kmj - en to cs translation catalogue (173 entries)

en: Preview
cs: Náhled

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Author:
cs: Autor:

en: Contact:
cs: Kontakt:

en: Description:
cs: Popis:

[ctx: kajongg]
en: Game
cs: Hra

en: View
cs: Pohled

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: file <filename>%1</filename> contains no valid SVG
cs: soubor <filename>%1</filename> neobsahuje platné SVG

en: Choose from
cs: Vybrat z

en: Time
cs: Čas

en: Player
cs: Hráč

en: Message
cs: Zpráva

[ctx: table status]
en: Suspended
cs: Pozastaveno

[ctx: table status]
en: Running
cs: Běžící

[ctx: table status]
en: New
cs: Nový

en: Show tile shadows
cs: Zobrazit stíny dlaždic

en: Animation speed:
cs: Rychlost animace:

[ctx: kajongg]
en: Play
cs: Hrát

en: Tiles
cs: Dlaždice

en: Backgrounds
cs: Pozadí

en: The game server lost connection to player %1
cs: Herní server ztratil spojení s hráčem %1

en: Error for player %1: %2
    %3
cs: Chyba na straně hráče %1: %2
    %3

[ctx: Kajongg]
en: Rule
cs: Pravidlo

[ctx: @title:window]
en: Compare
cs: Porovnat

[ctx: Kajongg-Rule]
en: not defined
cs: nedefinovaný

en: Player %1 not known
cs: Hráč %1 není známý

en: Players
cs: Hráči

en: Started
cs: Spuštěno

[ctx: @title:window]
en: Games
cs: Hry

[ctx: start a new game]
en: &New
cs: &Nová

en: &Load
cs: &Načíst

en: &Delete
cs: S&mazat

en: Show only pending games
cs: Zobrazovat pouze probíhající hry

en: Do you really want to delete <numid>%1</numid> games?<br>This will be final, you cannot cancel it with the cancel button
cs: Opravdu si přejete smazat <numid>%1</numid> her?<br>Tento krok je nevratný, nelze jej zrušit tlačítkem Zrušit

en: Choose
cs: Vybrat

en: Player %1 has left the table
cs: Hráč %1 opustil stůl

en: Mah Jongg - the ancient Chinese board game for 4 players
cs: Mahjong - prastará čínská desková hra pro 4 hráče

en: use RULESET without asking
cs: použít PRAVIDLA bez ptaní

en: write statistics to CSV
cs: zapisovat statistiky do CSV

en: &Apply
cs: &Použít

en: &Cancel
cs: Z&rušit

en: &Help
cs: Nápo&věda

en: &Defaults
cs: Vý&chozí

[ctx: @action:inmenu]
en: Show St&atusbar
cs: Zobrazovat st&avový panel

[ctx: @action:inmenu]
en: Show &Toolbar
cs: Zobrazi&t panel nástrojů

en: Configure Tool&bars...
cs: Nastavit panely nás&trojů...

en: Configure toolbars
cs: Nastavit panely nástrojů

en: Configure &Kajongg...
cs: Nastavit &Kajongg...

en: Configure
cs: Nastavit

en: &Game
cs: &Hra

en: &View
cs: Po&hled

en: &Settings
cs: Na&stavení

[ctx: @action:inmenu]
en: &Help
cs: Nápo&věda

en: Switch Application Language
cs: Přepnout jazyk aplikace

[ctx: @action:inmenu]
en: About &Kajongg
cs: O aplikaci &Kajongg

en: Please choose the language which should be used for this application:
cs: Prosím zvolte jazyk pro tuto aplikaci:

en: Add Fallback Language
cs: Přidat záložní jazyk

en: Primary language:
cs: Primární jazyk:

en: Fallback language:
cs: Sekundární jazyk:

en: Remove
cs: Odstranit

en: This is the main application language which will be used first, before any other languages.
cs: Toto je hlavní jazyk, který bude použitý jako první před ostatními jazyky.

en: This is the language which will be used if any previous languages do not contain a proper translation.
cs: Toto je jazyk, který bude použitý, pokud žádný předchozí jazyk neobsahuje platný překlad.

en: About Kajongg
cs: O aplikaci Kajongg

en: Version: %1
cs: Verze: %1

en: Protocol version %1
cs: Verze protokolu %1

en: Original author
cs: Původní autor

en: KDE Frameworks (not installed or not usable)
cs: KDE Frameworks (není nainstalován nebo není použitelný)

[ctx: kajongg]
en: Using versions %1
cs: Používám verze: %1

en: This is the classical Mah Jongg for four players. If you are looking for Mah Jongg solitaire please use the application kmahjongg.
cs: Toto je klasická hra mahjong pro čtyři hráče. Pokud hledáte mahjong solitér, podívejte se po aplikaci kmahjongg.

en: Please use <a href="https://bugs.kde.org">https://bugs.kde.org</a> to report bugs.
cs: Prosím použijte <a href="https://bugs.kde.org">https://bugs.kde.org</a> pro hlášení chyb.

en: Authors:
cs: Autoři:

en: License Agreement
cs: Licenční ujednání

en: Configure Toolbars
cs: Nastavit panely nástrojů

en: A&vailable actions:
cs: Do&stupné činnosti:

en: Curr&ent actions:
cs: Současné či&nnosti:

en: trying to start local server %1
cs: zkouším spustit místní server %1

en: started the local kajongg server: pid=<numid>%1</numid> %2
cs: spuštěn místní server kajongg: pid=<numid>%1</numid> %2

[ctx: kajongg]
en: Login
cs: Přihlášení

en: Game server:
cs: Herní server:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

[ctx: kajongg]
en: Ruleset:
cs: Sada pravidel:

[ctx: @title:window]
en: Create User Account
cs: Vytvořit účet uživatele

en: Repeat password:
cs: Zopakovat heslo:

en: You are already connected to server %1
cs: Již jste připojeni k serveru %1

en: Please try again
cs: Prosím, zkuste znovu

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Play
cs: &Hrát

[ctx: kajongg @info:tooltip]
en: Start a new game.
cs: Spustit novou hru.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Abort Game
cs: &Přerušit hru

[ctx: @action:inmenu]
en: &Quit Kajongg
cs: &Ukončit Kajongg

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Players
cs: &Hráči

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Rulesets
cs: Sady p&ravidel

[ctx: @action:intoolbar]
en: Angle
cs: Úhel

[ctx: @action:inmenu]
en: F&ull Screen Mode
cs: Celoobrazovkový reži&m

[ctx: kajongg @action:intoolbar]
en: &Scores
cs: &Skóre

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Explain
cs: V&ysvětlit

en: C&hat
cs: Roz&hovor

[ctx: kajongg meld type]
en: &pair
cs: &pár

[ctx: kajongg]
en: Discard
cs: Zahodit

en: cannot find any %1 in the following directories, is libkmahjongg installed?
cs: v následujících adresářích nelze najít žádné %1, je libkmahjongg nainstalována?

en: cannot find %1, using default
cs: nelze najít %1, použije se výchozí

en: unknown name
cs: neznámý název

en: unknown author
cs: neznámý autor

en: no description available
cs: popis není dostupný

[ctx: define a new player]
en: &New
cs: &Nový

en: Player %1 already exists
cs: Hráč %1 již existuje

en: Error while adding player %1: %2
cs: Chyba při přidávání hráče %1: %2

en: Imperial Jade
cs: Císařský nefrit

en: Flower
cs: Květ

en: Season
cs: Série

[ctx: kajongg name for local game server]
en: Local Game
cs: Místní hra

en: points
cs: body

[ctx: kajongg]
en: limits
cs: mezní hodnoty

[ctx: Kajongg]
en: %1 points
cs: %1 bodů

[ctx: Kajongg]
en: %1 limits
cs: %1 mezní hodnoty

[ctx: kajongg]
en: Options
cs: Možnosti

en: Penalties
cs: Postih

[ctx: @title:window]
en: Customize rulesets
cs: Přizpůsobit sady pravidel

[ctx: kajongg]
en: Rule
cs: Pravidlo

en: C&opy
cs: &Kopírovat

[ctx: Kajongg ruleset comparer]
en: Co&mpare
cs: Porov&nat

en: &Remove
cs: Odst&ranit

en: &Close
cs: &Zavřít

[ctx: @title:window]
en: Swap Seats
cs: Prohodit místa

en: &Exchange
cs: K&urz

[ctx: @title:window]
en: Select four players
cs: Vyberte čtyři hráče

[ctx: kajongg]
en: Score
cs: Skóre

[ctx: kajongg]
en: Payments
cs: Poplatky

[ctx: kajongg]
en: Chart
cs: Graf

[ctx: kajongg]
en: Scores
cs: Skóre

en: Penalty
cs: Postih

en: Total Penalty
cs: Celkový postih

en: &Execute
cs: &Spustit

[ctx: kajongg]
en: Player
cs: Hráč

[ctx: kajongg]
en: Wind
cs: Vítr

en: Winner
cs: Vítěz

[ctx: kajongg]
en: Draw
cs: Remíza

en: &Penalties
cs: &Postih

en: Wrong password
cs: Chybné heslo

en: Player %1 has logged out
cs: Hráč %1 se odhlásil

en: Game <numid>%1</numid> is over!
cs: Hra <numid>%1</numid> skončila!

en: Table
cs: Tabulka

[ctx: table status]
en: Status
cs: Stav

en: Ruleset
cs: Sada pravidel

[ctx: allocate a new table]
en: &New
cs: &Nová

en: &Join
cs: Připo&jit

en: &Leave
cs: Opus&tit

[ctx: Kajongg-Ruleset]
en: Compare
cs: Porovnat

en: &Chat
cs: &Rozhovor

en: &Start
cs: &Spustit

en: Start a new game
cs: Spustit novou hru

[ctx: resuming a local suspended game]
en: &Resume
cs: O&bnovit

[ctx: kajongg]
en: hidden
cs: skryté

[ctx: kajongg]
en: stone
cs: kámen

[ctx: kajongg]
en: bamboo
cs: bambus

[ctx: kajongg]
en: character
cs: znak

[ctx: kajongg]
en: wind
cs: vítr

[ctx: kajongg]
en: dragon
cs: drak

[ctx: kajongg]
en: flower
cs: květ

[ctx: kajongg]
en: season
cs: sezóna

[ctx: kajongg]
en: tile
cs: dlaždice

[ctx: kajongg]
en: white
cs: bílá

[ctx: kajongg]
en: red
cs: červená

[ctx: kajongg]
en: green
cs: zelená

[ctx: kajongg]
en: East
cs: Východ

[ctx: kajongg]
en: South
cs: Jih

[ctx: kajongg]
en: West
cs: Západ

[ctx: kajongg]
en: North
cs: Sever

en: East Wind
cs: Východní vítr

en: South Wind
cs: Jižní vítr

en: West Wind
cs: Západní vítr

en: North Wind
cs: Severní vítr
