kalarm - en to lv translation catalogue (852 entries)

[ctx: @info]
en: No mail transport configured for email identity <resource>%1</resource>
lv: E-pasta identitātei <resource>%1</resource> nav konfigurēts neviens pasta transports

[ctx: @info]
en: Emails may not have been sent
lv: E-pasti varētu nebūt nosūtīti

[ctx: @info]
en: Program error
lv: Programmas kļūda

[ctx: @option:radio]
en: Defer to date/time:
lv: Atlikt uz datumu/laiku:

[ctx: @option:radio]
en: At date/time:
lv: Datums/Laiks:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm to the specified date and time.
lv: Pārplānot atgādinājumu uz norādīto datumu un laiku.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify the date, or date and time, to schedule the alarm.
lv: Norādiet datumu, vai laiku un datumu, lai ieplānotu atgādinājumu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the date to schedule the alarm.</para><para>%1</para>
lv: <para>Ievadiet datumu, kurā ieplānot atgādinājumu.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the time to schedule the alarm.</para><para>%1</para><para>%2</para>
lv: <para>Ievadiet laiku, kurā ieplānot atgādinājumu.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @option:check]
en: Any time
lv: Jebkurā laikā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify only a date (without a time) for the alarm. The alarm will trigger at the first opportunity on the selected date.
lv: Atzīmējiet, lai atgādinājumam norādītu tikai datumu (bez laika). Atgādinājums tiks palaists pirmajā izdevīgajā gadījumā norādītajā datumā.

[ctx: @option:radio]
en: Defer for time interval:
lv: Atlikšanas intervāls:

[ctx: @option:radio]
en: Time from now:
lv: Laiks no šī brīža:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm for the specified time interval after now.
lv: Pārplānot atgādinājumu norādītajam laika intervālam no šī brīža.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Schedule the alarm after the specified time interval from now.
lv: Ieplānot atgādinājumu pēc norādītā laika intervāla no šī brīža.

[ctx: @action:button]
en: Time Zone...
lv: Laika josla...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose a time zone for this alarm which is different from the default time zone set in KAlarm's configuration dialog.
lv: Izvēlieties no noklusētās, konfigurācijas dialoglogā iestatītās, atšķirīgu laika joslu šim atgādinājumam.

[ctx: @label:listbox]
en: Time zone:
lv: Laika josla:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the time zone to use for this alarm.
lv: Izvēlieties šim atgādinājumam lietojamo laika joslu.

[ctx: @info]
en: Invalid time
lv: Nederīgs laiks

[ctx: @info]
en: Invalid date
lv: Nederīgs datums

[ctx: @info]
en: Alarm date has already expired
lv: Atgādinājuma datums jau ir pagājis

[ctx: @info]
en: Alarm time has already expired
lv: Atgādinājuma laiks jau ir pagājis

en: KAlarm Autostart
lv: KAlarm autopalaišana

en: KAlarm autostart at login
lv: KAlarm automātiska palaišana piesakoties

[ctx: @title:window]
en: Import Birthdays From KAddressBook
lv: Importēt dzimšanas dienas no KAddressBook

[ctx: @title:group]
en: Alarm Text
lv: Atgādinājuma teksts

[ctx: @label:textbox]
en: Prefix:
lv: Prefikss:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear before the person's name in the alarm message, including any necessary trailing spaces.
lv: Ievadiet tekstu, ieskaitot vajadzīgās sekojošās atstarpes, kas parādīsies pirms personas vārda atgādinājuma ziņojumā.

[ctx: @label:textbox]
en: Suffix:
lv: Sufikss:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear after the person's name in the alarm message, including any necessary leading spaces.
lv: Ievadiet tekstu, ieskaitot vajadzīgās sekojošās atstarpes, kas parādīsies pēc personas vārda atgādinājuma ziņojumā.

[ctx: @title:group]
en: Select Birthdays
lv: Izvēlieties dzimšanas dienas

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Select birthdays to set alarms for.<nl/>This list shows all birthdays in <application>KAddressBook</application> except those for which alarms already exist.</para><para>You can select multiple birthdays at one time by dragging the mouse over the list, or by clicking the mouse while pressing Ctrl or Shift.</para>
lv: <para>Izvēlieties dzimšanas dienas, kurām uzstādīt atgādinājumus.<nl/>Šis saraksts rāda visas dzimšanas dienas iekš <application>KAddressBook</application>, izņemot tās, kurām jau uzstādīti atgādinājumi.</para><para>Jūs varat uzreiz izvēlēties vairākas dzimšanas dienas, velkot peli pāri sarakstam, vai arī noklikšķinot ar peli, vienlaikus turot nospiestu 'Ctrl' vai 'Shift' taustiņu.</para>

[ctx: @title:group]
en: Alarm Configuration
lv: Atgādinājuma konfigurācija

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to display a reminder in advance of or after the birthday.
lv: Atzīmējiet, lai dzimšanas dienas tuvošanās laikā vai pēc tās rādītu arī papildu atgādinātāju.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of days before or after each birthday to display a reminder. This is in addition to the alarm which is displayed on the birthday.
lv: Ievadiet dienu skaitu pirms vai pēc katras dzimšanas dienas, kad rādīt papildu atgādinātāju. Tas ir papildus galvenajam atgādinātājam, kas tiek parādīts dzimšanas dienā.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select whether the reminder should be triggered before or after the birthday.
lv: Izvēlieties, vai papildu atgādinājumu palaist pirms vai pēc dzimšanas dienas.

[ctx: @action:button]
en: Sub-Repetition
lv: Apakšatkārtošanās

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set up an additional alarm repetition
lv: Uzstādīt atgādinājuma papildu atkārtošanos

en: Prompt for confirmation when alarm is acknowledged
lv: Prasīt apliecinājumu, kad atgādinājums tiek apstiprināts

en: Attach file to email (repeat as needed)
lv: Pievienot failu e-pastam (atkārtot pēc vajadzības)

en: Auto-close alarm window after --late-cancel period
lv: Automātiski aizvērt logu pēc '--late-cancel' laika perioda

en: Blind copy email to self
lv: Kopēt e-pastu uz sevi

en: Beep when message is displayed
lv: Atskaņot pīkstienu, kad tiek parādīts ziņojums

en: Message background color (name or hex 0xRRGGBB)
lv: Ziņojuma fona krāsa (nosaukums vai heksadecimālais skaitlis 0xRRGGBB)

en: Message foreground color (name or hex 0xRRGGBB)
lv: Ziņojuma priekšplāna krāsa (nosaukums vai heksadecimālais skaitlis 0xRRGGBB)

en: Cancel alarm with the specified event ID
lv: Atcelt atgādinājumu ar norādīto notikuma ID

en: Disable the alarm
lv: Izslēgt atgādinājumu

en: Disable monitoring of all alarms
lv: Izslēgt visu atgādinājumu novērošanu

en: Execute a shell command line
lv: Izpildīt čaulas komandrindu

en: Command line to generate alarm message text
lv: Komandrinda atgādinājuma ziņojuma teksta izveidošanai

en: Display the alarm edit dialog to edit the specified alarm
lv: Parādīt atgādinājuma rediģēšanas dialoglogu, lai rediģētu norādīto atgādinājumu

en: Display the alarm edit dialog to edit a new display alarm
lv: Parādīt atgādinājuma rediģēšanas dialoglogu, lai rediģētu jauno ekrāna atgādinājumu

en: Display the alarm edit dialog to edit a new command alarm
lv: Parādīt atgādinājuma rediģēšanas dialoglogu, lai rediģētu jauno komandas atgādinājumu

en: Display the alarm edit dialog to edit a new email alarm
lv: Parādīt atgādinājuma rediģēšanas dialoglogu, lai rediģētu jauno e-pasta atgādinājumu

en: Display the alarm edit dialog to edit a new audio alarm
lv: Parādīt atgādinājuma rediģēšanas dialoglogu, lai rediģētu jauno audio atgādinājumu

en: Display the alarm edit dialog, preset with a template
lv: Parādīt atgādinājuma rediģēšanas dialoglogu, sākumuzstādījumu ar sagatavi

en: File to display
lv: Rādāmais fails

en: KMail identity to use as sender of email
lv: KMail identitāte, ko lietot kā e-pasta nosūtītāju

en: Interval between alarm repetitions
lv: Intervāls starp atgādinājuma atkārtojumiem

en: Show alarm as an event in KOrganizer
lv: Rādīt atgādinājumu kā notikumu iekš KOrganizer

en: Cancel alarm if more than 'period' late when triggered
lv: Atcelt atgādinājumu, ja, to palaižot, kavējums ir lielāks nekā 'period'

en: Repeat alarm at every login
lv: Atkārtot atgādinājumu katrā pieteikšanas reizē

en: Send an email to the given address (repeat as needed)
lv: Nosūtīt e-pastu uz doto adresi (atkārtot pēc vajadzības)

en: Audio file to play once
lv: Audio fails, ko atskaņot vienreiz

en: Audio file to play repeatedly
lv: Audio fails, ko atskaņot atkārtoti

en: Specify alarm recurrence using iCalendar syntax
lv: Norādiet atgādinājuma atkārtošanos, izmantojot iCalendar sintaksi

en: Display reminder before or after alarm
lv: Parādīt papildu atgādinājumu pirms vai pēc galvenā atgādinājuma

en: Display reminder once, before or after first alarm recurrence
lv: Parādīt papildu atgādinājumu vienreiz, pirms vai pēc pirmās galvenā atgādinājuma atkārtošanās

en: Number of times to repeat alarm (including initial occasion)
lv: Atgādinājuma atkārtošanas reižu skaits (ieskaitot sākotnējo palaišanu)

en: Speak the message when it is displayed
lv: Izrunāt ziņojumu, kad tas tiek parādīts

en: Email subject line
lv: Sūtīt pa e-pastu tēmas rindu

en: Simulate system time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ] (debug mode)
lv: Imitēt sistēmas laiku [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ] (atkļūdošanas režīms)

en: Trigger alarm at time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
lv: Palaist atgādinājumu šādā laikā - [[[gggg-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], vai datumā - gggg-mm-dd [TZ]

en: Display system tray icon
lv: Rādīt sistēmas joslas ikonu

en: Trigger alarm with the specified event ID
lv: Palaist atgādinājumu ar norādīto notikuma ID

en: Repeat until time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
lv: Atkārtot līdz šādam laikam - [[[gggg-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], vai datumam - gggg-mm-dd [TZ]

en: Volume to play audio file
lv: Skaļums, ar kādu atskaņot audio failu

en: Message text to display
lv: Rādāmais ziņojuma teksts

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode>: invalid email address
lv: <icode>%1</icode>: nederīga e-pasta adrese

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> parameter for date-only alarm
lv: Nepareizs <icode>%1</icode> parametrs 'tikai datums' atgādinājumam

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> earlier than <icode>%2</icode>
lv: <icode>%1</icode> agrāks par <icode>%2</icode>

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> and <icode>%2</icode> parameters: repetition is longer than <icode>%3</icode> interval
lv: Nepareizi <icode>%1</icode> un <icode>%2</icode> parametri: atkārtošana ir garāka par <icode>%3</icode> intervālu

[ctx: @info:shell]
en: : option(s) only valid with an appropriate action option or message
lv: : opcija(s) derīga tikai ar atbilstošu darbības opciju vai ziņojumu

[ctx: @info:shell]
en: 
    Use --help to get a list of available command line options.
lv: 
    Lietojiet --help, lai saņemtu pieejamo komandrindas opciju sarakstu.

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> requires <icode>%2</icode>
lv: <icode>%1</icode> nepieciešams <icode>%2</icode>

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> requires <icode>%2</icode> or <icode>%3</icode>
lv: <icode>%1</icode> nepieciešams <icode>%2</icode> vai <icode>%3</icode>

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> parameter
lv: Nepareizs <icode>%1</icode> parametrs

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> incompatible with <icode>%2</icode>
lv: <icode>%1</icode> nesaderīgs ar <icode>%2</icode>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: KAlarm version
lv: KAlarm versija

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Version), group (General)
en: KAlarm version which wrote this file.
lv: KAlarm versija, ar kuru šis fails rakstīts.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Backend), group (General)
en: Data storage backend
lv: Datu glabāšanas aizmugure

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Backend), group (General)
en: Data storage backend currently used by KAlarm.
lv: Datu glabāšanas aizmugure, kuru pašreiz izmanto KAlarm.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_TimeZone), group (General)
en: Time zone
lv: Laika josla

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_HolidayRegion), group (General)
en: Holiday region
lv: Brīvdienu reģions

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_HolidayRegion), group (General)
en: Select the holiday region to use.
lv: Izvēlieties izmantojamo brīvdienu reģionu.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFgColour), group (General)
en: Foreground color
lv: Priekšplāna krāsa

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultFgColour), group (General)
en: Default foreground color for alarm message windows.
lv: Noklusētā priekšplāna krāsa atgādinājumu ziņojumu logiem.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultBgColour), group (General)
en: Background color
lv: Fona krāsa

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultBgColour), group (General)
en: Default background color for alarm message windows.
lv: Noklusētā fona krāsa atgādinājumu ziņojumu logiem.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (MessageFont), group (General)
en: Message font
lv: Ziņojuma fonts

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MessageFont), group (General)
en: Default font for displaying alarm messages.
lv: Noklusētais fonts atgādinājumu ziņojumu rādīšanai.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowInSystemTray), group (General)
en: Show in system tray
lv: Rādīt sistēmas ikonu joslā

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_AutoHideSystemTray), group (General)
en: Auto-hide in system tray if no alarms due within period
lv: Automātiski paslēpt sistēmas joslā, ja laika periodā nav ieplānotu atgādinājumu

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (AutoStart), group (General)
en: Start at login
lv: Palaist piesakoties

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_NoAutoStart), group (General)
en: Suppress autostart at login
lv: Apspiest automātisko palaišanu piesakoties

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDeferTime), group (General)
en: Default defer time interval
lv: Noklusētais atliktā laika intervāls

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDeferTime), group (General)
en: Enter the default time interval (in minutes) to defer alarms, used by the Defer Alarm dialog.
lv: Ievadiet noklusēto laika intervālu (minūtēs) atgādinājumu atlikšanai, ko izmanto 'Atlikt atgādinājumu' dialoglogs.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (AskResource), group (General)
en: Prompt for which calendar to store in
lv: Jautāt, kurā kalendārā glabāt

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_ModalMessages), group (General)
en: Message windows have a title bar and take keyboard focus
lv: Ziņojuma logiem ir nosaukuma josla, un tie pieņem tastatūras ievadi

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (MessageButtonDelay), group (General)
en: Delay before message window buttons are enabled
lv: Aizture pirms ziņojuma loga pogu ieslēgšanas

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TooltipAlarmCount), group (General)
en: Number of alarms to show in system tray tooltip
lv: Atgādinājumu skaits, ko rādīt sistēmas ikonu joslas paskaidrē

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTooltipAlarmTime), group (General)
en: Show alarm times in system tray tooltip
lv: Rādīt atgādinājumu laikus sistēmas ikonu joslas paskaidrē

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTooltipAlarmTime), group (General)
en: Specify whether to show in the system tray tooltip, the time at which each alarm is due.
lv: Norādiet, vai sistēmas ikonu joslā rādīt paskaidri ar atgādinājumu laikiem.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTooltipTimeToAlarm), group (General)
en: Show time to alarms in system tray tooltip
lv: Rādīt laiku līdz atgādinājumiem sistēmas ikonu joslas paskaidrē

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTooltipTimeToAlarm), group (General)
en: Specify whether to show in the system tray tooltip, how long until each alarm is due.
lv: Norādiet, vai sistēmas ikonu joslā rādīt paskaidri ar laikiem līdz atgādinājumiem.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TooltipTimeToPrefix), group (General)
en: Time-to-alarm prefix in system tray tooltip
lv: 'Laiks līdz atgādinājumam' prefikss sistēmas ikonu joslas paskaidrē

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TooltipTimeToPrefix), group (General)
en: Enter the text to be displayed in front of the time until the alarm, in the system tray tooltip.
lv: Ievadiet tekstu, ko sistēmas ikonu joslas paskaidrē attēlot pirms laika līdz atgādinājumam.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailClient), group (General)
en: Email client
lv: E-pasta klients

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailCopyToKMail), group (General)
en: Whether to copy sent emails into KMail's Sent folder.
lv: Kopēt nosūtītos e-pastus uz KMail 'Nosūtītās' mapi.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailCopyToKMail), group (General)
en: Whether after sending an email to store a copy in KMail's sent-mail folder. Only applies when sendmail is selected as the email client.
lv: Pēc e-pasta nosūtīšanas glabāt tā kopiju KMail 'Nosūtītās' mapē. Spēkā tikai tad, ja par e-pasta klientu ir izvēlēts 'sendmail'.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailFrom), group (General)
en: 'From' email address
lv: 'No' e-pasta adrese

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailBccAddress), group (General)
en: 'Bcc' email address
lv: 'Bcc' e-pasta adrese

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_CmdXTermCommand), group (General)
en: Terminal for command alarms
lv: Terminālis komandas atgādinājumiem

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_CmdXTermCommand), group (General)
en: Command line to execute command alarms in a terminal window, including special codes described in the KAlarm handbook.
lv: Komandrinda komandu atgādinājumu izpildīšanai termināla logā, tajā skaitā KAlarm rokasgrāmatā aprakstītie speciālie kodi.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_StartOfDay), group (General)
en: Start of day for date-only alarms
lv: Dienas sākums 'tikai datums' atgādinātājiem

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_StartOfDay), group (General)
en: The earliest time of day at which a date-only alarm will be triggered.
lv: Agrākais diennakts laiks, kādā tiks palaists 'tikai datums' atgādinātājs.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDayStart), group (General)
en: Start time of working day
lv: Darba dienas sākuma laiks

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDayStart), group (General)
en: The start time of the working day.
lv: Darba dienas sākuma laiks.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDayEnd), group (General)
en: End time of working day
lv: Darba dienas beigu laiks

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDayEnd), group (General)
en: The end time of the working day.
lv: Darba dienas beigu laiks.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDays), group (General)
en: Working days
lv: Darba dienas

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDays), group (General)
en: OR'ed bits indicating which days of the week are work days, 1 = Monday ... 64 = Sunday.
lv: OR-ēti biti, kas norāda, kuras nedēļas dienas ir darba dienas, 1 = Pirmdiena ... 64 = Svētdiena.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DisabledColour), group (General)
en: Disabled alarm color
lv: Atslēgto atgādinājumu krāsa

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DisabledColour), group (General)
en: Choose the text color in the alarm list for disabled alarms.
lv: Izvēlieties teksta krāsu atgādinājumu sarakstā atslēgtajiem atgādinājumiem.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ArchivedColour), group (General)
en: Archived alarm color
lv: Arhivēto atgādinājumu krāsa

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ArchivedColour), group (General)
en: Choose the text color in the alarm list for archived alarms.
lv: Izvēlieties teksta krāsu atgādinājumu sarakstā arhivētajiem atgādinājumiem.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ArchivedKeepDays), group (General)
en: Days to keep expired alarms
lv: Izpildīto atgādinājumu paturēšanas ilgums (dienās)

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KOrgEventDuration), group (General)
en: KOrganizer event duration
lv: KOrganizer notikuma ilgums

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KOrgEventDuration), group (General)
en: Enter the event duration in minutes, for alarms which are copied to KOrganizer.
lv: Ievadiet notikuma ilgumu minūtēs atgādinājumiem, kuri ir iekopēti KOrganizer.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (WakeFromSuspendAdvance), group (General)
en: Number of minutes before alarm to wake from suspend
lv: Ilgums minūtēs no pamošanās līdz atgādinājumam

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WakeFromSuspendAdvance), group (General)
en: Enter how many minutes before the alarm trigger time to wake the system from suspend. This can be used to ensure that the system is fully restored by the time the alarm triggers.
lv: Ievadiet, cik minūšu pirms atgādinājuma palaist sistēmas atmošanos no iemigšanas stāvokļa. To var izmantot, lai pārliecinātos, ka atgādinājuma palaišanas brīdī sistēmas darbība ir pilnībā atjaunota.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLateCancel), group (Defaults)
en: Cancel if late (minutes)
lv: Atcelt, ja nokavēts (minūtes)

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultLateCancel), group (Defaults)
en: Default value in the alarm edit dialog for late cancellation time (in minutes). 0 for no late cancellation, >0 how many minutes before cancelling.
lv: Noklusētā vērtība atgādinājuma rediģēšanas dialoglogā 'atcelt, ja nokavēts par' laika periodam (minūtēs). '0', ja neatcelt, >0 - nokavēto minūšu skaits pirms atcelšanas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultAutoClose), group (Defaults)
en: Auto-close window after late-cancellation time
lv: Automātiski aizvērt logu pēc 'atcelt, ja nokavēts par' laika perioda

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultAutoClose), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "auto close if late".
lv: Noklusētie iestatījumi atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā priekš 'Automātiski aizvērt, ja nokavēts'.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultConfirmAck), group (Defaults)
en: Confirm acknowledgement
lv: Apliecināt apstiprināšanu

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultConfirmAck), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "confirm alarm acknowledgement".
lv: Noklusētais iestatījums atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā priekš 'Apliecināt atgādinājuma apstiprināšanu'.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCopyToKOrganizer), group (Defaults)
en: Show in KOrganizer
lv: Rādīt iekš KOrganizer

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCopyToKOrganizer), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "show in KOrganizer".
lv: Noklusētais iestatījums atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā priekš 'Rādīt iekš KOrganizer'.

[ctx: @label Label for audio options]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Sound
lv: Skaņa

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Default sound type in the alarm edit dialog.
lv: Noklusētais skaņas tips atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Play File
lv: Atskaņot failu

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundFile), group (Defaults)
en: Sound file
lv: Skaņas fails

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultSoundFile), group (Defaults)
en: Default sound file path in the alarm edit dialog.
lv: Noklusētais skaņas faila ceļš atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundVolume), group (Defaults)
en: Sound volume
lv: Skaņas skaļums

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_DefaultSoundVolume), group (Defaults)
en: Default sound volume in the alarm edit dialog. -1 to deselect volume, or 0 - 100 %
lv: Noklusētais skaņas skaļums atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā. '-1', lai neatzīmētu skaļumu, vai '0' - 100%

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundRepeat), group (Defaults)
en: Repeat sound file
lv: Atkārtot skaņas failu

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultSoundRepeat), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for sound repetition.
lv: Noklusētais iestatījums atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā skaņas atkārtošanai.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdScript), group (Defaults)
en: Enter script
lv: Ievadīt skriptu

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdScript), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for command script entry.
lv: Noklusētais iestatījums atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā komandas skripta ierakstam.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Command output
lv: Komandas izvade

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for where to send command alarm output.
lv: Noklusētais iestatījums atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā komandas atgādinājuma izvades nosūtīšanai.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Discard Output
lv: Izmest izvadi

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Log To File
lv: Žurnalēt failā

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Execute in terminal window
lv: Izpildīt termināla logā

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogFile), group (Defaults)
en: Log file
lv: Žurnāla fails

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdLogFile), group (Defaults)
en: Default log file path for command alarms in the alarm edit dialog.
lv: Noklusētais žurnāla faila ceļš komandas atgādinājumiem atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultEmailBcc), group (Defaults)
en: Copy email to self
lv: Kopēt e-pastu uz sevi

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultEmailBcc), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for blind copying emails to self.
lv: Noklusētais iestatījums atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā e-pastu kopēšanai uz savu kontu.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: Recurrence period
lv: Atkārtošanās periods

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: The default setting for the recurrence rule in the alarm edit dialog.
lv: Noklusētais iestatījums atkārtošanās noteikumam atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: No recurrence
lv: Neatkārtojas

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: At login
lv: Piesakoties

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: Hourly/minutely
lv: Katru stundu/minūti

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: In non-leap years, repeat yearly February 29th alarms on:
lv: Īsajos gados 29. februāra atgādinājumus atkārtot:

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: February 28th
lv: 28. februārī

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: March 1st
lv: 1. martā

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: Do not repeat
lv: Neatkārtot

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Reminder units
lv: Papildu atgādinājuma vienības

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Default reminder time units in the alarm edit dialog.
lv: Noklusētās papildu atgādinājuma laika vienības atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Hours/Minutes
lv: Stundas/Minūtes

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultPreAction), group (Defaults)
en: Pre-alarm action
lv: Pirmsatgādinājuma darbība

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultPreAction), group (Defaults)
en: Default command to execute before displaying alarms.
lv: Noklusētā komanda, ko izpildīt pirms atgādinājumu rādīšanas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultExecPreActionOnDeferral), group (Defaults)
en: Execute pre-alarm action for deferred alarms
lv: Izpildīt pirmsatgādinājuma darbību atliktajiem atgādinājumiem

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultExecPreActionOnDeferral), group (Defaults)
en: Default setting for whether to execute the pre-alarm action before deferred alarms trigger.
lv: Noklusējums iestatījumam, vai izpildīt pirmsatgādinājuma darbību pirms atliktā atgādinājuma palaišanas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCancelOnPreActionError), group (Defaults)
en: Cancel alarm on pre-alarm action error
lv: Atcelt atgādinājumu, ja pirmsatgādinājuma darbībā rodas kļūda

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCancelOnPreActionError), group (Defaults)
en: Default setting for whether to cancel the alarm if the pre-alarm action command fails.
lv: Noklusētais iestatījums atgādinājuma atcelšanai, ja pirmsatgādinājuma darbības komandas izpilde neizdodas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDontShowPreActionError), group (Defaults)
en: Do not notify pre-alarm action errors
lv: Neziņot par pirmsatgādinājuma darbības kļūdām

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDontShowPreActionError), group (Defaults)
en: Default setting for whether to show no error status or error message if the pre-alarm action command fails.
lv: Noklusējums iestatījumam, vai nerādīt kļūdas statusu vai kļūdas ziņojumu, ja pirmsatgādinājuma darbības komanda neizdodas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultPostAction), group (Defaults)
en: Post-alarm action
lv: Pēcatgādinājuma darbība

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultPostAction), group (Defaults)
en: Default command to execute after alarm message windows are closed.
lv: Noklusētā komanda, ko izpildīt pēc atgādinājuma ziņojumu logu aizvēršanas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_QuitWarn), group (Notification Messages)
en: Warn before quitting
lv: Brīdināt pirms iziešanas

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_QuitWarn), group (Notification Messages)
en: Whether to suppress a warning prompt before quitting KAlarm.
lv: Nerādīt brīdinājuma uzvedni pirms iziešanas no KAlarm.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_ConfirmAlarmDeletion), group (Notification Messages)
en: Confirm alarm deletions
lv: Apstiprināt atgādinājumu dzēšanu

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_ConfirmAlarmDeletion), group (Notification Messages)
en: Check to be prompted for confirmation each time you delete an alarm.
lv: Atzīmējiet, lai tiktu pieprasīts apstiprinājums katra atgādinājuma dzēšanai.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailQueuedNotify), group (Notification Messages)
en: Notify when remote emails are queued
lv: Paziņot, kad tiek ierindoti attālinātie e-pasti

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailQueuedNotify), group (Notification Messages)
en: Display a notification message whenever an email alarm has queued an email for sending to a remote system. This could be useful if, for example, you have a dial-up connection, so that you can then ensure that the email is actually transmitted.
lv: Parādīt paziņojumu ikreiz, kad e-pasta atgādinājums ir ierindojis e-pastu sūtīšanai uz attālinātu sistēmu. Tas ir noderīgi, ja jums, piemēram, ir iezvanpieejas savienojums, jo varat pārliecināties, ka e-pasts patiesi ir pārsūtīts.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
lv: &Darbības

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: &Iestatījumi

[ctx: @title:window]
en: Defer Alarm
lv: Atlikt atgādinājumu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Defer the alarm until the specified time.
lv: Atlikt atgādinājumu līdz norādītajam laikam.

[ctx: @action:button]
en: Cancel Deferral
lv: Atcelt atlikšanu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Cancel the deferred alarm. This does not affect future recurrences.
lv: Atcelt atlikto atgādinājumu. Tas neietekmē atkārtošanās nākotnē.

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next sub-repetition (currently %1)
lv: Nevar atlikt pēc nākamās atgādinājuma apakšatkārtošanās (pašreiz %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next recurrence (currently %1)
lv: Nevar atlikt pēc nākamās atgādinājuma atkārtošanās (pašreiz %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next reminder (currently %1)
lv: Nevar atlikt pēc atgādinājuma nākamā papildu atgādinājuma (pašreiz %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer reminder past the main alarm time (%1)
lv: Nevar atlikt papildu atgādinājumu pēc galvenā atgādinājuma laika (%1)

[ctx: @info]
en: <para>Error loading calendar:</para><para><filename>%1</filename></para><para>Please fix or delete the file.</para>
lv: <para>Kļūda ielādējot kalendāru:</para><para><filename>%1</filename> </para><para>Lūdzu, salabojiet to, vai izdzēsiet failu.</para>

[ctx: @info]
en: Failed to save calendar to <filename>%1</filename>
lv: Neizdevās saglabāt kalendāru uz <filename>%1</filename>

[ctx: @title:tab]
en: Recurrence - [%1]
lv: Atkārtošanās - [%1]

[ctx: @option:check]
en: Show in KOrganizer
lv: Rādīt iekš KOrganizer

[ctx: @title:window]
en: Alarm Template [read-only]
lv: Atgādinājuma sagatave [tikai lasāma]

[ctx: @title:window]
en: Archived Alarm [read-only]
lv: Arhivētais atgādinājums [tikai lasāms]

[ctx: @title:window]
en: Alarm [read-only]
lv: Atgādinājums [tikai lasāms]

[ctx: @action:button]
en: Load Template...
lv: Ielādēt sagatavi...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Schedule the alarm at the specified time.
lv: Ieplānot atgādinājumu norādītajā laikā.

[ctx: @title:tab]
en: Alarm
lv: Atgādinājums

[ctx: @label:textbox]
en: Template name:
lv: Sagataves nosaukums:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name of the alarm template
lv: Ievadiet atgādinājuma sagataves nosaukumu

[ctx: @title:group]
en: Action
lv: Darbība

[ctx: @title:group]
en: Deferred Alarm
lv: Atliktais atgādinājums

[ctx: @label]
en: Deferred to:
lv: Atlikt līdz:

[ctx: @action:button]
en: Change...
lv: Mainīt...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Change the alarm's deferred time, or cancel the deferral
lv: Mainīt atgādinājuma atlikšanas laiku, vai atcelt atlikšanu

[ctx: @title:group]
en: Time
lv: Laiks

[ctx: @option:radio]
en: Default time
lv: Noklusētais laiks

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not specify a start time for alarms based on this template. The normal default start time will be used.
lv: Nenorādīt atgādinājumu sākuma laiku, balstoties uz šo sagatavi. Tiks lietots normālais noklusējuma sākuma laiks.

[ctx: @option:radio]
en: Time:
lv: Laiks:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify a start time for alarms based on this template.
lv: Norādīt atgādinājumu sākuma laiku, balstoties uz šo sagatavi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the start time for alarms based on this template.</para><para>%1</para>
lv: <para>Ievadīt atgādinājumu sākuma laiku, balstoties uz šo sagatavi.</para><para>%1</para>

[ctx: @option:radio]
en: Date only
lv: Tikai datums

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set the <interface>Any time</interface> option for alarms based on this template.
lv: Iestatiet <interface>Jebkurā laikā</interface> atgādinājumu opciju, balstoties uz šo sagatavi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set alarms based on this template to start after the specified time interval from when the alarm is created.
lv: Iestatīt atgādinājumus, lai tie, balstoties uz šo sagatavi, tiek palaisti pēc norādītā laika intervāla no to izveidošanas brīža.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to copy the alarm into KOrganizer's calendar
lv: Atzīmējiet, lai kopētu atgādinājumu KOrganizer kalendārā

[ctx: @info]
en: You must enter a name for the alarm template
lv: Jums jāievada atgādinājuma sagataves nosaukumu

[ctx: @info]
en: Template name is already in use
lv: Sagataves nosaukums jau ir aizņemts

[ctx: @info The parameter is a date value]
en: The start date does not match the alarm's recurrence pattern, so it will be adjusted to the date of the next recurrence (%1).
lv: Sākuma datums nesakrīt ar atgādinājuma atkārtošanās shēmu, tādēļ tas tiks iestatīts uz nākamo atkārtošanās datumu (%1).

[ctx: @info The parameter is a date/time value]
en: The start date/time does not match the alarm's recurrence pattern, so it will be adjusted to the date/time of the next recurrence (%1).
lv: Sākuma datums/laiks nesakrīt ar atgādinājuma atkārtošanās shēmu, tādēļ tas tiks iestatīts uz nākamo atkārtošanās datumu/laiku (%1).

[ctx: @info]
en: Recurrence has already expired
lv: Atkārtošanās termiņš jau ir beidzies

[ctx: @info]
en: The alarm will never occur during working hours
lv: Atgādinājums netiks palaists darba laikā

[ctx: @info]
en: Reminder period must be less than the recurrence interval, unless <interface>%1</interface> is checked.
lv: Papildu atgādinājuma periodam jābūt īsākam par atkārtošanās intervālu, ja vien nav atzīmēts <interface>%1</interface>.

[ctx: @info]
en: The duration of a repetition within the recurrence must be less than the recurrence interval minus any reminder period
lv: Atkārtošanās iekš atkārtošanās ilgumam jābūt mazākam nekā atkārtošanās intervāls mīnus jebkurš papildu atgādinājums

[ctx: @info]
en: For a repetition within the recurrence, its period must be in units of days or weeks for a date-only alarm
lv: Atkārtošanās iekš atkārtošanās periodam kā ilguma vienībām jābūt dienām vai nedēļām ('tikai datums' atgādinājumiem)

[ctx: @info]
en: You must select a calendar to save the alarm in
lv: Jums jāizvēlas kalendārs, kurā saglabāt atgādinājumu

[ctx: @action:button]
en: More Options >>
lv: Vairāk opciju >>

[ctx: @title:window]
en: Choose Log File
lv: Izvēlieties žurnāla failu

[ctx: @option:check]
en: Confirm acknowledgment
lv: Apliecināt apstiprināšanu

[ctx: @title:window]
en: New Display Alarm Template
lv: Jauna ekrāna atgādinājuma sagatave

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm Template
lv: Rediģēt ekrāna atgādinājuma sagatavi

[ctx: @title:window]
en: New Display Alarm
lv: Jauns ekrāna atgādinājums

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm
lv: Rediģēt ekrāna atgādinājumu

[ctx: @label:listbox]
en: Display type:
lv: Attēlošanas tips:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text message
lv: Teksta ziņojums

[ctx: @item:inlistbox]
en: File contents
lv: Faila saturs

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command output
lv: Komandas izvade

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Select what the alarm should display:<list><item><interface>%1</interface>: the alarm will display the text message you type in.</item><item><interface>%2</interface>: the alarm will display the contents of a text or image file.</item><item><interface>%3</interface>: the alarm will display the output from a command.</item></list></para>
lv: <para>Izvēlieties, ko atgādinājumā vajadzētu rādīt:<list><item><interface>%1</interface>: atgādinājumā rādīs jūsu ierakstīto teksta ziņojumu.</item><item><interface>%2</interface>: atgādinājumā rādīs teksta vai attēla faila saturu. </item><item><interface>%3</interface>: atgādinājumā rādīs komandas izvadi.</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the text of the alarm message. It may be multi-line.
lv: Ievadiet atgādinājuma ziņojuma tekstu. Tas var būt vairākās rindās.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a text or image file to display.
lv: Ievadiet nosaukumu vai URL rādāmajam teksta vai attēla failam.

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a file
lv: Izvēlieties failu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a text or image file to display.
lv: Izvēlieties rādāmo teksta vai attēla failu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to additionally display a reminder in advance of or after the main alarm time(s).
lv: Atzīmējiet, lai rādītu arī papildu atgādinātāju noteiktu laiku (s) pirms vai pēc galvenā atgādinājuma sākšanās.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter how long in advance of or after the main alarm to display a reminder alarm.</para><para>%1</para>
lv: <para>Ievadiet, cik ilgi pirms vai pēc galvenā atgādinājuma sākšanās parādīt papildu atgādinājumu.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select whether the reminder should be triggered before or after the main alarm
lv: Izvēlieties, vai papildu atgādinājumu palaist pirms vai pēc galvenā atgādinājuma

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to be prompted for confirmation when you acknowledge the alarm.
lv: Atzīmējiet, lai tiktu pieprasīts apliecinājums, kad atgādinājums tiek apstiprināts.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the alarm message now
lv: Rādīt atgādinājuma ziņojumu tūlīt

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the file now
lv: Rādīt failu tūlīt

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the command output now
lv: Rādīt komandas izvadi tūlīt

[ctx: @title:window]
en: Choose Text or Image File to Display
lv: Izvēlieties rādāmo teksta vai attēla failu

[ctx: @option:check]
en: Enter a script
lv: Ievadīt skriptu

[ctx: @option:radio]
en: Execute in terminal window
lv: Izpildīt termināla logā

[ctx: @option:check]
en: Execute in terminal window
lv: Izpildīt termināla logā

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm Template
lv: Jauna komandas atgādinājuma sagatave

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm Template
lv: Rediģēt komandas atgādinājuma sagatavi

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm
lv: Jauns komandas atgādinājums

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm
lv: Rediģēt komandas atgādinājumu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Execute the specified command now
lv: Izpildīt norādīto komandu tūlīt

[ctx: @option:check]
en: Do not notify errors
lv: Neziņot par kļūdām

[ctx: @title:group]
en: Command Output
lv: Komandas izvade

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to execute the command in a terminal window
lv: Atzīmējiet, lai izpildītu komandu termināla logā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or path of the log file.
lv: Ievadiet nosaukumu vai ceļu žurnāla failam.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a log file.
lv: Izvēlieties žurnāla failu.

[ctx: @option:radio]
en: Log to file
lv: Žurnalēt failā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to log the command output to a local file. The output will be appended to any existing contents of the file.
lv: Atzīmējiet, lai žurnalētu komandas izvadi vietējā failā. Izvade tiks pievienota esošajam faila saturam.

[ctx: @option:radio]
en: Discard
lv: Izmest

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to discard command output.
lv: Atzīmējiet, lai izmestu komandas izvadi.

[ctx: @info]
en: Log file must be the name or path of a local file, with write permission.
lv: Žurnāla failam jābūt vietēja faila nosaukumam vai ceļam, ar rakstīšanas atļauju.

[ctx: @info]
en: Command executed: <icode>%1</icode>
lv: Izpildīta komanda: <icode>%1</icode>

[ctx: @option:check]
en: Copy email to self
lv: Kopēt e-pastu uz sevi

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm Template
lv: Jauna e-pasta atgādinājuma sagatave

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm Template
lv: Rediģēt e-pasta atgādinājuma sagatavi

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm
lv: Jauns e-pasta atgādinājums

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm
lv: Rediģēt e-pasta atgādinājumu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Send the email to the specified addressees now
lv: Nosūtīt e-pastu uz norādītajām adresēm tūlīt

[ctx: @label:listbox 'From' email address]
en: From:
lv: No:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email identity, used to identify you as the sender when sending email alarms.
lv: Jūsu e-pasta identitāte, kas tiek izmantota, lai identificētu jūs kā nosūtītāju, kad tiek sūtīti e-pasta atgādinājumi.

[ctx: @label:textbox Email addressee]
en: To:
lv: Uz:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the addresses of the email recipients. Separate multiple addresses by commas or semicolons.
lv: Ievadiet e-pasta saņēmēju adreses. Atdaliet vairākas adreses ar komatiem vai semikoliem.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open address book
lv: Atvērt adrešu grāmatu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select email addresses from your address book.
lv: Izvēlieties e-pasta adreses no jūsu adrešu grāmatas.

[ctx: @label:textbox Email subject]
en: Subject:
lv: Temats:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email subject.
lv: Ievadiet e-pasta tematu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email message.
lv: Ievadiet e-pasta ziņojumu.

[ctx: @label:listbox]
en: Attachments:
lv: Pielikumi:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Files to send as attachments to the email.
lv: Faili, kurus sūtīt kā pielikumus uz e-pastu.

[ctx: @action:button]
en: Add...
lv: Pievienot...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add an attachment to the email.
lv: Pievienot pielikumu e-pastam.

[ctx: @action:button]
en: Remove
lv: Izņemt

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the highlighted attachment from the email.
lv: Izņemt no e-pasta izcelto pielikumu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the email will be blind copied to you.
lv: Ja atzīmēts, e-pasts tiks akli pārkopēts jums.

[ctx: @info]
en: Invalid email address: <email>%1</email>
lv: Nederīga e-pasta adrese: <email>%1</email>

[ctx: @info]
en: No email address specified
lv: Nav norādīta e-pasta adrese

[ctx: @info]
en: Invalid email attachment: <filename>%1</filename>
lv: Nederīgs e-pasta pielikums: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Do you really want to send the email now to the specified recipient(s)?
lv: Vai tiešām vēlaties nosūtīt e-pastu norādītajiem saņēmējiem tūlīt?

[ctx: @action:button]
en: Confirm Email
lv: Apstiprināt e-pastu

[ctx: @action:button]
en: Send
lv: Sūtīt

[ctx: @info]
en: Email sent to:<nl/>%1<nl/>Bcc: <email>%2</email>
lv: E-pasts nosūtīts uz:<nl/>%1<nl/>Bcc: <email>%2</email>

[ctx: @info]
en: Email sent to:<nl/>%1
lv: E-pasts nosūtīts uz:<nl/>%1

[ctx: @title:window]
en: Choose File to Attach
lv: Izvēlieties pievienojamo failu

[ctx: @title:window]
en: New Audio Alarm Template
lv: Jauna audio atgādinājuma sagatave

[ctx: @title:window]
en: Edit Audio Alarm Template
lv: Rediģēt audio atgādinājuma sagatavi

[ctx: @title:window]
en: New Audio Alarm
lv: Jauns audio atgādinājums

[ctx: @title:window]
en: Edit Audio Alarm
lv: Rediģēt audio atgādinājumu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to enter the contents of a script instead of a shell command line
lv: Atzīmējiet, lai ievadītu nevis čaulas komandrindu, bet skripta saturu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a shell command to execute.
lv: Ievadiet izpildāmo čaulas komandu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the contents of a script to execute
lv: Ievadiet izpildāmā skripta saturu.

[ctx: @info]
en: Please enter a command or script to execute
lv: Lūdzu, ievadiet izpildāmo komandu vai skriptu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of scheduled alarms
lv: Ieplānoto atgādinājumu saraksts

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, alarmTypeGroupBox)
en: Alarm Type
lv: Atgādinājuma tips

[ctx: @option:check Alarm type]
en: Active
lv: Aktīvs

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include active alarms in the search.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu aktīvos atgādinājumus.

[ctx: @option:check Alarm type]
en: Archived
lv: Arhivētie

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include archived alarms in the search. This option is only available if archived alarms are currently being displayed.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu arhivētos atgādinājumus. Šī opcija ir pieejama tikai tad, ja arhivētie atgādinājumi pašreiz tiek rādīti.

[ctx: @option:check Alarm action = text display]
en: Text
lv: Teksts

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include text message alarms in the search.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu teksta ziņojumu atgādinājumus.

[ctx: @option:check Alarm action = file display]
en: File
lv: Fails

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include file alarms in the search.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu failu atgādinājumus.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Command
lv: Komanda

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include command alarms in the search.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu komandu atgādinājumus.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Email
lv: E-pasts

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include email alarms in the search.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu e-pasta atgādinājumus.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include audio alarms in the search.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu audio atgādinājumus.

[ctx: @info]
en: No alarm types are selected to search
lv: Meklēšanai nav izvēlēts neviens atgādinājuma tips

[ctx: @info]
en: <para>End of alarm list reached.</para><para>Continue from the beginning?</para>
lv: <para>Sasniegtas atgādinājumu saraksta beigas.</para><para>Turpināt no sākuma?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Beginning of alarm list reached.</para><para>Continue from the end?</para>
lv: <para>Sasniegts atgādinājumu saraksta sākums.</para><para>Turpināt no beigām?</para>

[ctx: @label:listbox]
en: Foreground color:
lv: Priekšplāna krāsa:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the alarm message foreground color
lv: Izvēlieties atgādinājuma ziņojuma priekšplāna krāsu

[ctx: @label:listbox]
en: Background color:
lv: Fona krāsa:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the alarm message background color
lv: Izvēlieties atgādinājuma ziņojuma fona krāsu

[ctx: @option:check]
en: Use default font
lv: Izmantot noklusēto fontu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use the default font current at the time the alarm is displayed.
lv: Atzīmējiet, lai atgādinājuma parādīšanas brīdī lietotu noklusēto fontu.

en: Requested font
lv: Prasītais fonts

[ctx: @action:button]
en: Font && Color...
lv: Fonts un krāsa...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the font, and foreground and background color, for the alarm message.
lv: Izvēlieties fontu, kā arī priekšplāna un fona krāsu atgādinājumu ziņojumiem.

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Font & Color
lv: Izvēlieties atgādinājuma fonta krāsu

[ctx: @action]
en: Stop Play
lv: Apstādināt atskaņošanu

[ctx: @action]
en: Enable &Alarms
lv: Ieslēgt &atgādinājumus

[ctx: @action]
en: Spread Windows
lv: Izkliedēt logus

[ctx: @title:window]
en: Choose Export Calendar
lv: Izvēlieties eksporta kalendāru

[ctx: @info]
en: Error loading calendar to append to:<nl/><filename>%1</filename>
lv: Kļūda ielādējot kalendāru pievienošanai pie:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Failed to save new calendar to:<nl/><filename>%1</filename>
lv: Neizdevās saglabāt jauno kalendāru uz:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Cannot upload new calendar to:<nl/><filename>%1</filename>
lv: Neizdevās augšupielādēt jauno kalendāru uz:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Unable to show alarms in KOrganizer
lv: Neizdevās parādīt atgādinājumus iekš KOrganizer

[ctx: @info]
en: Unable to show alarm in KOrganizer
lv: Neizdevās parādīt atgādinājumu iekš KOrganizer

[ctx: @info]
en: Unable to update alarm in KOrganizer
lv: Neizdevās atjaunināt atgādinājumu iekš KOrganizer

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarms from KOrganizer
lv: Neizdevās dzēst atgādinājumus no KOrganizer

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarm from KOrganizer
lv: Neizdevās dzēst atgādinājumu no KOrganizer

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(KOrganizer not fully started)</para>
lv: <para>%1</para><para>(KOrganizer nav pilnībā palaists)</para>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(Error communicating with KOrganizer)</para>
lv: <para>%1</para><para>(Kļūda sazinoties ar KOrganizer)</para>

[ctx: info]
en: The scheduled Wake from Suspend has been cancelled.
lv: Ieplānotā pamošanās no iemigšanas tika atcelta.

[ctx: @info]
en: Error obtaining authorization (%1)
lv: Kļūda saņemot autorizāciju (%1)

[ctx: @info]
en: You must enable a template calendar to save the template in
lv: Jums jāaktivizē sagatavju kalendārs, kurā sagatavi saglabāt

[ctx: @info Please set the 'From' email address...]
en: <para>%1</para><para>Please set it in the Configuration dialog.</para>
lv: <para>%1</para><para>Lūdzu, iestatiet to konfigurācijas dialoglogā.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Alarms are currently disabled.</para><para>Do you want to enable alarms now?</para>
lv: <para>Atgādinājumi pašreiz ir atslēgti.</para><para>Vai vēlieties tos ieslēgt?</para>

[ctx: @action:button]
en: Enable
lv: Ieslēgt

[ctx: @action:button]
en: Keep Disabled
lv: Atstāt atslēgtus

[ctx: @info]
en: Error saving alarms
lv: Kļūda saglabājot atgādinājumus

[ctx: @info]
en: Error saving alarm
lv: Kļūda saglabājot atgādinājumu

[ctx: @info]
en: Error deleting alarms
lv: Kļūda dzēšot atgādinājumus

[ctx: @info]
en: Error deleting alarm
lv: Kļūda dzēšot atgādinājumu

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarms
lv: Kļūda saglabājot atkārtoti aktivizētus atgādinājumus

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarm
lv: Kļūda saglabājot atkārtoti aktivizētu atgādinājumu

[ctx: @info]
en: Error saving alarm templates
lv: Kļūda saglabājot atgādinājumu sagataves

[ctx: @info]
en: Error saving alarm template
lv: Kļūda saglabājot atgādinājuma sagatavi

[ctx: @info]
en: Quitting will disable alarms (once any alarm message windows are closed).
lv: Aizvēršana izslēgs atgādinājumus (tiklīdz jebkuri trauksmju ziņojumu logi tiks aizvērti).

[ctx: @info]
en: Quitting will cancel the scheduled Wake from Suspend.
lv: Iziešana atcels ieplānoto atmošanos no iemigšanas.

[ctx: @info]
en: Do you want to start KAlarm at login?<nl/>(Note that alarms will be disabled if KAlarm is not started.)
lv: Vai vēlaties palaist KAlarm piesakoties?<nl/>(Ievērojiet, ka, ja KAlarm nav palaists, atgādinājumi tiek atslēgti.)

[ctx: @info]
en: Error creating temporary script file
lv: Kļūda izveidojot pagaidu skripta failu

[ctx: @info]
en: Pre-alarm action:
lv: Pirmsatgādinājuma darbība:

[ctx: @info]
en: Post-alarm action:
lv: Pēcatgādinājuma darbība:

[ctx: @info Email addressee]
en: To:
lv: Uz:

[ctx: @info Email subject]
en: Subject:
lv: Temats:

[ctx: @info]
en: Reminder
lv: Papildu atgādinājums

[ctx: @info]
en: Invalid 'From' email address.<nl/>Email identity <resource>%1</resource> not found
lv: Nederīga 'No' e-pasta adrese.<nl/>E-pasta identitāte <resource>%1</resource> nav atrasta

[ctx: @info]
en: Invalid 'From' email address.<nl/>Email identity <resource>%1</resource> has no email address
lv: Nederīga 'No' e-pasta adrese.<nl/>E-pasta identitātei <resource>%1</resource> nav e-pasta adreses

[ctx: @info]
en: <para>No 'From' email address is configured (no default email identity found)</para><para>Please set it in <application>KMail</application> or in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
lv: <para>Nav nevienas konfigurētas 'No' e-pasta adreses (nav atrasta noklusētā e-pasta identitāte)</para><para>Lūdzu, iestatiet to <application>KMail</application> vai <application>KAlarm</application> konfigurācijas dialoglogā.</para>

[ctx: @info]
en: <para>No 'From' email address is configured.</para><para>Please set it in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
lv: <para>Nav nevienas konfigurētas 'No' e-pasta adreses.</para><para>Lūdzu, iestatiet to <application>KAlarm</application> konfigurācijas dialoglogā.</para>

[ctx: @info]
en: Error attaching file: <filename>%1</filename>
lv: Kļūda pievienojot failu: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Attachment not found: <filename>%1</filename>
lv: Pielikums nav atrasts: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: An email has been queued to be sent
lv: E-pasts tika ierindots nosūtīšanai

[ctx: @info]
en: Failed to send email
lv: Neizdevās nosūtīt e-pastu

[ctx: @info]
en: Error sending email
lv: Kļūda sūtot e-pastu

[ctx: @option:check]
en: Cancel if late
lv: Atcelt, ja nokavēts

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after this time
lv: Automātiski aizvērt logu pēc šī laika perioda

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after late-cancellation time
lv: Automātiski aizvērt logu pēc 'atcelt, ja nokavēts par' laika perioda

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If checked, the alarm will be canceled if it cannot be triggered within the specified period after its scheduled time. Possible reasons for not triggering include your being logged off, X not running, or <application>KAlarm</application> not running.</para><para>If unchecked, the alarm will be triggered at the first opportunity after its scheduled time, regardless of how late it is.</para>
lv: <para>Ja atzīmēts, atgādinājums tiks atcelts, ja to nevarēs palaist norādītajā periodā pēc tā ieplānotā laika. Iespējamie nepalaišanas iemesli var būt: jūs neesat pieteicies, nav palaista X sistēma vai <application>KAlarm</application>.</para><para>Ja nav atzīmēts, atgādinājums tiks palaists pie pirmās izdevības pēc tā ieplānotā laika, neņemot vērā, cik vēlu tas ir.</para>

[ctx: @option:check Cancel if late by 10 minutes]
en: Cancel if late by
lv: Atcelt, ja nokavēts par

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how late will cause the alarm to be canceled
lv: Ievadiet, pēc cik liela kavējuma atgādinājums tiks atcelts

[ctx: @info:whatsthis]
en: Automatically close the alarm window after the expiry of the late-cancellation period
lv: Automātiski aizvērt atgādinājuma logu pēc 'atcelt, ja nokavēts par' laika perioda aizritēšanas

[ctx: @info]
en: Please select a file to display
lv: Lūdzu, izvēlieties rādāmo failu

[ctx: @info]
en: Please select a file to play
lv: Lūdzu, izvēlieties atskaņojamo failu

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a folder
lv: <filename>%1</filename> ir mape

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> not found
lv: <filename>%1</filename> nav atrasts

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is not readable
lv: <filename>%1</filename> nav lasāms

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> appears not to be a text or image file
lv: <filename>%1</filename> nav teksta vai attēla fails

[ctx: @option:check]
en: Append to existing file
lv: Pievienot esošajam failam

[ctx: @info]
en: Failed to execute command (shell access not authorized)
lv: Neizdevās izpildīt komandu (piekļuve čaulai nav atļauta)

[ctx: @info]
en: Failed to execute command
lv: Neizdevās izpildīt komandu

[ctx: @info]
en: Command execution error
lv: Komandas izpildes kļūda

[ctx: @info]
en: Command exit code: %1
lv: Komandas izejas kods: %1

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: minutes
lv: minūtes

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: hours/minutes
lv: stundas/minūtes

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: days
lv: dienas

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: weeks
lv: nedēļas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press the Shift key while clicking the spin buttons to adjust the time by a larger step (6 hours / 5 minutes).
lv: Nospiediet 'Shift' taustiņu peles rullīša ritināšanas laikā, lai koriģētu laiku lielākiem soļiem (6 stundas / 5 minūtes).

[ctx: @info]
en: Failure to create menus (perhaps <filename>%1</filename> missing or corrupted)
lv: Kļūda izveidojot izvēlnes (iespējams, <filename>%1</filename> nav atrasts vai arī ir bojāts)

[ctx: @action]
en: &Templates...
lv: Sa&gataves...

[ctx: @action]
en: &New
lv: Jau&ns

[ctx: @action]
en: Create Tem&plate...
lv: I&zveidot sagatavi...

[ctx: @action]
en: &Copy...
lv: &Kopēt...

[ctx: @action]
en: &Edit...
lv: &Rediģēt...

[ctx: @action]
en: &Delete
lv: &Dzēst

[ctx: @action]
en: Delete Without Confirmation
lv: Dzēst bez apstiprināšanas

[ctx: @action]
en: Reac&tivate
lv: A&tkārtoti aktivizēt

[ctx: @action]
en: Wake From Suspend...
lv: Pamodināt no iemigšanas...

[ctx: @action]
en: Show Archi&ved Alarms
lv: Rādīt arhi&vētos atgādinājumus

[ctx: @action]
en: Show in System &Tray
lv: Rādī&t sistēmas ikonu joslā

[ctx: @action]
en: Show &Calendars
lv: &Rādīt kalendārus

[ctx: @action]
en: Import &Alarms...
lv: Importēt &atgādinājumus...

[ctx: @action]
en: E&xport Selected Alarms...
lv: E&ksportēt iezīmētos atgādinājumus...

[ctx: @action]
en: E&xport...
lv: &Eksportēt...

[ctx: @action]
en: &Refresh Alarms
lv: A&tsvaidzināt atgādinājumus

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the selected alarm? | Do you really want to delete the %1 selected alarms?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 izvēlēto atgādinājumu?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 izvēlētos atgādinājumus?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 izvēlētos atgādinājumus?

[ctx: @title:window]
en: Delete Alarm | Delete Alarms
lv[0]: Dzēst atgādinājumu
lv[1]: Dzēst atgādinājumus
lv[2]: Dzēst atgādinājumus

[ctx: @action:button]
en: &Delete
lv: &Dzēst

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Archived Alarms
lv: Slēpt arhivētos atgādinājumus

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Archived Alarms
lv: Rādīt arhivētos atgādinājumus

[ctx: @info]
en: Import birthdays
lv: Importēt dzimšanas dienas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Display Alarm
lv: Ekrāna atgādinājums

[ctx: @item:inlistbox]
en: Email Alarm
lv: E-pasta atgādinājums

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command Alarm
lv: Komandas atgādinājums

[ctx: @title:window]
en: Alarm Type
lv: Atgādinājuma tips

[ctx: @info]
en: Choose alarm type to create:
lv: Izvēlieties izveidojamo atgādinājuma tipu:

[ctx: @action]
en: Ena&ble
lv: Ies&lēgt

[ctx: @action]
en: Disa&ble
lv: Ats&lēgt

[ctx: @info]
en: <para>Cannot defer alarm:</para><para>Alarm not found.</para>
lv: <para>Nevar atlikt atgādinājumu:</para><para>Atgādinājums nav atrasts.</para>

[ctx: @title:window]
en: Reminder
lv: Papildu atgādinājums

[ctx: @title:window]
en: Message
lv: Ziņojums

[ctx: @info]
en: File is a folder
lv: Fails ir mape

[ctx: @info]
en: Failed to open file
lv: Neizdevās atvērt failu

[ctx: @info]
en: File not found
lv: Fails nav atrasts

[ctx: @title:window]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: @info]
en: Today
lv: Šodien

[ctx: @info]
en: Tomorrow | in %1 days' time
lv[0]: pēc %1 dienas
lv[1]: pēc %1 dienām
lv[2]: pēc %1 dienām

[ctx: @info]
en: in 1 week's time | in %1 weeks' time
lv[0]: pēc %1 nedēļas
lv[1]: pēc %1 nedēļām
lv[2]: pēc %1 nedēļām

[ctx: @info]
en: in 1 minute's time | in %1 minutes' time
lv[0]: pēc %1 minūtes
lv[1]: pēc %1 minūtēm
lv[2]: pēc %1 minūtēm

[ctx: @info]
en: in 1 hour's time | in %1 hours' time
lv[0]: pēc %1 stundas
lv[1]: pēc %1 stundām
lv[2]: pēc %1 stundām

[ctx: @item:intext inserted into 'in ... %1 minute's time' below]
en: 1 hour | %1 hours
lv[0]: %1 stunda
lv[1]: %1 stundas
lv[2]: %1 stundu

[ctx: @info '%2' is the previous message '1 hour'/'%1 hours']
en: in %2 1 minute's time | in %2 %1 minutes' time
lv[0]: pēc %2 un %1 minūtes
lv[1]: pēc %2 un %1 minūtēm
lv[2]: pēc %2 un %1 minūtēm

[ctx: @info]
en: Unable to speak message
lv: Neizdevās izrunāt ziņojumu

[ctx: @info]
en: Cannot open audio file: <filename>%1</filename>
lv: Nevar atvērt audio failu: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: <para>Error playing audio file: <filename>%1</filename></para><para>%2</para>
lv: <para>Kļūda atskaņojot audio failu: <filename>%1</filename></para><para>%2</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: The scheduled date/time for the message (as opposed to the actual time of display).
lv: Ieplānotais datums/laiks ziņojumam (nevis īstais parādīšanas laiks).

[ctx: @info:whatsthis]
en: The file whose contents are displayed below
lv: Fails, kura saturs ir parādīts zemāk

[ctx: @info:whatsthis]
en: The contents of the file to be displayed
lv: Rādāmā faila saturs

[ctx: @info:whatsthis]
en: The alarm message
lv: Atgādinājuma ziņojums

[ctx: @info:whatsthis]
en: The output of the alarm's command
lv: Atgādinājuma komandas izvade

[ctx: @info:whatsthis]
en: The email to send
lv: Sūtāmais e-pasts

[ctx: @option:check]
en: Do not display this error message again for this alarm
lv: Vairs nerādīt šo kļūdu ziņojumu šim atgādinājumam

[ctx: @info:whatsthis]
en: Acknowledge the alarm
lv: Apstiprināt atgādinājumu

[ctx: @action:button]
en: &Edit...
lv: R&ediģēt...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the alarm.
lv: Rediģēt atgādinājumu.

[ctx: @action:button]
en: &Defer...
lv: &Atlikt...

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Defer the alarm until later.</para><para>You will be prompted to specify when the alarm should be redisplayed.</para>
lv: <para>Atlikt atgādinājumu uz vēlāku laiku.</para><para>Jums tiks pieprasīts norādīt, kad atgādinājumu parādīt vēlreiz.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop sound
lv: Apturēt

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stop playing the sound
lv: Apturēt skaņas atskaņošanu

[ctx: @info:tooltip Locate this email in KMail]
en: Locate in <application>KMail</application>
lv: Atrast iekš <application>KMail</application>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Locate and highlight this email in <application>KMail</application>
lv: Atrast un izcelt šo e-pastu iekš <application>KMail</application>

[ctx: @info:tooltip]
en: Activate <application>KAlarm</application>
lv: Aktivizēt  <application>KAlarm</application>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Activate <application>KAlarm</application>
lv: Aktivizēt  <application>KAlarm</application>

[ctx: @info]
en: Do you really want to acknowledge this alarm?
lv: Vai tiešām vēlaties apstiprināt šo atgādinājumu?

[ctx: @action:button]
en: Acknowledge Alarm
lv: Apstiprināt atgādinājumu

[ctx: @action:button]
en: Acknowledge
lv: Apstiprināt

[ctx: @info]
en: Unable to locate this email in <application>KMail</application>
lv: Neizdevās atrast šo e-pastu iekš <application>KMail</application>

[ctx: @item:inmenu]
en: &Display Alarm Template
lv: Ek&rāna atgādinājuma sagatave

[ctx: @action]
en: New Display Alarm
lv: Jauns ekrāna atgādinājums

[ctx: @item:inmenu]
en: &Command Alarm Template
lv: &Komandas atgādinājuma sagatave

[ctx: @action]
en: New Command Alarm
lv: Jauns komandas atgādinājums

[ctx: @item:inmenu]
en: &Email Alarm Template
lv: &E-pasta atgādinājuma sagatave

[ctx: @action]
en: New Email Alarm
lv: Jauns e-pasta atgādinājums

[ctx: @item:inmenu]
en: &Audio Alarm Template
lv: &Audio atgādinājuma sagatave

[ctx: @action]
en: New Audio Alarm
lv: Jauns audio atgādinājums

[ctx: @action]
en: New Alarm From &Template
lv: Jauns a&tgādinājums no sagataves

[ctx: @title:window]
en: Configure
lv: Konfigurēt

[ctx: @title:tab General preferences]
en: General
lv: Vispārīgi

[ctx: @title General preferences]
en: General
lv: Vispārīgi

[ctx: @title:tab]
en: Time & Date
lv: Laiks un datums

[ctx: @title]
en: Time and Date
lv: Laiks un datums

[ctx: @title:tab]
en: Storage
lv: Glabāšana

[ctx: @title]
en: Alarm Storage
lv: Atgādinājumu glabāšana

[ctx: @title:tab Email preferences]
en: Email
lv: E-pasts

[ctx: @title]
en: Email Alarm Settings
lv: E-pasta atgādinājuma iestatījumi

[ctx: @title]
en: Default Alarm Edit Settings
lv: Noklusētie atgādinājumu rediģēšanas iestatījumi

[ctx: @title:tab]
en: View
lv: Skats

[ctx: @title]
en: View Settings
lv: Skata iestatījumi

[ctx: @info]
en: Reset all tabs to their default values, or only reset the current tab?
lv: Atstatīt uz noklusētajām vērtībām visas cilnes, vai tikai pašreizējo?

[ctx: @action:button Reset ALL tabs]
en: &All
lv: Vis&as

[ctx: @action:button Reset the CURRENT tab]
en: C&urrent
lv: Paš&reizējo

[ctx: @title:group]
en: Run Mode
lv: Palaišanas režīms

[ctx: @option:check]
en: Start at login
lv: Palaist piesakoties

[ctx: @option:check]
en: Warn before quitting
lv: Brīdināt pirms iziešanas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to display a warning prompt before quitting <application>KAlarm</application>.
lv: Atzīmējiet, lai parādītu brīdinājuma uzvedni pirms iziešanas no <application>KAlarm</application>.

[ctx: @option:check]
en: Confirm alarm deletions
lv: Apstiprināt atgādinājumu dzēšanu

[ctx: @label:spinbox]
en: Default defer time interval:
lv: Noklusētais atliktā laika intervāls:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the default time interval (hours & minutes) to defer alarms, used by the Defer Alarm dialog.
lv: Ievadiet noklusēto laika intervālu (stundas un minūtes) atgādinājumu atlikšanai, ko izmanto 'Atlikt atgādinājumu' dialogs.

[ctx: @title:group]
en: Terminal for Command Alarms
lv: Terminālis komandas atgādinājumiem

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose which application to use when a command alarm is executed in a terminal window
lv: Izvēlieties, kuru programmu izmantot, kad komandas atgādinājums tiek izpildīts termināla logā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to execute command alarms in a terminal window by <icode>%1</icode>
lv: Atzīmējiet, lai izpildītu komandas atgādinājumus termināla logā ar <icode>%1</icode>

[ctx: @option:radio Other terminal window command]
en: Other:
lv: Cits:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the full command line needed to execute a command in your chosen terminal window. By default the alarm's command string will be appended to what you enter here. See the <application>KAlarm</application> Handbook for details of special codes to tailor the command line.
lv: Ievadiet pilnu komandrindu, kas vajadzīga komandas izpildei jūsu izvēlētā termināla logā. Pēc noklusējuma, atgādinājuma komandas virkne tiks pievienota tam, ko ievadīsiet šeit. Skatiet <application>KAlarm</application> rokasgrāmatu, lai uzzinātu detaļas par speciālajiem kodiem komandrindas pielāgošanai.

[ctx: @info]
en: Command to invoke terminal window not found: <command>%1</command>
lv: Komanda termināla loga izsaukšanai nav atrasta: <command>%1</command>

[ctx: @info]
en: You should not uncheck this option unless you intend to discontinue use of <application>KAlarm</application>
lv: Jums nevajadzētu noņemt šo atzīmi, ja nedomājat pārtraukt <application>KAlarm</application> lietošanu

[ctx: @label:listbox]
en: Holiday region:
lv: Brīvdienu reģions:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select which holiday region to use
lv: Izvēlieties, kuru brīvdienu reģionu izmantot

[ctx: No holiday region]
en: None
lv: Nav

[ctx: @label:spinbox]
en: Start of day for date-only alarms:
lv: Dienas sākums 'tikai datums' atgādinātājiem:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>The earliest time of day at which a date-only alarm will be triggered.</para><para>%1</para>
lv: <para>Agrākais diennakts laiks, kādā tiks palaists 'tikai datums' atgādinātājs. </para><para>%1</para>

[ctx: @title:group]
en: Working Hours
lv: Darba laiks

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check the days in the week which are work days
lv: Atzīmējiet tās nedēļas dienas, kuras ir darba dienas

[ctx: @label:spinbox]
en: Daily start time:
lv: Dienas sākuma laiks:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the start time of the working day.</para><para>%1</para>
lv: <para>Ievadiet darba dienas sākuma laiku.</para><para>%1</para>

[ctx: @label:spinbox]
en: Daily end time:
lv: Dienas beigu laiks:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the end time of the working day.</para><para>%1</para>
lv: <para>Ievadiet darba dienas beigu laiku.</para><para>%1</para>

[ctx: @label:spinbox]
en: KOrganizer event duration:
lv: KOrganizer notikuma ilgums:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the event duration in hours and minutes, for alarms which are copied to KOrganizer.</para><para>%1</para>
lv: <para>Ievadiet notikuma ilgumu stundās un minūtēs atgādinājumiem, kuri ir iekopēti KOrganizer.</para><para>%1</para>

[ctx: @title:group]
en: New Alarms && Templates
lv: Jauni atgādinājumi un sagataves

[ctx: @option:radio]
en: Store in default calendar
lv: Glabāt noklusētajā kalendārā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add all new alarms and alarm templates to the default calendars, without prompting.
lv: Bez jautāšanas pievienot visus jaunos atgādinājumus un atgādinājumu sagataves noklusētajiem kalendāriem.

[ctx: @option:radio]
en: Prompt for which calendar to store in
lv: Jautāt, kurā kalendārā glabāt

[ctx: @title:group]
en: Archived Alarms
lv: Arhivētie atgādinājumi

[ctx: @option:check]
en: Keep alarms after expiry
lv: Paturēt atgādinājumus pēc to termiņa beigšanās

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to archive alarms after expiry or deletion (except deleted alarms which were never triggered).
lv: Atzīmējiet, lai arhivētu atgādinājumus pēc termiņa beigšanās vai dzēšanas (izņemot dzēstos atgādinājumus, kuri vispār netika palaisti).

[ctx: @option:check]
en: Discard archived alarms after:
lv: Izmest arhivētos atgādinājumus pēc:

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: days
lv: dienām

[ctx: @info:whatsthis]
en: Uncheck to store archived alarms indefinitely. Check to enter how long archived alarms should be stored.
lv: Noņemiet atzīmi, lai glabātu arhivētos atgādinājumus bezgalīgi. Atzīmējiet, lai ievadītu, cik ilgi arhivētos atgādinājumus būtu jāglabā.

[ctx: @action:button]
en: Clear Archived Alarms
lv: Notīrīt arhivētos atgādinājumus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete all existing archived alarms.
lv: Dzēst visus esošos arhivētos atgādinājumus.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete all existing archived alarms (from the default archived alarm calendar only).
lv: Dzēst visus esošos arhivētos atgādinājumus (tikai no noklusētā arhivēto atgādinājumu kalendāra).

[ctx: @info]
en: <para>A default calendar is required in order to archive alarms, but none is currently enabled.</para><para>If you wish to keep expired alarms, please first use the calendars view to select a default archived alarms calendar.</para>
lv: <para>Lai arhivētu atgādinājumus, ir nepieciešams noklusētais kalendārs, bet pašreiz neviens tāds nav ieslēgts.</para><para>Ja vēlaties paturēt atgādinājumus pēc to izpildes, vispirms lietojiet kalendāru skatu, lai izvēlētos noklusēto arhivēto atgādinājumu kalendāru.</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete all archived alarms?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst visus arhivētos atgādinājumus?

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete all alarms in the default archived alarm calendar?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst visus atgādinājumus noklusētajā arhivēto atgādinājumu kalendārā?

[ctx: @label]
en: Email client:
lv: E-pasta klients:

[ctx: @option:check]
en: Copy sent emails into <application>KMail</application>'s <resource>%1</resource> folder
lv: Kopēt nosūtītos e-pastus <application>KMail</application> <resource>%1</resource> mapē

[ctx: @info:whatsthis]
en: After sending an email, store a copy in <application>KMail</application>'s <resource>%1</resource> folder
lv: Pēc e-pasta nosūtīšanas glabāt kopiju <application>KMail</application> <resource>%1</resource> mapē

[ctx: @option:check]
en: Notify when remote emails are queued
lv: Paziņot, kad tiek ierindoti attālinātie e-pasti

[ctx: @title:group]
en: Your Email Address
lv: Jūsu e-pasta adrese

[ctx: @label 'From' email address]
en: From:
lv: No:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email address, used to identify you as the sender when sending email alarms.
lv: Jūsu e-pasta adrese, kas tiek izmantota, lai identificētu jūs kā nosūtītāju, kad tiek sūtīti e-pasta atgādinājumi.

[ctx: @option:radio]
en: Use <application>KMail</application> identities
lv: Lietot <application>KMail</application> identitātes

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use <application>KMail</application>'s email identities to identify you as the sender when sending email alarms. For existing email alarms, <application>KMail</application>'s default identity will be used. For new email alarms, you will be able to pick which of <application>KMail</application>'s identities to use.
lv: Atzīmējiet, lai lietotu <application>KMail</application> e-pasta identitātes, lai identificētu jūs kā nosūtītāju, kad tiek sūtīti e-pasta atgādinājumi. Esošajiem e-pasta atgādinājumiem tiks izmantota <application>KMail</application> noklusētā identitāte. Jaunajiem e-pasta atgādinājumiem jūs varēsiet izvēlēties, kuru no <application>KMail</application> identitātēm lietot.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email address, used for blind copying email alarms to yourself. If you want blind copies to be sent to your account on the computer which <application>KAlarm</application> runs on, you can simply enter your user login name.
lv: Jūsu e-pasta adrese, kas tiks izmantota, lai kopētu e-pasta atgādinājumus sev. Ja vēlaties, lai kopijas tiktu sūtītas uz jūsu kontu, kas atrodas datorā, kurā palaists <application>KAlarm</application>, varat vienkārši ievadīt savu pieteikšanās lietotājvārdu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default setting for <interface>%1</interface> in the alarm edit dialog.
lv: Noklusētie <interface>%1</interface> iestatījumi atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā.

[ctx: @title:tab]
en: General
lv: Vispārīgi

[ctx: @title:tab]
en: Font && Color
lv: Fonti un krāsas

[ctx: @label:listbox]
en: Recurrence:
lv: Atkārtošanās:

[ctx: @option:radio]
en: February 2&8th
lv: 2&8. februārī

[ctx: @option:radio]
en: March &1st
lv: &1. martā

[ctx: @option:radio]
en: Do not repeat
lv: Neatkārtot

[ctx: @title:group]
en: Display Alarms
lv: Rādīt atgādinājumus

[ctx: @label:listbox]
en: Reminder units:
lv: Papildu atgādinājuma vienības:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Minutes
lv: Minūtes

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hours/Minutes
lv: Stundas/Minūtes

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default units for the reminder in the alarm edit dialog, for alarms due soon.
lv: Noklusētās vienības papildu atgādinājumam rediģēšanas dialoglogā, drīz sagaidāmajiem atgādinājumiem.

[ctx: @title:group Audio options group]
en: Sound
lv: Skaņa

[ctx: @option:check]
en: Repeat sound file
lv: Atkārtot skaņas failu

[ctx: @info:whatsthis sound file 'Repeat' checkbox]
en: The default setting for sound file <interface>%1</interface> in the alarm edit dialog.
lv: Noklusētais iestatījums skaņas failam <interface>%1</interface> atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā.

[ctx: @label:textbox]
en: Sound file:
lv: Skaņas fails:

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a sound file
lv: Izvēlieties skaņas failu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the default sound file to use in the alarm edit dialog.
lv: Ievadiet noklusēto skaņas failu, ko izmantot atgādinājumu rediģēšanas dialoglogā.

[ctx: @title:group]
en: Command Alarms
lv: Komandas atgādinājumi

[ctx: @title:group]
en: Email Alarms
lv: E-pasta atgādinājumi

[ctx: @title:group]
en: Message Font && Color
lv: Ziņojuma fonts un krāsa

[ctx: @info]
en: You must enter a sound file when <interface>%1</interface> is selected as the default sound type
lv: Jums jāievada skaņas fails, kad <interface>%1</interface> ir izvēlēts kā noklusētais skaņas tips

[ctx: @title:tab]
en: Alarm Windows
lv: Atgādinājumu logi

[ctx: @option:check]
en: Show in system tray
lv: Rādīt sistēmas ikonu joslā

[ctx: @option:radio Always show KAlarm icon]
en: Always show
lv: Vienmēr rādīt

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to show <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray regardless of whether alarms are due.
lv: Atzīmējiet, lai rādītu <application>KAlarm</application> ikonu sistēmas ikonu joslā neatkarīgi no tā, vai ir ieplānoti atgādinājumi.

[ctx: @option:radio]
en: Automatically hide if no active alarms
lv: Automātiski paslēpt, ja nav aktīvu atgādinājumu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to automatically hide <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray if there are no active alarms. When hidden, the icon can always be made visible by use of the system tray option to show hidden icons.
lv: Atzīmējiet, lai automātiski paslēptu <application>KAlarm</application> sistēmas joslas ikonu, ja nav aktīvu atgādinājumu. Kad paslēpta, ikona vienmēr var tikt padarīta redzama, izmantojot sistēmas joslas opciju 'Rādīt slēptās ikonas'.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to automatically hide <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray if no alarms are due within the specified time period. When hidden, the icon can always be made visible by use of the system tray option to show hidden icons.
lv: Atzīmējiet, lai automātiski paslēptu <application>KAlarm</application> sistēmas joslas ikonu, ja norādītajā laika periodā nav ieplānots neviens atgādinājums. Kad paslēpta, ikona vienmēr var tikt padarīta redzama, izmantojot sistēmas joslas opciju 'Rādīt slēptās ikonas'.

[ctx: @option:radio]
en: Automatically hide if no alarm due within time period:
lv: Automātiski paslēpt, ja nav atgādinājumu šādā laika periodā:

[ctx: @title:group]
en: System Tray Tooltip
lv: Sistēmas ikonu joslas paskaidres

[ctx: @option:check]
en: Show next &24 hours' alarms
lv: Rādīt nākamo &24 stundu atgādinājumus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify whether to include in the system tray tooltip, a summary of alarms due in the next 24 hours.
lv: Norādiet, vai sistēmas ikonu joslas paskaidrē iekļaut kopsavilkumu par atgādinājumiem, kas tiks rādīti nākamajās 24 stundās.

[ctx: @option:check]
en: Maximum number of alarms to show:
lv: Maksimālais rādāmo atgādinājumu skaits:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Uncheck to display all of the next 24 hours' alarms in the system tray tooltip. Check to enter an upper limit on the number to be displayed.
lv: Noņemiet atzīmi, lai rādītu visus nākamo 24 stundu atgādinājumus sistēmas ikonu joslas paskaidrē. Atzīmējiet, lai ievadītu rādāmo atgādinājumu skaita ierobežojumu.

[ctx: @option:check]
en: Show alarm time
lv: Rādīt atgādinājuma laiku

[ctx: @option:check]
en: Show time until alarm
lv: Rādīt laiku līdz atgādinājumam

[ctx: @title:group]
en: Alarm List
lv: Atgādinājumu saraksts

[ctx: @label:listbox]
en: Disabled alarm color:
lv: Atslēgto atgādinājumu krāsa:

[ctx: @label:listbox]
en: Archived alarm color:
lv: Arhivēto atgādinājumu krāsa:

[ctx: @title:group]
en: Alarm Message Windows
lv: Atgādinājuma ziņojumu logi

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Choose how to reduce the chance of alarm messages being accidentally acknowledged:<list><item>Position alarm message windows as far as possible from the current mouse cursor location, or</item><item>Position alarm message windows in the center of the screen, but disable buttons for a short time after the window is displayed.</item></list></para>
lv: <para>Izvēlieties, kā samazināt iespēju, ka atgādinājuma ziņojumi tiek nejauši apstiprināti:<list><item>Novietot atgādinājuma ziņojumu logus pēc iespējas tālāk no pašreizējās peles kursora atrašanās vietas, vai</item><item>Novietot atgādinājuma ziņojumu logus ekrāna centrā, bet pēc loga parādīšanās uz īsu brīdi noslēgt apstiprinājuma pogas. </item></list></para>

[ctx: @option:radio]
en: Position windows far from mouse cursor
lv: Novietot logus tālu no peles kursora

[ctx: @option:radio]
en: Center windows, delay activating window buttons
lv: Novietot logus ekrāna centrā, aizkavēt apstiprinājuma pogu aktivizēšanu

[ctx: @label:spinbox]
en: Button activation delay (seconds):
lv: Pogu aktivēšanas aizture (sekundēs):

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how long its buttons should remain disabled after the alarm message window is shown.
lv: Ievadiet, cik ilgi pogām vajadzētu palikt noslēgtām pēc atgādinājuma ziņojuma loga parādīšanās.

[ctx: @option:check]
en: Message windows have a title bar and take keyboard focus
lv: Ziņojuma logiem ir nosaukuma josla, un tie pieņem tastatūras ievadi

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: No Recurrence
lv: Neatkārtoties

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: At Login
lv: Piesakoties

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Hourly/Minutely
lv: Katru stundu/minūti

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Daily
lv: Katru dienu

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Weekly
lv: Katru nedēļu

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Monthly
lv: Katru mēnesi

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Yearly
lv: Katru gadu

[ctx: @title:group]
en: Recurrence Rule
lv: Atkārtošanās noteikumi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not repeat the alarm
lv: Neatkārtot atgādinājumu

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Trigger the alarm at the specified date/time and at every login until then.</para><para>Note that it will also be triggered any time <application>KAlarm</application> is restarted.</para>
lv: <para>Palaist atgādinājumu norādītajā datumā/laikā un pēc katras pieteikšanās līdz tajam laikam.</para><para>Ievērojiet, ka tas tiks palaists katru reizi, kad pārstartēsiet <application>KAlarm</application>.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at hourly/minutely intervals
lv: Atkārtot atgādinājumu ar stundas/minūtes starplaikiem

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at daily intervals
lv: Atkārtot atgādinājumu ar dienas starplaikiem

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at weekly intervals
lv: Atkārtot atgādinājumu ar nedēļas starplaikiem

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at monthly intervals
lv: Atkārtot atgādinājumu ar mēneša starplaikiem

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at annual intervals
lv: Atkārtot atgādinājumu ar gada starplaikiem

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set up a repetition within the recurrence, to trigger the alarm multiple times each time the recurrence is due.
lv: Iestatiet atkārtošanos iekš atkārtošanās, lai palaistu atgādinājumu vairākkārt katru reizi, kad notiek atkārtošanās.

[ctx: @title:group]
en: Recurrence End
lv: Atkārtošanās beigas

[ctx: @option:radio]
en: No end
lv: Nav beigu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm indefinitely
lv: Atkārtot atgādinājumu bezgalīgi

[ctx: @option:radio]
en: End after:
lv: Beigties pēc:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm for the number of times specified
lv: Atkārtot atgādinājumu norādīto skaitu reižu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the total number of times to trigger the alarm
lv: Ievadiet atgādinājuma kopējo palaišanas reižu skaitu

[ctx: @label]
en: occurrence(s)
lv: reizes(ēm)

[ctx: @option:radio]
en: End by:
lv: Beigties pēc:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Repeat the alarm until the date/time specified.</para><para><note>This applies to the main recurrence only. It does not limit any sub-repetition which will occur regardless after the last main recurrence.</note></para>
lv: <para>Atkārtot atgādinājumu līdz norādītajam datumam/dienai.</para><para><note>Šis attiecas tikai uz galveno atkārtošanos. Tas neierobežo nevienu apakšatkārtošanos, kura notiks neatkarīgi no pēdējās galvenās atkārtošanās.</note></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last date to repeat the alarm.</para><para>%1</para>
lv: <para>Ievadiet pēdējo datumu, kad atkārtot atgādinājumu.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last time to repeat the alarm.</para><para>%1</para><para>%2</para>
lv: <para>Ievadiet pēdējo laiku, kad atkārtot atgādinājumu.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stop repeating the alarm after your first login on or after the specified end date
lv: Pārtraukt atgādinājuma atkārtošanu pēc jūsu pirmās pieteikšanās vai pēc norādītā beigu datuma

[ctx: @title:group]
en: Exceptions
lv: Izņēmumi

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of exceptions, i.e. dates/times excluded from the recurrence
lv: Izņēmumu saraksts, t.i., datumi/laiki, kuros nenotiek atkārtošanās

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a date to insert in the exceptions list. Use in conjunction with the Add or Change button below.
lv: Ievadiet datumu, ko ievietot izņēmumu sarakstā. Lietojiet kopā ar 'Pievienot' vai 'Mainīt' pogu apakšā.

[ctx: @action:button]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add the date entered above to the exceptions list
lv: Pievienot augšā ievadīto datumu izņēmumu sarakstam

[ctx: @action:button]
en: Change
lv: Mainīt

[ctx: @info:whatsthis]
en: Replace the currently highlighted item in the exceptions list with the date entered above
lv: Aizvietot pašreiz izcelto ierakstu izņēmumu sarakstā ar augšā ievadīto datumu

[ctx: @action:button]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the currently highlighted item from the exceptions list
lv: Izņemt pašreiz izcelto ierakstu no izņēmumu saraksta

[ctx: @option:check]
en: Exclude holidays
lv: Neiekļaut svētku dienas

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Do not trigger the alarm on holidays.</para><para>You can specify your holiday region in the Configuration dialog.</para>
lv: <para>Nepalaist atgādinājumu svētku dienās.</para><para>Jūs varat norādīt svētku dienu apgabalu konfigurācijas dialoglogā.</para>

[ctx: @option:check]
en: Only during working time
lv: Tikai darba laikā

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Only execute the alarm during working hours, on working days.</para><para>You can specify working days and hours in the Configuration dialog.</para>
lv: <para>Izpildīt atgādinājumus tikai darba laikā darba dienās.</para><para>Jūs varat norādīt darba dienas un laiku konfigurācijas dialoglogā.</para>

[ctx: @info]
en: End date is earlier than start date
lv: Beigu datums ir agrāks nekā sākuma datums

[ctx: @info]
en: End date/time is earlier than start date/time
lv: Beigu datums/laiks ir agrāks nekā sākuma datums/laiks

[ctx: @info]
en: Date cannot be earlier than start date
lv: Datums nevar būt agrāk par sākuma datumu

[ctx: @label:spinbox]
en: Recur e&very
lv: Atkā&rtoties katras

[ctx: @label Time units for user-entered numbers]
en: hours:minutes
lv: stundas:minūtes

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of hours and minutes between repetitions of the alarm
lv: Ievadiet stundu un minūšu skaitu starp atgādinājuma atkārtošanās reizēm

[ctx: @label On: Tuesday]
en: O&n:
lv: Die&na:

[ctx: @info]
en: No day selected
lv: Nav izvēlēta neviena diena

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: day(s)
lv: diena(as)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of days between repetitions of the alarm
lv: Ievadiet dienu skaitu starp atgādinājuma atkārtošanās reizēm

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which the alarm is allowed to occur
lv: Izvēlieties nedēļas dienas, kurās ir atļauta atgādinājumu palaišana

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: week(s)
lv: nedēļa(as)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of weeks between repetitions of the alarm
lv: Ievadiet nedēļu skaitu starp atgādinājuma atkārtošanās reizēm

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which to repeat the alarm
lv: Izvēlieties nedēļas dienas, kurās atkārtot atgādinājumu

[ctx: @option:radio On day number in the month]
en: O&n day
lv: Die&nā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on the selected day of the month
lv: Atkārtot atgādinājumu izvēlētajā mēneša dienā

[ctx: @item:inlistbox Last day of month]
en: Last
lv: Pēdējā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the day of the month on which to repeat the alarm
lv: Izvēlieties mēneša dienu, kurā atkārtot atgādinājumu

[ctx: @option:radio On the 1st Tuesday]
en: On t&he
lv: D&ienā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on one day of the week, in the selected week of the month
lv: Atkārtot atgādinājumu vienā nedēļas dienā, izvēlētajā mēneša nedēļā

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1st
lv: 1.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd
lv: 2.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd
lv: 3.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th
lv: 4.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th
lv: 5.

[ctx: @item:inlistbox Last Monday in March]
en: Last
lv: Pēdējā

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd Last
lv: 2. no beigām

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd Last
lv: 3. no beigām

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th Last
lv: 4. no beigām

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th Last
lv: 5. no beigām

[ctx: @item:inlistbox Every (Monday...) in month]
en: Every
lv: Katra

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the week of the month in which to repeat the alarm
lv: Izvēlieties mēneša nedēļu, kurā atkārtot atgādinājumu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the day of the week on which to repeat the alarm
lv: Izvēlieties nedēļas dienu, kurā atkārtot atgādinājumu

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: month(s)
lv: mēnesis(ši)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of months between repetitions of the alarm
lv: Ievadiet mēnešu skaitu starp atgādinājuma atkārtošanās reizēm

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: year(s)
lv: gads(i)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of years between repetitions of the alarm
lv: Ievadiet gadu skaitu starp atgādinājuma atkārtošanās reizēm

[ctx: @label List of months to select]
en: Months:
lv: Mēneši:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the months of the year in which to repeat the alarm
lv: Izvēlieties gada mēnešus, kuros atkārtot atgādinājumu

[ctx: @label:listbox]
en: February 2&9th alarm in non-leap years:
lv: Atgādinājums 2&9. februārī īsajos gados:

[ctx: @item:inlistbox No date]
en: None
lv: Nav

[ctx: @item:inlistbox 1st March (short form)]
en: 1 Mar
lv: 1. mar

[ctx: @item:inlistbox 28th February (short form)]
en: 28 Feb
lv: 28. feb

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select which date, if any, the February 29th alarm should trigger in non-leap years
lv: Izvēlieties, kādā datumā īsajā gadā palaist 29. februāra atgādinājumus

[ctx: @info]
en: No month selected
lv: Nav izvēlēts neviens mēnesis

[ctx: @option:check]
en: Reminder for first recurrence only
lv: Papildu atgādinājums tikai priekš pirmās atkārtošanās

[ctx: @item:inlistbox]
en: in advance
lv: pirms

[ctx: @option:check]
en: Reminder:
lv: Papildu atgādinājums:

[ctx: @item:inlistbox]
en: afterwards
lv: pēc

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the reminder only for the first time the alarm is scheduled
lv: Parādīt papildu atgādinājumu tikai pirmajam ieplānotajam galvenajam atgādinājumam

[ctx: @title:window]
en: Alarm Sub-Repetition
lv: Atgādinājuma apakšatkārtošanās

[ctx: @option:check Repeat every 10 minutes]
en: Repeat every
lv: Atkārtot katru

[ctx: @info:whatsthis]
en: Instead of the alarm triggering just once at each recurrence, checking this option makes the alarm trigger multiple times at each recurrence.
lv: Tā vietā, lai palaistu atgādinājumu tikai vienreiz, atgādinājums katrā atkārtošanās reizē tiks palaists vairākkārt, ja atzīmēsiet šo opciju.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the time between repetitions of the alarm
lv: Ievadiet laiku starp atkārtošanās reizēm

[ctx: @option:radio]
en: Number of repetitions:
lv: Atkārtošanās reižu skaits:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify the number of times the alarm should repeat after each recurrence
lv: Atzīmējiet, lai norādītu, cik reižu atgādinājumam vajadzētu atkārtoties pēc katras atkārtošanās

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of times to trigger the alarm after its initial occurrence
lv: Ievadiet atgādinājuma palaišanas reižu skaitu pēc tā pirmās parādīšanas

[ctx: @option:radio]
en: Duration:
lv: Ilgums:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify how long the alarm is to be repeated
lv: Atzīmējiet, lai norādītu, cik atgādinājums ir jāatkārto

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the length of time to repeat the alarm
lv: Ievadiet atgādinājuma atkārtošanās laika ilgumu

[ctx: @info]
en: Could not load calendar <filename>%1</filename>.
lv: Neizdevās ielādēt kalendāru <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Cannot download calendar: <filename>%1</filename>
lv: Neizdevās lejupielādēt kalendāru: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para><warning>Do not update the calendar if it is also used with an older version of <application>KAlarm</application> (e.g. on another computer). If you do so, the calendar may become unusable there.</warning></para><para>Do you wish to update the calendar?</para>
lv: <para>%1</para><para><warning>Neatjauniniet kalendāru, ja to izmanto arī ar vecāku <application>KAlarm</application> versiju (piem., citā datorā).Ja to izdarīsiet, kalendārs tur kļūs neizmantojams.</warning></para><para>Vai vēlaties atjaunināt kalendāru?</para>

[ctx: @title:window]
en: Calendar Configuration
lv: Kalendāra konfigurācija

[ctx: @title:column]
en: Time
lv: Laiks

[ctx: @title:column]
en: Time To
lv: Laiks līdz

[ctx: @title:column]
en: Repeat
lv: Atkārtot

[ctx: @title:column]
en: Message, File or Command
lv: Ziņojums, fails vai komanda

[ctx: @title:column Template name]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:column]
en: Calendars
lv: Kalendāri

[ctx: @info:tooltip]
en: Command execution failed
lv: Komandas izpilde neizdevās

[ctx: @info:tooltip]
en: Pre-alarm action execution failed
lv: Pirmsatgādinājuma darbības izpilde neizdevās

[ctx: @info:tooltip]
en: Post-alarm action execution failed
lv: Pēcatgādinājuma darbības izpilde neizdevās

[ctx: @info:tooltip]
en: Pre- and post-alarm action execution failed
lv: Pirms- un pēcatgādinājuma darbības izpilde neizdevās

[ctx: @info:whatsthis]
en: Next scheduled date and time of the alarm
lv: Nākamais ieplānotais atgādinājuma datums un laiks

[ctx: @info:whatsthis]
en: How long until the next scheduled trigger of the alarm
lv: Cik ilgi līdz nākamajam ieplānotajam atgādinājuma palaidējam

[ctx: @info:whatsthis]
en: How often the alarm recurs
lv: Cik bieži atgādinājums atkārtojas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Background color of alarm message
lv: Atgādinājuma ziņojuma fona krāsa

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm type (message, file, command or email)
lv: Atgādinājuma tips (ziņojums, fails, komanda vai e-pasts)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm message text, URL of text file to display, command to execute, or email subject line
lv: Atgādinājuma ziņojuma teksts, rādāmā teksta faila URL, izpildāmā komanda vai e-pasta temats

[ctx: @info:whatsthis]
en: Name of the alarm template
lv: Atgādinājuma sagataves nosaukums

[ctx: @info]
en: You cannot disable your default active alarm calendar.
lv: Jūs nevarat atslēgt noklusēto aktīvo atgādinājumu kalendāru.

[ctx: @info]
en: You cannot disable your default archived alarm calendar while expired alarms are configured to be kept.
lv: Jūs nevarat atslēgt noklusēto aktīvo atgādinājumu kalendāru, kamēr izpildītie atgādinājumi ir konfigurēti, lai tiktu paturēti.

[ctx: @info]
en: Do you really want to disable your default calendar?
lv: Vai tiešām vēlaties atslēgt jūsu noklusēto kalendāru?

[ctx: @title:window]
en: Choose Calendar
lv: Izvēlieties kalendāru

[ctx: @info]
en: <para>The calendar <resource>%1</resource> has been made read-only. This was the default calendar for:%2</para><para>Please select new default calendars.</para>
lv: <para>Kalendārs <resource>%1</resource> tika iestatīts kā tikai lasāms. Šis bija noklusētais kalendārs priekš:%2</para><para>Lūdzu, izvēlieties jaunu noklusēto kalendāru.</para>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>Please select a new default calendar.</para>
lv: <para>%1</para><para>Lūdzu, iestatiet jaunu nokusēto kalendāru.</para>

[ctx: @title:group]
en: Calendars
lv: Kalendāri

[ctx: @item:inlistbox]
en: Active Alarms
lv: Aktīvie atgādinājumi

[ctx: @item:inlistbox]
en: Archived Alarms
lv: Arhivētie atgādinājumi

[ctx: @item:inlistbox]
en: Alarm Templates
lv: Atgādinājumu sagataves

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose which type of data to show alarm calendars for
lv: Izvēlieties, kādiem datu tipiem rādīt atgādinājumu kalendārus

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of available calendars of the selected type. The checked state shows whether a calendar is enabled (checked) or disabled (unchecked). The default calendar is shown in bold.
lv: Izvēlētā tipa pieejamo kalendāru saraksts. Atzīmējuma stāvoklis rāda, vai kalendārs ir ieslēgts (atzīmēts) vai izslēgts (nav atzīmēts). Noklusētais kalendārs ir parādīts treknrakstā.

[ctx: @action:button]
en: Edit...
lv: Rediģēt...

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Remove the highlighted calendar from the list.</para><para>The calendar itself is left intact, and may subsequently be reinstated in the list if desired.</para>
lv: <para>Izņemt izcelto kalendāru no saraksta.</para><para>Pats kalendārs tiek atstāts neskarts, un, ja ir vēlme, var tikt pievienots atpakaļ sarakstam.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new active alarm calendar
lv: Pievienot jaunu aktīvo atgādinājumu kalendāru

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new archived alarm calendar
lv: Pievienot jaunu arhivēto atgādinājumu kalendāru

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new alarm template calendar
lv: Pievienot jaunu atgādinājumu sagatavju kalendāru

[ctx: @info]
en: You cannot remove your default active alarm calendar.
lv: Jūs nevarat dzēst noklusēto aktīvo atgādinājumu kalendāru.

[ctx: @info]
en: You cannot remove your default archived alarm calendar while expired alarms are configured to be kept.
lv: Jūs nevarat dzēst noklusēto aktīvo atgādinājumu kalendāru, kamēr izpildītie atgādinājumi ir konfigurēti, lai tiktu paturēti.

[ctx: @info]
en: <para>It also contains:%1</para>
lv: <para>Tas satur arī: %1</para>

[ctx: @info]
en: <para><resource>%1</resource> is the default calendar for:%2</para>%3<para>Do you really want to remove it from all calendar lists?</para>
lv: <para><resource>%1</resource> ir noklusētais kalendārs priekš: %2</para>%3<para>Vai tiešām vēlaties izņemt to no visiem kalendāru sarakstiem?</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove your default calendar (<resource>%1</resource>) from the list?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst jūsu noklusēto kalendāru (<resource>%1</resource>) no saraksta?

[ctx: @info]
en: <para><resource>%1</resource> contains:%2</para><para>Do you really want to remove it from all calendar lists?</para>
lv: <para><resource>%1</resource> satur: %2</para><para>Vai tiešām vēlaties izņemt to no visiem kalendāru sarakstiem?</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove the calendar <resource>%1</resource> from the list?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst kalendāru (<resource>%1</resource>) no saraksta?

[ctx: @action Reload calendar]
en: Re&load
lv: Pār&lādēt

[ctx: @action]
en: Show &Details
lv: Rādīt &detaļas

[ctx: @action]
en: Set &Color...
lv: Iestatīt &krāsu...

[ctx: @action]
en: Clear C&olor
lv: N&otīrīt krāsu

[ctx: @action]
en: &Update Calendar Format
lv: Atja&unināt kalendāra formātu

[ctx: @action]
en: &Remove
lv: I&zņemt

[ctx: @action]
en: &Add...
lv: &Pievienot...

[ctx: @action]
en: Im&port...
lv: &Importēt...

[ctx: @action]
en: Use as &Default for Active Alarms
lv: &Lietot kā noklusēto aktīvajiem atgādinājumiem

[ctx: @action]
en: Use as &Default for Archived Alarms
lv: &Lietot kā noklusēto arhivētajiem atgādinājumiem

[ctx: @action]
en: Use as &Default for Alarm Templates
lv: &Lietot kā noklusēto atgādinājumu sagatavēm

[ctx: @info]
en: <title>%1</title><para>ID: %2<nl/>Calendar type: %3<nl/>Contents: %4<nl/>%5: <filename>%6</filename><nl/>Permissions: %7<nl/>Status: %8<nl/>Default calendar: %9</para>
lv: <title>%1</title><para>ID: %2<nl/>Kalendāra tips: %3<nl/>Saturs: %4<nl/>%5: <filename>%6</filename><nl/>Atļaujas: %7<nl/>Statuss: %8<nl/> Noklusētais kalendārs: %9</para>

[ctx: @text/plain]
en: Could not run <command>%1</command> to set wake from suspend
lv: Neizdevās palaist <command>%1</command>, lai iestatītu pamošanos no iemigšanas

[ctx: @option:check]
en: Repeat
lv: Atkārtot

[ctx: @option:check]
en: Set volume
lv: Iestatīt skaļumu

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the sound file will be played repeatedly for as long as the message is displayed.
lv: Ja atzīmēts, skaņas fails tiks atskaņots atkārtoti kamēr tiek rādīts ziņojums.

[ctx: @label]
en: Sound file:
lv: Skaņas fails:

[ctx: @info:tooltip]
en: Test the sound
lv: Izmēģināt skaņu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Play the selected sound file.
lv: Atskaņot izvēlēto skaņas failu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a sound file to play.
lv: Ievadiet atskaņojamā faila nosaukumu vai URL.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a sound file to play.
lv: Izvēlieties atskaņojamo failu.

[ctx: @label:spinbox Length of time to pause between repetitions]
en: Pause between repetitions:
lv: Pauze starp atgādinājuma atkārtojumiem:

[ctx: @label]
en: seconds
lv: sekundes

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how many seconds to pause between repetitions.
lv: Ievadiet, cik sekunžu pauzi ieturēt starp atkārtojumiem.

[ctx: @title:group Sound volume]
en: Volume
lv: Skaļums

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to choose the volume for playing the sound file.
lv: Atzīmējiet, lai izvēlētos skaļumu skaņas faila atskaņošanai.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the volume for playing the sound file.
lv: Izvēlieties skaļumu skaņas faila atskaņošanai.

[ctx: @option:check]
en: Fade
lv: Pakāpeniski

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to fade the volume when the sound file first starts to play.
lv: Izvēlieties šo, lai pakāpeniski palielinātu skaļumu, kad pirmo reizi tiek sākta skaņas faila atskaņošana.

[ctx: @label:spinbox Time period over which to fade the sound]
en: Fade time:
lv: Pakāp. skaļuma laiks:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how many seconds to fade the sound before reaching the set volume.
lv: Ievadiet, cik ilgi (sekundēs) pakāpeniski palielināt skaļumu, līdz tiek sasniegta uzstādītā vērtība.

[ctx: @label:slider]
en: Initial volume:
lv: Sākotnējais skaļums:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the initial volume for playing the sound file.
lv: Izvēlieties sākotnējo skaļumu skaņas faila atskaņošanai.

[ctx: @label:listbox Listbox providing audio options]
en: Sound:
lv: Skaņa:

[ctx: @item:inlistbox No sound]
en: None
lv: Nav

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beep
lv: Pīkstiens

[ctx: @item:inlistbox]
en: Speak
lv: Izrunāt

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sound file
lv: Skaņas fails

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure sound file
lv: Konfigurēt skaņas failu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Configure a sound file to play when the alarm is displayed.
lv: Konfigurēt failu, ko atskaņot, kad tiek parādīts atgādinājums.

[ctx: @title:window]
en: Sound File
lv: Skaņas fails

[ctx: @title:window]
en: Choose Sound File
lv: Izvēlieties skaņas failu

[ctx: @action:button]
en: Special Actions...
lv: Speciālās darbības...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify actions to execute before and after the alarm is displayed.
lv: Norādiet darbības, kuras izpildīt pirms un pēc atgādinājuma parādīšanas.

[ctx: @title:window]
en: Special Alarm Actions
lv: Speciālās atgādinājumu darbības...

[ctx: @title:group]
en: Pre-Alarm Action
lv: Pirmsatgādinājuma darbība

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
lv: Komanda:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter a shell command to execute before the alarm is displayed.</para><para>Note that it is executed only when the alarm proper is displayed, not when a reminder or deferred alarm is displayed.</para><para><note>KAlarm will wait for the command to complete before displaying the alarm.</note></para>
lv: <para>Ievadiet čaulas komandu, ko izpildīt pirms atgādinājuma parādīšanas. </para><para>Ievērojiet, ka tā tiek izpildīta tikai tad, kad parādīts īstais atgādinājums, nevis papildu vai atliktais atgādinājums.</para><para><note>KAlarm gaidīs komandas izpildes pabeigšanu un tikai tad parādīs atgādinājumu.</note></para>

[ctx: @option:check]
en: Execute for deferred alarms
lv: Izpildīt atliktajiem atgādinājumiem

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If unchecked, the command is only executed before the alarm proper is displayed.</para><para>If checked, the pre-alarm command is also executed before a deferred alarm is displayed.</para>
lv: <para>Ja nav atzīmēts, tiek izpildīta tikai pirms atgādinājuma parādīšanas.</para><para>Ja atzīmēts, pirmsatgādinājuma komanda tiek izpildīta arī pirms atliktā atgādinājuma parādīšanas.</para>

[ctx: @option:check]
en: Cancel alarm on error
lv: Atcelt atgādinājumu, ja rodas kļūda

[ctx: @info:whatsthis]
en: Cancel the alarm if the pre-alarm command fails, i.e. do not display the alarm or execute any post-alarm action command.
lv: Atcelt atgādinājumu, ja pirmsatgādinājuma komandas izpilde neizdodas, t.i., nerādīt atgādinājumu vai atcelt jebkādu pēcatgādinājuma darbības komandu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not show error status or error message if the pre-alarm command fails.
lv: Nerādīt kļūdas statusu vai kļūdas ziņojumu, ja pirmsatgādinājuma darbības komandas izpilde neizdodas.

[ctx: @title:group]
en: Post-Alarm Action
lv: Pēcatgādinājuma darbība

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter a shell command to execute after the alarm window is closed.</para><para>Note that it is not executed after closing a reminder window. If you defer the alarm, it is not executed until the alarm is finally acknowledged or closed.</para>
lv: <para>Ievadiet čaulas komandu, ko izpildīt pēc atgādinājuma loga aizvēršanas.</para><para>Ievērojiet, ka tā netiks izpildīta pēc papildu atgādinājuma loga aizvēršanas. Ja atliekat atgādinājumu, komanda netiks izpildīta, līdz atgādinājums beidzot tiek apstiprināts vai aizvērts.</para>

[ctx: @title:window]
en: Alarm Templates
lv: Atgādinājumu sagataves

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of alarm templates
lv: Atgādinājumu sagatavju saraksts

[ctx: @action:button]
en: New
lv: Jauns

[ctx: @action]
en: New
lv: Jauns

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template
lv: Izveidot jaunu atgādinājuma sagatavi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the currently highlighted alarm template
lv: Rediģēt pašreiz izcelto atgādinājuma sagatavi

[ctx: @action:button]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template based on a copy of the currently highlighted template
lv: Izveidot jaunu atgādinājuma sagatavi, balstoties uz pašreiz izcelto sagatavi

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the selected alarm template? | Do you really want to delete the %1 selected alarm templates?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 izvēlēto atgādinājuma sagatavi?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 izvēlētos atgādinājumus?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 izvēlētos atgādinājumus?

[ctx: @title:window]
en: Delete Alarm Template | Delete Alarm Templates
lv[0]: Dzēst atgādinājuma sagatavi
lv[1]: Dzēst atgādinājumu sagataves
lv[2]: Dzēst atgādinājumu sagataves

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Template
lv: Izvēlieties atgādinājuma sagatavi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a template to base the new alarm on.
lv: Izvēlieties sagatavi, uz kuru bāzēt jauno atgādinājumu.

[ctx: @action]
en: &New Alarm
lv: Jau&ns atgādinājums

en: Disabled
lv: Atslēgts

[ctx: @info:tooltip Brief: some alarms are disabled]
en: (Some alarms disabled)
lv: (Daži atgādinājumi ir izslēgti)

[ctx: @title:window]
en: Wake From Suspend
lv: Pamosties no iemigšanas

[ctx: @info]
en: Cannot schedule wakeup time for a date-only alarm
lv: Nevar ieplānot pamošanās laiku 'tikai datums' atgādinājumam

[ctx: @info]
en: <para>This wakeup will cancel any existing wakeup which has been set by KAlarm or any other application, because your computer can only schedule a single wakeup time.</para><para><b>Note:</b> Wake From Suspend is not supported at all on some computers, especially older ones, and some computers only support setting a wakeup time up to 24 hours ahead. You may wish to set up a test alarm to check your system's capability.</para>
lv: <para>Šī pamošanās nodzēsīs jebkuru jau esošu pamošanos, kuru iestatīja KAlarm vai jebkura cita lietotne, jo jūsu dators var ieplānot tikai vienu pamošanās laiku.</para><para><b>Piezīme:</b> pamošanās no iemigšanas dažos datoros nav atbalstīta vispār, it īpaši vecākos. Var būt arī tā, ka tiek atbalstīta tikai pamošanās laika iestatīšana maks. 24 stundas uz priekšu. Drošības pēc varat iestatīt testa atgādinājumu, lai pārbaudītu savas sistēmas iespējas.</para>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Wake From Suspend Alarm
lv: 'Pamodināt no iemigšanas' atgādinājums

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Show current wake-from-suspend alarm
lv: Rādīt pašreizējo 'pamodināt no iemigšanas' atgādinājumu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Highlight the current wake-from-suspend alarm in the alarm list. This button is disabled if no wake-from-suspend alarm is configured.
lv: Izcelt pašreizējo 'pamodināt no iemigšanas' atgādinājumu to sarakstā. Šī poga ir atslēgta, ja nav konfigurēts neviens no 'pamodināt no iemigšanas' atgādinājumiem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Show current alarm
lv: Rādīt pašreizējo atgādinājumu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Set highlighted alarm as the wake-from-suspend alarm
lv: Iestatīt izcelto atgādinājumu kā 'pamodināt no iemigšanas' atgādinājumu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Set the alarm highlighted in the alarm list to wake-from-suspend. This replaces any existing wake-from-suspend alarm.
lv: Iestatīt sarakstā izcelto atgādinājumu uz 'pamodināt no iemigšanas'. Tas aizvietos jebkuru jau esošu šāda tipa atgādinājumu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Use highlighted alarm
lv: Lietot izcelto atgādinājumu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel the current wake-from-suspend
lv: Atcelt pašreizējo 'pamodināt no iemigšanas'

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel the currently configured wake-from-suspend. Note that this does not cancel the alarm itself, which will still trigger in the normal way. This button is disabled if no wake-from-suspend alarm is configured.
lv: Atcelt pašreiz konfigurēto 'pamodināt no iemigšanas'. Ievērojiet, ka tas neatcels pašu atgādinājumu, kas tiks palaists kā parasti. Ja nav konfigurēts neviens 'pamodināt no iemigšanas' atgādinājums, šī poga tiek atslēgta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel wake from suspend
lv: Atcelt 'pamodināt no iemigšanas'

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, advanceWakeTime)
en: Enter how many minutes before the alarm trigger time to wake the system from suspend. This can be used to ensure that the system is fully restored by the time the alarm triggers.
lv: Ievadiet, cik minūšu pirms atgādinājuma palaist sistēmas atmošanos no iemigšanas stāvokļa. To var izmantot, lai pārliecinātos, ka atgādinājuma palaišanas brīdī sistēmas darbība ir pilnībā atjaunota.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of minutes before alarm to wake from suspend
lv: Ilgums minūtēs no pamošanās līdz atgādinājumam
