kaddressbook - en to uz@cyrillic translation catalogue (26 entries)

en: Address Book
uz@cyrillic: Манзиллар дафтари

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Organization
uz@cyrillic: Ташкилот

en: Current maintainer
uz@cyrillic: Жорий таъминловчи

en: Profession
uz@cyrillic: Касб

en: Office
uz@cyrillic: Идора

note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export
uz@cyrillic: &Экспорт қилиш

en: Full Name
uz@cyrillic: Тўлиқ исми

en: Home Address
uz@cyrillic: Уй манзилгоҳ

en: Printing
uz@cyrillic: Босиб чиқариш

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFields)
en: Fields
uz@cyrillic: Майдонлар

en: Email address:
uz@cyrillic: Электрон почта:

en: Email addresses:
uz@cyrillic: Электрон почталар:

en: Telephone:
uz@cyrillic: Телефон:

en: Telephones:
uz@cyrillic: Телефонлар:

en: Web page:
uz@cyrillic: Веб-саҳифа:

en: Domestic Address
uz@cyrillic: Маҳаллий манзилгоҳ

en: International Address
uz@cyrillic: Халқаро манзилгоҳ

en: Postal Address
uz@cyrillic: Манзилгоҳ

en: Work Address
uz@cyrillic: Иш манзилгоҳ

en: Preferred Address
uz@cyrillic: Энг афзал манзилгоҳ

en: Detailed Style
uz@cyrillic: Батафсил усул

en: Which contacts do you want to print?
uz@cyrillic: Қайси алоқаларни босиб чиқаришни истайсиз?

en: Choose Contacts to Print
uz@cyrillic: Босиб чиқариш учун алоқаларни танлаш

en: Choose Printing Style
uz@cyrillic: Босиб чиқариш услубини танлаш

en: Print Progress
uz@cyrillic: Босиб чиқариш жараёни

en: Progress
uz@cyrillic: Жараён
