kaddressbook - en to fy translation catalogue (33 entries)

en: Address Book
fy: Adresboek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Organization
fy: Organisaasje

en: Current maintainer
fy: Underhâlder fan no

en: Profession
fy: Berop

en: Office
fy: Kantoar

note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export
fy: &Eksportearje

en: Full Name
fy: Folsleine namme

en: Home Address
fy: Adres thús

en: Printing
fy: Utprintsje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFields)
en: Fields
fy: Fjilden

en: Email address:
fy: E-mailadres:

en: Email addresses:
fy: E-mailadressen:

en: Telephone:
fy: Telefoannûmer:

en: Telephones:
fy: Telefoannûmers:

en: Web page:
fy: Webstee:

en: Domestic Address
fy: Adres thús

en: International Address
fy: Ynternasjonaal adres

en: Postal Address
fy: Postadres

en: Parcel Address
fy: Perseeladres

en: Work Address
fy: Adres wurk

en: Preferred Address
fy: Foarkar-adres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeader)
en: Detailed Print Style - Appearance
fy: Detaillearre útprintstyl - uterlik

en: Detailed Style
fy: Detaillearre styl

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearancePage_Base)
en: Appearance Page
fy: Uterlik side

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbHeadline)
en: Contact Headers
fy: Kontakt-kopteksten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlBackgroundColor)
en: Headline background color:
fy: Eftergrûnkleur foar kopteksten:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlHeaderColor)
en: Headline text color:
fy: Tekstkleur foar kopteksten:

en: Mike's Printing Style
fy: Mike syn printstyl

en: Which contacts do you want to print?
fy: Hokker kontaktpersoanen wolle jo útprintsje?

en: Choose Contacts to Print
fy: Kontaktpersoanen kieze om út te printsjen

en: Choose Printing Style
fy: Printstyl kieze

en: Print Progress
fy: Avensearjen fan it printsjen

en: Progress
fy: Avensaasje
