kaffeine - en to nl translation catalogue (413 entries)

en: Cannot start mplayer process.
nl: Kan mplayer-proces niet starten.

en: Subtitle %1
nl: Ondertitel %1

en: CD track %1
nl: CD-track %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Kaffeine
nl: Kaffeine instellen

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Normal Mode
nl: Normale modus

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Minimal Mode
nl: Minimale modus

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Full Screen Mode
nl: Volledig schermmodus

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Remember Last Setting
nl: Laatste instelling onthouden

[ctx: @label:listbox]
en: Startup display mode:
nl: Weergavemodus bij opstarten:

[ctx: @label:spinbox]
en: Short skip duration:
nl: Tijdsduur van kort overslaan:

[ctx: @label:spinbox]
en: Long skip duration:
nl: Tijdsduur van lang overslaan:

[ctx: @title:group]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @label:textbox]
en: Log messages:
nl: Logberichten:

[ctx: @action:button]
en: Show dmesg
nl: dmesg tonen

[ctx: @title:group]
en: Diagnostics
nl: Diagnostiek

[ctx: @label:textbox]
en: LibVLC arguments:
nl: LibVLC argumenten:

[ctx: @label:textbox]
en: NOTE: Kaffeine should be restarted for the new arguments to take effect
nl: OPMERKING: Kaffeine zou opnieuw gestart moeten worden om de nieuwe argumenten effect te laten krijgen

[ctx: @title:column tv show]
en: Channel
nl: Kanaal

[ctx: @title:column tv channel]
en: Number
nl: Nummer

[ctx: @action]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: @action]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: @info]
en: The channels will be sorted by number to allow drag and drop.
    Do you want to continue?
nl: De kanalen zullen op nummer gesorteerd worden om slepen en laten vallen toe te staan. Wilt u doorgaan?

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Circular left
nl: Linksom

en: Circular right
nl: Rechtsom

en: Off
nl: Uit

[ctx: @title:window]
en: Edit Channel
nl: Kanaal bewerken

[ctx: @label tv channel]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @label tv channel]
en: Number:
nl: Nummer:

[ctx: @label tv channel]
en: Source:
nl: Bron:

en: Frequency (MHz):
nl: Frequentie (MHz):

en: Symbol rate (kS/s):
nl: Symboolsnelheid (kS/s):

en: Modulation:
nl: Modulatie:

en: FEC rate:
nl: FEC-rate:

en: Polarization:
nl: Polarisatie:

en: Bandwidth:
nl: Bandbreedte:

en: FEC rate LP:
nl: FEC-rate LP:

en: Transmission mode:
nl: Transmissiemodus:

en: Guard interval:
nl: Guardinterval:

en: Hierarchy:
nl: Hiërarchie:

en: PLP (stream ID):
nl: PLP (stream-id):

en: Partial reception:
nl: Gedeeltelijke ontvangst:

en: Sound broadcasting:
nl: Uitzenden van geluid:

en: SB channel ID:
nl: SB-kanaal-id:

en: SB index:
nl: SB-index:

en: SB count:
nl: SB-aantal:

en: Layer A Modulation:
nl: Laag A modulatie:

en: Layer A FEC rate:
nl: Laag A FEC-rate:

en: Layer A segments:
nl: Laag A segmenten:

en: Layer A interleaving:
nl: Laag A interleaving:

en: Layer B Modulation:
nl: Laag B modulatie:

en: Layer B FEC rate:
nl: Laag B FEC-rate:

en: Layer B segments:
nl: Laag B segmenten:

en: Layer B interleaving:
nl: Laag B interleaving:

en: Layer C Modulation:
nl: Laag C modulatie:

en: Layer C FEC rate:
nl: Laag C FEC-rate:

en: Layer C segments:
nl: Laag C segmenten:

en: Layer C interleaving:
nl: Laag C interleaving:

en: Network ID:
nl: Network-ID:

en: Transport stream ID:
nl: Transportstroom-id:

en: Service ID:
nl: Dienst-pid:

en: Audio channel:
nl: Audiokanaal:

en: Scrambled:
nl: Gecodeerd:

en: PMT PID:
nl: PMT-PID:

en: Video PID:
nl: Video-pid:

en: Subtitle PID:
nl: Ondertitel PID:

en: Teletext PID:
nl: Teletext-pid:

[ctx: @title:window]
en: Configure Television
nl: Televisie instellen

en: Recording folder:
nl: Opnamemap:

en: Select Folder
nl: Map selecteren

en: Time shift folder:
nl: Map voor tijdverschuiving:

en: xmltv file name (optional):
nl: xmltv-bestaandsnaam (optioneel):

en: Add optional file to allow reading EPG data from xmltv files
nl: Een optioneel bestand om in staat te zijn EPG-gegevens uit xmltv-bestanden te lezen

en: Disable parsing EPG data from MPEG-TS tables:
nl: Ontleden van EPG-gegevens uit MPEG-TS tabellen uitschakelen:

en: Use this if your TV provider doesn't broadcast reliable EPG data
nl: Dit gebruiken als uw TV leverancier geen betrouwbare EPG-gegevens uitzendt

en: Begin margin (minutes):
nl: Beginmarge (minuten):

en: End margin (minutes):
nl: Eindmarge (minuten):

en: Naming style for recordings:
nl: Naamgevingsstijl voor opnamen:

en: The following substitutions work: "%year" for year (YYYY) and the following: %month, %day, %hour, %min, %sec, %channel and %title
nl: De volgende substituties werken: "%year" voor jaar (YYYY) en de volgende: %month, %day, %hour, %min, %sec, %channel en %title

en: Action after recording finishes:
nl: Actie nadat opnemen eindigt:

en: Leave empty for no command.
nl: Leeg laten voor geen commando.

en: Use ISO 8859-1 charset instead of ISO 6937:
nl: ISO 8859-1 tekenset gebruiken in plaats van ISO 6937:

en: Create info files to accompany EPG recordings:
nl: Informatiebestanden aanmaken behorende bij EPG-opnamen:

en: Scan channels when idle to fetch fresh EPG data:
nl: Kanalen scannen bij niets doen on verse EPG-gegevens op te halen:

en: Scan data last updated on %1
nl: Scangegevens laatst bijgewerkt op %1

en: Update Scan Data over Internet
nl: Scandata bijwerken over het internet

en: Edit Scanfile
nl: Scanbestand bewerken

en: You can add channels manually to this file before scanning for them.
nl: U kunt handmatig kanalen aan dit bestand toevoegen alvorens hiervoor ze te scannen.

en: General Options
nl: Algemene opties

en: Automatic Recording
nl: Automatisch opnemen

en: Device %1
nl: Apparaat %1

[ctx: @action]
en: Add new Regex
nl: Nieuwe reguliere expressie toevoegen

en: Add another regular expression.
nl: Nog een reguliere expressie toevoegen

[ctx: @action]
en: Remove Regex
nl: Reguliere expressie verwijderen

en: Remove checked regular expressions.
nl: Aangegeven reguliere expressies verwijderen

en: Update Scan Data
nl: Scandata bijwerken

en: Downloading scan data
nl: Scangegevens downloaden

en: Scan file is becoming bigger than %1 KB.
    Aborting, as something might be wrong...
nl: Scanbestand wordt groter dan %1 KB.
    Afbreken, omdat er iets verkeerd kan zijn...

en: Scan data successfully updated. %1 KB received.
    Changes take effect after you have closed
    the configuration dialog.
nl: Scangegevens met succes bijgewerkt. %1 kB ontvangen
    Wijzigingen zijn effectief nadat u de
    configuratiedialoog hebt gesloten.

en: Scan data update failed.
nl: Scandata bijwerken is mislukt

en: Name: %1
nl: Naam: %1

en: Move Left
nl: Naar links

en: Reset
nl: Terugzetten

en: Move Right
nl: Naar rechts

en: Device not connected.
nl: Apparaat is verbonden.

en: Cable
nl: Kabel

en: Terrestrial
nl: Antenne

en: Autoscan with 167 kHz Offsets
nl: Autoscan met 167 kHz offsets

en: Autoscan Australia
nl: Autoscan Australië

en: Autoscan Italy
nl: Autoscan Italië

en: Tuner timeout (ms):
nl: Verlooptijd van tuner:

en: Source:
nl: Bron:

en: No Source
nl: Geen bron

en: Name:
nl: Naam:

en: Use Higher LNBf voltage:
nl: Hoger LNBf-voltage gebruiken:

en: On some DVB devices, there's an extra control that allows to increase the 
    voltage sent to LNBf, in order to compensate for cabling loss. This tri-state
    button defaults to not use it. It may be set to:
    - normal mode (unchecked);
    - higher voltage mode (checked);
    - tristate (don't send the control).
nl: Op sommige DVB apparaten is er een extra besturing die u in staat stelt om 
    het voltage verzonden naar LNBf te verhogen, om te compenseren voor kabelverlies. Deze driestanden
    knop is standaard niet gebruiken. Deze kan ingesteld worden op:
    - normale modus (niet geactiveerd);
    - modus hoger voltage (geactiveerd);
    - driestanden (geen besturing verzenden).

en: Configuration:
nl: Configuratie:

en: DiSEqC Switch
nl: DiSEqC-switch

en: USALS Rotor
nl: USALS-rotor

en: Positions Rotor
nl: Posities van rotor

en: Disable DiSEqC
nl: DiSEqC uitschakelen

en: LNB %1 Settings
nl: Instellingen van LNB %1

en: LNB Settings
nl: LNB-instellingen

en: Add Satellite
nl: Satelliet toevoegen

en: Satellite
nl: Satelliet

en: Position
nl: Positie

en: Remove Satellite
nl: Satelliet verwijderen

en: Your position:
nl: Uw positie:

en: Latitude:
nl: Breedtegraad:

en: Longitude:
nl: Lengtegraad:

en: Low frequency (KHz)
nl: Lage frequentie (kHz)

en: High frequency (MHz)
nl: Hoge frequentie (MHz)

en: Switch frequency (MHz)
nl: Frequentie wisselen (MHz)

en: Low range: %1 MHz to %2 MHz
nl: Laag bereik: %1 MHz tot %2 MHz

en: Bandstacked
nl: Opeenstapelen van banden

en: High range: %1 MHz to %2 MHz
nl: Hoog bereik: %1 MHz tot %2 MHz

en: Adventure
nl: Avontuur

en: Romance
nl: Romantisch

en: Classical
nl: Klassiek

en: Adult
nl: Volwassene

en: User defined
nl: Door de gebruiker bepaald

en: Weather
nl: Weer

en: Magazine
nl: Tijdschrift

en: Documentary
nl: Documentaire

en: Discussion
nl: Discussie

en: User Defined
nl: Gebruikergedefinieerd

en: Talk
nl: Spreken

en: Events
nl: Gebeurtenissen

en: Athletics
nl: Atletiek

en: Equestrian
nl: Paardensport

en: Martial
nl: Vechtsport

en: Preschool
nl: Voorschool

en: 06 to 14
nl: 06 tot 14

en: 10 to 16
nl: 10 tot 16

en: Educational
nl: Onderwijs

en: Performance
nl: Voorstelling

en: Fine Arts
nl: Kunst

en: Religion
nl: Religie

en: Traditional
nl: Traditioneel

en: Literature
nl: Literatuur

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: Press
nl: Pers

en: New Media
nl: Nieuwe media

en: Fashion
nl: Mode

en: Advisory
nl: Advies

en: People
nl: Mensen

en: Nature
nl: Natuur

en: Technology
nl: Technologie

en: Medicine
nl: Medicijnen

en: Foreign
nl: Buitenlands

en: Social
nl: Sociaal

en: Further
nl: Verdere

en: Language
nl: Taal

en: Travel
nl: Reizen

en: Handicraft
nl: Handenarbeid

en: Motoring
nl: Motoren

en: Cooking
nl: Koken

en: Shopping
nl: Winkelen

en: Gardening
nl: Tuinieren

en: Original Language
nl: Oorspronkelijke taal

en: Black and White
nl: Zwart en wit

en: Unpublished
nl: Ongepubliceerd

en: Planostereoscopic
nl: Plano-stereoscopisch

en: User Defined 1
nl: Gebruikergedefinieerd 1

en: User Defined 2
nl: Gebruikergedefinieerd 2

en: User Defined 3
nl: Gebruikergedefinieerd 3

en: User Defined 4
nl: Gebruikergedefinieerd 4

en: Undefined
nl: Ongedefinieerd

en: Movie
nl: Film

en: News
nl: Nieuws

en: Sports
nl: Sport

en: Children
nl: Dochters

en: Music
nl: Muziek

en: Culture
nl: Kultuur

en: Education
nl: Onderwijs

en: Leisure
nl: Ontspanning

en: Special
nl: Speciaal

en: Reserved
nl: Gereserveerd

en: Reality show
nl: Realityshow

en: Information
nl: Informatie

en: Comical
nl: Komisch

en: Erotic
nl: Erotisch

en: Raffle, television sales, prizing
nl: Loterij, televisieverkoop, aanprijzen

en: Debate/interview
nl: Debat/interview

en: Other
nl: Overig

en: Report
nl: Rapport

en: Biography
nl: Biografie

en: Educative
nl: Onderwijs

en: Making of
nl: Maken van

en: Feminine
nl: Vrouwelijk

en: Game show
nl: Spelshow

en: Country
nl: Land

en: Health
nl: Gezondheid

en: Raffle
nl: Loterij

en: Television sales
nl: Televisieverkoop

en: Prizing
nl: Aanprijzen

en: Adult cartoon
nl: Cartoons voor volwassene

en: Interactive
nl: Interactief

en: Policy
nl: Beleid

en: reserved
nl: gereserveerd

en: all audiences
nl: alle audiences

en: 10 years
nl: 10 jaar

en: 12 years
nl: 12 jaar

en: 14 years
nl: 14 jaar

en: 16 years
nl: 16 jaar

en: 18 years
nl: 18 jaar

en: Country %1: not rated
nl: Land %1: geen waardering

en: violence /
nl: geweld /

en: Country %1: rating: %2%3
nl: Land %1: waardering: %2%3

en: Country %1: rating: %2 years.
nl: Land %1: waardering: %2 jaren.

[ctx: @title:window]
en: Program Guide
nl: Programmagids

en: EPG language:
nl: EPG-taal:

en: Any language
nl: Elke taal

en: Show channels with empty EPG data
nl: Kanalen zonder EPG-gegevens tonen

[ctx: @action:inmenu tv show]
en: Record Show
nl: Uitzending opnemen

[ctx: @label:textbox]
en: Search:
nl: Zoeken:

[ctx: @title:column tv show]
en: Start
nl: Starten

[ctx: @title:column tv show]
en: Duration
nl: Tijdsduur

[ctx: @title:column tv show]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @info]
en: All devices are used for recordings.
nl: Alle apparaten zijn gebruikt voor opnamen.

[ctx: @info]
en: Didn't find a device with valid settings or access permissions are wrong.
    
    Please check the Configure Television window.
nl: Kon geen apparaat met geldige instellingen of toegangsrechten zijn verkeerd.
    
    Controleer het Televisievenster configureren.

[ctx: message box]
en: No available device found.
nl: Geen beschikbaar apparaat gevonden.

[ctx: @title:window]
en: Recording Schedule
nl: Opname planning

[ctx: @action]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: @title:column recording]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title:column tv show]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

[ctx: @title:window recording]
en: Edit Schedule Entry
nl: Planningitem bewerken

[ctx: @label recording]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @label tv show]
en: Channel:
nl: Kanaal:

[ctx: @label tv show]
en: Start:
nl: Begin:

[ctx: @label tv show]
en: Duration:
nl: Duur:

[ctx: @label tv show]
en: End:
nl: Einde:

[ctx: @label recording]
en: Repeat:
nl: Herhalen:

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Never
nl: Nooit

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Daily
nl: Dagelijks

en: Channels
nl: Kanalen

[ctx: remove all items from a list]
en: Clear
nl: Wissen

en: Channel Scan
nl: Kanaal scannen

en: Search transponders for other Networks
nl: Naar transponders voor andere netwerken zoeken

en: On certain networks, it is possible that some transponders are encoded on separate Network Information Tables (other NITs). This is more common on DVB-C systems. Clicking on this icon will change the scan algorithm to take those other NIT data into account. Please notice that the scan will be a lot more slow if enabled.
nl: Op bepaalde netwerken is het mogelijk dat sommige transponders gecodeerd zijn op aparte Network Information Tables (other NITs). Dit is meer gebruikelijk op DVB-C systemen. Klikken op dit pictogram zal het scanalgoritme wijzigen om die andere NIT gegevens in beschouwing te nemen. Merk op dat de scan heel wat langzamer zal zijn indien ingeschakeld.

en: Start Scan
nl: Scan starten

en: Signal:
nl: Signaal:

en: Free to air
nl: Vrij in de lucht

en: Add Filtered
nl: Gefilterde toevoegen

en: Add Selected
nl: Selectie toevoegen

en: Scan Results
nl: Scanresultaten

en: Current Transponder
nl: Huidige transponder

en: Stop Scan
nl: Scan stoppen

en: Program Guide
nl: Programmagids

[ctx: dialog]
en: Recording Schedule
nl: Opname planning

en: Instant Record
nl: Direct opnemen

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Television...
nl: Televisie instellen...

en: Search:
nl: Zoeken:

[ctx: osd]
en: Channel: %1_
nl: Kanaal: %1_

[ctx: message box]
en: Kaffeine is currently recording programs.
    Do you really want to close the application?
nl: Kaffeine is nu programma's aan het opnemen.
    Wilt u toch de applicatie sluiten?

[ctx: message box]
en: Kaffeine has scheduled recordings.
    Do you really want to close the application?
nl: Kaffeine bevat geplande opnamen.
    Wilt u toch de applicatie sluiten?

[ctx: osd]
en: Instant Record Started
nl: Direct opnemen gestart

[ctx: osd]
en: Instant Record Stopped
nl: Direct opnemen gestopt

[ctx: %1 is a person; %2 is their character]
en: %1 as %2
nl: %1 als %2

en: Director(s)
nl: Regisseur(s)

en: Actor(s)
nl: Acteur(s)

en: Writer(s)
nl: Schrijver(s)

en: Producer(s)
nl: Producent(en)

en: Composer(s)
nl: Componist(en)

en: Presenter(s)
nl: Presentator(en)

en: Commentator(s)
nl: Commentator(en)

en: Guest(s)
nl: Gast(en)

en: rating: %1
nl: waardering: %1

en: Season %1
nl: Seizoen %1

en: Star rating: %1
nl: Waardering met sterren: %1

en: Date: %1
nl: Datum: %1

en: Category: %1
nl: Categorie: %1

en: Keyword: %1
nl: Trefwoord: %1

en: language: %1
nl: taal: %1

en: Original language: %1
nl: Oorspronkelijke taal: %1

en: Country: %1
nl: Land: %1

en: A media player by KDE with digital TV support.
nl: Een mediaspeler door KDE met ondersteuning voor digitale TV.

en: (C) 2007-2019 The Kaffeine Authors.
nl: (C) 2007-2019, de auteurs van Kaffeine.

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Previous maintainer (for versions 1.x)
nl: Vorige onderhouder (voor versie 1.x)

en: &1 Play File
nl: &1 Bestand afspelen

en: Open dialog to play a file
nl: Dialoog openen om een bestand af te spelen

en: &2 Play Audio CD
nl: &2 Audio-cd afspelen

en: Start playing an audio CD. It assumes that the CD is already there at the CD drive
nl: Begin met afspelen van een audio-cd. Er wordt aangenomen dat de cd zich al in het afspeelstation bevindt

en: &3 Play Video CD
nl: &3 Video-cd afspelen

en: Start playing a Video CD. It assumes that the CD is already there at the CD drive
nl: Begin met afspelen van een video-cd. Er wordt aangenomen dat de cd zich al in het afspeelstation bevindt

en: &4 Play DVD
nl: &4 dvd afspelen

en: Start playing a DVD. It assumes that the DVD is already there at the DVD drive
nl: Begin met afspelen van een dvd Er wordt aangenomen dat de dvd zich al in het afspeelstation bevindt

en: &5 Digital TV
nl: &5 Digitale tv

en: &File
nl: &Bestand

[ctx: @action:inmenu]
en: Open URL...
nl: URL-adres openen...

en: Play Audio CD
nl: Audio-cd afspelen

en: Play Video CD
nl: Video-cd afspelen

en: Play DVD
nl: Dvd afspelen

[ctx: @action:inmenu]
en: Play DVD Folder
nl: Dvd-map afspelen

en: &Playback
nl: &Afspelen

[ctx: menu bar]
en: Play&list
nl: Afspee&llijst

en: &Television
nl: &Televisie

en: &Settings
nl: &Instellingen

en: Start
nl: Starten

en: Playback
nl: Afspelen

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Television
nl: Televisie

en: Play &File
nl: &Bestand afspelen

en: Play &Audio CD
nl: &Audio-cd afspelen

en: Play &Video CD
nl: &Video-cd afspelen

en: Play &DVD
nl: &Dvd afspelen

en: &Watch Digital TV
nl: Digitale tv &kijken

en: &Quit
nl: A&fsluiten

en: Enable all debug messages. Please notice that Kaffeine also allows enabling debug messages per category, by using the environment var:
    QT_LOGGING_RULES=kaffeine.category.debug=true
    where 'category' can be:
nl: Alle debug-messages inschakelen. Merk op dat Kaffeine ook fine-tuning van debug-messages toestaat, door messages per categorie in te schakelen, met de omgevingsvariable:
    QT_LOGGING_RULES=kaffeine.categorie.debug=true
    waar 'categorie' kan zijn:

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
nl: De bestanden/URL-adressen geopend door de toepassing zullen na gebruik worden verwijderd

en: Start in full screen mode
nl: Starten in volledig scherm

en: Start in minimal mode
nl: Starten in minimale modus

en: Start with always on top
nl: Altijd bovenop beginnen

[ctx: command line option]
en: Dump dvb data (debug option)
nl: DVB-gegevens dumpen (verouderde optie)

[ctx: command line option]
en: Play TV channel
nl: TV-kanaal afspelen

[ctx: command line option]
en: (deprecated option)
nl: (verouderde optie)

[ctx: command line option]
en: Play last tuned TV channel
nl: Laatst afgestemde TV-kanaal afspelen

en: Files or URLs to play
nl: Af te spelen bestanden of URL's

[ctx: @title:window]
en: Open files
nl: Bestanden openen

[ctx: @title:window]
en: Open URL
nl: URL-adres openen

en: Enter a URL:
nl: Voer een URL-adres in:

en: Previous
nl: Vorige

en: Play
nl: Afspelen

en: Pause
nl: Pauze

en: Stop
nl: Stoppen

en: Next
nl: Volgende

[ctx: 'Playback' menu]
en: Full Screen Mode
nl: Volledig scherm

[ctx: 'Playback' menu]
en: Minimal Mode
nl: Minimaal

[ctx: 'Subtitle' menu]
en: Subtitle
nl: Ondertitel

[ctx: subtitle selection entry]
en: off
nl: uit

[ctx: 'Subtitle' menu]
en: Add subtitle file
nl: Ondertitelingsbestand toevoegen

[ctx: 'Playback' menu]
en: Audio
nl: Geluid

[ctx: 'Audio' menu]
en: Audio Device
nl: Audio-apparaat

[ctx: 'Playback' menu]
en: Audio Device
nl: Audio-apparaat

[ctx: 'Audio' menu]
en: Increase Volume
nl: Volume verhogen

[ctx: 'Audio' menu]
en: Decrease Volume
nl: Volume verlagen

[ctx: 'Audio' menu]
en: Mute Volume
nl: Volume dempen

[ctx: 'Video' menu]
en: Deinterlace
nl: De-interlace

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: disabled
nl: uitgeschakeld

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: discard
nl: verwerpen

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: linear
nl: lineair

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: phosphor
nl: fosfor

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: mean
nl: gemiddelde

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: blend
nl: vermengen

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: Inverse telecine
nl: Omgekeerd telecine

[ctx: 'Video' menu]
en: Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: Automatic
nl: Automatisch

en: Video size
nl: Videogrootte

[ctx: Video size]
en: Automatic
nl: Automatisch

[ctx: Video size]
en: Original Size
nl: Oorspronkelijke grootte

en: Volume Slider
nl: Volumeschuifbalk

[ctx: @action:inmenu]
en: Jump to Position...
nl: Naar positie springen...

[ctx: playback menu]
en: Skip
nl: Overslaan

[ctx: submenu of 'Skip']
en: Skip %1s Backward
nl: %1s teruggaan

[ctx: submenu of 'Skip']
en: Skip %1s Forward
nl: %1s vooruitspoelen

en: Seek Slider
nl: Zoekschuifbalk

[ctx: dvd navigation]
en: DVD Menu
nl: Dvd-menu

[ctx: dvd navigation]
en: Title
nl: Titel

[ctx: dvd navigation]
en: Chapter
nl: Hoofdstuk

[ctx: dvd navigation]
en: Angle
nl: Hoek

en: Switch between elapsed and remaining time display
nl: Schakel tussen tonen van verlopen tijd en overblijvende tijd

en: Supported Media Files (*.3ga *.3gp *.3gpp *.669 *.ac3 *.aif *.aiff *.anim1 *.anim2 *.anim3 *.anim4 *.anim5 *.anim6 *.anim7 *.anim8 *.anim9 *.animj *.asf *.asx *.au *.avf *.avi *.bdm *.bdmv *.clpi *.cpi *.divx *.dv *.f4a *.f4b *.f4v *.flac *.flc *.fli *.flv *.it *.lrv *.m15 *.m2t *.m2ts *.m3u *.m3u8 *.m4a *.m4b *.m4v *.med *.mka *.mkv *.mng *.mod *.moov *.mov *.mp+ *.mp2 *.mp3 *.mp4 *.mpc *.mpe *.mpeg *.mpg *.mpga *.mpl *.mpls *.mpp *.mtm *.mts *.nsv *.oga *.ogg *.ogm *.ogv *.ogx *.opus *.pls *.qt *.qtl *.qtvr *.ra *.ram *.rax *.rm *.rmj *.rmm *.rms *.rmvb *.rmx *.rp *.rv *.rvx *.s3m *.shn *.snd *.spl *.stm *.swf *.ts *.tta *.ult *.uni *.vdr *.vlc *.vob *.voc *.wav *.wax *.webm *.wma *.wmv *.wmx *.wv *.wvp *.wvx *.xm *.xspf *.kaffeine *.iso);;All Files (*)
nl: Ondersteunde mediabestanden (*.3ga *.3gp *.3gpp *.669 *.ac3 *.aif *.aiff *.anim1 *.anim2 *.anim3 *.anim4 *.anim5 *.anim6 *.anim7 *.anim8 *.anim9 *.animj *.asf *.asx *.au *.avf *.avi *.bdm *.bdmv *.clpi *.cpi *.divx *.dv *.f4a *.f4b *.f4v *.flac *.flc *.fli *.flv *.it *.lrv *.m15 *.m2t *.m2ts *.m3u *.m3u8 *.m4a *.m4b *.m4v *.med *.mka *.mkv *.mng *.mod *.moov *.mov *.mp+ *.mp2 *.mp3 *.mp4 *.mpc *.mpe *.mpeg *.mpg *.mpga *.mpl *.mpls *.mpp *.mtm *.mts *.nsv *.oga *.ogg *.ogm *.ogv *.ogx *.opus *.pls *.qt *.qtl *.qtvr *.ra *.ram *.rax *.rm *.rmj *.rmm *.rms *.rmvb *.rmx *.rp *.rv *.rvx *.s3m *.shn *.snd *.spl *.stm *.swf *.ts *.tta *.ult *.uni *.vdr *.vlc *.vob *.voc *.wav *.wax *.webm *.wma *.wmv *.wmx *.wv *.wvp *.wvx *.xm *.xspf *.kaffeine *.iso);;Alle bestanden (*)

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Full Screen Mode
nl: Volledig scherm verlaten

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Minimal Mode
nl: Minimaal verlaten

[ctx: @title:window]
en: Open subtitle
nl: Ondertitel openen

en: Subtitles (*.cdg *.idx *.srt *.sub *.utf *.ass *.ssa *.aqt *.jss *.psb *.rt *.smi *.txt *.smil *.stl *.usf *.dks *.pjs *.mpl2 *.mks *.vtt *.ttml *.dfxp
nl: Ondertitels (*.cdg *.idx *.srt *.sub *.utf *.ass *.ssa *.aqt *.jss *.psb *.rt *.smi *.txt *.smil *.stl *.usf *.dks *.pjs *.mpl2 *.mks *.vtt *.ttml *.dfxp

[ctx: osd]
en: Stopped
nl: Gestopt

[ctx: osd]
en: Mute On
nl: Gedempt

[ctx: osd]
en: Mute Off
nl: Niet gedempt

[ctx: osd message]
en: Deinterlace %1
nl: De-interlace %1

[ctx: osd]
en: Playing
nl: Speelt

[ctx: osd]
en: Paused
nl: Gepauzeerd

[ctx: @title:window]
en: Jump to Position
nl: Naar positie springen

en: Enter a position:
nl: Voer een positie in:

[ctx: playlist track]
en: Title
nl: Titel

[ctx: playlist track]
en: Artist
nl: Artiest

[ctx: playlist track]
en: Track Number
nl: Track nummer

[ctx: playlist track]
en: Length
nl: Lengte

[ctx: playlist browser]
en: Temporary Playlist
nl: Tijdelijke afspeellijst

[ctx: playlist menu]
en: Repeat
nl: Herhalen

[ctx: playlist menu]
en: Random
nl: Willekeurig

en: Add Subtitle
nl: Ondertitel toevoegen

[ctx: @action:inmenu playlist]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: rename an entry in a list]
en: Rename
nl: Hernoemen

[ctx: playlist browser]
en: Unnamed Playlist
nl: Afspeellijst zonder naam

[ctx: file filter]
en: Subtitle Files
nl: Bestanden met ondertitels

[ctx: file filter]
en: *.xspf|XSPF Playlist
    *.m3u|M3U Playlist
    *.pls|PLS Playlist
nl: *.xspf|XSPF-afspeellijst
    *.m3u|M3U-afspeellijst
    *.pls|PLS-afspeellijst

[ctx: message box]
en: Please install the Qt SQLite plugin.
nl: Gaarne de Qt SQLite-plugin installeren.

[ctx: message box]
en: Cannot open the SQLite database.
nl: Kan de SQLite-database niet openen.
