kaffeine - en to se translation catalogue (41 entries)

en: Off
se: Eret

en: Service ID:
se: Bálvalus-ID:

en: Video PID:
se: Video-PID:

en: Reset
se: Máhcat

en: Atsc
se: ATSC

en: Source:
se: Gáldu:

en: Name:
se: Namma:

en: LNB Settings
se: LNB-heivehusat

en: Satellite
se: Satelihtta

en: Position
se: Sajádat

en: Weather
se: Dáldedieđáhus

en: User Defined
se: Geavaheaddjidefinerejuvvon

en: Events
se: Dáhpáhusat

en: Language
se: Giella

en: Travel
se: Mátktošteapmi

en: Undefined
se: Ii meroštuvvon

en: Education
se: Oahpahus

en: Special
se: Erenoamáš

en: Reserved
se: Ráddjejuvvon

en: Series
se: Ráiddut

en: Information
se: Diehtu

en: Other
se: Eará

en: Report
se: Raporttat

en: Country
se: Riika

en: Disabled
se: Eret

en: Enabled
se: Alde

en: Channels
se: Kanálat

en: Start Scan
se: Álggat ohcama

en: Signal:
se: Signála:

en: Filter
se: Silli

en: OSD
se: Šearbmadieđut

en: Instant Record
se: Bádde dakkaviđi

en: Play Audio CD
se: Čuojat jietna-CD:a

en: Play DVD
se: Čuojat DVD:a

en: Start
se: Álggat

en: Playlist
se: Čuojahanlistu

en: &Quit
se: &Heaittit

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
se: Fiillat dahje URL:at maid prográmma rahpá sihkkojuvvot maŋŋá geavaheami

en: Enter a URL:
se: Čális fierpmádatčujuhusa:

en: Play
se: Čuojat

en: Pause
se: Boatkke
