kaffeine - en to ka translation catalogue (412 entries)

en: Cannot start mplayer process.
ka: Mplayer-ის პროცესის გაშვების შეცდომა.

en: Subtitle %1
ka: სუბტიტრები: %1

en: CD track %1
ka: CD ტრეკი %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Kaffeine
ka: Kaffeine-ის მორგება

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Normal Mode
ka: ნორმალური რეჟიმი

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Minimal Mode
ka: მინიმალური რეჟიმი

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Full Screen Mode
ka: მთელი ეკრანის რეჟიმი

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Remember Last Setting
ka: ბოლო პარამეტრის დამახსოვრება

[ctx: @label:listbox]
en: Startup display mode:
ka: გაშვების ჩვენების რეჟიმი:

[ctx: @label:spinbox]
en: Short skip duration:
ka: გადახვევის მოკლე ბიჯი:

[ctx: @label:spinbox]
en: Long skip duration:
ka: გადახვევის გრძელი ბიჯი:

[ctx: @title:group]
en: General
ka: მთავარი

[ctx: @label:textbox]
en: Log messages:
ka: ჟურნალის შეტყობინებები:

[ctx: @action:button]
en: Show dmesg
ka: Dmesg-ის ჩვენება

[ctx: @title:group]
en: Diagnostics
ka: დიაგნოსტიკა

[ctx: @label:textbox]
en: LibVLC arguments:
ka: LibVLC -ის არგუმენტები:

[ctx: @title:column tv show]
en: Channel
ka: არხი

[ctx: @title:column tv channel]
en: Number
ka: რიცხვი

[ctx: @action]
en: Edit
ka: ჩასწორება

[ctx: @action]
en: Remove
ka: წაშლა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Circular left
ka: მარცხენა წრიული

en: Circular right
ka: მარჯვენა წრიული

en: Off
ka: გამორთული

[ctx: @title:window]
en: Edit Channel
ka: არხის ჩასწორება

[ctx: @label tv channel]
en: Name:
ka: სახელი:

[ctx: @label tv channel]
en: Number:
ka: რიცხვი:

[ctx: @label tv channel]
en: Source:
ka: წყარო:

en: Frequency (MHz):
ka: სიხშირე (MHz):

en: Symbol rate (kS/s):
ka: სიმბოლოების სიჩქარე (კს/წმ)

en: Modulation:
ka: მოდულაცია:

en: FEC rate:
ka: FEC-ის სიჩქარე:

en: Polarization:
ka: პოლარიზაცია:

en: Roll-off:
ka: დაცემა:

en: Bandwidth:
ka: გამტარობა:

en: FEC rate LP:
ka: FEC-ის სიჩქარე LP:

en: Transmission mode:
ka: გადაცემის რეჟიმი:

en: Hierarchy:
ka: იერარქია:

en: PLP (stream ID):
ka: PLP (ნაკადის ID):

en: Partial reception:
ka: ნაწილობრივი მიღება:

en: Sound broadcasting:
ka: ხმის მაუწყებლობა:

en: SB channel ID:
ka: SB არხის ID:

en: SB index:
ka: SB ინდექსი:

en: Layer A Modulation:
ka: A ფენის მოდულაცია:

en: Layer A FEC rate:
ka: A ფენის FEC სიჩქარე:

en: Layer A segments:
ka: A ფენის სეგმენტები:

en: Layer B Modulation:
ka: B ფენის მოდულაცია:

en: Layer B FEC rate:
ka: B ფენის FEC სიჩქარე:

en: Layer B segments:
ka: B ფენის სეგმენტები:

en: Layer C Modulation:
ka: C ფენის მოდულაცია:

en: Layer C FEC rate:
ka: C ფენის FEC სიჩქარე:

en: Layer C segments:
ka: C ფენის სეგმენტები:

en: Network ID:
ka: ქსელის ID:

en: Transport stream ID:
ka: ტრანსპორტის ნაკადის ID:

en: Service ID:
ka: სერვისის ID:

en: Audio channel:
ka: აუდიო არხი:

en: Scrambled:
ka: დაშიფვრა:

en: Video PID:
ka: ვიდეოს PID:

en: Subtitle PID:
ka: სუბტიტრის PID:

en: Teletext PID:
ka: ტელეტექსტის PID:

[ctx: @title:window]
en: Configure Television
ka: ტელევიზიის მორგება

en: Recording folder:
ka: ჩაწერის საქაღალდე:

en: Select Folder
ka: აირჩიეთ საქაღალდე

en: Time shift folder:
ka: დროის წანაცვლების საქაღალდე:

en: xmltv file name (optional):
ka: xmltv ფაილის სახელი (არასავალდებულო):

en: Begin margin (minutes):
ka: დაწყების ზღვარი (წთ):

en: End margin (minutes):
ka: დასასრულის ზღვარი (წთ):

en: Leave empty for no command.
ka: თუ ბრძანება არ გჭირდებათ, ცარიელი დატოვეთ.

en: Use ISO 8859-1 charset instead of ISO 6937:
ka: ISO 6937-ის მაგიერ ISO 8859-1 კოდირების გამოყენება:

en: General Options
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Automatic Recording
ka: ავტომატური ჩაწერა

en: Device %1
ka: მოწყობილობა %1

[ctx: @action]
en: Add new Regex
ka: ახალი რეგგამოსის დამატება

en: Add another regular expression.
ka: ახალი რეგულარული გამოსახულების დამატება.

[ctx: @action]
en: Remove Regex
ka: რეგგამოსის წაშლა

en: Remove checked regular expressions.
ka: მონიშნული რეგულარული გამოსახულებების წაშლა.

en: Update Scan Data
ka: სკანირების მონაცემების განახლება

en: Downloading scan data
ka: სკანირების მონაცემების გადმოწერა

en: Scan data update failed.
ka: სკანირების მონაცემების განახლების შეცდომა.

en: Name: %1
ka: სახელი: %1

en: Move Left
ka: მარცხნივ გაწევა

en: Reset
ka: საწყის მნიშვნელობებზე დაბრუნება

en: Move Right
ka: მარჯვნივ გაწევა

en: Device not connected.
ka: მოწყობილობა მიერთებული არაა.

en: Cable
ka: კაბელი

en: Terrestrial (T2)
ka: ეთერში (T2)

en: Terrestrial
ka: ეთერში

en: Autoscan
ka: ავტომატური ძებნა

en: Autoscan with 167 kHz Offsets
ka: ავტომატური ძებნა 167 კჰც წანაცვლებებით

en: Autoscan Australia
ka: ავტომატური ძებნა ავსტრალიაში

en: Autoscan Italy
ka: ავტომატური ძებნა იტალიაში

en: Autoscan Taiwan
ka: ავტომატური ძებნა ტაივანში

en: Tuner timeout (ms):
ka: ტუნერის მოლოდინის ვადა (მწმ):

en: Source:
ka: წყარო:

en: No Source
ka: წყაროს გარეშე

en: Name:
ka: სახელი:

en: Use Higher LNBf voltage:
ka: LNBf -ის კვების გაზრდილი ვოლტაჟის გამოყენება:

en: Configuration:
ka: კონფიგურაცია:

en: DiSEqC Switch
ka: DiSEqC -ის გადარმთველი

en: USALS Rotor
ka: USALS-ის როტორი

en: Positions Rotor
ka: პოზიციონერის როტორი

en: Disable DiSEqC
ka: DiSEqC-ის გამორთვა

en: LNB %1 Settings
ka: LNB %1 -ის მორგება

en: LNB Settings
ka: LNB -ის მორგება

en: Add Satellite
ka: თანამგზავრის დაყენება

en: Satellite
ka: თანამგზავრი

en: Position
ka: თანამდებობა

en: Remove Satellite
ka: თანამგზავრის წაშლა

en: Your position:
ka: თქვენი მდებარეობა:

en: Latitude:
ka: გეოლოკაციის განედი:

en: [S -90 ... 90 N]
ka: [ს -90 ... 90 ჩ]

en: Longitude:
ka: გეოლოკაციის გრძედი:

en: [W -180 ... 180 E]
ka: [დ -180 ... 180 ა]

en: Low frequency (KHz)
ka: დაბალი სიხშირე (კჰც)

en: High frequency (MHz)
ka: მაღალი სიხშირე (მჰც)

en: Switch frequency (MHz)
ka: სიხშირის გადართვა (მჰც)

en: Low range: %1 MHz to %2 MHz
ka: დაბალი დიაპაზონი: %1 მჰც-დან %2 მჰც-მდე

en: High range: %1 MHz to %2 MHz
ka: მაღალი დიაპაზონი: %1 მჰც-დან %2 მჰც-მდე

en: Detective
ka: დეტექტივი

en: Adventure
ka: თავგადასავალი

en: Science Fiction
ka: სამეცნიერო ფანტასტიკა

en: Comedy
ka: კომედია

en: Soap
ka: საპონი

en: Romance
ka: რომანტიკა

en: Classical
ka: კლასიკა

en: Adult
ka: ზრდასრულთა

en: User defined
ka: მომხმარებლის მიერ განსაზღვრული

en: Weather
ka: ამინდი

en: Magazine
ka: ჟურნალი

en: Documentary
ka: დოკუმენტური

en: Discussion
ka: კამათი

en: User Defined
ka: საწყისი სამომხმარებლო

en: Quiz
ka: ქვიზი

en: Variety
ka: სხვადასხვა

en: Talk
ka: საუბარი

en: Events
ka: მოვლენები

en: Football
ka: ფეხბურთი

en: Tennis
ka: ტენისი

en: Team
ka: გუნდი

en: Athletics
ka: ათლეტიკა

en: Motor
ka: მოტორი

en: Water
ka: წყალი

en: Winter
ka: ზამთარი

en: Equestrian
ka: საცხენოსნო

en: Martial
ka: საბრძოლო

en: Preschool
ka: ბაღი

en: 06 to 14
ka: 06-დან 14-მდე

en: 10 to 16
ka: 10-დან 16-მდე

en: Educational
ka: საგანმანათლებლო

en: Cartoons
ka: მულტფილმი

en: Poprock
ka: პოპროკი

en: Folk
ka: ფოლკი

en: Jazz
ka: ჯაზი

en: Ballet
ka: ბალეტი

en: Performance
ka: წარმადობა

en: Fine Arts
ka: სახვითი ხელოვნება

en: Religion
ka: რელიგია

en: Traditional
ka: ტრადიციული

en: Literature
ka: ლიტერატურა

en: Cinema
ka: კინო

en: Experimental
ka: ექსპერიმენტალური

en: Press
ka: დააჭირე

en: New Media
ka: ახალი მედია

en: Fashion
ka: მოდა

en: Advisory
ka: საკონსულტაციო

en: People
ka: ხალხი

en: Nature
ka: ბუნება

en: Technology
ka: ტექნოლოგია

en: Medicine
ka: მედიცინა

en: Foreign
ka: უცხო

en: Social
ka: სოციალური

en: Further
ka: შემდეგ

en: Language
ka: ენა

en: Travel
ka: მოგზაურობა

en: Handicraft
ka: ხელნაკეთი

en: Motoring
ka: მანქანები

en: Fitness
ka: ფიტნესი

en: Cooking
ka: კულინარია

en: Shopping
ka: შოპინგი

en: Gardening
ka: მებაღეობა

en: Original Language
ka: საწყისი ენა

en: Black and White
ka: შავთეთრი

en: Unpublished
ka: გამოუქვეყნებელი

en: Live
ka: მიმდინარე

en: Planostereoscopic
ka: 3D

en: User Defined 1
ka: მომხმარებლის მიერ აღწერილი 1

en: User Defined 2
ka: მომხმარებლის მიერ აღწერილი 2

en: User Defined 3
ka: მომხმარებლის მიერ აღწერილი 3

en: User Defined 4
ka: მომხმარებლის მიერ აღწერილი 4

en: Undefined
ka: გაურკვეველი

en: Movie
ka: ფილმი

en: News
ka: სიახლეები

en: Show
ka: ჩვენება

en: Sports
ka: სპორტი

en: Children
ka: ბავშვები

en: Music
ka: მუსიკა

en: Culture
ka: კულტურა

en: Education
ka: განათლება

en: Leisure
ka: დასვენება

en: Special
ka: სპეციალური

en: Reserved
ka: რეზერვირებული

en: Soap opera
ka: საპნის ოპერა

en: Mini-series
ka: მინი სერიალი

en: Series
ka: სერია

en: Reality show
ka: რეალითი-შოუ

en: Information
ka: ინფორმაცია

en: Comical
ka: კომიკური

en: Erotic
ka: ეროტიკა

en: Raffle, television sales, prizing
ka: გათამაშება, სატელევიზიო გაყიდვები, პრიზები

en: Debate/interview
ka: დებატები/ინტერვიუ

en: Other
ka: სხვა

en: Report
ka: ანგარიში

en: Biography
ka: ბიოგრაფია

en: Educative
ka: სასწავლო

en: Auditorium
ka: აუდიტორია

en: Musical
ka: მუსიკალური

en: Making of
ka: გადაღება

en: Feminine
ka: ქალური

en: Game show
ka: თამაშის შოუ

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Health
ka: ჯანმრთელობა

en: Raffle
ka: გათამაშება

en: Television sales
ka: სატელევიზიო გაყიდვები

en: Prizing
ka: პრიზები

en: Interview
ka: ინტერვიუ

en: Adult cartoon
ka: არასაბავშვო მულტფილმი

en: Interactive
ka: ინტერაქტიური

en: Policy
ka: წესები

en: Genre: %1
ka: ჟანრი: %1

en: reserved
ka: რეზერვირებული

en: all audiences
ka: ნებისმიერი საზოგადოებისთვის

en: 10 years
ka: 10 წელი

en: 12 years
ka: 12 წელი

en: 14 years
ka: 14 წელი

en: 16 years
ka: 16 წელი

en: 18 years
ka: 18 წელი

en: Country %1: not rated
ka: ქვეყანა %1: შეფასების გარეშე

en: violence /
ka: ძალადობა /

en: sex /
ka: სექსი /

en: drugs /
ka: ნარკოტიკები /

en: Country %1: rating: %2%3
ka: ქვეყანა %1: რეიტინგი: %2%3

en: Country %1: rating: %2 years.
ka: ქვეყანა %1: შეფასება: %2 წელი.

[ctx: @title:window]
en: Program Guide
ka: პროგრამის გიდი

en: EPG language:
ka: EPG-ის ენა:

en: Any language
ka: ნებისმიერი ენა

en: Show channels with empty EPG data
ka: ცარიელი EPG მონაცემების მქონე არხების ჩვენება

[ctx: @action:inmenu tv show]
en: Record Show
ka: შოუს ჩაწერა

[ctx: @label:textbox]
en: Search:
ka: ძებნა:

[ctx: @title:column tv show]
en: Start
ka: დაწყება

[ctx: @title:column tv show]
en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

[ctx: @title:column tv show]
en: Title
ka: სათაური

[ctx: @info]
en: All devices are used for recordings.
ka: ყველა მოწყობილობა ჩაწერისთვის უკვე გამოიყენება.

[ctx: @title:window]
en: Recording Schedule
ka: ჩაწერის განრიგი

[ctx: @action]
en: New
ka: &ახალი

[ctx: @title:column recording]
en: Name
ka: სახელი

[ctx: @title:column tv show]
en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

[ctx: @label recording]
en: Name:
ka: სახელი:

[ctx: @label tv show]
en: Channel:
ka: არხი:

[ctx: @label tv show]
en: Start:
ka: დასაწყისი:

[ctx: @label tv show]
en: Duration:
ka: ხანგრძლივობა:

[ctx: @label tv show]
en: End:
ka: დასასრული:

[ctx: @label recording]
en: Repeat:
ka: გამეორება:

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Never
ka: არასდროს

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Daily
ka: დღიურად

en: Provider
ka: სერვისის მომწოდებელი

en: Channels
ka: არხები

[ctx: remove all items from a list]
en: Clear
ka: სუფთა ცა

en: Channel Scan
ka: არხების სკანირება

en: Start Scan
ka: სკანირების დაწყება

en: Signal:
ka: სიგნალი:

en: Tuned:
ka: მორგებულია:

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Free to air
ka: დაუკოდირებელი

en: Radio
ka: რადიო

en: Provider:
ka: მომწოდებელი:

en: Add Filtered
ka: გაფილტრულის დამატება

en: Add Selected
ka: მონიშნულის დამატება

en: Scan Results
ka: სკანირების შედეგები

en: Current Transponder
ka: მიმდინარე ტრანსპონდერი

en: Stop Scan
ka: ძებნის შეჩერება

en: Program Guide
ka: პროგრამის გიდი

[ctx: dialog]
en: Recording Schedule
ka: ჩაწერის განრიგი

en: Instant Record
ka: მყისი ჩაწერა

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Television...
ka: ტელევიზიის მორგება...

en: Search:
ka: ძებნა:

[ctx: osd]
en: Channel: %1_
ka: არხი: %1_

[ctx: osd]
en: Instant Record Started
ka: მყისი ჩაწერა დაიწყო

[ctx: osd]
en: Instant Record Stopped
ka: მყისი ჩაწერა დასრულდა

[ctx: %1 is a person; %2 is their character]
en: %1 as %2
ka: %1 როგორც %2

en: Director(s)
ka: რეჟისორ(ებ)ი

en: Actor(s)
ka: მსახიობ(ებ)ი

en: Writer(s)
ka: მწერალი(მწერლები)

en: Adapter(s)
ka: ადაპტაციის ავტორები

en: Producer(s)
ka: პროდიუსერ(ებ)ო

en: Composer(s)
ka: კომპოზიტორ(ებ)ი

en: Editor(s)
ka: რედაქტორ(ებ)ი

en: Presenter(s)
ka: წარმომდგენ(ებ)ი

en: Commentator(s)
ka: კომენტატორ(ებ)ი

en: Guest(s)
ka: სტუმარი(სტუმრები)

en: rating: %1
ka: შეფასება: %1

en: Season %1
ka: სეზონი: %1

en:  Episode %1
ka:  ეპიზოდი: %1

en: Star rating: %1
ka: ვარსკვლავების რეიტინგი: %1

en: Date: %1
ka: თარიღი: %1

en: Category: %1
ka: კატეგორია: %1

en: Keyword: %1
ka: საკვანძო სიტყვა: %1

en: language: %1
ka: ენა: %1

en: Original language: %1
ka: საწყისი ენა: %1

en: Country: %1
ka: ქვეყანა: %1

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

en: &1 Play File
ka: &1 ფაილის დაკვრა

en: Open dialog to play a file
ka: ფაილის დაკვრის ფანჯრის გახსნა

en: &2 Play Audio CD
ka: &2 აუდიო CD-ის დაკვრა

en: &3 Play Video CD
ka: &3 ვიდეო CD-ის დაკვრა

en: &4 Play DVD
ka: &4 DVD-ის დაკვრა

en: &5 Digital TV
ka: &5 ციფრული TV

en: &File
ka: &ფაილი

[ctx: @action:inmenu]
en: Open URL...
ka: URL-ის გახსნა...

en: Play Audio CD
ka: აუდიო CD-ის დაკვრა

en: Play Video CD
ka: ვიდეო CD-ის დაკვრა

en: Play DVD
ka: DVD-ის დაკვრა

[ctx: @action:inmenu]
en: Play DVD Folder
ka: DVD-ის საქაღალდის დაკვრა

en: &Playback
ka: &დაკვრა

[ctx: menu bar]
en: Play&list
ka: &დასაკრავი სია

en: &Television
ka: &ტელევიზია

en: &Settings
ka: &გამართვა

en: Start
ka: გაშვება

en: Playback
ka: დაკვრა

en: Playlist
ka: დასაკრავი სია

en: Television
ka: ტელევიზია

en: Play &File
ka: ფაილის &დაკვრა

en: Play &Audio CD
ka: &აუდიო CD-ის დაკვრა

en: Play &Video CD
ka: &ვიდეო CD-ის დაკვრა

en: Play &DVD
ka: &DVD-ის დაკვრა

en: &Watch Digital TV
ka: &ციფრული TV-ის ყურება

en: &Quit
ka: &გასვლა

en: Start in full screen mode
ka: მთელ ეკრანზე გაშლილად გაშვება

en: Start in minimal mode
ka: მინიმალურ რეჟიმში გაშვება

en: Start with always on top
ka: ყველა ფანჯარაზე ზემოთ გაშვება

[ctx: command line option]
en: Play TV channel
ka: TV არხის დაკვრა

[ctx: command line option]
en: (deprecated option)
ka: (მოძველებული პარამეტრი)

en: Files or URLs to play
ka: საყურებელი ბმულები ან ფაილები

[ctx: @title:window]
en: Open files
ka: ფაილების გახსნა

[ctx: @title:window]
en: Open URL
ka: URL-ის გახსნა

en: Enter a URL:
ka: შეიყვანეთ URL:

en: Previous
ka: წინა

en: Play
ka: დაკვრა

en: Pause
ka: პაუზა

en: Stop
ka: შეჩერება

en: Next
ka: შემდეგი

[ctx: 'Playback' menu]
en: Full Screen Mode
ka: მთელი ეკრანის რეჟიმი

[ctx: 'Playback' menu]
en: Minimal Mode
ka: მინიმალური რეჟიმი

[ctx: 'Subtitle' menu]
en: Subtitle
ka: სუბტიტრები

[ctx: subtitle selection entry]
en: off
ka: გამორთული

[ctx: 'Subtitle' menu]
en: Add subtitle file
ka: სუბტიტრის ფაილის დამატება

[ctx: 'Playback' menu]
en: Audio
ka: აუდიო

[ctx: 'Audio' menu]
en: Audio Device
ka: აუდიო მოწყობილობა

[ctx: 'Playback' menu]
en: Audio Device
ka: აუდიო მოწყობილობა

[ctx: 'Audio' menu]
en: Increase Volume
ka: ხმის აწევა

[ctx: 'Audio' menu]
en: Decrease Volume
ka: ხმის დაწევა

[ctx: 'Audio' menu]
en: Mute Volume
ka: ხმის დადუმება

[ctx: 'Playback' menu]
en: Video
ka: ვიდეო

[ctx: 'Video' menu]
en: Deinterlace
ka: დეინტერლეისი

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: disabled
ka: გამორთულია

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: linear
ka: ხაზოვანი

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: mean
ka: მიშვნელობა

[ctx: 'Video' menu]
en: Aspect Ratio
ka: თანაფარდობა

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: Automatic
ka: ავტომატური

en: Video size
ka: ვიდეოს ზომა

[ctx: Video size]
en: Automatic
ka: ავტომატური

[ctx: Video size]
en: Original Size
ka: საწყისი ზომა

en: Volume Slider
ka: ხმის რეგულატორი

[ctx: @action:inmenu]
en: Jump to Position...
ka: პოზიციაზე გადასვლა...

[ctx: playback menu]
en: Skip
ka: გამოტოვება

[ctx: submenu of 'Skip']
en: Skip %1s Backward
ka: %1 წმ-ით უკან გადახვევა

[ctx: submenu of 'Skip']
en: Skip %1s Forward
ka: %1 წმ-ით წინ გადახვევა

en: Seek Slider
ka: გადახვევის ცოცია

[ctx: dvd navigation]
en: DVD Menu
ka: DVD მენიუ

[ctx: dvd navigation]
en: Title
ka: სათაური

[ctx: dvd navigation]
en: Chapter
ka: თავი

[ctx: dvd navigation]
en: Angle
ka: კუთხე

en: Supported Media Files (*.3ga *.3gp *.3gpp *.669 *.ac3 *.aif *.aiff *.anim1 *.anim2 *.anim3 *.anim4 *.anim5 *.anim6 *.anim7 *.anim8 *.anim9 *.animj *.asf *.asx *.au *.avf *.avi *.bdm *.bdmv *.clpi *.cpi *.divx *.dv *.f4a *.f4b *.f4v *.flac *.flc *.fli *.flv *.it *.lrv *.m15 *.m2t *.m2ts *.m3u *.m3u8 *.m4a *.m4b *.m4v *.med *.mka *.mkv *.mng *.mod *.moov *.mov *.mp+ *.mp2 *.mp3 *.mp4 *.mpc *.mpe *.mpeg *.mpg *.mpga *.mpl *.mpls *.mpp *.mtm *.mts *.nsv *.oga *.ogg *.ogm *.ogv *.ogx *.opus *.pls *.qt *.qtl *.qtvr *.ra *.ram *.rax *.rm *.rmj *.rmm *.rms *.rmvb *.rmx *.rp *.rv *.rvx *.s3m *.shn *.snd *.spl *.stm *.swf *.ts *.tta *.ult *.uni *.vdr *.vlc *.vob *.voc *.wav *.wax *.webm *.wma *.wmv *.wmx *.wv *.wvp *.wvx *.xm *.xspf *.kaffeine *.iso);;All Files (*)
ka: მხარდაჭერილი მედია ფაილები (*.3ga *.3gp *.3gpp *.669 *.ac3 *.aif *.aiff *.anim1 *.anim2 *.anim3 *.anim4 *.anim5 *.anim6 *.anim7 *.anim8 *.anim9 *.animj *.asf *.asx *.au *.avf *.avi *.bdm *.bdmv *.clpi *.cpi *.divx *.dv *.f4a *.f4b *.f4v *.flac *.flc *.fli *.flv *.it *.lrv *.m15 *.m2t *.m2ts *.m3u *.m3u8 *.m4a *.m4b *.m4v *.med *.mka *.mkv *.mng *.mod *.moov *.mov *.mp+ *.mp2 *.mp3 *.mp4 *.mpc *.mpe *.mpeg *.mpg *.mpga *.mpl *.mpls *.mpp *.mtm *.mts *.nsv *.oga *.ogg *.ogm *.ogv *.ogx *.opus *.pls *.qt *.qtl *.qtvr *.ra *.ram *.rax *.rm *.rmj *.rmm *.rms *.rmvb *.rmx *.rp *.rv *.rvx *.s3m *.shn *.snd *.spl *.stm *.swf *.ts *.tta *.ult *.uni *.vdr *.vlc *.vob *.voc *.wav *.wax *.webm *.wma *.wmv *.wmx *.wv *.wvp *.wvx *.xm *.xspf *.kaffeine *.iso);;ყველა ფაილი (*)

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Full Screen Mode
ka: სრული ეკრანის რეჟიმიდან გასვლა

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Minimal Mode
ka: მინიმალური რეჟიმიდან გასვლა

[ctx: @title:window]
en: Open subtitle
ka: სუბტიტრის გახსნა

en: Subtitles (*.cdg *.idx *.srt *.sub *.utf *.ass *.ssa *.aqt *.jss *.psb *.rt *.smi *.txt *.smil *.stl *.usf *.dks *.pjs *.mpl2 *.mks *.vtt *.ttml *.dfxp
ka: სუბტიტრები (*.cdg *.idx *.srt *.sub *.utf *.ass *.ssa *.aqt *.jss *.psb *.rt *.smi *.txt *.smil *.stl *.usf *.dks *.pjs *.mpl2 *.mks *.vtt *.ttml *.dfxp

[ctx: osd]
en: Volume: %1%
ka: ხმა: %1

[ctx: osd]
en: Stopped
ka: გაჩერებული

[ctx: osd]
en: Mute On
ka: გაჩუმება

[ctx: osd]
en: Mute Off
ka: დადუმება: გამორთ

[ctx: osd message]
en: Deinterlace %1
ka: დეინტერლეისი: %1

[ctx: osd]
en: Playing
ka: მიმდინარეობს დაკვრა

[ctx: osd]
en: Paused
ka: შეჩერებულია

[ctx: @title:window]
en: Jump to Position
ka: პოზიციაზე გადასვლა

en: Enter a position:
ka: შეიყვანეთ მდებარეობა:

[ctx: playlist track]
en: Title
ka: სათაური

[ctx: playlist track]
en: Artist
ka: შემსრულებელი

[ctx: playlist track]
en: Album
ka: ალბომი

[ctx: playlist track]
en: Track Number
ka: აუდიობილიკის ნომერი

[ctx: playlist track]
en: Length
ka: ხანგრძლივობა

[ctx: playlist browser]
en: Temporary Playlist
ka: დროებითი დასაკრავი სია

[ctx: playlist menu]
en: Repeat
ka: გამეორება

[ctx: playlist menu]
en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Add Subtitle
ka: სუბტიტრის დამატება

[ctx: @action:inmenu playlist]
en: New
ka: &ახალი

[ctx: rename an entry in a list]
en: Rename
ka: გადარქმევა

[ctx: playlist browser]
en: Unnamed Playlist
ka: უსახელო დასაკრავი სია

[ctx: file filter]
en: Subtitle Files
ka: სუბტიტრების ფაილები

[ctx: file filter]
en: *.xspf|XSPF Playlist
    *.m3u|M3U Playlist
    *.pls|PLS Playlist
ka: *.xspf|XSPF დასაკრავი სია
    *.m3u|M3U დასაკრავი სია
    *.pls|PLS დასაკრავი სია
