kaffeine - en to uk translation catalogue (468 entries)

en: Cannot start mplayer process.
uk: Не вдалося запустити процес mplayer.

en: Subtitle %1
uk: Субтитри %1

en: CD track %1
uk: Доріжка КД %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Kaffeine
uk: Налаштування Kaffeine

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Normal Mode
uk: звичайний режим

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Minimal Mode
uk: мінімальний режим

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Full Screen Mode
uk: повноекранний режим

[ctx: @item:inlistbox 'Startup display mode:']
en: Remember Last Setting
uk: останній вибраний

[ctx: @label:listbox]
en: Startup display mode:
uk: Початковий режим показу:

[ctx: @label:spinbox]
en: Short skip duration:
uk: Тривалість короткого кроку:

[ctx: @label:spinbox]
en: Long skip duration:
uk: Тривалість довгого кроку:

[ctx: @title:group]
en: General
uk: Загальне

[ctx: @label:textbox]
en: Log messages:
uk: Повідомлення журналу:

[ctx: @action:button]
en: Show dmesg
uk: Показати dmesg

[ctx: @title:group]
en: Diagnostics
uk: Діагностика

[ctx: @label:textbox]
en: LibVLC arguments:
uk: Параметри LibVLC:

[ctx: @label:textbox]
en: NOTE: Kaffeine should be restarted for the new arguments to take effect
uk: Зауваження: для набуття чинності новими параметрами Kaffeine слід перезапустити

[ctx: @title:column tv show]
en: Channel
uk: Канал

[ctx: @title:column tv channel]
en: Number
uk: Номер

[ctx: @action]
en: Edit
uk: Змінити

[ctx: @action]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @info]
en: The channels will be sorted by number to allow drag and drop.
    Do you want to continue?
uk: Канали буде впорядковано за номером, щоб їх пункти можна було перетягувати і скидати.
    Бажаєте виконати впорядкування?

en: Horizontal
uk: Горизонтальна

en: Vertical
uk: Вертикальна

en: Circular left
uk: Кругова ліворуч

en: Circular right
uk: Кругова праворуч

en: Off
uk: Вимкнено

[ctx: @title:window]
en: Edit Channel
uk: Змінити канал

[ctx: @label tv channel]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @label tv channel]
en: Number:
uk: Номер:

[ctx: @label tv channel]
en: Source:
uk: Джерело:

en: Frequency (MHz):
uk: Частота (у МГц):

en: Symbol rate (kS/s):
uk: Частота символів (у кілосимволах/с):

en: Modulation:
uk: Модуляція:

en: FEC rate:
uk: Частота FEC:

en: Polarization:
uk: Поляризація:

en: Roll-off:
uk: Спадання:

en: Bandwidth:
uk: Ширина каналу:

en: FEC rate LP:
uk: Частота FEC НП:

en: Transmission mode:
uk: Режим передавання:

en: Guard interval:
uk: Інтервал перевірки:

en: Hierarchy:
uk: Ієрархія:

en: PLP (stream ID):
uk: Ідентифікатор потоку передавання:

en: Partial reception:
uk: Часткове отримання:

en: Sound broadcasting:
uk: Трансляція звуку:

en: SB channel ID:
uk: Ід. каналу звуку:

en: SB index:
uk: Індекс звуку:

en: SB count:
uk: Кількість трансляцій звуку:

en: Layer A Modulation:
uk: Модуляція шару A:

en: Layer A FEC rate:
uk: Частота FEC шару A:

en: Layer A segments:
uk: Сегменти шару A:

en: Layer A interleaving:
uk: Розшарування шару A:

en: Layer B Modulation:
uk: Модуляція шару B:

en: Layer B FEC rate:
uk: Частота FEC шару B:

en: Layer B segments:
uk: Сегменти шару B:

en: Layer B interleaving:
uk: Розшарування шару B:

en: Layer C Modulation:
uk: Модуляція шару C:

en: Layer C FEC rate:
uk: Частота FEC шару C:

en: Layer C segments:
uk: Сегменти шару C:

en: Layer C interleaving:
uk: Розшарування шару C:

en: Network ID:
uk: Ідентифікатор мережі:

en: Transport stream ID:
uk: Ідентифікатор потоку передавання:

en: Service ID:
uk: Ідентифікатор служби:

en: Audio channel:
uk: Канали звуку:

en: Scrambled:
uk: Шифрування:

en: PMT PID:
uk: PID таблиць карт програм:

en: Video PID:
uk: PID відео:

en: Subtitle PID:
uk: PID субтитрів:

en: Teletext PID:
uk: PID телетексту:

[ctx: @title:window]
en: Configure Television
uk: Налаштування телебачення

en: Recording folder:
uk: Тека записів:

en: Select Folder
uk: Вибір теки

en: Time shift folder:
uk: Тека файла часового зсуву:

en: xmltv file name (optional):
uk: Назва файла xmltv (необов'язкова):

en: Add optional file to allow reading EPG data from xmltv files
uk: Додати необов'язковий файл для уможливлення читання даних EPG з файлів xmltv

en: Disable parsing EPG data from MPEG-TS tables:
uk: Вимкнути обробку даних EPG з таблиць MPEG-TS:

en: Use this if your TV provider doesn't broadcast reliable EPG data
uk: Скористайтеся цим пунктом, якщо ваш надавач послуг телебачення не транслює якісних даних EPG

en: Begin margin (minutes):
uk: Початковий відступ (у хвилинах):

en: End margin (minutes):
uk: Кінцевий відступ (у хвилинах):

en: Naming style for recordings:
uk: Стиль іменування для записів:

en: The following substitutions work: "%year" for year (YYYY) and the following: %month, %day, %hour, %min, %sec, %channel and %title
uk: Можна використовувати такі замінники: «%year» — рік у чотирицифровому форматі, а також: %month, %day, %hour, %min, %sec, %channel та %title

en: Action after recording finishes:
uk: Дія після завершення запису:

en: Leave empty for no command.
uk: Не заповнюйте, якщо нічого не слід виконувати.

en: Use ISO 8859-1 charset instead of ISO 6937:
uk: Використовувати набір ISO 8859-1 замість ISO 6937:

en: Create info files to accompany EPG recordings:
uk: Створювати супутні інформаційні файли записів EPG:

en: Scan channels when idle to fetch fresh EPG data:
uk: Сканувати канали у стані бездіяльності з метою отримання нових даних EPG:

en: Scan data last updated on %1
uk: Останнє оновлення даних сканування: %1

en: Update Scan Data over Internet
uk: Оновити дані сканування за допомогою інтернету

en: Edit Scanfile
uk: Редагувати файл каналів

en: You can add channels manually to this file before scanning for them.
uk: Перед скануванням каналів ви можете додати канали вручну до цього файла.

en: General Options
uk: Загальні параметри

en: Automatic Recording
uk: Автоматичний запис

en: Device %1
uk: Пристрій %1

[ctx: @action]
en: Add new Regex
uk: Додати формальний вираз

en: Add another regular expression.
uk: Додати ще один формальний вираз.

[ctx: @action]
en: Remove Regex
uk: Вилучити формальний вираз

en: Remove checked regular expressions.
uk: Вилучити позначені формальні вирази.

en: Update Scan Data
uk: Оновлення даних сканування

en: Downloading scan data
uk: Отримання даних сканування

en: Scan file is becoming bigger than %1 KB.
    Aborting, as something might be wrong...
uk: Розмір файла сканування починає перевищувати %1 кБ.
    Перериваємо обробку, оскільки щось могло піти не так…

en: Scan data successfully updated. %1 KB received.
    Changes take effect after you have closed
    the configuration dialog.
uk: Дані сканування успішно оновлено. Отримано %1 кБ.
    Зміни набудуть чинності після
    закриття діалогового вікна налаштування.

en: Scan data update failed.
uk: Спроба оновлення даних сканування зазнала невдачі.

en: Name: %1
uk: Назва: %1

en: Move Left
uk: Пересунути ліворуч

en: Reset
uk: Відновити

en: Move Right
uk: Пересунути праворуч

en: Device not connected.
uk: Пристрій не з’єднано.

en: Cable
uk: Кабельне

en: Terrestrial (T2)
uk: Ефірне (T2)

en: Terrestrial
uk: Ефірне

en: Autoscan
uk: Автоматичне сканування

en: Autoscan with 167 kHz Offsets
uk: Автоматичне сканування з кроком 167 кГц

en: Autoscan Australia
uk: Автоматичне сканування (Австралія)

en: Autoscan Italy
uk: Автоматичне сканування (Італія)

en: Autoscan Taiwan
uk: Автоматичне сканування (Тайвань)

en: Tuner timeout (ms):
uk: Час очікування тюнера (мс):

en: Source:
uk: Джерело:

en: No Source
uk: Немає носія

en: Name:
uk: Назва:

en: Use Higher LNBf voltage:
uk: Підвищена напруга LNBf:

en: On some DVB devices, there's an extra control that allows to increase the 
    voltage sent to LNBf, in order to compensate for cabling loss. This tri-state
    button defaults to not use it. It may be set to:
    - normal mode (unchecked);
    - higher voltage mode (checked);
    - tristate (don't send the control).
uk: У деяких пристроях DVB передбачено додатковий регулятор для підвищення 
    напруги для LNBf з метою компенсації втрат у кабелі. Цей трипозиційний
    перемикач визначає стан регулятора (типовою є вимкнена підвищена напруга).
    Можливі стани:
    - звичайний режим (не позначено);
    - режим підвищеної напруги (позначено);
    - трипозиційний режим (не визначати режим з програми).

en: Configuration:
uk: Налаштування:

en: DiSEqC Switch
uk: Перемикач DiSEqC

en: USALS Rotor
uk: Ротор USALS

en: Positions Rotor
uk: Ротор позиціювання

en: Disable DiSEqC
uk: Вимкнути DiSEqC

en: LNB %1 Settings
uk: Параметри LNB %1

en: LNB Settings
uk: Параметри LNB

en: Add Satellite
uk: Додати супутник

en: Satellite
uk: Супутник

en: Position
uk: Позиція

en: Remove Satellite
uk: Вилучити супутник

en: Your position:
uk: Ваша позиція:

en: Latitude:
uk: Широта:

en: [S -90 ... 90 N]
uk: [Пд -90 … 90 Пн]

en: Longitude:
uk: Довгота:

en: [W -180 ... 180 E]
uk: [Зх -180 … 180 Сх]

en: Low frequency (KHz)
uk: Нижня частота (кГц)

en: High frequency (MHz)
uk: Верхня частота (МГц)

en: Switch frequency (MHz)
uk: Частота перемикання (МГц)

en: Low range: %1 MHz to %2 MHz
uk: Нижній діапазон: від %1 МГц до %2 МГц

en: Bandstacked
uk: Створено стос діапазонів

en: High range: %1 MHz to %2 MHz
uk: Верхній діапазон: від %1 МГц до %2 МГц

en: Detective
uk: Детектив

en: Adventure
uk: Пригоди

en: Science Fiction
uk: Наукова фантастика

en: Comedy
uk: Комедія

en: Soap
uk: Мильна опера

en: Romance
uk: Мелодрама

en: Classical
uk: Класика

en: Adult
uk: Для дорослих

en: User defined
uk: Визначене користувачем

en: Weather
uk: Погода

en: Magazine
uk: Журнал

en: Documentary
uk: Документалістика

en: Discussion
uk: Дискусія

en: User Defined
uk: Визначений користувачем

en: Quiz
uk: Вікторина

en: Variety
uk: Різноманітність

en: Talk
uk: Розмовне шоу

en: Events
uk: Події

en: Football
uk: Футбол

en: Tennis
uk: Теніс

en: Team
uk: Командний спорт

en: Athletics
uk: Атлетика

en: Motor
uk: Автомотоспорт

en: Water
uk: Водний спорт

en: Winter
uk: Зимовий спорт

en: Equestrian
uk: Кінні змагання

en: Martial
uk: Військова програма

en: Preschool
uk: Програма для дошкільнят

en: 06 to 14
uk: Від 6 до 14

en: 10 to 16
uk: Від 10 до 16

en: Educational
uk: Освітні програми

en: Cartoons
uk: Мультфільми

en: Poprock
uk: Поп-рок

en: Folk
uk: Фольк

en: Jazz
uk: Джаз

en: Opera
uk: Опера

en: Ballet
uk: Балет

en: Performance
uk: Вистава

en: Fine Arts
uk: Художнє мистецтво

en: Religion
uk: Релігія

en: Traditional
uk: Традиції

en: Literature
uk: Література

en: Cinema
uk: Кінотеатр

en: Experimental
uk: Експериментальне

en: Press
uk: Преса

en: New Media
uk: Нові медіа

en: Fashion
uk: Мода

en: Advisory
uk: Поради

en: People
uk: Люди

en: Nature
uk: Природа

en: Technology
uk: Технологія

en: Medicine
uk: Медицина

en: Foreign
uk: Іноземна

en: Social
uk: Соціальна

en: Further
uk: Додаткове навчання

en: Language
uk: Мова

en: Travel
uk: Подорожі

en: Handicraft
uk: Рукоділля

en: Motoring
uk: Автомобільна справа

en: Fitness
uk: Фітнес

en: Cooking
uk: Приготування їжі

en: Shopping
uk: Крамниця

en: Gardening
uk: Садівництво

en: Original Language
uk: Початкова мова

en: Black and White
uk: Чорно-білий

en: Unpublished
uk: Неоприлюднений

en: Live
uk: Наживо

en: Planostereoscopic
uk: Планостереоскопічна програма

en: User Defined 1
uk: Визначений користувачем 1

en: User Defined 2
uk: Визначений користувачем 2

en: User Defined 3
uk: Визначений користувачем 3

en: User Defined 4
uk: Визначений користувачем 4

en: Undefined
uk: Не визначено

en: Movie
uk: Кіно

en: News
uk: Новини

en: Show
uk: Шоу

en: Sports
uk: Спорт

en: Children
uk: Дитяча програма

en: Music
uk: Музика

en: Culture
uk: Культура

en: Education
uk: Освіта

en: Leisure
uk: Дозвілля

en: Special
uk: Спеціальний

en: Reserved
uk: Зарезервовано

en: Soap opera
uk: Мильна опера

en: Mini-series
uk: Мінісеріал

en: Series
uk: Серіал

en: Reality show
uk: Реаліті-шоу

en: Information
uk: Інформація

en: Comical
uk: Гумор

en: Erotic
uk: Еротика

en: Raffle, television sales, prizing
uk: Лотерея, телевізійні продажі, призи

en: Debate/interview
uk: Дебати/Інтерв’ю

en: Other
uk: Інше

en: Report
uk: Репортаж

en: Biography
uk: Біографія

en: Educative
uk: Освіта

en: Auditorium
uk: Концертна зала

en: Musical
uk: Музика

en: Making of
uk: За лаштунками

en: Feminine
uk: Для жінок

en: Game show
uk: Ігрове шоу

en: Country
uk: Село

en: Health
uk: Здоров’я

en: Raffle
uk: Речова лотерея

en: Television sales
uk: Телепродажі

en: Prizing
uk: Вручення призів

en: Interview
uk: Інтерв’ю

en: Adult cartoon
uk: Мультфільм для дорослих

en: Interactive
uk: Інтерактивне шоу

en: Policy
uk: Політика

en: Genre: %1
uk: Жанр: %1

en: reserved
uk: зарезервовано

en: all audiences
uk: усі аудиторії

en: 10 years
uk: 10 років

en: 12 years
uk: 12 років

en: 14 years
uk: 14 років

en: 16 years
uk: 16 років

en: 18 years
uk: 18 років

en: Country %1: not rated
uk: Країна %1: без рейтингу.

en: violence /
uk: насильство /

en: sex /
uk: секс /

en: drugs /
uk: наркотики /

en: Country %1: rating: %2%3
uk: Країна %1: рейтинг: %2%3

en: Country %1: rating: %2 years.
uk: Країна %1: рейтинг: %2 років

[ctx: @title:window]
en: Program Guide
uk: Розклад передач

en: EPG language:
uk: Мова EPG:

en: Any language
uk: будь-яка мова

en: Show channels with empty EPG data
uk: Показати канали із порожніми даними EPG

[ctx: @action:inmenu tv show]
en: Record Show
uk: Записати передачу

[ctx: @label:textbox]
en: Search:
uk: Шукати:

[ctx: @title:column tv show]
en: Start
uk: Початок

[ctx: @title:column tv show]
en: Duration
uk: Тривалість

[ctx: @title:column tv show]
en: Title
uk: Заголовок

[ctx: @info]
en: All devices are used for recordings.
uk: Для запису використовуються всі пристрої.

[ctx: @info]
en: Didn't find a device with valid settings or access permissions are wrong.
    
    Please check the Configure Television window.
uk: Не знайдено пристрою із коректними параметрами або помилкові права доступу до пристрою.
    
    Будь ласка, скористайтеся для налаштовування вікно «Налаштувати телебачення».

[ctx: message box]
en: No available device found.
uk: Не знайдено доступного пристрою.

[ctx: @title:window]
en: Recording Schedule
uk: Розклад запису

[ctx: @action]
en: New
uk: Створити

[ctx: @title:column recording]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column tv show]
en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

[ctx: @title:window recording]
en: Edit Schedule Entry
uk: Зміна запису розкладу

[ctx: @label recording]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: @label tv show]
en: Channel:
uk: Канал:

[ctx: @label tv show]
en: Start:
uk: Початок:

[ctx: @label tv show]
en: Duration:
uk: Тривалість:

[ctx: @label tv show]
en: End:
uk: Завершення:

[ctx: @label recording]
en: Repeat:
uk: Повторення:

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Never
uk: Ніколи

[ctx: @action next to 'Repeat:']
en: Daily
uk: Щодня

en: Provider
uk: Провайдер

en: SNR
uk: Відношення сигнал/шум

en: Channels
uk: Канали

[ctx: remove all items from a list]
en: Clear
uk: Спорожнити

en: Channel Scan
uk: Сканування каналів

en: Search transponders for other Networks
uk: Шукати інші мережі на ретрансляторі

en: On certain networks, it is possible that some transponders are encoded on separate Network Information Tables (other NITs). This is more common on DVB-C systems. Clicking on this icon will change the scan algorithm to take those other NIT data into account. Please notice that the scan will be a lot more slow if enabled.
uk: У деяких мережах можлива ситуація, коли сигнал ретранслятора закодовано у окремих таблицях мережевої інформації (інших NIT). Така ситуація трапляється частіше у системах DVB-C. Натискання цієї піктограми змінить алгоритм сканування так, щоб ці інші дані NIT було враховано. Будь ласка, зауважте, що сканування значно сповільниться, якщо увімкнути ці таблиці.

en: Start Scan
uk: Почати пошук

en: Signal:
uk: Сигнал:

en: SNR:
uk: Відношення сигнал/шум:

en: Tuned:
uk: Настроєно:

en: Filter
uk: Фільтр

en: Free to air
uk: Вільна трансляція

en: Radio
uk: Радіо

en: TV
uk: Телебачення

en: Provider:
uk: Провайдер:

en: Add Filtered
uk: Додати відфільтровані

en: Add Selected
uk: Додати вибрані

en: Scan Results
uk: Результат сканування

en: Current Transponder
uk: Поточний ретранслятор

en: Stop Scan
uk: Зупинити сканування

en: Program Guide
uk: Розклад передач

en: OSD
uk: Екранна панель

[ctx: dialog]
en: Recording Schedule
uk: Розклад запису

en: Instant Record
uk: Негайний запис

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Television...
uk: Налаштувати телебачення…

en: Search:
uk: Пошук:

[ctx: osd]
en: Channel: %1_
uk: Канал: %1_

[ctx: message box]
en: Kaffeine is currently recording programs.
    Do you really want to close the application?
uk: Kaffeine зараз виконує запис телепрограм.
    Ви справді бажаєте завершити роботу програми?

[ctx: message box]
en: Kaffeine has scheduled recordings.
    Do you really want to close the application?
uk: У розкладі Kaffeine залишилися пункти запису телепрограм.
    Ви справді бажаєте завершити роботу програми?

[ctx: osd]
en: Instant Record Started
uk: Почато негайний запис

[ctx: osd]
en: Instant Record Stopped
uk: Негайний запис зупинено

[ctx: %1 is a person; %2 is their character]
en: %1 as %2
uk: %1 як %2

en: Director(s)
uk: Режисер(и)

en: Actor(s)
uk: Актор(и)

en: Writer(s)
uk: Сценарист(и)

en: Adapter(s)
uk: Автор(и) адаптації

en: Producer(s)
uk: Продюсер(и)

en: Composer(s)
uk: Композитор(и)

en: Editor(s)
uk: Редактор(и)

en: Presenter(s)
uk: Ведучі

en: Commentator(s)
uk: Коментатор(и)

en: Guest(s)
uk: Гості

en: rating: %1
uk: оцінка: %1

en: Season %1
uk: Сезон %1

en:  Episode %1
uk:  Серія %1

en: Star rating: %1
uk: Оцінка у зірках: %1

en: Date: %1
uk: Дата: %1

en: Category: %1
uk: Категорія: %1

en: Keyword: %1
uk: Ключове слово: %1

en: language: %1
uk: мова: %1

en: Original language: %1
uk: Початкова мова: %1

en: Country: %1
uk: Країна: %1

en: A media player by KDE with digital TV support.
uk: Програвач мультимедійних файлів для KDE з підтримкою цифрового телебачення.

en: (C) 2007-2019 The Kaffeine Authors.
uk: © Автори Kaffeine, 2007–2019.

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: Previous maintainer (for versions 1.x)
uk: Колишній супровідник (для версій 1.x)

en: &1 Play File
uk: &1 Відтворити файл

en: Open dialog to play a file
uk: Відкрити діалогове вікно для відтворення файла

en: &2 Play Audio CD
uk: &2 Відтворити аудіо-КД

en: Start playing an audio CD. It assumes that the CD is already there at the CD drive
uk: Розпочати відтворення звукового компакт-диска. Програма припускає, що диск уже на місці, у лотку пристрою для зчитування.

en: &3 Play Video CD
uk: &3 Відтворити відео-КД

en: Start playing a Video CD. It assumes that the CD is already there at the CD drive
uk: Розпочати відтворення компакт-диска із відео. Програма припускає, що диск уже на місці, у лотку пристрою для зчитування.

en: &4 Play DVD
uk: &4 Відтворити DVD

en: Start playing a DVD. It assumes that the DVD is already there at the DVD drive
uk: Розпочати відтворення DVD. Програма припускає, що диск уже на місці, у лотку пристрою для зчитування DVD.

en: &5 Digital TV
uk: &5 Цифрове ТБ

en: &File
uk: &Файл

[ctx: @action:inmenu]
en: Open URL...
uk: Відкрити адресу…

en: Play Audio CD
uk: Відтворити аудіо-КД

en: Play Video CD
uk: Відтворити відео-КД

en: Play DVD
uk: Відтворити DVD

[ctx: @action:inmenu]
en: Play DVD Folder
uk: Відтворити теку DVD

en: &Playback
uk: Від&творення

[ctx: menu bar]
en: Play&list
uk: Сп&исок відтворення

en: &Television
uk: Теле&бачення

en: &Settings
uk: П&араметри

en: Start
uk: Почати

en: Playback
uk: Відтворення

en: Playlist
uk: Список відтворення

en: Television
uk: Телебачення

en: Play &File
uk: Відтворити &файл

en: Play &Audio CD
uk: Відтворити &аудіо-КД

en: Play &Video CD
uk: В&ідтворити відео-КД

en: Play &DVD
uk: &Відтворити DVD

en: &Watch Digital TV
uk: &Дивитися цифрове ТБ

en: &Quit
uk: Ви&йти

en: Enable all debug messages. Please notice that Kaffeine also allows enabling debug messages per category, by using the environment var:
    QT_LOGGING_RULES=kaffeine.category.debug=true
    where 'category' can be:
uk: Увімкнути усі діагностичні повідомлення. Будь ласка, зауважте, що у Kaffeine також передбачено можливість вмикання діагностичних повідомлень лише для певної категорії за допомогою змінної середовища:
    QT_LOGGING_RULES=kaffeine.категорія.debug=true
    де значенням параметра «категорія» можуть бути такі рядки:

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
uk: Файли або адреси, відкриті за допомогою програми, буде вилучено після використання

en: Start in full screen mode
uk: Запускати в повноекранному режимі

en: Start in minimal mode
uk: Запускати у мінімальному режимі

en: Start with always on top
uk: Запускати, утримуючи над іншими вікнами

[ctx: command line option]
en: Dump dvb data (debug option)
uk: Створити знімок даних dvb (параметр для усування вад)

[ctx: command line option]
en: Play TV channel
uk: Відтворити канал ТБ

[ctx: command line option]
en: (deprecated option)
uk: (застарілий параметр)

[ctx: command line option]
en: Play last tuned TV channel
uk: Розпочати відтворення останнього налаштованого каналу ТБ

en: Files or URLs to play
uk: Файли або адреси url, які слід відтворити

[ctx: @title:window]
en: Open files
uk: Відкриття файлів

[ctx: @title:window]
en: Open URL
uk: Відкриття адреси URL

en: Enter a URL:
uk: Введіть URL:

en: Previous
uk: Попередній

en: Play
uk: Пуск

en: Pause
uk: Пауза

en: Stop
uk: Зупинити

en: Next
uk: Далі

[ctx: 'Playback' menu]
en: Full Screen Mode
uk: Повноекранний режим

[ctx: 'Playback' menu]
en: Minimal Mode
uk: Мінімальний режим

[ctx: 'Subtitle' menu]
en: Subtitle
uk: Субтитри

[ctx: subtitle selection entry]
en: off
uk: вимкнено

[ctx: 'Subtitle' menu]
en: Add subtitle file
uk: Додати файл субтитрів

[ctx: 'Playback' menu]
en: Audio
uk: Звук

[ctx: 'Audio' menu]
en: Audio Device
uk: Звуковий пристрій

[ctx: 'Playback' menu]
en: Audio Device
uk: Звуковий пристрій

[ctx: 'Audio' menu]
en: Increase Volume
uk: Збільшити гучність

[ctx: 'Audio' menu]
en: Decrease Volume
uk: Зменшити гучність

[ctx: 'Audio' menu]
en: Mute Volume
uk: Вимкнути звук

[ctx: 'Playback' menu]
en: Video
uk: Відео

[ctx: 'Video' menu]
en: Deinterlace
uk: Усунути черезрядковість

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: disabled
uk: вимкнено

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: discard
uk: відкинути

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: bob
uk: розкачування

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: linear
uk: лінійне

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: mean
uk: середнє

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: blend
uk: змішування

[ctx: 'Deinterlace' menu]
en: Inverse telecine
uk: Обернене телебачення

[ctx: 'Video' menu]
en: Aspect Ratio
uk: Співвідношення розмірів

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: Automatic
uk: Автоматично

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: 2.21:1
uk: 2,21:1

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: 2.35:1
uk: 2,35:1

[ctx: 'Aspect Ratio' menu]
en: 2.39:1
uk: 2,39:1

en: Video size
uk: Розмір зображення

[ctx: Video size]
en: Automatic
uk: Автоматично

[ctx: Video size]
en: Original Size
uk: Початковий розмір

en: Volume Slider
uk: Повзунок гучності

[ctx: @action:inmenu]
en: Jump to Position...
uk: Перейти до позиції…

[ctx: playback menu]
en: Skip
uk: Перемотування

[ctx: submenu of 'Skip']
en: Skip %1s Backward
uk: Повернутися на %1 сек.

[ctx: submenu of 'Skip']
en: Skip %1s Forward
uk: Перейти на %1 сек. вперед

en: Seek Slider
uk: Повзунок позиції

[ctx: dvd navigation]
en: DVD Menu
uk: Меню DVD

[ctx: dvd navigation]
en: Title
uk: Назва

[ctx: dvd navigation]
en: Chapter
uk: Частина

[ctx: dvd navigation]
en: Angle
uk: Кут

en: Switch between elapsed and remaining time display
uk: Перемкнутися між показом часу, що минув, і часу, що залишився

en: Supported Media Files (*.3ga *.3gp *.3gpp *.669 *.ac3 *.aif *.aiff *.anim1 *.anim2 *.anim3 *.anim4 *.anim5 *.anim6 *.anim7 *.anim8 *.anim9 *.animj *.asf *.asx *.au *.avf *.avi *.bdm *.bdmv *.clpi *.cpi *.divx *.dv *.f4a *.f4b *.f4v *.flac *.flc *.fli *.flv *.it *.lrv *.m15 *.m2t *.m2ts *.m3u *.m3u8 *.m4a *.m4b *.m4v *.med *.mka *.mkv *.mng *.mod *.moov *.mov *.mp+ *.mp2 *.mp3 *.mp4 *.mpc *.mpe *.mpeg *.mpg *.mpga *.mpl *.mpls *.mpp *.mtm *.mts *.nsv *.oga *.ogg *.ogm *.ogv *.ogx *.opus *.pls *.qt *.qtl *.qtvr *.ra *.ram *.rax *.rm *.rmj *.rmm *.rms *.rmvb *.rmx *.rp *.rv *.rvx *.s3m *.shn *.snd *.spl *.stm *.swf *.ts *.tta *.ult *.uni *.vdr *.vlc *.vob *.voc *.wav *.wax *.webm *.wma *.wmv *.wmx *.wv *.wvp *.wvx *.xm *.xspf *.kaffeine *.iso);;All Files (*)
uk: підтримувані мультимедійні файли (*.3ga *.3gp *.3gpp *.669 *.ac3 *.aif *.aiff *.anim1 *.anim2 *.anim3 *.anim4 *.anim5 *.anim6 *.anim7 *.anim8 *.anim9 *.animj *.asf *.asx *.au *.avf *.avi *.bdm *.bdmv *.clpi *.cpi *.divx *.dv *.f4a *.f4b *.f4v *.flac *.flc *.fli *.flv *.it *.lrv *.m15 *.m2t *.m2ts *.m3u *.m3u8 *.m4a *.m4b *.m4v *.med *.mka *.mkv *.mng *.mod *.moov *.mov *.mp+ *.mp2 *.mp3 *.mp4 *.mpc *.mpe *.mpeg *.mpg *.mpga *.mpl *.mpls *.mpp *.mtm *.mts *.nsv *.oga *.ogg *.ogm *.ogv *.ogx *.opus *.pls *.qt *.qtl *.qtvr *.ra *.ram *.rax *.rm *.rmj *.rmm *.rms *.rmvb *.rmx *.rp *.rv *.rvx *.s3m *.shn *.snd *.spl *.stm *.swf *.ts *.tta *.ult *.uni *.vdr *.vlc *.vob *.voc *.wav *.wax *.webm *.wma *.wmv *.wmx *.wv *.wvp *.wvx *.xm *.xspf *.kaffeine *.iso);;усі файли (*)

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Full Screen Mode
uk: Вийти з повноекранного режиму

[ctx: 'Playback' menu]
en: Exit Minimal Mode
uk: Вийти з мінімального режиму

[ctx: @title:window]
en: Open subtitle
uk: Відкриття субтитрів

en: Subtitles (*.cdg *.idx *.srt *.sub *.utf *.ass *.ssa *.aqt *.jss *.psb *.rt *.smi *.txt *.smil *.stl *.usf *.dks *.pjs *.mpl2 *.mks *.vtt *.ttml *.dfxp
uk: субтитри (*.cdg *.idx *.srt *.sub *.utf *.ass *.ssa *.aqt *.jss *.psb *.rt *.smi *.txt *.smil *.stl *.usf *.dks *.pjs *.mpl2 *.mks *.vtt *.ttml *.dfxp

[ctx: osd]
en: Volume: %1%
uk: Гучність: %1

[ctx: osd]
en: Stopped
uk: Зупинено

[ctx: osd]
en: Mute On
uk: Звук вимкнено

[ctx: osd]
en: Mute Off
uk: Звук увімкнено

[ctx: osd message]
en: Deinterlace %1
uk: Усунути черезрядковість %1

[ctx: osd]
en: Playing
uk: Відтворення

[ctx: osd]
en: Paused
uk: Призупинено

[ctx: @title:window]
en: Jump to Position
uk: Перехід до позиції

en: Enter a position:
uk: Введіть позицію:

[ctx: playlist track]
en: Title
uk: Назва

[ctx: playlist track]
en: Artist
uk: Виконавець

[ctx: playlist track]
en: Album
uk: Альбом

[ctx: playlist track]
en: Track Number
uk: Номер доріжки

[ctx: playlist track]
en: Length
uk: Тривалість

[ctx: playlist browser]
en: Temporary Playlist
uk: Тимчасовий список відтворення

[ctx: playlist menu]
en: Repeat
uk: Повторити

[ctx: playlist menu]
en: Random
uk: Випадковий порядок

en: Add Subtitle
uk: Додати субтитри

[ctx: @action:inmenu playlist]
en: New
uk: Створити

[ctx: rename an entry in a list]
en: Rename
uk: Перейменувати

[ctx: playlist browser]
en: Unnamed Playlist
uk: Список відтворення без назви

[ctx: file filter]
en: Subtitle Files
uk: Файли субтитрів

[ctx: file filter]
en: *.xspf|XSPF Playlist
    *.m3u|M3U Playlist
    *.pls|PLS Playlist
uk: *.xspf|Список XSPF
    *.m3u|Список M3U
    *.pls|Список PLS

[ctx: message box]
en: Please install the Qt SQLite plugin.
uk: Будь ласка, встановіть додаток SQLite Qt.

[ctx: message box]
en: Cannot open the SQLite database.
uk: Не вдалося відкрити базу даних SQLite.
