kalarm - en to et translation catalogue (1061 entries)

[ctx: @info]
en: No mail transport configured for email identity <resource>%1</resource>
et: E-posti identiteedile <resource>%1</resource> pole määratud kirja transpordiviisi

[ctx: @info]
en: Emails may not have been sent
et: Kirjad on veel saatmata

[ctx: @info]
en: Program error
et: Programmi viga

[ctx: @info]
en: Enter the length of time (in hours and minutes) after the current time to schedule the alarm.
et: Sisesta aeg (tundides ja minutites), millal häire käivitatakse. Ajalugemise algus on käesolev hetk.

[ctx: @info]
en: If a recurrence is configured, the start date/time will be adjusted to the first recurrence on or after the entered date/time.
et: Kui kordumine on seadistatud, kohandatakse alguskuupäev/aeg  vastavaks sisestatud kuupäeva/aja esimese kordumise kuupäeva/ajaga või sellest hilisemaks.

[ctx: @info]
en: This uses KAlarm's default time zone, set in the Configuration dialog.
et: See kasutab KAlarmi vaikimisi ajavööndit, mis määratakse kindlaks seadistustedialoogis.

[ctx: @option:radio]
en: Defer to date/time:
et: Edasilükkamine kuupäevale/ajale:

[ctx: @option:radio]
en: At date/time:
et: Kuupäeval/ajal:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm to the specified date and time.
et: Ajasta häire ümber määratud kuupäevale ja ajale.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify the date, or date and time, to schedule the alarm.
et: Häire kuupäeva või kuupäeva ja aja määramine.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the date to schedule the alarm.</para><para>%1</para>
et: <para>Sisesta häire kuupäev.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the time to schedule the alarm.</para><para>%1</para><para>%2</para>
et: <para>Sisesta häire aeg.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @option:check]
en: Any time
et: Suvaline aeg

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify only a date (without a time) for the alarm. The alarm will trigger at the first opportunity on the selected date.
et: Valimisel määratakse häirele ainult kuupäev (mitte kellaaeg). Häire käivitatakse valitud kuupäeval esimesel võimalusel.

[ctx: @option:radio]
en: Defer for time interval:
et: Edasilükkamise intervall:

[ctx: @option:radio]
en: Time from now:
et: Praegusest hetkest alates:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm for the specified time interval after now.
et: Ajasta häire ümber määratud ajaintervallile alates praegusest hetkest.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Schedule the alarm after the specified time interval from now.
et: Ajasta häire määratud ajaintervallile alates praegusest hetkest.

[ctx: @action:button]
en: Time Zone...
et: Ajavöönd...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose a time zone for this alarm which is different from the default time zone set in KAlarm's configuration dialog.
et: Ajavööndi valimine häirele, mis erineb KAlarmi seadistustedialoogis määratud vaikimisi ajavööndist.

[ctx: @label:listbox]
en: Time zone:
et: Ajavöönd:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the time zone to use for this alarm.
et: Vali häire ajavöönd.

[ctx: @info]
en: Invalid time
et: Sobimatu kellaaeg

[ctx: @info]
en: Invalid date
et: Sobimatu kuupäev

[ctx: @info]
en: Alarm date has already expired
et: Häire kuupäev on juba möödunud

[ctx: @info]
en: Alarm time has already expired
et: Häire aeg on juba möödunud

en: KAlarm Autostart
et: KAlarmi automaatne käivitamine

en: KAlarm autostart at login
et: KAlarmi automaatne käivitamine sisselogimisel

en: Copyright 2001-%1, David Jarvie
et: Autoriõigus 2001-%1: David Jarvie

en: Author
et: Autor

en: Application to run
et: Käivitatav rakendus

en: Command line arguments to pass to application
et: Rakendusele edastatavad käsurea argumendid

[ctx: @title:window]
en: Import Birthdays From KAddressBook
et: Sünnipäevade import KDE aadressiraamatust

[ctx: @info]
en: Birthday:
et: Sünnipäev:

[ctx: @title:group]
en: Alarm Text
et: Häire tekst

[ctx: @label:textbox]
en: Prefix:
et: Prefiks:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear before the person's name in the alarm message, including any necessary trailing spaces.
et: Sisesta siia tekst, mis ilmub häireteates enne isiku nime, sealhulgas kõik vajalikud tühikud.

[ctx: @label:textbox]
en: Suffix:
et: Sufiks:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear after the person's name in the alarm message, including any necessary leading spaces.
et: Sisesta siia tekst, mis ilmub häireteates pärast isiku nime, sealhulgas kõik vajalikud tühikud.

[ctx: @title:group]
en: Select Birthdays
et: Sünnipäeva valimine

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Select birthdays to set alarms for.<nl/>This list shows all birthdays in <application>KAddressBook</application> except those for which alarms already exist.</para><para>You can select multiple birthdays at one time by dragging the mouse over the list, or by clicking the mouse while pressing Ctrl or Shift.</para>
et: <para>Vali sünnipäevad, millele häire määrata.<nl/>Nimekiri näitab kõiki <application>KDE aadressiraamat</application>us olevaid sünnipäevi peale nende, millele on juba häire määratud.</para><para>Korraga võib valida ka mitu sünnipäeva, lohistades hiirt üle nimekirja või hiire klõpsamise ajal klahvi Ctrl või Shift all hoides.</para>

[ctx: @title:group]
en: Alarm Configuration
et: Häire seadistamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to display a reminder in advance of or after the birthday.
et: Märgi, kui soovid näha meeldetuletust enne või pärast sünnipäeva.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of days before or after each birthday to display a reminder. This is in addition to the alarm which is displayed on the birthday.
et: Sisesta päevade arv enne või pärast sünnipäeva, millal meeldetuletust näidatakse. See on lisaks häirele, mida näidatakse sünnipäeval.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select whether the reminder should be triggered before or after the birthday.
et: Vali, kas meeldetuletus tuleks käivitada enne või pärast sünnipäeva.

[ctx: @action:button]
en: Sub-Repetition
et: Alamkordus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set up an additional alarm repetition
et: Täiendava häire kordamise seadistamine

en: Prompt for confirmation when alarm is acknowledged
et: Nõusoleku küsimine, kui häire nägemist kinnitatakse

en: Attach file to email (repeat as needed)
et: Kirjale lisatakse fail (vajadusel korrata)

en: Auto-close alarm window after --late-cancel period
et: Akna automaatne sulgemine pärast ootamisperioodi

en: Blind copy email to self
et: Kirjast saadetakse pimekoopia iseendale

en: Beep when message is displayed
et: Piiks teate näitamisel

en: Message background color (name or hex 0xRRGGBB)
et: Teate tagapõhja värv (nimi või 16süsteemis 0xRRGGBB)

en: Message foreground color (name or hex 0xRRGGBB)
et: Teate esiplaani värv (nimi või 16süsteemis 0xRRGGBB)

en: Cancel alarm with the specified event ID
et: Häire katkestamine kindla sündmuse ID-ga

en: Disable the alarm
et: Häire tühistamine

en: Disable monitoring of all alarms
et: Kõigi häirete jälgimise keelamine

en: Execute a shell command line
et: Shelli käsurea käivitamine

en: Command line to generate alarm message text
et: Käsk häiresõnumi teksti genereerimiseks

en: Display the alarm edit dialog to edit the specified alarm
et: Häire muutmisdialoogi avamine konkreetse häire muutmiseks

en: Display the alarm edit dialog to edit a new display alarm
et: Häire muutmisdialoogi avamine uue nähtava häire muutmiseks

en: Display the alarm edit dialog to edit a new command alarm
et: Häire muutmisdialoogi avamine uue käsuhäire muutmiseks

en: Display the alarm edit dialog to edit a new email alarm
et: Häire muutmisdialoogi avamine uue kirjahäire muutmiseks

en: Display the alarm edit dialog to edit a new audio alarm
et: Häire muutmisdialoogi avamine uue helihäire muutmiseks

en: Display the alarm edit dialog, preset with a template
et: Häire muutmisdialoogi avamine malliga

en: File to display
et: Näidatav fail

en: KMail identity to use as sender of email
et: Kirja saatjana kasutatav KMaili identiteet

en: Interval between alarm repetitions
et: Häire kordumise intervall

en: Show alarm as an event in KOrganizer
et: Häire näitamine sündmusena KOrganizeris

en: Cancel alarm if more than 'period' late when triggered
et: Häire katkestatakse, kui seda ei ole võimalik näidata õigeaegselt

en: Output list of scheduled alarms to stdout
et: Plaanitud häirete nimekirja näitamine standardväljundis

en: Repeat alarm at every login
et: Häiret korratakse igal sisselogimisel

en: Send an email to the given address (repeat as needed)
et: Kiri saadetakse määratud aadressile

en: Audio file to play once
et: Ühekordselt mängitav helifail

en: Audio file to play repeatedly
et: Korduvalt mängitav helifail

en: Specify alarm recurrence using iCalendar syntax
et: Häire kordumise määramine iCalendari süntaksis

en: Display reminder before or after alarm
et: Enne või pärast häiret näidatakse meeldetuletust

en: Display reminder once, before or after first alarm recurrence
et: Enne või pärast häire esimest käivitamist näidatakse korraks meeldetuletust

en: Number of times to repeat alarm (including initial occasion)
et: Häire kordamiste arv (pärast esimest korda)

en: Speak the message when it is displayed
et: Teate näitamisel loetakse see ette

en: Email subject line
et: Kirja teemarida

en: Simulate system time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ] (debug mode)
et: Süsteemi aja [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ] simuleerimine (silumisrežiim)

en: Trigger alarm at time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
et: Häire käivitatakse ajal [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ] või kuupäeval yyyy-mm-dd [TZ]

en: Display system tray icon
et: Süsteemse salve ikooni näitamine

en: Trigger alarm with the specified event ID
et: Häire käivitatakse määratud sündmuse ID-ga.

en: Repeat until time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
et: Korratakse seni, kuni kell on [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ] või kuupäev yyyy-mm-dd [TZ]

en: Volume to play audio file
et: Audiofaili helitugevus

en: Message text to display
et: Näidatava sõnumi tekst

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode>: invalid email address
et: <icode>%1</icode>: vigane e-posti aadress

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> parameter for date-only alarm
et: Vigane parameeter <icode>%1</icode> ainult kuupäevaga häire jaoks

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> earlier than <icode>%2</icode>
et: <icode>%1</icode> on varasem kui <icode>%2</icode>

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> and <icode>%2</icode> parameters: repetition is longer than <icode>%3</icode> interval
et: Vigased parameetrid <icode>%1</icode> ja <icode>%2</icode>: kordus on pikem kui <icode>%3</icode> intervall

[ctx: @info:shell]
en: : option(s) only valid with an appropriate action option or message
et: : võti/võtmed kehtivad vaid koos vastava toimingu võtmega või teatega

[ctx: @info:shell]
en: 
    Use --help to get a list of available command line options.
et: 
    Käsurea võtmete kohta info saamiseks kasuta võtit --help.

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> requires <icode>%2</icode>
et: <icode>%1</icode> jaoks on vajalik <icode>%2</icode>

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> requires <icode>%2</icode> or <icode>%3</icode>
et: <icode>%1</icode> jaoks on vajalik <icode>%2</icode> või <icode>%3</icode>

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> parameter
et: Vigane parameeter <icode>%1</icode>

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> incompatible with <icode>%2</icode>
et: <icode>%1</icode> ja <icode>%2</icode> ei sobi kokku

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: KAlarm version
et: KAlarmi versioon

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Version), group (General)
en: KAlarm version which wrote this file.
et: Selle faili kirjutanud KAlarmi versioon.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Backend), group (General)
en: Data storage backend
et: Andmesalvesti taustaprogramm

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Backend), group (General)
en: Data storage backend currently used by KAlarm.
et: KAlarmi praegu kasutatav andmesalvestuse taustaprogramm.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Backend), group (General)
en: KResources
et: KDE ressursid

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Backend), group (General)
en: File Resources
et: Failiressursid

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_TimeZone), group (General)
en: Time zone
et: Ajavöönd

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_TimeZone), group (General)
en: Select the time zone which KAlarm should use as its default for displaying and entering dates and times.
et: Vali ajavöönd, mida KAlarm peab vaikimisi kasutama häirete näitamisel ning kuupäevade ja kellaaegade sisestamisel.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_HolidayRegion), group (General)
en: Holiday region
et: Pühade piirkond

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_HolidayRegion), group (General)
en: Select the holiday region to use.
et: Vali, millist pühade piirkonda kasutada.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFgColour), group (General)
en: Foreground color
et: Esiplaani värv

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultFgColour), group (General)
en: Default foreground color for alarm message windows.
et: Häiresõnumi akende vaikimisi esiplaani värv.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultBgColour), group (General)
en: Background color
et: Taustavärv

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultBgColour), group (General)
en: Default background color for alarm message windows.
et: Häiresõnumi akende vaikimisi taustavärv.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (MessageFont), group (General)
en: Message font
et: Sõnumi font

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MessageFont), group (General)
en: Default font for displaying alarm messages.
et: Nähtavate häiresõnumite vaikimisi font.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowInSystemTray), group (General)
en: Show in system tray
et: Ikoon süsteemses salves

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowInSystemTray), group (General)
en: <p>Check to show KAlarm's icon in the system tray. Showing it in the system tray provides easy access and a status indication.</p>
et: <p>Märkimisel näidatakse KAlarmi ikooni süsteemisalves. See võimaldab rakendust hõlpsasti kasutada ning näha selle olekut.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_AutoHideSystemTray), group (General)
en: Auto-hide in system tray if no alarms due within period
et: Automaatne peitmine süsteemisalves, kui häireid ei esine järgmise aja jooksul:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_AutoHideSystemTray), group (General)
en: <p>Enter -1 to auto-hide KAlarm's icon in the system tray when there are no active alarms.</p><p>To auto-hide the system tray icon when there are no alarms due within a set period of time, enter the time period in minutes.</p><p>Enter 0 to always show the system tray icon.</p>
et: <p>Kirjuta -1 KAlarmi ikooni peitmiseks süsteemisalves, kui aktiivseid häireid pole.</p><p>Süsteemisalve ikooni automaatseks peitmiseks, kui häireid ei esine määratud aja jooksul, sisesta aeg minutites.</p><p>0 sisestamisel näidatakse alati süsteemisalve ikooni.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (NoAutoHideSystemTrayDesktops), group (General)
en: Desktops without auto-hide in system tray
et: Töölauad ilma automaatse peitmiseta süsteemisalves

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (NoAutoHideSystemTrayDesktops), group (General)
en: Desktops for which the auto-hide in system tray option is not available.
et: Töölauad, millel pole võimalust lasta süsteemisalves automaatselt peita

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (AutoStart), group (General)
en: Start at login
et: Käivitamine sisselogimisel

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutoStart), group (General)
en: <p>Automatically start KAlarm whenever you start KDE.</p><p>This option should always be checked unless you intend to discontinue use of KAlarm.</p>
et: <p>Selle sisselülitamisel käivitatakse KAlarm iga kord, kui sa KDE käivitad.</p><p>See peaks olema alati sisse lülitatud, kui sa just ei kavatse KAlarmi kasutamisest loobuda.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_NoAutoStart), group (General)
en: Suppress autostart at login
et: Automaatse käivitamise keelamine sisselogimisel

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDeferTime), group (General)
en: Default defer time interval
et: Vaikimisi edasilükkamise intervall

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDeferTime), group (General)
en: Enter the default time interval (in minutes) to defer alarms, used by the Defer Alarm dialog.
et: Sisesta häire edasilükkamise vaikimisi intervall (minutites), mida kasutatakse häire edasilükkamise dialoogis.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (AskResource), group (General)
en: Prompt for which calendar to store in
et: Küsitakse, millisesse kalendrisse salvestada

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AskResource), group (General)
en: <p>When saving a new alarm or alarm template, prompt for which calendar to store it in, if there is more than one active calendar.</p><p>Note that archived alarms are always stored in the default archived alarm calendar.</p>
et: <p>Uue häire või häiremalli salvestamisel küsitakse, millisesse kalendrisse see salvestada, kui aktiivseid kalendreid on rohkem kui üks.</p><p>Pane tähele, et aegunud häired salvestatakse alati aegunud häirete vaikekalendrisse.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_ModalMessages), group (General)
en: Message windows have a title bar and take keyboard focus
et: Teateaknad on tiitliribaga ja alluvad klahvikorraldustele

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_ModalMessages), group (General)
en: <p>Specify the characteristics of alarm message windows:<ul><li>If checked, the window is a normal window with a title bar, which grabs keyboard input when it is displayed.</li><li>If unchecked, the window does not interfere with your typing when it is displayed, but it has no title bar and cannot be moved or resized.</li></ul></p>
et: <p>Määrab, kas häireteate aken on modaalne või mitte:<ul><li>Kui jah, siis on see tavaline tiitliribaga aken, mis näitamisel allub ka klahvikorraldustele.</li><li>Kui mitte, siis klahvide vajutamine akent ei mõjuta, samuti ei ole aknal tiitliriba ja seda ei saa liigutada ega selle suurust muuta.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (MessageButtonDelay), group (General)
en: Delay before message window buttons are enabled
et: Viivitus enne sõnumiakna nuppude lubamist

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MessageButtonDelay), group (General)
en: <p>Specify the positioning of alarm message windows, and the delay in seconds after a window shows until its buttons are enabled.
            <ul><li>0 to position message windows as far from the cursor as possible with no enable delay.</li>
            <li>> 0 to position in center of screen and specify delay before enabling buttons.</li>
            <li>-1 for no special positioning and no enable delay.</li></ul></p>
et: <p>Häiresõnumi akende positsiooni ja viivituse määramine sekundites, mille järel saab hakata kasutama akna nuppe.
            <ul><li>0 tähendab akna asetamist kursorist maksimaalselt kaugele ja viivituse puudumist.</li>
            <li>> 0 tähendab asetamist ekraani keskele ja nuppude viivituse lubamist.</li>
            <li>-1 tähendab asetuse ja viivituse puudumist.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TooltipAlarmCount), group (General)
en: Number of alarms to show in system tray tooltip
et: Süsteemse salve kohtspikris näidatavate häirete arv

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TooltipAlarmCount), group (General)
en: <p>How many alarms due in the next 24 hours to show in the system tray tooltip:
            <ul><li>0 to display none</li>
            <li>-1 to display all</li>
            <li>>0 to set a limit.</li></ul></p>
et: <p>Mitut järgmise 24 tunni häiret näidata süsteemse salve kohtspikris:
            <ul><li>0 tähendab mittenäitamist</li>
            <li>-1 tähendab kõigi näitamist</li>
            <li>>0 tähendab piirangu seadmist.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTooltipAlarmTime), group (General)
en: Show alarm times in system tray tooltip
et: Häirete aja näitamine süsteemse salve kohtspikris

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTooltipAlarmTime), group (General)
en: Specify whether to show in the system tray tooltip, the time at which each alarm is due.
et: Määrab, kas süsteemse salve ikooni kohtspikril näidatakse iga häire puhul ka selle aega.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTooltipTimeToAlarm), group (General)
en: Show time to alarms in system tray tooltip
et: Häireteni jäänud aja näitamine süsteemse salve kohtspikris

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTooltipTimeToAlarm), group (General)
en: Specify whether to show in the system tray tooltip, how long until each alarm is due.
et: Määrab, kas näidata süsteemse salve ikooni kohtspikril iga häireni jäänud aega.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TooltipTimeToPrefix), group (General)
en: Time-to-alarm prefix in system tray tooltip
et: Häireteni jäänud aja prefiks süsteemse salve kohtspikris

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TooltipTimeToPrefix), group (General)
en: Enter the text to be displayed in front of the time until the alarm, in the system tray tooltip.
et: Sisesta tekst, mida näidatakse süsteemse salve ikooni kohtspikril enne häireni jäänud aega.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailClient), group (General)
en: Email client
et: E-posti rakendus

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailCopyToKMail), group (General)
en: Whether to copy sent emails into KMail's Sent folder.
et: Kas kopeerida saadetud kirjad KMaili saadetud kirjade kausta.'

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailCopyToKMail), group (General)
en: Whether after sending an email to store a copy in KMail's sent-mail folder. Only applies when sendmail is selected as the email client.
et: Kas salvestada kirja koopia pärast saatmist KMaili saadetud kirjade kausta. Seda saab kasutada ainult siis, kui e-posti rakenduseks on valitud sendmail.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailFrom), group (General)
en: 'From' email address
et: Sinu e-posti aadress

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailBccAddress), group (General)
en: 'Bcc' email address
et: Pimekoopia e-posti aadress

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_CmdXTermCommand), group (General)
en: Terminal for command alarms
et: Käsuhäirete terminal

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_CmdXTermCommand), group (General)
en: Command line to execute command alarms in a terminal window, including special codes described in the KAlarm handbook.
et: Käsk, millega käivitatakse käsuhäired terminaliaknas, kaasa arvatud erikoodid, mida kirjeldab KAlarmi käsiraamat.'

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_StartOfDay), group (General)
en: Start of day for date-only alarms
et: Ainult kuupäevaga määratud häirete päeva algus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_StartOfDay), group (General)
en: The earliest time of day at which a date-only alarm will be triggered.
et: Ainult kuupäevaga määratud häirete varaseim käivitamise alguskellaaeg.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDayStart), group (General)
en: Start time of working day
et: Tööpäeva algusaeg

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDayStart), group (General)
en: The start time of the working day.
et: Tööpäeva algusaeg.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDayEnd), group (General)
en: End time of working day
et: Tööpäeva lõppaeg

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDayEnd), group (General)
en: The end time of the working day.
et: Tööpäeva lõppaeg.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDays), group (General)
en: Working days
et: Tööpäevad

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDays), group (General)
en: OR'ed bits indicating which days of the week are work days, 1 = Monday ... 64 = Sunday.
et: OR-bitid näitavad, millised nädalapäevad on tööpäevad, 1 = esmaspäev ... 64 = pühapäev.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DisabledColour), group (General)
en: Disabled alarm color
et: Keelatud häire värv

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DisabledColour), group (General)
en: Choose the text color in the alarm list for disabled alarms.
et: Vali tühistatud häire teksti värv häirete nimekirjas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ArchivedColour), group (General)
en: Archived alarm color
et: Aegunud häire värv

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ArchivedColour), group (General)
en: Choose the text color in the alarm list for archived alarms.
et: Vali aegunud häire teksti värv häirete nimekirjas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ArchivedKeepDays), group (General)
en: Days to keep expired alarms
et: Aegunud häire säilitamine päevades

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ArchivedKeepDays), group (General)
en: <p>Specify how many days to keep alarms after they expire or are deleted (except deleted alarms which were never triggered):
            <ul><li>0 to not keep</li>
            <li>-1 to keep indefinitely</li>
            <li>>0 number of days to keep.</li></ul></p>
et: <p>Määrab, mitu päeva hoida häireid pärast aegumist või kustutamist (välja arvatud kustutatud häired, mida kordagi ei käivitatud):
            <ul><li>0 tähendab mittesäilitamist</li>
            <li>-1 tähendab igavest säilitamist</li>
            <li>>0 tähendab säilitamise päevade arvu.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KOrgEventDuration), group (General)
en: KOrganizer event duration
et: KOrganizeri sündmuse kestus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KOrgEventDuration), group (General)
en: Enter the event duration in minutes, for alarms which are copied to KOrganizer.
et: Sisesta sündmuse kestus tundides ja minutites KOrganizerisse kopeeritavate häirete jaoks.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (WakeFromSuspendAdvance), group (General)
en: Number of minutes before alarm to wake from suspend
et: Minutite arv enne häiret uneseisundist ärkamiseks

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WakeFromSuspendAdvance), group (General)
en: Enter how many minutes before the alarm trigger time to wake the system from suspend. This can be used to ensure that the system is fully restored by the time the alarm triggers.
et: Siin saab sisestada, mitu minutit enne häire käivitamist äratada süsteem uneseisundist. Sellega saab tagada, et süsteem on täielikult taastunud häire käivitumise ajaks.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLateCancel), group (Defaults)
en: Cancel if late (minutes)
et: Tähtaja möödumisel häire katkestatakse (minutid)

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultLateCancel), group (Defaults)
en: Default value in the alarm edit dialog for late cancellation time (in minutes). 0 for no late cancellation, >0 how many minutes before cancelling.
et: Häire muutmise dialoogi vaikeväärtus häire katkestamiseks tähtaja möödumisel (minutites). 0 tähendab mittekatkestamist, >0 minuteid enne katkestamist.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultAutoClose), group (Defaults)
en: Auto-close window after late-cancellation time
et: Akna automaatne sulgemine pärast ootamisperioodi

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultAutoClose), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "auto close if late".
et: Valiku "automaatne sulgemine tähtaja ületamisel" vaikeväärtus häire muutmise dialoogis.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultConfirmAck), group (Defaults)
en: Confirm acknowledgement
et: Kinnituse küsimine

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultConfirmAck), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "confirm alarm acknowledgement".
et: Valiku "häire kinnitamise küsimine" vaikeväärtus häire muutmise dialoogis.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCopyToKOrganizer), group (Defaults)
en: Show in KOrganizer
et: Näitamine KOrganizeris

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCopyToKOrganizer), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "show in KOrganizer".
et: Valiku "näitamine KOrganizeris" vaikeväärtus häire muutmise dialoogis.

[ctx: @label Label for audio options]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Sound
et: Heli

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Default sound type in the alarm edit dialog.
et: Vaikimisi heli tüüp häire muutmise dialoogis.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Play File
et: Faili esitamine

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundFile), group (Defaults)
en: Sound file
et: Helifail

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultSoundFile), group (Defaults)
en: Default sound file path in the alarm edit dialog.
et: Vaikimisi helifaili asukoht häire muutmise dialoogis.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundVolume), group (Defaults)
en: Sound volume
et: Helitugevus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_DefaultSoundVolume), group (Defaults)
en: Default sound volume in the alarm edit dialog. -1 to deselect volume, or 0 - 100 %
et: Vaikimisi helitugevus häire muutmise dialoogis. -1 tähendab helitugevuse valiku puudumist, helitugevust arv 0-100 %.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundRepeat), group (Defaults)
en: Repeat sound file
et: Helifaili kordamine

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultSoundRepeat), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for sound repetition.
et: Heli kordamise vaikeväärtus häire muutmise dialoogis.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdScript), group (Defaults)
en: Enter script
et: Skripti sisestamine

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdScript), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for command script entry.
et: Käsu skripti kirje vaikeväärtus häire muutmise dialoogis.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Command output
et: Käsu väljund

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for where to send command alarm output.
et: Käsu väljundi saatmiskoha vaikeväärtus häire muutmise dialoogis

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Discard Output
et: Väljundi minemaviskamine

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Log To File
et: Logimine faili

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Execute in terminal window
et: Käivitamine terminali aknas

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogFile), group (Defaults)
en: Log file
et: Logifail

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdLogFile), group (Defaults)
en: Default log file path for command alarms in the alarm edit dialog.
et: Käsuhäirete logifaili vaikimisi asukoht häire muutmise dialoogis.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultEmailBcc), group (Defaults)
en: Copy email to self
et: Kiri saadetakse ka iseendale

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultEmailBcc), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for blind copying emails to self.
et: Kirja pimekoopia endale saatmise  vaikeväärtus häire muutmise dialoogis.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: Recurrence period
et: Kordamise intervall

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: The default setting for the recurrence rule in the alarm edit dialog.
et: Kordamise vaikimisi periood häire muutmise dialoogis.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: No recurrence
et: Ei korrata

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: At login
et: Sisselogimisel

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: Hourly/minutely
et: tunni/minuti tagant

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: In non-leap years, repeat yearly February 29th alarms on:
et: Mitte-liigaastal korratakse aastast 29. veebruari häiret:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: For yearly recurrences, choose what date, if any, alarms due on February 29th should occur in non-leap years.<i>Note</i>: The next scheduled occurrence of existing alarms is not re-evaluated when you change this setting.
et: Aastase kordumise korral vali, kas üldse ja kui jah, siis millal korrata 29. veebruarile määratud häiret neil aastail, mis ei ole liigaastad. <i>Märkus</i>: pane tähele, et siin midagi muutes ei hinnata ümber teisi kehtivaid häirete kordumise aegu.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: February 28th
et: 28. veebruaril

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: March 1st
et: 1. märtsil

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: Do not repeat
et: Ei korrata

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Reminder units
et: Meeldetuletuse ühikud

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Default reminder time units in the alarm edit dialog.
et: Meeldetuletuse vaikeühikud häire muutmise dialoogis.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Hours/Minutes
et: tunnid/minutid

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultPreAction), group (Defaults)
en: Pre-alarm action
et: Häire-eelne toiming

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultPreAction), group (Defaults)
en: Default command to execute before displaying alarms.
et: Häire näitamise eel vaikimisi käivitatav käsk.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultExecPreActionOnDeferral), group (Defaults)
en: Execute pre-alarm action for deferred alarms
et: Häire-eelse toimingu täitmine edasilükatud häirete korral

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultExecPreActionOnDeferral), group (Defaults)
en: Default setting for whether to execute the pre-alarm action before deferred alarms trigger.
et: Määramine, kas täita häire-eelse toiming enne edasilükatud häire käivitumist.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCancelOnPreActionError), group (Defaults)
en: Cancel alarm on pre-alarm action error
et: Häire katkestamine häire-eelse toimingu vea korral

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCancelOnPreActionError), group (Defaults)
en: Default setting for whether to cancel the alarm if the pre-alarm action command fails.
et: Määramine, kas katkestada häire häire-eelse käsu nurjumise korral.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDontShowPreActionError), group (Defaults)
en: Do not notify pre-alarm action errors
et: Häire-eelse toimingu vigadest märku ei anta

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDontShowPreActionError), group (Defaults)
en: Default setting for whether to show no error status or error message if the pre-alarm action command fails.
et: Määramine, kas näidata veaolekut või veateadet, kui häire-eelse toimingu käsk nurjub.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultPostAction), group (Defaults)
en: Post-alarm action
et: Häirejärgne toiming

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultPostAction), group (Defaults)
en: Default command to execute after alarm message windows are closed.
et: Häiresõnumi akna sulgemise järel vaikimisi käivitatav käsk.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_QuitWarn), group (Notification Messages)
en: Warn before quitting
et: Hoiatus enne väljumist

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_QuitWarn), group (Notification Messages)
en: Whether to suppress a warning prompt before quitting KAlarm.
et: Kas jätta kinnitus küsimata, enne kui KAlarm sulgeda.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_ConfirmAlarmDeletion), group (Notification Messages)
en: Confirm alarm deletions
et: Häire kustutamisel küsitakse kinnitust

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_ConfirmAlarmDeletion), group (Notification Messages)
en: Check to be prompted for confirmation each time you delete an alarm.
et: Valimisel küsitakse häire kustutamisel alati kinnitust.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailQueuedNotify), group (Notification Messages)
en: Notify when remote emails are queued
et: Märguanne kirja järjekorda panekul

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailQueuedNotify), group (Notification Messages)
en: Display a notification message whenever an email alarm has queued an email for sending to a remote system. This could be useful if, for example, you have a dial-up connection, so that you can then ensure that the email is actually transmitted.
et: Näitab märguannet, kui meilihäire pannakse saatmiseks kirjade järjekorda. Sellest võib abi olla näiteks siis, kui sul on sissehelistamisega võrguühendus, et sul oleks ikka meeles üle vaadata, et meilihäire tegelikult ka ära sai saadetud.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
et: &Toimingud

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

[ctx: @title:window]
en: Defer Alarm
et: Häire edasilükkamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Defer the alarm until the specified time.
et: Lükka häire edasi määratud ajale.

[ctx: @action:button]
en: Cancel Deferral
et: Katkesta edasilükkamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Cancel the deferred alarm. This does not affect future recurrences.
et: Edasilükatud häire katkestamine. See ei mõjuta veel toimumata häire kordumisi.

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next sub-repetition (currently %1)
et: Häiret ei saa edasi lükata järgmisest alamkordusest hilisemaks (praegu %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next recurrence (currently %1)
et: Häiret ei saa edasi lükata hilisemaks järgmisest kordusest (praegu %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next reminder (currently %1)
et: Häiret ei saa edasi lükata hilisemaks järgmisest meeldetuletusest (praegu %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer reminder past the main alarm time (%1)
et: Meeldetuletust ei saa edasi lükata hilisemaks häirest endast (%1)

[ctx: @info]
en: <para>Error loading calendar:</para><para><filename>%1</filename></para><para>Please fix or delete the file.</para>
et: <para>Kalendri laadimisel tekkis viga:</para><para><filename>%1</filename></para><para>Palun korrasta või kustuta fail.</para>

[ctx: @info]
en: Failed to save calendar to <filename>%1</filename>
et: Kalendri salvestamine nurjus asukohta <filename>%1</filename>

[ctx: @title:tab]
en: Recurrence - [%1]
et: Kordamine - [%1]

[ctx: @option:check]
en: Show in KOrganizer
et: Näitamine KOrganizeris

[ctx: @title:window]
en: Alarm Template [read-only]
et: Häiremall [kirjutuskaitstud]

[ctx: @title:window]
en: Archived Alarm [read-only]
et: Aegunud häire [kirjutuskaitstud]

[ctx: @title:window]
en: Alarm [read-only]
et: Häire [kirjutuskaitstud]

[ctx: @action:button]
en: Try
et: Proovi

[ctx: @action:button]
en: Load Template...
et: Laadi mall...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Schedule the alarm at the specified time.
et: Häire ajastamine kindlale ajale.

[ctx: @title:tab]
en: Alarm
et: Häire

[ctx: @label:textbox]
en: Template name:
et: Malli nimi:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name of the alarm template
et: Sisesta häiremalli nimi

[ctx: @title:group]
en: Action
et: Toiming

[ctx: @title:group]
en: Deferred Alarm
et: Edasilükatud häire

[ctx: @label]
en: Deferred to:
et: Edasilükatud:

[ctx: @action:button]
en: Change...
et: Muuda...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Change the alarm's deferred time, or cancel the deferral
et: Muuda häire edasilükkamise aega või katkesta edasilükkamine

[ctx: @title:group]
en: Time
et: Aeg

[ctx: @option:radio]
en: Default time
et: Vaikeaeg

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not specify a start time for alarms based on this template. The normal default start time will be used.
et: Selle malli põhiste häirete algusaega ei määrata, kasutatakse tavalist vaikimisi algusaega.

[ctx: @option:radio]
en: Time:
et: Aeg:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify a start time for alarms based on this template.
et: Selle malli põhiste häirete algusaja määramine.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the start time for alarms based on this template.</para><para>%1</para>
et: <para>Määra elle malli põhiste häirete algusaeg.</para><para>%1</para>

[ctx: @option:radio]
en: Date only
et: Ainult kuupäev

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set the <interface>Any time</interface> option for alarms based on this template.
et: Selle malli põhistele häiretele võtme <interface>Suvaline aeg</interface> määramine.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set alarms based on this template to start after the specified time interval from when the alarm is created.
et: Antud malli põhised häired ajastatakse käivituma määratud ajaintervalli järel alates häire loomise hetkest.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to copy the alarm into KOrganizer's calendar
et: Märkimisel kopeeritakse häire KOrganizeri kalendrisse

[ctx: @info]
en: You must enter a name for the alarm template
et: Tuleb sisestada häiremalli nimi

[ctx: @info]
en: Template name is already in use
et: Mallinimi on juba kasutusel

[ctx: @info The parameter is a date value]
en: The start date does not match the alarm's recurrence pattern, so it will be adjusted to the date of the next recurrence (%1).
et: Alguskuupäev ei klapi häire kordumismustriga, mistõttu see muudetakse järgmise korduse kuupäevaks (%1).

[ctx: @info The parameter is a date/time value]
en: The start date/time does not match the alarm's recurrence pattern, so it will be adjusted to the date/time of the next recurrence (%1).
et: Alguse kuupäev/kellaaeg ei klapi häire kordumismustriga, mistõttu see muudetakse järgmise korduse kuupäevaks/kellaajaks (%1).

[ctx: @info]
en: Recurrence has already expired
et: Kordumise aeg on juba möödunud

[ctx: @info]
en: The alarm will never occur during working hours
et: Häiret ei anta kordagi töötundide ajal

[ctx: @info]
en: Reminder period must be less than the recurrence interval, unless <interface>%1</interface> is checked.
et: Meeldetuletuse aeg peab olema väiksem kui korduse intervall, kui just pole sisse lülitatud <interface>%1</interface>.

[ctx: @info]
en: The duration of a repetition within the recurrence must be less than the recurrence interval minus any reminder period
et: Kordusesisese korduse kestus aeg peab olema väiksem kui korduse intervall miinus meeldetuletuse aeg

[ctx: @info]
en: For a repetition within the recurrence, its period must be in units of days or weeks for a date-only alarm
et: Kordusesisese korduse periood peab ainult kuupäevaga määratud häirete korral olema päevades või nädalates

[ctx: @info]
en: You must select a calendar to save the alarm in
et: Vali kalender, kuhu häire salvestada.

[ctx: @action:Button]
en: Fewer Options <<
et: Vähem valikuid <<

[ctx: @action:button]
en: More Options >>
et: Rohkem valikuid >>

[ctx: @title:window]
en: Choose Log File
et: Logifaili valimine

[ctx: @option:check]
en: Confirm acknowledgment
et: Kinnituse küsimine

[ctx: @title:window]
en: New Display Alarm Template
et: Uus nähtava häire mall

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm Template
et: Nähtava häire malli redigeerimine

[ctx: @title:window]
en: New Display Alarm
et: Uus nähtav häire

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm
et: Nähtava häire muutmine

[ctx: @label:listbox]
en: Display type:
et: Näitamise tüüp:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text message
et: Tekstisõnum

[ctx: @item:inlistbox]
en: File contents
et: Faili sisu

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command output
et: Käsu väljund

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Select what the alarm should display:<list><item><interface>%1</interface>: the alarm will display the text message you type in.</item><item><interface>%2</interface>: the alarm will display the contents of a text or image file.</item><item><interface>%3</interface>: the alarm will display the output from a command.</item></list></para>
et: <para>Vali, mida häire peaks näitama:<list><item><interface>%1</interface>: häire näitab tekstisõnumit, mille sa kirjutad.</item><item><interface>%2</interface>: häire näitab teksti- või pildifaili sisu.</item><item><interface>%3</interface>: häire näitab käsu väljundit.</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the text of the alarm message. It may be multi-line.
et: Sisesta häire tekst. See võib olla ka mitmerealine.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a text or image file to display.
et: Sisesta näidatava teksti- või pildifaili nimi või URL.

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a file
et: Vali fail

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a text or image file to display.
et: Näidatava teksti- või pildifaili valimine.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to additionally display a reminder in advance of or after the main alarm time(s).
et: Märgi, kui soovid, et enne või pärast häire põhiaega näidataks meeldetuletust.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter how long in advance of or after the main alarm to display a reminder alarm.</para><para>%1</para>
et: <para>Määra, kui kaua enne või pärast põhihäiret tuleks näidata meeldetuletust.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select whether the reminder should be triggered before or after the main alarm
et: Vali, kas meeldetuletus tuleks käivitada enne või pärast põhihäiret

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to be prompted for confirmation when you acknowledge the alarm.
et: Valimise korral küsitakse kinnitust häire nägemisele.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the alarm message now
et: Häire teksti näidatakse kohe praegu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the file now
et: Faili näidatakse kohe praegu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the command output now
et: Häire teksti näidatakse kohe praegu

[ctx: @title:window]
en: Choose Text or Image File to Display
et: Näidatava teksti- või pildifaili valimine

[ctx: @option:check]
en: Enter a script
et: Skripti sisestamine

[ctx: @option:radio]
en: Execute in terminal window
et: Käivitatakse terminali aknas

[ctx: @option:check]
en: Execute in terminal window
et: Käivitatakse terminali aknas

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm Template
et: Uus käsuhäire mall

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm Template
et: Käsuhäire malli muutmine

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm
et: Uus käsuhäire

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm
et: Käsuhäire muutmine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Execute the specified command now
et: Määratud käsk käivitatakse kohe praegu

[ctx: @option:check]
en: Do not notify errors
et: Vigadest märku ei anta

[ctx: @title:group]
en: Command Output
et: Käsu väljund

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to execute the command in a terminal window
et: Käsu käivitamiseks terminali aknas lülita see sisse

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or path of the log file.
et: Sisesta logifaili nimi või asukoht.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a log file.
et: Logifaili valimine.

[ctx: @option:radio]
en: Log to file
et: Lo&gitakse faili

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to log the command output to a local file. The output will be appended to any existing contents of the file.
et: Märgi käsu väljundi logimiseks kohalikku faili. Väljund lisatakse faili olemasolevale sisule.

[ctx: @option:radio]
en: Discard
et: Visatakse minema

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to discard command output.
et: Märgi käsu väljundi keelamiseks.

[ctx: @info]
en: Log file must be the name or path of a local file, with write permission.
et: Logifail peab olema kirjutamisõigusega kohaliku faili nimi või asukoht.

[ctx: @info]
en: <para>No terminal is selected for command alarms.</para><para>Please set it in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
et: <para>Käsuhäiretele ei ole terminali valitud.</para><para>Palun tee seda <application>KAlarm</application>i seadistustedialoogis.</para>

[ctx: @info]
en: Command executed: <icode>%1</icode>
et: Käivitatud käsk: <icode>%1</icode>

[ctx: @option:check]
en: Copy email to self
et: Kiri saadetakse ka iseendale

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm Template
et: Uus kirjahäire mall

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm Template
et: Kirjahäire malli muutmine

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm
et: Uus kirjahäire

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm
et: Kirjahäire muutmine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Send the email to the specified addressees now
et: Määratud aadressile saadetakse kiri kohe praegu

[ctx: @label:listbox 'From' email address]
en: From:
et: Kellelt:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email identity, used to identify you as the sender when sending email alarms.
et: Sinu e-posti identiteet, mida kasutatakse saatjana, kui saadad kirjahäire.

[ctx: @label:textbox Email addressee]
en: To:
et: Kellele:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the addresses of the email recipients. Separate multiple addresses by commas or semicolons.
et: Sisesta e-posti aadressid. Mitu aadressi eralda koma või semikooloniga.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open address book
et: Ava aadressiraamat

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select email addresses from your address book.
et: Vali e-posti aadressid aadressiraamatust.

[ctx: @label:textbox Email subject]
en: Subject:
et: Teema:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email subject.
et: Sisesta kirja teemarida.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email message.
et: Sisesta kirja tekst.

[ctx: @label:listbox]
en: Attachments:
et: Kaasatud failid:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Files to send as attachments to the email.
et: Kirjaga saadetavate failide nimed.

[ctx: @action:button]
en: Add...
et: Lisa...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add an attachment to the email.
et: Lisa kirjale fail.

[ctx: @action:button]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the highlighted attachment from the email.
et: Eemalda valitud fail kirjast.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the email will be blind copied to you.
et: Valimise korral saadetakse kirja pimekoopia endale.

[ctx: @info]
en: Invalid email address: <email>%1</email>
et: Vigane e-posti aadress: <email>%1</email>

[ctx: @info]
en: No email address specified
et: Ühtegi e-posti aadressi pole määratud

[ctx: @info]
en: Invalid email attachment: <filename>%1</filename>
et: Vigane kirjale lisatud fail: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Do you really want to send the email now to the specified recipient(s)?
et: Kas tõesti tahad saata kirja määratud aadressi(de)le ?

[ctx: @action:button]
en: Confirm Email
et: Kirja saatmise kinnitamine

[ctx: @action:button]
en: Send
et: Saada

[ctx: @info]
en: Email sent to:<nl/>%1<nl/>Bcc: <email>%2</email>
et: Kiri saadeti aadressile:<nl/>%1<nl/>Pimekoopia: <email>%2</email>

[ctx: @info]
en: Email sent to:<nl/>%1
et: Kiri saadeti aadressile:<nl/>%1

[ctx: @title:window]
en: Choose File to Attach
et: Lisatava faili valimine

[ctx: @title:window]
en: New Audio Alarm Template
et: Uus helihäire mall

[ctx: @title:window]
en: Edit Audio Alarm Template
et: Helihäire malli muutmine

[ctx: @title:window]
en: New Audio Alarm
et: Uus helihäire

[ctx: @title:window]
en: Edit Audio Alarm
et: Helihäire muutmine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to enter the contents of a script instead of a shell command line
et: Märgi skripti sisu sisestamiseks shellikäsu asemel

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a shell command to execute.
et: Sisesta shellis käivitatav käsk.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the contents of a script to execute
et: Sisesta käivitatav skript

[ctx: @info]
en: Please enter a command or script to execute
et: Sisesta käivitatav käsk või skript

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of scheduled alarms
et: Häirete nimekiri

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, alarmTypeGroupBox)
en: Alarm Type
et: Häire tüüp

[ctx: @option:check Alarm type]
en: Active
et: Aktiivne

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include active alarms in the search.
et: Aktiivsete häirete kaasamiseks otsingusse lülita see sisse.

[ctx: @option:check Alarm type]
en: Archived
et: Aegunud

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include archived alarms in the search. This option is only available if archived alarms are currently being displayed.
et: Aegunud häirete kaasamiseks otsingusse lülita see sisse. Seda saab teha ainult siis, kui aegunud häirete näitamine on lubatud.

[ctx: @option:check Alarm action = text display]
en: Text
et: Tekst

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include text message alarms in the search.
et: Tekstisõnumiga häirete kaasamiseks otsingusse lülita see sisse.

[ctx: @option:check Alarm action = file display]
en: File
et: Fail

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include file alarms in the search.
et: Failihäirete kaasamiseks otsingusse lülita see sisse.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Command
et: Käsk

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include command alarms in the search.
et: Käsuhäirete kaasamiseks otsingusse lülita see sisse.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Email
et: E-post

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include email alarms in the search.
et: Kirjahäirete kaasamiseks otsingusse lülita see sisse.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Audio
et: Heli

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include audio alarms in the search.
et: Helihäirete kaasamiseks otsingusse lülita see sisse.

[ctx: @info]
en: No alarm types are selected to search
et: Otsinguks pole ühtegi häiretüüpi valitud

[ctx: @info]
en: <para>End of alarm list reached.</para><para>Continue from the beginning?</para>
et: <para>Jõuti häirete nimekirja lõppu.</para><para>Kas jätkata algusest?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Beginning of alarm list reached.</para><para>Continue from the end?</para>
et: <para>Jõuti häirete nimekirja algusse.</para><para>Kas jätkata lõpust?</para>

[ctx: @label:listbox]
en: Foreground color:
et: Esiplaani värv:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the alarm message foreground color
et: Vali häireteate esiplaani värv

[ctx: @label:listbox]
en: Background color:
et: Taustavärv:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the alarm message background color
et: Vali häireteksti taustavärv

[ctx: @option:check]
en: Use default font
et: Vaikefondi kasutamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use the default font current at the time the alarm is displayed.
et: Vali, kui soovid häiret näidata sel hetkel kehtiva vaikefondiga.

en: Requested font
et: Valitud font

[ctx: @action:button]
en: Font && Color...
et: Font ja värv...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the font, and foreground and background color, for the alarm message.
et: Vali häireteadete font ning esiplaani ja tausta värv.

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Font & Color
et: Häire fondi ja värvi valimine

[ctx: @action]
en: Stop Play
et: Peata esitus

[ctx: @action]
en: Enable &Alarms
et: &Luba häired

[ctx: @action]
en: Spread Windows
et: Aseta aknad laiali

[ctx: @title:window]
en: Import Calendar Files
et: Kalendrifailide import

[ctx: @item:inlistbox File type selection filter]
en: Calendar Files
et: Kalendrifailid

[ctx: @title:window]
en: Choose Export Calendar
et: Eksportkalendri valimine

[ctx: @info]
en: Error loading calendar to append to:<nl/><filename>%1</filename>
et: Viga lisatava kalendri laadimisel:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Failed to save new calendar to:<nl/><filename>%1</filename>
et: Uue kalendri salvestamine nurjus:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Cannot upload new calendar to:<nl/><filename>%1</filename>
et: Uue kalendri üleslaadimine nurjus:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Unable to show alarms in KOrganizer
et: Häirete näitamine KOrganizeris ei ole võimalik

[ctx: @info]
en: Unable to show alarm in KOrganizer
et: Häire näitamine KOrganizeris ei ole võimalik

[ctx: @info]
en: Unable to update alarm in KOrganizer
et: Häire uuendamine KOrganizeris ei ole võimalik

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarms from KOrganizer
et: Häirete kustutamine KOrganizeris ei ole võimalik

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarm from KOrganizer
et: Häire kustutamine KOrganizeris ei ole võimalik

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(Could not start KOrganizer)</para>
et: <para>%1</para><para>(KOrganizeri käivitamine nurjus)</para>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(KOrganizer not fully started)</para>
et: <para>%1</para><para>(KOrganizer pole täielikult käivitatud)</para>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(Error communicating with KOrganizer)</para>
et: <para>%1</para><para>(Viga suhtlemisel KOrganizeriga)</para>

[ctx: info]
en: The scheduled Wake from Suspend has been cancelled.
et: Ajastatud uneseisundist ärkamise häire katkestati.

[ctx: @info]
en: Error obtaining authorization (%1)
et: Tõrge autentimise hankimisel (%1)

[ctx: @info]
en: You must enable a template calendar to save the template in
et: Sul tuleb lubada mallide kalender, kuhu mall salvestada

[ctx: @info Please set the 'From' email address...]
en: <para>%1</para><para>Please set it in the Configuration dialog.</para>
et: <para>%1</para><para>Palun määra see seadistustedialoogis.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Alarms are currently disabled.</para><para>Do you want to enable alarms now?</para>
et: <para>Häired on praegu keelatud.</para><para>Kas soovid nüüd häired lubada?</para>

[ctx: @action:button]
en: Enable
et: Luba

[ctx: @action:button]
en: Keep Disabled
et: Keela

[ctx: @info]
en: Error saving alarms
et: Viga häirete salvestamisel

[ctx: @info]
en: Error saving alarm
et: Viga häire salvestamisel

[ctx: @info]
en: Error deleting alarms
et: Viga häirete kustutamisel

[ctx: @info]
en: Error deleting alarm
et: Viga häire kustutamisel

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarms
et: Viga taasaktiveeritud häirete salvestamisel

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarm
et: Viga taasaktiveeritud häire salvestamisel

[ctx: @info]
en: Error saving alarm templates
et: Viga häiremallide salvestamisel

[ctx: @info]
en: Error saving alarm template
et: Viga häiremalli salvestamisel

[ctx: @info]
en: Quitting will disable alarms (once any alarm message windows are closed).
et: Väljumine tühistab häired (kui kõik häireteadete aknad on suletud).

[ctx: @info]
en: Quitting will cancel the scheduled Wake from Suspend.
et: Väljumine katkestab ajastatud uneseisundist ärkamise häire.

[ctx: @info]
en: Do you want to start KAlarm at login?<nl/>(Note that alarms will be disabled if KAlarm is not started.)
et: Kas käivitada KAlarm sisselogimisel<nl/>(Pane tähele, et häired on välja lülitatud, kui KAlarm ei ole käivitatud.)

[ctx: @info:shell]
en: %1: Event <resource>%2</resource> not found, or not unique
et: %1: sündmust <resource>%2</resource> ei leitud või pole see unikaalne

[ctx: @info]
en: Alarms cannot be created or updated, because no writable active alarm calendar is enabled.<nl/><nl/>To fix this, use <interface>View | Show Calendars</interface> to check or change calendar statuses.
et: Häireid ei saa luua ega uuendada, sest lubatud pole ühtegi kirjutamisõigusega aktiivset häirekalendrit.<nl/><nl/>Olukorra parandamiseks kasuta menüükäsku <interface>Vaade | Kalendrite näitamine</interface> kalendrite oleku kontrollimiseks või muutmiseks.

[ctx: @info:shell]
en: %1: Event <resource>%2</resource> not found, or not editable
et: %1: sündmust <resource>%2</resource> ei leitud või pole see muudetav

[ctx: @info]
en: Alarms are configured to be archived, but this is not possible because no writable archived alarm calendar is enabled.<nl/><nl/>To fix this, use <interface>View | Show Calendars</interface> to check or change calendar statuses.
et: Seadistuses on ette nähtud häirete arhiveerimine, aga seda ei saa teha, sest ühtegi kirjutamisõigusega arhiveeritud häirekalendrit ei ole lubatud.<nl/><nl/>Olukorra parandamiseks kasuta menüükäsku <interface>Vaade | Kalendrite näitamine</interface> kalendrite oleku kontrollimiseks või muutmiseks.

[ctx: @info]
en: Alarms are configured to be archived, but this is not possible because no archived alarm calendar is set as default.<nl/><nl/>To fix this, use <interface>View | Show Calendars</interface>, select an archived alarms calendar, and check <interface>Use as Default for Archived Alarms</interface>.
et: Seadistuses on ette nähtud häirete arhiveerimine, aga seda ei saa teha, sest ükski arhiveeritud häirekalender pole määratud vaikekalendriks.<nl/><nl/>Olukorra parandamiseks kasuta menüükäsku <interface>Vaade | Kalendrite näitamine</interface> kalendrite oleku kontrollimiseks või muutmiseks.

[ctx: @info]
en: Failed to execute command
    (no terminal selected for command alarms)
et: Käsu käivitamine nurjus
    (käsuhäirele ei ole terminali valitud)

[ctx: @info]
en: Error creating temporary script file
et: Viga ajutise skriptifaili loomisel

[ctx: @info]
en: Pre-alarm action:
et: Häire-eelne toiming:

[ctx: @info]
en: Post-alarm action:
et: Häirejärgne toiming:

[ctx: @info Email addressee]
en: To:
et: Kellele:

[ctx: @info Email subject]
en: Subject:
et: Teema:

[ctx: @label]
en: Alarm status
et: Häire olek

[ctx: @label]
en: Template name
et: Malli nimi

[ctx: @label]
en: Creation time
et: Loomisaeg

[ctx: @label]
en: Start time
et: Algusaeg

[ctx: @label Start delay configured in an alarm template]
en: Template after time
et: Mall pärast aega

[ctx: @label]
en: Recurs
et: Kordub

[ctx: @label]
en: Recurrence
et: Kordamine

[ctx: @label]
en: Sub-repetition
et: Alamkordus

[ctx: @label]
en: Sub-repetition interval
et: Alamkorduse intervall

[ctx: @label]
en: Sub-repetition count
et: Alamkorduste arv

[ctx: @label]
en: Next sub-repetition
et: Järgmine alamkordus

[ctx: @label]
en: Work time only
et: Ainult tööajal

[ctx: @label]
en: Holidays excluded
et: Välja arvatud pühad

[ctx: @label]
en: Next recurrence
et: Järgmine kordumine

[ctx: @label]
en: Late cancel
et: Ärajätmine hilinemisel

[ctx: @label Automatically close window]
en: Auto close
et: Automaatne sulgemine

[ctx: @label]
en: Copy to KOrganizer
et: Kopeerimine KOrganizerisse

[ctx: @label]
en: Enabled
et: Lubatud

[ctx: @label Whether alarm should be archived]
en: Archive
et: Arhiveerimine

[ctx: @label]
en: Revision
et: Versioon

[ctx: @label]
en: Message text
et: Sõnumi tekst

[ctx: @label File to provide text for message]
en: Message file
et: Sõnumi fail

[ctx: @label Shell command to execute before alarm]
en: Pre-alarm action
et: Häire-eelne toiming

[ctx: @label]
en: Pre-alarm action cancel
et: Häire-eelne toimingu katkestamine

[ctx: @label Shell command to execute after alarm]
en: Post-alarm action
et: Häirejärgne toiming

[ctx: @label Audio method]
en: Sound
et: Heli

[ctx: @label Whether audio should repeat]
en: Sound repeat
et: Heli kordamine

[ctx: @label]
en: Sound fade volume
et: Helitugevuse hääbumine

[ctx: @label]
en: Sound fade time
et: Helitugevuse hääbumise aeg

[ctx: @label Whether the alarm has a reminder]
en: Reminder
et: Meeldetuletus

[ctx: @label Whether reminder is on first recurrence only]
en: Reminder once only
et: Meeldetuletus ainult esimesel kordumisel

[ctx: @label]
en: Deferral time
et: Edasilükkamise aeg

[ctx: @label Default deferral delay]
en: Deferral default
et: Edasilükkamine vaikimisi

[ctx: @label Whether deferral time is date-only by default]
en: Deferral default date only
et: Edasilükkamine ainult kuupäeva alusel

[ctx: @label A shell command]
en: Command
et: Käsk

[ctx: @label Execute in terminal window]
en: Execute in terminal
et: Käivitamine terminali aknas

[ctx: @label]
en: Email subject
et: Kirja teemarida

[ctx: @label Email address]
en: Email sender ID
et: Kirja saatja ID

[ctx: @label Email address]
en: Email to
et: E-kiri aadressile

[ctx: @label true/false]
en: Email bcc
et: E-kirja BCC

[ctx: @label]
en: Email body
et: E-kirja sisu

[ctx: @label]
en: Email attachments
et: E-kirja manused

[ctx: @info]
en: Reminder
et: Meeldetuletus

[ctx: @info]
en: A 'From' email address must be configured in order to execute email alarms.
et: Sinu e-posti aadress, mida kasutatakse sinu kui saatja tuvastamiseks, kui saadad meilihäire.

[ctx: @info KMail folder name: this should be translated the same as in kmail]
en: sent-mail
et: saadetud

[ctx: @info]
en: Invalid 'From' email address.<nl/>Email identity <resource>%1</resource> not found
et: Vigane saatja aadress.<nl/>E-posti identiteeti <resource>%1</resource> ei leitud.

[ctx: @info]
en: Invalid 'From' email address.<nl/>Email identity <resource>%1</resource> has no email address
et: Vigane saatja aadress.<nl/>E-posti identiteedil <resource>%1</resource> puudub e-posti aadress

[ctx: @info]
en: <para>No 'From' email address is configured (no default email identity found)</para><para>Please set it in <application>KMail</application> or in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
et: <para>Saatja e-posti aadressi pole määratud (vaikimisi e-posti identiteeti ei leitud)</para><para>Palun tee seda <application>KMail</application>i või <application>KAlarm</application>i seadistustedialoogis.</para>

[ctx: @info]
en: <para>No 'From' email address is configured.</para><para>Please set it in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
et: <para>Saatja e-posti aadressi pole määratud.</para><para>Palun tee seda <application>KAlarm</application>i seadistustedialoogis.</para>

[ctx: @info]
en: <command>%1</command> not found
et: Käsku <command>%1</command> ei leitud

[ctx: @info]
en: Error attaching file: <filename>%1</filename>
et: Viga faili kaasamisel kirjale: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Attachment not found: <filename>%1</filename>
et: Lisatavat faili ei leitud: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: An email has been queued to be sent
et: Kiri on pandud ärasaatmise järjekorda

[ctx: @info]
en: Failed to send email
et: Kirja saatmine nurjus

[ctx: @info]
en: Error sending email
et: Viga kirja saatmisel

[ctx: @option:check]
en: Cancel if late
et: Tähtaja möödumisel häire katkestatakse

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after this time
et: Akna automaatne sulgemine pärast seda aega

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after late-cancellation time
et: Akna automaatne sulgemine pärast ootamisperioodi

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If checked, the alarm will be canceled if it cannot be triggered within the specified period after its scheduled time. Possible reasons for not triggering include your being logged off, X not running, or <application>KAlarm</application> not running.</para><para>If unchecked, the alarm will be triggered at the first opportunity after its scheduled time, regardless of how late it is.</para>
et: <para>Valimise korral häire tühistatakse, kui seda ei ole võimalik määratud aja jooksul pärast tähtaega täita. Põhjusteks võivad olla: sa pole ennast sisse loginud, X ei tööta või <application>KAlarm</application> ei tööta.</para><para>Valimata jätmise korral käivitatakse häire esimesel võimalusel pärast määratud aega.</para>

[ctx: @option:check Cancel if late by 10 minutes]
en: Cancel if late by
et: Tühistatakse, kui hilineb

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how late will cause the alarm to be canceled
et: Määra, kui suur hilinemine põhjustab häire tühistamise

[ctx: @info:whatsthis]
en: Automatically close the alarm window after the expiry of the late-cancellation period
et: Häireaken suletakse automaatselt pärast hilinemisperioodi möödumist

[ctx: @info]
en: Please select a file to display
et: Vali näidatav fail

[ctx: @info]
en: Please select a file to play
et: Vali esitatav fail

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a folder
et: <filename>%1</filename> on kataloog

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> not found
et: Faili <filename>%1</filename> ei leitud

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is not readable
et: <filename>%1</filename> ei ole loetav

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> appears not to be a text or image file
et: <filename>%1</filename> ei tundu olevat teksti- ega pildifail

[ctx: @option:check]
en: Append to existing file
et: Lisamine olemasolevale failile

[ctx: @info]
en: Failed to execute command (shell access not authorized)
et: Käsu käivitamine nurjus (shelli kasutamine ei olnud lubatud)

[ctx: @info]
en: Failed to execute command
et: Käsu käivitamine nurjus

[ctx: @info]
en: Command execution error
et: Viga käsu käivitamisel

[ctx: @info]
en: Command exit code: %1
et: Käsk lõpetas teatega: %1

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: minutes
et: minutid

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: hours/minutes
et: tunnid/minutid

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: days
et: päevad

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: weeks
et: nädalad

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press the Shift key while clicking the spin buttons to adjust the time by a larger step (6 hours / 5 minutes).
et: Aja muutmiseks suuremate vahemike kaupa (6 tundi / 5 minutit) hoia all klahvi Shift.

en: System time zone
et: Süsteemi ajavöönd

en: Personal alarm message, command and email scheduler by KDE
et: KDE personaalsete häireteadete, käskude ja kirjade ajaplaneerija

[ctx: @info]
en: Failure to create menus (perhaps <filename>%1</filename> missing or corrupted)
et: Viga menüüde loomisel (võibolla on <filename>%1</filename> puudu või vigane)

[ctx: @action]
en: &Templates...
et: Malli&d...

[ctx: @action]
en: &New
et: &Uus...

[ctx: @action]
en: Create Tem&plate...
et: L&oo mall...

[ctx: @action]
en: &Copy...
et: &Kopeeri...

[ctx: @action]
en: &Edit...
et: &Muuda...

[ctx: @action]
en: &Delete
et: &Kustuta

[ctx: @action]
en: Delete Without Confirmation
et: Kustuta kinnitust küsimata

[ctx: @action]
en: Reac&tivate
et: Ak&tiveeri uuesti

[ctx: @action]
en: Wake From Suspend...
et: Uneseisundist ärkamine...

[ctx: @action]
en: Show Archi&ved Alarms
et: Näita ae&gunud häireid

[ctx: @action]
en: Show in System &Tray
et: Näita ikooni süsteemses &salves

[ctx: @action]
en: Show &Calendars
et: Näita &kalendreid

[ctx: @action]
en: Import &Alarms...
et: Impor&di häired...

[ctx: @action]
en: E&xport Selected Alarms...
et: E&kspordi valitud häired...

[ctx: @action]
en: E&xport...
et: Eksp&ordi...

[ctx: @action]
en: &Refresh Alarms
et: Uuenda häi&reid

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the selected alarm? | Do you really want to delete the %1 selected alarms?
et[0]: Kas tõesti tahad valitud häire kustutada?
et[1]: Kas tõesti tahad kustutada valitud %1 häiret?

[ctx: @title:window]
en: Delete Alarm | Delete Alarms
et[0]: Häire kustutamine
et[1]: Häirete kustutamine

[ctx: @action:button]
en: &Delete
et: &Kustuta

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Archived Alarms
et: Peida aegunud häired

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Archived Alarms
et: Näita aegunud häireid

[ctx: @info]
en: Import birthdays
et: Sünnipäevade import

[ctx: @item:inlistbox]
en: Display Alarm
et: Nähtav häire

[ctx: @item:inlistbox]
en: Email Alarm
et: Kirjahäire

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command Alarm
et: Käsuhäire

[ctx: @title:window]
en: Alarm Type
et: Häire tüüp

[ctx: @info]
en: Choose alarm type to create:
et: Loodava häire tüüp:

[ctx: @action]
en: Ena&ble
et: Lu&ba

[ctx: @action]
en: Disa&ble
et: &Keela

[ctx: @info]
en: <para>Cannot defer alarm:</para><para>Alarm not found.</para>
et: <para>Häiret ei saa edasi lükata:</para><para>häiret ei leitud.</para>

[ctx: @title:window]
en: Reminder
et: Meeldetuletus

[ctx: @title:window]
en: Message
et: Teade

[ctx: @info]
en: File is a folder
et: See fail on kataloog

[ctx: @info]
en: Failed to open file
et: Faili avamine nurjus

[ctx: @info]
en: File not found
et: Faili ei leitud

[ctx: @title:window]
en: Error
et: Viga

[ctx: @info]
en: Today
et: Täna

[ctx: @info]
en: Tomorrow | in %1 days' time
et[0]: Homme
et[1]: %1 päeva pärast

[ctx: @info]
en: in 1 week's time | in %1 weeks' time
et[0]: ühe nädala pärast
et[1]: %1 nädala pärast

[ctx: @info]
en: in 1 minute's time | in %1 minutes' time
et[0]: 1 minuti pärast
et[1]: %1 minuti pärast

[ctx: @info]
en: in 1 hour's time | in %1 hours' time
et[0]: 1 tunni pärast
et[1]: %1 tunni pärast

[ctx: @item:intext inserted into 'in ... %1 minute's time' below]
en: 1 hour | %1 hours
et[0]: 1 tunni
et[1]: %1 tunni

[ctx: @info '%2' is the previous message '1 hour'/'%1 hours']
en: in %2 1 minute's time | in %2 %1 minutes' time
et[0]: %2 1 minuti pärast
et[1]: %2 %1 minuti pärast

[ctx: @info]
en: Unable to speak message
et: Teate ettelugemine nurjus

[ctx: @info]
en: Text-to-speech subsystem is not available
et: Teksti ettelugemise alamsüsteem ei ole saadaval

[ctx: @info]
en: Cannot open audio file: <filename>%1</filename>
et: Helifaili avamine nurjus: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: <para>Error playing audio file: <filename>%1</filename></para><para>%2</para>
et: <para>Viga helifaili esitamisel: <filename>%1</filename></para><para>%2</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: The scheduled date/time for the message (as opposed to the actual time of display).
et: Teate määratud kuupäev/kellaaeg (mitte näitamise tegelik aeg)

[ctx: @info:whatsthis]
en: The file whose contents are displayed below
et: Fail, mille sisu näidatakse allpool

[ctx: @info:whatsthis]
en: The contents of the file to be displayed
et: Näidatava faili sisu

[ctx: @info:whatsthis]
en: The alarm message
et: Häireteade

[ctx: @info:whatsthis]
en: The output of the alarm's command
et: Häire käsu väljund

[ctx: @info:whatsthis]
en: The email to send
et: Saadetav kiri

[ctx: @option:check]
en: Do not display this error message again for this alarm
et: Seda veateadet selle häire korral enam ei näidata

[ctx: @info:whatsthis]
en: Acknowledge the alarm
et: Häire kinnitamine

[ctx: @action:button]
en: &Edit...
et: &Muuda...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the alarm.
et: Muuda häiret.

[ctx: @action:button]
en: &Defer...
et: &Lükka edasi...

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Defer the alarm until later.</para><para>You will be prompted to specify when the alarm should be redisplayed.</para>
et: <para>Lükka häire edasi hilisemaks.</para><para>Sinu käest küsitakse, millal häiret uuesti näidata.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop sound
et: Peata heli

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stop playing the sound
et: Peata heli esitamine

[ctx: @info:tooltip Locate this email in KMail]
en: Locate in <application>KMail</application>
et: Kirja leidmine <application>KMail</application>is

[ctx: @info:whatsthis]
en: Locate and highlight this email in <application>KMail</application>
et: Leia kiri <application>KMail</application>is ja tõsta esile

[ctx: @info:tooltip]
en: Activate <application>KAlarm</application>
et: Aktiveeri <application>KAlarm</application>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Activate <application>KAlarm</application>
et: Aktiveeri <application>KAlarm</application>

[ctx: @info]
en: Do you really want to acknowledge this alarm?
et: Kas soovid kinnitada häire nägemist?

[ctx: @action:button]
en: Acknowledge Alarm
et: Häire kinnitamine

[ctx: @action:button]
en: Acknowledge
et: Kinnita

[ctx: @info]
en: Unable to locate this email in <application>KMail</application>
et: Kirja leidmine <application>KMail</application>is nurjus

[ctx: @item:inmenu]
en: &Display Alarm Template
et: &Nähtav häiremall

[ctx: @action]
en: New Display Alarm
et: Uus nähtav häire

[ctx: @item:inmenu]
en: &Command Alarm Template
et: &Käsuhäire mall

[ctx: @action]
en: New Command Alarm
et: Uus käsuhäire

[ctx: @item:inmenu]
en: &Email Alarm Template
et: K&irjahäire mall

[ctx: @action]
en: New Email Alarm
et: Uus kirjahäire

[ctx: @item:inmenu]
en: &Audio Alarm Template
et: &Helihäire mall

[ctx: @action]
en: New Audio Alarm
et: Uus helihäire

[ctx: @action]
en: New Alarm From &Template
et: Uus häire mallis&t

[ctx: @title:window]
en: Configure
et: Seadistamine

[ctx: @title:tab General preferences]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title General preferences]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title:tab]
en: Time & Date
et: Aeg ja kuupäev

[ctx: @title]
en: Time and Date
et: Aeg ja kuupäev

[ctx: @title:tab]
en: Storage
et: Ressurss

[ctx: @title]
en: Alarm Storage
et: Häireressurss

[ctx: @title:tab Email preferences]
en: Email
et: E-post

[ctx: @title]
en: Email Alarm Settings
et: Kirjahäire seadistused

[ctx: @title]
en: Default Alarm Edit Settings
et: Häire muutmise vaikeväärtused

[ctx: @title:tab]
en: View
et: Vaade

[ctx: @title]
en: View Settings
et: Vaateseadistused

[ctx: @info]
en: Reset all tabs to their default values, or only reset the current tab?
et: Kas lähtestada vaikeväärtustele kõik kaardid või ainult aktiivne?

[ctx: @action:button Reset ALL tabs]
en: &All
et: &Kõik

[ctx: @action:button Reset the CURRENT tab]
en: C&urrent
et: &Aktiivne

[ctx: @title:group]
en: Run Mode
et: Töörežiim

[ctx: @option:check]
en: Start at login
et: Käivitamine sisselogimisel

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Automatically start <application>KAlarm</application> whenever you start KDE.</para><para>This option should always be checked unless you intend to discontinue use of <application>KAlarm</application>.</para>
et: <para>Selle sisselülitamisel käivitatakse <application>KAlarm</application> iga kord, kui sa KDE käivitad.</para><para>See peaks olema alati sisse lülitatud, kui sa just ei kavatse <application>KAlarm</application>i kasutamisest loobuda.</para>

[ctx: @option:check]
en: Warn before quitting
et: Hoiatus enne väljumist

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to display a warning prompt before quitting <application>KAlarm</application>.
et: Märkimisel küsitakse kinnitust, enne kui <application>KAlarm</application> sulgeda.

[ctx: @option:check]
en: Confirm alarm deletions
et: Häire kustutamisel küsitakse kinnitust

[ctx: @label:spinbox]
en: Default defer time interval:
et: Vaikimisi edasilükkamise intervall:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the default time interval (hours & minutes) to defer alarms, used by the Defer Alarm dialog.
et: Sisesta häire edasilükkamise vaikimisi intervall (tundides ja minutitest). mida kasutatakse häire edassilükkamise dialoogis.

[ctx: @title:group]
en: Terminal for Command Alarms
et: Käsuhäirete terminal

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose which application to use when a command alarm is executed in a terminal window
et: Vali terminali aknas käivitatavate häirete puhul kasutatav terminali rakendus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to execute command alarms in a terminal window by <icode>%1</icode>
et: Märgi käsualarmi käivitamiseks terminaliaknas käsuga <icode>%1</icode>

[ctx: @option:radio Other terminal window command]
en: Other:
et: Muu:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the full command line needed to execute a command in your chosen terminal window. By default the alarm's command string will be appended to what you enter here. See the <application>KAlarm</application> Handbook for details of special codes to tailor the command line.
et: Kirjuta siia kogu käsurida, mida on vaja käsu käivitamiseks sinu valitud terminaliaknas. Vaikimisi lisatakse alarmi käsustring siinsisestatule. <application>KAlarm</application>i käsiraamat tutvustab põhjalikult käsurea kasutamisvõimalusi.

[ctx: @info]
en: Command to invoke terminal window not found: <command>%1</command>
et: Käsku terminaliakna väljakutsumiseks ei leitud: <command>%1</command>

[ctx: @info]
en: You should not uncheck this option unless you intend to discontinue use of <application>KAlarm</application>
et: See peaks olema märgitud, kui sa just ei kavatse <application>KAlarm</application>i kasutamisest loobuda

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the time zone which <application>KAlarm</application> should use as its default for displaying and entering dates and times.
et: Vali ajavöönd, mida <application>KAlarm</application> peab vaikimisi kasutama häirete näitamisel ning kuupäevade ja kellaaegade sisestamisel.

[ctx: @label:listbox]
en: Holiday region:
et: Pühade piirkond:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select which holiday region to use
et: Vali, millist pühade piirkonda kasutada

[ctx: No holiday region]
en: None
et: Puudub

[ctx: @label:spinbox]
en: Start of day for date-only alarms:
et: Ainult kuupäevaga määratud häirete alguskellaaeg:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>The earliest time of day at which a date-only alarm will be triggered.</para><para>%1</para>
et: <para>Ainult kuupäevaga määratud häirete varaseim käivitamise alguskellaaeg.</para><para>%1</para>

[ctx: @title:group]
en: Working Hours
et: Töötunnid

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check the days in the week which are work days
et: Vali nädala tööpäevad

[ctx: @label:spinbox]
en: Daily start time:
et: Päeva algus:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the start time of the working day.</para><para>%1</para>
et: <para>Sisesta tööpäeva alguse kellaaeg.</para><para>%1</para>

[ctx: @label:spinbox]
en: Daily end time:
et: Päeva lõpp:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the end time of the working day.</para><para>%1</para>
et: <para>Sisesta tööpäeva lõpu kellaaeg.</para><para>%1</para>

[ctx: @label:spinbox]
en: KOrganizer event duration:
et: KOrganizeri sündmuse kestus:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the event duration in hours and minutes, for alarms which are copied to KOrganizer.</para><para>%1</para>
et: <para>Sisesta sündmuse kestus tundides ja minutites KOrganizerisse kopeeritavate häirete jaoks.</para><para>%1</para>

[ctx: @title:group]
en: New Alarms && Templates
et: Uued häired ja mallid

[ctx: @option:radio]
en: Store in default calendar
et: Salvestatakse vaikekalendris

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add all new alarms and alarm templates to the default calendars, without prompting.
et: Kõik uued häired ja häiremallid lisatakse vaikekalendritesse küsimusi esitamata.

[ctx: @option:radio]
en: Prompt for which calendar to store in
et: Küsitakse, millisesse kalendrisse salvestada

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When saving a new alarm or alarm template, prompt for which calendar to store it in, if there is more than one active calendar.</para><para>Note that archived alarms are always stored in the default archived alarm calendar.</para>
et: <para>Uue häire või häiremalli salvestamisel küsitakse, millisesse kalendrisse see salvestada, kui aktiivseid kalendreid on rohkem kui üks.</para><para>Pane tähele, et aegunud häired salvestatakse alati aegunud häirete vaikekalendrisse.</para>

[ctx: @title:group]
en: Archived Alarms
et: Aegunud häired

[ctx: @option:check]
en: Keep alarms after expiry
et: Häired jäetakse aegudes alles

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to archive alarms after expiry or deletion (except deleted alarms which were never triggered).
et: Märgi, kui soovid salvestada häired pärast nende aegumist või kustutamist (välja arvatud need kustutatud häired, mida ei käivitatudki).

[ctx: @option:check]
en: Discard archived alarms after:
et: Aegunud häired visatakse minema pärast:

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: days
et: päeva

[ctx: @info:whatsthis]
en: Uncheck to store archived alarms indefinitely. Check to enter how long archived alarms should be stored.
et: Kui on märkimata, salvestatakse aegunud häired igaveseks. Märkimisel saab valida, kui kaua aegunud häireid alles hoida.

[ctx: @action:button]
en: Clear Archived Alarms
et: Kustuta aegunud häired

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete all existing archived alarms.
et: Kustuta kõik olemasolevad aegunud häired.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete all existing archived alarms (from the default archived alarm calendar only).
et: Kustuta kõik olemasolevad aegunud häired (ainult aegunud häirete vaikekalendrist).

[ctx: @info]
en: <para>A default calendar is required in order to archive alarms, but none is currently enabled.</para><para>If you wish to keep expired alarms, please first use the calendars view to select a default archived alarms calendar.</para>
et: <para>Aegunud häirete salvestamiseks on vaja vaikekalendrit, aga praegu ei ole ükski kalender aktiivne.</para><para>Kui soovid aegunud häireid alles hoida, vali palun kõigepealt kalendrivaatest aegunud häirete vaikekalender.</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete all archived alarms?
et: Kas tõesti tahad kõik aegunud häired kustutada?

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete all alarms in the default archived alarm calendar?
et: Kas tõesti kustutada kõik aegunud häirete vaikekalendri häired?

[ctx: @label]
en: Email client:
et: E-posti rakendus:

[ctx: @option:check]
en: Copy sent emails into <application>KMail</application>'s <resource>%1</resource> folder
et: Koopia saadetud kirjadest jääb <application>KMail</application>i kausta <resource>%1</resource>

[ctx: @info:whatsthis]
en: After sending an email, store a copy in <application>KMail</application>'s <resource>%1</resource> folder
et: Pärast kirja saatmist säilitatakse koopia <application>KMail</application>i kaustas <resource>%1</resource>

[ctx: @option:check]
en: Notify when remote emails are queued
et: Märguanne kirja järjekorda panekul

[ctx: @title:group]
en: Your Email Address
et: Sinu e-posti aadress

[ctx: @label 'From' email address]
en: From:
et: Kellelt:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email address, used to identify you as the sender when sending email alarms.
et: Sinu e-posti aadress, mida kasutatakse sinu kui saatja tuvastamiseks, kui saadad kirjahäire.

[ctx: @option:radio]
en: Use <application>KMail</application> identities
et: Kasutatakse <application>KMail</application>i identiteete

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use <application>KMail</application>'s email identities to identify you as the sender when sending email alarms. For existing email alarms, <application>KMail</application>'s default identity will be used. For new email alarms, you will be able to pick which of <application>KMail</application>'s identities to use.
et: Märkimisel kasutatakse <application>KMail</application>i e-posti identiteete sinu kui saatja tuvastamiseks, kui saada kirjahäire. Olemasolevate kirjahäirete puhul kasutatakse <application>KMail</application>i vaikeidentiteeti. Uute kirjahäirete jaoks saab valida, millist <application>KMail</application>i identiteeti kasutada.

[ctx: @label 'Bcc' email address]
en: Bcc:
et: Pimekoopia:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email address, used for blind copying email alarms to yourself. If you want blind copies to be sent to your account on the computer which <application>KAlarm</application> runs on, you can simply enter your user login name.
et: Sinu e-posti aadress, millele saadetakse kirjahäire puhul pimekoopia. Kui soovid, et pimekoopia saadetaks sinu kontole arvutis, kus <application>KAlarm</application> töötab, võid sisestada lihtsalt oma kasutajatunnuse.

[ctx: @info]
en: No valid 'Bcc' email address is specified.
et: Vigane või puuduv pimekoopia e-posti aadress.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default setting for <interface>%1</interface> in the alarm edit dialog.
et: <interface>%1</interface> vaikeväärtus häire muutmise dialoogis.

[ctx: @title:tab]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title:tab]
en: Font && Color
et: Font ja värv

[ctx: @label:listbox]
en: Recurrence:
et: Kordamine:

[ctx: @option:radio]
en: February 2&8th
et: 2&8. veebruaril

[ctx: @option:radio]
en: March &1st
et: &1. märtsil

[ctx: @option:radio]
en: Do not repeat
et: &Ei korrata

[ctx: @info:whatsthis]
en: For yearly recurrences, choose what date, if any, alarms due on February 29th should occur in non-leap years.<note>The next scheduled occurrence of existing alarms is not re-evaluated when you change this setting.</note>
et: Aastase kordumise korral vali, kas üldse ja kui jah, siis millal korrata 29. veebruarile määratud häiret neil aastail, mis ei ole liigaastad.<note>Pane tähele, et siin midagi muutes ei hinnata ümber teisi kehtivaid häirete kordumise aegu.</note>

[ctx: @title:group]
en: Display Alarms
et: Häirete näitamine

[ctx: @label:listbox]
en: Reminder units:
et: Meeldetuletuse ühikud:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Minutes
et: minutid

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hours/Minutes
et: tunnid/minutid

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default units for the reminder in the alarm edit dialog, for alarms due soon.
et: Meeldetuletuse vaikeühikud tulevastele häretele häire muutmise dialoogis.

[ctx: @title:group Audio options group]
en: Sound
et: Heli

[ctx: @option:check]
en: Repeat sound file
et: Helifaili kordamine

[ctx: @info:whatsthis sound file 'Repeat' checkbox]
en: The default setting for sound file <interface>%1</interface> in the alarm edit dialog.
et: Vaikeväärtus helifailile <interface>%1</interface> häire muutmise dialoogis.

[ctx: @label:textbox]
en: Sound file:
et: Helifail:

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a sound file
et: Vali helifail

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the default sound file to use in the alarm edit dialog.
et: Sisesta häire muutmise dialoogis kasutatav vaikehelifail.

[ctx: @title:group]
en: Command Alarms
et: Käsuhäired

[ctx: @title:group]
en: Email Alarms
et: Kirjahäired

[ctx: @title:group]
en: Message Font && Color
et: Teate font ja värv

[ctx: @info]
en: You must enter a sound file when <interface>%1</interface> is selected as the default sound type
et: Kui vaikimisi helitüübiks on valitud <interface>%1</interface>, tuleb määrata ka helifail

[ctx: @title:tab]
en: Alarm Windows
et: Häireteate aknad

[ctx: @option:check]
en: Show in system tray
et: Ikoon süsteemses salves

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check to show <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray. Showing it in the system tray provides easy access and a status indication.</para>
et: <para>Märkimisel näidatakse <application>KAlarm</application>i ikooni süsteemses salves. See võimaldab rakendust hõlpsasti kasutada ning näha selle olekut.</para>

[ctx: @option:radio Always show KAlarm icon]
en: Always show
et: Alati näidatakse

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to show <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray regardless of whether alarms are due.
et: Märkimisel näidatakse <application>KAlarm</application>i ikooni süsteemses salves igal juhul.

[ctx: @option:radio]
en: Automatically hide if no active alarms
et: Peidetakse automaatselt, kui pole aktiivseid häireid

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to automatically hide <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray if there are no active alarms. When hidden, the icon can always be made visible by use of the system tray option to show hidden icons.
et: Märkimisel peidetakse <application>KAlarmi</application> ikoon süsteemisalves automaatselt, kui aktiivseid häireid pole. Ka peitmise korral saab selle alati muuta nähtavaks süsteemisalve peidetud ikoonide näitamise valiku abil.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to automatically hide <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray if no alarms are due within the specified time period. When hidden, the icon can always be made visible by use of the system tray option to show hidden icons.
et: Märkimisel peidetakse <application>KAlarmi</application> ikoon süsteemisalves automaatselt, kui aktiivseid häireid pole määratud aja vältel. Ka peitmise korral saab selle alati muuta nähtavaks süsteemisalve peidetud ikoonide näitamise valiku abil.

[ctx: @option:radio]
en: Automatically hide if no alarm due within time period:
et: Peidetakse automaatselt, kui häireid ei esine järgmise aja jooksul:

[ctx: @title:group]
en: System Tray Tooltip
et: Süsteemse salve kohtspikker

[ctx: @option:check]
en: Show next &24 hours' alarms
et: Järgmise &24 tunni häirete näitamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify whether to include in the system tray tooltip, a summary of alarms due in the next 24 hours.
et: Määrab, kas näidata süsteemse salve ikooni kohtspikris järgmise 24 tunni häirete kokkuvõtet või mitte.

[ctx: @option:check]
en: Maximum number of alarms to show:
et: Maks. näidatavate häirete arv:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Uncheck to display all of the next 24 hours' alarms in the system tray tooltip. Check to enter an upper limit on the number to be displayed.
et: Märkimata jätmisel näidatakse süsteemse salve ikooni kohtspikris kõiki järgmise 24 tunni häireid. Märkimisel näidatakse maksimaalselt siin määratud arv häireid.

[ctx: @option:check]
en: Show alarm time
et: Häireaja näitamine

[ctx: @option:check]
en: Show time until alarm
et: Häireni jäänud aja näitamine

[ctx: @title:group]
en: Alarm List
et: Häirete nimekiri

[ctx: @label:listbox]
en: Disabled alarm color:
et: Keelatud häire värv:

[ctx: @label:listbox]
en: Archived alarm color:
et: Aegunud häire värv:

[ctx: @title:group]
en: Alarm Message Windows
et: Häireteate aknad

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Choose how to reduce the chance of alarm messages being accidentally acknowledged:<list><item>Position alarm message windows as far as possible from the current mouse cursor location, or</item><item>Position alarm message windows in the center of the screen, but disable buttons for a short time after the window is displayed.</item></list></para>
et: <para>Siin saab valida, kuidas kahandada võimalust häireteate juhuslikuks sulgemiseks:<list><item>häireteate akna asetamine võimalikult kaugele hiirekursori asukohast või </item><item>häireteate akna asetamine keset ekraani, kuid nuppude muutmine lühikeseks ajaks mitteaktiivseks.</item></list></para>

[ctx: @option:radio]
en: Position windows far from mouse cursor
et: Akende asetamine hiirekursorist kaugele

[ctx: @option:radio]
en: Center windows, delay activating window buttons
et: Akende asetamine ekraani keskele ja nuppude kasutamise ajutine väljalülitamine

[ctx: @label:spinbox]
en: Button activation delay (seconds):
et: Nuppude kasutamise viivitus (sek):

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how long its buttons should remain disabled after the alarm message window is shown.
et: Siin saab määrata, kui kauaks peavad nupud jääma pärast häireteate akna näitamist mitteaktiivseks.

[ctx: @option:check]
en: Message windows have a title bar and take keyboard focus
et: Teateaknad on tiitliribaga ja alluvad klahvikorraldustele

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Specify the characteristics of alarm message windows:<list><item>If checked, the window is a normal window with a title bar, which grabs keyboard input when it is displayed.</item><item>If unchecked, the window does not interfere with your typing when it is displayed, but it has no title bar and cannot be moved or resized.</item></list></para>
et: <para>Määrab, kas häireteate aken on modaalne või mitte:<list><item>Kui jah, siis on see tavaline tiitliribaga aken, mis näitamisel allub ka klahvikorraldustele.</item><item>Kui mitte, siis klahvide vajutamine akent ei mõjuta, samuti ei ole aknal tiitliriba ja seda ei saa liigutada ega selle suurust muuta.</item></list></para>

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: No Recurrence
et: Ei korrata

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: At Login
et: Sisselogimisel

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Hourly/Minutely
et: tunni/minuti tagant

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Daily
et: päeva tagant

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Weekly
et: nädala tagant

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Monthly
et: kuu tagant

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Yearly
et: aasta tagant

[ctx: @title:group]
en: Recurrence Rule
et: Kordamise reegel

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not repeat the alarm
et: Häiret ei korrata

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Trigger the alarm at the specified date/time and at every login until then.</para><para>Note that it will also be triggered any time <application>KAlarm</application> is restarted.</para>
et: <para>Häiret korratakse igal sisselogimisel kuni ettemääratud ajani.</para><para>Pane tähele, et häiret korratakse ka iga kord, kui häiredeemon uuesti käivitatakse.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at hourly/minutely intervals
et: Häiret korratakse tunni/minutiga määratud intervalli järel

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at daily intervals
et: Häiret korratakse päevaste intervallidega

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at weekly intervals
et: Häiret korratakse nädalaste intervallidega

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at monthly intervals
et: Häiret korratakse kuiste intervallidega

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at annual intervals
et: Häiret korratakse aastaste intervallidega

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set up a repetition within the recurrence, to trigger the alarm multiple times each time the recurrence is due.
et: Määrab korduse korduses, mis käivitab häire mitu korda iga korduse ajal.

[ctx: @title:group]
en: Recurrence End
et: Kordamise lõpetamine

[ctx: @option:radio]
en: No end
et: &ei lõpegi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm indefinitely
et: Häiret korratakse lõpmatult

[ctx: @option:radio]
en: End after:
et: lõpp &saabub pärast:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm for the number of times specified
et: Häiret korratakse määratud arv kordi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the total number of times to trigger the alarm
et: Sisesta häire käivitamiste arv

[ctx: @label]
en: occurrence(s)
et: korda

[ctx: @option:radio]
en: End by:
et: lõpp saa&bub:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Repeat the alarm until the date/time specified.</para><para><note>This applies to the main recurrence only. It does not limit any sub-repetition which will occur regardless after the last main recurrence.</note></para>
et: <para>Häiret korratakse kuni määratud kuupäeva/kellaajani.</para><para><note>See käib ainult põhikorduse kohta. See ei mõjuta alamkorudsi, mis korduvad vajaduse korral ka pärast viimast põhikordust.</note></para>

[ctx: @info]
en: This uses the same time zone as the start time.
et: See kasutab algusajaga sama ajavööndit.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last date to repeat the alarm.</para><para>%1</para>
et: <para>Sisesta häire kordamise viimane kuupäev.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last time to repeat the alarm.</para><para>%1</para><para>%2</para>
et: <para>Sisesta häire kordamise viimane aeg.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stop repeating the alarm after your first login on or after the specified end date
et: Häire kordamine peatatakse pärast esimest sisselogimist või pärast määratud lõpuaega

[ctx: @title:group]
en: Exceptions
et: Erandid

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of exceptions, i.e. dates/times excluded from the recurrence
et: Erandite nimekiri ehk kuupäevad/kellaajad, mis kordamise puhul vahele jäetakse

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a date to insert in the exceptions list. Use in conjunction with the Add or Change button below.
et: Sisesta kuupäev erandite nimekirja jaoks. Kasuta seda koos allolevate nuppudega 'Lisa' või 'Muuda'.

[ctx: @action:button]
en: Add
et: Lisa

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add the date entered above to the exceptions list
et: Lisa sisestatud kuupäev erandite nimekirja

[ctx: @action:button]
en: Change
et: Muuda

[ctx: @info:whatsthis]
en: Replace the currently highlighted item in the exceptions list with the date entered above
et: Asenda parajasti esile tõstetud element erandite nimekirjas sisestatud kuupäevaga

[ctx: @action:button]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the currently highlighted item from the exceptions list
et: Eemalda parajasti esile tõstetud element erandite nimekirjas

[ctx: @option:check]
en: Exclude holidays
et: Välja arvatud puhkepäevad

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Do not trigger the alarm on holidays.</para><para>You can specify your holiday region in the Configuration dialog.</para>
et: <para>Häiret ei käivitata puhkepäevadel.</para><para>Puhkepäevade piirkonna saab määrata seadistustedialoogis.</para>

[ctx: @option:check]
en: Only during working time
et: Ainult tööajal

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Only execute the alarm during working hours, on working days.</para><para>You can specify working days and hours in the Configuration dialog.</para>
et: <para>Käivitatakse ainult tööpäevadel töötundidel.</para><para>Töötunnid ja tööpäevad saab määrata seadistustedialoogis.</para>

[ctx: @info]
en: End date is earlier than start date
et: Lõppkuupäev on varasem kui alguskuupäev

[ctx: @info]
en: End date/time is earlier than start date/time
et: Lõppkuupäev/aeg on varasem kui alguskuupäev/aeg

[ctx: @info]
en: Date cannot be earlier than start date
et: Kuupäev ei saa olla varasem kui alguskuupäev

[ctx: @label:spinbox]
en: Recur e&very
et: K&ordumise intervall:

[ctx: @label Time units for user-entered numbers]
en: hours:minutes
et: tunnid:minutid

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of hours and minutes between repetitions of the alarm
et: Sisesta häire kordamise intervall (tundides ja minutites).

[ctx: @label On: Tuesday]
en: O&n:
et: Nä&dalapäeva valik:

[ctx: @info]
en: No day selected
et: Päeva pole valitud

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: day(s)
et: päev(a)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of days between repetitions of the alarm
et: Mitu päeva on häire kordumise vahel

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which the alarm is allowed to occur
et: Vali häire nädalapäev

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: week(s)
et: nädal(at)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of weeks between repetitions of the alarm
et: Mitu nädalat on häire kordumise vahel

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which to repeat the alarm
et: Vali häire kordamise nädalapäev

[ctx: @option:radio On day number in the month]
en: O&n day
et: &Kuupäev:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on the selected day of the month
et: Korda häiret kuu määratud päevani

[ctx: @item:inlistbox Last day of month]
en: Last
et: viimane

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the day of the month on which to repeat the alarm
et: Vali häire kordamise kuu päev

[ctx: @option:radio On the 1st Tuesday]
en: On t&he
et: K&uu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on one day of the week, in the selected week of the month
et: Korda häiret määratud kuu nädala ühel päeval

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1st
et: 1.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd
et: 2.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd
et: 3.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th
et: 4.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th
et: 5.

[ctx: @item:inlistbox Last Monday in March]
en: Last
et: viimane

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd Last
et: eelviimane

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd Last
et: eel-eelviimane

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th Last
et: eel-eel-eelviimane

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th Last
et: eel-eel-eel-eelviimane

[ctx: @item:inlistbox Every (Monday...) in month]
en: Every
et: iga

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the week of the month in which to repeat the alarm
et: Vali häire kordamise kuu nädal

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the day of the week on which to repeat the alarm
et: Vali häire kordamise nädalapäev

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: month(s)
et: kuu(d)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of months between repetitions of the alarm
et: Mitu kuud on häire kordumise vahel

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: year(s)
et: aasta(t)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of years between repetitions of the alarm
et: Mitu aastat on häire kordumise vahel

[ctx: @label List of months to select]
en: Months:
et: Kuud:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the months of the year in which to repeat the alarm
et: Vali häire kordamise kuud

[ctx: @label:listbox]
en: February 2&9th alarm in non-leap years:
et: 2&9. veebruari häire mitteliigaastal:

[ctx: @item:inlistbox No date]
en: None
et: Puudub

[ctx: @item:inlistbox 1st March (short form)]
en: 1 Mar
et: 1. märts

[ctx: @item:inlistbox 28th February (short form)]
en: 28 Feb
et: 28. veebruar

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select which date, if any, the February 29th alarm should trigger in non-leap years
et: Vali, kas ja kui jah, siis millisel päeval käivitada 29. veebruari häire mitteliigaastal

[ctx: @info]
en: No month selected
et: Kuud pole valitud

[ctx: @option:check]
en: Reminder for first recurrence only
et: Meeldetuletus ainult esimesel kordumisel

[ctx: @item:inlistbox]
en: in advance
et: varem

[ctx: @option:check]
en: Reminder:
et: Meeldetuletus:

[ctx: @item:inlistbox]
en: afterwards
et: hiljem

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the reminder only for the first time the alarm is scheduled
et: Meeldetuletust näidatakse ainult häire esimese käivitamise korral

[ctx: @title:window]
en: Alarm Sub-Repetition
et: Häire alamkordus

[ctx: @option:check Repeat every 10 minutes]
en: Repeat every
et: Kordumise intervall:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Instead of the alarm triggering just once at each recurrence, checking this option makes the alarm trigger multiple times at each recurrence.
et: Märkimisel korratakse häiret iga kordumise ajal. Häiret ei käivitata sel juhul ainult üks kord iga kordumise ajal, vaid mitu korda.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the time between repetitions of the alarm
et: Sisesta häire kordumise vaheline aeg

[ctx: @option:radio]
en: Number of repetitions:
et: Korduste arv:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify the number of times the alarm should repeat after each recurrence
et: Määra, mitu korda tuleb häiret igal kordumisel korrata

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of times to trigger the alarm after its initial occurrence
et: Sisesta häire käivitamiste koguarv, kaasa arvatud esimene käivitamine

[ctx: @option:radio]
en: Duration:
et: Kestus:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify how long the alarm is to be repeated
et: Määra, kui kaua tuleb häiret korrata

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the length of time to repeat the alarm
et: Sisesta häire kordamise kestus

[ctx: @info]
en: Could not load calendar <filename>%1</filename>.
et: Kalendri <filename>%1</filename> avamine nurjus.

[ctx: @info]
en: Cannot download calendar: <filename>%1</filename>
et: Kalendri allalaadimine nurjus: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Calendar <resource>%1</resource> is in an old format (<application>KAlarm</application> version %2), and will be read-only unless you choose to update it to the current format.
et: Kalender <resource>%1</resource> on vanas vormingus (<application>KAlarm</application>i versioon %2) ja seetõttu kirjutuskaitstud, kui sa just ei uuenda seda praegusesse vormingusse.

[ctx: @info]
en: Some or all of the alarms in calendar <resource>%1</resource> are in an old <application>KAlarm</application> format, and will be read-only unless you choose to update them to the current format.
et: Mõned või kõik kalendri <resource>%1</resource> häired on <application>KAlarm</application>i vanas vormingus ja seetõttu kirjutuskaitstud, kui sa just ei uuenda neid praegusesse vormingusse.

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para><warning>Do not update the calendar if it is also used with an older version of <application>KAlarm</application> (e.g. on another computer). If you do so, the calendar may become unusable there.</warning></para><para>Do you wish to update the calendar?</para>
et: <para>%1</para><para><warning>Ära uuenda kalendrit, kui kasutad seda ühiselt teistega, kes kasutavad <application>KAlarm</application>i vana versiooni. Kui sa seda teed, ei pruugi neil olla enam võimalik seda kasutada.</warning></para><para>Kas soovid kalendrit uuendada?</para>

[ctx: @info]
en: Resource is not configured.
et: Ressurssi ei ole seadistatud.

[ctx: @info]
en: Error loading calendar <resource>%1</resource>.
et: Tõrge kalendri <resource>%1</resource> laadimisel.

[ctx: @info]
en: Error saving calendar <resource>%1</resource>.
et: Tõrge kalendri <resource>%1</resource> salvestamisel.

[ctx: @info]
en: Resource is read-only.
et: Ressurss on kirjutuskaitstud.

[ctx: @info]
en: Calendar file is in wrong format: <filename>%1</filename>.
et: Kalendrifail on vales vormingus: <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Failed to update format of calendar <resource>%1</resource>
et: Kalendri <resource>%1</resource> vormingu uuendamine nurjus

[ctx: @title:window]
en: Calendar Configuration
et: Kalendri seadistamine

[ctx: @label:listbox]
en: Select storage type of new calendar:
et: Uue kalendri salvesti tüüp:

[ctx: @info]
en: Error!  The file <filename>%1</filename> is already used by an existing resource.
et: Tõrge! Faili <filename>%1</filename> kasutab juba olemasolev ressurss.

[ctx: @title:window]
en: Import Directory Resource
et: Kaustaressursi import

[ctx: @title:tab]
en: Import Calendar Directory Resource
et: Kalendrikausta ressursi import

[ctx: @title:tab]
en: Import Active Alarms
et: Aktiivsete häirete import

[ctx: @title:tab]
en: Import Archived Alarms
et: Aegunud häirete import

[ctx: @title:tab]
en: Import Alarm Templates
et: Häiremallide import

[ctx: @item:intext]
en: Active alarms
et: Aktiivsed häired

[ctx: @item:intext]
en: Archived alarms
et: Aegunud häired

[ctx: @item:intext]
en: Alarm templates
et: Häiremallid

[ctx: @item:inlistbox File type selection filter]
en: Calendar files
et: Kalendrifailid

[ctx: @info:status]
en: Checking file information...
et: Failiinfo kontrollimine...

[ctx: @info:status]
en: Error! File already exists.
et: Tõrge! Fail on juba olemas.

[ctx: @info:status]
en: Error! Cannot create file (directory does not exist).
et: Tõrge! Faili loomine nurjus (kataloogi ei ole olemas).

[ctx: @info:status]
en: Error! Cannot create file (directory is not writable).
et: Tõrge! Faili loomine nurjus (kataloog ei ole kirjutatav).

[ctx: @info]
en: Error! Cannot create file (directory does not exist).
et: Tõrge! Faili loomine nurjus (kataloogi ei ole olemas).

[ctx: @info]
en: Error! Cannot create file (directory is not writable).
et: Tõrge! Faili loomine nurjus (kataloog ei ole kirjutatav).

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warning1)
en: KAlarm no longer supports calendar directory resources. In order to continue using the contents of the directory resource below, you must import it into a KAlarm calendar file resource.
et: KAlarm ei toeta enam kalendrikausta ressursse. Alloleva kaustaressursi kasutamise jätkamiseks tuleb see importida KAlarmi kalendrifaili ressurssi.

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warning2)
en: KAlarm no longer supports calendar directory resources. In order to continue using the contents of the directory resource below, you must import each of its alarm types into separate KAlarm calendar file resources.
et: KAlarm ei toeta enam kalendrikausta ressursse. Alloleva kaustaressursi sisu kasutamise jätkamiseks tuleb kõik häiretüübid importida omaette KAlarmi kalendrifaili ressurssi.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Display name:
et: Näidatav nimi:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Calendar directory:
et: Kalendrikaust;

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3)
en: Alarm types:
et: Häiretüübid:

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, note)
en: If you prefer, you can import this calendar directory resource later, by using the Import Alarms menu option to import the calendar files contained within it.
et: Soovi korral võib kalendrikausta ressursi ka hiljem importida, kasutades menüükirjet Impordi häired selles sisalduvate kalendrifailide importimiseks.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mergeRadio)
en: Import into existing calendar file resource
et: Importimine olemasolevasse kalendrifaili ressurssi

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mergeResource)
en: Select the resource to import the directory resource's alarms into.
et: Vali ressurss, kuhu importida kaustaressursi häired.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newRadio)
en: Import into new calendar file resource
et: Importimine uue kalendrifaili ressurssi

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Filename:
et: Failinimi:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, pathRequester)
en: Select the file to contain this resource. The file must not already exist.
et: Vali fail, mis peab seda ressurssi sisaldama. Faili ei tohi eelnevalt olemas olla.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, pathRequester)
en: Select the file to contain this resource.
    The file must not already exist.
    Note that if the URL of a remote file is specified, monitoring for file changes will not work.
et: Vali fail, mis peab seda ressurssi sisaldama.
    Faili ei tohi eelnevalt olemas olla.
    Pane tähele, et kui määrata võrgufaili URL, siis ei toimi failimuutuste jälgimine.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, nameText)
en: Enter the name used to identify this resource in displays.
et: Sisesta nimi, mille järgi saab seda ressurssi visuaalselt ära tunda.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, nameText)
en: Enter the name used to identify this resource in displays.
et: Sisesta nimi, mille järgi saab seda ressurssi visuaalselt ära tunda.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: Do not import
et: Ei impordita

[ctx: @info/plain Name of a calendar]
en: Active Alarms
et: Aktiivsed häired

[ctx: @info/plain Name of a calendar]
en: Archived Alarms
et: Aegunud häired

[ctx: @info/plain Name of a calendar]
en: Alarm Templates
et: Häiremallid

[ctx: @info]
en: <para>Failed to create default calendar <resource>%1</resource></para><para>Location: <filename>%2</filename></para>
et: <para>Vaikimisi kalendri <resource>%1</resource> loomine nurjus</para><para>Asukoht: <filename>%2</filename></para>

[ctx: @item:intext]
en: Active Alarms
et: Aktiivsed häired

[ctx: @item:intext]
en: Archived Alarms
et: Aegunud häired

[ctx: @item:intext]
en: Alarm Templates
et: Häiremallid

[ctx: @item:intext Calendar status]
en: Read-only
et: Kirjutuskaitstud

[ctx: @item:intext Calendar status]
en: Read-only (old format)
et: Kirjutuskaitstud (vana vorming)

[ctx: @item:intext Calendar status]
en: Read-only (other format)
et: Kirjutuskaitstud (muu vorming)

[ctx: @title:column]
en: Time
et: Aeg

[ctx: @title:column]
en: Time To
et: Aega jäänud

[ctx: @title:column]
en: Repeat
et: Kordamine

[ctx: @title:column]
en: Color
et: Värv

[ctx: @title:column]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: @title:column]
en: Message, File or Command
et: Teade, fail või käsk

[ctx: @title:column Template name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:column]
en: Calendars
et: Kalendrid

[ctx: @info:tooltip]
en: Command execution failed
et: Käsu käivitamine nurjus

[ctx: @info:tooltip]
en: Pre-alarm action execution failed
et: Häire-eelse toimingu käivitamine nurjus

[ctx: @info:tooltip]
en: Post-alarm action execution failed
et: Häirejärgse toimingu käivitamine nurjus

[ctx: @info:tooltip]
en: Pre- and post-alarm action execution failed
et: Häire-eelse ja -järgse toimingu käivitamine nurjus

[ctx: @item:intext Calendar status]
en: Disabled
et: Keelatud

[ctx: @info:whatsthis]
en: Next scheduled date and time of the alarm
et: Häire järgmine kuupäev ja aeg

[ctx: @info:whatsthis]
en: How long until the next scheduled trigger of the alarm
et: Häire järgmise esitamise kuupäev ja aeg

[ctx: @info:whatsthis]
en: How often the alarm recurs
et: Häire kordumise intervall

[ctx: @info:whatsthis]
en: Background color of alarm message
et: Häireteate taustavärv

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm type (message, file, command or email)
et: Häire tüüp (teade, fail, käsk või kiri)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm message text, URL of text file to display, command to execute, or email subject line
et: Häire teate tekst, näidatava tekstifaili URL, käivitatav käsk või kirja teemarida

[ctx: @info:whatsthis]
en: Name of the alarm template
et: Häiremalli nimi

[ctx: @info Alarm never occurs]
en: Never
et: Mitte kunagi

[ctx: @info n days]
en: %1d
et:  %1p

[ctx: @info days hours:minutes]
en: %1d %2:%3
et: %1p %2:%3

[ctx: @info]
en: You cannot disable your default active alarm calendar.
et: Aktiivsete häirete vaikekalendrit ei saa keelata.

[ctx: @info]
en: You cannot disable your default archived alarm calendar while expired alarms are configured to be kept.
et: Aegunud häirete vaikekalendrit ei saa keelata, sest sisse on lülitatud aegunud häirete salvestamine.

[ctx: @info]
en: Do you really want to disable your default calendar?
et: Kas tõesti vaikekalender keelata?

[ctx: @title:window]
en: Choose Calendar
et: Kalendri valimine

[ctx: @info]
en: The calendar <resource>%1</resource> has been made read-only. This was the default calendar for active alarms.
et: Kalender <resource>%1</resource> muudeti kirjutuskaitstuks. See oli aktiivsete häirete vaikekalender.

[ctx: @info]
en: The calendar <resource>%1</resource> has been made read-only. This was the default calendar for archived alarms.
et: Kalender <resource>%1</resource> muudeti kirjutuskaitstuks. See oli aegunud häirete vaikekalender.

[ctx: @info]
en: The calendar <resource>%1</resource> has been made read-only. This was the default calendar for alarm templates.
et: Kalender <resource>%1</resource> muudeti kirjutuskaitstuks. See oli häiremallide vaikekalender.

[ctx: @info]
en: <para>The calendar <resource>%1</resource> has been made read-only. This was the default calendar for:%2</para><para>Please select new default calendars.</para>
et: <para>Kalender <resource>%1</resource> muudeti kirjutuskaitstuks. See oli %2 jaoks vaikekalender:</para><para>Palun vali uued vaikekalendrid.</para>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>Please select a new default calendar.</para>
et: <para>%1</para><para>Palun määra uus vaikekalender.</para>

[ctx: @info A prompt for user to enter what to search for]
en: Search
et: Otsing

[ctx: @item:inlistbox]
en: KAlarm Calendar File
et: KAlarmi kalendrifail

[ctx: @item:inlistbox]
en: KAlarm Calendar Directory
et: KAlarmi kalendrikaust

[ctx: @item:intext What a resource is stored in]
en: File
et: Fail

[ctx: @item:intext What a resource is stored in (directory in filesystem)]
en: Directory
et: Kataloog

[ctx: @info]
en: A previous load is still in progress.
et: Eelmine laadimine alles käib.

[ctx: @info]
en: A previous save is still in progress.
et: Eelmine salvestamine alles käib.

[ctx: @info]
en: Could not create calendar file <filename>%1</filename>.
et: Kalendrifaili <filename>%1</filename> loomine nurjus.

[ctx: @info]
en: Could not load file <filename>%1</filename>.
et: Faili <filename>%1</filename> laadimine nurjus.

[ctx: @info]
en: Calendar not open.
et: Kalender ei ole avatud.

[ctx: @info]
en: Could not save file <filename>%1</filename>.
et: Faili <filename>%1</filename> salvestamine nurjus.

[ctx: @info]
en: Could not load file <filename>%1</filename>. (%2)
et: Faili <filename>%1</filename> laadimine nurjus. (%2)

[ctx: @info]
en: Could not save file <filename>%1</filename>. (%2)
et: Faili <filename>%1</filename> salvestamine nurjus. (%2)

[ctx: @title:window]
en: Configure Calendar
et: Kalendri seadistamine

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pathGroupBox)
en: Calendar File
et: Kalendrifail

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, pathDescription)
en: Select the file whose contents should be represented by this resource. If the file does not exist, it will be created. The URL of a remote file can also be specified, but note that monitoring for file changes will not work in this case.
et: Vali fail, mille sisu see ressurss peab esindama. Kui faili ei ole, see luuakse. Määrata võib ka võrgufaili URL-i, aga arvesta, et sel juhul ei toimi failimuutuste jälgimine.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, activeRadio)
en: Acti&ve Alarms
et: Aktii&vsed häired

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, archivedRadio)
en: Archived Alarms
et: Aegunud häired

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, templateRadio)
en: Alarm &Templates
et: &Häiremallid

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, alarmTypeDescription)
en: Select which alarm type this resource should contain.
et: Vali häiretüüp, mida see ressurss peaks sisaldama.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, alarmTypeLabel)
en: Alarm type:
et: Häire tüüp:

[ctx: @item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, activeAlarmsText)
en: Active Alarms
et: Aktiivsed häired

[ctx: @item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, archivedAlarmsText)
en: Archived Alarms
et: Aegunud häired

[ctx: @item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, templateAlarmsText)
en: Alarm Templates
et: Häiremallid

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, nameGroupBox)
en: Display Name
et: Näidatav nimi

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: &Name:
et: &Nimi:

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, nameDescription)
en: Enter the name used to identify this resource in displays.
et: Sisesta nimi, mille järgi saab seda ressurssi visuaalselt ära tunda.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, readOnlyGroupBox)
en: Access Rights
et: Ligipääsuõigused

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, readOnlyCheckbox)
en: Read only
et: Kirjutuskaitstud

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, readOnlyDescription)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the file selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the file or the file is on a remote server that does not support write access.
et: Kirjutuskaitstud režiimi lubamisel ei kirjutata muudatusi ülal valitud faili. Kirjutuskaitstud režiim lülitatakse automaatselt sisse, kui sul puudub faili kirjutamisõigus või kui fail asub võrguserveris, mis ei toeta kirjutamisõiguse andmist.

[ctx: @title:group]
en: Calendars
et: Kalendrid

[ctx: @item:inlistbox]
en: Active Alarms
et: Aktiivsed häired

[ctx: @item:inlistbox]
en: Archived Alarms
et: Aegunud häired

[ctx: @item:inlistbox]
en: Alarm Templates
et: Häiremallid

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose which type of data to show alarm calendars for
et: Vali, milliste andmetüüpide häirekalendreid näidata

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of available calendars of the selected type. The checked state shows whether a calendar is enabled (checked) or disabled (unchecked). The default calendar is shown in bold.
et: Valitud tüübi saadaolevate kalendrite nimekiri. Märked näitavad, kas kalender on lubatud (märgitud) või keelatud (märkimata). Vaikekalendrit näidatakse rasvaselt esiletõstetuna.

[ctx: @action:button]
en: Edit...
et: Muuda...

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Remove the highlighted calendar from the list.</para><para>The calendar itself is left intact, and may subsequently be reinstated in the list if desired.</para>
et: <para>Eemalda esiletõstetud kalender nimekirjast.</para><para>Kalender ise jääb puutumata ning soovi korral saab selle uuesti nimekirja lisada.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new active alarm calendar
et: Lisa uus aktiivsete häirete kalender

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new archived alarm calendar
et: Lisa uus aegunud häirete kalender

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new alarm template calendar
et: Lisa uus häiremallide kalender

[ctx: @info]
en: You cannot remove your default active alarm calendar.
et: Aktiivsete häirete vaikekalendrit ei saa eemaldada.

[ctx: @info]
en: You cannot remove your default archived alarm calendar while expired alarms are configured to be kept.
et: Aegunud häirete vaikekalendrit ei saa eemaldada, sest sisse on lülitatud aegunud häirete salvestamine.

[ctx: @info]
en: <para>It also contains:%1</para>
et: <para>See sisaldab ka:%1</para>

[ctx: @info]
en: <para><resource>%1</resource> is the default calendar for:%2</para>%3<para>Do you really want to remove it from all calendar lists?</para>
et: <para><resource>%1</resource> on %2 jaoks vaikekalender</para>%3<para>Kas tõesti eemaldada see kõigist kalendriloenditest?</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove your default calendar (<resource>%1</resource>) from the list?
et: Kas tõesti eemaldada nimekirjast vaikekalender (<resource>%1</resource>)?

[ctx: @info]
en: <para><resource>%1</resource> contains:%2</para><para>Do you really want to remove it from all calendar lists?</para>
et: <para><resource>%1</resource> sisaldab: %2</para><para>Kas tõesti eemaldada see kõigist kalendriloenditest?</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove the calendar <resource>%1</resource> from the list?
et: Kas tõesti eemaldada nimekirjast kalender <resource>%1</resource>?

[ctx: @action Reload calendar]
en: Re&load
et: &Laadi uuesti

[ctx: @action]
en: Show &Details
et: &Näita üksikasju

[ctx: @action]
en: Set &Color...
et: &Määra värv...

[ctx: @action]
en: Clear C&olor
et: &Puhasta värv

[ctx: @action]
en: &Update Calendar Format
et: &Uuenda kalendrivormingut

[ctx: @action]
en: &Remove
et: &Eemalda

[ctx: @action]
en: &Add...
et: Lis&a...

[ctx: @action]
en: Im&port...
et: Impor&di...

[ctx: @action]
en: Use as &Default for Active Alarms
et: &Kasuta aktiivsete häirete vaikeväärtusena

[ctx: @action]
en: Use as &Default for Archived Alarms
et: &Kasuta aegunud häirete vaikeväärtusena

[ctx: @action]
en: Use as &Default for Alarm Templates
et: &Kasuta häiremallide vaikeväärtusena

[ctx: @info]
en: Active alarms
et: Aktiivsed häired

[ctx: @info]
en: Archived alarms
et: Aegunud häired

[ctx: @info]
en: Alarm templates
et: Häiremallid

[ctx: @info]
en: Read-write
et: Nii kirjutamis- kui lugemisõigusega

[ctx: @info]
en: Enabled
et: Lubatud

[ctx: @info]
en: Disabled
et: Keelatud

[ctx: @info Parameter in 'Default calendar: Yes/No']
en: Yes
et: Jah

[ctx: @info Parameter in 'Default calendar: Yes/No']
en: No
et: Ei

[ctx: @info]
en: <title>%1</title><para>ID: %2<nl/>Calendar type: %3<nl/>Contents: %4<nl/>%5: <filename>%6</filename><nl/>Permissions: %7<nl/>Status: %8<nl/>Default calendar: %9</para>
et: <title>%1</title><para>ID: %2<nl/>Kalendri tüüp: %3<nl />Sisu: %4<nl />%5: <filename>%6</filename><nl />Õigused: %7<nl />Olek: %8<nl/>Vaikimisi kalender: %9</para>

[ctx: @text/plain]
en: Could not run <command>%1</command> to set wake from suspend
et: <command>%1</command> käivitamine uneseisundist ärkamise määramiseks nurjus

[ctx: @text/plain]
en: Error setting wake from suspend.<nl/>Command was: <command>%1 %2</command><nl/>Error code: %3.
et: Tõrge uneseisundist ärkamise määramisel.<nl/>Käsk oli: <command>%1 %2</command><nl/>Veakood: %3.

[ctx: @option:check]
en: Repeat
et: Kordamine

[ctx: @option:check]
en: Set volume
et: Helitugevuse määramine

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the sound file will be played repeatedly for as long as the message is displayed.
et: Valimise korral mängitakse helifaili korduvalt seni, kuni näidatakse teadet.

[ctx: @label]
en: Sound file:
et: Helifail:

[ctx: @info:tooltip]
en: Test the sound
et: Testi heli

[ctx: @info:whatsthis]
en: Play the selected sound file.
et: Esita valitud helifail.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a sound file to play.
et: Sisesta esitatava helifaili nimi või URL.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a sound file to play.
et: Esitatava helifaili valimine.

[ctx: @label:spinbox Length of time to pause between repetitions]
en: Pause between repetitions:
et: Paus korduste vahel:

[ctx: @label]
en: seconds
et: sek

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how many seconds to pause between repetitions.
et: Vali, mitu sekundit kestab paus korduste vahel.

[ctx: @title:group Sound volume]
en: Volume
et: Helitugevus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to choose the volume for playing the sound file.
et: Vali mängitava helifaili helitugevus.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the volume for playing the sound file.
et: Vali mängitava helifaili helitugevus

[ctx: @option:check]
en: Fade
et: Tugevnemine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to fade the volume when the sound file first starts to play.
et: Vali, kui soovid, et helifaili esitamisel algaks see vaiksemalt.

[ctx: @label:spinbox Time period over which to fade the sound]
en: Fade time:
et: Tugevnemise aeg:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how many seconds to fade the sound before reaching the set volume.
et: Vali, mitme sekundi pärast saavutab heli määratud helitugevuse.

[ctx: @label:slider]
en: Initial volume:
et: Algne helitugevus:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the initial volume for playing the sound file.
et: Vali mängitava helifaili esialgne helitugevus.

[ctx: @label:listbox Listbox providing audio options]
en: Sound:
et: Heli:

[ctx: @item:inlistbox No sound]
en: None
et: Puudub

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beep
et: Piiks

[ctx: @item:inlistbox]
en: Speak
et: Ettelugemine

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sound file
et: Helifail

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure sound file
et: Seadista helifaili

[ctx: @info:whatsthis]
en: Configure a sound file to play when the alarm is displayed.
et: Seadista häire näitamise ajal mängitavat helifaili.

[ctx: @title:window]
en: Sound File
et: Helifail

[ctx: @title:window]
en: Choose Sound File
et: Helifaili valimine

[ctx: @action:button]
en: Special Actions...
et: Eritoimingud...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify actions to execute before and after the alarm is displayed.
et: Vali toimingud, mida käivitada enne ja pärast häire näitamist.

[ctx: @title:window]
en: Special Alarm Actions
et: Spetsiaalsed häiretoimingud

[ctx: @title:group]
en: Pre-Alarm Action
et: Häire-eelne toiming

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
et: Käsk:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter a shell command to execute before the alarm is displayed.</para><para>Note that it is executed only when the alarm proper is displayed, not when a reminder or deferred alarm is displayed.</para><para><note>KAlarm will wait for the command to complete before displaying the alarm.</note></para>
et: <para>Anna shellis käivitatav käsk, mis sooritatakse enne häire näitamist.</para><para>Pane tähele, et see käivitatakse ainult siis, kui näidatakse häiret ennast, mitte aga meeldetuletuse või edasilükatud häire korral.</para><para><note>KAlarm ootab käsu täitmist, enne kui näitab häiret.</note></para>

[ctx: @option:check]
en: Execute for deferred alarms
et: Täitmine edasilükatud häirete korral

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If unchecked, the command is only executed before the alarm proper is displayed.</para><para>If checked, the pre-alarm command is also executed before a deferred alarm is displayed.</para>
et: <para>Märkimata jätmisel käivitatakse käsk ainult enne seda, kui kuvatakse häiret ennast.</para><para>Märkimisel käivitatakse häire-eelne käsk ka enne edasilükatud häire kuvamist.</para>

[ctx: @option:check]
en: Cancel alarm on error
et: Häire katkestamine vea korral

[ctx: @info:whatsthis]
en: Cancel the alarm if the pre-alarm command fails, i.e. do not display the alarm or execute any post-alarm action command.
et: Häire katkestatakse, kui häire-eelne käsk nurjub, s.t ei näidata häiret ega käivitata ühtegi häirejärgset toimingut.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not show error status or error message if the pre-alarm command fails.
et: Veaolekut või veateadet ei näidata, kui häire-eelse toimingu käsk nurjub.

[ctx: @title:group]
en: Post-Alarm Action
et: Häirejärgne toiming

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter a shell command to execute after the alarm window is closed.</para><para>Note that it is not executed after closing a reminder window. If you defer the alarm, it is not executed until the alarm is finally acknowledged or closed.</para>
et: <para>Anna shellis käivitatav käsk, mis sooritatakse enne häire näitamist.</para><para>Pane tähele, et seda ei käivitata pärast meeldetuletusakna sulgemist. Kui lükkad häire edasi, ei käivitata seda enne, kui häire on lõpuks vastu võetud või suletud.</para>

[ctx: @title:window]
en: Alarm Templates
et: Häiremallid

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of alarm templates
et: Häiremallide nimekiri

[ctx: @action:button]
en: New
et: Uus

[ctx: @action]
en: New
et: Uus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template
et: Loo uus häiremall

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the currently highlighted alarm template
et: Muuda parajasti esiletõstetud häiremalli

[ctx: @action:button]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template based on a copy of the currently highlighted template
et: Loo uue häiremall parajasti esiletõstetud malli koopia baasil

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the selected alarm template? | Do you really want to delete the %1 selected alarm templates?
et[0]: Kas tõesti tahad valitud häiremalli kustutada ?
et[1]: Kas tõesti tahad kustutada valitud %1 häiremalli?

[ctx: @title:window]
en: Delete Alarm Template | Delete Alarm Templates
et[0]: Häiremalli kustutamine
et[1]: Häiremallide kustutamine

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Template
et: Häiremalli valimine

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a template to base the new alarm on.
et: Vali mall, mille alusel uus häire luua.

[ctx: @action]
en: &New Alarm
et: &Uus häire

en: Disabled
et: Keelatud

[ctx: @info:tooltip Brief: some alarms are disabled]
en: (Some alarms disabled)
et: (mõned häired on keelatud)

[ctx: @info]
en: Alarm not found
et: Häiret ei leitud

[ctx: @info]
en: Error recreating alarm
et: Tõrge häire taasloomisel

[ctx: @info]
en: Error recreating alarm template
et: Tõrge häiremalli taasloomisel

[ctx: @info]
en: Cannot reactivate archived alarm
et: Aegunud häiret ei saa uuesti aktiveerida

[ctx: @info]
en: Unknown error
et: Tundmatu tõrge

[ctx: @info Action to create a new alarm]
en: New alarm
et: Uus häire

[ctx: @info Action to delete an alarm]
en: Delete alarm
et: Häire kustutamine

[ctx: @info Action to create a new alarm template]
en: New template
et: Uus mall

[ctx: @info Action to delete an alarm template]
en: Delete template
et: Malli kustutamine

[ctx: @info]
en: Delete archived alarm
et: Aegunud häire kustutamine

[ctx: @info]
en: Create multiple alarms
et: Mitme häire loomine

[ctx: @info Action to edit an alarm]
en: Edit alarm
et: Häire muutmine

[ctx: @info Action to edit an alarm template]
en: Edit template
et: Malli muutmine

[ctx: @info]
en: Delete multiple alarms
et: Mitme häire kustutamine

[ctx: @info]
en: Delete multiple templates
et: Mitme malli kustutamine

[ctx: @info]
en: Delete multiple archived alarms
et: Mitme aegunud häire kustutamine

[ctx: @info]
en: Reactivate alarm
et: Häire uuesti aktiveerimine

[ctx: @info]
en: Reactivate multiple alarms
et: Mitme häire uuesti aktiveerimine

[ctx: @title:window]
en: Wake From Suspend
et: Uneseisundist ärkamine

[ctx: @info]
en: Cannot schedule wakeup time for a date-only alarm
et: Ärkamisaega ei saa määrata ainult kuupäevaga määratud häire puhul

[ctx: @info]
en: <para>This wakeup will cancel any existing wakeup which has been set by KAlarm or any other application, because your computer can only schedule a single wakeup time.</para><para><b>Note:</b> Wake From Suspend is not supported at all on some computers, especially older ones, and some computers only support setting a wakeup time up to 24 hours ahead. You may wish to set up a test alarm to check your system's capability.</para>
et: <para>See ärkamine katkestab kõik olemasolevad ärkamised, mille on määranud KAlarm või mõni muu rakendus, sest sinu arvuti saab määrata ainult ühe ärkamisaja.</para><para><b>Märkus:</b> uneseisundist ärkamist ei toeta sugugi kõik arvutid, eriti vanemad, ning mõni toetab ärkamisaja määramist ainult kuni 24 tunni piires. Süsteemi võimaluste kontrollimiseks võiks olla mõttekas kõigepealt proovida häiret testida.</para>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Wake From Suspend Alarm
et: Uneseisundist ärkamise häire

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Show current wake-from-suspend alarm
et: Aktiivse uneseisundist ärkamise häire näitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Highlight the current wake-from-suspend alarm in the alarm list. This button is disabled if no wake-from-suspend alarm is configured.
et: Aktiivse uneseisundist ärkamise häire esiletõstmine häirete nimekirjas. See nupp pole aktiivne, kui pole seadistatud ühtegi uneseisundist ärkamise häiret.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Show current alarm
et: Näita aktiivset häiret

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Set highlighted alarm as the wake-from-suspend alarm
et: Esiletõstetud häire määramine uneseisundist ärkamise häireks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Set the alarm highlighted in the alarm list to wake-from-suspend. This replaces any existing wake-from-suspend alarm.
et: Häirete nimekirjas esile tõstetud häire määramine uneseisundist ärkamise häireks. See asendab kõik senised uneseisundist ärkamise häired.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Use highlighted alarm
et: Kasuta esiletõstetud häiret

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel the current wake-from-suspend
et: Aktiivsest uneseisundist ärkamise häirest loobumine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel the currently configured wake-from-suspend. Note that this does not cancel the alarm itself, which will still trigger in the normal way. This button is disabled if no wake-from-suspend alarm is configured.
et: Parajasti seadistatud uneseisundist ärkamise häirest loobumine. Pane tähele, et sellega ei loobuta häirest endast, mis käivitub tavapärasel viisil. See nupp pole aktiivne, kui pole seadistatud ühtegi uneseisundist ärkamise häiret.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel wake from suspend
et: Loobu uneseisundist ärkamisest

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, advanceWakeTime)
en: Enter how many minutes before the alarm trigger time to wake the system from suspend. This can be used to ensure that the system is fully restored by the time the alarm triggers.
et: Siin saab sisestada, mitu minutit enne häire käivitamist äratada süsteem uneseisundist. Sellega saab tagada, et süsteem on täielikult taastunud häire käivitumise ajaks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of minutes before alarm to wake from suspend
et: Minutit arv enne häiret uneseisundist ärkamiseks
