kaffeine - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Name:
sq: Emri:

en: Channels
sq: Kanalet

en: Instant Record
sq: Regjistrim i Menjëhershëm

en: &File
sq: &Skedari

en: Play Audio CD
sq: Luaj Audio CD

en: Play Video CD
sq: Luaj Video CD

en: Play DVD
sq: Luaj DVD

en: &Television
sq: &Televizion

en: &Settings
sq: &Parametrat

en: Start
sq: Nisja

en: Playback
sq: Luaj

en: Playlist
sq: Lista e riprodhimit

en: Television
sq: Televizion

en: Enter a URL:
sq: Vendosni URL-në:
