kaddressbook - en to lt translation catalogue (158 entries)

en: Address Book
lt: Adresų knygelė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Organization
lt: Organizacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbBirthday)
en: Birthday
lt: Gimimo diena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbNote)
en: Note
lt: Pastaba

en: Blog Feed
lt: Tinklaraščio kanalas

en: The KDE Address Book Application
lt: KDE Adresų knygelės programa

en: Current maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Previous maintainer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas

[ctx: @action:button]
en: Reset category filter
lt: Atkurti kategorijų filtrą

[ctx: @action:button]
en: Clear category filter
lt: Išvalyti kategorijų filtrą

en: (Untagged)
lt: (be žymių)

en: (Groups)
lt: (Grupės)

en: (All)
lt: (Visi)

en: (None)
lt: (Nieko)

en: <qt>Category filter: %1
lt: <qt>Kategorijos filtras: %1

[ctx: @action:button Next contact]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: @action:button Previous contact]
en: Previous
lt: Ankstesnis

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the previous contact in the list
lt: Perkelti į ankstesnį kontaktą sąraše

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the previous contact in the list.
lt: Spauskite šį mygtuką, kad perkelti į ankstesnį kontaktą sąraše.

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the next contact in the list
lt: Perkelti į tolesnį kontaktą sąraše

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the next contact in the list.
lt: Spauskite šį mygtuką, kad perkelti į tolesnį kontaktą sąraše.

[ctx: @info:status]
en: %1 out of %2
lt: %1 iš %2

[ctx: @item Undefined import field type]
en: Undefined
lt: Neapibrėžtas

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
lt: Sukaktis

[ctx: Preferred email address]
en: EMail (preferred)
lt: El. paštas (pageidautinas)

[ctx: Second email address]
en: EMail (2)
lt: El. paštas (2)

[ctx: Third email address]
en: EMail (3)
lt: El. paštas (3)

[ctx: Fourth email address]
en: EMail (4)
lt: El. paštas (4)

en: Profession
lt: Profesija

en: Office
lt: Biuras

en: Manager
lt: Vadovas

en: Assistant
lt: Padėjėjas

en: Spouse
lt: Sutuoktinis

[ctx: @option:radio]
en: All contacts
lt: Visi kontaktai

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from all your address books
lt: Visi kontaktai iš visų Jūsų adresų knygelių

[ctx: @option:radio]
en: Selected contacts
lt: Pažymėtus kontaktus

[ctx: @info:tooltip]
en: Only the contacts currently selected
lt: Tik dabar pažymėtus kontaktus

[ctx: @option:radio]
en: All contacts from:
lt: Visi kontaktai iš:

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from a chosen address book
lt: Visi kontaktai iš pasirinktų adresų knygelių

[ctx: @option:check]
en: Include Subfolders
lt: Įtraukti poaplankius

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all subfolders including the top-level folder
lt: Pažymėti visus sub aplankus įskaitant aukščiausio lygmens aplanką

[ctx: @option:check]
en: Private fields
lt: Privatūs laukai

[ctx: @option:check]
en: Business fields
lt: Verslo laukai

[ctx: @option:check]
en: Other fields
lt: Kiti laukai

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
lt: Šifravimo raktai

[ctx: @option:check]
en: Pictures
lt: Paveikslėliai

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
lt: Eksportuotini laukai:

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
lt: Eksportuoti privačius laukus

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
lt: Eksportuoti verslo laukus

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
lt: Eksportuoti kitus laukus

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
lt: Eksportuoti šifravimo raktus

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
lt: Eksportuoti paveikslėlius

[ctx: @title:group]
en: Export options
lt: Eksportuoti nustatymus

en: Select the address book the imported contact(s) shall be saved in:
lt: Parinkite adresų knygelę, į kurią turėtų būti importuotas parinktas kontaktas(-ai):

en: Importing one contact to %2 | Importing %1 contacts to %2
lt[0]: Importuojamas vienas kontaktas į %2
lt[1]: Importuojami %1 kontaktai į %2
lt[2]: Importuojami %1 kontaktų į %2
lt[3]: Importuojamas %1 kontaktas į %2

en: Import the given file
lt: Importuoti nurodytą failą

en: &Configure KAddressBook...
lt: KAddressBook

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (file_new)
en: &New
lt: &Naujas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (action)
en: &Action
lt: Veiksm&as

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export
lt: &Eksportuoti

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: &Themes
lt: &Apipavidalinimai

[ctx: @info:whatsthis]
en: Print the complete address book or a selected number of contacts.
lt: Spausdinti visą adresų knygelę arba pasirinktą adresų skaičių.

en: Quick search
lt: Greita paieška

en: Select All
lt: Pažymėti visus

en: Select all contacts in the current address book view.
lt: Pažymėti visus kontaktus dabartinėje adresų knygelės peržiūroje.

en: Show QR Codes
lt: Rodyti QR kodus

en: Show QR Codes in the contact.
lt: Rodyti QR kodus kontakte.

[ctx: @action:inmenu]
en: Simple (one column)
lt: Paprastas (vienas stulpelis)

en: Show a simple mode of the address book view.
lt: Rodyti paprastą adresų knygelės rodinio režimo peržiūrą.

[ctx: @action:inmenu]
en: Two Columns
lt: Du stulpeliai

[ctx: @action:inmenu]
en: Three Columns
lt: Trys stulpeliai

en: Set Focus to Quick Search
lt: Nustatyti fokusavimą greitai paieškai

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure the application-wide shortcuts.
lt: Iššoks dialogas, kuriame galėsi konfigūruoti programos klavišų kombinacijas.

en: Full Name
lt: Pilnas vardas

en: Family Name
lt: Pavardė

en: Given Name
lt: Duotas vardas

en: Home Address
lt: Namų adresas

en: Business Address
lt: Verslo adresas

en: Phone Numbers
lt: Telefonų numeriai

en: Preferred EMail
lt: Pageidautinas el. paštas

en: All EMails
lt: Visi laiškai

en: Compact Style
lt: Kompaktiškas stilius

en: Setting up document
lt: Nustatomas dokumentas

en: Printing
lt: Spausdinu

[ctx: Finished printing]
en: Done
lt: Atlikta

en: Compact Printing Style
lt: Pasirink spausdinimo stilių

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CompactStyleForm_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RingBinderStyleAppearanceForm_Base)
en: Appearance
lt: Išvaizda

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFields)
en: Fields
lt: Laukai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbWithHomeAddress) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbWithHomeAddress)
en: Print the home address, with home phone number and mobile phone number
lt: Spausdinti namų adresą, su namų telefono numeriu ir mobiliuoju telefono numeriu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbWithHomeAddress)
en: with home address
lt: Namų adresas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbWithBusinessAddress) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbWithBusinessAddress)
en: print the business address, with business phone number
lt: spausdinti verslo adresą, su verslo telefono numeriu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbWithBusinessAddress)
en: with business address
lt: Verslo adresas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbWithBirthday) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbWithBirthday)
en: Print the birthday
lt: Spausdinti kontaktus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbWithBirthday)
en: with birthday
lt: Gimimo diena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbWithEMail)
en: with e-mail
lt: su el. paštu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lbCbFirst) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbCbFirst)
en: the first color, if alternating color is checked
lt: pirma spalva, jei alternatyvi spalva pasirinkta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCbFirst)
en: first color
lt: pirma spalva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCbSecond)
en: second color
lt: antra spalva

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbAlternating) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAlternating)
en: Change the background color of every row
lt: Antraštės fono spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAlternating)
en: Alternating the background color
lt: Antraštės fono spalva:

en: Organization:
lt: Organizacija:

en: Email address:
lt: El. pašto adresas:

en: Email addresses:
lt: El. pašto adresai:

en: Telephone:
lt: Telefonas:

en: Telephones:
lt: Telefonai:

en: Web page:
lt: Žiniatinklio puslapis:

en: Domestic Address
lt: Adresas šalies viduje

en: International Address
lt: Tarptautinis adresas

en: Postal Address
lt: Pašto adresas

en: Parcel Address
lt: Adresas siuntiniams

en: Work Address
lt: Darbo adresas

en: Preferred Address
lt: Pageidautinas adresas

en: Notes:
lt: Pastabos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeader)
en: Detailed Print Style - Appearance
lt: Detalaus spausdinimo stilius – Išvaizda

en: Setting up colors
lt: Nustatomos spalvos

en: Detailed Style
lt: Detalus stilius

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearancePage_Base)
en: Appearance Page
lt: Išvaizdos puslapis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbHeadline)
en: Contact Headers
lt: Kontaktų antraštės

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcbHeaderBGColor)
en: Select the headline text background color
lt: Antraštės fono spalva:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcbHeaderBGColor)
en: Click this button to start a color chooser that will allow you set to the color for the headline background color.
lt: Spauskite ant spalvos mygtuko, kad pakeistumėte antraštės fono spalvą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlBackgroundColor)
en: Headline background color:
lt: Antraštės fono spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlHeaderColor)
en: Headline text color:
lt: Antraštės teksto spalva:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcbHeaderTextColor)
en: Select the headline text color
lt: Antraštės teksto spalva:

en: Mike's Printing Style
lt: Mike'o spausdinimo stilius

en: Which contacts do you want to print?
lt: Kuriuos kontaktus norite spausdinti?

en: Choose Contacts to Print
lt: Pasirink kontaktus spausdinimui

en: Choose Printing Style
lt: Pasirink spausdinimo stilių

en: Print Progress
lt: Spausdinimo eiga

en: Progress
lt: Eiga

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Print Contact's Information
lt: Spausdinti kontakto informaciją

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbPhoneNumbers)
en: Print contact phone numbers
lt: Telefono numeriai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPhoneNumbers)
en: Phone numbers
lt: Telefono numeriai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbEmails)
en: Print contact email addresses
lt: Pašto adresai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEmails)
en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbStreetAddresses)
en: Print contact street addresses
lt: Pašto adresai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStreetAddresses)
en: Postal addresses
lt: Pašto adresai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Print contact organizations
lt: Spausdinti kontakto informaciją

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbBirthday)
en: Print contact birthdays
lt: Spausdinti kontaktus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbNote)
en: Print contact notes
lt: Spausdinti kontaktus

en: Ring Binder Printing Style - Appearance
lt: Detalaus spausdinimo stilius – Išvaizda

en: Setting up fields
lt: Nustatomi laukai

en: Printout for Ring Binders
lt: Spausdinys detalaus spausdinimo

[ctx: @item:inlistbox Ascending sort order]
en: Ascending
lt: Didėjančiai

[ctx: @item:inlistbox Descending sort order]
en: Descending
lt: Mažėjančiai

[ctx: @label]
en: (No preview available.)
lt: (Peržiūros nėra.)

[ctx: @title:window]
en: Choose Printing Style
lt: Pasirink spausdinimo stilių

[ctx: @label:textbox]
en: What should the print look like?
    KAddressBook has several printing styles, designed for different purposes.
    Choose the style that suits your needs below.
lt: Kaip turėtų atrodyti spausdinimas?
    Adresų knygelė turi keletą skirtingų spausdinimo stilių.
    Pasirinkite labiausiai jums tinkantį stilių.

[ctx: @title:group]
en: Sorting
lt: Rikiavimas

[ctx: @label:listbox]
en: Criterion:
lt: Kriterijus:

[ctx: @label:listbox]
en: Order:
lt: Tvarka:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the sorting order
lt: Parinkite rikiavimo eilę

[ctx: @title:group]
en: Print Style
lt: Spausdinimo stilius

[ctx: @info:tooltip]
en: Search contacts in list
lt: Pažymėtus kontaktus
