kaffeine - en to ku translation catalogue (32 entries)

en: Device %1
ku: Cîhaza %1

en: Name: %1
ku: Nav: %1

en: Cable
ku: Kablo

en: Terrestrial
ku: Herêmî

en: Tuner timeout (ms):
ku: Dem bihurîna eyarker (mç):

en: Source:
ku: Çavkanî:

en: Name:
ku: Nav:

en: Configuration:
ku: Mîhengkirin:

en: Satellite
ku: Dûvelang

en: Position
ku: Derawa

en: Switch frequency (MHz)
ku: Derbasbûna frekansê (MHz)

en: Provider
ku: Peydaker

en: Channels
ku: Kanal

en: Signal:
ku: Sinyal:

en: Tuned:
ku: Eyarkirî:

en: Filter
ku: Parzûn

en: Free to air
ku: Azade ku bifire

en: Radio
ku: Radyo

en: Provider:
ku: Peydaker:

en: Search:
ku: Lêgere:

en: &File
ku: &Pel

en: Play Audio CD
ku: CD ya Muzîkê Lê Bide

en: Play Video CD
ku: CD ya Vîdeoyê Lê Bide

en: Play DVD
ku: DVD Lê bide

en: &Settings
ku: &Mîheng

en: Start
ku: Destpê bide

en: Enter a URL:
ku: URL'ekê binivîse:

en: Previous
ku: Paş

en: Play
ku: Lê Bide

en: Pause
ku: Bide Sekinandin

en: Stop
ku: Rawestîne

en: Next
ku: Pêş
