kaddressbook - en to cs translation catalogue (227 entries)

en: Address Book
cs: Kniha adres

en: Contact
cs: Kontakt

en: Emails
cs: E-maily

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Organization
cs: Organizace

en: Website
cs: Webová stránka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbBirthday)
en: Birthday
cs: Narozeniny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbNote)
en: Note
cs: Poznámka

en: Title
cs: Název

en: (One year old) | (%1 years old)
cs[0]: (Jeden rok staré)
cs[1]: (%1 roky staré)
cs[2]: (%1 let staré)

en: Email
cs: E-mail

en: Blog Feed
cs: Kanál blogu

en: KAddressBook
cs: Kniha adres

[ctx: @action:inmenu]
en: New Contact...
cs: Nový kontakt...

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Create a new contact" ) );
en: You will be presented with a dialog where you can create a new contact.
cs: Zobrazí se vám okno, kde budete moci vytvořit nový kontakt.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Contact Group...
cs: Nová skupina kontaktů...

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Create a new contact group" ) );
en: You will be presented with a dialog where you can create a new contact group.
cs: Zobrazí se vám okno, kde budete moci vytvořit novou skupinu kontaktů.

en: The KDE Address Book Application
cs: Kniha adres KDE

en: Copyright © 2007–%1 KAddressBook authors
cs: Autorská práva © 2007–%1 autoři KAddressBook

en: Current maintainer
cs: Současný správce

en: Previous maintainer
cs: Předchozí správce

en: Original Author (1998)
cs: Původní autor (1998)

en: Documentation (2019)
cs: Dokumentace (2019)

[ctx: @action:button]
en: Reset category filter
cs: Obnovit filtr kategorií

[ctx: @action:button]
en: Clear category filter
cs: Vyčistit filtr kategorií

en: (Untagged)
cs: (Neoznačené)

en: (Groups)
cs: (Skupiny)

en: (All)
cs: (Vše)

en: (None)
cs: (Nic)

[ctx: @info:tooltip]
en: <qt>Category filter: %1
cs: <qt>Filtr kategorií: %1

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Tools Plugins
cs: Moduly nástrojů

en: Import/Export Plugins
cs: Moduly pro Import/Export

en: Loading contacts details ...
cs: Načítám podrobnosti kontaktů...

en: Email: %1
cs: E-mail: %1

en: Phone: %1
cs: Telefon: %1

[ctx: @action:button Next contact]
en: Next
cs: Následující

[ctx: @action:button Previous contact]
en: Previous
cs: Předchozí

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the previous contact in the list
cs: Přejít na předchozí kontakt v seznamu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the previous contact in the list.
cs: Stisknutím tohoto tlačítka přejdete na předchozí kontakt v seznamu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the next contact in the list
cs: Přejít na další kontakt v seznamu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the next contact in the list.
cs: Stisknutím tohoto tlačítka přejdete na další kontakt v seznamu.

[ctx: @info:status]
en: %1 out of %2
cs: %1 z %2

[ctx: @item Undefined import field type]
en: Undefined
cs: Nedefinovaný

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
cs: Výročí

[ctx: Preferred email address]
en: EMail (preferred)
cs: E-mail (Preferované)

[ctx: Second email address]
en: EMail (2)
cs: E-mail (2)

[ctx: Third email address]
en: EMail (3)
cs: E-mail (3)

[ctx: Fourth email address]
en: EMail (4)
cs: E-mail (4)

en: Profession
cs: Profese

en: Office
cs: Kancelář

en: Assistant
cs: Asistent

en: Spouse
cs: Manžel(ka)

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts
cs: Vyberte kontakty

[ctx: @option:radio]
en: All contacts
cs: Všechny kontakty

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from all your address books
cs: Všechny kontakty ze všech vašich knih adres

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option you want to select all your contacts from all your address books.
cs: Vyberte tuto možnost, pokud chcete vybrat všechny kontakty ze všech knih adres.

[ctx: @option:radio]
en: Selected contacts
cs: Vybrané kontakty

[ctx: @info:tooltip]
en: Only the contacts currently selected
cs: Pouze aktuálně vybrané kontakty

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want only the contacts you have already selected in the graphical interface.
cs: Tuto možnost vyberte, pokud chcete pouze kontakty, které jste již vybrali v grafickém rozhraní.

[ctx: @option:radio]
en: All contacts from:
cs: Všechny kontakty z:

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from a chosen address book
cs: Všechny kontakty ze zvolené knihy adres.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to select all the contacts from only one of your address books.  Once this option is clicked you will be provided a drop down box listing all those address books and permitted to select the one you want.
cs: Tuto možnost vyberte, pokud chcete vybrat všechny kontakty pouze z jedné knihy adres.  Po kliknutí na tuto možnost se zobrazí rozevírací seznam všech knih adres, ze kterého můžete vybrat tu, kterou chcete.

[ctx: @option:check]
en: Include Subfolders
cs: Včetně podsložek

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all subfolders including the top-level folder
cs: Vyberte všechny podsložky včetně složky nejvyšší úrovně

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to select all contacts from this folder, including all subfolders.  If you only want the contacts from the top-level folder then leave this box unchecked.
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete vybrat všechny kontakty z této složky, včetně všech podsložek.  Pokud chcete pouze kontakty z nejvyšší úrovně složky, nechte toto políčko nezaškrtnuté.

[ctx: @title:window]
en: Collect Contacts
cs: Sbírat kontakty

en: Fetch Contacts
cs: Načíst kontakty

[ctx: @option:check]
en: Private fields
cs: Soukromá pole

[ctx: @option:check]
en: Business fields
cs: Obchodní pole

[ctx: @option:check]
en: Other fields
cs: Jiná pole

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
cs: Šifrovací klíče

[ctx: @option:check]
en: Pictures
cs: Obrázky

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
cs: Zobrazit jméno jako celé jméno

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
cs: Pole, jež mají být exportována

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
cs: Exportovat soukromá pole

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
cs: Zaškrtněte, pokud si nepřejete exportovat soukromá pole kontaktu do výstupního souboru vCard.

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
cs: Exportovat obchodní pole

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
cs: Zaškrtněte, pokud si nepřejete exportovat pracovní pole kontaktu do výstupního souboru vCard.

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
cs: Exportovat jiná pole

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
cs: Zaškrtněte, pokud si nepřejete exportovat jiná pole kontaktu do výstupního souboru vCard.

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
cs: Exportovat šifrovací klíče

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
cs: Zaškrtněte, pokud si nepřejete exportovat šifrovací klíče kontaktu do výstupního souboru vCard.

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
cs: Exportovat obrázky

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
cs: Zaškrtněte, pokud si nepřejete exportovat obrázek kontaktu do výstupního souboru vCard.

[ctx: @title:group]
en: Export options
cs: Možnosti exportu

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
cs: Exportovat zobrazované jméno jako celé jméno

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete exportovat zobrazované jméno kontaktu do pole pro celé jméno v kartě vCard.  To může být nutné, aby se jméno správně zobrazovalo v GMailu nebo Androidu.

[ctx: @title:window]
en: Select Address Book
cs: Vyberte knihu adres

en: Select the address book the imported contact(s) shall be saved in:
cs: Zvolte knihu adres, kam budou importované kontakty uloženy:

[ctx: @title:window]
en: Import Contacts
cs: Importovat kontakty

en: Importing one contact to %2 | Importing %1 contacts to %2
cs[0]: Importování jednoho kontaktu do %2
cs[1]: Importování %1 kontaktů do %2
cs[2]: Importování %1 kontaktů do %2

[ctx: @info:shell]
en: Import the given file
cs: Importovat daný soubor

[ctx: @info:shell]
en: Open the 'New Contact' dialog
cs: Otevřít dialog pro 'Nový kontakt'

[ctx: @info:shell]
en: Display the specified contact (by URL)
cs: Zobrazit zadaný kontakt (podle URL)

[ctx: @info:shell]
en: Files or URLs. The user will be asked whether to import.
cs: Soubory nebo URL. Uživatel bude dotázán zda chce importovat.

[ctx: @info:shell]
en: Lists the available options for user feedback
cs: Seznam dostupných voleb pro uživatelskou zpětnou vazbu

en: &Configure KAddressBook…
cs: Nastavit k&nihu adres…

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

note: i18n: ectx: Menu (file_new)
en: &New
cs: &Nový

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
cs: &Upravit

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: Menu (action)
en: &Action
cs: Č&innost

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
cs: Na&stavení

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
cs: Nápo&věda

note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export
cs: &Exportovat

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: Import
cs: Importovat

en: Export
cs: Exportovat

[ctx: @label Search contacts in list]
en: Search… <%1>
cs: Hledat… <%1>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Print the complete address book or a selected number of contacts.
cs: Vytisknout celou knihu adres, nebo zvolený počet kontaktů.

en: Quick search
cs: Rychlé hledání

en: Category filter
cs: Filtr kategorií

en: Select All
cs: Označit vše

en: Select all contacts in the current address book view.
cs: Vybrat všechny kontakty z aktuálního pohledu.

en: Show QR Codes
cs: Zobrazit QR kódy

en: Show QR Codes in the contact.
cs: Zobrazit QR kódy v kontaktu.

[ctx: @action:inmenu]
en: Simple (one column)
cs: Jednoduchý (jeden sloupec)

en: Show a simple mode of the address book view.
cs: Zvolit jednoduchý režim pohledu na knihu adres.

[ctx: @action:inmenu]
en: Two Columns
cs: Dva sloupce

[ctx: @action:inmenu]
en: Three Columns
cs: Tři sloupce

[ctx: @action]
en: Set Focus to Quick Search
cs: Přejít do rychlého vyhledávání

en: What's new
cs: Co je nového

[ctx: @title:window]
en: Print Contacts
cs: Tisknout kontakty

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure the application-wide shortcuts.
cs: Zobrazí se dialogové okno pro nastavení klávesových zkratek.

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
cs: <qt>Toto úplně skryje panel nabídky. Můžete ji opětovně zobrazit pomocí %1.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Hide menu bar
cs: Skrýt nabídku

[ctx: @title:window]
en: Properties of Address Book Folder %1
cs: Vlastnosti složky knihy adres %1

en: Full Name
cs: Celé jméno

en: Family Name
cs: Příjmení

en: Given Name
cs: Jméno

en: Home Address
cs: Adresa domů

en: Business Address
cs: Obchodní adresa

en: Phone Numbers
cs: Telefonní čísla

en: Preferred EMail
cs: Preferovaný e-mail

en: All EMails
cs: Všechny e-maily

en: Compact Style
cs: Kompaktní styl

en: Setting up document
cs: Nastavuji dokument

en: Printing
cs: Probíhá tisk

[ctx: Finished printing]
en: Done
cs: Hotovo

en: Compact Printing Style
cs: Kompaktní styl tisku

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CompactStyleForm_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RingBinderStyleAppearanceForm_Base)
en: Appearance
cs: Vzhled

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFields)
en: Fields
cs: Pole

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbWithHomeAddress) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbWithHomeAddress)
en: Print the home address, with home phone number and mobile phone number
cs: Vytisknout domácí adresu s domácím a mobilním telefonním číslem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbWithHomeAddress)
en: with home address
cs: s domovskou adresou

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbWithBusinessAddress) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbWithBusinessAddress)
en: print the business address, with business phone number
cs: vytisknout obchodní adresu s obchodním telefonním číslem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbWithBusinessAddress)
en: with business address
cs: s obchodní adresou

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbWithBirthday) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbWithBirthday)
en: Print the birthday
cs: Vytisknout narozeniny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbWithBirthday)
en: with birthday
cs: s narozeninami

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbWithEMail) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbWithEMail)
en: Print the preferred and the secondary e-mail fields
cs: Vytisknout preferované pole e-mail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbWithEMail)
en: with e-mail
cs: s e-mailem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lbCbFirst) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbCbFirst)
en: the first color, if alternating color is checked
cs: první barva, pokud je zaškrtnuto střídání barev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCbFirst)
en: first color
cs: první barva

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lbCbSecond) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbCbSecond)
en: the second color, if alternating color is checked
cs: druhá barva, pokud je zaškrtnuto střídání barev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCbSecond)
en: second color
cs: druhá barva

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbAlternating) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAlternating)
en: Change the background color of every row
cs: Změnit barvu pozadí pro každý řádek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAlternating)
en: Alternating the background color
cs: Mění se barva pozadí

en: Organization:
cs: Organizace:

en: Email address:
cs: E-mailová adresa:

en: Email addresses:
cs: E-mailové adresy:

en: Telephone:
cs: Telefon:

en: Telephones:
cs: Telefony:

en: Web page:
cs: Webová stránka:

en: Domestic Address
cs: Adresa domů

en: International Address
cs: Mezinárodní adresa

en: Postal Address
cs: Poštovní adresa

en: Parcel Address
cs: Adresa pro balík

en: Work Address
cs: Adresa do práce

en: Preferred Address
cs: Preferovaná adresa

en: Notes:
cs: Poznámky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeader)
en: Detailed Print Style - Appearance
cs: Podrobný tiskový styl - vzhled

en: Setting up colors
cs: Nastavují se barvy

en: Detailed Style
cs: Podrobný styl

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearancePage_Base)
en: Appearance Page
cs: Stránka se vzhledem

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbHeadline)
en: Contact Headers
cs: Záhlaví kontaktů

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcbHeaderBGColor)
en: Select the headline text background color
cs: Nastavit barvu pozadí nadpisů

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcbHeaderBGColor)
en: Click this button to start a color chooser that will allow you set to the color for the headline background color.
cs: Kliknutím na toto tlačítko spustíte výběr barev, který vám umožní nastavit barvu pozadí nadpisu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlBackgroundColor)
en: Headline background color:
cs: Barva pozadí nadpisů:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlHeaderColor)
en: Headline text color:
cs: Barva textu nadpisů:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcbHeaderTextColor)
en: Select the headline text color
cs: Nastavit barvu nadpisů

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcbHeaderTextColor)
en: Click this button to start a color chooser that will allow you set to the color for the headline text.
cs: Kliknutím na toto tlačítko spustíte výběr barev, který vám umožní nastavit barvu textu nadpisu.

en: Mike's Printing Style
cs: Majkův tiskový styl

en: Which contacts do you want to print?
cs: Které kontakty si přejete vytisknout?

en: Choose Contacts to Print
cs: Vybrat kontakty pro tisk

en: Choose Printing Style
cs: Vyberte styl tisku

en: Print Progress
cs: Průběh tisku

[ctx: @title:window]
en: Printing: Progress
cs: Tisk: průběh

en: Progress
cs: Průběh

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Print Contact's Information
cs: Tisknout informace o kontaktu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbPhoneNumbers)
en: Print contact phone numbers
cs: Vytisknout telefonní čísla

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbPhoneNumbers)
en: Check this box if you want contact phone numbers to be printed.
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete, aby se vytiskla kontaktní telefonní čísla.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPhoneNumbers)
en: Phone numbers
cs: Telefonní čísla

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbEmails)
en: Print contact email addresses
cs: Vytisknout e-maily

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbEmails)
en: Check this box if you want contact email addresses to be printed.
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete, aby se tiskly kontaktní e-mailové adresy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEmails)
en: Email addresses
cs: E-mailové adresy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbStreetAddresses)
en: Print contact street addresses
cs: Vytisknout poštovní adresy

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbStreetAddresses)
en: Check this box if you want contact street addresses to be printed.
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete, aby se tiskly kontaktní adresy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStreetAddresses)
en: Postal addresses
cs: Poštovní adresa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Print contact organizations
cs: Vytisknout organizace

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Check this box if you want contact organizations to be printed.
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete, aby se tiskly kontaktní organizace.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbBirthday)
en: Print contact birthdays
cs: Vytisknout narozeniny kontaktu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbBirthday)
en: Check this box if you want contact birthdays to be printed.
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete tisknout data narozenin kontaktů.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbNote)
en: Print contact notes
cs: Vytisknout poznámky

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbNote)
en: Check this box if you want contact notes to be printed.
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete tisknout poznámky ke kontaktům.

en: Note:
cs: Poznámka:

en: Ring Binder Printing Style - Appearance
cs: Styl kroužkového pořadače - vzhled

en: Setting up fields
cs: Nastavují se pole

en: Printout for Ring Binders
cs: Výtisk pro kroužkové vazače

[ctx: @item:inlistbox Ascending sort order]
en: Ascending
cs: Vzestupně

[ctx: @item:inlistbox Descending sort order]
en: Descending
cs: Sestupně

[ctx: @label]
en: (No preview available.)
cs: (Náhled není dostupný.)

[ctx: @title:window]
en: Choose Printing Style
cs: Vyberte styl tisku

[ctx: @label:textbox]
en: What should the print look like?
    KAddressBook has several printing styles, designed for different purposes.
    Choose the style that suits your needs below.
cs: Jak by měl tisk vypadat?
    KAddressBook nabízí několik stylů tisku, které jsou určeny pro různé účely.
    Vyberte si níže styl, který vyhovuje vašim potřebám.

[ctx: @title:group]
en: Sorting
cs: Řazení

[ctx: @label:listbox]
en: Criterion:
cs: Kritérium:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the primary sort field
cs: Vyberte primární pole pro řazení

[ctx: @info:whatsthis]
en: From this list you can select the field on which your contacts are sorted in the print output.  Use the sorting order option to determine if the sort will be in ascending or descending order.
cs: Z tohoto seznamu můžete vybrat pole, podle kterého budou vaše kontakty seřazeny v tiskovém výstupu.  Pomocí možnosti pořadí řazení určete, zda bude řazení vzestupné nebo sestupné.

[ctx: @label:listbox]
en: Order:
cs: Pořadí:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the sorting order
cs: Vybrat pořadí řazení

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose if you want to sort your contacts in ascending or descending order. Use the sorting criterion option to specify on which contact field the sorting will be performed.
cs: Vyberte, zda chcete kontakty seřadit vzestupně nebo sestupně. Pomocí možnosti kritéria řazení určete, podle kterého pole kontaktu bude řazení provedeno.

[ctx: @title:group]
en: Print Style
cs: Styl tisku

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the print style
cs: Vyberte styl tisku

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose your desired printing style. See the preview image to help you decide.
cs: Vyberte požadovaný styl tisku. Při rozhodování vám pomůže náhledový obrázek.

en: Add new whatsnew widget.
cs: Přidat nový widget „Co je nového“.

en: Restore configure dialog size.
cs: Obnovit velikost dialogového okna.

[ctx: @info:tooltip]
en: Search contacts in list
cs: Hledat kontakty v seznamu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Start typing a search string in this box and the list of contacts matching that string will be displayed.  This is a quick way of searching for contacts of interest.
cs: Začněte psát hledaný řetězec do tohoto pole a zobrazí se seznam kontaktů odpovídajících tomuto řetězci.  Jedná se o rychlý způsob vyhledávání kontaktů, které vás zajímají.
