kaffeine - en to et translation catalogue (446 entries)

en: Cannot start mplayer process.
et: Mplayeri protsessi käivitamine nurjus.

en: Subtitle %1
et: Subtiitrid %1

en: CD track %1
et: CD rada %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Kaffeine
et: Kaffeine seadistamine

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Normal Mode
et: Tavaline režiim

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Minimal Mode
et: Minimaalne režiim

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Full Screen Mode
et: Täisekraanirežiim

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Remember Last Setting
et: Viimane seadistus jäetakse meelde

[ctx: @label:listbox]
en: Startup display mode:
et: Režiim käivitamisel:

[ctx: @label:spinbox]
en: Short skip duration:
et: Lühikese hüppe kestus:

[ctx: @label:spinbox]
en: Long skip duration:
et: Pika hüppe kestus:

[ctx: @title:group]
en: General
et: Üldine

[ctx: @label:textbox]
en: Log messages:
et: Logiteated:

[ctx: @action:button]
en: Show dmesg
et: Näita dmesg'i

[ctx: @title:group]
en: Diagnostics
et: Diagnostika

[ctx: @label:textbox]
en: LibVLC arguments:
et: LibVLC argumendid:

[ctx: @label:textbox]
en: NOTE: Kaffeine should be restarted for the new arguments to take effect
et: Märkus: uute argumentide rakendamiseks tuleb Kaffeine taaskäivitada.

[ctx: @title:column tv show]
en: Channel
et: Kanal

[ctx: @action]
en: Edit
et: Muuda

[ctx: @action]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: @info]
en: The channels will be sorted by number to allow drag and drop.
    Do you want to continue?
et: Kanalid sorditakse numbri järgi, et neid oleks võimalik lohistada.
    Kas jätkata?

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Circular left
et: Ringpolarisatsioon vastupäeva

en: Circular right
et: Ringpolarisatsioon päripäeva

en: Off
et: Väljas

[ctx: @title:window]
en: Edit Channel
et: Kanali muutmine

[ctx: @label tv channel]
en: Name:
et: Nimi:

[ctx: @label tv channel]
en: Source:
et: Allikas:

en: Frequency (MHz):
et: Sagedus (MHz):

en: Symbol rate (kS/s):
et: Sümbolikiirus (kS/s):

en: Modulation:
et: Modulatsioon:

en: FEC rate:
et: FEC kiirus:

en: Polarization:
et: Polarisatsioon:

en: Bandwidth:
et: Ribalaius:

en: FEC rate LP:
et: FEC kiiruse LP:

en: Transmission mode:
et: Ülekandeviis:

en: Guard interval:
et: Kaitseintervall:

en: Hierarchy:
et: Hierarhia:

en: PLP (stream ID):
et: PLP (voo ID):

en: Partial reception:
et: Osaline vastuvõtt:

en: Sound broadcasting:
et: Heli levitamine:

en: SB channel ID:
et: SB kanali ID:

en: SB index:
et: SB indeks:

en: SB count:
et: SB arv:

en: Layer A Modulation:
et: Kiht A modulatsioon:

en: Layer A FEC rate:
et: Kiht A FEC kiirus:

en: Layer A segments:
et: Kiht A segmendid:

en: Layer A interleaving:
et: Kiht A vaheldamine:

en: Layer B Modulation:
et: Kiht B modulatsioon:

en: Layer B FEC rate:
et: Kiht B FEC kiirus:

en: Layer B segments:
et: Kiht B segmendid:

en: Layer B interleaving:
et: Kiht B vaheldamine:

en: Layer C Modulation:
et: Kiht C modulatsioon:

en: Layer C FEC rate:
et: Kiht C FEC kiirus:

en: Layer C segments:
et: Kiht C segmendid:

en: Layer C interleaving:
et: Kiht C vaheldamine:

en: Network ID:
et: Võrgu ID:

en: Transport stream ID:
et: Transpordivoo ID:

en: Service ID:
et: Teenuse ID:

en: Audio channel:
et: Helikanal:

en: Scrambled:
et: Kodeeritud:

en: Subtitle PID:
et: Subtiitri PID:

en: Teletext PID:
et: Teleteksti PID:

[ctx: @title:window]
en: Configure Television
et: TV seadistamine

en: Recording folder:
et: Salvestuste kataloog:

en: Select Folder
et: Vali kataloog

en: Time shift folder:
et: Korduste kataloog:

en: xmltv file name (optional):
et: xmltv faili nimi (pole kohustuslik)

en: Add optional file to allow reading EPG data from xmltv files
et: Lisafaili lisamine xmltv-failide telekavaandmete lugemise võimaldamiseks

en: Disable parsing EPG data from MPEG-TS tables:
et: MPEG-TS tabelite telekavaandmete parsimise keelamine:

en: Use this if your TV provider doesn't broadcast reliable EPG data
et: Seda tasuks kasutada, kui televisiooniteenuse pakkuja ei edasta usaldusväärseid telekavandmeid

en: Begin margin (minutes):
et: Alguse lõtk (minutites):

en: End margin (minutes):
et: Lõpu lõtk (minutites):

en: Naming style for recordings:
et: Salvestistele nime andmise stiil:

en: The following substitutions work: "%year" for year (YYYY) and the following: %month, %day, %hour, %min, %sec, %channel and %title
et: Kasutada saab järgmisi kohatäitjaid: "%year" aasta (YYYY) tarbeks, ja ka järgmised: %month, %day, %hour, %min, %sec, %channel ja %title

en: Action after recording finishes:
et: Toiming pärast salvestamise lõppu:

en: Leave empty for no command.
et: Tühjaksjätmise korral ühtegi käsku ei anta.

en: Use ISO 8859-1 charset instead of ISO 6937:
et: ISO 8859-1 märgistiku kasutamine ISO 6937 asemel:

en: Create info files to accompany EPG recordings:
et: Infofailide loomine telekava salvestuste tarbeks:

en: Scan channels when idle to fetch fresh EPG data:
et: Jõudeajal kanalite uurimine värskete telekavaandmete hankimiseks:

en: Scan data last updated on %1
et: Uuringuandmeid uuendati viimati %1

en: Update Scan Data over Internet
et: Uuringuandmete uuendamine internetist

en: Edit Scanfile
et: Uuringufaili muutmine

en: You can add channels manually to this file before scanning for them.
et: Sellesse faili võib lisada käsitsi kanaleid enne nende tegelikku otsimist.

en: General Options
et: Üldised valikud

en: Automatic Recording
et: Automaatne salvestamine

en: Device %1
et: Seade %1

[ctx: @action]
en: Add new Regex
et: Lisa uus regulaaravaldis

en: Add another regular expression.
et: Uue regulaaravaldise lisamine.

[ctx: @action]
en: Remove Regex
et: Eemalda regulaaravaldis

en: Remove checked regular expressions.
et: Märgitud regulaaravaldise eemaldamine.

en: Update Scan Data
et: Uuringuandmete uuendamine

en: Downloading scan data
et: Uuringuandmete allalaadimine

en: Scan data update failed.
et: Uuringuandmete uuendamine nurjus.

en: Name: %1
et: Nimi: %1

en: Move Left
et: Liiguta vasakule

en: Reset
et: Lähtesta

en: Move Right
et: Liiguta paremale

en: Device not connected.
et: seade pole ühendatud.

en: Cable
et: Kaabel

en: Terrestrial (T2)
et: Maapealne (T2)

en: Terrestrial
et: Maapealne

en: Autoscan
et: Automaatuuring

en: Autoscan with 167 kHz Offsets
et: Automaatuuring 167 kHz nihkega

en: Autoscan Australia
et: Austraalia automaatuurimine

en: Autoscan Italy
et: Itaalia automaatuurimine

en: Autoscan Taiwan
et: Taiwani automaatuurimine

en: Tuner timeout (ms):
et: Tuuneri ajaületus (ms):

en: Source:
et: Allikas:

en: No Source
et: Allikas puudub

en: Name:
et: Nimi:

en: Use Higher LNBf voltage:
et: Kõrgema LNBf pinge kasutamine:

en: On some DVB devices, there's an extra control that allows to increase the 
    voltage sent to LNBf, in order to compensate for cabling loss. This tri-state
    button defaults to not use it. It may be set to:
    - normal mode (unchecked);
    - higher voltage mode (checked);
    - tristate (don't send the control).
et: Mõnel DVB-seadmel on täiendav juhtelement, mis võimaldab suurendada 
    LNBf-ile saadetavat pinget tasakaalustamaks võimalikke kaablikadusid.
    See kolme olekuga nupp vaikimisi keelab selle kasutamise. Valikud on järgmised:
    - tavaline režiim (märkimata),
    - kõrgema pinge režiim (märgitud),
    - kolmas olek (juhtkäsku ei saadeta).

en: Configuration:
et: Seadistus:

en: DiSEqC Switch
et: DiSEqC lüliti

en: USALS Rotor
et: USALS rootor

en: Positions Rotor
et: Positsioonirootor

en: Disable DiSEqC
et: DiSEqC keelamine

en: LNB %1 Settings
et: LNB %1 seadistused

en: LNB Settings
et: LNB seadistused

en: Add Satellite
et: Lisa satelliit

en: Satellite
et: Satelliit

en: Position
et: Positsioon

en: Remove Satellite
et: Eemalda satelliit

en: Your position:
et: Sinu asukoht:

en: Latitude:
et: Laiuskraad:

en: Longitude:
et: Pikkuskraad:

en: Low frequency (KHz)
et: Madalsagedus (KHz)

en: High frequency (MHz)
et: Kõrgsagedus (MHz)

en: Switch frequency (MHz)
et: Lülitamissagedus (MHz)

en: Low range: %1 MHz to %2 MHz
et: Madalsagedusvahemik: %1 MHz kuni %2 MHz

en: High range: %1 MHz to %2 MHz
et: Kõrgsagedusvahemik: %1 MHz kuni %2 MHz

en: Detective
et: Detektiiv

en: Adventure
et: Seiklus

en: Science Fiction
et: Ulme

en: Comedy
et: Komöödia

en: Soap
et: Seebiooper

en: Romance
et: Romantika

en: Classical
et: Klassika

en: Adult
et: Täiskasvanutele

en: User defined
et: Kasutaja määratud

en: Weather
et: Ilm

en: Magazine
et: Uudistemagasin

en: Documentary
et: Dokumentaal

en: Discussion
et: Arutlus

en: User Defined
et: Kasutaja määratud

en: Quiz
et: Mälumäng

en: Variety
et: Varietee

en: Talk
et: Jutusaade

en: Events
et: Sündmused

en: Football
et: Jalgpall

en: Team
et: Meeskondlikud

en: Athletics
et: Kergejõustik

en: Motor
et: Motosport

en: Water
et: Veesport

en: Winter
et: Talisport

en: Equestrian
et: Ratsasport

en: Martial
et: Võitlussport

en: Preschool
et: Eelkooliealistele

en: 06 to 14
et: 06 kuni 14

en: 10 to 16
et: 10 kuni 16

en: Educational
et: Õppesaated

en: Cartoons
et: Multifilmid

en: Jazz
et: Džäss

en: Opera
et: Ooper

en: Ballet
et: Ballett

en: Performance
et: Esinemiskunst

en: Fine Arts
et: Kaunid kunstid

en: Religion
et: Ususaated

en: Traditional
et: Pärimus

en: Literature
et: Kirjandus

en: Cinema
et: Kino

en: Experimental
et: Eksperimentaalne

en: Press
et: Ajakirjandus

en: New Media
et: Uus meedia

en: Fashion
et: Mood

en: Advisory
et: Nõuanded

en: People
et: Inimesed

en: Nature
et: Loodus

en: Technology
et: Tehnoloogia

en: Medicine
et: Meditsiin

en: Foreign
et: Välismaa

en: Social
et: Ühiskond

en: Further
et: Areng

en: Language
et: Keel

en: Travel
et: Reisimine

en: Handicraft
et: Käsitöö

en: Motoring
et: Masinad

en: Cooking
et: Toiduvalmistamine

en: Shopping
et: Ostlemine

en: Gardening
et: Aiandus

en: Original Language
et: Algkeel

en: Black and White
et: Must-valge

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Planostereoscopic
et: Plano-stereoskoopiline

en: User Defined 1
et: Kasutaja määratud 1

en: User Defined 2
et: Kasutaja määratud 2

en: User Defined 3
et: Kasutaja määratud 3

en: User Defined 4
et: Kasutaja määratud 4

en: Undefined
et: Määramata

en: Movie
et: Film

en: News
et: Uudised

en: Show
et: Meelelahutus

en: Sports
et: Sport

en: Children
et: Lastele

en: Music
et: Muusika

en: Culture
et: Kultuur

en: Education
et: Õppesaated

en: Leisure
et: Puhkus

en: Special
et: Spetsiaalne

en: Reserved
et: Reserveeritud

en: Soap opera
et: Seebiooper

en: Mini-series
et: Miniseriaal

en: Series
et: Seriaal

en: Reality show
et: Tõsielusaade

en: Information
et: Teave

en: Comical
et: Koomika

en: Erotic
et: Erootika

en: Raffle, television sales, prizing
et: Loterii, telemüük, auhinnamängud

en: Debate/interview
et: Arutlus/intervjuu

en: Other
et: Muu

en: Report
et: Reportaaž

en: Biography
et: Elulugu

en: Educative
et: Harivad

en: Auditorium
et: Auditoorium

en: Musical
et: Muusikal

en: Making of
et: Teose valmimislugu

en: Feminine
et: Naistele

en: Game show
et: Mängusaade

en: Country
et: Maaelu

en: Health
et: Tervis

en: Raffle
et: Loterii

en: Television sales
et: Telemüük

en: Prizing
et: Auhinnamäng

en: Interview
et: Intervjuu

en: Adult cartoon
et: Multifilmid täikasvanutele

en: Interactive
et: Interaktiivne

en: Policy
et: Poliitika

en: Genre: %1
et: Žanr: %1

en: reserved
et: reserveeritud

en: all audiences
et: igasugusele publikule

en: 10 years
et: 10-aastastele

en: 12 years
et: 12-aastastele

en: 14 years
et: 14-aastastele

en: 16 years
et: 16-aastastele

en: 18 years
et: 18- aastastele

en: Country %1: not rated
et: Riik %1: piirangud puuduvad

en: violence /
et: vägivald /

en: sex /
et: seks /

en: drugs /
et: narkootikumid /

en: Country %1: rating: %2%3
et: Riik %1: piirang: %2%3

en: Country %1: rating: %2 years.
et: Riik %1: piirang: %2-aastastele.

[ctx: @title:window]
en: Program Guide
et: Telekava

en: EPG language:
et: Telekava keel:

en: Any language
et: Suvaline keel

en: Show channels with empty EPG data
et: Tühja telekavaga kanalite näitamine

[ctx: @action:inmenu tv show]
en: Record Show
et: Salvesta saade

[ctx: @label:textbox]
en: Search:
et: Otsing:

[ctx: @title:column tv show]
en: Start
et: Algus

[ctx: @title:column tv show]
en: Duration
et: Kestus

[ctx: @title:column tv show]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: @info]
en: All devices are used for recordings.
et: Kõiki seadmeid kasutatakse salvestamiseks

[ctx: @info]
en: Didn't find a device with valid settings or access permissions are wrong.
    
    Please check the Configure Television window.
et: Kehtivate seadistustega seadet ei leitud või ei ole õigused korras.
    
    Palun kontrolli televisiooni seadistamise aknas, kas kõik on õige.

[ctx: message box]
en: No available device found.
et: Ühtegi seadet ei leitud.

[ctx: @title:window]
en: Recording Schedule
et: Kava salvestamine

[ctx: @action]
en: New
et: Uus

[ctx: @title:column recording]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:column tv show]
en: Disabled
et: Keelatud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

[ctx: @title:window recording]
en: Edit Schedule Entry
et: Kavakirje muutmine

[ctx: @label recording]
en: Name:
et: Nimi:

[ctx: @label tv show]
en: Channel:
et: Kanal:

[ctx: @label tv show]
en: Start:
et: Algus:

[ctx: @label tv show]
en: Duration:
et: Kestus:

[ctx: @label tv show]
en: End:
et: Lõpp:

[ctx: @label recording]
en: Repeat:
et: Kordus:

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Never
et: Mitte kunagi

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Daily
et: Iga päev

en: Provider
et: Pakkuja

en: Channels
et: Kanalid

[ctx: remove all items from a list]
en: Clear
et: Puhasta

en: Channel Scan
et: Kanaliuuring

en: Search transponders for other Networks
et: Teiste võrkude transponderite otsimine

en: On certain networks, it is possible that some transponders are encoded on separate Network Information Tables (other NITs). This is more common on DVB-C systems. Clicking on this icon will change the scan algorithm to take those other NIT data into account. Please notice that the scan will be a lot more slow if enabled.
et: Mõnes võrgus võivad mõned transponderid olla kodeeritud omaette võrguteabetabelitesse (Network Information Tables, NIT). See on levinum DVB-C süsteemides. Sellele ikoonile klõpsates saab uurimisalgoritmi muuta, et see võtaks ka teisi NIT-andmeid arvesse. Palun arvesta, et selle lubamisel võib uurimine võtta palju rohkem aega.

en: Start Scan
et: Käivita uuring

en: Signal:
et: Signaal:

en: Tuned:
et: Häälestatud:

en: Free to air
et: Tasuta vastuvõetav

en: Radio
et: Raadio

en: Provider:
et: Pakkuja:

en: Add Filtered
et: Lisa filtreeritud

en: Add Selected
et: Lisa valitud

en: Scan Results
et: Uurimise tulemused

en: Current Transponder
et: Aktiivne transponder

en: Stop Scan
et: Peata uuring

en: Program Guide
et: Telekava

[ctx: dialog]
en: Recording Schedule
et: Kava salvestamine

en: Instant Record
et: Otsesalvestus

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Television...
et: TV seadistamine...

en: Search:
et: Otsing:

[ctx: osd]
en: Channel: %1_
et: Kanal: %1_

[ctx: message box]
en: Kaffeine is currently recording programs.
    Do you really want to close the application?
et: Kaffeine salvestab parajasti programme.
    Kas tõesti rakendus sulgeda?

[ctx: message box]
en: Kaffeine has scheduled recordings.
    Do you really want to close the application?
et: Kaffeinel on peagi ette nähtud salvestamine.
    Kas tõesti rakendus sulgeda?

[ctx: osd]
en: Instant Record Started
et: Otsesalvestus käivitatud

[ctx: osd]
en: Instant Record Stopped
et: Otsesalvestus peatatud

[ctx: %1 is a person; %2 is their character]
en: %1 as %2
et: %1 kui %2

en: Director(s)
et: Režissöör(id)

en: Actor(s)
et: Näitleja(d)

en: Writer(s)
et: Stsenarist(id)

en: Adapter(s)
et: Adapteerija(d)

en: Producer(s)
et: Podutsen(t/did)

en: Composer(s)
et: Helilooja(d)

en: Editor(s)
et: Toimetaja(d)

en: Presenter(s)
et: Esineja(d)

en: Commentator(s)
et: Kommentaator(id)

en: Guest(s)
et: Külali(ne/sed)

en: rating: %1
et: piirang: %1

en: Season %1
et: Hooaeg %1

en:  Episode %1
et:  Seeria %1

en: Star rating: %1
et: Piirang: %1

en: Date: %1
et: Kuupäev: %1

en: Category: %1
et: Kategooria: %1

en: Keyword: %1
et: Võtmesõna: %1

en: language: %1
et: keel: %1

en: Original language: %1
et: Algkeel: %1

en: Country: %1
et: Riik: %1

en: A media player by KDE with digital TV support.
et: KDE multimeediamängija digitaal-TV toetusega.

en: (C) 2007-2019 The Kaffeine Authors.
et: (C) 2007-2019: Kaffeine autorid

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Previous maintainer (for versions 1.x)
et: Endine hooldaja (1.x versioonid)

en: &1 Play File
et: &1 Faili esitamine

en: Open dialog to play a file
et: Dialoogi avamine esitatava faili valimiseks

en: &2 Play Audio CD
et: &2 Audio-CD esitamine

en: Start playing an audio CD. It assumes that the CD is already there at the CD drive
et: Audio-CD esitamine. Eeldatakse, et CD on juba seadmesse asetatud

en: &3 Play Video CD
et: &3 Video-CD esitamine

en: Start playing a Video CD. It assumes that the CD is already there at the CD drive
et: Video-CD esitamine. Eeldatakse, et CD on juba seadmesse asetatud

en: &4 Play DVD
et: &4 DVD esitamine

en: Start playing a DVD. It assumes that the DVD is already there at the DVD drive
et: DVD esitamine. Eeldatakse, et DVD on juba seadmesse asetatud

en: &5 Digital TV
et: &5 DigiTV

en: &File
et: &Fail

[ctx: @action:inmenu]
en: Open URL...
et: Ava URL...

en: Play Audio CD
et: Audio-CD esitamine

en: Play Video CD
et: Video-CD esitamine

en: Play DVD
et: DVD esitamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Play DVD Folder
et: DVD kausta esitamine

en: &Playback
et: &Esitus

[ctx: menu bar]
en: Play&list
et: &Esitusnimekiri

en: &Television
et: &Televisioon

en: &Settings
et: &Seadistused

en: Start
et: Käivita

en: Playback
et: Taasesitus

en: Playlist
et: Esitusnimekiri

en: Television
et: Televisioon

en: Play &File
et: &Faili esitamine

en: Play &Audio CD
et: &Audio-CD esitamine

en: Play &Video CD
et: V&ideo-CD esitamine

en: Play &DVD
et: &DVD esitamine

en: &Watch Digital TV
et: Di&gitaal-TV vaatamine

en: &Quit
et: &Välju

en: Enable all debug messages. Please notice that Kaffeine also allows enabling debug messages per category, by using the environment var:
    QT_LOGGING_RULES=kaffeine.category.debug=true
    where 'category' can be:
et: Kõigi silumisteadete lubamine. Palun arvesta, et Kaffeine võimaldab silumisteadete lubamist ka kategooriate järgi, kasutades selleks keskkonnamuutujat:
    QT_LOGGING_RULES=kaffeine.category.debug=true,
    kus 'category' võib olla:

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
et: Rakenduse avatud failid/URL-id kustutatakse pärast kasutamist

en: Start in full screen mode
et: Käivitamine täisekraanirežiimis

en: Start in minimal mode
et: Käivitamine minimeeritud režiimis

en: Start with always on top
et: Käivitamine alati teiste peal

[ctx: command line option]
en: Dump dvb data (debug option)
et: DVB andmete salvestamine (silumisvalik)

[ctx: command line option]
en: Play TV channel
et: Telekanali esitamine

[ctx: command line option]
en: (deprecated option)
et: (iganenud võti)

[ctx: command line option]
en: Play last tuned TV channel
et: Viimati vaadatud telekanali esitamine

en: Files or URLs to play
et: Esitatavad failid või URL-id

[ctx: @title:window]
en: Open files
et: Failide avamine

[ctx: @title:window]
en: Open URL
et: URL-i avamine

en: Enter a URL:
et: Sisesta URL:

en: Previous
et: Eelmine

en: Play
et: Esitus

en: Pause
et: Paus

en: Stop
et: Peata

en: Next
et: Järgmine

[ctx: 'Playback' menu]
en: Full Screen Mode
et: Täisekraanirežiim

[ctx: 'Playback' menu]
en: Minimal Mode
et: Minimaalne režiim

[ctx: 'Subtitle' menu]
en: Subtitle
et: Subtiitrid

[ctx: subtitle selection entry]
en: off
et: väljas

[ctx: 'Subtitle' menu]
en: Add subtitle file
et: Lisa subtiitrifail

[ctx: 'Playback' menu]
en: Audio
et: Heli

[ctx: 'Audio' menu]
en: Audio Device
et: Heliseade

[ctx: 'Playback' menu]
en: Audio Device
et: Heliseade

[ctx: 'Audio' menu]
en: Increase Volume
et: Heli juurde

[ctx: 'Audio' menu]
en: Decrease Volume
et: Heli maha

[ctx: 'Audio' menu]
en: Mute Volume
et: Heli tummaks

[ctx: 'Video' menu]
en: Deinterlace
et: Ülerealaotuse eemaldamine

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: disabled
et: keelatud

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: discard
et: hüljatud

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: linear
et: lineaarne

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: phosphor
et: fosfor

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: mean
et: keskmine

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: blend
et: sulandumine

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: Inverse telecine
et: Taguspidi telesiinimine

[ctx: 'Video' menu]
en: Aspect Ratio
et: Mastaap (kuvasuhe)

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: Automatic
et: Automaatne

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: 2.21:1
et: 2,21:1

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: 2.35:1
et: 2,35:1

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: 2.39:1
et: 2,39:1

en: Video size
et: Video suurus

[ctx: Video size]
en: Automatic
et: Automaatne

[ctx: Video size]
en: Original Size
et: Algsuurus

en: Volume Slider
et: Helitugevuse liugur

[ctx: @action:inmenu]
en: Jump to Position...
et: Hüppa asukohta...

[ctx: playback menu]
en: Skip
et: Jäta vahele

[ctx: submenu of 'Skip']
en: Skip %1s Backward
et: Hüppa %1 sek tagasi

[ctx: submenu of 'Skip']
en: Skip %1s Forward
et: Hüppa %1 sek edasi

en: Seek Slider
et: Otsimisliugur

[ctx: dvd navigation]
en: DVD Menu
et: DVD menüü

[ctx: dvd navigation]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: dvd navigation]
en: Chapter
et: Peatükk

[ctx: dvd navigation]
en: Angle
et: Nurk

en: Switch between elapsed and remaining time display
et: Lülitamine kulunud ja jäänud aja näitamise vahel

en: Supported Media Files (*.3ga *.3gp *.3gpp *.669 *.ac3 *.aif *.aiff *.anim1 *.anim2 *.anim3 *.anim4 *.anim5 *.anim6 *.anim7 *.anim8 *.anim9 *.animj *.asf *.asx *.au *.avf *.avi *.bdm *.bdmv *.clpi *.cpi *.divx *.dv *.f4a *.f4b *.f4v *.flac *.flc *.fli *.flv *.it *.lrv *.m15 *.m2t *.m2ts *.m3u *.m3u8 *.m4a *.m4b *.m4v *.med *.mka *.mkv *.mng *.mod *.moov *.mov *.mp+ *.mp2 *.mp3 *.mp4 *.mpc *.mpe *.mpeg *.mpg *.mpga *.mpl *.mpls *.mpp *.mtm *.mts *.nsv *.oga *.ogg *.ogm *.ogv *.ogx *.opus *.pls *.qt *.qtl *.qtvr *.ra *.ram *.rax *.rm *.rmj *.rmm *.rms *.rmvb *.rmx *.rp *.rv *.rvx *.s3m *.shn *.snd *.spl *.stm *.swf *.ts *.tta *.ult *.uni *.vdr *.vlc *.vob *.voc *.wav *.wax *.webm *.wma *.wmv *.wmx *.wv *.wvp *.wvx *.xm *.xspf *.kaffeine *.iso);;All Files (*)
et: Toetatud meediafailid (*.3ga *.3gp *.3gpp *.669 *.ac3 *.aif *.aiff *.anim1 *.anim2 *.anim3 *.anim4 *.anim5 *.anim6 *.anim7 *.anim8 *.anim9 *.animj *.asf *.asx *.au *.avf *.avi *.bdm *.bdmv *.clpi *.cpi *.divx *.dv *.f4a *.f4b *.f4v *.flac *.flc *.fli *.flv *.it *.lrv *.m15 *.m2t *.m2ts *.m3u *.m3u8 *.m4a *.m4b *.m4v *.med *.mka *.mkv *.mng *.mod *.moov *.mov *.mp+ *.mp2 *.mp3 *.mp4 *.mpc *.mpe *.mpeg *.mpg *.mpga *.mpl *.mpls *.mpp *.mtm *.mts *.nsv *.oga *.ogg *.ogm *.ogv *.ogx *.opus *.pls *.qt *.qtl *.qtvr *.ra *.ram *.rax *.rm *.rmj *.rmm *.rms *.rmvb *.rmx *.rp *.rv *.rvx *.s3m *.shn *.snd *.spl *.stm *.swf *.ts *.tta *.ult *.uni *.vdr *.vlc *.vob *.voc *.wav *.wax *.webm *.wma *.wmv *.wmx *.wv *.wvp *.wvx *.xm *.xspf *.kaffeine *.iso);;Kõik failid (*)

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Full Screen Mode
et: Välju täisekraanirežiimist

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Minimal Mode
et: Välju minimaalsest režiimist

[ctx: @title:window]
en: Open subtitle
et: Subtiitrite avamine

en: Subtitles (*.cdg *.idx *.srt *.sub *.utf *.ass *.ssa *.aqt *.jss *.psb *.rt *.smi *.txt *.smil *.stl *.usf *.dks *.pjs *.mpl2 *.mks *.vtt *.ttml *.dfxp
et: Subtiitrid (*.cdg *.idx *.srt *.sub *.utf *.ass *.ssa *.aqt *.jss *.psb *.rt *.smi *.txt *.smil *.stl *.usf *.dks *.pjs *.mpl2 *.mks *.vtt *.ttml *.dfxp

[ctx: osd]
en: Volume: %1%
et: Helitugevus: %1

[ctx: osd]
en: Stopped
et: Peatatud

[ctx: osd]
en: Mute On
et: Heli välja

[ctx: osd]
en: Mute Off
et: Heli sisse

[ctx: osd message]
en: Deinterlace %1
et: %1 ülerealaotuse eemaldamine

[ctx: osd]
en: Playing
et: Esitus

[ctx: osd]
en: Paused
et: Paus

[ctx: @title:window]
en: Jump to Position
et: Hüpe asukohta

en: Enter a position:
et: Asukoht:

[ctx: playlist track]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: playlist track]
en: Artist
et: Esitaja

[ctx: playlist track]
en: Track Number
et: Raja number

[ctx: playlist track]
en: Length
et: Pikkus

[ctx: playlist browser]
en: Temporary Playlist
et: Ajutine esitusnimekiri

[ctx: playlist menu]
en: Repeat
et: Kordus

[ctx: playlist menu]
en: Random
et: Juhuslik

en: Add Subtitle
et: Lisa subtiitrid

[ctx: @action:inmenu playlist]
en: New
et: Uus

[ctx: rename an entry in a list]
en: Rename
et: Nimeta ümber

[ctx: playlist browser]
en: Unnamed Playlist
et: Nimetu esitusnimekiri

[ctx: file filter]
en: Subtitle Files
et: Subtiitrifailid

[ctx: file filter]
en: *.xspf|XSPF Playlist
    *.m3u|M3U Playlist
    *.pls|PLS Playlist
et: *.xspf|XSPF esitusnimekiri
    *.m3u|M3U esitusnimekiri
    *.pls|PLS esitusnimekiri

[ctx: message box]
en: Please install the Qt SQLite plugin.
et: Palun paigalda Qt SQLite'i plugin.

[ctx: message box]
en: Cannot open the SQLite database.
et: SQLite'i andmebaasi avamine nurjus.
