kaddressbook - en to lv translation catalogue (64 entries)

en: Address Book
lv: Adrešu grāmata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Organization
lv: Organizācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbBirthday)
en: Birthday
lv: Dzimšanas diena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbNote)
en: Note
lv: Piezīme

en: The KDE Address Book Application
lv: KDE adrešu grāmatas lietotne

en: Current maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

[ctx: @item Undefined import field type]
en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Profession
lv: Profesija

en: Office
lv: Birojs

en: Select the address book the imported contact(s) shall be saved in:
lv: Izvēlieties adrešu grāmatu, kurā saglabāt importētos kontaktus:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (file_new)
en: &New
lv: &Jauns

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: S&kats

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export
lv: &Eksportēt

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Import
lv: Importēt

en: Quick search
lv: Ātrā meklēšana

en: Select All
lv: Izvēlēties visus

en: Select all contacts in the current address book view.
lv: Izvēlas visus aktīvās adrešu grāmatas kontaktus.

en: Show a simple mode of the address book view.
lv: Rāda adrešu gramatu vienkāršajā režīmā.

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Home Address
lv: Mājas adrese

en: Business Address
lv: Darba adreses

en: Phone Numbers
lv: Tālruņu numuri

en: Preferred EMail
lv: Vēlamais e-pasts

en: All EMails
lv: Visi e-pasti

en: Setting up document
lv: Sagatavo dokumentu

en: Printing
lv: Drukā

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CompactStyleForm_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RingBinderStyleAppearanceForm_Base)
en: Appearance
lv: Izskats

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFields)
en: Fields
lv: Lauki

en: Email address:
lv: E-pasta adrese:

en: Email addresses:
lv: E-pasta adreses:

en: Telephone:
lv: Telefons:

en: Telephones:
lv: Telefoni:

en: Web page:
lv: Tīmekļa lapa:

en: Domestic Address
lv: Mājas adrese

en: International Address
lv: Starptautiska adrese

en: Postal Address
lv: Pasta adrese

en: Parcel Address
lv: Paku adrese

en: Work Address
lv: Darba adrese

en: Preferred Address
lv: Vēlamā adrese

en: Notes:
lv: Piezīmes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeader)
en: Detailed Print Style - Appearance
lv: Noklusētais drukāšanas stils - izskats

en: Setting up colors
lv: Krāsu iestatījumi

en: Detailed Style
lv: Detalizēts stils

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearancePage_Base)
en: Appearance Page
lv: Izskata lapa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbHeadline)
en: Contact Headers
lv: Kontaktu galvenes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlBackgroundColor)
en: Headline background color:
lv: Virsrakstu fona krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlHeaderColor)
en: Headline text color:
lv: Virsrakstu teksta krāsa:

en: Mike's Printing Style
lv: Maika drukāšanas stils

en: Which contacts do you want to print?
lv: Kurus kontaktus vēlaties drukāt?

en: Choose Contacts to Print
lv: Izvēlieties drukājamos kontaktus

en: Choose Printing Style
lv: Izvēlieties krukāšanas stilu

en: Print Progress
lv: Drukāšanas progress

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Print Contact's Information
lv: Drukāt kontakta informāciju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPhoneNumbers)
en: Phone numbers
lv: Telefona numuri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEmails)
en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStreetAddresses)
en: Postal addresses
lv: Pasta adreses

en: Ring Binder Printing Style - Appearance
lv: Ātrušuvēju drukšanas stils - izskats

en: Setting up fields
lv: Sagatavo laukus

en: Printout for Ring Binders
lv: Izdrukāt iesiešanai ar ātršuvējiem
