kalarm - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Prompt for confirmation when alarm is acknowledged
he: הצגת בקשה לאישור עם סגירת התזכורת

en: Blind copy email to self
he: שליחת עותק סמוי בדוא"ל אל עצמך

en: Beep when message is displayed
he:                             צפצף כאשר ההודעה מוצגת

en: Message background color (name or hex 0xRRGGBB)
he:       (0xRRGGBB צבע הרקע של ההודעה (שם או ערך הקס

en: Cancel alarm with the specified event ID
he: ביטול התזכורת בעלת זיהוי האירוע המצויין

en: Execute a shell command line
he: הפעלת פקודת מעטפת

en: File to display
he:                                         קובץ להצגה

en: Repeat alarm at every login
he: חזרה על התזכורת בכל פעם שנכנסים למערכת

en: Send an email to the given address (repeat as needed)
he: שליחת דוא"ל לכתובת הנתונה (חזור לפי הצורך)

en: Email subject line
he: שורת הנושא של הדוא"ל

en: Display system tray icon
he:                                הצג סמל במגש המערכת

en: Trigger alarm with the specified event ID
he: הצגת התזכורת בעלת זיהוי האירוע המצויין

en: Message text to display
he: הטקסט של ההודעה שיש להציג

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
he: &פעולות

en: Requested font
he: גופן מבוקש
