kalarm - en to fa translation catalogue (453 entries)

[ctx: @info]
en: Program error
fa: خطای برنامه

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm to the specified date and time.
fa: زمان‌بندی دوباره هشدار در تاریخ و زمان مشخص.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the date to schedule the alarm.</para><para>%1</para>
fa: <para>وارد کردن تاریخ به منظور زمان‌بندی هشدار.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the time to schedule the alarm.</para><para>%1</para><para>%2</para>
fa: <para>وارد کردن زمان به منظور زمان‌بندی هشدار.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @option:check]
en: Any time
fa: هر زمان

[ctx: @option:radio]
en: Time from now:
fa: زمان از هم‌ اکنون:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm for the specified time interval after now.
fa: زمان‌بندی مجدد هشدار برای فاصله زمانی مشخص پس از حالا.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Schedule the alarm after the specified time interval from now.
fa: زمان‌بندی هشدار پس از فاصله زمانی مشخص از حالا.

[ctx: @label:listbox]
en: Time zone:
fa: &ناحیه زمان:‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the time zone to use for this alarm.
fa: برگزیدن ناحیه زمانی به منظور استفاده برای این هشدار.

[ctx: @info]
en: Invalid time
fa: زمان نامعتبر

[ctx: @info]
en: Invalid date
fa: تاریخ نامعتبر

[ctx: @info]
en: Alarm date has already expired
fa: تاریخ هشدار از قبل انقضا یافته است

[ctx: @info]
en: Alarm time has already expired
fa: زمان هشدار از قبل انقضا یافته است

en: Author
fa: نویسنده

[ctx: @title:window]
en: Import Birthdays From KAddressBook
fa: واردات تولدها از KAddressBook

[ctx: @title:group]
en: Alarm Text
fa: متن هشدار

[ctx: @label:textbox]
en: Prefix:
fa: پیشوند:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear before the person's name in the alarm message, including any necessary trailing spaces.
fa: متن را وارد کنید تا پیش از نام شخص در پیام هشدار، که حاوی هر فاصله پشت‌بند لازم می‌باشد، ظاهر شود.

[ctx: @label:textbox]
en: Suffix:
fa: پسوند:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear after the person's name in the alarm message, including any necessary leading spaces.
fa: متن را وارد کنید تا پس از نام شخص در پیام هشدار، که حاوی هر فاصله پشت‌بند لازم می‌باشد، ظاهر شود.

[ctx: @title:group]
en: Select Birthdays
fa: برگزیدن تولدها

[ctx: @title:group]
en: Alarm Configuration
fa: پیکربندی هشدار

[ctx: @action:button]
en: Sub-Repetition
fa: تکرار فرعی

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set up an additional alarm repetition
fa: برپایی تکرار اضافی هشدار

en: Prompt for confirmation when alarm is acknowledged
fa: اعلان برای تأیید هنگامی که هشدار تصدیق می‌شود

en: Attach file to email (repeat as needed)
fa: پیوست پرونده به رایانامه )تکرار در صورت لزوم(

en: Auto-close alarm window after --late-cancel period
fa: بستن خودکار پنجره هشدار پس از دوره لغو با تأخیر

en: Blind copy email to self
fa: رونوشت محرمانه برای خود

en: Beep when message is displayed
fa: بوق زدن هنگامی که پیام نمایش داده می‌شود

en: Message background color (name or hex 0xRRGGBB)
fa: رنگ زمینه پیام )نام یا hex 0xRRGGBB(

en: Message foreground color (name or hex 0xRRGGBB)
fa: رنگ پیش‌زمینه پیام )نام یا hex 0xRRGGBB(

en: Cancel alarm with the specified event ID
fa: لغو هشدار با شناسه رویداد مشخص

en: Disable the alarm
fa: غیرفعال کردن هشدار

en: Execute a shell command line
fa: اجرای خط فرمان پوسته

en: Display the alarm edit dialog to edit the specified alarm
fa: نمایش محاوره ویرایش هشدار جهت ویرایش هشدار مشخص‌شده

en: Display the alarm edit dialog, preset with a template
fa: نمایش محاوره ویرایش هشدار، که با قالبی‌ پیش‌نشانی می‌شود

en: File to display
fa: پرونده برای نمایش

en: KMail identity to use as sender of email
fa: هویت KMail جهت استفاده به عنوان ارسال‌کننده رایانامه

en: Interval between alarm repetitions
fa: فاصله بین تکرارهای هشدار

en: Show alarm as an event in KOrganizer
fa: نمایش هشدار به عنوان رویدادی در KOrganizer

en: Cancel alarm if more than 'period' late when triggered
fa: لغو هشدار در صورتی که هنگام تلنگر، بیش از »دوره« به تأخیر بیفتد

en: Repeat alarm at every login
fa: تکرار هشدار در هر ورود

en: Send an email to the given address (repeat as needed)
fa: ارسال رایانامه به نشانی داده شده )تکرار در صورت لزوم(

en: Audio file to play once
fa: پرونده صوتی جهت یک‌ بار پخش

en: Audio file to play repeatedly
fa: پرونده صوتی برای پخش مکرر

en: Specify alarm recurrence using iCalendar syntax
fa: مشخص کردن تکرار هشدار با استفاده از نحو iCalendar

en: Number of times to repeat alarm (including initial occasion)
fa: تعداد دفعات برای تکرار هشدار )شامل نخستین بار(

en: Speak the message when it is displayed
fa: گفتن پیام هنگامی که نمایش داده می‌شود

en: Email subject line
fa: خط موضوع رایانامه‌

en: Trigger alarm at time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
fa: تلنگر هشدار در زمان [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ]، یا تاریخ yyyy-mm-dd [TZ]

en: Display system tray icon
fa: نمایش شمایل سینی سیستم

en: Trigger alarm with the specified event ID
fa: تلنگر هشدار با شناسه رویداد مشخص

en: Repeat until time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
fa: تکرار تا زمان [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ]، یا تاریخ yyyy-mm-dd [T

en: Volume to play audio file
fa: حجم صدا برای پخش پرونده صوتی‌

en: Message text to display
fa: متن پیام جهت نمایش‌

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode>: invalid email address
fa: <icode>%1</icode>: نشانی رایانامه نامعتبر

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> parameter for date-only alarm
fa: پارامتر <icode>%1</icode> نامعتبر برای هشدار فقط تاریخی

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> earlier than <icode>%2</icode>
fa: <icode>%1</icode> زودتر از <icode>%2</icode>

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> and <icode>%2</icode> parameters: repetition is longer than <icode>%3</icode> interval
fa: پارامترهای <icode>%1</icode> و <icode>%2</icode>  نامعتبر: تکرار طولانی‌تر از فاصله <icode>%3</icode> است

[ctx: @info:shell]
en: 
    Use --help to get a list of available command line options.
fa: 
    استفاده از --helpبرای به دست آوردن فهرست گزینه‌های خط فرمان موجود.

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> requires <icode>%2</icode>
fa: <icode>%1</icode> به <icode>%2</icode> نیاز دارد

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> requires <icode>%2</icode> or <icode>%3</icode>
fa: <icode>%1</icode> به <icode>%2</icode> یا <icode>%3</icode> نیاز دارد

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> parameter
fa: پارامتر <icode>%1</icode> نامعتبر

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> incompatible with <icode>%2</icode>
fa: <icode>%1</icode> ناسازگار با <icode>%2</icode>

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DisabledColour), group (General)
en: Choose the text color in the alarm list for disabled alarms.
fa: انتخاب رنگ متن در فهرست هشدار برای هشدارهای غیرفعال.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ArchivedColour), group (General)
en: Choose the text color in the alarm list for archived alarms.
fa: انتخاب رنگ متن در فهرست هشدار برای هشدارهای بایگانی‌شده.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: The default setting for the recurrence rule in the alarm edit dialog.
fa: تنظیم پیش‌فرض برای قاعده تکرار در محاوره ویرایش هشدار.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: In non-leap years, repeat yearly February 29th alarms on:
fa: در سالهای بدون رشد سریع، تکرار هشدارها در ۲۹ فوریه هر سال در:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_ConfirmAlarmDeletion), group (Notification Messages)
en: Check to be prompted for confirmation each time you delete an alarm.
fa: علامت بزنید تا هر زمانی که هشداری را حذف می‌کنید، تأیید اعلان شود.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailQueuedNotify), group (Notification Messages)
en: Display a notification message whenever an email alarm has queued an email for sending to a remote system. This could be useful if, for example, you have a dial-up connection, so that you can then ensure that the email is actually transmitted.
fa: نمایش یک پیام اخطار در زمانی که یک هشدار رایانامه‌ای یک رایانامه را برای ارسال به یک سیستم دور صف کرده است. در صورتی مفید است که، مثلاً یک تماس تلفنی دارید و بنابراین، می‌توانید اطمینان داشته باشید که رایانامه واقعاً انتقال یافته است.

[ctx: @title:window]
en: Defer Alarm
fa: تعویق هشدار

[ctx: @info:whatsthis]
en: Defer the alarm until the specified time.
fa: تعویق هشدار تا زمان مشخص.

[ctx: @action:button]
en: Cancel Deferral
fa: لغو &تعویقی‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Cancel the deferred alarm. This does not affect future recurrences.
fa: لغو هشدار تعویقی. بر تکرارهای آینده تأثیری ندارد.

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next reminder (currently %1)
fa: یادآوری بعدی هشدار )در حال حاضر %1( را نمی‌توان به گذشته معوق کرد

[ctx: @info]
en: Cannot defer reminder past the main alarm time (%1)
fa: یادآوری زمان هشدار اصلی را نمی‌توان به گذشته معوق کرد )%1(

[ctx: @info]
en: <para>Error loading calendar:</para><para><filename>%1</filename></para><para>Please fix or delete the file.</para>
fa: خطای بارگذاری تقویم:
    <filename>%1</filename>
    
    لطفاً، پرونده را رفع اشکال یا حذف کنید.

[ctx: @info]
en: Failed to save calendar to <filename>%1</filename>
fa: خرابی در ذخیره تقویم در
    <filename>%1</filename>

[ctx: @option:check]
en: Show in KOrganizer
fa: نمایش در KOrganizer

[ctx: @title:window]
en: Archived Alarm [read-only]
fa: هشدار بایگانی‌شده [فقط خواندنی]

[ctx: @info:whatsthis]
en: Schedule the alarm at the specified time.
fa: زمان‌بندی هشدار در زمان مشخص‌شده.

[ctx: @action:button]
en: Load Template...
fa: بار کردن قالب...

[ctx: @label:textbox]
en: Template name:
fa: نام قالب:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name of the alarm template
fa: وارد کردن نام قالب هشدار

[ctx: @title:group]
en: Action
fa: کنش

[ctx: @title:group]
en: Deferred Alarm
fa: هشدار تعویقی

[ctx: @label]
en: Deferred to:
fa: تعویقی به:

[ctx: @action:button]
en: Change...
fa: &تغییر...‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Change the alarm's deferred time, or cancel the deferral
fa: تغییر زمان تعویقی هشدار، یا لغو معوقی

[ctx: @title:group]
en: Time
fa: زمان

[ctx: @option:radio]
en: Default time
fa: زمان &پیش‌فرض‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not specify a start time for alarms based on this template. The normal default start time will be used.
fa: برای هشدارها بر اساس این قالب، زمان آغاز مشخص نکنید. از زمان آغاز پیش‌فرض عادی استفاده می‌شود.

[ctx: @option:radio]
en: Time:
fa: زمان:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify a start time for alarms based on this template.
fa: مشخص کردن زمان آغاز برای هشدارها بر اساس این قالب.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the start time for alarms based on this template.</para><para>%1</para>
fa: <para>وارد کردن زمان آغاز برای هشدارها بر اساس این قالب.</para><para>%1</para>

[ctx: @option:radio]
en: Date only
fa: تاریخ

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set alarms based on this template to start after the specified time interval from when the alarm is created.
fa: تنظیم هشدارها بر اساس این قالب، جهت آغاز پس از فاصله زمانی مشخص‌شده، از هنگامی که هشدار ایجاد می‌شود.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to copy the alarm into KOrganizer's calendar
fa: برای رونوشت هشدار در تقویم KOrganizer، علامت بزنید

[ctx: @info]
en: You must enter a name for the alarm template
fa: باید برای قالب هشدار نامی وارد کنید

[ctx: @info]
en: Template name is already in use
fa: نام قالب از قبل در حال استفاده است

[ctx: @info]
en: Recurrence has already expired
fa: تکرار از قبل انقضا یافته است

[ctx: @info]
en: Reminder period must be less than the recurrence interval, unless <interface>%1</interface> is checked.
fa: دوره یادآوری باید کمتر از فاصله تکرار باشد، مگر این که »%1« علامت زده شود.

[ctx: @info]
en: The duration of a repetition within the recurrence must be less than the recurrence interval minus any reminder period
fa: مدت تکرار در برگشت باید کمتر از فاصله برگشت منهای هر دوره یادآوری باشد

[ctx: @info]
en: For a repetition within the recurrence, its period must be in units of days or weeks for a date-only alarm
fa: برای تکرار در برگشت، دوره آن باید به واحد روز یا هفته برای هشداری فقط تاریخی باشد

[ctx: @title:window]
en: Choose Log File
fa: انتخاب پرونده ثبت

[ctx: @option:check]
en: Confirm acknowledgment
fa: تأیید تأییدیه

[ctx: @title:window]
en: New Display Alarm Template
fa: قالب نمایش هشدار جدید

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm Template
fa: ویرایش قالب نمایش هشدار

[ctx: @title:window]
en: New Display Alarm
fa: نمایش هشدار جدید

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm
fa: ویرایش نمایش هشدار

[ctx: @label:listbox]
en: Display type:
fa: نوع نمایش:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text message
fa: پیام متنی

[ctx: @item:inlistbox]
en: File contents
fa: محتوای پرونده

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command output
fa: خروجی فرمان

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the text of the alarm message. It may be multi-line.
fa: وارد کردن متن پیام هشدار. ممکن است چند خطی باشد.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a text or image file to display.
fa: وارد کردن نام یا نشانی وب پرونده تصویر یا متن جهت نمایش.

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a file
fa: انتخاب یک پرونده

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a text or image file to display.
fa: برگزیدن پرونده تصویری یا متن جهت نمایش.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to be prompted for confirmation when you acknowledge the alarm.
fa: علامت بزنید تا زمانی که هشدار را تصدیق کردید، برای تأیید اعلان شود.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the alarm message now
fa: هم اکنون پیام هشدار نمایش داده شود

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the file now
fa: هم اکنون پرونده نمایش داده شود

[ctx: @title:window]
en: Choose Text or Image File to Display
fa: انتخاب پرونده تصویر یا متن جهت نمایش

[ctx: @option:check]
en: Enter a script
fa: وارد کردن یک دست‌نوشته

[ctx: @option:radio]
en: Execute in terminal window
fa: اجرا در پنجره پایانه

[ctx: @option:check]
en: Execute in terminal window
fa: اجرا در پنجره پایانه

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm Template
fa: قالب هشدار فرمان جدید

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm Template
fa: ویرایش قالب هشدار فرمان

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm
fa: هشدار فرمان جدید

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm
fa: ویرایش هشدار فرمان

[ctx: @info:whatsthis]
en: Execute the specified command now
fa:  هم اکنون فرمان مشخص‌‌شده اجرا شود

[ctx: @title:group]
en: Command Output
fa: خروجی فرمان

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to execute the command in a terminal window
fa: علامت بزنید تا فرمان در پنجره پایانه اجرا شود

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or path of the log file.
fa: وارد کردن نام یا مسیر پرونده ثبت.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a log file.
fa: برگزیدن پرونده ثبت.

[ctx: @option:radio]
en: Log to file
fa: ثبت در پرونده

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to log the command output to a local file. The output will be appended to any existing contents of the file.
fa: برای ثبت خروجی فرمان در پرونده محلی، علامت بزنید. خروجی به هر محتوای موجود پرونده افزوده می‌شود.

[ctx: @option:radio]
en: Discard
fa: دور انداختن

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to discard command output.
fa: علامت بزنید تا خروجی فرمان دور انداخته شود.

[ctx: @info]
en: Log file must be the name or path of a local file, with write permission.
fa: پرونده ثبت باید نام یا مسیر پرونده محلی، با مجوز نوشتن باشد.

[ctx: @info]
en: Command executed: <icode>%1</icode>
fa: فرمان اجرا شد:
    <icode>%1</icode>

[ctx: @option:check]
en: Copy email to self
fa: رونوشت رایانامه برای خود

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm Template
fa: قالب هشدار رایانامه جدید

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm Template
fa: ویرایش قالب هشدار رایانامه

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm
fa: هشدار رایانامه جدید

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm
fa: ویرایش هشدار رایانامه

[ctx: @info:whatsthis]
en: Send the email to the specified addressees now
fa:  هم اکنون رایانامه به نشانیهای مشخص‌‌شده ارسال شود

[ctx: @label:listbox 'From' email address]
en: From:
fa: از:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email identity, used to identify you as the sender when sending email alarms.
fa: از هویت رایانامه شما، برای مشخص کردن شما به عنوان ارسال‌کننده به هنگام ارسال هشدارهای رایانامه استفاده شد.

[ctx: @label:textbox Email addressee]
en: To:
fa: به:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the addresses of the email recipients. Separate multiple addresses by commas or semicolons.
fa: نشانیهای دریافتهای رایانامه را وارد کنید. نشانیها را با کاما یا نقطه ویرگول از هم جدا کنید.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open address book
fa: باز کردن کتاب نشانی

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select email addresses from your address book.
fa:  نشانیهای رایانامه‌ای را از کتاب نشانی خود برگزینید.

[ctx: @label:textbox Email subject]
en: Subject:
fa: موضوع:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email subject.
fa: موضوع رایانامه را وارد کنید.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email message.
fa: پیام رایانامه را وارد کنید.

[ctx: @label:listbox]
en: Attachments:
fa: &پیوستها:‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Files to send as attachments to the email.
fa: پرونده‌ها جهت ارسال به عنوان پیوستها به رایانامه.

[ctx: @action:button]
en: Add...
fa: افزودن...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add an attachment to the email.
fa: افزودن یک پیوست به رایانامه.

[ctx: @action:button]
en: Remove
fa: حذف

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the highlighted attachment from the email.
fa: حذف پیوست مشخص‌شده از رایانامه.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the email will be blind copied to you.
fa: در صورت علامت زدن، رایانامه به صورت محرمانه برای شما رونوشت می‌شود.

[ctx: @info]
en: Invalid email address: <email>%1</email>
fa: نشانی رایانامه نامعتبر: <email>%1</email>

[ctx: @info]
en: No email address specified
fa: هیچ نشانی رایانامه‌ای مشخص نشد

[ctx: @info]
en: Invalid email attachment: <filename>%1</filename>
fa: پیوست رایانامه نامعتبر:
    <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Do you really want to send the email now to the specified recipient(s)?
fa: واقعاً می‌خواهید هم اکنون رایانامه را به گیرنده)های( مشخص‌شده ارسال کنید؟

[ctx: @action:button]
en: Confirm Email
fa: تأیید رایانامه

[ctx: @action:button]
en: Send
fa: &ارسال‌

[ctx: @title:window]
en: Choose File to Attach
fa: انتخاب پرونده برای پیوست

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to enter the contents of a script instead of a shell command line
fa: علامت زدن برای وارد کردن محتوای یک دست‌نوشته به جای خط فرمان پوسته

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a shell command to execute.
fa: وارد کردن فرمان پوسته جهت اجرا.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the contents of a script to execute
fa: وارد کردن محتوای یک دست‌نوشته جهت اجرا

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of scheduled alarms
fa: فهرست هشدارهای زمان‌بندی‌شده

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, alarmTypeGroupBox)
en: Alarm Type
fa: نوع هشدار

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include active alarms in the search.
fa: جهت دربر داشتن هشدارهای فعال در جستجو، علامت بزنید.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include archived alarms in the search. This option is only available if archived alarms are currently being displayed.
fa: علامت بزنید تا هشدارهای بایگانی‌شده در جستجو، قرار بگیرند. این گزینه، فقط در صورتی وجود دارد که هشدارهای بایگانی‌شده در حال حاضر نمایش داده شوند.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include text message alarms in the search.
fa: علامت بزنید تا هشدارهای پیام متن در جستجو قرار بگیرند.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include file alarms in the search.
fa: علامت بزنید تا هشدارهای پرونده، در جستجو قرار بگیرند.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include command alarms in the search.
fa: علامت بزنید تا هشدارهای فرمان، در جستجو قرار بگیرند.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include email alarms in the search.
fa: علامت بزنید تا هشدارهای رایانامه، در جستجو قرار بگیرند.

[ctx: @info]
en: No alarm types are selected to search
fa: برای جستجو، هیچ نوع هشداری برگزیده نمی‌شود

[ctx: @label:listbox]
en: Foreground color:
fa: رنگ &پیش‌زمینه:‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the alarm message foreground color
fa: برگزیدن رنگ پیش‌زمینه پیام هشدار

[ctx: @label:listbox]
en: Background color:
fa: رنگ &زمینه‌:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the alarm message background color
fa: برگزیدن رنگ زمینه پیام هشدار

[ctx: @option:check]
en: Use default font
fa: استفاده از قلم &پیش‌فرض‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use the default font current at the time the alarm is displayed.
fa: برای استفاده از قلم پیش‌فرض جاری در زمانی که هشدار نمایش داده می‌شود، علامت بزنید.

en: Requested font
fa: قلم درخواست‌شده

[ctx: @action:button]
en: Font && Color...
fa: قلم و &رنگ...‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the font, and foreground and background color, for the alarm message.
fa: انتخاب قلم و رنگ زمینه و پیش‌زمینه برای پیام هشدار.

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Font & Color
fa: انتخاب رنگ و قلم هشدار

[ctx: @info]
en: Unable to show alarms in KOrganizer
fa: قادر به نمایش هشدارها در KOrganizer نیست

[ctx: @info]
en: Unable to show alarm in KOrganizer
fa: قادر به نمایش هشدار در KOrganizer نیست

[ctx: @info]
en: Unable to update alarm in KOrganizer
fa: قادر به به‌روزرسانی هشدار در KOrganizer نیست

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarms from KOrganizer
fa: قادر به حذف هشدارها از KOrganizer نیست

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarm from KOrganizer
fa: قادر به حذف هشدار از KOrganizer نیست

[ctx: @action:button]
en: Enable
fa: فعال‌سازی

[ctx: @action:button]
en: Keep Disabled
fa: غیرفعال نگه داشتن

[ctx: @info]
en: Error saving alarms
fa: خطای ذخیره هشدارها

[ctx: @info]
en: Error saving alarm
fa: خطای ذخیره هشدار

[ctx: @info]
en: Error deleting alarms
fa: خطای حذف هشدارها

[ctx: @info]
en: Error deleting alarm
fa: خطای حذف هشدار

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarms
fa: خطای ذخیره هشدارهای مجدداً فعال‌شده

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarm
fa: خطای ذخیره هشدار مجدداً فعال‌شده

[ctx: @info]
en: Error saving alarm templates
fa: خطای ذخیره قالبهای هشدار

[ctx: @info]
en: Error saving alarm template
fa: خطای ذخیره قالب هشدار

[ctx: @info]
en: Error creating temporary script file
fa: خطای ایجاد پرونده موقت دست‌نوشته

[ctx: @info]
en: Pre-alarm action:
fa: کنش پیش از هشدار:

[ctx: @info]
en: Post-alarm action:
fa: کنش پس از هشدار:

[ctx: @info Email addressee]
en: To:
fa: به:

[ctx: @info Email subject]
en: Subject:
fa: موضوع:

[ctx: @info]
en: Reminder
fa: یادآوری

[ctx: @info]
en: An email has been queued to be sent
fa: یک رایانامه برای ارسال صف شده است

[ctx: @info]
en: Failed to send email
fa: خرابی در ارسال رایانامه

[ctx: @option:check]
en: Cancel if late
fa: لغو در صورت تأخیر

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after this time
fa: بستن خودکار پنجره پس از این زمان

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after late-cancellation time
fa: بستن خودکار پنجره پس از زمان لغو با تأخیر

[ctx: @option:check Cancel if late by 10 minutes]
en: Cancel if late by
fa: &لغو در صورت تأخیر توسط‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Automatically close the alarm window after the expiry of the late-cancellation period
fa: بستن پنجره هشدار به طور خودکار پس از انقضای دوره لغو تأخیر

[ctx: @info]
en: Please select a file to display
fa: لطفاً، جهت نمایش، پرونده‌ای را برگزینید

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a folder
fa: <filename>%1</filename>
    خوانا نیست

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> not found
fa: <filename>%1</filename> یافت نشد.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is not readable
fa: %1
    خوانا نیست

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> appears not to be a text or image file
fa: <filename>%1</filename> به نظر می‌رسد که پرونده تصویر یا متن نباشد

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press the Shift key while clicking the spin buttons to adjust the time by a larger step (6 hours / 5 minutes).
fa: برای میزان کردن زمان با فاصله بیشتر )۶ ساعت / ۵ دقیقه(، در حالی که دکمه‌های دوار را فشار می‌دهید، کلید تبدیل را فشار دهید.

[ctx: @action:button]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Archived Alarms
fa: مخفی کردن هشدارهای بایگانی‌شده

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Archived Alarms
fa: نمایش هشدارهای بایگانی‌شده

[ctx: @info]
en: Import birthdays
fa: واردات تولدها

[ctx: @item:inlistbox]
en: Display Alarm
fa: نمایش هشدار

[ctx: @item:inlistbox]
en: Email Alarm
fa: هشدار رایانامه

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command Alarm
fa: هشدار فرمان

[ctx: @title:window]
en: Alarm Type
fa: نوع هشدار

[ctx: @info]
en: Choose alarm type to create:
fa: انتخاب قالب هشدار برای ایجاد:

[ctx: @title:window]
en: Reminder
fa: یادآوری

[ctx: @title:window]
en: Message
fa: پیام

[ctx: @info]
en: File is a folder
fa: پرونده، یک پوشه است

[ctx: @info]
en: Failed to open file
fa: خرابی در باز کردن پرونده

[ctx: @info]
en: File not found
fa: پرونده یافت نشد

[ctx: @title:window]
en: Error
fa: خطا

[ctx: @info]
en: Today
fa: امروز

[ctx: @info]
en: Unable to speak message
fa: قادر به گفتن پیام نیست

[ctx: @info:whatsthis]
en: The scheduled date/time for the message (as opposed to the actual time of display).
fa: تاریخ/زمان زمان‌بندی‌شده برای پیام )به عنوان مخالف بودن با زمان واقعی نمایش(.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The file whose contents are displayed below
fa: پرونده‌ای که محتویات آن در زیر نمایش داده می‌شود

[ctx: @info:whatsthis]
en: The contents of the file to be displayed
fa: محتوای پرونده‌ای که باید نمایش داده شود

[ctx: @info:whatsthis]
en: The alarm message
fa: پیام هشدار

[ctx: @info:whatsthis]
en: The email to send
fa: رایانامه جهت ارسال

[ctx: @info:whatsthis]
en: Acknowledge the alarm
fa: تصدیق هشدار

[ctx: @action:button]
en: Edit...
fa: ویرایش...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the alarm.
fa: ویرایش هشدار.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Defer the alarm until later.</para><para>You will be prompted to specify when the alarm should be redisplayed.</para>
fa: تعویق هشدار تا بعد.
    به شما اعلان می‌شود، زمانی که هشدار باید مجدداً نمایش داده شود را مشخص کنید.

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop sound
fa: ایست در صوت

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stop playing the sound
fa: ایست در پخش صوت

[ctx: @info:whatsthis]
en: Locate and highlight this email in <application>KMail</application>
fa: محل‌یابی و مشخص کردن این رایانامه در <application>KMail</application>

[ctx: @info]
en: Do you really want to acknowledge this alarm?
fa: واقعاً می‌خواهید این هشدار را تصدیق کنید؟

[ctx: @action:button]
en: Acknowledge Alarm
fa: تصدیق هشدار

[ctx: @action:button]
en: Acknowledge
fa: تصدیق

[ctx: @info]
en: Unable to locate this email in <application>KMail</application>
fa: قادر به محل‌یابی این رایانامه در <application>KMail</application> نیست

[ctx: @title:tab]
en: Time & Date
fa: زمان و تاریخ

[ctx: @title]
en: Time and Date
fa: زمان و تاریخ

[ctx: @title:tab]
en: Storage
fa: ذخیره‌گاه

[ctx: @title]
en: Alarm Storage
fa: ذخیره‌گاه هشدار

[ctx: @title]
en: Email Alarm Settings
fa: تنظیمات هشدار رایانامه

[ctx: @title]
en: Default Alarm Edit Settings
fa: تنظیمات ویرایش هشدار پیش‌فرض

[ctx: @title:tab]
en: View
fa: نما

[ctx: @title]
en: View Settings
fa: تنظیمات نما

[ctx: @title:group]
en: Run Mode
fa: حالت اجرا

[ctx: @option:check]
en: Warn before quitting
fa: اخطار پیش از خروج

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to display a warning prompt before quitting <application>KAlarm</application>.
fa: علامت بزنید تا پیش از خروج از <application>KAlarm</application>، اعلان اخطاری نمایش داده شود.

[ctx: @option:check]
en: Confirm alarm deletions
fa: تأیید حذف هشدارها

[ctx: @title:group]
en: Terminal for Command Alarms
fa: پایانه برای هشدارهای فرمان

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose which application to use when a command alarm is executed in a terminal window
fa: انتخاب کنید که هنگامی که یک هشدار فرمان در یک پنجره پایانه اجرا می‌شو‌د، از کدام کاربرد استفاده شود

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to execute command alarms in a terminal window by <icode>%1</icode>
fa: علامت بزنید تا هشدارهای فرمان به وسیله <icode>%1</icode> در یک پنجره پایانه اجرا شود

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the full command line needed to execute a command in your chosen terminal window. By default the alarm's command string will be appended to what you enter here. See the <application>KAlarm</application> Handbook for details of special codes to tailor the command line.
fa: خط فرمان کامل مورد نیاز را برای اجرای یک فرمان در پنجره پایانه انتخابی خود وارد کنید. با این پیش‌فرض که، رشته فرمان هشدار به آنچه که در اینجا وارد کنید، می‌پیوندد. برای جزئیات کدهای ویژه مناسب خط فرمان، به کتاب مرجع KAlarm مراجعه کنید.

[ctx: @info]
en: Command to invoke terminal window not found: <command>%1</command>
fa: فرمان برای احضار پنجره پایانه یافت نشد: 
    <command>%1</command>

[ctx: @label:spinbox]
en: Start of day for date-only alarms:
fa: &آغاز روز برای هشدارهای فقط تاریخی:‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>The earliest time of day at which a date-only alarm will be triggered.</para><para>%1</para>
fa: <para>زودترین زمان روز که هشداری فقط تاریخی در آن تلنگر زده می‌شود.</para><para>%1</para>

[ctx: @title:group]
en: Working Hours
fa: ساعاتهای کاری

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check the days in the week which are work days
fa: بررسی روزهایی در هفته که روزهای کاری‌اند

[ctx: @label:spinbox]
en: Daily start time:
fa: زمان آغاز روزانه:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the start time of the working day.</para><para>%1</para>
fa: <para>وارد کردن زمان آغاز روز کاری.</para><para>%1</para>

[ctx: @label:spinbox]
en: Daily end time:
fa: زمان پایان روزانه:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the end time of the working day.</para><para>%1</para>
fa: <para>وارد کردن زمان پایان روز کاری.</para><para>%1</para>

[ctx: @title:group]
en: New Alarms && Templates
fa: هشدارها و قالبهای جدید

[ctx: @title:group]
en: Archived Alarms
fa: هشدارهای بایگانی‌شده

[ctx: @option:check]
en: Keep alarms after expiry
fa: نگه داشتن هشدارها پس از &انقضا‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to archive alarms after expiry or deletion (except deleted alarms which were never triggered).
fa: علامت بزنید تا هشدارها پس از انقضا یا حذف)به جز هشدارهای حذف‌شده‌ای که هرگز تلنگر زده نشده‌اند( بایگانی شوند.

[ctx: @option:check]
en: Discard archived alarms after:
fa: دور انداختن هشدارهای &بایگانی‌شده پس از:‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Uncheck to store archived alarms indefinitely. Check to enter how long archived alarms should be stored.
fa: علامت نزدن برای ذخیره هشدارهای بایگانی‌شده برای مدت نامحدود. علامت زدن برای وارد کردن این که هشدارهای بایگانی‌شده برای چه مدتی باید ذخیره شوند.

[ctx: @action:button]
en: Clear Archived Alarms
fa: پاک کردن &هشدارهای بایگانی‌شده‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete all existing archived alarms.
fa: حذف همه هشدارهای بایگانی‌شده موجود.

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete all archived alarms?
fa: واقعاً می‌خواهید همه هشدار بایگانی‌شده را حذف کنید؟

[ctx: @label]
en: Email client:
fa: کارخواه رایانامه:

[ctx: @option:check]
en: Copy sent emails into <application>KMail</application>'s <resource>%1</resource> folder
fa: &رونوشت نامه‌های ارسالی به پوشه <resource>%1</resource> <application>KMail</application>

[ctx: @info:whatsthis]
en: After sending an email, store a copy in <application>KMail</application>'s <resource>%1</resource> folder
fa: ذخیره یک رونوشت در پوشه <resource>%1</resource> <application>KMail</application>  پس از ارسال یک رایانامه

[ctx: @option:check]
en: Notify when remote emails are queued
fa: اخطار هنگامی که رایانامه‌های دور صف می‌شوند

[ctx: @title:group]
en: Your Email Address
fa: نشانی رایانامه شما

[ctx: @label 'From' email address]
en: From:
fa: از:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email address, used to identify you as the sender when sending email alarms.
fa: از نشانی رایانامه‌ای برای شناسایی شما به عنوان فرستنده، در زمان ارسال هشدارهای رایانامه استفاده می‌شود.

[ctx: @option:radio]
en: Use <application>KMail</application> identities
fa: استفاده از &هویتهای <application>KMail</application>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use <application>KMail</application>'s email identities to identify you as the sender when sending email alarms. For existing email alarms, <application>KMail</application>'s default identity will be used. For new email alarms, you will be able to pick which of <application>KMail</application>'s identities to use.
fa: علامت بزنید تا از هویتهای رایانامه‌ای <application>KMail</application> برای شناسایی شما به عنوان ارسال کننده به هنگام ارسال هشدارهای رایانامه، استفاده شود. برای هشدارهای رایانامه‌ای موجود، از هویت پیش‌فرض <application>KMail</application> استفاده می‌شود. برای هشدارهای رایانامه‌ای جدید، می‌توانید انتخاب کنید که از کدام هویت <application>KMail</application> استفاده شود.

[ctx: @label 'Bcc' email address]
en: Bcc:
fa: &ر.ن.م:‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email address, used for blind copying email alarms to yourself. If you want blind copies to be sent to your account on the computer which <application>KAlarm</application> runs on, you can simply enter your user login name.
fa: از نشانی رایانامه‌ای شما برای رونوشت محرمانه هشدارهای رایانامه‌ای برای خودتان استفاده شد. اگر می‌خواهید رونوشتهای محرمانه به حساب شما در رایانه‌ای که <application>KAlarm</application> روی آن اجرا می‌شود ارسال گردد، کافی است نام ورودی کاربر خود را وارد کنید.

[ctx: @label:listbox]
en: Recurrence:
fa: تکرار:

[ctx: @option:radio]
en: Do not repeat
fa: تکرار نشود

[ctx: @title:group]
en: Display Alarms
fa: نمایش هشدارها

[ctx: @label:listbox]
en: Reminder units:
fa: &واحدهای یادآوری:‌

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hours/Minutes
fa: ساعت/دقیقه

[ctx: @option:check]
en: Repeat sound file
fa: تکرار پرونده صوتی

[ctx: @info:whatsthis sound file 'Repeat' checkbox]
en: The default setting for sound file <interface>%1</interface> in the alarm edit dialog.
fa: تنظیم پیش‌فرض برای پرونده صوتی <interface>%1</interface> در محاوره ویرایش هشدار.

[ctx: @label:textbox]
en: Sound file:
fa: پرونده صوت:

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a sound file
fa: انتخاب یک پرونده صوتی

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the default sound file to use in the alarm edit dialog.
fa: وارد کردن پرونده صوتی پیش‌فرض جهت استفاده در محاوره ویرایش هشدار.

[ctx: @title:group]
en: Command Alarms
fa: هشدارهای فرمان

[ctx: @title:group]
en: Email Alarms
fa: هشدارهای رایانامه

[ctx: @title:group]
en: Message Font && Color
fa: قلم و رنگ پیام

[ctx: @info]
en: You must enter a sound file when <interface>%1</interface> is selected as the default sound type
fa: زمانی که %1 به عنوان نوع صوت پیش‌فرض برگزیده می‌شود، باید یک پرونده صوتی وارد کنید

[ctx: @title:group]
en: System Tray Tooltip
fa: نکته ابزار سینی سیستم

[ctx: @option:check]
en: Maximum number of alarms to show:
fa: تعداد &بیشینه هشدارها جهت نمایش:‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Uncheck to display all of the next 24 hours' alarms in the system tray tooltip. Check to enter an upper limit on the number to be displayed.
fa: علامت نزنید تا همه هشدارهای ۲۴ ساعت آینده در نکته ابزار سینی سیستم نمایش داده شوند. علامت بزنید تا حد بالای عددی که باید نمایش داده شود، وارد گردد.

[ctx: @option:check]
en: Show alarm time
fa: نمایش زمان هشدار

[ctx: @option:check]
en: Show time until alarm
fa: نمایش زمان تا هشدار

[ctx: @title:group]
en: Alarm List
fa: فهرست هشدار

[ctx: @label:listbox]
en: Disabled alarm color:
fa: رنگ هشدار &غیرفعال:‌

[ctx: @label:listbox]
en: Archived alarm color:
fa: رنگ هشدار &بایگانی‌شده‌:

[ctx: @option:check]
en: Message windows have a title bar and take keyboard focus
fa: پنجره‌های پیام یک میله عنوان دارند و کانون تخته یادداشت را می‌گیرند

[ctx: @title:group]
en: Recurrence Rule
fa: قاعده تکرار

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not repeat the alarm
fa: هشدار تکرار نشود

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at hourly/minutely intervals
fa: تکرار هشدار در فواصل ساعتی/دقیقه‌ای

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at daily intervals
fa: تکرار هشدار در فواصل روزانه

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at weekly intervals
fa: تکرار هشدار در فواصل هفتگی

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at monthly intervals
fa: تکرار هشدار در فواصل ماهانه

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at annual intervals
fa: تکرار هشدار در فواصل سالانه

[ctx: @title:group]
en: Recurrence End
fa: پایان تکرار

[ctx: @option:radio]
en: No end
fa: بدون &پایان‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm indefinitely
fa: تکرار هشدار برای یک مدت

[ctx: @option:radio]
en: End after:
fa: پایان &پس از:‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm for the number of times specified
fa: تکرار هشدار به دفعات مشخص

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the total number of times to trigger the alarm
fa: وارد کردن تعداد کل دفعات تلنگر هشدار

[ctx: @label]
en: occurrence(s)
fa: تکرار

[ctx: @option:radio]
en: End by:
fa: پایان &با:‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last date to repeat the alarm.</para><para>%1</para>
fa: <para>وارد کردن آخرین تاریخ برای تکرار هشدار.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last time to repeat the alarm.</para><para>%1</para><para>%2</para>
fa: <para>وارد کردن آخرین زمان برای تکرار هشدار.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stop repeating the alarm after your first login on or after the specified end date
fa: ایست تکرار هشدار پس از اولین ورود شما یا پس از تاریخ پایان مشخص‌شده

[ctx: @title:group]
en: Exceptions
fa: &استثناها‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of exceptions, i.e. dates/times excluded from the recurrence
fa: فهرست استثناها، یعنی تاریخها/زمانهای مستثنی از تکرار

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a date to insert in the exceptions list. Use in conjunction with the Add or Change button below.
fa: وارد کردن یک تاریخ جهت درج در فهرست استثناها. استفاده همراه با افزودن یا تغییر دکمه زیر.

[ctx: @action:button]
en: Add
fa: افزودن

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add the date entered above to the exceptions list
fa: افزودن تاریخ واردشده بالا به فهرست استثناها

[ctx: @action:button]
en: Change
fa: تغییر

[ctx: @info:whatsthis]
en: Replace the currently highlighted item in the exceptions list with the date entered above
fa: جایگزینی فقره مشخص‌شده جاری در فهرست استثناها با تاریخ واردشده در بالا

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the currently highlighted item from the exceptions list
fa: حذف فقره مشخص‌شده جاری از فهرست استثناها

[ctx: @info]
en: End date is earlier than start date
fa: تاریخ پایان زودتر از تاریخ آغاز است

[ctx: @info]
en: End date/time is earlier than start date/time
fa: تاریخ/زمان پایان زودتر از تاریخ/زمان آغاز است

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of hours and minutes between repetitions of the alarm
fa: وارد کردن تعداد ساعات و دقایق بین تکرارهای هشدار

[ctx: @info]
en: No day selected
fa: روزی برگزیده نشد

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of days between repetitions of the alarm
fa: وارد کردن تعداد روزهای بین تکرارهای هشدار

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which the alarm is allowed to occur
fa: برگزیدن روزهای هفته‌ای که هشدار در آن رخ می‌دهد

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of weeks between repetitions of the alarm
fa: وارد کردن تعداد هفته‌های بین تکرارهای هشدار

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which to repeat the alarm
fa: برگزیدن روزهای هفته‌ای که هشدار در آن تکرار می‌شود

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on the selected day of the month
fa: تکرار هشدار در روز برگزیده ماه

[ctx: @item:inlistbox Last day of month]
en: Last
fa: آخرین

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the day of the month on which to repeat the alarm
fa: برگزیدن روز ماهی که هشدار در آن تکرار می‌شود

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on one day of the week, in the selected week of the month
fa: تکرار هشدار در یک روز هفته، در هفته برگزیده ماه

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1st
fa: اولین

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd
fa: دومین

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd
fa: سومین

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th
fa: چهارمین

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th
fa: پنجمین

[ctx: @item:inlistbox Last Monday in March]
en: Last
fa: آخرین

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd Last
fa: دومین آخرین

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd Last
fa: سومین آخرین

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th Last
fa: چهارمین آخرین

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th Last
fa: پنجمین آخرین

[ctx: @item:inlistbox Every (Monday...) in month]
en: Every
fa: هر

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the week of the month in which to repeat the alarm
fa: برگزیدن هفته‌ای از ماه که هشدار در آن تکرار می‌شود

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the day of the week on which to repeat the alarm
fa: برگزیدن روزی از هفته که هشدار در آن تکرار می‌شود

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of months between repetitions of the alarm
fa: وارد کردن تعداد ماههای بین تکرارهای هشدار

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of years between repetitions of the alarm
fa: وارد کردن تعداد سالهای بین تکرارهای هشدار

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the months of the year in which to repeat the alarm
fa: برگزیدن ماههایی از سال که هشدار در آن تکرار می‌شود

[ctx: @item:inlistbox No date]
en: None
fa: هیچ‌کدام

[ctx: @item:inlistbox 1st March (short form)]
en: 1 Mar
fa: ۱ مارس

[ctx: @item:inlistbox 28th February (short form)]
en: 28 Feb
fa: ۲۸ فوریه

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select which date, if any, the February 29th alarm should trigger in non-leap years
fa: برگزیدن این که در سالهای بدون رشد، هشدار ۲۹ فوریه باید در چه تاریخی، در صورت وجود، ضامن زده شود

[ctx: @info]
en: No month selected
fa: ماهی برگزیده نشد

[ctx: @option:check]
en: Reminder for first recurrence only
fa: یادآوری فقط برای اولین تکرار

[ctx: @option:check]
en: Reminder:
fa: یادآوری:

[ctx: @title:window]
en: Alarm Sub-Repetition
fa: تکرار فرعی هشدار

[ctx: @option:check Repeat every 10 minutes]
en: Repeat every
fa: تکرار هر

[ctx: @info:whatsthis]
en: Instead of the alarm triggering just once at each recurrence, checking this option makes the alarm trigger multiple times at each recurrence.
fa: علامت بزنید تا هشدار هر بار که تکرار می‌شود، تکرار شود. به جای این که هشدار در هر تکرار یک‌ بار تلنگر بخورد، این گزینه باعث می‌شود که در هر تکرار چند بار ضامن زده شود.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the time between repetitions of the alarm
fa: وارد کردن زمان بین تکرارهای هشدار

[ctx: @option:radio]
en: Number of repetitions:
fa: تعداد تکرارها:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify the number of times the alarm should repeat after each recurrence
fa: علامت بزنید تا تعداد دفعاتی که هشدار باید پس از تکرار، تکرار شود مشخص گردد

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of times to trigger the alarm after its initial occurrence
fa: وارد کردن تعداد دفعات تلنگر هشدار پس از رخداد آغازین

[ctx: @option:radio]
en: Duration:
fa: مدت:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify how long the alarm is to be repeated
fa: علامت بزنید تا مدت زمانی که هشدار تکرار می‌شود، مشخص گردد

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the length of time to repeat the alarm
fa: وارد کردن طول مدت تکرار هشدار

[ctx: @info]
en: Could not load calendar <filename>%1</filename>.
fa: تقویم <filename>%1</filename> را نمی‌توان بار کرد.

[ctx: @info]
en: Cannot download calendar: <filename>%1</filename>
fa: تقویم را نمی‌توان بارگیری کرد:
    <filename>%1</filename>

[ctx: @title:column]
en: Time
fa: زمان

[ctx: @title:column]
en: Time To
fa: زمان به

[ctx: @title:column]
en: Repeat
fa: تکرار

[ctx: @title:column]
en: Message, File or Command
fa: پیام، پرونده یا فرمان

[ctx: @info:whatsthis]
en: Next scheduled date and time of the alarm
fa: تاریخ و زمان زمان‌بندی‌شده بعدی هشدار

[ctx: @info:whatsthis]
en: How long until the next scheduled trigger of the alarm
fa: مدت زمان تا تلنگر زمان‌بندی‌شده بعدی هشدار

[ctx: @info:whatsthis]
en: How often the alarm recurs
fa: چند وقت یک‌ بار، هشدار تکرار می‌شود

[ctx: @info:whatsthis]
en: Background color of alarm message
fa: رنگ زمینه پیام هشدار

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm type (message, file, command or email)
fa: نوع هشدار )پیام، پرونده، فرمان یا رایانامه(

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm message text, URL of text file to display, command to execute, or email subject line
fa: متن پیام هشدار، نشانی وب پرونده متن جهت نمایش، فرمان اجرا، یا خط موضوع رایانامه

[ctx: @info:whatsthis]
en: Name of the alarm template
fa: نام قالب هشدار

[ctx: @item:inlistbox]
en: Active Alarms
fa: فعال کردن هشدارها

[ctx: @item:inlistbox]
en: Archived Alarms
fa: هشدارهای بایگانی‌شده

[ctx: @item:inlistbox]
en: Alarm Templates
fa: قالبهای هشدار

[ctx: @option:check]
en: Repeat
fa: تکرار

[ctx: @option:check]
en: Set volume
fa: تنظیم حجم صدا

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the sound file will be played repeatedly for as long as the message is displayed.
fa: اگر علامت زده شود، پرونده صوتی تا زمانی که پیام نمایش داده می‌شود، مکرراً پخش می‌شود.

[ctx: @info:tooltip]
en: Test the sound
fa: آزمون صوت

[ctx: @info:whatsthis]
en: Play the selected sound file.
fa: پخش پرونده صوتی برگزیده.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a sound file to play.
fa: وارد کردن نام یا نشانی وب یک پرونده صوتی جهت پخش.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a sound file to play.
fa: گزینش یک پرونده صوتی جهت پخش.

[ctx: @label]
en: seconds
fa: ثانیه

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to choose the volume for playing the sound file.
fa: برگزیدن جهت انتخاب حجم صدا برای پخش پرونده صوتی.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the volume for playing the sound file.
fa: انتخاب حجم صدا برای پخش پرونده صوتی.

[ctx: @option:check]
en: Fade
fa: محو

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to fade the volume when the sound file first starts to play.
fa: برگزیدن جهت محو کردن حجم صدا در زمانی که پرونده صوتی برای اولین بار شروع به پخش می‌کند.

[ctx: @label:spinbox Time period over which to fade the sound]
en: Fade time:
fa: زمان محو:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how many seconds to fade the sound before reaching the set volume.
fa: وارد کنید که چند ثانیه پیش از رسیدن به تنظیم حجم صدا، صدا محو شود.

[ctx: @label:slider]
en: Initial volume:
fa: حجم صدای آغازین:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the initial volume for playing the sound file.
fa: انتخاب حجم صدای آغازین برای پخش پرونده صوتی.

[ctx: @item:inlistbox No sound]
en: None
fa: هیچ‌کدام

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beep
fa: بوق

[ctx: @item:inlistbox]
en: Speak
fa: گفتن

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sound file
fa: پرونده صوت:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure sound file
fa: پیکربندی پرونده صوتی

[ctx: @info:whatsthis]
en: Configure a sound file to play when the alarm is displayed.
fa: پیکربندی پرونده صوتی جهت پخش هنگام نمایش هشدار.

[ctx: @title:window]
en: Sound File
fa: پرونده صوتی

[ctx: @title:window]
en: Choose Sound File
fa: انتخاب پرونده صوتی

[ctx: @action:button]
en: Special Actions...
fa: کنشهای ویژه...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify actions to execute before and after the alarm is displayed.
fa: مشخص کردن کنشها جهت اجرا قبل و بعد از نمایش هشدار.

[ctx: @title:window]
en: Special Alarm Actions
fa: کنشهای ویژه هشدار

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter a shell command to execute before the alarm is displayed.</para><para>Note that it is executed only when the alarm proper is displayed, not when a reminder or deferred alarm is displayed.</para><para><note>KAlarm will wait for the command to complete before displaying the alarm.</note></para>
fa: وارد کردن فرمان پوسته جهت اجرا پیش از نمایش هشدار.
    توجه کنید که فقط هنگامی که  هشدار مناسب نمایش داده می‌شود، اجرا می‌شود نه هنگامی که باقی مانده یا هشدار معوق نمایش داده می شود.
    N.B. KAlarm منتظر می‌ماند تا فرمان، پیش از نمایش هشدار کامل شود.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter a shell command to execute after the alarm window is closed.</para><para>Note that it is not executed after closing a reminder window. If you defer the alarm, it is not executed until the alarm is finally acknowledged or closed.</para>
fa: وارد کردن فرمان پوسته جهت اجرا پس از بستن پنجره.
    توجه کنید که پس از بستن پنجره باقی‌مانده اجرا نمی‌شود. اگر هشدار را به تعویق بیندازید، تا وقتی هشدار تأیید نهایی یا بسته نشود اجرا نمی‌شود.

[ctx: @title:window]
en: Alarm Templates
fa: قالبهای هشدار

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of alarm templates
fa: فهرست قالبهای هشدار

[ctx: @action:button]
en: New
fa: &جدید‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template
fa: ایجاد قالب هشدار جدید

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the currently highlighted alarm template
fa: ویرایش قالب هشدار مشخص‌شده جاری

[ctx: @action:button]
en: Copy
fa: &رونوشت‌

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template based on a copy of the currently highlighted template
fa: ایجاد قالب هشدار جدیدی بر اساس رونوشتی از قالب مشخص‌شده جاری

[ctx: @action:button]
en: &Delete
fa: &حذف‌

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Template
fa: انتخاب قالب هشدار

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a template to base the new alarm on.
fa: قالبی برگزینید تا هشدار جدید بر اساس آن مقرر شود.
