kaffeine - en to bg translation catalogue (106 entries)

en: Horizontal
bg: Хоризонтално

en: Vertical
bg: Вертикално

en: Frequency (MHz):
bg: Честота (MHz):

en: Modulation:
bg: Модулация:

en: Polarization:
bg: Поляризация:

en: Transmission mode:
bg: Режим на предаване:

en: Hierarchy:
bg: Йерархия:

en: Service ID:
bg: Идентификатор на услугата:

en: Audio channel:
bg: Звуков канал:

en: Recording folder:
bg: Папка за записи:

en: Select Folder
bg: Избор на папка

en: General Options
bg: Общи настройки

en: Device %1
bg: Устройство %1

en: Name: %1
bg: Име: %1

en: Move Left
bg: Придвижване наляво

en: Reset
bg: Възстановяване

en: Move Right
bg: Придвижване надясно

en: Device not connected.
bg: Устройството не е свързано.

en: Cable
bg: Кабел

en: Terrestrial
bg: Наземен

en: Autoscan
bg: Автоматично претърсване

en: Autoscan with 167 kHz Offsets
bg: Автоматично претърсване с отмествания от 167 kHz

en: Autoscan Australia
bg: Автоманично претърсване на Австралия

en: Autoscan Italy
bg: Автоманично претърсване на Италия

en: Autoscan Taiwan
bg: Автоманично претърсване на Тайван

en: Tuner timeout (ms):
bg: Изчакване на тунера (ms):

en: Source:
bg: Източник:

en: No Source
bg: Няма източник

en: Name:
bg: Име:

en: Configuration:
bg: Настройка:

en: Add Satellite
bg: Добавяне на спътник

en: Satellite
bg: Спътник

en: Position
bg: Позиция

en: Remove Satellite
bg: Премахване на спътник

en: Latitude:
bg: Широчина:

en: Longitude:
bg: Дължина:

[ctx: message box]
en: No available device found.
bg: Няма открити устройства.

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Never
bg: Никога

en: Provider
bg: Доставчик

en: Channels
bg: Канали

[ctx: remove all items from a list]
en: Clear
bg: Изчистване

en: Channel Scan
bg: Претърсване на каналите

en: Start Scan
bg: Начало на претърсването

en: Signal:
bg: Сигнал:

en: Tuned:
bg: Настроено:

en: Filter
bg: Филтър

en: Radio
bg: Радио

en: TV
bg: Телевизия

en: Provider:
bg: Доставчик:

en: Add Filtered
bg: Добавяне на филтрираните

en: Add Selected
bg: Добавяне на избраните

en: Scan Results
bg: Резултати от претърсването

en: Stop Scan
bg: Спиране на претърсването

en: Search:
bg: Търсене:

[ctx: osd]
en: Channel: %1_
bg: Канал: %1_

en: &File
bg: &Файл

en: Play Audio CD
bg: Изпълнение на звуков диск

en: Play Video CD
bg: Изпълнение на видео диск

en: Play DVD
bg: Изпълнение на DVD

en: &Playback
bg: &Изпълнение

[ctx: menu bar]
en: Play&list
bg: &Списък

en: &Television
bg: &Телевизия

en: &Settings
bg: &Настройки

en: Start
bg: Начало

en: Playback
bg: Изпълнение

en: Playlist
bg: Списък

en: Television
bg: Телевизия

en: Start in full screen mode
bg: Зареждане на програмата на цял екран

en: Enter a URL:
bg: Въведете адрес:

en: Previous
bg: Предишно

en: Play
bg: Изпълнение

en: Pause
bg: Пауза

en: Stop
bg: Спиране

en: Next
bg: Следващо

[ctx: 'Playback' menu]
en: Full Screen Mode
bg: Режим на цял екран

[ctx: subtitle selection entry]
en: off
bg: изключено

[ctx: 'Playback' menu]
en: Audio
bg: Аудио

[ctx: 'Audio' menu]
en: Increase Volume
bg: Увеличаване силата на звука

[ctx: 'Audio' menu]
en: Decrease Volume
bg: Намаляване силата на звука

[ctx: 'Audio' menu]
en: Mute Volume
bg: Заглушаване на звука

[ctx: 'Playback' menu]
en: Video
bg: Видео

[ctx: 'Video' menu]
en: Deinterlace
bg: Разплитане

[ctx: 'Video' menu]
en: Aspect Ratio
bg: Съотношение

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: Automatic
bg: Автоматично

[ctx: playback menu]
en: Skip
bg: Пропускане

[ctx: dvd navigation]
en: Title
bg: Заглавие

[ctx: dvd navigation]
en: Chapter
bg: Глава

[ctx: dvd navigation]
en: Angle
bg: Ъгъл

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Full Screen Mode
bg: Изход от пълен екран

[ctx: osd]
en: Volume: %1%
bg: Сила на звука: %1%

[ctx: osd]
en: Stopped
bg: Спряно

[ctx: osd]
en: Playing
bg: Изпълнение

[ctx: osd]
en: Paused
bg: На пауза

[ctx: playlist track]
en: Title
bg: Заглавие

[ctx: playlist track]
en: Artist
bg: Изпълнител

[ctx: playlist track]
en: Album
bg: Албум

[ctx: playlist track]
en: Track Number
bg: Номер на запис

[ctx: playlist track]
en: Length
bg: Времетраене

[ctx: playlist browser]
en: Temporary Playlist
bg: Временен списък

[ctx: playlist menu]
en: Repeat
bg: Повтаряне

[ctx: playlist menu]
en: Random
bg: Случайно

en: Add Subtitle
bg: Добавяне на субтитри

[ctx: rename an entry in a list]
en: Rename
bg: Преименуване

[ctx: playlist browser]
en: Unnamed Playlist
bg: Неозаглавен списък

[ctx: file filter]
en: Subtitle Files
bg: Файлове със субтитри

[ctx: file filter]
en: *.xspf|XSPF Playlist
    *.m3u|M3U Playlist
    *.pls|PLS Playlist
bg: *.xspf|Списък XSPF
    *.m3u|Списък M3U
    *.pls|Списък PLS
