kaddressbook - en to xh translation catalogue (28 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOrganization)
en: Organization
xh: Umbutho

en: Current maintainer
xh: Umlondolozi wangoku

en: Profession
xh: Umsebenzi

en: Office
xh: I-ofisi

note: i18n: ectx: Menu (file_export)
en: &Export
xh: &Rhweba ngaphandle

en: Full Name
xh: Igama Eligcweleyo

en: Home Address
xh: Idilesi Yasekhaya

en: Printing
xh: Iyashicilela

en: Email address:
xh: Idilesi ye Email:

en: Email addresses:
xh: Iidilesi ze email:

en: Telephone:
xh: Imfono-mfono:

en: Telephones:
xh: Iimfono-mfono:

en: Web page:
xh: Iphepha le web:

en: Domestic Address
xh: Idilesi Yasekhaya

en: International Address
xh: Idilesi Yelizwe

en: Postal Address
xh: Idilesi Yeposi

en: Parcel Address
xh: Idilesi Yempahla

en: Work Address
xh: Idilesi Yomsebenzi

en: Preferred Address
xh: Idilesi Ekhethiweyo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeader)
en: Detailed Print Style - Appearance
xh: Uhlobo Loshicilelo Oluneenkcukacha - Imbhonakalo yangaphandle

en: Detailed Style
xh: Uhlobo Lwenkcukacha

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearancePage_Base)
en: Appearance Page
xh: Iphepha Lembhonakalo yangaphandle

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbHeadline)
en: Contact Headers
xh: Iziqhagamshelwano Zokubhaliwe phezulu ephepheni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlBackgroundColor)
en: Headline background color:
xh: Ingongoma yombala wendawo yangasemva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlHeaderColor)
en: Headline text color:
xh: Ingongoma yombala wombhalo:

en: Mike's Printing Style
xh: Uhlobo Loshicilelo luka Mike

en: Print Progress
xh: Inkqubela Yoshicilelo

en: Progress
xh: Inkqubela
