kmj - en to et translation catalogue (470 entries)

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Properties
et: Omadused

en: Author:
et: Autor:

en: Contact:
et: Kontakt:

en: Description:
et: Kirjeldus:

[ctx: kajongg]
en: Game
et: Mäng

en: View
et: Vaade

en: Toolbar
et: Tööriistariba

en: file <filename>%1</filename> contains no valid SVG
et: fail <filename>%1</filename> ei sisalda korrektset SVG-d

en: Choose from
et: Vali

en: Time
et: Aeg

en: Player
et: Mängija

en: Message
et: Sõnum

en: Chat on table %1 at %2
et: Vestlus lauas %1 %2

[ctx: table status]
en: Suspended
et: Peatatud

[ctx: table status]
en: Running
et: Käimas

[ctx: table status]
en: New
et: Uus

en: Show tile shadows
et: Kivide varju näitamine

en: Rearrange undisclosed tiles to melds
et: Paljastamata kivide korraldamine kombinatsioonidesse

en: Show only possible actions
et: Ainult võimalike toimingute näitamine

en: Propose what to do
et: Käigu pakkumine

en: Animation speed:
et: Animatsiooni kiirus:

en: Use sounds if available
et: Võimalusel helide kasutamine

en: Let others hear my voice
et: Teised võivad minu häält kuulda

[ctx: kajongg]
en: Play
et: Mäng

en: Tiles
et: Kivid

en: Backgrounds
et: Taustad

en: The game server lost connection to player %1
et: Mänguserver kaotas ühenduse mängijaga %1

en: Error for player %1: %2
    %3
et: Viga mängija %1 puhul: %2
    %3

[ctx: Kajongg]
en: Rule
et: Reegel

[ctx: Kajongg-Rule]
en: not defined
et: määramata

en: Score computed manually
et: Käsitsi arvutatud tulemus

en: Player %1 not known
et: Mängija %1 pole teada

en: Short living wall: Tile is invisible, hence dangerous
et: Lühike elav müür. Kivi on nähtamatu, seepärast ohtlik

en: Players
et: Mängijad

en: Started
et: Alustatud

[ctx: start a new game]
en: &New
et: &Uus

en: &Load
et: &Laadi

en: &Delete
et: &Kustuta

en: Show only pending games
et: Ainult ootel mängude näitamine

en: Do you really want to delete <numid>%1</numid> games?<br>This will be final, you cannot cancel it with the cancel button
et: Kas tõesti kustutada <numid>%1</numid> mängu?<br>See on lõplik samm, seda ei saa enam tagasi võtta

en: Which chow do you want to expose?
et: Millise chow soovid paljastada?

en: Which kong do you want to declare?
et: Millise kongi soovid välja kuulutada?

en: Choose
et: Valimine

en: You cannot say %1
et: Sa ei saa öelda %1

en: Player %1 has left the table
et: Mängija %1 on laua äärest lahkunud

en: The game on table <numid>%1</numid> can begin. Are you ready to play now?
et: Mäng laual <numid>%1</numid> võib alata. Kas oled valmis mängima?

en: Ready for next hand?
et: Valmis järgmiseks jaotuseks?

en: The connection to the server %1 broke, please try again later.
et: Ühendus serveriga %1 katkes, palun proovi hiljem uuesti.

en: Mah Jongg - the ancient Chinese board game for 4 players
et: Mah Jongg - muistne hiina lauamäng neljale mängijale

en: all robots play with visible concealed tiles
et: kõik robotid mängivad nähtavate varjatud kividega

en: start with demo mode
et: käivitamine demorežiimis

en: login to HOST
et: sisselogimine MASINasse

en: start new TABLE
et: uue LAUA alustamine

en: prefer PLAYER for next login
et: MÄNGIJA eelistamine järgmisel sisselogimisel

en: use AI variant for human player in demo mode
et: Demorežiimis inimmängija asemel AI kasutamine

en: write statistics to CSV
et: statistika kirjutamine CSV-na

en: show all available rulesets
et: kõigi saadaolevate reeglistike näitamine

en: for testing purposes: Initializes the random generator
et: testimiseks: juhugeneraatori initsialiseerimine

en: show no graphical user interface. Intended only for testing
et: Graafilist kasutajaliidest ei näidata; mõeldud ainult testimiseks

en: use a dedicated server listening on SOCKET. Intended only for testing
et: konkreetse serveri kasutamine SOCKET'i jälgimiseks. Mõeldud ainult testimiseks

en: use a dedicated server listening on PORT. Intended only for testing
et: konkreetse serveri kasutamine pordi jälgimiseks. Mõeldud ainult testimiseks

en: &Apply
et: &Rakenda

en: &Cancel
et: &Loobu

en: &Help
et: &Abi

en: &Defaults
et: &Vaikeväärtused

[ctx: @action:inmenu]
en: Show St&atusbar
et: &Olekuriba näitamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Show &Toolbar
et: &Tööriistariba näitamine

en: Configure Tool&bars...
et: Tööriistari&bade seadistamine ...

en: Configure toolbars
et: Tööriistaribade seadistamine

en: Configure
et: Seadistamine

en: &Game
et: &Mäng

en: &View
et: &Vaade

en: &Settings
et: &Seadistused

[ctx: @action:inmenu]
en: &Help
et: &Abi

en: Switch Application Language
et: Rakenduse keele vahetamine

[ctx: @action:inmenu]
en: About &Kajongg
et: Teave &Kajonggi kohta

en: Please choose the language which should be used for this application:
et: Keel, mida selle rakenduse puhul kasutada:

en: Add Fallback Language
et: Lisa tagavarakeel

en: Primary language:
et: Esmane keel:

en: Fallback language:
et: Tagavarakeel:

en: Remove
et: Eemalda

en: This is the main application language which will be used first, before any other languages.
et: See on rakenduse põhikeel, mida kasutatakse enne kõiki teisi keeli.

en: This is the language which will be used if any previous languages do not contain a proper translation.
et: See on keel, mida kasutatakse juhul, kui ükski eelnev keel ei sisalda vajalikku tõlget.

en: About Kajongg
et: Teave Kajonggi kohta

en: Protocol version %1
et: Protokolli versioon %1

en: Original author
et: Algne autor

en: KDE Frameworks (not installed or not usable)
et: KDE Frameworks (paigaldamata või pole kasutatav)

[ctx: kajongg]
en: Using versions %1
et: Kasutatakse versioone %1

en: This is the classical Mah Jongg for four players. If you are looking for Mah Jongg solitaire please use the application kmahjongg.
et: See on klassikaline Mah Jongg neljale mängijale. Kui soovid mängida üksikmängijale mõeldud Mah Jonggi, kasuta rakendust KMahjongg.

en: Please use <a href="https://bugs.kde.org">https://bugs.kde.org</a> to report bugs.
et: Palun kasuta vigadest teatamiseks aadressi <a href="https://bugs.kde.org">https://bugs.kde.org</a>.

en: Authors:
et: Autorid:

en: License Agreement
et: Litsentsileping

en: Configure Toolbars
et: Tööriistaribade seadistamine

en: A&vailable actions:
et: &Võimalikud toimingud:

en: Curr&ent actions:
et: Valitud to&imingud:

en: trying to start local server %1
et: püütakse käivitada kohalikku serverit %1

en: removed stale socket <filename>%1</filename>
et: eemaldati hangunud sokkel <filename>%1</filename>

en: started the local kajongg server: pid=<numid>%1</numid> %2
et: käivitati kohalik kajonggi server: pid=<numid>%1</numid> %2

[ctx: kajongg]
en: Login
et: Sisselogimine

en: Game server:
et: Mänguserver:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Parool:

[ctx: kajongg]
en: Ruleset:
et: Reeglid:

en: Repeat password:
et: Parool teist korda:

en: You are already connected to server %1
et: Ühendus serveriga %1 on juba olemas

[ctx: USER is not known on SERVER]
en: %1 is not known on %2, do you want to open an account?
et: %1 ei ole serveris %2 tuntud. Kas avada talle konto?

en: Server %1 did not answer
et: Server %1 ei vastanud

en: Server %1 refused connection
et: Server %1 keeldus ühendusest

en: Server %1 does not run a kajongg server
et: Serveris %1 ei tööta kajonggi serverit

en: Address for server %1 cannot be found
et: Serveri %1 aadressi ei leitud

en: Login to server %1 failed: You have no network connection
et: Sisselogimine serverisse %1 nurjus. Sul puudub võrguühendus

en: Please try again
et: Palun proovi uuesti

[ctx: @action:inmenu]
en: &Score Manual Game
et: Määra mängu tulemu&sed käsitsi

[ctx: @action:intoolbar]
en: Manual Game
et: Määra mängu tulemused käsitsi

[ctx: kajongg @info:tooltip]
en: &Score a manual game.
et: &Mängu tulemuste käsitsi määramine.

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Play
et: &Mängi

[ctx: kajongg @info:tooltip]
en: Start a new game.
et: Uue mängu alustamine.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Abort Game
et: &Katkesta mäng

[ctx: kajongg @info:tooltip]
en: Abort the current game.
et: Aktiivse mängu katkestamine.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Quit Kajongg
et: &Välju Kajonggist

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Players
et: &Mängijad

[ctx: kajongg @info:tooltip]
en: define your players.
et: mängijate valimine.

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Rulesets
et: &Reeglid

[ctx: kajongg @info:tooltip]
en: customize rulesets.
et: reeglite kohandamine

[ctx: @action:inmenu]
en: &Change Visual Angle
et: Vaatenurga &muutmine

[ctx: @action:intoolbar]
en: Angle
et: Nurk

[ctx: kajongg @info:tooltip]
en: Change the visual appearance of the tiles.
et: Kivide välimuse muutmine.

[ctx: @action:inmenu]
en: F&ull Screen Mode
et: &Täisekraanirežiim

[ctx: kajongg @action:inmenu]
en: &Score Table
et: &Edetabel

[ctx: kajongg @action:intoolbar]
en: &Scores
et: Tulemu&sed

[ctx: kajongg @info:tooltip]
en: Show or hide the score table for the current game.
et: Aktiivse mängu edetabeli näitamine või peitmine.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Explain Scores
et: &Tulemuste selgitus

[ctx: @action:intoolbar]
en: &Explain
et: &Tulemuste selgitus

[ctx: kajongg @info:tooltip]
en: Explain the scoring for all players in the current game.
et: Aktiivse kõigi mängijate tulemuste selgitamine.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Demo Mode
et: &Demorežiim

[ctx: kajongg @info:tooltip]
en: Let the computer take over for you. Start a new local game if needed.
et: Sinu eest hakkab mängima arvuti. Soovi korral käivita uus kohalik mäng.

en: C&hat
et: &Vestlus

[ctx: kajongg @info:tooltip]
en: Chat with the other players.
et: Vestlemine teiste mängijatega.

[ctx: kajongg meld type]
en: Bonus
et: Boonus

[ctx: kajongg meld type]
en: &single
et: ük&sik

[ctx: kajongg meld type]
en: &pair
et: &paar

[ctx: kajongg meld type]
en: c&laimed kong
et: nõue&ldud kong

[ctx: kajongg meld type]
en: rest of tiles
et: ülejäänud kivid

[ctx: kajongg meld state]
en: Exposed
et: Paljastatud

[ctx: kajongg meld state]
en: Concealed
et: Varjatud

en: saying %1 violates Original Call
et: %1 ütlemine rikub avakäiku

en: claiming %1 is dangerous because you will have to discard a dangerous tile
et: %1 nõudlus on ohtlik, sest tuleb ära visata ohtlik kivi

en: claiming %1 for %2 is dangerous because you will have to discard a dangerous tile
et: %1 nõudlus %2 jaoks on ohtlik, sest tuleb ära visata ohtlik kivi

en: You may say %1
et: Võid öelda %1

en: saying Kong for %1 violates Original Call
et: Kongi ütlemine %1 korral rikub avakäiku

en: You may say Kong for %1
et: Võid öelda Kong %1 korral

en: Press here and you win
et: Vajuta ja võidad

[ctx: kajongg]
en: Original Call
et: Avakäik

en: discarding %1 and declaring Original Call makes this hand unwinnable
et: %1 äravise ja avakäigu väljakuulutamine muudab selle jaotuse võidetamatuks

en: Discard a tile, declaring Original Call meaning you need only one tile to complete the hand and will not alter the hand in any way (except bonus tiles)
et: Esimese äraviske puhul võib mängija kuulutada välja avakäigu, mis tähendab, et ta vajab lõpetamiseks veel ainult üht kivi, ning teatada, et ei muuda oma jaotust enam kuidagi (välja arvatud boonuskivid)

[ctx: kajongg]
en: Discard
et: Äraviskamine

en: discarding %1 violates Original Call
et: %1 äravise rikub avakäiku

en: discarding %1 is Dangerous Game
et: %1 äravise on ohtlik mäng

en: discard the least useful tile
et: kõige kasutuma kivi äraviskamine

en: %1 is not ready to start the game
et: %1 ei ole valmis mängu alustama

[ctx: kajongg]
en: Violates Original Call
et: Avakäigu rikkumine

[ctx: kajongg]
en: Dangerous Game
et: Ohtlik mäng

[ctx: kajongg]
en: No Choice
et: Valik puudub

en: Confirm that you saw the message
et: Sõnumi nägemise kinnitamine

[ctx: kajongg]
en: No Claim
et: Nõuet ei esitata

en: You cannot or do not want to claim this tile
et: Sa ei saa või ei soovi seda kivi nõuelda

en: cannot find any %1 in the following directories, is libkmahjongg installed?
et: ühtegi klotsistikku %1 ei leitud järgmistes kataloogides, kas libkmahjongg on ikka paigaldatud?

en: cannot find %1, using default
et: klotsistikku %1 ei leitud, kastutatakse vaikimisi klotsistikku

en: unknown name
et: tundmatu nimi

en: unknown author
et: tundmatu autor

en: no description available
et: kirjeldus puudub

en: no E-Mail address available
et: e.posti aadress puudub

en: %1 claiming MahJongg: She does not really have tile %2
et: %1 nõudleb MahJonggi: tegelikult tal ei ole kivi %2

en: %1 claiming MahJongg: She did not pass all concealed tiles to the server
et: %1 nõudleb MahJonggi: ta ei edastanud kõiki varjatud kive serverisse

en: Player %1 has 3 or 4 exposed melds, all are green
et: Mängijal %1 on 3 või neli paljastatud kombinatsiooni, kõik on rohelised

en: Player %1 may try a True Color Game
et: Mängija %1 võib üritada värvidega mängu

en: Player %1 may try an All Terminals Game
et: Mängija %1 võib proovida kõigi terminalide mängu

en: Player %1 exposed many winds
et: Mängija %1 paljastas mitu tuult

en: Player %1 exposed many dragons
et: Mängija %1 paljastas mitu draakonit

[ctx: define a new player]
en: &New
et: &Uus

en: Player %1 already exists
et: Mängija %1 on juba olemas

en: Error while adding player %1: %2
et: Tõrge mängija %1 lisamisel: %2

en: Classical Chinese standard
et: Klassikaline hiina standard

en: Classical Chinese
et: Klassikaline hiina

en: Last Tile Taken from Dead Wall
et: Viimase kivi võtmine surnud müürist

en: The dead wall is also called kong box: The last 16 tiles of the wall used as source of replacement tiles
et: Surnud müüri nimetatakse ka kong box'iks. Müüri viimast 16 kivi kasutatakse asenduskivide allikana

en: Last Tile is Last Tile of Wall
et: Viimane kivi on müüri viimane kivi

en: Winner said Mah Jong with the last tile taken from the living end of the wall
et: Võitja ütles Mah Jong viimase kivi võtmisega müüri elavast otsast

en: Last Tile is Last Tile of Wall Discarded
et: Viimane kivi on äravisatud müüri viimane kivi

en: Winner said Mah Jong by claiming the last tile taken from the living end of the wall, discarded by another player
et: Võitja ütles Mah Jong, nõueldes viimast kivi võtmisega müüri elavast otsast, mille teine mängija oli ära visanud

en: Robbing the Kong
et: Kongi röövimine

en: Winner said Mah Jong by claiming the 4th tile of a kong another player just declared
et: Võitja ütles Mah Jong, nõueldes teise mängija äsja välja kuulutatud kongi neljandat kivi

en: Mah Jongg with Original Call
et: Mah Jongg avakäigul

en: Just before the first discard, a player can declare Original Call meaning she needs only one tile to complete the hand and announces she will not alter the hand in any way (except bonus tiles)
et: Otse enne esimest äraviset puhul võib mängija kuulutada välja avakäigu, mis tähendab, et ta vajab lõpetamiseks veel ainult üht kivi, ning teatada, et ei muuda oma jaotust enam kuidagi (välja arvatud boonuskivid)

en: Dangerous Game
et: Ohtlik mäng

en: In some situations discarding a tile that has a high chance to help somebody to win is declared to be dangerous, and if that tile actually makes somebody win, the discarder pays the winner for all
et: Mõnes olukorras kuulutatakse kivi äraviskamine, millel on suur potentsiaal aidata kellelgi võita, ohtlikuks ja kui see kivi tõepoolest aitab kellelgi võita, maksab äraviskaja võitjale kõigi eest

en: Twofold Fortune
et: Kahekordne õnn

en: Kong after Kong: Declare Kong and a second Kong with the replacement tile and Mah Jong with the second replacement tile
et: Kong kongi järel: kuulutatakse välja kong ja teine kong asenduskiviga ja Mah Jong teise asenduskiviga

en: Blessing of Heaven
et: Taevane õnnistus

en: East says Mah Jong with the unmodified dealt tiles
et: Ida ütleb Mah Jong muutmata väljajagatud kividega

en: Blessing of Earth
et: Maine õnnistus

en: South, West or North says Mah Jong with the first tile discarded by East
et: Lõuna, Lääs või Põhi ütleb Mah Jong esimese Ida äravisatud kiviga

en: East won nine times in a row
et: Ida võitis üheksa korda järjest

en: If that happens, East gets a limit score and the winds rotate
et: Kui nii juhtub, saab Ida piirangutulemuse ja tuuled vahetuvad

en: False Naming of Discard, Claimed for Mah Jongg and False Declaration of Mah Jongg
et: Mah Jonggi jaoks nõueldud äravisatu väär nimetamine ja Mah Jonggi väär väljakuulutamine

en: Own Flower and Own Season
et: Oma lill ja oma aastaaeg

en: All Flowers
et: Kõik lilled

en: All Seasons
et: Kõik aastaajad

en: Three Concealed Pongs
et: Kolm varjatud pongi

en: Long Hand
et: Pikk käsi

en: The hand contains too many tiles
et: Jaotuses on liiga palju kive

en: Points Needed for Mah Jongg
et: Mah Jonggiks vajalikud punktid

en: Minimum number of doubles needed for Mah Jongg
et: Mah Jonggiks vajalikud minimaalsed duublid

en: Points for a Limit Hand
et: Piirangujaotuse punktid

en: Play with the roof off
et: Mäng ilma katuseta

en: Play with no upper scoring limit
et: Mäng ilma ülemise piirita

en: Claim Timeout
et: Nõude aegumine

en: Size of Kong Box
et: Surnud müüri suurus

en: The Kong Box is used for replacement tiles when declaring kongs
et: Kong Boxi kasutatakse asenduseks kongide väljakuulutamisel

en: Play with Bonus Tiles
et: Mäng boonuskividega

en: Bonus tiles increase the luck factor
et: Boonuskivid suurendavad õnnetegurit

en: Minimum number of rounds in game
et: Mängu minimaalne voorude arv

en: number of allowed chows
et: lubatud chow'de arv

en: The number of chows a player may build
et: Chow'de arv, mida mängija võib luua

en: must declare calling hand
et: peab jaotuse välja kuulutama

en: Mah Jongg is only allowed after having declared to have a calling hand
et: Mah Jongg on lubatud alles pärast jaotuse väljakuulutamist

en: Standard Rotation
et: Standardne vahetumine

en: Last Tile Completes Pair of 2..8
et: Viimane kivi lõpetab paari vahemikus 2-8

en: Last Tile Completes Pair of Terminals or Honors
et: Viimane kivi lõpetab terminalide või honööride paari

en: Last Tile is Only Possible Tile
et: Viimane kivi on ainuke võimalik kivi

en: Won with Last Tile Taken from Wall
et: Võit viimase kivi võtmisega müürist

en: Zero Point Hand
et: Nullpunktijaotus

en: The hand has 0 basis points excluding bonus tiles
et: Jaotuses on null baaspunkti, välja arvatud boonuskivid

en: No Chow
et: Chow puudub

en: Only Concealed Melds
et: Ainult varjatud kombinatsioonid

en: False Color Game
et: Värvideta mäng

en: Only same-colored tiles (only bamboo/stone/character) plus any number of winds and dragons
et: Ainult sama värvi kivid (ainult bambus/kivi/märk) pluss suvaline arv tuuli ja draakoneid

en: True Color Game
et: Värvidega mäng

en: Only same-colored tiles (only bamboo/stone/character)
et: Ainult sama värvi kivid (ainult bambus/kivi/märk)

en: Concealed True Color Game
et: Varjatud värvidega mäng

en: All tiles concealed and of the same suit, no honors
et: Kõik kivid on varjatud ja samast liigist, honööre pole

en: Only Terminals and Honors
et: Ainult terminalid ja honöörid

en: Only winds, dragons, 1 and 9
et: Ainult tuuled, draakonid, 1 ja 9

en: Only Honors
et: Ainult honöörid

en: Only winds and dragons
et: Ainult tuuled ja draakonid

en: Hidden Treasure
et: Peidetud aare

en: Only hidden Pungs or Kongs, last tile from wall
et: Ainult varjatud pungid või kongid, viimane kivi müürist

en: Heads and Tails
et: Pead ja sabad

en: Only 1 and 9
et: Ainult 1 ja 9

en: Fourfold Plenty
et: Neljakordne küllus

en: 4 Kongs
et: Neli kongi

en: Three Great Scholars
et: Kolm suurt õpetlast

en: 3 Pungs or Kongs of dragons
et: Kolm draakonite pungi või kongi

en: Four Blessings Hovering over the Door
et: Neli õnnistust ukse kohal

en: 4 Pungs or Kongs of winds
et: Neli tuulte pungi või kongi

en: Imperial Jade
et: Keiserlik sära

en: Only green tiles: Green dragon and Bamboo 2,3,4,6,8
et: Ainult rohelised kivid: roheline draakon ja bambus 2, 3, 4, 6, 8

en: Gathering the Plum Blossom from the Roof
et: Ploomiõie korjamine katuselt

en: Mah Jong with stone 5 from the dead wall
et: Mah Jong kiviga 5 surnud müürist

en: Plucking the Moon from the Bottom of the Sea
et: Kuu väljatõmbamine mere põhjast

en: Mah Jong with the last tile from the wall being a stone 1
et: Mah Jong viimase kivi võtmisega müürist, mis on kivi 1

en: Scratching a Carrying Pole
et: Tugiposti kratsimine

en: Robbing the Kong of bamboo 2
et: Kahe bambuse kongi röövimine

en: Standard Mah Jongg
et: Standardne Mah Jongg

en: Nine Gates
et: Üheksa väravat

en: A concealed hand in one color 1112345678999 plus last tile of this suit (from wall or discarded)
et: Sama värvi varjatud jaotus: väärtused 1-1-1-2-3-4-5-6-7-8-9-9-9 pluss veel üks sama värvi kivi (müürist või äravisatutest)

en: Thirteen Orphans
et: Kolmteist orbu

en: 13 single tiles: All dragons, winds, 1, 9 and a 14th tile building a pair with one of them
et: 13 üksikkivi: kõik draakonid, tuuled, 1, 9 ja 14. kivi, mis moodustab ühega neist paari

en: Pung/Kong of Dragons
et: Draakonite pung/kong

en: Pung/Kong of Own Wind
et: Oma tuule pung/kong

en: Pung/Kong of Round Wind
et: Valitseva tuule pung/kong

en: Exposed Kong
et: Paljastatud kong

en: Exposed Kong of Terminals
et: Paljastatud terminalide kong

en: Exposed Kong of Honors
et: Paljastatud honööride kong

en: Exposed Pung
et: Paljastatud pung

en: Exposed Pung of Terminals
et: Paljastatud terminalide pung

en: Exposed Pung of Honors
et: Paljastatud honööride pung

en: Concealed Kong
et: Varjatud kong

en: Concealed Kong of Terminals
et: Varjatud terminalide kong

en: Concealed Kong of Honors
et: Varjatud honööride kong

en: Concealed Pung
et: Varjatud pung

en: Concealed Pung of Terminals
et: Varjatud terminalide pung

en: Concealed Pung of Honors
et: Varjatud honööride pung

en: Pair of Own Wind
et: Oma tuule paar

en: Pair of Round Wind
et: Valitseva tuule paar

en: Pair of Dragons
et: Draakonite paar

en: Flower
et: Lill

en: Season
et: Aastaaeg

en: Classical Chinese DMJL
et: Klassikaline hiina DMJL

en: Classical Chinese as defined by the Deutsche Mah Jongg Liga (DMJL) e.V.
et: Klassikaline hiina vastavalt Deutsche Mah Jongg Liga (DMJL) e.V määratlusele

en: Squirming Snake
et: Sahisev madu

en: All tiles of same color. Pung or Kong of 1 and 9, pair of 2, 5 or 8 and two Chows of the remaining values
et: Kõik sama värvi kivid. 1 ja 9 pung või kong, 2, 5 või 8 paar ja kaks ülejäänud väärtuste chow'd

en: Little Three Dragons
et: Kolm väikest draakonit

en: 2 Pungs or Kongs of dragons and 1 pair of dragons
et: Kaks draakonite pungi või kongi ja üks draakonite paar

en: Big Three Dragons
et: Kolm suurt draakonit

en: Little Four Joys
et: Neli väikest rõõmu

en: 3 Pungs or Kongs of winds and 1 pair of winds
et: Kolm tuulte pungi või kongi ja üks tuulte paar

en: Big Four Joys
et: Neli suurt rõõmu

en: False Naming of Discard, Claimed for Chow
et: Chow jaoks nõueldud äravisatu väär nimetamine

en: False Naming of Discard, Claimed for Pung/Kong
et: Pungi/kongi jaoks nõueldud äravisatu väär nimetamine

en: False Declaration of Mah Jongg by One Player
et: Mah Jonggi väär väljakuulutamine ühe mängija poolt

en: False Declaration of Mah Jongg by Two Players
et: Mah Jonggi väär väljakuulutamine kahe mängija poolt

en: False Declaration of Mah Jongg by Three Players
et: Mah Jonggi väär väljakuulutamine kolme mängija poolt

en: False Naming of Discard, Claimed for Mah Jongg
et: Mah Jonggi jaoks nõueldud äravisatu väär nimetamine

en: Classical Chinese BMJA
et: Klassikaline hiina BMJA

en: Classical Chinese as defined by the British Mah-Jong Association
et: Klassikaline hiina vastavalt Briti Mah-Jongi assotsiatsiooni määratlusele

en: Original Call
et: Avakäik

en: Gates of Heaven
et: Taevane õnnistus

en: All tiles concealed of same color: Values 1112345678999 with one pair from 2 to 8 (last tile from wall or discarded)
et: Kõik sama värvi varjatud kivid: väärtused 1-1-1-2-3-4-5-6-7-8-9-9-9 pluss veel üks paar vahemikus 2 kuni 8 (müürist või äravisatutest)

en: Wriggling Snake
et: Looklev madu

en: Pair of 1s and a run from 2 to 9 in the same suit with each of the winds
et: 1-de paar ja rida 2-9 samast liigist kõigi tuultega

en: Triple Knitting
et: Kolmepõimik

en: Four sets of three tiles in the different suits and a pair: No Winds or Dragons
et: Neli eri liiki kolmikut ja paar: tuuli ega draakoneid pole

en: Knitting
et: Põimik

en: 7 pairs of tiles in any 2 out of 3 suits; no Winds or Dragons
et: 7 paari kive mis tahes kahes liigis; tuuli ega draakoneid pole

en: All pair honors
et: Kõik honööripaarid

en: 7 pairs of 1s/9s/Winds/Dragons
et: 7 1-de/9-te/tuulte/draakonite paari

en: Own Flower
et: Oma lill

en: Own Season
et: Oma aastaaeg

en: Buried Treasure
et: Peidetud aare

en: Concealed pungs of one suit with winds/dragons and a pair
et: Varjatud üht liiki pungid tuule/draakonitega ja paar

en: Purity
et: Puhtus

en: Only same-colored tiles (no chows, dragons or winds)
et: Ainult sama värvi kivid (pole chow'sid, draakoneid ega tuuli)

en: 3 Pungs or Kongs of dragons plus any pung/kong and a pair
et: 3 draakonite pungi või kongi ja suvaline pung/kong ja paar

en: The 13 Unique Wonders
et: 13 unikaalset imet

en: False Naming of Discard, Claimed for Chow/Pung/Kong
et: Chow/pungi/kongi jaoks nõueldud äravisatu väär nimetamine

en: Calling for Only Honors
et: Ainult honööride väljakuulutamine

en: Calling for Wriggling Snake
et: Lookleva mao väljakuulutamine

en: Calling for Triple Knitting
et: Kolmepõimiku väljakuulutamine

en: Calling for Gates of Heaven
et: Taevase õnnistuse väljakuulutamine

en: Calling for Knitting
et: Põimiku väljakuulutamine

en: Calling for Imperial Jade
et: Keiserliku sära väljakuulutamine

en: Calling for The 13 Unique Wonders
et: 13 unikaalse ime väljakuulutamine

en: Calling for Three Great Scholars
et: Kolme suure õpetlase väljakuulutamine

en: Calling for All pair honors
et: Kõik honööripaaride väljakuulutamine

en: Calling for Heads and Tails
et: Peade ja sabade väljakuulutamine

en: Calling for Four Blessings Hovering over the Door
et: Nelja õnnistuse ukse kohal väljakuulutamine

en: Calling for Buried Treasure
et: Peidetud aarde väljakuulutamine

en: Calling for Fourfold Plenty
et: Neljakordse külluse väljakuulutamine

en: Calling for Purity
et: Puhtuse väljakuulutamine

[ctx: kajongg name for local game server]
en: Local Game
et: Kohalik mäng

en: Database %1 updated from schema %2 to %3
et: Andmebaas %1 uuendati skeemilt %2 skeemile %3

en: points
et: punkti

[ctx: kajongg]
en: doubles
et: topelt

[ctx: kajongg]
en: limits
et: piirangud

[ctx: Kajongg]
en: %1 points
et: %1 punkti

[ctx: Kajongg]
en: %1 doubles
et: %1 topelt

[ctx: Kajongg]
en: %1 limits
et: %1 piirangut

en: Meld Rules
et: Kombinatsiooni reeglid

en: Meld rules are applied to single melds independent of the rest of the hand
et: Kombinatsiooni reeglid rakendatakse konkreetsele kombinatsioonidele sõltumata ülejäänud jaotusest

en: Hand Rules
et: Jaotuse reeglid

en: Hand rules are applied to the entire hand, for all players
et: Jaotuse reeglid kehtivad kogu jaotusele ja kõigile mängijatele

en: Winner Rules
et: Võitja reeglid

en: Winner rules are applied to the entire hand but only for the winner
et: Võitja reeglid kehtivad kogu jaotusele, aga ainult võitjale

en: Loser Rules
et: Kaotaja reeglid

en: Loser rules are applied to the entire hand but only for non-winners
et: Kaotaja reeglid kehtivad kogu jaotusele, aga ainult mittevõitjatele

en: Mah Jongg Rules
et: Mah Jonggi reeglid

en: Only hands matching a Mah Jongg rule can win
et: Võita saavad ainult Mah Jonggi reeglile vastavad jaotused

[ctx: kajongg]
en: Options
et: Valikud

en: Here we have several special game related options
et: Siin on mõningad erilised mänguga seotud valikud

en: Penalties
et: Karistused

en: Penalties are applied manually by the user. They are only used for scoring games.
    When playing against the computer or over the net, Kajongg will never let you get
    into a situation where you have to pay a penalty
et: Karistusi rakendab kasutaja käsitsi. Neid kasutatakse ainult tulemuste tarbeks.
    Kui mängida arvuti vastu või üle võrgu, ei lase Kajongg kunagi
    tekkida olukorral, kus pead karistust kandma.

[ctx: Ruleset._newKey:%1 is empty or space plus number]
en: Copy%1 of %2
et: %2 koopia%1

[ctx: %1 can be a sentence]
en: %4 have impossible values %2/%3 in rule "%1"
et: %4 on reeglis "%1" võimatute väärtustega %2/%3

[ctx: wrong value for rule]
en: %1: %2 is too small, minimal value is %3
et: %1: %2 on liiga väike, minimaalne väärtus on %3

[ctx: kajongg]
en: Rule
et: Reegel

en: C&opy
et: &Kopeeri

[ctx: Kajongg ruleset comparer]
en: Co&mpare
et: &Võrdle

en: &Remove
et: &Eemalda

en: &Close
et: &Sulge

en: Do you really want to abort this game?
et: Kas tõesti see mäng katkestada?

en: By the rules, %1 and %2 should now exchange their seats.
et: Reeglite järgi peavad %1 ja %2 nüüd kohad vahetama.

en: &Exchange
et: Vah&eta

en: &Keep seat
et: Ä&ra vaheta

en: Move Exposed Tiles Here
et: Liiguta paljastatud kivid siia

en: Move Concealed Tiles Here
et: Liiguta varjatud kivid siia

en: Please define four players in <interface>Settings|Players</interface>
et: Palun määra neli mängijat valikuga <interface>Seadistused|Mängijad</interface>

en: Round/Hand
et: Voor/Jaotus

[ctx: kajongg]
en: Score
et: Tulemus

[ctx: kajongg]
en: Payments
et: Maksed

[ctx: kajongg]
en: Balance
et: Bilanss

[ctx: kajongg]
en: Chart
et: Diagramm

[ctx: kajongg]
en: Scores
et: Tulemused

[ctx: kajongg]
en: Used Rules
et: Kasutatud reeglid

en: Final scores for game <numid>%1</numid>
et: Mängu <numid>%1</numid> lõplikud tulemused

en: Scores for game <numid>%1</numid>
et: Mängu <numid>%1</numid> tulemused

en: There is no active game
et: Aktiivne mäng puudub

en: Manual score for %1: %2 points
et: Mängija %1 käsitsi määratud tulemus: %2 punkti

en: Penalty
et: Karistus

en: Offense:
et: Rikkumine:

en: Total Penalty
et: Kogukaristus

en: &Execute
et: Rak&enda

[ctx: penalty dialog, appears behind paying player combobox]
en: pays %1 points
et: maksab %1 punkti

[ctx: penalty dialog, appears behind profiting player combobox]
en: gets %1 points
et: saab %1 punkti

[ctx: kajongg]
en: Player
et: Mängija

[ctx: kajongg]
en: Wind
et: Tuul

en: Winner
et: Võitja

[ctx: kajongg]
en: Draw
et: Viik

en: &Penalties
et: Ka&ristused

en: &Save Hand
et: &Salvesta jaotus

en: &Last Tile:
et: &Viimane kivi:

en: L&ast Meld:
et: &Viimane kombinatsioon:

en: Wrong password
et: Vale parool

en: table with id <numid>%1</numid> not found
et: lauda ID-ga <numid>%1</numid> ei leitud

en: Player %1 has logged out
et: Mängija %1 on välja loginud

en: the server will listen on PORT (%d)
et: server jälgib PORT'i (%d)

en: the server will listen on SOCKET
et: server jälgib SOCKET'it

en: name of the database
et: andmebaasi nimi

en: do not terminate local game server after last client disconnects
et: kohalikku mänguserverit ei lülitata välja pärast viimase kliendi ühenduse katkestamist

en: unrecognized arguments:%1
et: tundmatud argumendid: %1

en: You already joined this table
et: Sa oled juba selle lauaga liitunud

en: All seats are already taken
et: Kõik kohad on juba võetud

en: takes a seat
et: võtab sisse koha

en: leaves the table
et: lahkub lauast

en: Only the initiator %1 can start this game, you are %2
et: Ainult algataja %1 võib seda mängu alustada, sina oled %2

en: Game <numid>%1</numid> is over!
et: Mäng <numid>%1</numid> on läbi!

en: %1 wrongly said %2 for meld %3
et: %1 ütles valesti %2 kombinatsiooni %3 puhul

en: %1 wrongly said %2: claims to have concealed tiles %3 but only has %4
et: %1 ütles valesti %2: väidab, et tal on varjatud kivid %3, aga tegelikult on ainult %4

en: declareKong:%1 wrongly said Kong for meld %2
et: declareKong: %1 ütles valesti Kong kombinatsiooni %2 puhul

en: %1 claiming MahJongg: This is not a winning hand: %2
et: %1 nõudleb MahJonggi: see ei ole võitev jaotus: %2

en: No voices will be heard because the program %1 is missing
et: Ühtegi heli ei hakka kostma, sest puudub programm %1

en: cannot write <filename>%1</filename>: %2
et: <filename>%1</filename> kirjutamine nurjus: %2

en: The voice files have changed, their checksum has changed.
et: Helifaile on muudetud, nende kontrollsumma on muutunud.

en: Please reinstall kajongg or do, with sufficient permissions:
et: Palun paigalda kajongg uuesti või anna vajalike õigustega käsk:

en: Table
et: Laud

[ctx: table status]
en: Status
et: Olek

en: Ruleset
et: Reeglid

en: Select a ruleset
et: Reeglite valimine

[ctx: allocate a new table]
en: &New
et: &Uus

en: Allocate a new table
et: Uue laua loomine

en: &Join
et: L&iitu

en: Join a table
et: Ühinemine lauaga

en: &Leave
et: &Lahku

en: Leave a table
et: Lahkumine lauast

[ctx: Kajongg-Ruleset]
en: Compare
et: Võrdle

en: Compare the rules of this table with my own rulesets
et: Selle laua reeglite võrdlemine oma reeglitega

en: &Chat
et: &Vestlus

en: &Start
et: Alu&sta

en: Start playing on a table. Empty seats will be taken by robot players.
et: Mängu alustamine lauas. Tühjad kohad hõivavad robotmängijad.

en: opens a chat window
et: vestlusakna avamine

en: Local Games with Ruleset %1
et: Kohalikud mängud reeglistikuga %1

en: Tables at %1
et: Lauad serveris %1

en: Start a new game
et: Alusta uut mängu

[ctx: resuming a local suspended game]
en: &Resume
et: &Jätka

en: Resume the selected suspended game
et: Valitud peatatud mängu jätkamine

en: Chat with others on this table
et: Vestlus teiste lauas mängijatega

en: For chatting with others on this table, please first take a seat
et: Teiste lauas mängijatega vestlemiseks istu palun kõigepealt laua taha

[ctx: kajongg]
en: hidden
et: peidetud

[ctx: kajongg]
en: stone
et: kivi

[ctx: kajongg]
en: bamboo
et: bambus

[ctx: kajongg]
en: character
et: märk

[ctx: kajongg]
en: wind
et: tuul

[ctx: kajongg]
en: dragon
et: draakon

[ctx: kajongg]
en: flower
et: lill

[ctx: kajongg]
en: season
et: aastaaeg

[ctx: kajongg]
en: tile
et: kivi

[ctx: kajongg]
en: white
et: valge

[ctx: kajongg]
en: red
et: punane

[ctx: kajongg]
en: green
et: roheline

[ctx: kajongg]
en: East
et: Ida

[ctx: kajongg]
en: South
et: Lõuna

[ctx: kajongg]
en: West
et: Lääs

[ctx: kajongg]
en: North
et: Põhi

en: East Wind
et: Idatuul

en: South Wind
et: Lõunatuul

en: West Wind
et: Läänetuul

en: North Wind
et: Põhjatuul

en: Your client has a version older than 4.9.0 but you need %1 for this server
et: Sinu kliendi versioon on vanem kui 4.9.0, aga server nõuab versiooni %1

en: Your client has version %1 but you need %2 for this server
et: Sinu kliendi versioon on %1, aga server nõuab versiooni %2
