kaddressbook - en to uz translation catalogue (26 entries)

en: Address Book
uz: Manzillar daftari

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Organization
uz: Tashkilot

en: Current maintainer
uz: Joriy taʼminlovchi

en: Profession
uz: Kasb

en: Office
uz: Idora

note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export
uz: &Eksport qilish

en: Full Name
uz: Toʻliq ismi

en: Home Address
uz: Uy manzilgoh

en: Printing
uz: Bosib chiqarish

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFields)
en: Fields
uz: Maydonlar

en: Email address:
uz: Elektron pochta:

en: Email addresses:
uz: Elektron pochtalar:

en: Telephone:
uz: Telefon:

en: Telephones:
uz: Telefonlar:

en: Web page:
uz: Veb-sahifa:

en: Domestic Address
uz: Mahalliy manzilgoh

en: International Address
uz: Xalqaro manzilgoh

en: Postal Address
uz: Manzilgoh

en: Work Address
uz: Ish manzilgoh

en: Preferred Address
uz: Eng afzal manzilgoh

en: Detailed Style
uz: Batafsil usul

en: Which contacts do you want to print?
uz: Qaysi aloqalarni bosib chiqarishni istaysiz?

en: Choose Contacts to Print
uz: Bosib chiqarish uchun aloqalarni tanlash

en: Choose Printing Style
uz: Bosib chiqarish uslubini tanlash

en: Print Progress
uz: Bosib chiqarish jarayoni

en: Progress
uz: Jarayon
