kaddressbook 0 - en to hr translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Organization
hr: Organizacija

en: Current maintainer
hr: Trenutni održavatelj

en: Profession
hr: Profesija

en: Office
hr: Ured

note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export
hr: &Izvoz

en: Full Name
hr: Puno ime

en: Home Address
hr: Adresa (dom)

en: Printing
hr: Ispisivanje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFields)
en: Fields
hr: Polja

en: Email address:
hr: Poštanska adresa

en: Telephone:
hr: Telefon :

en: Web page:
hr: I&nternet stranica:

en: Postal Address
hr: Poštanska adresa

en: Work Address
hr: Adresa na poslu

en: Preferred Address
hr: Preporučljiva adresa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeader)
en: Detailed Print Style - Appearance
hr: Detaljni stil ispisa – izgled

en: Detailed Style
hr: Detaljni stil

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearancePage_Base)
en: Appearance Page
hr: Stranica izgleda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlBackgroundColor)
en: Headline background color:
hr: Boja pozadine naslova:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlHeaderColor)
en: Headline text color:
hr: Boja teksta naslova

en: Mike's Printing Style
hr: Mike-ov stil ispisa

en: Choose Contacts to Print
hr: Odaberite kontakte za ispis

en: Choose Printing Style
hr: Odaberite stil ispisa

en: Print Progress
hr: Napredovanje ispisa

en: Progress
hr: Napredak
