kalarm - en to fy translation catalogue (32 entries)

en: Author
fy: Skriuwer

en: Prompt for confirmation when alarm is acknowledged
fy: Nochris freegje at in alaarm befêstige is

en: Attach file to email (repeat as needed)
fy: Triem taheakje oan e-mailberjocht (werhelje as it nedich is)

en: Auto-close alarm window after --late-cancel period
fy: Finster automatysk slute nei opjûne tiid yn --late-cancel skoft

en: Blind copy email to self
fy: Bline kopy fan e-mailberjocht nei josels stjoere

en: Beep when message is displayed
fy: Systeemlûd werjaan as berjocht toand wurdt

en: Message background color (name or hex 0xRRGGBB)
fy: Eftergrûnkleur berjocht (namme of heksadesimaal 0xRRGGBB)

en: Message foreground color (name or hex 0xRRGGBB)
fy: Foargrûnkleur berjocht (namme of heksadesimaal 0xRRGGBB)

en: Cancel alarm with the specified event ID
fy: Alaarm mei opjûne foarfal-id annulearje

en: Disable the alarm
fy: Alaarm útskeakelje

en: Execute a shell command line
fy: Fier in shell-kommando út

en: Display the alarm edit dialog to edit the specified alarm
fy: Finster foar alaarm toane om it opjûne alaarm te bewurkjen

en: Display the alarm edit dialog, preset with a template
fy: Finster foar it bewurkjen fan alaarms toane mei in foarladen sjabloan

en: File to display
fy: Te toanen triem

en: KMail identity to use as sender of email
fy: De te brûken KMail-identiteit as ferstjoerder fan it e-mailberjocht

en: Interval between alarm repetitions
fy: Ynterfal tusken alaarm werhellingen

en: Show alarm as an event in KOrganizer
fy: Alaarm as evenemint toane yn KOrganizer

en: Cancel alarm if more than 'period' late when triggered
fy: Alaarm annulearje as by aktivearjen 'ynterfal te let' ferstrykt is.

en: Repeat alarm at every login
fy: Alaarm, alle kearen dat jo jo oanmelde, werhelje

en: Send an email to the given address (repeat as needed)
fy: Stjoer in e-mailberjocht nei it opjûne adres (werhelje as soks nedich is)

en: Audio file to play once
fy: Ôf te spyljen lûdstriem

en: Audio file to play repeatedly
fy: Faak ôf te spyljen lûdstriem

en: Specify alarm recurrence using iCalendar syntax
fy: Werhelling alaarm opjûn yn iCalendar-syntaksis

en: Number of times to repeat alarm (including initial occasion)
fy: Oantal kearen om alaarm te werheljen (ynklusyf earste kear)

en: Speak the message when it is displayed
fy: Berjocht útsprekke wannear't it toand wurdt

en: Email subject line
fy: Ûnderwerp foar e-mailberjocht

en: Display system tray icon
fy: Piktogram foar systeemfak toane

en: Trigger alarm with the specified event ID
fy: Alaarm mei opjûn barren-id útfiere

en: Volume to play audio file
fy: Folume by ôfspyljen lûdstriem

en: Message text to display
fy: Tekst te toanen berjocht

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
fy: &Aksjes

en: Requested font
fy: Frege lettertype
