kaffeine - en to cs translation catalogue (371 entries)

en: Cannot start mplayer process.
cs: Nelze spustit proces mplayer.

en: Subtitle %1
cs: Titulky %1

en: CD track %1
cs: CD stopa %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Kaffeine
cs: Nastavit Kaffeine

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Normal Mode
cs: Normální režim

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Minimal Mode
cs: Minimální režim

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Full Screen Mode
cs: Celoobrazovkový režim

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Remember Last Setting
cs: Zapamatovat si poslední nastavení

[ctx: @label:listbox]
en: Startup display mode:
cs: Režim zobrazení při spuštění:

[ctx: @label:spinbox]
en: Short skip duration:
cs: Časová délka krátkého krokování:

[ctx: @label:spinbox]
en: Long skip duration:
cs: Časová délka dlouhého krokování:

[ctx: @title:group]
en: General
cs: Obecné

[ctx: @label:textbox]
en: Log messages:
cs: Záznam zpráv:

[ctx: @action:button]
en: Show dmesg
cs: Zobrazit dmesg

[ctx: @title:group]
en: Diagnostics
cs: Diagnostika

[ctx: @label:textbox]
en: LibVLC arguments:
cs: Argumenty LibVLC:

[ctx: @label:textbox]
en: NOTE: Kaffeine should be restarted for the new arguments to take effect
cs: POZNÁMKA: Aby se nové argumenty projevily, musíte Kaffeine restartovat

[ctx: @title:column tv show]
en: Channel
cs: Kanál

[ctx: @title:column tv channel]
en: Number
cs: Číslo

[ctx: @action]
en: Edit
cs: Upravit

[ctx: @action]
en: Remove
cs: Odstranit

[ctx: @info]
en: The channels will be sorted by number to allow drag and drop.
    Do you want to continue?
cs: Kanály budou seřazeny podle čísla, aby je bylo možné přetahovat myší.
    Přejete si pokračovat?

en: Horizontal
cs: Vodorovné

en: Vertical
cs: Svislé

en: Circular left
cs: Prováděný v kruzích vlevo

en: Circular right
cs: Prováděný v kruzích vpravo

en: Off
cs: Vypnuto

[ctx: @title:window]
en: Edit Channel
cs: Upravit kanál

[ctx: @label tv channel]
en: Name:
cs: Název:

[ctx: @label tv channel]
en: Number:
cs: Číslo:

[ctx: @label tv channel]
en: Source:
cs: Zdroj:

en: Frequency (MHz):
cs: Frekvence (MHz):

en: Symbol rate (kS/s):
cs: Rychlost symbolu (kS/s):

en: Modulation:
cs: Modulace:

en: FEC rate:
cs: Rychlost FEC:

en: Polarization:
cs: Polarizace:

en: Roll-off:
cs: Utlumení:

en: Bandwidth:
cs: Šířka vlnového pásma:

en: FEC rate LP:
cs: LP rychlost FEC:

en: Transmission mode:
cs: Režim přenosu:

en: Guard interval:
cs: Rozmezí hlídání:

en: Hierarchy:
cs: Hierarchie:

en: PLP (stream ID):
cs: PLP (ID proudu):

en: Partial reception:
cs: Částečný příjem

en: Sound broadcasting:
cs: Vysílání zvuku

en: Layer A Modulation:
cs: Vrstva A Modulace:

en: Layer A FEC rate:
cs: Vrstva A rychlost FEC:

en: Network ID:
cs: ID sítě:

en: Transport stream ID:
cs: ID přenosového proudu:

en: Service ID:
cs: ID služby:

en: Audio channel:
cs: Zvukový kanál:

en: Scrambled:
cs: Pomíchaný:

en: Video PID:
cs: PID videa:

en: Subtitle PID:
cs: PID titulků:

en: Teletext PID:
cs: PID teletextu:

[ctx: @title:window]
en: Configure Television
cs: Nastavit televizi

en: Recording folder:
cs: Složka pro nahrávání:

en: Select Folder
cs: Vybrat složku

en: Time shift folder:
cs: Složka pro časově posunuté přehrávání:

en: xmltv file name (optional):
cs: název souboru xmltv (volitelné):

en: Begin margin (minutes):
cs: Počáteční okraj (minuty):

en: End margin (minutes):
cs: Koncový okraj (minuty):

en: Action after recording finishes:
cs: Činnost po dokončení nahrávání:

en: Use ISO 8859-1 charset instead of ISO 6937:
cs: Použít kódování ISO 8859-1 namísto ISO 6937:

en: Scan data last updated on %1
cs: Data z prohledávání byla naposledy obnovena %1

en: General Options
cs: Obecné volby

en: Automatic Recording
cs: Automatické nahrávání

en: Device %1
cs: Zařízení %1

en: Update Scan Data
cs: Aktualizovat data prohledávání

en: Downloading scan data
cs: Stahují se data z prohledávání

en: Scan data successfully updated. %1 KB received.
    Changes take effect after you have closed
    the configuration dialog.
cs: Data z prohledávání byla úspěšně obnovena. %1 KB přijato.
    Změny se projeví po uzavření dialogu s nastavením.

en: Scan data update failed.
cs: Obnova dat z prohledávání selhala.

en: Name: %1
cs: Název: %1

en: Move Left
cs: Posunout doleva

en: Reset
cs: Vynulovat

en: Move Right
cs: Posunout doprava

en: Device not connected.
cs: Zařízení nepřipojeno.

en: Cable
cs: Kabel

en: Terrestrial
cs: Pozemní

en: Autoscan
cs: Automatické prohledávání

en: Autoscan with 167 kHz Offsets
cs: Automatické prohledávání s vyrovnáním 167 kHz

en: Autoscan Australia
cs: Automatické prohledávat Austrálii

en: Autoscan Italy
cs: Automatické prohledávat Itálii

en: Autoscan Taiwan
cs: Automatické prohledávat Tchajwan

en: Tuner timeout (ms):
cs: Vypršení tuneru (ms):

en: Source:
cs: Zdroj:

en: No Source
cs: Žádný zdroj

en: Name:
cs: Název:

en: Configuration:
cs: Nastavení:

en: DiSEqC Switch
cs: Přepínač DiSEqC

en: USALS Rotor
cs: USALS rotor

en: Positions Rotor
cs: Poziční rotor

en: Disable DiSEqC
cs: Vypnout DiSEqC

en: LNB %1 Settings
cs: LNB %1 nastavení

en: LNB Settings
cs: LNB nastavení

en: Add Satellite
cs: Přidat satelit

en: Satellite
cs: Satelitní

en: Position
cs: Poloha

en: Remove Satellite
cs: Odstranit satelit

en: Latitude:
cs: Šířka:

en: [S -90 ... 90 N]
cs: [J -90 ... 90 S]

en: Longitude:
cs: Délka:

en: [W -180 ... 180 E]
cs: [Z -180 ... 180 V]

en: Low frequency (KHz)
cs: Nízká frekvence (KHz)

en: High frequency (MHz)
cs: Vysoká frekvence (MHz)

en: Switch frequency (MHz)
cs: Přepnout frekvenci (MHz)

en: Detective
cs: Detektivka

en: Adventure
cs: Dobrodružný

en: Comedy
cs: Komedie

en: Classical
cs: Klasika

en: Adult
cs: Dospělý

en: User defined
cs: Nastaveno uživatelem

en: Weather
cs: Počasí

en: Magazine
cs: Časopis

en: Documentary
cs: Dokumentární

en: Discussion
cs: Diskuze

en: User Defined
cs: Definováno uživatelem

en: Quiz
cs: Kvíz

en: Events
cs: Události

en: Football
cs: Fotbal

en: Tennis
cs: Tenis

en: Team
cs: Tým

en: Athletics
cs: Atletika

en: Water
cs: Voda

en: Winter
cs: Zima

en: Preschool
cs: Předškolní

en: 06 to 14
cs: 06 až 14

en: 10 to 16
cs: 10 až 16

en: Educational
cs: Výukový

en: Ballet
cs: Balet

en: Performance
cs: Výkon

en: Religion
cs: Náboženství

en: Traditional
cs: Tradiční

en: Literature
cs: Literatura

en: Cinema
cs: Kino

en: Experimental
cs: Experimentální

en: Press
cs: Stiskněte

en: New Media
cs: Nová média

en: Fashion
cs: Móda

en: Advisory
cs: Informace

en: People
cs: Lidé

en: Nature
cs: Příroda

en: Technology
cs: Technologie

en: Medicine
cs: Lékařství

en: Foreign
cs: Cizí

en: Social
cs: Sociální sítě

en: Language
cs: Jazyk

en: Travel
cs: Cestování

en: Cooking
cs: Vaření

en: Shopping
cs: Nákupy

en: Gardening
cs: Zahradničení

en: Original Language
cs: Původní jazyk

en: Black and White
cs: Černobílá

en: Unpublished
cs: Nepublikováno

en: User Defined 1
cs: Definováno uživatelem 1

en: User Defined 2
cs: Definováno uživatelem 2

en: User Defined 3
cs: Definováno uživatelem 3

en: User Defined 4
cs: Definováno uživatelem 4

en: Undefined
cs: Nedefinovaný

en: Movie
cs: Film

en: News
cs: Novinky

en: Show
cs: Zobrazit

en: Sports
cs: Sporty

en: Children
cs: Potomci

en: Music
cs: Hudba

en: Culture
cs: Kultura

en: Education
cs: Vzdělání

en: Special
cs: Speciální

en: Reserved
cs: Rezervované

en: Mini-series
cs: Minisérie

en: Series
cs: Série

en: Reality show
cs: Realitní show

en: Information
cs: Informace

en: Erotic
cs: Erotika

en: Debate/interview
cs: Debata/rozhovor

en: Other
cs: Jiné

en: Report
cs: Hlášení

en: Biography
cs: Životopis

en: Musical
cs: Muzikál

en: Feminine
cs: Ženský

en: Country
cs: Země

en: Health
cs: Zdraví

en: Interview
cs: Rozhovor

en: Adult cartoon
cs: Animované pro dospělé

en: Interactive
cs: Interaktivní

en: Policy
cs: Chování

en: Genre: %1
cs: Žánr: %1

en: reserved
cs: rezervované

en: 10 years
cs: 10 let

en: 12 years
cs: 12 let

en: 14 years
cs: 14 let

en: 16 years
cs: 16 let

en: 18 years
cs: 18 let

en: violence /
cs: násilí /

en: drugs /
cs: drogy /

[ctx: @title:window]
en: Program Guide
cs: Průvodce programy

en: EPG language:
cs: Jazyk EPG:

en: Any language
cs: Jakýkoliv jazyk

[ctx: @action:inmenu tv show]
en: Record Show
cs: Nahrát pořad

[ctx: @label:textbox]
en: Search:
cs: Hledat:

[ctx: @title:column tv show]
en: Start
cs: Spustit

[ctx: @title:column tv show]
en: Duration
cs: Doba trvání

[ctx: @title:column tv show]
en: Title
cs: Název

[ctx: @info]
en: All devices are used for recordings.
cs: Všechna zařízení jsou používána pro záznam.

[ctx: message box]
en: No available device found.
cs: Nenalezeno vhodné zařízení.

[ctx: @title:window]
en: Recording Schedule
cs: Plán nahrávání

[ctx: @action]
en: New
cs: Nový

[ctx: @title:column recording]
en: Name
cs: Název

[ctx: @title:column tv show]
en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Enabled
cs: Povoleno

[ctx: @title:window recording]
en: Edit Schedule Entry
cs: Upravit údaje v plánu

[ctx: @label recording]
en: Name:
cs: Název:

[ctx: @label tv show]
en: Channel:
cs: Kanál:

[ctx: @label tv show]
en: Start:
cs: Spustit:

[ctx: @label tv show]
en: Duration:
cs: Doba trvání:

[ctx: @label tv show]
en: End:
cs: Konec:

[ctx: @label recording]
en: Repeat:
cs: Opakovat:

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Never
cs: Nikdy

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Daily
cs: Denně

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Channels
cs: Kanály

[ctx: remove all items from a list]
en: Clear
cs: Vyprázdnit

en: Channel Scan
cs: Prohledávání kanálů

en: Start Scan
cs: Spustit vyhledávání

en: Signal:
cs: Signál:

en: Tuned:
cs: Naladěno:

en: Filter
cs: Filtr

en: Free to air
cs: Volně do éteru

en: Radio
cs: Rádio

en: Provider:
cs: Poskytovatel:

en: Add Filtered
cs: Přidat filtrované

en: Add Selected
cs: Přidat vybrané

en: Scan Results
cs: Prohledat výsledky

en: Current Transponder
cs: Současný rádiový odpovídač

en: Stop Scan
cs: Ukončit vyhledávání

en: Program Guide
cs: Průvodce programy

[ctx: dialog]
en: Recording Schedule
cs: Plán nahrávání

en: Instant Record
cs: Okamžité nahrávání

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Television...
cs: Nastavit televizi...

en: Search:
cs: Hledat:

[ctx: osd]
en: Channel: %1_
cs: Kanál: %1_

[ctx: message box]
en: Kaffeine is currently recording programs.
    Do you really want to close the application?
cs: Kaffeine právě nahrává pořady.
    Opravdu si přejete uzavřít aplikaci?

[ctx: message box]
en: Kaffeine has scheduled recordings.
    Do you really want to close the application?
cs: Kaffeine má naplánováno nahrávání pořadů.
    Opravdu si přejete uzavřít aplikaci?

[ctx: osd]
en: Instant Record Started
cs: Okamžité nahrávání zahájeno

[ctx: osd]
en: Instant Record Stopped
cs: Okamžité nahrávání zastaveno

[ctx: %1 is a person; %2 is their character]
en: %1 as %2
cs: %1 jako %2

en: Writer(s)
cs: Spisovatel(é)

en: Producer(s)
cs: Producent(i)

en: Composer(s)
cs: Skladatel(é)

en: Commentator(s)
cs: Komentátor(ři)

en: Guest(s)
cs: Host(é)

en: rating: %1
cs: rodnocení: %1

en: Season %1
cs: Série %1

en:  Episode %1
cs:  Epizoda %1

en: Star rating: %1
cs: Hodnocení hvězdičkami: %1

en: Date: %1
cs: Datum: %1

en: Category: %1
cs: Kategorie: %1

en: Keyword: %1
cs: Klíčové slovo: %1

en: language: %1
cs: Jazyk: %1

en: Original language: %1
cs: Původní jazyk: %1

en: Country: %1
cs: Země: %1

en: Kaffeine
cs: Přehrávač Kaffeine

en: A media player by KDE with digital TV support.
cs: Přehrávač multimédií KDE s podporou digitální TV.

en: (C) 2007-2019 The Kaffeine Authors.
cs: (c) 2007-2019, Autoři Kaffeine.

en: Maintainer
cs: Správce

en: Previous maintainer (for versions 1.x)
cs: Předchozí správce (pro verze 1.x)

en: &1 Play File
cs: &1 Přehrát soubor

en: &2 Play Audio CD
cs: &2 Přehrát audio CD

en: &3 Play Video CD
cs: &3 Přehrát video CD

en: &4 Play DVD
cs: &4 Přehrát DVD

en: &5 Digital TV
cs: &5 Digitální TV

en: &File
cs: &Soubor

[ctx: @action:inmenu]
en: Open URL...
cs: Otevřít URL...

en: Play Audio CD
cs: Přehrát audio CD

en: Play Video CD
cs: Přehrát video CD

en: Play DVD
cs: Přehrát DVD

[ctx: @action:inmenu]
en: Play DVD Folder
cs: Přehrát složku DVD

en: &Playback
cs: &Přehrávání

[ctx: menu bar]
en: Play&list
cs: Seznam sk&ladeb

en: &Television
cs: &Televize

en: &Settings
cs: Nastav&ení

en: Start
cs: Spustit

en: Playback
cs: Přehrávání

en: Playlist
cs: Seznam skladeb

en: Television
cs: Televize

en: Play &File
cs: Přehrát sou&bor

en: Play &Audio CD
cs: Přehrát &audio CD

en: Play &Video CD
cs: Přehrát &video CD

en: Play &DVD
cs: Přehrát &DVD

en: &Watch Digital TV
cs: Sledo&vat Digitální TV

en: &Quit
cs: U&končit

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
cs: Soubory/URL otevřené aplikací budou po použití smazány

en: Start in full screen mode
cs: Spustit v celoobrazovkovém režimu

en: Start in minimal mode
cs: Spouštět v minimálním režimu

en: Start with always on top
cs: Spustit vždy navrchu

[ctx: command line option]
en: Dump dvb data (debug option)
cs: Zahazovat dvb data (ladicí volba)

[ctx: command line option]
en: Play TV channel
cs: Přehrávat TV kanál

[ctx: command line option]
en: (deprecated option)
cs: (nedoporučovaná volba)

[ctx: command line option]
en: Play last tuned TV channel
cs: Přehrávat naposledy naladěný TV kanál

en: Files or URLs to play
cs: Soubory nebo URL pro přehrání

[ctx: @title:window]
en: Open files
cs: Otevřít soubory

[ctx: @title:window]
en: Open URL
cs: Otevřít URL

en: Enter a URL:
cs: Zadejte URL:

en: Previous
cs: Předchozí

en: Play
cs: Přehrát

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Stop
cs: Zastavit

en: Next
cs: Následující

[ctx: 'Playback' menu]
en: Full Screen Mode
cs: Celoobrazovkový režim

[ctx: 'Playback' menu]
en: Minimal Mode
cs: Minimální režim

[ctx: 'Subtitle' menu]
en: Subtitle
cs: Titulky

[ctx: subtitle selection entry]
en: off
cs: vypnuto

[ctx: 'Subtitle' menu]
en: Add subtitle file
cs: Přidat soubor s titulky

[ctx: 'Playback' menu]
en: Audio
cs: Zvuk

[ctx: 'Audio' menu]
en: Audio Device
cs: Zvukové zařízení

[ctx: 'Playback' menu]
en: Audio Device
cs: Zvukové zařízení

[ctx: 'Audio' menu]
en: Increase Volume
cs: Zvýšit hlasitost

[ctx: 'Audio' menu]
en: Decrease Volume
cs: Snížit hlasitost

[ctx: 'Audio' menu]
en: Mute Volume
cs: Ztlumit hlasitost

[ctx: 'Video' menu]
en: Deinterlace
cs: Zrušit proklad

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: disabled
cs: zakázáno

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: discard
cs: zahodit

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: bob
cs: kaňka

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: linear
cs: lineární

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: phosphor
cs: fosfor

[ctx: 'Video' menu]
en: Aspect Ratio
cs: Poměr stran

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: Automatic
cs: Automaticky

en: Video size
cs: Velikost videa

[ctx: Video size]
en: Automatic
cs: Automaticky

[ctx: Video size]
en: Original Size
cs: Původní velikost

en: Volume Slider
cs: Posuvník hlasitosti

[ctx: @action:inmenu]
en: Jump to Position...
cs: Přejít na pozici...

[ctx: playback menu]
en: Skip
cs: Přeskočit

[ctx: submenu of 'Skip']
en: Skip %1s Backward
cs: Přeskočit %1s zpět

[ctx: submenu of 'Skip']
en: Skip %1s Forward
cs: Přeskočit o %1s vpřed

en: Seek Slider
cs: Posuvník přehrávání

[ctx: dvd navigation]
en: DVD Menu
cs: Nabídka DVD

[ctx: dvd navigation]
en: Title
cs: Název

[ctx: dvd navigation]
en: Chapter
cs: Kapitola

[ctx: dvd navigation]
en: Angle
cs: Úhel

en: Switch between elapsed and remaining time display
cs: Přepnout mezi zobrazením uplynulého a zbývajícího času

en: Supported Media Files (*.3ga *.3gp *.3gpp *.669 *.ac3 *.aif *.aiff *.anim1 *.anim2 *.anim3 *.anim4 *.anim5 *.anim6 *.anim7 *.anim8 *.anim9 *.animj *.asf *.asx *.au *.avf *.avi *.bdm *.bdmv *.clpi *.cpi *.divx *.dv *.f4a *.f4b *.f4v *.flac *.flc *.fli *.flv *.it *.lrv *.m15 *.m2t *.m2ts *.m3u *.m3u8 *.m4a *.m4b *.m4v *.med *.mka *.mkv *.mng *.mod *.moov *.mov *.mp+ *.mp2 *.mp3 *.mp4 *.mpc *.mpe *.mpeg *.mpg *.mpga *.mpl *.mpls *.mpp *.mtm *.mts *.nsv *.oga *.ogg *.ogm *.ogv *.ogx *.opus *.pls *.qt *.qtl *.qtvr *.ra *.ram *.rax *.rm *.rmj *.rmm *.rms *.rmvb *.rmx *.rp *.rv *.rvx *.s3m *.shn *.snd *.spl *.stm *.swf *.ts *.tta *.ult *.uni *.vdr *.vlc *.vob *.voc *.wav *.wax *.webm *.wma *.wmv *.wmx *.wv *.wvp *.wvx *.xm *.xspf *.kaffeine *.iso);;All Files (*)
cs: Podporované multimediální soubory (*.3ga *.3gp *.3gpp *.669 *.ac3 *.aif *.aiff *.anim1 *.anim2 *.anim3 *.anim4 *.anim5 *.anim6 *.anim7 *.anim8 *.anim9 *.animj *.asf *.asx *.au *.avf *.avi *.bdm *.bdmv *.clpi *.cpi *.divx *.dv *.f4a *.f4b *.f4v *.flac *.flc *.fli *.flv *.it *.lrv *.m15 *.m2t *.m2ts *.m3u *.m3u8 *.m4a *.m4b *.m4v *.med *.mka *.mkv *.mng *.mod *.moov *.mov *.mp+ *.mp2 *.mp3 *.mp4 *.mpc *.mpe *.mpeg *.mpg *.mpga *.mpl *.mpls *.mpp *.mtm *.mts *.nsv *.oga *.ogg *.ogm *.ogv *.ogx *.opus *.pls *.qt *.qtl *.qtvr *.ra *.ram *.rax *.rm *.rmj *.rmm *.rms *.rmvb *.rmx *.rp *.rv *.rvx *.s3m *.shn *.snd *.spl *.stm *.swf *.ts *.tta *.ult *.uni *.vdr *.vlc *.vob *.voc *.wav *.wax *.webm *.wma *.wmv *.wmx *.wv *.wvp *.wvx *.xm *.xspf *.kaffeine *.iso);;All Files (*)

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Full Screen Mode
cs: Ukončit celoobrazovkový režim

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Minimal Mode
cs: Ukončit minimální režim

[ctx: @title:window]
en: Open subtitle
cs: Otevřít soubor s titulky

en: Subtitles (*.cdg *.idx *.srt *.sub *.utf *.ass *.ssa *.aqt *.jss *.psb *.rt *.smi *.txt *.smil *.stl *.usf *.dks *.pjs *.mpl2 *.mks *.vtt *.ttml *.dfxp
cs: Titulky (*.cdg *.idx *.srt *.sub *.utf *.ass *.ssa *.aqt *.jss *.psb *.rt *.smi *.txt *.smil *.stl *.usf *.dks *.pjs *.mpl2 *.mks *.vtt *.ttml *.dfxp

[ctx: osd]
en: Volume: %1%
cs: Hlasitost: %1%

[ctx: osd]
en: Stopped
cs: Zastaveno

[ctx: osd]
en: Mute On
cs: Zapnout ztlumení

[ctx: osd]
en: Mute Off
cs: Vypnout ztlumení

[ctx: osd message]
en: Deinterlace %1
cs: Zrušit proklad %1

[ctx: osd]
en: Playing
cs: Přehrává se

[ctx: osd]
en: Paused
cs: Pozastaveno

[ctx: @title:window]
en: Jump to Position
cs: Přejít na pozici

en: Enter a position:
cs: Zadejte pozici:

[ctx: playlist track]
en: Title
cs: Název

[ctx: playlist track]
en: Artist
cs: Umělec

[ctx: playlist track]
en: Track Number
cs: Číslo stopy

[ctx: playlist track]
en: Length
cs: Délka

[ctx: playlist browser]
en: Temporary Playlist
cs: Dočasný seznam skladeb

[ctx: playlist menu]
en: Repeat
cs: Opakovat

[ctx: playlist menu]
en: Random
cs: Náhodně

en: Add Subtitle
cs: Přidat titulky

[ctx: @action:inmenu playlist]
en: New
cs: Nový

[ctx: rename an entry in a list]
en: Rename
cs: Přejmenovat

[ctx: playlist browser]
en: Unnamed Playlist
cs: Nepojmenovaný seznam skladeb

[ctx: file filter]
en: Subtitle Files
cs: Soubory titulků

[ctx: file filter]
en: *.xspf|XSPF Playlist
    *.m3u|M3U Playlist
    *.pls|PLS Playlist
cs: *.xspf|Seznam skladeb XSPF
    *.m3u|Seznam skladeb M3U
    *.pls|Seznam skladeb PLS

[ctx: message box]
en: Please install the Qt SQLite plugin.
cs: Prosím, nainstalujte modul SQLite.

[ctx: message box]
en: Cannot open the SQLite database.
cs: Nepovedlo se otevřít databázi SQLite.
