблизно 8 МБ даних eMovix
uk[3]: Один файл (%2) і приблизно 8 МБ даних eMovix

en:  – One copy |  – %1 copies
uk[0]:  — %1 копія
uk[1]:  — %1 копії
uk[2]:  — %1 копій
uk[3]:  — одна копія

en: K3b will create a %1 image from the given MPEG files, but these files must already be in %1 format. K3b does not yet resample MPEG files.
uk: K3b створить штамп %1 з даних файлів MPEG, але потрібно, щоб ці файли вже були у форматі %1. K3b ще не виконує передискретизацію файлів MPEG.

en: Information
uk: Інформація

en: Note: Forcing MPEG2 as VCD is not supported by some standalone DVD players.
uk: Примітка: Примушення MPEG2 як VCD не підтримується деякими стаціонарними програвачами DVD.

en: Force VCD
uk: Відео-КД силоміць

en: Do not force VCD
uk: Не примушувати до Відео-КД

en: You cannot mix MPEG1 and MPEG2 video files.
    Please start a new Project for this filetype.
    Resample not implemented in K3b yet.
uk: Не можна змішувати відеофайли MPEG1 та MPEG2.
    Будь ласка, розпочніть новий проєкт для цього типу файлів.
    Передискретизація в K3b ще не впроваджена.

en: Wrong File Type for This Project
uk: Неправильний тип файла для цього проєкту

en: PBC (Playback control) enabled.
    Video players cannot reach Segments (MPEG Still Pictures) without Playback control.
uk: PBC (контроль програвання) ввімкнено.
    Відеопрогравачі не можуть добратись до сегментів (MPEG Still Pictures) без PBC.

en: Only MPEG1 and MPEG2 video files are supported.
uk: Підтримуються тільки відеофайли MPEG1 і MPEG2.

en: Wrong File Format
uk: Неправильний формат файла

en: Removing Binary file %1
uk: Вилучення двійкового файла %1

en: Removing Cue file %1
uk: Вилучення файла Cue %1

en: Could not write correct XML file.
uk: Не вдається правильно записати XML-файл.

en: Creating Cue/Bin files...
uk: Створення файлів Cue/Bin…

en: To create Video CDs you have to install VcdImager version %1.
uk: Для створення відео-КД слід встановити VcdImager версії %1.

en: You can find this on your distribution disks or download it from https://www.gnu.org/software/vcdimager
uk: Ви можете знайти його на дисках вашого дистрибутива або отримати з https://www.gnu.org/software/vcdimager

en: %1 executable too old: need version %2 or greater.
uk: Програма %1 - застаріла: необхідна версія %2 або вища.

en: Scanning video file %1 of %2 (%3)
uk: Сканування відеофайла %1 з %2 (%3)

en: Creating Image for track %1
uk: Створення штампа для доріжки %1

en: Cue/Bin files successfully created.
uk: Файли Cue/Bin успішно створені.

en: Writing Copy %1 of %2
uk: Запис копії %1 з %2

en: One or more BCD fields out of range for %1
uk: Одне або більше полів BCD виходять за межі для %1

en: From now on, scan information data errors will not be reported anymore
uk: Відтепер, помилки сканування не будуть виводитись

en: Consider enabling the 'update scan offsets' option, if it is not enabled already.
uk: Ввімкніть параметр «Оновити зміщення сканування», якщо він ще не ввімкнений.

en: APS' pts seems out of order (actual pts %1, last seen pts %2)
uk: pts APS йдуть не за порядком (поточний pts %1, останній переглянутий pts %2)

en: Ignoring this aps
uk: Ігнорування цього aps

en: Bad packet at packet #%1 (stream byte offset %2)
uk: Зіпсутий пакет біля пакета #%1 (зміщення потоку байтів %2)

en: The remaining byte of the stream will be ignored. | The remaining %1 bytes of the stream will be ignored.
uk[0]: Решта байтів потоку (%1) будуть зігноровані.
uk[1]: Решта байтів потоку (%1) будуть зігноровані.
uk[2]: Решта байтів потоку (%1) будуть зігноровані.
uk[3]: Решта байтів потоку (%1) будуть зігноровані.

en: An unknown number of remaining stream bytes will be ignored.
uk: Невідому кількість байтів потоку буде зігноровано.

en: Writing Video CD (Version 1.1)
uk: Запис відео КД (версія 1.1)

en: Writing Video CD (Version 2.0)
uk: Запис Video КД (версія 2.0)

en: Writing Super Video CD
uk: Запис Super Video КД

en: Writing High-Quality Video CD
uk: Запис HQ Video КД

en: Writing Video CD
uk: Запис відео КД

en: 1 MPEG (%2) | %1 MPEGs (%2)
uk[0]: %1 MPEG (%2)
uk[1]: %1 MPEG-и (%2)
uk[2]: %1 MPEG-ів (%2)
uk[3]: %1 MPEG (%2)

en: n/a
uk: н/д

en: 1 bit/s | %1 bits/s
uk[0]: %1 біт/сек
uk[1]: %1 біти/сек
uk[2]: %1 бітів/сек
uk[3]: %1 біт/сек

en: Component
uk: Компонент

en: Unspecified
uk: Не вказано

en: %1 Hz
uk: %1 Гц

en: original
uk: оригінал

en: duplicate
uk: дублікат

en: Motion Picture
uk: Фільм

en: Still Picture
uk: Заставка

en: Layer %1
uk: Шар %1

en: unknown
uk: невідомий

en: invalid
uk: некоректний

en: stereo
uk: стерео

en: joint stereo
uk: об'єднане стерео

en: dual channel
uk: два канали

en: single channel
uk: один канал

en: surround sound
uk: об'ємний звук

en: File %1 is empty.
uk: Файл %1 порожній.

en: This looks like an elementary video stream but a multiplexed program stream was required.
uk: Це виглядає як елементарний відео-потік, але потрібен мультиплексний програмний потік.

en: This looks like an elementary audio stream but a multiplexed program stream was required.
uk: Це виглядає як елементарний аудіо-потік, але потрібен мультиплексний програмний потік.

en: This looks like a RIFF header but a plain multiplexed program stream was required.
uk: Це подібне на заголовок RIFF, а необхідний мультиплексний програмний потік.

en: Unable to create Invalid temporary folder <filename>%1</filename>.
uk: Неможливо створити некоректну тимчасову теку <filename>%1</filename>.

en: Unable to create temporary folder <filename>%1</filename>.
uk: Неможливо створити тимчасову теку <filename>%1»</filename>.

en: Found invalid entry in the VIDEO_TS folder <filename>%1</filename>.
uk: Знайдено некоректний запис в теці VIDEO_TS, <filename>%1)</filename>.

en: Unable to link temporary file in folder <filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося створити посилання на тимчасовий файл у теці <filename>%1</filename>.

en: The project does not contain all necessary Video DVD files.
uk: Проєкт не містить всіх необхідних файлів відео-DVD.

en: The resulting DVD will most likely not be playable on a Hifi DVD player.
uk: Кінцевий DVD, ймовірно, не буде можливо програвати на Hifi DVD-програвачі.

en: Creating Video DVD Image File
uk: Створення файла штампа Video DVD

en: Writing Video DVD
uk: Запис Video DVD

en: ISO 9660/Udf Filesystem (Size: %1)
uk: Файлова система ISO 9660/Udf (розмір: %1)

en: Multiple CDDB Entries Found
uk: Знайдено декілька записів у CDDB

en: K3b found multiple or inexact CDDB entries. Please select one.
uk: K3b знайдено декілька записів або неповний запис елемента CDDB. Будь ласка, оберіть один з них.

en: Analyzing medium...
uk: Аналіз носія…

en: Device Selection
uk: Вибір пристрою

en: Please select a device:
uk: Будь ласка, виберіть пристрій:

en: Could not find file %1
uk: Не вдалось знайти файл %1

en: Error while reading from file %1
uk: Помилка при читанні з файла %1

en: CDDB Lookup
uk: Пошук у CDDB

en: Audio CD
uk: Аудіо-КД

en: Mixed CD
uk: Змішаний КД

en: Video DVD
uk: Відео DVD

en: Video CD
uk: Відео КД

en: Appendable Data %1
uk: Незавершений %1 з даними

en: Complete Data %1
uk: Завершений %1 з даними

en: Empty
uk: Порожній

en: No medium information
uk: Немає інформації про носій

en: No medium present
uk: Немає носія

en: Empty %1 medium
uk: Порожній носій %1

en: Appendable %1 medium
uk: Незавершений носій %1

en: Complete %1 medium
uk: Завершений носій %1

en: %2 in %1 track | %2 in %1 tracks
uk[0]: %2 на %1 доріжці
uk[1]: %2 на %1 доріжках
uk[2]: %2 на %1 доріжках
uk[3]: %2 на %1 доріжці

en:  and %1 session |  and %1 sessions
uk[0]:  і %1 сеанс
uk[1]:  і %1 сеанси
uk[2]:  і %1 сеансів
uk[3]:  і %1 сеанс

en: Free space: %1
uk: Вільного місця: %1

en: Capacity: %1
uk: Місткість: %1

[ctx: To be shown when a DVD or Blu-ray is required but another type of medium is inserted.]
en: DVD or Blu-ray
uk: DVD або Blu-ray

en: rewritable medium
uk: придатний для перезапису носій

[ctx: %1 is type of medium (e.g. DVD)]
en: rewritable %1
uk: перезаписуваний %1

[ctx: To be shown when a specific type of medium is required but another type of medium is inserted.]
en: suitable medium
uk: належний носій

en: Medium in %1 is not a %2.
uk: Носій даних у %1 не належить до типу «%2».

[ctx: To be shown when an empty medium is required]
en: empty
uk: порожній

[ctx: To be shown when an empty or appendable medium is required]
en: empty or appendable
uk: порожній або незавершений

[ctx: To be shown when an non-empty medium is required]
en: non-empty
uk: не є порожнім

[ctx: To be shown when the state of the inserted medium is not suitable.]
en: suitable
uk: належний

en: Medium in %1 is not %2.
uk: Носій у %1 не належить до типу «%2».

en: Capacity of the medium in %1 is smaller than required.
uk: Місткість носія у %1 є меншою за потрібну.

en: Please insert an empty medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте порожній носій у пристрій<p><b>%1</b>.

en: Please insert an empty medium
uk: Будь ласка, вставте порожній носій

en: Please insert an empty DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте порожній носій DVD або Blu-ray у пристрій<p><b>%1</b>.

en: Please insert an empty DVD or Blu-ray medium
uk: Будь ласка, вставте порожній носій DVD або Blu-ray

en: Please insert an empty Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте порожній носій Blu-ray у пристрій<p><b>%1</b>.

en: Please insert an empty Blu-ray medium
uk: Будь ласка, вставте порожній носій Blu-ray

en: Please insert an empty CD medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте порожній носій КД у пристрій<p><b>%1</b>.

en: Please insert an empty CD medium
uk: Будь ласка, вставте порожній носій КД

en: Please insert an empty DVD medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте порожній носій DVD у пристрій<p><b>%1</b>.

en: Please insert an empty DVD medium
uk: Будь ласка, вставте порожній носій DVD

en: Please insert an empty DVD-DL medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте порожній носій DVD-DL у пристрій<p><b>%1</b>.

en: Please insert an empty DVD-DL medium
uk: Будь ласка, вставте порожній носій DVD-DL

en: Please insert an empty medium of size %1 or larger into drive<p><b>%2</b>
uk: Будь ласка, вставте порожній носій розміру %1 у пристрій<p><b>%2</b>.

en: Please insert an empty medium of size %1 or larger
uk: Будь ласка, вставте порожній носій розміру %1 або більшого

en: Please insert an empty or appendable medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте порожній або незавершений носій у пристрій<p><b>%1</b>.

en: Please insert an empty or appendable medium
uk: Будь ласка, вставте порожній або незавершений носій

en: Please insert an empty or appendable DVD or Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте порожній або незавершений носій DVD або Blu-ray у пристрій<p><b>%1</b>.

en: Please insert an empty or appendable DVD or Blu-ray medium
uk: Будь ласка, вставте порожній або незавершений носій DVD або Blu-ray

en: Please insert an empty or appendable Blu-ray medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте порожній або незавершений носій Blu-ray у пристрій<p><b>%1</b>.

en: Please insert an empty or appendable Blu-ray medium
uk: Будь ласка, вставте порожній або незавершений носій Blu-ray

en: Please insert an empty or appendable CD medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте порожній або незавершений носій КД у пристрій<p><b>%1</b>.

en: Please insert an empty or appendable CD medium
uk: Будь ласка, вставте порожній або незавершений носій КД

en: Please insert an empty or appendable DVD medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте порожній або незавершений носій DVD у пристрій<p><b>%1</b>.

en: Please insert an empty or appendable DVD medium
uk: Будь ласка, вставте порожній або незавершений носій DVD

en: Please insert an empty or appendable DVD-DL medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте порожній або незавершений носій DVD-DL у пристрій<p><b>%1</b>.

en: Please insert an empty or appendable DVD-DL medium
uk: Будь ласка, вставте порожній або незавершений носій DVD-DL

en: Please insert a non-empty medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте непорожній носій у пристрій<p><b>%1</b>

en: Please insert a non-empty medium
uk: Будь ласка, вставте непорожній носій

en: Please insert a non-empty rewritable medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте непорожній носій, придатний для перезапису, у пристрій<p><b>%1</b>

en: Please insert a non-empty rewritable medium
uk: Будь ласка, вставте непорожній носій з можливістю перезапису

en: Please insert a rewritable medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте придатний для перезапису носій у пристрій<p><b>%1</b>

en: Please insert a rewritable medium
uk: Будь ласка, вставте придатний для перезапису носій

en: Please insert a suitable medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте відповідний носій у пристрій<p><b>%1</b>

en: Please insert a suitable medium
uk: Будь ласка, вставте належний носій

en: Please insert a Video CD medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте відео компакт-диск у пристрій<p><b>%1</b>

en: Please insert a Video CD medium
uk: Будь ласка, вставте носій відео КД

en: Please insert a Video DVD medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте відео-DVD у пристрій<p><b>%1</b>

en: Please insert a Video DVD medium
uk: Будь ласка, вставте носій відео-DVD

en: Please insert a Mixed Mode CD medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте компакт-диск, записаний у змішаному режимі у пристрій<p><b>%1</b>

en: Please insert a Mixed Mode CD medium
uk: Будь ласка, вставте компакт-диск, записаний у змішаному режимі

en: Please insert an Audio CD medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте аудіо-КД у пристрій<p><b>%1</b>.

en: Please insert an Audio CD medium
uk: Будь ласка, вставте носій аудіо-КД

en: Please insert a Data medium into drive<p><b>%1</b>
uk: Будь ласка, вставте носій з даними у пристрій<p><b>%1</b>

en: Please insert a Data medium
uk: Будь ласка, вставте носій з даними

en: Simulate
uk: Симулювати

en: <p>If this option is checked K3b will perform all writing steps with the laser turned off.<p>This is useful, for example, to test a higher writing speed or whether your system is able to write on-the-fly.<p><b>Caution:</b> DVD+R(W) does not support simulated writing.
uk: <p>Якщо цей параметр увімкнено, K3b виконає всі кроки запису з вимкненим лазером.<p>Це може знадобитись, наприклад для випробовування вищої швидкості запису або чи ваша система може записувати «на ходу».<p><b>Увага:</b> DVD+R(W) не підтримують симуляцію запису.

en: Only simulate the writing process
uk: Симулювати тільки процес запису

en: Disk at once
uk: Диск за раз

en: <p>If this option is checked, K3b will write the CD in 'disk at once' mode as compared to 'track at once' (TAO).<p>It is always recommended to use DAO where possible.<p><b>Caution:</b> Track pregaps with a length other than 2 seconds are only supported in DAO mode.
uk: <p>Якщо цей параметр увімкнено, K3b буде записувати КД в режимі «диск за раз» (DAO) на відміну від «доріжка за раз» (TAO).<p>Завжди рекомендується при можливості використовувати DAO.<p><b>Увага:</b> Пропуски між доріжками більші ніж 2 секунди підтримуються тільки в режимі DAO.

en: Write in disk at once mode
uk: Записати в режимі «Диск за раз»

en: Use Burnfree
uk: Застосовувати burnfree

en: Enable Burnfree (or Just Link) to avoid buffer underruns
uk: Увімкнути burnfree (або Just Link), щоб запобігти випорожненню буфера

en: <p>If this option is checked, K3b enables <em>Burnfree</em> (or <em>Just Link</em>). This is a feature of the CD writer which avoids buffer underruns.<p>Without <em>burnfree</em>, if the writer cannot get any more data a buffer underrun would occur, since the writer needs a constant stream of data to write the CD.<p>With <em>burnfree</em> the writer can <em>mark</em> the current position of the laser and get back to it when the buffer is filled again; but, since this means having little data gaps on the CD, <b>it is highly recommended to always choose an appropriate writing speed to prevent the usage of burnfree, especially for audio CDs</b> (in the worst case one would hear the gap).<p><em>Burnfree</em> was formerly known as <em>Burnproof</em>, but has since been renamed when it became part of the MMC standard.
uk: <p>Якщо цей параметр увімкнено, K3b вмикає режим <em>Burnfree</em> (або <em>Just Link</em>). Це функція пристрою запису КД для запобігання випорожнення буфера.<p>Без <em>burnfree</em>, якщо пристрій запису на деякий час перестає отримувати дані, це призводить до випорожнення буфера, оскільки пристрій запису потребує безперервного потоку даних для записування КД.<p>В режимі <em>burnfree</em> пристрій запису може <em>позначити</em> поточну позицію лазера і знову повернутись до неї, коли буфер знов наповнився; але, оскільки це призводить до утворення маленьких пропусків між даними, <b>то рекомендується вибирати відповідну для вашої системи швидкість запису, щоб запобігти використанню режиму burnfree, особливо для звукових КД</b> (бо в гіршому випадку можна буде чути пропуски).<p><em>Burnfree</em> раніше був відомий як <em>Burnproof</em>, але його було перейменовано після того, як він увійшов у стандарт MMC.

en: Only create image
uk: Тільки створити штамп

en: <p>If this option is checked, K3b will only create an image and not do any actual writing.<p>The image can later be written to a CD/DVD with most current writing programs (including K3b of course).
uk: <p>Якщо цей параметр увімкнено, K3b тільки створить штамп, але не буде його записувати.<p>Пізніше штамп можна записати на КД/DVD за допомогою більшості програм запису компакт-дисків (звичайно, у тому числі й K3b).

en: Only create an image
uk: Тільки створити штамп

en: Create image
uk: Створити штамп

en: <p>If this option is checked, K3b will create an image before writing the files to the CD/DVD. Otherwise the data will be written <em>on-the-fly</em>, i.e. no intermediate image will be created.<p><b>Caution:</b> Although writing on-the-fly should work on most systems, make sure the data is sent to the writer fast enough.
uk: <p>Якщо цей параметр увімкнено, то K3b спочатку створить штамп перш, ніж записати файли на КД/DVD. Інакше, дані буде записано <em>на ходу</em>, тобто, без створення штампа.<p><b>Увага:</b> Хоч запис на ходу повинен працювати на більшості систем, однак переконайтесь, що дані надсилаються до пристрою запису з достатньою швидкістю.

en: <p>It is recommended to try a simulation first.
uk: <p>Рекомендується спочатку спробувати симуляцію.

en: Cache the data to be written on the harddisk
uk: Кешувати дані, які призначені для запису на жорсткий диск

en: Remove image
uk: Вилучити штамп

en: <p>If this option is checked, K3b will remove any created images after the writing has finished.<p>Uncheck this if you want to keep the images.
uk: <p>Якщо цей параметр увімкнено, після закінчення запису K3b буде вилучати всі створені штампи.<p>Вимкніть цей параметр, якщо ви хочете, щоб штампи залишались.

en: Remove images from disk when finished
uk: Вилучити штампи з жорсткого диска після закінчення

en: On the fly
uk: Запис «на ходу»

en: <p>If this option is checked, K3b will not create an image first but write the files directly to the CD/DVD.<p><b>Caution:</b> Although this should work on most systems, make sure the data is sent to the writer fast enough.
uk: <p>Якщо цей параметр увімкнено, K3b буде напряму записувати файли на КД/DVD без попереднього створення штампа.<p><b>Увага:</b> Хоч це повинно працювати на більшості систем, однак переконайтесь, що дані надсилаються до пристрою запису з достатньою швидкістю.

en: Write files directly to CD/DVD without creating an image
uk: Записувати файли безпосередньо на КД/DVD без створення штампа

en: Write CD-Text
uk: Записати CD-Text

en: Create CD-Text entries
uk: Створити записи CD-Text

en: <p>If this option is checked K3b uses some otherwise-unused space on the audio CD to store additional information, such as the artist's name, or the CD title.<p>CD-Text is an extension to the audio CD standard introduced by Sony.<p>CD-Text will only be usable on CD players that support this extension (mostly car CD players).<p>Since a CD-Text-enhanced CD will work in any CD player it is never a bad idea to enable this (if you specify CD-Text data.)
uk: <p>Якщо буде позначено цей пункт, K3b буде використовувати на звуковому КД місце, яке, зазвичай, не використовується, для збереження додаткової інформації, наприклад про виконавця або назву КД.<p>CD-Text — це розширення стандарту аудіо-КД, започаткованого компанією Sony.<p>CD-Text буде використовуватись тільки на програвачах КД, які підтримують це розширення (в основному, автомобільні програвачі КД).<p>Оскільки КД з CD-Text будуть працювати у будь-якому програвачі КД, то варто ввімкнути цю функціональність (якщо ви вказали необхідні дані для CD-Text).

en: Set the paranoia level for reading audio CDs
uk: Встановити рівень режиму paranoia для читання звукових КД

en: <p>Sets the correction mode for digital audio extraction.<ul><li>0: No checking, data is copied directly from the drive. <li>1: Perform overlapped reading to avoid jitter.</li><li>2: Like 1 but with additional checks of the read audio data.</li><li>3: Like 2 but with additional scratch detection and repair.</li></ul><p><b>The extraction speed reduces from 0 to 3.</b>
uk: <p>Встановлює режим коректування для витягання цифрового аудіо.<ul><li>0: Без перевірки, дані напряму копіюються з диска. <li>1: Виконувати читання з перекриттям, щоб уникнути тремтіння.</li><li>2: Такий як 1, але з додатковою перевіркою читання звукових даних.</li><li>3: Такий як 2, але з додатковим виявленням і згладжуванням подряпин.</li></ul><p><b>Швидкість витягання зменшується від 0 до 3.</b>

en: Start multisession CD
uk: Почати багатосеансовий запис КД

en: Do not close the disk to allow additional sessions to be added later
uk: Не завершувати диск, щоб пізніше можна було додати інші сеанси

en: <p>If this option is checked K3b will not close the CD, and will write a temporary table of contents.</p><p>This allows further sessions to be appended to the CD later.</p>
uk: <p>Якщо цей параметр увімкнено, K3b не буде закривати КД, а запише тимчасову таблицю змісту.</p><p>Це дозволить пізніше додавати до КД інші сеанси.</p>

en: Normalize volume levels
uk: Нормалізувати рівень гучності

en: Adjust the volume levels of all tracks
uk: Врегулювати рівень гучності для всіх доріжок

en: <p>If this option is checked K3b will adjust the volume of all tracks to a standard level. This is useful for things like creating mixes, where different recording levels on different albums can cause the volume to vary greatly from song to song.<p><b>Be aware that K3b currently does not support normalizing when writing on the fly.</b>
uk: <p>Якщо цей параметр увімкнено, K3b встановить гучність всіх доріжок до стандартного рівня. Цей параметр дуже зручний для створення збірок, в яких різні рівні запису в різних альбомах можуть спричиняти до значної розбіжності в гучності пісень.<p><b>Пам'ятайте, що K3b в даний час не підтримує нормалізацію в режимі запису «на ходу».</b>

en: Verify written data
uk: Перевірити записані дані

en: Compare original with written data
uk: Звірити записані дані з оригіналом

en: <p>If this option is checked, then after successfully writing the disk K3b will compare the original source data with the written data to verify that the disk has been written correctly.
uk: <p>Якщо цей параметр увімкнено, після успішного закінчення запису K3b звірить записані дані з даними на оригінальному джерелі, щоб перевірити чи диск правильно записаний.

en: Ignore read errors
uk: Ігнорувати помилки читання

en: Skip unreadable audio sectors
uk: Пропускати аудіосектори, які неможливо прочитати

en: <p>If this option is checked and K3b is not able to read an audio sector from the source CD it will be replaced with zeros on the resulting copy.<p>Since audio CD Player are able to interpolate small errors in the data it is no problem to let K3b skip unreadable sectors.
uk: <p>Якщо цей параметр увімкнено і K3b не в змозі прочитати сектор на КД/DVD, то сектор буде замінено в копії на нулі. <p>Оскільки програвачі компакт дисків можуть інтерполювати невеликі помилки в даних, то можна дозволити програмі K3b пропускати сектори, які неможливо прочитати.

en: MPEG2 Extended
uk: MPEG2 розширений

en: unknown audio format
uk: Невідомий формат аудіо

en: Normal
uk: Звичайний

en: For the visually impaired
uk: Для тих, що мають вади зору

en: Director's comments 1
uk: Коментарі режисера 1

en: Director's comments 2
uk: Коментарі режисера 2

en: unknown audio code extension
uk: невідоме розширення аудіо-коду

en: Extended
uk: Розширений

en: unknown coding mode
uk: невідомий режим кодування

en: Caption with normal size characters
uk: Заголовок зі звичайним розміром шрифту

en: Caption with bigger size characters
uk: Заголовок зі більшим розміром шрифту

en: Caption for children
uk: Заголовок для дітей

en: Closed caption with normal size characters
uk: Субтитри зі звичайним розміром шрифту

en: Closed caption with bigger size characters
uk: Субтитри з більшим розміром шрифту

en: Closed caption for children
uk: Субтитри для дітей

en: Forced caption
uk: Примушений заголовок

en: Director's comments with normal size characters
uk: Коментарі режисера зі звичайним розміром символів

en: Director's comments with bigger size characters
uk: Коментарі режисера зі збільшеним розміром символів

en: Director's comments for children
uk: Коментарі режисера для дітей

en: unknown code extension
uk: невідоме розширення коду
