kaddressbook - en to ne translation catalogue (49 entries)

en: Address Book
ne: ठेगाना पुस्तिका

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Organization
ne: सङ्गठन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbBirthday)
en: Birthday
ne: जन्म मिति

en: KAddressBook
ne: केडीई ठेगाना पुस्तिका

en: Current maintainer
ne: हालको मर्मतकर्ता

en: Profession
ne: पेशा

en: Office
ne: कार्यालय

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export
ne: निर्यात

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: Import
ne: आयात

en: Select All
ne: सबै चयन गर्नुहोस्

en: Full Name
ne: पूरा नाम

en: Home Address
ne: गृह ठेगाना

en: Printing
ne: मुद्रण गर्दैछ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CompactStyleForm_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RingBinderStyleAppearanceForm_Base)
en: Appearance
ne: देखावट

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFields)
en: Fields
ne: फिल्ड

en: Email address:
ne: इमेल ठेगाना:

en: Email addresses:
ne: इमेल ठेगाना:

en: Telephone:
ne: टेलिफोन:

en: Telephones:
ne: टेलिफोन:

en: Web page:
ne: वेब पृष्ठ:

en: Domestic Address
ne: राष्ट्रिय ठेगाना

en: International Address
ne: अन्तराष्ट्रिय ठेगाना

en: Postal Address
ne: हुलाकी ठेगाना

en: Parcel Address
ne: पार्सल ठेगाना

en: Work Address
ne: कार्य ठेगाना

en: Preferred Address
ne: रुचाइएका ठेगाना

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeader)
en: Detailed Print Style - Appearance
ne: विस्तृत वर्णन गरिएको मुद्रण शैली - मोहडा

en: Detailed Style
ne: विस्तृत विवरण शैली

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearancePage_Base)
en: Appearance Page
ne: मोहडा पृष्ठ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbHeadline)
en: Contact Headers
ne: हेडरमा सम्पर्क गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlBackgroundColor)
en: Headline background color:
ne: मूख्य पङ्क्ति पृष्ठभूमि रङ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlHeaderColor)
en: Headline text color:
ne: मूख्य पङ्क्ति पाठ रङ:

en: Mike's Printing Style
ne: माइकको मुद्रण शैली

en: Which contacts do you want to print?
ne: तपाईँ कुन सम्पर्क मुद्रण गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: Choose Contacts to Print
ne: मुद्रण गरिने सम्पर्क रोज्नुहोस्

en: Choose Printing Style
ne: मुद्रण शैली रोज्नुहोस्

en: Print Progress
ne: मुद्रण प्रगति

en: Progress
ne: प्रगति

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Print Contact's Information
ne: सम्पर्कको सूचना मुद्रण गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPhoneNumbers)
en: Phone numbers
ne: फोन नम्बर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEmails)
en: Email addresses
ne: इमेल ठेगाना

en: Ring Binder Printing Style - Appearance
ne: रिङ बाइन्डर मुद्रण शैली - मोहडा

en: Printout for Ring Binders
ne: रिङ बाइन्डरका लागि मुद्रण गर्नुहोस्
