kaffeine - en to sk translation catalogue (432 entries)

en: Cannot start mplayer process.
sk: Nepodarilo sa spustiť proces mplayer.

en: Subtitle %1
sk: Titulky %1

en: CD track %1
sk: Stopa č. %1 disku CD

[ctx: @title:window]
en: Configure Kaffeine
sk: Nastavenie aplikácie Kaffeine

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Normal Mode
sk: Normálny režim

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Minimal Mode
sk: Minimálny režim

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Full Screen Mode
sk: Režim celej obrazovky

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Remember Last Setting
sk: Zapamätať posledné nastavenie

[ctx: @label:listbox]
en: Startup display mode:
sk: Režim zobrazovania pri štarte:

[ctx: @label:spinbox]
en: Short skip duration:
sk: Trvanie krátkeho skoku:

[ctx: @label:spinbox]
en: Long skip duration:
sk: Trvanie dlhého skoku:

[ctx: @title:group]
en: General
sk: Hlavné

[ctx: @label:textbox]
en: Log messages:
sk: Zaznamenávať správy:

[ctx: @action:button]
en: Show dmesg
sk: Ukázať dmesg

[ctx: @title:group]
en: Diagnostics
sk: Diagnostika

[ctx: @label:textbox]
en: LibVLC arguments:
sk: Argumenty LibVLC:

[ctx: @label:textbox]
en: NOTE: Kaffeine should be restarted for the new arguments to take effect
sk: Poznámka: Kaffeine je treba reštartovať, aby sa prejavili nové argumenty

[ctx: @title:column tv show]
en: Channel
sk: Kanál

[ctx: @title:column tv channel]
en: Number
sk: Číslo

[ctx: @action]
en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: @action]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: @info]
en: The channels will be sorted by number to allow drag and drop.
    Do you want to continue?
sk: Kanály sa zoradie podľa čísel na povolenie drag and drop.
    Chcete pokračovať?

en: Horizontal
sk: Horizotnálne

en: Vertical
sk: Vertikálne

en: Circular left
sk: Otočiť doľava

en: Circular right
sk: Otočiť doprava

en: Off
sk: Vypnúť

[ctx: @title:window]
en: Edit Channel
sk: Upraviť kanál

[ctx: @label tv channel]
en: Name:
sk: Názov:

[ctx: @label tv channel]
en: Number:
sk: Číslo:

[ctx: @label tv channel]
en: Source:
sk: Zdroj:

en: Frequency (MHz):
sk: Frekvencia (MHz):

en: Symbol rate (kS/s):
sk: Prenosová rýchlosť (kS/s):

en: Modulation:
sk: Modulácia:

en: FEC rate:
sk: FEC:

en: Polarization:
sk: Polarizácia:

en: Roll-off:
sk: Utlmenie:

en: Bandwidth:
sk: Šírka pásma:

en: FEC rate LP:
sk: FEC LP:

en: Transmission mode:
sk: Vysielací mód:

en: Guard interval:
sk: Ochranný interval:

en: Hierarchy:
sk: Hierarchia:

en: PLP (stream ID):
sk: PLP (ID streamu):

en: Partial reception:
sk: Čiastočný príjem:

en: Sound broadcasting:
sk: Vysielanie zvuku:

en: SB channel ID:
sk: ID kanála SB:

en: SB count:
sk: SB počet:

en: Layer A Modulation:
sk: Modulácia vrstvy A:

en: Layer A FEC rate:
sk: Rýchlosť vrstvy A FEC:

en: Layer A segments:
sk: Segmenty vrstvy A:

en: Layer A interleaving:
sk: Prelínanie vrstvy A:

en: Layer B Modulation:
sk: Modulácia vrstvy B:

en: Layer B FEC rate:
sk: Rýchlost vrstvy B FEC:

en: Layer B segments:
sk: Segmenty vrstvy B:

en: Layer B interleaving:
sk: Prelínanie vrstvy B:

en: Layer C Modulation:
sk: Modulácia vrstvy C:

en: Layer C FEC rate:
sk: Rýchlosť vrstvy C FEC:

en: Layer C segments:
sk: Segmenty vrstvy C:

en: Layer C interleaving:
sk: Prelínanie vrstvy C:

en: Network ID:
sk: ID siete:

en: Transport stream ID:
sk: ID prenosového prúdu:

en: Service ID:
sk: ID Služby:

en: Audio channel:
sk: Audio kanál:

en: Scrambled:
sk: Premiešaný:

en: Video PID:
sk: PID videa:

en: Subtitle PID:
sk: PID titulkov:

en: Teletext PID:
sk: PID teletextu:

[ctx: @title:window]
en: Configure Television
sk: Nastavenie televízie

en: Recording folder:
sk: Adresár pre nahrávanie:

en: Select Folder
sk: Vyberte adresár

en: Time shift folder:
sk: Adresár pre Time shift:

en: xmltv file name (optional):
sk: Názov súboru xmltv (voliteľné):

en: Add optional file to allow reading EPG data from xmltv files
sk: Pridať voliteľný súbor na umožnenie čítania údajov EPG zo súborov xmltv

en: Disable parsing EPG data from MPEG-TS tables:
sk: Zakázať spracovanie údajov EPG z tabuliek MPEG-TS:

en: Use this if your TV provider doesn't broadcast reliable EPG data
sk: Použite túto voľbu, ak váš poskytovateľ televízie nevysiela spoľahlivé údaje EPG

en: Begin margin (minutes):
sk: Začiatočný okraj (minúty):

en: End margin (minutes):
sk: Koncový okraj (minúty):

en: Naming style for recordings:
sk: Menný štýl pre nahrávky:

en: The following substitutions work: "%year" for year (YYYY) and the following: %month, %day, %hour, %min, %sec, %channel and %title
sk: Fungujú nasledovné náhrady: "%year" pre rok (YYYY) a nasledovné: %month, %day, %hour, %min, %sec, %channel a %title

en: Action after recording finishes:
sk: Akcia po ukončení nahrávania:

en: Leave empty for no command.
sk: Nechajte prázdne pre žiadny príkaz.

en: Use ISO 8859-1 charset instead of ISO 6937:
sk: Použiť znakovú sadu ISO 8859-1 namiesto ISO 6937:

en: Create info files to accompany EPG recordings:
sk: Vytvoriť do súborov na sprevádzanie EPG nahrávok:

en: Scan channels when idle to fetch fresh EPG data:
sk: Prehľadať kanály pri nečinnosti na stiahnutie nových EPG dát:

en: Scan data last updated on %1
sk: Scanované údaje boli naposledy aktualizované %1

en: Update Scan Data over Internet
sk: Aktualizovať scanované údaje cez internet

en: Edit Scanfile
sk: Upraviť súbor skenu

en: You can add channels manually to this file before scanning for them.
sk: Môžete pridať kanály ručne na nájdenie tohto súboru pred ich prehľadaním.

en: General Options
sk: Všeobecné nastavenia

en: Automatic Recording
sk: Automatické nahrávanie

en: Device %1
sk: Zariadenie %1

[ctx: @action]
en: Add new Regex
sk: Pridať nový Regex

en: Add another regular expression.
sk: Pridať iný regulárny výraz.

[ctx: @action]
en: Remove Regex
sk: Odstrániť Regex

en: Remove checked regular expressions.
sk: Odstrániť skontrolované regulárne výrazy.

en: Update Scan Data
sk: Aktualizácia scanovaných údajov

en: Downloading scan data
sk: Sťahujem scanované údaje

en: Scan data update failed.
sk: Aktualizácia scanovaných údajov zlyhala.

en: Name: %1
sk: Názov: %1

en: Move Left
sk: Posunúť doľava

en: Reset
sk: Vynulovať

en: Move Right
sk: Posunúť doprava

en: Device not connected.
sk: Zariadenie nepripojené

en: Cable
sk: Kábel

en: Terrestrial (T2)
sk: Terestriálne (T2)

en: Terrestrial
sk: Terestriál

en: Autoscan
sk: Automatické hľadanie

en: Autoscan with 167 kHz Offsets
sk: Automatické hľadanie s 167 kHz Offsetmi

en: Autoscan Australia
sk: Automatické vyhľadávanie Austrália

en: Autoscan Italy
sk: Automatické vyhľadávanie Taliansko

en: Autoscan Taiwan
sk: Automatické vyhľadávanie Taiwan

en: Tuner timeout (ms):
sk: Vypršanie tuneru (ms):

en: Source:
sk: Zdroj:

en: No Source
sk: Žiaden zdroj

en: Name:
sk: Názov:

en: Use Higher LNBf voltage:
sk: Použiť vyššie napätie LNBf:

en: On some DVB devices, there's an extra control that allows to increase the 
    voltage sent to LNBf, in order to compensate for cabling loss. This tri-state
    button defaults to not use it. It may be set to:
    - normal mode (unchecked);
    - higher voltage mode (checked);
    - tristate (don't send the control).
sk: Na niektorých DVB zariadeniach sú dotatočné ovládače na zvýšenie napätia do LNBf na kompenzáciu strát v kábloch. Toto trojstavové tlačidlo sa predvolene nepoužíva.
    Dá sa nastaviť na:
    - normálny režim (odznačené)
    - režim vyššieho napätia (označené)
    -trojstavové (neposielať ovládanie).

en: Configuration:
sk: Konfigurácia:

en: DiSEqC Switch
sk: DiSEqC prepínač

en: USALS Rotor
sk: USALS

en: Positions Rotor
sk: Pozicionér

en: Disable DiSEqC
sk: Zakázať DiSEqC

en: LNB %1 Settings
sk: LNB %1 nastavenia

en: LNB Settings
sk: LNB nastavenia

en: Add Satellite
sk: Pridať satelit

en: Satellite
sk: Satelit

en: Position
sk: Pozícia

en: Remove Satellite
sk: Odstrániť satelit

en: Your position:
sk: Vaša poloha:

en: Latitude:
sk: Latitúda:

en: [S -90 ... 90 N]
sk: [J -90 ... 90 S]

en: Longitude:
sk: Longitúda:

en: [W -180 ... 180 E]
sk: [Z -180 ... 180 V]

en: Low frequency (KHz)
sk: Nízka frekvencia (MHz)

en: High frequency (MHz)
sk: Vysoká frekvencia (MHz)

en: Switch frequency (MHz)
sk: Prepnúť frekvenciu (MHz)

en: Low range: %1 MHz to %2 MHz
sk: Nízky rozsah: %1 MHz do %2 MHz

en: High range: %1 MHz to %2 MHz
sk: Vysoký rozsah: %1 MHz do %2 MHz

en: Detective
sk: Detektívka

en: Adventure
sk: Dobrodružný

en: Comedy
sk: Komédia

en: Soap
sk: Mydlová opera

en: Romance
sk: Romantický

en: Classical
sk: Klasika

en: Adult
sk: Dospelý

en: User defined
sk: Používateľom definované

en: Weather
sk: Počasie

en: Magazine
sk: Časopis

en: Documentary
sk: Dokumentárne

en: Discussion
sk: Diskusia

en: User Defined
sk: Používateľské

en: Quiz
sk: Kvíz

en: Variety
sk: Rôzne

en: Talk
sk: Rozhovor

en: Events
sk: Udalosti

en: Football
sk: Futbal

en: Tennis
sk: Tenis

en: Team
sk: Tím

en: Athletics
sk: Atletika

en: Water
sk: Voda

en: Winter
sk: Zima

en: Equestrian
sk: Jazdectvo

en: Martial
sk: Bojové

en: Preschool
sk: Predškolské

en: 06 to 14
sk: 06 do 14

en: 10 to 16
sk: 10 do 16

en: Educational
sk: Vzdelávacie

en: Cartoons
sk: Kreslené

en: Ballet
sk: Balet

en: Performance
sk: Výkon

en: Fine Arts
sk: Výtvarné umenie

en: Religion
sk: Náboženstvo

en: Traditional
sk: Tradičné

en: Literature
sk: Literatúra

en: Cinema
sk: Kino

en: Experimental
sk: Experimentálne

en: Press
sk: Tlač

en: New Media
sk: Nové médiá

en: Fashion
sk: Móda

en: Advisory
sk: Poradné

en: People
sk: Ľudia

en: Nature
sk: Príroda

en: Technology
sk: Technika

en: Medicine
sk: Medicína

en: Foreign
sk: Zahraničné

en: Social
sk: Sociálne

en: Further
sk: Ďalšie

en: Language
sk: Jazyk

en: Travel
sk: Cestovanie

en: Handicraft
sk: Ručné práce

en: Motoring
sk: Motorizmus

en: Cooking
sk: Varenie

en: Shopping
sk: Nakupovanie

en: Gardening
sk: Záhradníčenie

en: Original Language
sk: Pôvodný jazyk

en: Black and White
sk: Čiernobiele

en: Unpublished
sk: Nepublikované

en: Live
sk: Živé

en: Planostereoscopic
sk: Planostereoscopické

en: User Defined 1
sk: Definované používateľom 1

en: User Defined 2
sk: Definované používateľom 3

en: User Defined 3
sk: Definované používateľom 3

en: User Defined 4
sk: Definované používateľom 4

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Movie
sk: Film

en: News
sk: Novinky

en: Sports
sk: Športovanie

en: Children
sk: Deti

en: Music
sk: Hudba

en: Culture
sk: Kultúra

en: Education
sk: Vzdelávanie

en: Leisure
sk: Voľný čas

en: Special
sk: Špeciálne

en: Reserved
sk: Rezervované

en: Soap opera
sk: Mydlová opera

en: Mini-series
sk: Mini seriály

en: Series
sk: Série

en: Reality show
sk: Reality šou

en: Information
sk: Informácia

en: Comical
sk: Komické

en: Erotic
sk: Erotické

en: Raffle, television sales, prizing
sk: Tombola, televízny predaj

en: Debate/interview
sk: Rozhovory/interview

en: Other
sk: Iné

en: Report
sk: Výkaz

en: Biography
sk: Biografia

en: Educative
sk: Výukové

en: Auditorium
sk: Auditórium

en: Musical
sk: Muzikál

en: Making of
sk: Ako sa robí

en: Feminine
sk: Ženský

en: Game show
sk: Herná šou

en: Country
sk: Krajina

en: Health
sk: Zdravie

en: Raffle
sk: Tombola

en: Television sales
sk: Televízne predaje

en: Prizing
sk: Ocenenie

en: Adult cartoon
sk: Kreslené pre dospelých

en: Interactive
sk: Interaktívny

en: Policy
sk: Politika

en: Genre: %1
sk: Žáner: %1

en: reserved
sk: rezervované

en: all audiences
sk: všetci diváci

en: 10 years
sk: 10 rokov

en: 12 years
sk: 12 rokov

en: 14 years
sk: 14 rokov

en: 16 years
sk: 16 rokov

en: 18 years
sk: 18 rokov

en: Country %1: not rated
sk: Krajina %1: nehodnotená

en: violence /
sk: násilie /

en: sex /
sk: pohlavie /

en: drugs /
sk: drogy /

en: Country %1: rating: %2%3
sk: Krajina %1: hodnotenie: %2%3

en: Country %1: rating: %2 years.
sk: Krajina %1: hodnotenie: %2 roky.

[ctx: @title:window]
en: Program Guide
sk: Programový sprievodca

en: EPG language:
sk: Jazyk EPG:

en: Any language
sk: Akýkoľvek jazyk

en: Show channels with empty EPG data
sk: Zobraziť kanály

[ctx: @action:inmenu tv show]
en: Record Show
sk: Zobraziť záznam

[ctx: @label:textbox]
en: Search:
sk: Hľadať:

[ctx: @title:column tv show]
en: Start
sk: Spustiť

[ctx: @title:column tv show]
en: Duration
sk: Trvanie

[ctx: @title:column tv show]
en: Title
sk: Titulok

[ctx: @info]
en: All devices are used for recordings.
sk: Všetky zariadenia sa používajú na nahrávanie.

[ctx: @info]
en: Didn't find a device with valid settings or access permissions are wrong.
    
    Please check the Configure Television window.
sk: Nenašlo sa zariadenie s platnými nastaveniami, alebo oprávnenia k prístupu nie sú správne.
    
    Prosím, skontrolujte okno Nastavenie televízie.

[ctx: message box]
en: No available device found.
sk: Nenašlo sa žiadne zariadenie.

[ctx: @title:window]
en: Recording Schedule
sk: Rozvrh nahrávania

[ctx: @action]
en: New
sk: Nové

[ctx: @title:column recording]
en: Name
sk: Názov

[ctx: @title:column tv show]
en: Disabled
sk: Zakázané

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

[ctx: @title:window recording]
en: Edit Schedule Entry
sk: Upraviť položku rozvrhu

[ctx: @label recording]
en: Name:
sk: Názov:

[ctx: @label tv show]
en: Channel:
sk: Kanál:

[ctx: @label tv show]
en: Start:
sk: Spustiť:

[ctx: @label tv show]
en: Duration:
sk: Dĺžka:

[ctx: @label tv show]
en: End:
sk: Koniec:

[ctx: @label recording]
en: Repeat:
sk: Zopakovať:

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Never
sk: Nikdy

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Daily
sk: Denne

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Channels
sk: Kanály

[ctx: remove all items from a list]
en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Channel Scan
sk: Skenovanie kanálov

en: Search transponders for other Networks
sk: Hľadať transpondéry pre iné siete

en: On certain networks, it is possible that some transponders are encoded on separate Network Information Tables (other NITs). This is more common on DVB-C systems. Clicking on this icon will change the scan algorithm to take those other NIT data into account. Please notice that the scan will be a lot more slow if enabled.
sk: Na niektorých sieťach je možné, že niektoré transpondéry sú kódované na samostatných tabuľkách informácií siete (NIT). Toto je viac bežné pri systémoch DVB-C. Kliknutie na túto ikonu zmení prehľadávací algoritmus, aby vzal do úvahy tieto ďalšie údaje NIT. Upozorňujeme, že prehľadávanie bude omnoho pomalšie, ak je to povolené.

en: Start Scan
sk: Začať skenovanie

en: Signal:
sk: Signál:

en: Tuned:
sk: Naladené:

en: Free to air
sk: Voľne vysielané

en: Radio
sk: Rádio

en: Provider:
sk: Poskytovateľ:

en: Add Filtered
sk: Pridať filtrované

en: Add Selected
sk: Pridať vybrané

en: Scan Results
sk: Výsledky skenovania

en: Current Transponder
sk: Aktuálny transpondér

en: Stop Scan
sk: Zastaviť skenovanie

en: Program Guide
sk: Programový sprievodca

[ctx: dialog]
en: Recording Schedule
sk: Plán nahrávania

en: Instant Record
sk: Okamžité nahrávanie

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Television...
sk: Nastaviť televíziu...

en: Search:
sk: Hľadať:

[ctx: osd]
en: Channel: %1_
sk: Kanál: %1_

[ctx: message box]
en: Kaffeine is currently recording programs.
    Do you really want to close the application?
sk: Kaffeine práve nahráva programy.
    Naozaj chcete zatvoriť aplikáciu?

[ctx: message box]
en: Kaffeine has scheduled recordings.
    Do you really want to close the application?
sk: Kaffeine má naplánované nahrávanie.
    Naozaj chcete zatvoriť aplikáciu?

[ctx: osd]
en: Instant Record Started
sk: Okamžité nahrávanie začalo

[ctx: osd]
en: Instant Record Stopped
sk: Okamžité nahrávanie zastavené

[ctx: %1 is a person; %2 is their character]
en: %1 as %2
sk: %1 v roli %2

en: Director(s)
sk: Režisér(i)

en: Actor(s)
sk: Herec/herci

en: Adapter(s)
sk: Adaptér(y)

en: Producer(s)
sk: Producent(i)

en: Editor(s)
sk: Editor(i)

en: Commentator(s)
sk: Komentátor(i)

en: Guest(s)
sk: Hosť/hostia

en: rating: %1
sk: Hodnotenie: %1

en: Season %1
sk: Séria č. %1

en:  Episode %1
sk: Epizóda č. %1

en: Date: %1
sk: Dátum: %1

en: Category: %1
sk: Kategória: %1

en: Keyword: %1
sk: Kľúčové slovo: %1

en: language: %1
sk: Jazyk: %1

en: Original language: %1
sk: Pôvodný jazyk: %1

en: Country: %1
sk: Krajina: %1

en: A media player by KDE with digital TV support.
sk: Mediálny prehrávač pre KDE s podporou digitálnej TV.

en: (C) 2007-2019 The Kaffeine Authors.
sk: (C) 2007-2019 Tvorcovia aplikácie Kaffeine.

en: Maintainer
sk: Správca

en: Previous maintainer (for versions 1.x)
sk: Predošlý správca (pre verzie 1.x)

en: &1 Play File
sk: &1 Prehrať súbor

en: Open dialog to play a file
sk: Otvoriť dialóg na prehranie súboru

en: &2 Play Audio CD
sk: &2 Prehrať Audio CD

en: Start playing an audio CD. It assumes that the CD is already there at the CD drive
sk: Spustiť prehrávanie zvukového CD. Predpokladása , že CD je už v CD mechanike

en: &3 Play Video CD
sk: &3 Prehrať Video CD

en: Start playing a Video CD. It assumes that the CD is already there at the CD drive
sk: Spustiť prehrávanie Video CD. Predpokladása , že CD je už v CD mechanike

en: &4 Play DVD
sk: &4 Prehrať DVD

en: Start playing a DVD. It assumes that the DVD is already there at the DVD drive
sk: Spustiť prehrávanie DVD. Predpokladá sa, že DVD je už v DVD mechanike

en: &5 Digital TV
sk: &5 Digitálna TV

en: &File
sk: &Súbor

[ctx: @action:inmenu]
en: Open URL...
sk: Otvoriť URL...

en: Play Audio CD
sk: Prehrať Audio CD

en: Play Video CD
sk: Prehrať Video CD

en: Play DVD
sk: Prehrať DVD

[ctx: @action:inmenu]
en: Play DVD Folder
sk: Prehrať DVD priečinok

en: &Playback
sk: &Prehrávanie

[ctx: menu bar]
en: Play&list
sk: &Zoznam skladieb

en: &Television
sk: &Televízia

en: &Settings
sk: &Nastavenia

en: Start
sk: Štart

en: Playback
sk: Prehrávanie

en: Playlist
sk: Zoznam skladieb

en: Television
sk: Televízia

en: Play &File
sk: Prehrať súbor

en: Play &Audio CD
sk: Prehrať Audio CD

en: Play &Video CD
sk: Prehrať Video CD

en: Play &DVD
sk: Prehrať DVD

en: &Watch Digital TV
sk: Sledovať digitálnu TV

en: &Quit
sk: &Koniec

en: Enable all debug messages. Please notice that Kaffeine also allows enabling debug messages per category, by using the environment var:
    QT_LOGGING_RULES=kaffeine.category.debug=true
    where 'category' can be:
sk: Povoliť všetky ladiace správy. Pamätajte, že Kaffeine umožní aj povolenie ladiacich správ podľa kategórie, použitím premennej prostredia:
    QT_LOGGING_RULES=kaffeine.category.debug=true
    kde 'category' môže byť:

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
sk: Súbory/URL otvorené aplikáciou budú odstránené po použití

en: Start in full screen mode
sk: Štart v celoobrazovkovom režime

en: Start in minimal mode
sk: Spúšťať v minimálnom režime

en: Start with always on top
sk: Spúšťať v režime vždy navrchu

[ctx: command line option]
en: Dump dvb data (debug option)
sk: Výpis dvb dát (ladiace nastavenie)

[ctx: command line option]
en: Play TV channel
sk: Prehrať TV kanál

[ctx: command line option]
en: (deprecated option)
sk: (nedoporučené nastavenie)

[ctx: command line option]
en: Play last tuned TV channel
sk: Prehrať posledne naladený TV kanál

en: Files or URLs to play
sk: Súbory, alebo URL na prehrávanie

[ctx: @title:window]
en: Open files
sk: Otvoriť súbory

[ctx: @title:window]
en: Open URL
sk: Otvoriť URL

en: Enter a URL:
sk: Vložte URL:

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Play
sk: Prehrať

en: Pause
sk: Pauza

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Next
sk: Nasledujúci

[ctx: 'Playback' menu]
en: Full Screen Mode
sk: Celoobrazovkový režim

[ctx: 'Playback' menu]
en: Minimal Mode
sk: Minimálny režim

[ctx: 'Subtitle' menu]
en: Subtitle
sk: Titulky

[ctx: subtitle selection entry]
en: off
sk: vypnuté

[ctx: 'Subtitle' menu]
en: Add subtitle file
sk: Pridať súbor s titulkami

[ctx: 'Audio' menu]
en: Audio Device
sk: Zvukové zariadenie

[ctx: 'Playback' menu]
en: Audio Device
sk: Zvukové zariadenie

[ctx: 'Audio' menu]
en: Increase Volume
sk: Zvýšiť hlasitosť

[ctx: 'Audio' menu]
en: Decrease Volume
sk: Znížiť hlasitosť

[ctx: 'Audio' menu]
en: Mute Volume
sk: Stlmiť hlasitosť

[ctx: 'Video' menu]
en: Deinterlace
sk: Zrušiť prekladanie

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: disabled
sk: zakázané

[ctx: 'Video' menu]
en: Aspect Ratio
sk: Pomer strán

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: Automatic
sk: Automatický

en: Video size
sk: Veľkosť videa

[ctx: Video size]
en: Automatic
sk: Automaticky

[ctx: Video size]
en: Original Size
sk: Originálna veľkosť

en: Volume Slider
sk: Ovládač hlasitosti

[ctx: @action:inmenu]
en: Jump to Position...
sk: Skočiť na polohu...

[ctx: playback menu]
en: Skip
sk: Preskočiť

[ctx: submenu of 'Skip']
en: Skip %1s Backward
sk: Skočiť %1s dozadu

[ctx: submenu of 'Skip']
en: Skip %1s Forward
sk: Skočiť %1s dopredu

en: Seek Slider
sk: Posuvník prehrávania

[ctx: dvd navigation]
en: Title
sk: Názov

[ctx: dvd navigation]
en: Chapter
sk: Kapitola

[ctx: dvd navigation]
en: Angle
sk: Uhol

en: Switch between elapsed and remaining time display
sk: Prepnúť medzi zobrazením uplynutého a zostávajúceho času

en: Supported Media Files (*.3ga *.3gp *.3gpp *.669 *.ac3 *.aif *.aiff *.anim1 *.anim2 *.anim3 *.anim4 *.anim5 *.anim6 *.anim7 *.anim8 *.anim9 *.animj *.asf *.asx *.au *.avf *.avi *.bdm *.bdmv *.clpi *.cpi *.divx *.dv *.f4a *.f4b *.f4v *.flac *.flc *.fli *.flv *.it *.lrv *.m15 *.m2t *.m2ts *.m3u *.m3u8 *.m4a *.m4b *.m4v *.med *.mka *.mkv *.mng *.mod *.moov *.mov *.mp+ *.mp2 *.mp3 *.mp4 *.mpc *.mpe *.mpeg *.mpg *.mpga *.mpl *.mpls *.mpp *.mtm *.mts *.nsv *.oga *.ogg *.ogm *.ogv *.ogx *.opus *.pls *.qt *.qtl *.qtvr *.ra *.ram *.rax *.rm *.rmj *.rmm *.rms *.rmvb *.rmx *.rp *.rv *.rvx *.s3m *.shn *.snd *.spl *.stm *.swf *.ts *.tta *.ult *.uni *.vdr *.vlc *.vob *.voc *.wav *.wax *.webm *.wma *.wmv *.wmx *.wv *.wvp *.wvx *.xm *.xspf *.kaffeine *.iso);;All Files (*)
sk: Podporované súbory médií (*.3ga *.3gp *.3gpp *.669 *.ac3 *.aif *.aiff *.anim1 *.anim2 *.anim3 *.anim4 *.anim5 *.anim6 *.anim7 *.anim8 *.anim9 *.animj *.asf *.asx *.au *.avf *.avi *.bdm *.bdmv *.clpi *.cpi *.divx *.dv *.f4a *.f4b *.f4v *.flac *.flc *.fli *.flv *.it *.lrv *.m15 *.m2t *.m2ts *.m3u *.m3u8 *.m4a *.m4b *.m4v *.med *.mka *.mkv *.mng *.mod *.moov *.mov *.mp+ *.mp2 *.mp3 *.mp4 *.mpc *.mpe *.mpeg *.mpg *.mpga *.mpl *.mpls *.mpp *.mtm *.mts *.nsv *.oga *.ogg *.ogm *.ogv *.ogx *.opus *.pls *.qt *.qtl *.qtvr *.ra *.ram *.rax *.rm *.rmj *.rmm *.rms *.rmvb *.rmx *.rp *.rv *.rvx *.s3m *.shn *.snd *.spl *.stm *.swf *.ts *.tta *.ult *.uni *.vdr *.vlc *.vob *.voc *.wav *.wax *.webm *.wma *.wmv *.wmx *.wv *.wvp *.wvx *.xm *.xspf *.kaffeine *.iso);;Všetky súbory (*)

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Full Screen Mode
sk: Opustiť celoobrazovkový režim

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Minimal Mode
sk: Opustiť minimálny režim

[ctx: @title:window]
en: Open subtitle
sk: Otvoriť titulky

en: Subtitles (*.cdg *.idx *.srt *.sub *.utf *.ass *.ssa *.aqt *.jss *.psb *.rt *.smi *.txt *.smil *.stl *.usf *.dks *.pjs *.mpl2 *.mks *.vtt *.ttml *.dfxp
sk: Titulky (*.cdg *.idx *.srt *.sub *.utf *.ass *.ssa *.aqt *.jss *.psb *.rt *.smi *.txt *.smil *.stl *.usf *.dks *.pjs *.mpl2 *.mks *.vtt *.ttml *.dfxp

[ctx: osd]
en: Volume: %1%
sk: Hlasitosť: %1%

[ctx: osd]
en: Stopped
sk: Zastavené

[ctx: osd]
en: Mute On
sk: Mute Zapnuté

[ctx: osd]
en: Mute Off
sk: Mute Vypnuté

[ctx: osd message]
en: Deinterlace %1
sk: Zrušiť prekladanie %1

[ctx: osd]
en: Playing
sk: Prehrávam

[ctx: osd]
en: Paused
sk: Pozastavené

[ctx: @title:window]
en: Jump to Position
sk: Skočiť na polohu

en: Enter a position:
sk: Zadajte pozíciu:

[ctx: playlist track]
en: Title
sk: Názov

[ctx: playlist track]
en: Artist
sk: Interpret

[ctx: playlist track]
en: Track Number
sk: Číslo skladby

[ctx: playlist track]
en: Length
sk: Dĺžka

[ctx: playlist browser]
en: Temporary Playlist
sk: Dočasný zoznam skladieb

[ctx: playlist menu]
en: Repeat
sk: Opakovať

[ctx: playlist menu]
en: Random
sk: Náhodné

en: Add Subtitle
sk: Pridať titulky

[ctx: @action:inmenu playlist]
en: New
sk: Nový

[ctx: rename an entry in a list]
en: Rename
sk: Premenovať

[ctx: playlist browser]
en: Unnamed Playlist
sk: Nepomenovaný zoznam skladieb

[ctx: file filter]
en: Subtitle Files
sk: Súbory tituliek

[ctx: file filter]
en: *.xspf|XSPF Playlist
    *.m3u|M3U Playlist
    *.pls|PLS Playlist
sk: *.xspf|XSPF Zoznam skladieb
    *.m3u|M3U Zoznam skladieb
    *.pls|PLS Zoznam skladieb

[ctx: message box]
en: Please install the Qt SQLite plugin.
sk: Prosím, nainštalujte Qt SQLite plugin.

[ctx: message box]
en: Cannot open the SQLite database.
sk: Nemôžem otvoriť SQLite databázu.
