kaffeine - en to lt translation catalogue (143 entries)

en: Cannot start mplayer process.
lt: Nepavyksta pradėti mplayer proceso.

[ctx: @title:window]
en: Configure Kaffeine
lt: Konfigūracija:

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Normal Mode
lt: Normalus režimas

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Minimal Mode
lt: Mini veiksena

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Full Screen Mode
lt: Viso ekrano veiksena

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Remember Last Setting
lt: Atsiminti paskutinį nustatymą

[ctx: @label:listbox]
en: Startup display mode:
lt: Paleidimo ekrano veiksena:

[ctx: @label:spinbox]
en: Short skip duration:
lt: Konfigūracija:

[ctx: @label:spinbox]
en: Long skip duration:
lt: Konfigūracija:

[ctx: @title:group]
en: General
lt: Bendri

[ctx: @label:textbox]
en: Log messages:
lt: Žurnalo pranešimai:

[ctx: @action:button]
en: Show dmesg
lt: Rodyti dmesg

[ctx: @title:group]
en: Diagnostics
lt: Diagnostika

[ctx: @title:column tv show]
en: Channel
lt: Kanalas

[ctx: @title:column tv channel]
en: Number
lt: Skaičius

[ctx: @action]
en: Edit
lt: Keisti

[ctx: @action]
en: Remove
lt: Pašalinti

en: Horizontal
lt: Horizontali

en: Vertical
lt: Vertikali

en: Circular left
lt: Apskritiminė kairioji

en: Circular right
lt: Apskritiminė dešinioji

[ctx: @title:window]
en: Edit Channel
lt: Redaguoti kanalą

[ctx: @label tv channel]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

[ctx: @label tv channel]
en: Number:
lt: Numeris:

[ctx: @label tv channel]
en: Source:
lt: Šaltinis:

en: Frequency (MHz):
lt: Dažnis (MHz):

en: Modulation:
lt: Moduliacija:

en: Polarization:
lt: Poliarizacija:

en: Hierarchy:
lt: Hierarchija:

en: Network ID:
lt: Tinklo ID:

en: Audio channel:
lt: Audio kanalas:

[ctx: @title:window]
en: Configure Television
lt: Konfigūruoti televiziją

en: Select Folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: General Options
lt: Bendrosios nuostatos

en: Device %1
lt: Įrenginys %1

en: Name: %1
lt: Pavadinimas: %1

en: Move Left
lt: Perkelti kairėn

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Move Right
lt: Perkelti dešinėn

en: DVB-S2
lt: DVB-S

en: Terrestrial
lt: Antžeminė

en: Autoscan
lt: Autoskanavimas

en: Source:
lt: Šaltinis:

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Configuration:
lt: Konfigūracija:

en: LNB %1 Settings
lt: LNB %1 nuostatos

en: LNB Settings
lt: LNB nuostatos

en: Add Satellite
lt: Pridėti palydovą

en: Satellite
lt: Palydovas

en: Position
lt: Padėtis

en: Latitude:
lt: Platuma:

en: [S -90 ... 90 N]
lt: [P -90 ... 90 Š]

en: Longitude:
lt: Ilguma:

en: [W -180 ... 180 E]
lt: [V -180 ... 180 R]

[ctx: @title:window]
en: Program Guide
lt: Programų gidas

[ctx: @label:textbox]
en: Search:
lt: Ieškoti:

[ctx: @title:column tv show]
en: Start
lt: Pradėti

[ctx: @title:column tv show]
en: Duration
lt: Trukmė

[ctx: @title:column tv show]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: @action]
en: New
lt: Naujas

[ctx: @title:column recording]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @label recording]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

[ctx: @label tv show]
en: Channel:
lt: Kanalas:

[ctx: @label tv show]
en: Start:
lt: Pradžia:

[ctx: @label tv show]
en: Duration:
lt: Trukmė:

[ctx: @label tv show]
en: End:
lt: Pabaiga:

[ctx: @label recording]
en: Repeat:
lt: Kartoti:

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Never
lt: Niekada

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Daily
lt: Kasdien

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Channels
lt: Kanalai

[ctx: remove all items from a list]
en: Clear
lt: Išvalyti

en: Channel Scan
lt: Kanalų skanavimas

en: Start Scan
lt: Pradėti skanavimą

en: Signal:
lt: Signalas:

en: Filter
lt: Filtras

en: Radio
lt: Radijas

en: Provider:
lt: Tiekėjas:

en: Add Selected
lt: Pridėti pažymėtus

en: Stop Scan
lt: Stabdyti skanavimą

en: Program Guide
lt: Programų gidas

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Television...
lt: Konfigūruoti televiziją

en: Search:
lt: Ieškoti:

[ctx: osd]
en: Channel: %1_
lt: Kanalas: %1_

en: &1 Play File
lt: &1 Groti failą

en: &2 Play Audio CD
lt: &2 Groti Audio CD

en: &3 Play Video CD
lt: &3 Groti Video CD

en: &4 Play DVD
lt: &4 Groti DVD

en: &5 Digital TV
lt: &5 Skaitmeninė TV

en: &File
lt: &Failas

[ctx: @action:inmenu]
en: Open URL...
lt: Atverti URL...

en: Play Audio CD
lt: Groti Audio CD

en: Play Video CD
lt: Groti Video CD

en: Play DVD
lt: Groti DVD

[ctx: @action:inmenu]
en: Play DVD Folder
lt: Groti DVD aplanką

en: &Playback
lt: &Grojimas

[ctx: menu bar]
en: Play&list
lt: &Grojaraštis

en: &Television
lt: &Televizija

en: &Settings
lt: &Nuostatos

en: Start
lt: Pradėti

en: Playback
lt: Grojimas

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Television
lt: Televizija

[ctx: command line option]
en: (deprecated option)
lt: Kartoti

[ctx: @title:window]
en: Open URL
lt: Atverti URL

en: Enter a URL:
lt: Įveskite URL:

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Play
lt: Groti

en: Pause
lt: Pauzė

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Next
lt: Kitas

[ctx: 'Playback' menu]
en: Full Screen Mode
lt: Viso ekrano veiksena

[ctx: subtitle selection entry]
en: off
lt: išjungta

[ctx: 'Audio' menu]
en: Increase Volume
lt: Pagarsinti

[ctx: 'Audio' menu]
en: Decrease Volume
lt: Patildyti

[ctx: 'Audio' menu]
en: Mute Volume
lt: Išjungti garsą

[ctx: 'Playback' menu]
en: Video
lt: Vaizdas

[ctx: 'Video' menu]
en: Aspect Ratio
lt: Santykis

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: Automatic
lt: Automatinis

[ctx: @action:inmenu]
en: Jump to Position...
lt: Šokti į poziciją...

[ctx: playback menu]
en: Skip
lt: Praleisti

en: Seek Slider
lt: Pasirinkite aplanką

[ctx: dvd navigation]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: dvd navigation]
en: Chapter
lt: Skyrius

[ctx: dvd navigation]
en: Angle
lt: Kampas

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Full Screen Mode
lt: Viso ekrano veiksena

[ctx: osd]
en: Volume: %1%
lt: Garsumas: %1%

[ctx: osd]
en: Stopped
lt: Sustabdyta

[ctx: osd]
en: Playing
lt: Grojama

[ctx: osd]
en: Paused
lt: Pristabdyta

[ctx: @title:window]
en: Jump to Position
lt: Šokti į poziciją

[ctx: playlist track]
en: Title
lt: Antraštė

[ctx: playlist track]
en: Artist
lt: Atlikėjas

[ctx: playlist track]
en: Album
lt: Albumas

[ctx: playlist track]
en: Track Number
lt: Takelio numeris

[ctx: playlist track]
en: Length
lt: Ilgis

[ctx: playlist browser]
en: Temporary Playlist
lt: Grojaraštis

[ctx: playlist menu]
en: Repeat
lt: Kartoti

[ctx: playlist menu]
en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Add Subtitle
lt: Pridėti palydovą

[ctx: rename an entry in a list]
en: Rename
lt: Pervadinti

[ctx: playlist browser]
en: Unnamed Playlist
lt: Grojaraštis

[ctx: file filter]
en: Subtitle Files
lt: Visi failai
