kaddressbook - en to nl translation catalogue (225 entries)

en: Address Book
nl: Adresboek

en: Contact
nl: Contactpersoon

en: Emails
nl: E-mailberichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Organization
nl: Organisatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbBirthday)
en: Birthday
nl: Verjaardag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbNote)
en: Note
nl: Notities

en: Title
nl: Titel

en: (One year old) | (%1 years old)
nl[0]: (Een jaar oud)
nl[1]: (%1 jaren oud)

en: Email
nl: E-mail

en: Blog Feed
nl: Blogfeed

[ctx: @action:inmenu]
en: New Contact...
nl: Nieuwe contactpersoon...

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Create a new contact" ) );
en: You will be presented with a dialog where you can create a new contact.
nl: U krijgt een dialoog te zien waarin u een nieuwe contactpersoon kunt aanmaken.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Contact Group...
nl: Nieuwe contactgroep...

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Create a new contact group" ) );
en: You will be presented with a dialog where you can create a new contact group.
nl: U krijgt een dialoog te zien waarin u een nieuwe contactgroep kunt aanmaken.

en: The KDE Address Book Application
nl: Het KDE adresboekprogramma

en: Copyright © 2007–%1 KAddressBook authors
nl: Copyright © 2007–%1 Auteurs van KAddressBook

en: Current maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Previous maintainer
nl: Vorige onderhouder

en: Original Author (1998)
nl: Oorspronkelijke auteur (1998)

en: Documentation (2019)
nl: Documentatie (2019)

[ctx: @action:button]
en: Reset category filter
nl: Categoriefilter resetten

[ctx: @action:button]
en: Clear category filter
nl: Categoriefilter wissen

en: (Untagged)
nl: (Zonder tags)

en: (Groups)
nl: (Groepen)

en: (All)
nl: (Alles)

en: (None)
nl: (Geen)

[ctx: @info:tooltip]
en: <qt>Category filter: %1
nl: <qt>Categoriefilter: %1

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Tools Plugins
nl: Plug-ins voor hulpmiddelen

en: Import/Export Plugins
nl: Plug-ins importeren/exporteren

en: Loading contacts details ...
nl: Details van contactpersonen worden geladen ...

en: Email: %1
nl: E-mail: %1

en: Phone: %1
nl: Telefoon: %1

[ctx: @action:button Next contact]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: @action:button Previous contact]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the previous contact in the list
nl: Ga naar de vorige contactpersonen in de lijst

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the previous contact in the list.
nl: Druk op deze knop om naar de vorige contactpersonen in de lijst te gaan.

[ctx: @info:tooltip]
en: Move to the next contact in the list
nl: Naar de volgende contactpersonen in de lijst gaan.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to move to the next contact in the list.
nl: Druk op deze knop om naar de volgende contactpersonen in de lijst te gaan.

[ctx: @info:status]
en: %1 out of %2
nl: %1 uit %2

[ctx: @item Undefined import field type]
en: Undefined
nl: Ongedefinieerd

[ctx: The wedding anniversary of a contact]
en: Anniversary
nl: Trouwdag

[ctx: Preferred email address]
en: EMail (preferred)
nl: E-mailadres (voorkeur)

[ctx: Second email address]
en: EMail (2)
nl: E-mailadres (2)

[ctx: Third email address]
en: EMail (3)
nl: E-mailadres (3)

[ctx: Fourth email address]
en: EMail (4)
nl: E-mailadres (4)

en: Profession
nl: Beroep

en: Office
nl: Kantoor

en: Assistant
nl: Assistent

en: Spouse
nl: Echtgeno(o)t(e)

[ctx: @title:window]
en: Select Contacts
nl: Contactpersonen selecteren

[ctx: @option:radio]
en: All contacts
nl: Alle contactpersonen

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from all your address books
nl: Alle contactpersonen uit al uw adresboeken.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option you want to select all your contacts from all your address books.
nl: Kies deze optie als u alle contactpersonen uit al uw adresboeken wilt selecteren.

[ctx: @option:radio]
en: Selected contacts
nl: Geselecteerde contactpersonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Only the contacts currently selected
nl: Alleen de nu geselecteerde contactpersonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want only the contacts you have already selected in the graphical interface.
nl: Deze optie selecteren als u alleen de contactpersonen wilt die u al hebt geselecteerd in het grafische interface.

[ctx: @option:radio]
en: All contacts from:
nl: Alle contactpersonen uit:

[ctx: @info:tooltip]
en: All contacts from a chosen address book
nl: Alle contactpersonen uit een gekozen adresboek.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose this option if you want to select all the contacts from only one of your address books.  Once this option is clicked you will be provided a drop down box listing all those address books and permitted to select the one you want.
nl: Kies deze optie als u alle contactpersonen vanuit een enkel adresboek wilt selecteren. Nadat deze optie is geactiveerd krijgt u een afrolvak met een lijst van alle adresboeken en mag u die ene selecteren die u wilt.

[ctx: @option:check]
en: Include Subfolders
nl: Submappen invoegen

[ctx: @info:tooltip]
en: Select all subfolders including the top-level folder
nl: Alle submappen selecteren inclusief de map op het topniveau

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to select all contacts from this folder, including all subfolders.  If you only want the contacts from the top-level folder then leave this box unchecked.
nl: Activeer dit vakje als u alle contactpersonen uit deze map, inclusief alle submappen, wilt selecteren. Als u alleen de contactpersonen uit de bovenste map wilt dan laat u dit vakje niet geactiveerd.

[ctx: @title:window]
en: Collect Contacts
nl: Contactpersonen verzamelen

en: Fetch Contacts
nl: Contactpersonen ophalen

[ctx: @option:check]
en: Private fields
nl: Private velden

[ctx: @option:check]
en: Business fields
nl: Zakelijke velden

[ctx: @option:check]
en: Other fields
nl: Overige velden

[ctx: @option:check]
en: Encryption keys
nl: Sleutels voor versleuteling

[ctx: @option:check]
en: Pictures
nl: Afbeeldingen

[ctx: @option:check]
en: Display name as full name
nl: De weer te geven naam op volledige naam instellen

[ctx: @title:group]
en: Fields to be exported
nl: Te exporteren velden

[ctx: @info:tooltip]
en: Export private fields
nl: Private velden exporteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's private fields to the vCard output file.
nl: Activeer dit vakje als u de privé velden van de contactpersoon naar het vCards uitvoerbestand wilt exporteren.

[ctx: @info:tooltip]
en: Export business fields
nl: Zakelijke velden exporteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's business fields to the vCard output file.
nl: Activeer dit vakje als u de zakelijke velden van de contactpersoon naar het vCards uitvoerbestand wilt exporteren.

[ctx: @info:tooltip]
en: Export other fields
nl: Overige velden exporteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's other fields to the vCard output file.
nl: Activeer dit vakje als u de andere velden van de contactpersoon naar het vCards uitvoerbestand wilt exporteren.

[ctx: @info:tooltip]
en: Export encryption keys
nl: Sleutels voor versleuteling exporteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's encryption keys to the vCard output file.
nl: Activeer dit vakje als u de encryptiesleutels van de contactpersoon naar het vCards uitvoerbestand wilt exporteren.

[ctx: @info:tooltip]
en: Export pictures
nl: Afbeeldingen exporteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's picture to the vCard output file.
nl: Activeer dit vakje als u de afbeelding van de contactpersoon naar het vCards uitvoerbestand wilt exporteren.

[ctx: @title:group]
en: Export options
nl: Opties exporteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Export display name as full name
nl: De weer te geven naam als volledige naam exporteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to export the contact's display name in the vCard's full name field.  This may be required to get the name shown correctly in GMail or Android.
nl: Dit vakje activeren als u de weer te geven naam van de contactpersonen in het veld met de volledige naam van de vCard wilt exporteren.  Dit kan vereist zijn om de naam juist getoond te krijgen in GMail of Android.

[ctx: @title:window]
en: Select Address Book
nl: Adresboek selecteren

en: Select the address book the imported contact(s) shall be saved in:
nl: Het adresboek selecteren waarin de geïmporteerde contactperso(o)n(en) opgeslagen moeten worden:

[ctx: @title:window]
en: Import Contacts
nl: Contactpersonen importeren

en: Importing one contact to %2 | Importing %1 contacts to %2
nl[0]: Een contactpersoon importeren naar %2
nl[1]: %1 contactpersonen importeren naar %2

[ctx: @info:shell]
en: Import the given file
nl: Het gegeven bestand importeren

[ctx: @info:shell]
en: Open the 'New Contact' dialog
nl: De dialoog 'Nieuwe contactpersoon' openen

[ctx: @info:shell]
en: Display the specified contact (by URL)
nl: De gespecificeerde contactpersoon tonen (met URL)

[ctx: @info:shell]
en: Files or URLs. The user will be asked whether to import.
nl: Bestanden of URL's. De gebruiker zal gevraagd worden om het te importeren.

[ctx: @info:shell]
en: Lists the available options for user feedback
nl: Geeft een lijst met de beschikbare opties voor terugkoppeling van gebruiker

en: &Configure KAddressBook…
nl: KAddressBook &configureren…

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: Be&stand

note: i18n: ectx: Menu (file_new)
en: &New
nl: &Nieuw

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: B&ewerken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (action)
en: &Action
nl: &Actie

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: In&stellingen

note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export
nl: &Exporteren

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

[ctx: @label Search contacts in list]
en: Search… <%1>
nl: Zoeken… <%1>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Print the complete address book or a selected number of contacts.
nl: Druk het complete adresboek af of een geselecteerd aantal contactpersonen.

en: Quick search
nl: Snelle zoekactie

en: Category filter
nl: Categoriefilter

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select all contacts in the current address book view.
nl: Selecteert alle contactpersonen in de huidige weergave van het adresboek.

en: Show QR Codes
nl: QR-codes tonen

en: Show QR Codes in the contact.
nl: QR-codes in de contactpersoon tonen.

[ctx: @action:inmenu]
en: Simple (one column)
nl: Eenvoudig (één kolom)

en: Show a simple mode of the address book view.
nl: Toon een eenvoudige modus van de adresboekweergave.

[ctx: @action:inmenu]
en: Two Columns
nl: Twee kolommen

[ctx: @action:inmenu]
en: Three Columns
nl: Drie kolommen

[ctx: @action]
en: Set Focus to Quick Search
nl: Focus instellen op Snel zoeken

en: Serverside Subscription…
nl: Inschrijving aan de kant van de server…

en: What's new
nl: Wat is nieuw

[ctx: @title:window]
en: Print Contacts
nl: Contactpersonen afdrukken

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can configure the application-wide shortcuts.
nl: Er wordt een venster geopend waar u de sneltoetsen voor deze toepassing kunt instellen.

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
nl: <qt>Hierdoor wordt de menubalk geheel verborgen. U kunt die weer zichtbaar maken door %1 te typen.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Hide menu bar
nl: Menubalk verbergen

[ctx: @title:window]
en: Properties of Address Book Folder %1
nl: Eigenschappen van adresboekmap %1

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Family Name
nl: Achternaam

en: Given Name
nl: Voornaam

en: Home Address
nl: Adres privé

en: Business Address
nl: Zakelijk adres

en: Phone Numbers
nl: Telefoonnummers

en: Preferred EMail
nl: Voorkeur-e-mailadres

en: All EMails
nl: Alle e-mails

en: Compact Style
nl: Compacte stijl

en: Setting up document
nl: Instellen van een document

en: Printing
nl: Afdrukken

[ctx: Finished printing]
en: Done
nl: Gereed

en: Compact Printing Style
nl: Compacte afdrukstijl

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CompactStyleForm_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RingBinderStyleAppearanceForm_Base)
en: Appearance
nl: Uiterlijk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFields)
en: Fields
nl: Velden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbWithHomeAddress) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbWithHomeAddress)
en: Print the home address, with home phone number and mobile phone number
nl: Het thuisadres, met privé- en mobiele telefoonnummer afdrukken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbWithHomeAddress)
en: with home address
nl: met thuisadres

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbWithBusinessAddress) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbWithBusinessAddress)
en: print the business address, with business phone number
nl: zakelijk adres met zakelijk telefoonnummer afdrukken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbWithBusinessAddress)
en: with business address
nl: met zakelijk adres

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbWithBirthday) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbWithBirthday)
en: Print the birthday
nl: De verjaardag afdrukken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbWithBirthday)
en: with birthday
nl: met verjaardag

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbWithEMail) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbWithEMail)
en: Print the preferred and the secondary e-mail fields
nl: De e-mailadresvelden met-voorkeur en secundair afdrukken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbWithEMail)
en: with e-mail
nl: met e-mailadres

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lbCbFirst) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbCbFirst)
en: the first color, if alternating color is checked
nl: de eerste kleur, als de kleur laten wisselen is geactiveerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCbFirst)
en: first color
nl: eerste kleur

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lbCbSecond) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbCbSecond)
en: the second color, if alternating color is checked
nl: de tweede kleur, als de kleur laten wisselen is geactiveerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCbSecond)
en: second color
nl: tweede kleur

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbAlternating) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAlternating)
en: Change the background color of every row
nl: Achtergrondkleur van elke rij wijzigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAlternating)
en: Alternating the background color
nl: Achtergrondkleur laten wisselen

en: Organization:
nl: Organisatie:

en: Email address:
nl: E-mailadres:

en: Email addresses:
nl: E-mailadressen:

en: Telephone:
nl: Telefoonnummer:

en: Telephones:
nl: Telefoonnummers:

en: Web page:
nl: Webpagina:

en: Domestic Address
nl: Adres privé

en: International Address
nl: Internationaal adres

en: Postal Address
nl: Postadres

en: Parcel Address
nl: Perceeladres

en: Work Address
nl: Adres werk

en: Preferred Address
nl: Voorkeuradres

en: Notes:
nl: Notities:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeader)
en: Detailed Print Style - Appearance
nl: Gedetailleerde afdrukstijl - uiterlijk

en: Setting up colors
nl: Instellen van kleuren

en: Detailed Style
nl: Gedetailleerde stijl

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearancePage_Base)
en: Appearance Page
nl: Uiterlijkpagina

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbHeadline)
en: Contact Headers
nl: Contactkopteksten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcbHeaderBGColor)
en: Select the headline text background color
nl: Achtergrondkleur voor kopteksten selecteren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcbHeaderBGColor)
en: Click this button to start a color chooser that will allow you set to the color for the headline background color.
nl: Op deze knop klikken om de kleurenkiezer te starten om de achtergrondkleur van de kop te wijzigen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlBackgroundColor)
en: Headline background color:
nl: Achtergrondkleur voor kopteksten:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlHeaderColor)
en: Headline text color:
nl: Tekstkleur voor kopteksten:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcbHeaderTextColor)
en: Select the headline text color
nl: Tekstkleur voor kopteksten selecteren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcbHeaderTextColor)
en: Click this button to start a color chooser that will allow you set to the color for the headline text.
nl: Klik op deze knop om te bepalen welke kleur zal worden gebruikt voor de tekst in de kop.

en: Mike's Printing Style
nl: Mike's afdrukstijl

en: Which contacts do you want to print?
nl: Welke contactpersonen wilt u afdrukken?

en: Choose Contacts to Print
nl: Contactpersonen kiezen om af te drukken

en: Choose Printing Style
nl: Afdrukstijl kiezen

en: Print Progress
nl: Afdrukvoortgang

[ctx: @title:window]
en: Printing: Progress
nl: Afdrukken: voortgang

en: Progress
nl: Voortgang

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Print Contact's Information
nl: Informatie over contactpersonen afdrukken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbPhoneNumbers)
en: Print contact phone numbers
nl: Telefoonnummers van contactpersonen afdrukken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbPhoneNumbers)
en: Check this box if you want contact phone numbers to be printed.
nl: Dit vakje activeren als u de telefoonnummers van de contactpersonen wilt afdrukken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbPhoneNumbers)
en: Phone numbers
nl: Telefoonnummers

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbEmails)
en: Print contact email addresses
nl: E-mailadressen van contactpersonen afdrukken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbEmails)
en: Check this box if you want contact email addresses to be printed.
nl: Dit vakje activeren als u de e-mailadressen van de contactpersonen wilt afdrukken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEmails)
en: Email addresses
nl: E-mailadressen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbStreetAddresses)
en: Print contact street addresses
nl: Postadressen van contactpersonen afdrukken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbStreetAddresses)
en: Check this box if you want contact street addresses to be printed.
nl: Dit vakje activeren als u de postadressen van de contactpersonen wilt afdrukken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStreetAddresses)
en: Postal addresses
nl: Postadres

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Print contact organizations
nl: Organisaties van contactpersonen afdrukken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Check this box if you want contact organizations to be printed.
nl: Dit vakje activeren als u de organisaties van de contactpersonen wilt afdrukken.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbBirthday)
en: Print contact birthdays
nl: Verjaardagen van contactpersonen afdrukken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbBirthday)
en: Check this box if you want contact birthdays to be printed.
nl: Dit vakje activeren als u de verjaardagen van de contactpersonen wilt afdrukken.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbNote)
en: Print contact notes
nl: Notities bij contactpersonen afdrukken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbNote)
en: Check this box if you want contact notes to be printed.
nl: Dit vakje activeren als u de notities van de contactpersonen wilt afdrukken.

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Ring Binder Printing Style - Appearance
nl: Ringband printstijl - uiterlijk

en: Setting up fields
nl: Instellen van velden

en: Printout for Ring Binders
nl: Afdruk voor ringbanden

[ctx: @item:inlistbox Ascending sort order]
en: Ascending
nl: Oplopend

[ctx: @item:inlistbox Descending sort order]
en: Descending
nl: Aflopend

[ctx: @label]
en: (No preview available.)
nl: (Geen voorbeeld beschikbaar)

[ctx: @title:window]
en: Choose Printing Style
nl: Afdrukstijl kiezen

[ctx: @label:textbox]
en: What should the print look like?
    KAddressBook has several printing styles, designed for different purposes.
    Choose the style that suits your needs below.
nl: Hoe zal de afdruk er uit zien?
    KAddressBook kent diverse afdrukstijlen, ontworpen voor verschillende doeleinden.
    Kies hieronder de stijl die voldoet aan uw behoefte.

[ctx: @title:group]
en: Sorting
nl: Sorteren

[ctx: @label:listbox]
en: Criterion:
nl: Criterium:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the primary sort field
nl: Het primaire sorteerveld selecteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: From this list you can select the field on which your contacts are sorted in the print output.  Use the sorting order option to determine if the sort will be in ascending or descending order.
nl: Uit deze lijst kunt u het veld selecteren waarop uw contactpersonen worden gesorteerd in afdrukuitvoer.  Gebruik de option voor de volgorde van de sortering om te bepalen of de sortering oplopend of aflopend is.

[ctx: @label:listbox]
en: Order:
nl: Volgorde:

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the sorting order
nl: De sorteervolgorde selecteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose if you want to sort your contacts in ascending or descending order. Use the sorting criterion option to specify on which contact field the sorting will be performed.
nl: Maak de keuze of u uw contactpersonen in oplopende of aflopende volgorde wilt sorteren. Gebruik de optie voor het sorteringscriterium om te specificeren op welke veld van de contactpersoon de sortering zal worden gedaan.

[ctx: @title:group]
en: Print Style
nl: Afdrukstijl

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the print style
nl: Afdrukstijl selecteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose your desired printing style. See the preview image to help you decide.
nl: Kies de gewenste afdrukstijl. Zie de voorbeeldafbeelding om te helpen bij het beslissen.

en: Add new whatsnew widget.
nl: Nieuw widget Wat-is-nieuw toevoegen.

en: Restore configure dialog size.
nl: Grootte van configuratie dialoog herstellen.

[ctx: @info:tooltip]
en: Search contacts in list
nl: Contactpersonen zoeken in de lijst

[ctx: @info:whatsthis]
en: Start typing a search string in this box and the list of contacts matching that string will be displayed.  This is a quick way of searching for contacts of interest.
nl: Begin met het typen van een zoektekenreeks in dit vak en de lijst met contactpersonen overeenkomend met die tekenreeks zal worden getoond. Dit is een snelle manier van zoeken naar contactpersonen waarin u bent geïnteresseerd.
