kaddressbook - en to be translation catalogue (40 entries)

en: Address Book
be: Адрасная кніга

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Organization
be: Арганізацыя

en: Current maintainer
be: Падтрымка

en: Profession
be: Прафесія

en: Office
be: Офіс

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
be: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
be: &Змяніць

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
be: &Выгляд

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
be: Н&ачынне

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
be: &Настаўленні

note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export
be: &Экспартаваць

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
be: Галоўная панель начыння

en: Select All
be: Вылучыць усё

en: Full Name
be: Поўнае імя

en: Home Address
be: Хатні адрас

en: Printing
be: Друк

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFields)
en: Fields
be: Палі

en: Email address:
be: Адрас электроннай пошты:

en: Email addresses:
be: Адрасы электроннай пошты:

en: Telephone:
be: Тэлефон:

en: Telephones:
be: Тэлефоны:

en: Web page:
be: Вэб-старонка:

en: Domestic Address
be: Унутрыкраінны адрас

en: International Address
be: Міжнародны адрас

en: Postal Address
be: Паштовы адрас

en: Parcel Address
be: Адрас для пасылак

en: Work Address
be: Працоўны адрас

en: Preferred Address
be: Асноўны адрас

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeader)
en: Detailed Print Style - Appearance
be: Стыль друку "Падрабязны" - знешні выгляд

en: Detailed Style
be: Стыль "Падрабязны"

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearancePage_Base)
en: Appearance Page
be: Знешні выгляд

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbHeadline)
en: Contact Headers
be: Загалоўкі кантактаў

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlBackgroundColor)
en: Headline background color:
be: Колер фону загалоўкаў:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlHeaderColor)
en: Headline text color:
be: Колер тэксту загалоўкаў:

en: Mike's Printing Style
be: Стыль друку Суколка

en: Which contacts do you want to print?
be: Якія кантакты вы хочаце надрукаваць?

en: Choose Contacts to Print
be: Выбраць кантакты для друку

en: Choose Printing Style
be: Выбраць стыль друку

en: Print Progress
be: Друк

en: Progress
be: Працэс
