kalarm 0 - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Attach file to email (repeat as needed)
hr: Dodaj datoteku kao privitak e-pošti (ponoviti po potrebi)

en: Blind copy email to self
hr: Sljepo kopiraj e-poštu sebi

en: Beep when message is displayed
hr: Oglasi bipom pojavljivanje poruke

en: Cancel alarm with the specified event ID
hr: Otkaži alarm sa navedenim id. događaja

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
hr: &Akcije
