kalarm - en to lv translation catalogue (1203 entries)

[ctx: @info]
en: No mail transport configured for email identity <resource>%1</resource>
lv: E-pasta identitātei <resource>%1</resource> nav konfigurēts neviens pasta transports

[ctx: @info]
en: Emails may not have been sent
lv: E-pasti varētu nebūt nosūtīti

[ctx: @info]
en: Program error
lv: Programmas kļūda

[ctx: @info]
en: Enter the length of time (in hours and minutes) after the current time to schedule the alarm.
lv: Ievadiet laika perioda garumu (stundās un minūtēs) pēc pašreizējā laika, kad ieplānot signālu.

[ctx: @info]
en: If a recurrence is configured, the start date/time will be adjusted to the first recurrence on or after the entered date/time.
lv: Ja ir iestatīta atkārtošanās, sākuma datums/laiks tiks noregulēts uz pirmo atkārtošanos ievadītajā datumā/laikā vai pēc tā.

[ctx: @info]
en: This uses KAlarm's default time zone, set in the Configuration dialog.
lv: Šis izmanto „KAlarm“ noklusēto laika joslu, ko norādījāt konfigurācijas lodziņā.

[ctx: @option:radio]
en: Defer until:
lv: Atlikt līdz:

[ctx: @option:radio]
en: At date/time:
lv: Datums/Laiks:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm to the specified date and time.
lv: Pārplānot signālu uz norādīto datumu un laiku.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify the date, or date and time, to schedule the alarm.
lv: Lai ieplānotu signālu, norādiet datumu vai laiku un datumu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the date to schedule the alarm.</para><para>%1</para>
lv: <para>Ievadiet datumu, kurā ieplānot signālu.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the time to schedule the alarm.</para><para>%1</para><para>%2</para>
lv: <para>Ievadiet laiku, kurā ieplānot signālu.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @option:check]
en: Any time
lv: Jebkurā laikā

[ctx: @info:tooltip]
en: Set only a date (without a time) for the alarm
lv: Signālam norādīt tikai datumu (bez laika)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify only a date (without a time) for the alarm. The alarm will trigger at the first opportunity on the selected date.
lv: Atzīmējiet, lai norādītu tikai signāla datumu (bez laika). Signālu sistēma palaidīs pirmajā iespējamajā brīdī norādītajā datumā.

[ctx: @option:radio Defer for time interval]
en: Defer for:
lv: Atlikt uz:

[ctx: @option:radio]
en: Time from now:
lv: Laiks no šī brīža:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm for the specified time interval after now.
lv: Pārplānot signālu norādītajam laika intervālam no šī brīža.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Schedule the alarm after the specified time interval from now.
lv: Ieplānot signālu pēc norādītā laika intervāla no šī brīža.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preset
lv: Priekšiestatījums

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1 minute | %1 minutes
lv[0]: %1 minūte
lv[1]: %1 minūtes
lv[2]: %1 minūšu

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1 hour | %1 hours
lv[0]: %1 stunda
lv[1]: %1 stundas
lv[2]: %1 stundu

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1 day
lv: 1 diena

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1 week
lv: 1 nedēļa

[ctx: @info:tooltip]
en: Select time delay from a list of preset values
lv: Atlasiet laika noildzi no piedāvātajām vērtībām

[ctx: @action:button]
en: Time Zone...
lv: Laika josla...

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a time zone for this alarm
lv: Izvēlieties laika joslu šim signālam

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose a time zone for this alarm which is different from the default time zone set in KAlarm's configuration dialog.
lv: Izvēlieties laika joslu šim signālam, kas atšķiras no „KAlarm“ konfigurācijas lodziņā norādītās noklusējuma laika joslas.

[ctx: @label:listbox]
en: Time zone:
lv: Laika josla:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the time zone to use for this alarm.
lv: Atlasiet šim signālam lietojamo laika joslu.

[ctx: @info]
en: Invalid time
lv: Nederīgs laiks

[ctx: @info]
en: Invalid date
lv: Nederīgs datums

[ctx: @info]
en: Alarm date has already expired
lv: Signāla datums jau ir pagājis

[ctx: @info]
en: Alarm time has already expired
lv: Signāla laiks jau ir pagājis

[ctx: @info]
en: Cannot initialize audio system
lv: Nevar inicializēt skaņas sistēmu

[ctx: @info]
en: Cannot initialize audio system: %1
lv: Nevar inicializēt skaņas sistēmu: %1

[ctx: @info]
en: <para>Error playing audio file <filename>%1</filename></para><para>%2</para>
lv: <para>Kļūda, atskaņojot skaņas datni <filename>%1</filename></para><para>%2</para>

[ctx: @info]
en: Cannot set the audio volume: %1
lv: Nevar iestatīt skaļumu: %1

[ctx: @info]
en: <para>Error opening audio file: <filename>%1</filename></para>
lv: <para>Kļūda, atverot audio datni: <filename>%1</filename></para>

[ctx: @info]
en: Cannot initialize audio player
lv: Nevar inicializēt audio atskaņotāju

[ctx: @info]
en: <para>Error playing audio file: <filename>%1</filename></para>
lv: <para>Kļūda, atskaņojot skaņas datni: <filename>%1</filename></para>

en: KAlarm Autostart
lv: „KAlarm“ automātiska palaišana

en: KAlarm autostart at login
lv: „KAlarm“ automātiska palaišana ierakstoties

en: Copyright 2001-%1, David Jarvie
lv: Autortiesības 2001—%1, David Jarvie

en: Author
lv: Autors

en: Application to run
lv: Palaižamā programma

en: Command line arguments to pass to application
lv: Komandrindas parametri, ko nodot programmai

[ctx: @title:window]
en: Import Birthdays From KAddressBook
lv: Dzimšanas dienu importēšana no „KAddressBook“

[ctx: @label:textbox]
en: Alarm name:
lv: Signāla nosaukums:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a name to help you identify this alarm. This is optional and need not be unique.
lv: Ierakstiet nosaukumu, kas palīdzēs jums atpazīt šo signālu. Nav obligāti jāraksta un var nebūt unikāls.

[ctx: @info]
en: Birthday:
lv: Dzimšanas diena:

[ctx: @title:group]
en: Alarm Text
lv: Signāla teksts

[ctx: @label:textbox]
en: Prefix:
lv: Prefikss:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear before the person's name in the alarm message, including any necessary trailing spaces.
lv: Ierakstiet tekstu, ieskaitot vajadzīgās sekojošās atstarpes, kas parādīsies pirms personas vārda signāla ziņojumā.

[ctx: @label:textbox]
en: Suffix:
lv: Sufikss:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear after the person's name in the alarm message, including any necessary leading spaces.
lv: Ierakstiet tekstu, ieskaitot vajadzīgās sekojošās atstarpes, kas parādīsies pēc personas vārda sināla ziņojumā.

[ctx: @title:group]
en: Select Birthdays
lv: Atlasiet dzimšanas dienas

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Select birthdays to set alarms for.<nl/>This list shows all birthdays in <application>KAddressBook</application> except those for which alarms already exist.</para><para>You can select multiple birthdays at one time by dragging the mouse over the list, or by clicking the mouse while pressing Ctrl or Shift.</para>
lv: <para>Izvēlieties dzimšanas dienas, kurām uzstādīt signālus.<nl/>Šajā sarakstā ir redzamas visas dzimšanas dienas, kas ir saglabātas „<application>KAddressBook</application>“, izņemot tās, kurām jau iestatīti signāli.</para><para>Varat uzreiz atlasīt vairākas dzimšanas dienas, velkot peli pāri sarakstam, vai arī noklikšķinot ar peli, vienlaikus turot nospiestu „Ctrl“ vai „Shift“ taustiņu.</para>

[ctx: @title:group]
en: Alarm Configuration
lv: Signāla konfigurācija

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to display a reminder in advance of or after the birthday.
lv: Atzīmējiet, lai dzimšanas dienas tuvošanās laikā vai pēc tās rādītu arī atgādinājumu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of days before or after each birthday to display a reminder. This is in addition to the alarm which is displayed on the birthday.
lv: Ierakstiet dienu skaitu pirms vai pēc katras dzimšanas dienas, kad rādīt atgādinājumu. Tas ir papildus galvenajam signālam, ko redzēsiet dzimšanas dienā.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select whether the reminder should be triggered before or after the birthday.
lv: Atlasiet, vai atgādinājumu parādīt pirms vai pēc dzimšanas dienas.

[ctx: @action:button]
en: Sub-Repetition
lv: Apakšatkārtošanās

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set up an additional alarm repetition
lv: Uzstādīt signāla papildu atkārtošanos

en: Prompt for confirmation when alarm is acknowledged
lv: Prasīt apliecinājumu, apliecinot signālu.

en: Attach file to email (repeat as needed)
lv: Pievienot datni e-pastam (atkārtot pēc vajadzības)

en: Auto-close alarm window after --late-cancel period
lv: Automātiski aizvērt logu pēc „--late-cancel“ laika perioda

en: Blind copy email to self
lv: Kopēt e-pastu uz sevi

en: Beep when message is displayed
lv: Atskaņot pīkstienu, kad tiek parādīts ziņojums

en: Message background color (name or hex 0xRRGGBB)
lv: Ziņojuma fona krāsa (nosaukums vai heksadecimālā vērtība 0xRRGGBB)

en: Message foreground color (name or hex 0xRRGGBB)
lv: Ziņojuma priekšplāna krāsa (nosaukums vai heksadecimālā vērtība 0xRRGGBB)

en: Cancel alarm with the specified event ID
lv: Atcelt signālu ar norādīto notikuma ID

en: Disable the alarm
lv: Izslēgt signālu

en: Disable monitoring of all alarms
lv: Izslēgt visu signālu pārraudzību

en: Execute a shell command line
lv: Izpildīt čaulas komandrindu

en: Command line to generate alarm message text
lv: Komandrinda signāla ziņojuma teksta ģenerēšanai

en: Display the alarm edit dialog to edit the specified alarm
lv: Parādīt signāla rediģēšanas lodziņu, lai rediģētu norādīto signālu

en: Display the alarm edit dialog to edit a new display alarm
lv: Parādīt Signāla rediģēšanas lodziņu, lai rediģētu jauno ekrāna signālu

en: Display the alarm edit dialog to edit a new command alarm
lv: Parādīt signāla rediģēšanas lodziņu, lai rediģētu jauno komandas signālu

en: Display the alarm edit dialog to edit a new email alarm
lv: Parādīt signāla rediģēšanas lodziņu, lai rediģētu jauno e-pasta signālu

en: Display the alarm edit dialog to edit a new audio alarm
lv: Parādīt signāla rediģēšanas lodziņu, lai rediģētu jauno audio signālu

en: Display the alarm edit dialog, preset with a template
lv: Parādīt signāla rediģēšanas lodziņu, priekšiestatījumu ar sagatavi

en: File to display
lv: Parādāmā datne

en: KMail identity to use as sender of email
lv: „KMail“ identitāte, ko lietot kā e-pasta nosūtītāju

en: Interval between alarm repetitions
lv: Intervāls starp singāla atkārtojumiem

en: Show alarm as an event in KOrganizer
lv: Rādīt signālu kā notikumu „KOrganizer“ programmā

en: Cancel alarm if more than 'period' late when triggered
lv: Atcelt signālu, ja, to palaižot, kavējums būtu lielāks nekā „period“

en: Output list of scheduled alarms to stdout
lv: Izvadīt un „stdout“ sarakstu ar ieplānotajiem signāliem

en: Repeat alarm at every login
lv: Atkārtot signālu katrā ierakstīšanās reizē

en: Send an email to the given address (repeat as needed)
lv: Nosūtīt e-pasta vēstuli uz doto adresi (atkārtot pēc vajadzības)

en: Name of alarm
lv: Signāla nosaukums

en: Display alarm message as a notification
lv: Parādīt signāla ziņojumu kā paziņojumu

en: Audio file to play once
lv: Vienreiz atskaņojamā audio datne

en: Audio file to play repeatedly
lv: Audio datni, ko atskaņot atkārtoti

en: Specify alarm recurrence using iCalendar syntax
lv: Norādiet signāla atkārtošanos, izmantojot „iCalendar“ sintaksi

en: Display reminder before or after alarm
lv: Parādīt atgādinājumu pirms vai pēc signāla

en: Display reminder once, before or after first alarm recurrence
lv: Parādīt atgādinājumu vienu reizi pirms vai pēc pirmā signāla atkārtojuma

en: Number of times to repeat alarm (including initial occasion)
lv: Signāla atkārtošanas reižu skaits (ieskaitot sākotnējo palaišanu)

en: Speak the message when it is displayed
lv: Izrunāt ziņojumu, kad tas tiek parādīts

en: Email subject line
lv: E-pasta vēstules temata rindiņa

en: Simulate system time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ] (debug mode)
lv: Imitēt sistēmas laiku [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ] (atkļūdošanas režīms)

en: Trigger alarm at time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
lv: Palaist signālu šādā laikā - [[[gggg-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], vai datumā — gggg-mm-dd [TZ]

en: Display system tray icon
lv: Rādīt ikonu sistēmas ikonu joslā

en: Trigger alarm with the specified event ID
lv: Palaist signālu ar norādīto notikuma ID

en: Repeat until time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
lv: Atkārtot līdz šādam laikam — [[[gggg-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], vai datumam — gggg-mm-dd [TZ]

en: Volume to play audio file
lv: Skaļums, ar kādu atskaņot skaņas datni

en: Message text to display
lv: Parādāmais ziņojuma teksts

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode>: invalid email address
lv: <icode>%1</icode>: nederīga e-pasta adrese

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> parameter for date-only alarm
lv: Nepareizs „tikai datums“ signāla <icode>%1</icode> parametrs

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> earlier than <icode>%2</icode>
lv: <icode>%1</icode> agrāks par <icode>%2</icode>

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> and <icode>%2</icode> parameters: repetition is longer than <icode>%3</icode> interval
lv: Nepareizi <icode>%1</icode> un <icode>%2</icode> parametri: atkārtošana ir garāka par <icode>%3</icode> intervālu

[ctx: @info:shell]
en: : option(s) only valid with an appropriate action option or message
lv: : opcija(-as) derīga(-as) tikai ar atbilstošu darbības opciju vai ziņojumu

[ctx: @info:shell]
en: 
    Use --help to get a list of available command line options.
lv: 
    Lietojiet „--help“, lai redzēt sarakstu ar pieejamajām komandrindas opcijām.

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> requires <icode>%2</icode>
lv: <icode>%1</icode> pieprasa <icode>%2</icode>

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> requires <icode>%2</icode> or <icode>%3</icode>
lv: <icode>%1</icode> pieprasa <icode>%2</icode> vai <icode>%3</icode>

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> parameter
lv: Nepareizs <icode>%1</icode> parametrs

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> incompatible with <icode>%2</icode>
lv: <icode>%1</icode> nav saderīgs ar <icode>%2</icode>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: KAlarm version
lv: „KAlarm“ versija

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Version), group (General)
en: KAlarm version which wrote this file.
lv: „KAlarm“ versija, kuram ir rakstīta šī datne.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Backend), group (General)
en: Data storage backend
lv: Datu glabāšanas aizmugursistēma

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Backend), group (General)
en: Data storage backend currently used by KAlarm.
lv: „KAlarm“ šobrīd izmantotā datu glabāšanas aizmugursistēma.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Backend), group (General)
en: File Resources
lv: Datņu resursi

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (UseAkonadiIfAvailable), group (General)
en: Enable Akonadi plugin
lv: Ieslēgt „Akonadi“ spraudni

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseAkonadiIfAvailable), group (General)
en: Choose whether to enable KAlarm's Akonadi plugin, which uses Akonadi to provide features including birthday import, some email functions, email address book lookup, and Akonadi resource migration on first run.
lv: Izvēlieties, vai ieslēgt „KAlarm“ „Akonadi“ spraudni, kas izmanto „Akonadi“, lai sniegtu papildu iespējas, piemēram, dzimšanas dienu importi, atsevišķas e-pasta funkcijas, e-pasta adrešu grāmatas uzmeklēšanu un „Akonadi“ resursu migrāciju pirmās palaišanas reizē.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_AudioBackend), group (General)
en: Audio backend
lv: Skaņas aizmugursistēma

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_AudioBackend), group (General)
en: Which audio backend to prefer.
lv: Kuru skaņas audiosistēmu izmantot.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_TimeZone), group (General)
en: Time zone
lv: Laika josla

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_TimeZone), group (General)
en: Select the time zone which KAlarm should use as its default for displaying and entering dates and times.
lv: Atlasiet laika joslu, ko „KAlarm“ izmantot pēc noklusējuma, parādot un ievadot datumus un laikus.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_HolidayRegion), group (General)
en: Holiday region
lv: Brīvdienu reģions

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_HolidayRegion), group (General)
en: Select the holiday region to use.
lv: Atlasiet izmantojamo brīvdienu reģionu.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFgColour), group (General)
en: Foreground color
lv: Priekšplāna krāsa

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultFgColour), group (General)
en: Default foreground color for alarm message windows.
lv: Noklusējuma priekšplāna krāsa signālu ziņojumu logiem.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultBgColour), group (General)
en: Background color
lv: Fona krāsa

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultBgColour), group (General)
en: Default background color for alarm message windows.
lv: Noklusējuma fona krāsa signālu ziņojumu logiem.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (UseAlarmName), group (General)
en: Enable alarm names
lv: Ieslēgt signālu nosaukumus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseAlarmName), group (General)
en: Choose whether to be able to give alarms a name. This is a convenience to help you to identify alarms.
lv: Norādiet, vai vēlaties signāliem piešķirt nosaukumus. Tas ir tikai ērtībai, lai atšķirtu signālus.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (MessageFont), group (General)
en: Message font
lv: Ziņojuma fonts

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MessageFont), group (General)
en: Default font for displaying alarm messages.
lv: Noklusētais fonts signālu ziņojumu rādīšanai.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowInSystemTray), group (General)
en: Show in system tray
lv: Rādīt sistēmas ikonu joslā

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowInSystemTray), group (General)
en: <p>Check to show KAlarm's icon in the system tray. Showing it in the system tray provides easy access and a status indication.</p>
lv: <p>Atzīmējiet, lai sistēmas ikonu joslā rādītu „KAlarm“ ikonu. Tās parādīšana sistēmas ikonu joslā sniedza ērtu piekļuvi un statusa indikator.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_AutoHideSystemTray), group (General)
en: Auto-hide in system tray if no alarms due within period
lv: Automātiski paslēpt programmu sistēmas ikonu joslā, ja laika periodā nav ieplānotu signālu

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_AutoHideSystemTray), group (General)
en: <p>Enter -1 to auto-hide KAlarm's icon in the system tray when there are no active alarms.</p><p>To auto-hide the system tray icon when there are no alarms due within a set period of time, enter the time period in minutes.</p><p>Enter 0 to always show the system tray icon.</p>
lv: <p>Ievadiet '-1', lai automātiski paslēptu „KAlarm“ ikonu sistēmas ikonu joslā, ja nav aktīvu signālu.</p><p>Lai automātiski paslēptu sistēmas joslas ikonu, kad noteiktā periodā nav ieplānotu signālu, ierakstiet laika periodu minūtēs.</p><p>Ierakstiet '0', lai sistēmas ikonu joslas ikonu rādītu vienmēr.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (NoAutoHideSystemTrayDesktops), group (General)
en: Desktops without auto-hide in system tray
lv: Darbvirsmas bez automātiskas slēpšanas sistēmas ikonu joslā

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (NoAutoHideSystemTrayDesktops), group (General)
en: Desktops for which the auto-hide in system tray option is not available.
lv: Darbvirsmas, kurām nav pieejama automātiska paslēpšanas sistēmas ikonu joslā.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_AutoStart), group (General)
en: Start at login
lv: Palaist ierakstoties

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_AutoStart), group (General)
en: <p>Automatically start KAlarm whenever you start KDE.</p><p>This option should always be set true if RunMode=Auto, else false.</p>
lv: <p>Automātiski palaist „KAlarm“, kad ieslēdzet KDE.</p><p>Šai opcijai vienmēr jābūt ieslēgtai, ja „RunMode=Auto“, bet pretējā gadījumā tā ir izslēgta.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_RunMode), group (General)
en: Run mode
lv: Palaišanas režīms

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_RunMode), group (General)
en: Whether to run KAlarm automatically on login, manually only, or not at all.
lv: Vai palaist „KAlarm“ automātiski, kad ierakstāties sistēmā, tikai manuāli vai vispār nepalaist.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_RunMode), group (General)
en: Run automatically
lv: Palaist automātiski

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_RunMode), group (General)
en: Run manually only
lv: Palaist tikai manuāli

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_RunMode), group (General)
en: Do not run
lv: Nepalaist

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDeferTime), group (General)
en: Default defer time interval
lv: Noklusējuma atliktā laika intervāls

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDeferTime), group (General)
en: Enter the default time interval (in minutes) to defer alarms, used by the Defer Alarm dialog.
lv: Ievadiet noklusēto laika intervālu (minūtēs) signālu atlikšanai, ko izmanto „Atlikt signālu lodziņš.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (AskResource), group (General)
en: Prompt for which calendar to store in
lv: Jautāt, kurā kalendārā glabāt

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AskResource), group (General)
en: <p>When saving a new alarm or alarm template, prompt for which calendar to store it in, if there is more than one active calendar.</p><p>Note that archived alarms are always stored in the default archived alarm calendar.</p>
lv: <p>Saglabājot jaunu signālu vai signāla sagatavi, jautāt, kurā kalendārā to glabāt, ja ir vairāk nekā viens aktīvs kalendārs.</p><p>Ievērojiet, ka arhivētie signāli vienmēr tiek glabāti noklusējuma arhivēto signālu kalendārā.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_MessageButtonDelay), group (General)
en: Delay before message window buttons are enabled
lv: Aizture pirms ziņojuma loga pogu ieslēgšanas

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_MessageButtonDelay), group (General)
en: <p>Specify the positioning of alarm message windows, and the delay in seconds after a window shows until its buttons are enabled.
            <ul><li>0 to position message windows as far from the cursor as possible with no enable delay.</li>
            <li>> 0 to position in center of screen and specify delay before enabling buttons.</li>
            <li>-1 for no special positioning and no enable delay.</li></ul></p>
lv: <p>Norādiet signāla ziņojumu logu novietojumu un aizturi (sekundēs) no loga parādīšanās brīža līdz pogu ieslēgšanai.
            <ul><li>„0“, lai novietotu ziņojumu logus pēc iespējas tālāk no kursora, bez aiztures.</li>
            <li>„>0“, lai novietotu ekrāna centrā un norādītu aizturi pirms pogu ieslēgšanas.</li>
            <li>„-1“ — bez īpaša novietojuma un aiztures.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TooltipAlarmCount), group (General)
en: Number of alarms to show in system tray tooltip
lv: Signālu skaits, ko rādīt sistēmas ikonu joslas paskaidrē

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TooltipAlarmCount), group (General)
en: <p>How many alarms due in the next 24 hours to show in the system tray tooltip:
            <ul><li>0 to display none</li>
            <li>-1 to display all</li>
            <li>>0 to set a limit.</li></ul></p>
lv: <p>Nākamo 24 stundu laikā notiekošo signālu skaits, ko rādīt sistēmas ikonu joslas paskaidrē:
             <ul><li>„0“, lai nerādītu nevienu</li>
             <li>„-1“, lai rādītu visus</li>
             <li>„>0“, lai iestatītu limitu.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTooltipAlarmTime), group (General)
en: Show alarm times in system tray tooltip
lv: Rādīt signālu laikus sistēmas ikonu joslas paskaidrē

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTooltipAlarmTime), group (General)
en: Specify whether to show in the system tray tooltip, the time at which each alarm is due.
lv: Norādiet, vai sistēmas ikonu joslā rādīt paskaidri ar signālu laikiem.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTooltipTimeToAlarm), group (General)
en: Show time to alarms in system tray tooltip
lv: Rādīt laiku līdz signāliem sistēmas ikonu joslas paskaidrē

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTooltipTimeToAlarm), group (General)
en: Specify whether to show in the system tray tooltip, how long until each alarm is due.
lv: Norādiet, vai sistēmas ikonu joslā rādīt paskaidri ar laikiem līdz signāliem.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TooltipTimeToPrefix), group (General)
en: Time-to-alarm prefix in system tray tooltip
lv: „Laiks līdz signāliem“ prefikss sistēmas ikonu joslas paskaidrē

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TooltipTimeToPrefix), group (General)
en: Enter the text to be displayed in front of the time until the alarm, in the system tray tooltip.
lv: Ievadiet tekstu, ko sistēmas ikonu joslas paskaidrē attēlot pirms laika līdz sinālam.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailClient), group (General)
en: Email client
lv: E-pasta klients

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailClient), group (General)
en: <p>How to send email when an email alarm is triggered.<ul><li>KMail: The email is sent automatically via KMail.</li><li>Sendmail: The email is sent automatically. This option will only work if your system is configured to use sendmail or a sendmail compatible mail transport agent.</li></ul></p>
lv: <p>Kā sūtīt e-pasta vēstuli, ja ir ieslēgta e-pasta signāla sūtīšana.<ul><li>„KMail“: e-pasta vēstuli sūtīs automātiski ar „KMail“ programmu.</li><li>„Sendmail“: e-pasta vēstule tiks nosūtīta automātiski. Šī opcija darbosies tikai tad, ja jūsu sistēma ir konfigurēta „sendmail“ vai ar „sendmail“ savietojama pasta transporta aģenta lietošanai.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailCopyToKMail), group (General)
en: Whether to copy sent emails into KMail's Sent folder.
lv: Vai kopēt nosūtītās e-pasta vēstules uz „KMail“ programmas nosūtīto vēstuļu mapi.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailCopyToKMail), group (General)
en: Whether after sending an email to store a copy in KMail's sent-mail folder. Only applies when sendmail is selected as the email client.
lv: Vai pēc e-pasta nosūtīšanas glabāt tā kopiju „KMail“ nosūtīto vēstuļu mapē. Spēkā tikai tad, ja par e-pasta klientu ir izvēlēts „sendmail“.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailFrom), group (General)
en: 'From' email address
lv: E-pasta adrese „No“ lauciņam

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailFrom), group (General)
en: Your email address, used to identify you as the sender when sending email alarms. Enter "@SystemSettings" to use the default email address set in KMail, "@KMail" to allow choice of KMail identities, or enter the actual email address otherwise.
lv: Jūsu e-pasta adrese, kas tiek lietota, lai jūs identificētu kā sūtītāja, kad sūtāt signālus ar e-pasta starpniecību. Ierakstiet „@SystemSettings“, lai izmantotu „KMail“ programmā norādīto noklusējuma e-pasta adresi. Vai arī „@KMail“, lai ļautu izvēlēties kādu no „KMail“ identitātēm vai lai ierakstītu faktisko e-pasta adresi.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailBccAddress), group (General)
en: 'Bcc' email address
lv: E-pasta adreses „Bcc“ lauks

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailBccAddress), group (General)
en: Your email address, used for blind copying email alarms to yourself. If you want blind copies to be sent to your account on the computer which KAlarm runs on, you can simply enter your user login name. Enter "@SystemSettings" to use the default email address set in KMail, or enter the actual email address otherwise.
lv: Jūsu e-pasta adresei, ko izmantot, akli kopējot e-pasta signālus sev. Ja vēlaties aklās kopijas sūtīt uz savu kontu datorā, kurā ir ieslēgts „KAlarm“, varat vienkārši ierakstīt savu ierakstīšanās vārdu. Ierakstiet „@SystemSettings“, lai izmantotu „KMail“ programmā norādīto noklusējuma e-pasta adresi, vai arī citu e-pasta adresi.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_CmdXTermCommand), group (General)
en: Terminal for command alarms
lv: Terminālis komandu signāliem

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_CmdXTermCommand), group (General)
en: Command line to execute command alarms in a terminal window, including special codes described in the KAlarm handbook.
lv: Komandrinda komandu signālu izpildīšanai termināļa logā, tajā skaitā „KAlarm“ rokasgrāmatā aprakstītie speciālie kodi.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_StartOfDay), group (General)
en: Start of day for date-only alarms
lv: Dienas sākums „tikai datums“ signāliem

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_StartOfDay), group (General)
en: The earliest time of day at which a date-only alarm will be triggered.
lv: Agrākais diennakts laiks, kādā tiks palaists „tikai datums“ signāls.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDayStart), group (General)
en: Start time of working day
lv: Darba dienas sākuma laiks

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDayStart), group (General)
en: The start time of the working day.
lv: Darba dienas sākuma laiks.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDayEnd), group (General)
en: End time of working day
lv: Darba dienas beigu laiks

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDayEnd), group (General)
en: The end time of the working day.
lv: Darba dienas beigu laiks.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDays), group (General)
en: Working days
lv: Darba dienas

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDays), group (General)
en: OR'ed bits indicating which days of the week are work days, 1 = Monday ... 64 = Sunday.
lv: Biti ar OR, kas norāda, kuras nedēļas dienas ir darba dienas, 1 = pirmdiena ... 64 = svētdiena.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DisabledColour), group (General)
en: Disabled alarm color
lv: Izslēgto signālu krāsa

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DisabledColour), group (General)
en: Choose the text color in the alarm list for disabled alarms.
lv: Izvēlieties teksta krāsu signālu sarakstā izslēgtajiem signāliem.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ArchivedColour), group (General)
en: Archived alarm color
lv: Arhivēto signālu krāsa

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ArchivedColour), group (General)
en: Choose the text color in the alarm list for archived alarms.
lv: Izvēlieties teksta krāsu signālu sarakstā arhivētajiem signāliem.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ArchivedKeepDays), group (General)
en: Days to keep expired alarms
lv: Cik dienu paturēt izbeigušos signālus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ArchivedKeepDays), group (General)
en: <p>Specify how many days to keep alarms after they expire or are deleted (except deleted alarms which were never triggered):
            <ul><li>0 to not keep</li>
            <li>-1 to keep indefinitely</li>
            <li>>0 number of days to keep.</li></ul></p>
lv: <p>Norādiet, cik dienu vēlaties paturēt signālus pēc tam, kad tie beidzas vai ir dzēsti (izņemot dzēstus signālus, kas nekad nav bijuši ieslēgti):
            <ul><li>„0“ — nepaturēt;</li>
            <li>„-1“ — paturēt bez termiņa;</li>
            <li>„>0“ — dienu skaits, cik ilgi paturēt.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KOrgEventDuration), group (General)
en: KOrganizer event duration
lv: „KOrganizer“ notikuma ilgums

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KOrgEventDuration), group (General)
en: Enter the event duration in minutes, for alarms which are copied to KOrganizer.
lv: Ievadiet notikuma ilgumu minūtēs signāliem, kas ir iekopēti „KOrganizer“.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (WakeFromSuspendAdvance), group (General)
en: Number of minutes before alarm to wake from suspend
lv: Ilgums, cik minūtes pirms signāla pamodināt ierīci no iesnaudināta stāvokļa

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WakeFromSuspendAdvance), group (General)
en: Enter how many minutes before the alarm trigger time to wake the system from suspend. This can be used to ensure that the system is fully restored by the time the alarm triggers.
lv: Ierakstiet, cik minūšu pirms signāla palaist sistēmas atmošanos no iesnaudināta stāvokļa. To varat izmantot, lai pārliecinātos, ka signāla palaišanas brīdī sistēmas darbība ir pilnībā atjaunota.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDisplayMethod), group (Defaults)
en: Alarm message display method
lv: Signāla ziņojuma parādīšanas metode

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDisplayMethod), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "display method", to determine whether to display alarm messages in windows or in system notifications.
lv: Noklusējuma iestatījumi signāla rediģēšanas lodziņā parādīšanas metodei. Tā nosaka, vai signāla ziņojumus parādīt jaunā logā vai kā sistēmas paziņojumu.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLateCancel), group (Defaults)
en: Cancel if late (minutes)
lv: Atcelt, ja nokavēts (minūtes)

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultLateCancel), group (Defaults)
en: Default value in the alarm edit dialog for late cancellation time (in minutes). 0 for no late cancellation, >0 how many minutes before cancelling.
lv: Noklusējuma vērtība signāla rediģēšanas lodziņā iestatījumam „atcelt, ja nokavēts par“ laika periodam (minūtēs). Rakstiet „0“, ja neatcelt, „>0“ — nokavēto minūšu skaits pirms atcelšanas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultAutoClose), group (Defaults)
en: Auto-close window after late-cancellation time
lv: Automātiski aizvērt logu pēc „atcelt, ja nokavēts par“ laika perioda

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultAutoClose), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "auto close if late".
lv: Noklusējuma iestatījums signālu rediģēšanas lodziņā iestatījumam „Automātiski aizvērt, ja nokavēts“.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultConfirmAck), group (Defaults)
en: Confirm acknowledgement
lv: Lūgt apstiprināšanu

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultConfirmAck), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "confirm alarm acknowledgement".
lv: Noklusējuma iestatījums signālu rediģēšanas lodziņā iestatījumam „Apliecināt signāla apstiprināšanu“.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCopyToKOrganizer), group (Defaults)
en: Show in KOrganizer
lv: Rādīt „KOrganizer“ programmā

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCopyToKOrganizer), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "show in KOrganizer".
lv: Noklusējuma iestatījums signālu rediģēšanas lodziņā iestatījumam „Rādīt „KOrganizer“ programmā“.

[ctx: @label Label for audio options]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Sound
lv: Skaņa

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Default sound type in the alarm edit dialog.
lv: Noklusējuma skaņas tips signālu rediģēšanas lodziņā.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Play File
lv: Atskaņot datni

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundFile), group (Defaults)
en: Sound file
lv: Skaņas datne

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultSoundFile), group (Defaults)
en: Default sound file path in the alarm edit dialog.
lv: Noklusējuma skaņas datnes ceļš signālu rediģēšanas lodziņā.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundVolume), group (Defaults)
en: Sound volume
lv: Skaļums

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_DefaultSoundVolume), group (Defaults)
en: Default sound volume in the alarm edit dialog. -1 to deselect volume, or 0 - 100 %
lv: Noklusējuma skaļums signālu rediģēšanas lodziņā. Rakstiet „-1“, lai neatzīmētu skaļumu, vai „0“ — 100 %

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundRepeat), group (Defaults)
en: Repeat sound file
lv: Atkārtot skaņas datni

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultSoundRepeat), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for sound repetition.
lv: Noklusējuma iestatījums signālu rediģēšanas lodziņā skaņas atkārtošanai.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdScript), group (Defaults)
en: Enter script
lv: Ierakstiet skriptu

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdScript), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for command script entry.
lv: Noklusējuma iestatījums signālu rediģēšanas lodziņā komandas skripta ierakstam.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Command output
lv: Komandas izvade

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for where to send command alarm output.
lv: Noklusējuma iestatījums signālu rediģēšanas lodziņā komandas signāla izvades nosūtīšanai.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Discard Output
lv: Izmest izvadi

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Log To File
lv: Žurnalēt datnē

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Execute in terminal window
lv: Izpildīt termināļa logā

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogFile), group (Defaults)
en: Log file
lv: Žurnāla datne

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdLogFile), group (Defaults)
en: Default log file path for command alarms in the alarm edit dialog.
lv: Noklusējuma žurnāla datnes ceļš komandas signāliem signālu rediģēšanas lodziņā.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultEmailBcc), group (Defaults)
en: Copy email to self
lv: Kopēt e-pastu uz sevi

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultEmailBcc), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for blind copying emails to self.
lv: Noklusējuma iestatījums signālu rediģēšanas lodziņā e-pastu kopēšanai uz savu kontu.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: Recurrence period
lv: Atkārtošanās periods

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: The default setting for the recurrence rule in the alarm edit dialog.
lv: Noklusējuma iestatījums atkārtošanās noteikumam signālu rediģēšanas lodziņā.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: No recurrence
lv: Neatkārtojas

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: At login
lv: Ierakstoties

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: Hourly/minutely
lv: Katru stundu/minūti

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: In non-leap years, repeat yearly February 29th alarms on:
lv: Īsajos gados 29. februāra signālus atkārtot:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: For yearly recurrences, choose what date, if any, alarms due on February 29th should occur in non-leap years.<i>Note</i>: The next scheduled occurrence of existing alarms is not re-evaluated when you change this setting.
lv: Izvēlieties, kad atskaņot signālu ikgadējiem atkārtotiem signāliem, ja tie ir norādīti 29. februārī, bet gadā nav 29. februāra. <i>Ievērībai</i>: mainot šo iestatījumu, sistēma nepārvērtēs jau saglabāto signālu laikus.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: February 28th
lv: 28. februārī

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: March 1st
lv: 1. martā

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: Do not repeat
lv: Neatkārtot

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Reminder units
lv: Atgādinājuma vienības

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Default reminder time units in the alarm edit dialog.
lv: Noklusējuma atgādinājuma laika vienības signālu rediģēšanas lodziņā.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Hours/Minutes
lv: Stundas/minūtes

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultPreAction), group (Defaults)
en: Pre-alarm action
lv: Darbība pirms signāla

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultPreAction), group (Defaults)
en: Default command to execute before displaying alarms.
lv: Noklusējuma komanda, ko izpildīt pirms signāla parādīšanas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultExecPreActionOnDeferral), group (Defaults)
en: Execute pre-alarm action for deferred alarms
lv: Izpildīt darbību pirms signāla atliktajiem signāliem

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultExecPreActionOnDeferral), group (Defaults)
en: Default setting for whether to execute the pre-alarm action before deferred alarms trigger.
lv: Noklusējums iestatījumam, vai izpildīt darbību pirms signāla, ja sistēma palaiž atliktu signālu.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCancelOnPreActionError), group (Defaults)
en: Cancel alarm on pre-alarm action error
lv: Atcelt signālu, ja darbības pirms signāla izpildīšanā rodas kļūda

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCancelOnPreActionError), group (Defaults)
en: Default setting for whether to cancel the alarm if the pre-alarm action command fails.
lv: Noklusējuma iestatījums signāla atcelšanai, ja darbības pirms signāla komandas izpilde neizdodas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDontShowPreActionError), group (Defaults)
en: Do not notify pre-alarm action errors
lv: Neziņot par darbības pirms signāla kļūdām

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDontShowPreActionError), group (Defaults)
en: Default setting for whether to show no error status or error message if the pre-alarm action command fails.
lv: Noklusējums iestatījumam, vai nerādīt kļūdas statusu vai kļūdas ziņojumu, ja darbības pirms signāla komanda neizdodas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultPostAction), group (Defaults)
en: Post-alarm action
lv: Darbība pēc signāla

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultPostAction), group (Defaults)
en: Default command to execute after alarm message windows are closed.
lv: Noklusējuma komanda, ko izpildīt pēc signāla ziņojumu logu aizvēršanas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_QuitWarn), group (Notification Messages)
en: Warn before quitting
lv: Brīdināt pirms iziešanas

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_QuitWarn), group (Notification Messages)
en: Whether to suppress a warning prompt before quitting KAlarm.
lv: Nerādīt signāla uzvedni pirms iziešanas no „KAlarm“.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_ConfirmAlarmDeletion), group (Notification Messages)
en: Confirm alarm deletions
lv: Apstiprināt signālu dzēšanu

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_ConfirmAlarmDeletion), group (Notification Messages)
en: Check to be prompted for confirmation each time you delete an alarm.
lv: Atzīmējiet, lai tiktu pieprasīts apstiprinājums par katra signāla dzēšanu.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailQueuedNotify), group (Notification Messages)
en: Notify when remote emails are queued
lv: Paziņot, kad tiek ierindoti attālinātie e-pasti

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailQueuedNotify), group (Notification Messages)
en: Display a notification message whenever an email alarm has queued an email for sending to a remote system. This could be useful if, for example, you have a dial-up connection, so that you can then ensure that the email is actually transmitted.
lv: Parādīt paziņojumu ikreiz, kad e-pasta signāls ir ierindots e-pasta sūtīšanai uz attālinātu sistēmu. Tas ir noderīgi, ja jums, piemēram, ir iezvanpieejas savienojums, jo varat pārliecināties, ka e-pasts patiesi ir pārsūtīts.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: File
lv: Datne

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: Edit
lv: Rediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: View
lv: Skats

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: Actions
lv: Darbības

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select dates to show in the alarm list. Only alarms due on these dates will be shown.
lv: Atlasiet datumus, kuriem rādīt signālu sarakstu. Programma parādīs tikai signālus, kas ir paredzēti šajos datumos.

[ctx: @title:group]
en: Alarm Date Selector
lv: Signālu datuma atlasītājs

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the previous year
lv: Rādīt iepriekšējo gadu

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the previous month
lv: Rādīt iepriekšējo mēnesi

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the next year
lv: Rādīt nākamo gadu

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the next month
lv: Rādīt nākamo mēnesi

[ctx: @info:tooltip]
en: Show today
lv: Rādīt šodienu

[ctx: @title:window]
en: Defer Alarm
lv: Atlikt signālu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Defer the alarm until the specified time.
lv: Atlikt signālu līdz norādītajam laikam.

[ctx: @action:button]
en: Cancel Deferral
lv: Atcelt atlikšanu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Cancel the deferred alarm. This does not affect future recurrences.
lv: Atcelt atlikto signālu. Tas neietekmēs to atkārtošanu nākotnē.

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next sub-repetition (currently %1)
lv: Nevar atlikt pēc nākamās signāla apakšatkārtošanās (pašreiz %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next recurrence (currently %1)
lv: Nevar atlikt pēc nākamās signāla atkārtošanās (pašreiz %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next reminder (currently %1)
lv: Nevar atlikt tālāk par signāla nākamo atgādinājumu (pašreiz %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer reminder past the main alarm time (%1)
lv: Nevar atlikt atgādinājumu pēc galvenā signāla laika (%1)

[ctx: @info]
en: <para>Error loading calendar:</para><para><filename>%1</filename></para><para>Please fix or delete the file.</para>
lv: <para>Kļūda, ielādējot kalendāru:</para><para>„<filename>%1</filename>“ </para><para>Novērsiet problēmu vai izdzēsiet datni.</para>

[ctx: @info]
en: Failed to save calendar to <filename>%1</filename>
lv: Neizdevās saglabāt kalendāru uz „<filename>%1</filename>“

[ctx: @title:tab]
en: Recurrence - [%1]
lv: Atkārtošanās — [%1]

[ctx: @option:check]
en: Show in KOrganizer
lv: Rādīt „KOrganizer“ programmā

[ctx: @title:window]
en: Alarm Template [read-only]
lv: Signāla sagatave [tikai lasāma]

[ctx: @title:window]
en: Archived Alarm [read-only]
lv: Arhivēts signāls [tikai lasāms]

[ctx: @title:window]
en: Alarm [read-only]
lv: Signāls [tikai lasāms]

[ctx: @info:whatsthis]
en: Schedule the alarm at the specified time.
lv: Ieplānot signālu norādītajā laikā.

[ctx: @action:button]
en: Load Template...
lv: Ielādēt sagatavi...

[ctx: @info:tooltip]
en: Select an alarm template to preset the alarm
lv: Atlasiet signāla sagatavi, lai signālu izveidotu ātrāk

[ctx: @action:button]
en: Try
lv: Izmēģināt

[ctx: @title:tab]
en: Alarm
lv: Signāls

[ctx: @label:textbox]
en: Template name:
lv: Sagataves nosaukums:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name of the alarm template
lv: Ierakstiet signāla sagataves nosaukumu

[ctx: @title:group]
en: Action
lv: Darbība

[ctx: @label]
en: Deferred to:
lv: Atlikt līdz:

[ctx: @action:button]
en: Change...
lv: Mainīt...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Change the alarm's deferred time, or cancel the deferral
lv: Mainīt signāla atlikšanas laiku vai atcelt atlikšanu

[ctx: @title:group]
en: Time
lv: Laiks

[ctx: @option:radio]
en: Default time
lv: Noklusējuma laiks

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not specify a start time for alarms based on this template. The normal default start time will be used.
lv: Nenorādīt signāla sākuma laiku signāliem, kas ir izveidoti no šīs sagataves. Programma izmantos parasto sākuma laiku.

[ctx: @option:radio]
en: Time:
lv: Laiks:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify a start time for alarms based on this template.
lv: Norādīt signālu sākuma laiku signāliem, kas ir izveidoti no šīs sagataves.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the start time for alarms based on this template.</para><para>%1</para>
lv: <para>Ierakstiet signāla sākuma laiku signāliem, kas ir izveidoti no šīs sagataves.</para><para>%1</para>

[ctx: @option:radio]
en: Date only
lv: Tikai datums

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set the <interface>Any time</interface> option for alarms based on this template.
lv: Iestatiet <interface>Jebkurā laikā</interface> signālu opciju signāliem, kas ir izveidoti no šīs sagataves.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set alarms based on this template to start after the specified time interval from when the alarm is created.
lv: Iestatīt, lai signāli, kuriem pamatā ir šī sagatave, sāktos noteiktā laika intervālā no brīža, kad signāls ir izveidots.

[ctx: @option:check]
en: Wake from suspend
lv: Pamodināt no iesnaudināšanas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to wake the system if the alarm triggers while the system is suspended
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties pamodināt sistēmu no iesnaudināšanas, ja signāls ieslēdzas brīdī, kad sistēma ir iesnaudināta

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to copy the alarm into KOrganizer's calendar
lv: Atzīmējiet, lai kopētu signālu „KOrganizer“ kalendārā

[ctx: @info]
en: You must enter a name for the alarm template
lv: Ievadiet signālu sagataves veidni

[ctx: @info]
en: Template name is already in use
lv: Sagataves nosaukums jau ir aizņemts

[ctx: @info]
en: <para>KAlarm does not provide high accuracy alarms.</para><para> The alarm will trigger at the minute boundary before the specified time from now.</para>
lv: <para>„KAlarm“ nenodrošina augsta precizitātes signālus.</para><para> Signāls ieslēgsies minūšu robežās pirms norādītā laika no šī brīža.</para>

[ctx: @info The parameter is a date value]
en: The start date does not match the alarm's recurrence pattern, so it will be adjusted to the date of the next recurrence (%1).
lv: Sākuma datums nesakrīt ar signāla atkārtošanās shēmu, tādēļ tas tiks iestatīts uz nākamo atkārtošanās datumu (%1).

[ctx: @info The parameter is a date/time value]
en: The start date/time does not match the alarm's recurrence pattern, so it will be adjusted to the date/time of the next recurrence (%1).
lv: Sākuma datums/laiks nesakrīt ar signāla atkārtošanās shēmu, tādēļ tas tiks iestatīts uz nākamo atkārtošanās datumu/laiku (%1).

[ctx: @info]
en: Recurrence has already expired
lv: Atkārtošanās termiņš jau ir beidzies

[ctx: @info]
en: The alarm will never occur during working hours
lv: Signāls netiks palaists darba laikā

[ctx: @info]
en: Reminder period must be less than the recurrence interval, unless <interface>%1</interface> is checked.
lv: Atgādinājumu periodam jābūt īsākam par atkārtošanās intervālu, ja vien nav atzīmēts <interface>%1</interface>.

[ctx: @info]
en: The duration of a repetition within the recurrence must be less than the recurrence interval minus any reminder period
lv: Atkārtošanās ilgumam atkārtošanās periodā ir jābūt īsākam par atkārtošanās intervālu, ievērojot jebkādu atgādinājuma periodu

[ctx: @info]
en: For a repetition within the recurrence, its period must be in units of days or weeks for a date-only alarm
lv: Ja atkārtošanās periodā ir atkārtošanās, šim periodam tikai datuma signālā jābūt dienu vai nedēļu vienību garumā.

[ctx: @info]
en: You must select a calendar to save the alarm in
lv: Izvēlieties kalendāru, kurā saglabāt signālu

[ctx: @action:Button]
en: Fewer Options <<
lv: Mazāk opciju <<

[ctx: @info:tooltip]
en: Show fewer options
lv: Rādīt mazāk opciju

[ctx: @action:button]
en: More Options >>
lv: Vairāk opciju >>

[ctx: @info:tooltip]
en: Show more options
lv: Rādīt vairāk opciju

[ctx: @title:window]
en: Choose Log File
lv: Izvēlieties žurnāla datni

[ctx: @label:listbox How to display alarms]
en: Display method:
lv: Parādīšanas metode:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Window
lv: Logs

[ctx: @item:inlistbox]
en: Notification
lv: Paziņojums

[ctx: @option:check]
en: Confirm acknowledgment
lv: Lūgt apstiprināšanu

[ctx: @title:window]
en: New Display Alarm Template
lv: Jauna ekrāna signāla sagatave

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm Template
lv: Ekrāna signāla sagataves rediģēšana

[ctx: @title:window]
en: New Display Alarm
lv: Jauns ekrāna signāls

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm
lv: Ekrāna signāla rediģēšana

[ctx: @label:listbox]
en: Display type:
lv: Attēlošanas tips:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text message
lv: Teksta ziņojums

[ctx: @item:inlistbox]
en: File contents
lv: Datnes saturs

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command output
lv: Komandas izvade

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Select what the alarm should display:<list><item><interface>%1</interface>: the alarm will display the text message you type in.</item><item><interface>%2</interface>: the alarm will display the contents of a text or image file.</item><item><interface>%3</interface>: the alarm will display the output from a command.</item></list></para>
lv: <para>Izvēlieties, ko signālā vajadzētu rādīt:<list><item><interface>%1</interface>: signālā rādīs jūsu ierakstīto teksta ziņojumu.</item><item><interface>%2</interface>: signālā rādīs teksta vai attēla datnes saturu. </item><item><interface>%3</interface>: signālā rādīs komandas izvadi.</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the text of the alarm message. It may be multi-line.
lv: Ievadiet signāla ziņojuma tekstu. Tas var būt vairākās rindās.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a text or image file to display.
lv: Ievadiet nosaukumu vai URL rādāmajam teksta vai attēla datnei.

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a file
lv: Izvēlieties datni

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a text or image file to display.
lv: Izvēlieties rādāmo teksta vai attēla datni.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select whether to display the alarm in a window or by the notification system.
lv: Norādiet, vai rādīt signālu logā vai pie paziņojumu sistēmas.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to additionally display a reminder in advance of or after the main alarm time(s).
lv: Atzīmējiet, lai rādītu arī atgādinājumu noteiktas reizes pirms vai pēc galvenā signāla sākšanās.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter how long in advance of or after the main alarm to display a reminder alarm.</para><para>%1</para>
lv: <para>Norādiet, cik ilgi pirms vai pēc galvenā signāla sākšanās parādīt atgādinājumu.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select whether the reminder should be triggered before or after the main alarm
lv: Izvēlieties, vai atgādinājumu palaist pirms vai pēc galvenā signāla

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to be prompted for confirmation when you acknowledge the alarm.
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties, lai programma lūdz signālu apstiprināt

[ctx: @info:tooltip]
en: Display the alarm now
lv: Parādīt signālu tagad

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the alarm message now
lv: Rādīt signāla paziņojumu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the file now
lv: Parādīt datni

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the command output now
lv: Rādīt komandas izvadi

[ctx: @title:window]
en: Choose Text or Image File to Display
lv: Izvēlieties rādāmo teksta vai attēla datni

[ctx: @option:check]
en: Enter a script
lv: Ierakstīt skriptu

[ctx: @option:radio]
en: Execute in terminal window
lv: Izpildīt termināļa logā

[ctx: @option:check]
en: Execute in terminal window
lv: Izpildīt termināļa logā

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm Template
lv: Jauna komandas signāla sagatave

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm Template
lv: Rediģēt komandas signāla sagatavi

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm
lv: Jauns komandas signāls

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm
lv: Rediģēt komandas signālu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Execute the specified command now
lv: Izpildīt norādīto komandu

[ctx: @info:tooltip]
en: Execute the specified command now
lv: Izpildīt norādīto komandu

[ctx: @option:check]
en: Do not notify errors
lv: Neziņot par kļūdām

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not show error message if the command fails.
lv: Nerādīt kļūdas ziņojumu, ja komanda neizdodas.

[ctx: @title:group]
en: Command Output
lv: Komandas izvade

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to execute the command in a terminal window
lv: Atzīmējiet, lai izpildītu komandu termināļa logā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or path of the log file.
lv: Ievadiet nosaukumu vai ceļu uz žurnāla datni.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a log file.
lv: Atlasiet žurnāla datni.

[ctx: @option:radio]
en: Log to file
lv: Žurnalēt datnē

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to log the command output to a local file. The output will be appended to any existing contents of the file.
lv: Atzīmējiet, lai žurnalētu komandas izvadi lokālā datnē. Izvadi programam pievienos esošās datnes saturam.

[ctx: @option:radio]
en: Discard
lv: Izmest

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to discard command output.
lv: Atzīmējiet, lai izmestu komandas izvadi.

[ctx: @info]
en: Log file must be the name or path of a local file, with write permission.
lv: Žurnāla datnei jābūt lokālai datnei vai ceļam ar rakstīšanas atļauju.

[ctx: @info]
en: <para>No terminal is selected for command alarms.</para><para>Please set it in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
lv: <para>Komandu signāliem nav atlasīts neviens terminālis.</para><para>Atlasiet to „<application>KAlarm</application>“ konfigurācijas lodziņā.</para>

[ctx: @info]
en: Command executed: <icode>%1</icode>
lv: Izpildītā komanda: <icode>%1</icode>

[ctx: @option:check]
en: Copy email to self
lv: Kopēt e-pasta vēstuli uz sevi

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm Template
lv: Jauna e-pasta signāla sagatave

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm Template
lv: Rediģēt e-pasta signāla sagatavi

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm
lv: Jauns e-pasta signāls

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm
lv: Rediģēt e-pasta signālu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Send the email to the specified addressees now
lv: Nosūtīt e-pastu uz norādītajām adresēm

[ctx: @info:tooltip]
en: Send the email now
lv: Nosūtīt e-pastu

[ctx: @label:listbox 'From' email address]
en: From:
lv: No:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email identity, used to identify you as the sender when sending email alarms.
lv: Jūsu e-pasta identitāte, kas tiek izmantota, lai jūs identificētu kā nosūtītāju, sūtot e-pasta signālus.

[ctx: @label:textbox Email addressee]
en: To:
lv: Kam:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the addresses of the email recipients. Separate multiple addresses by commas or semicolons.
lv: Ierakstiet e-pasta saņēmēju adreses. Atdaliet vairākas adreses ar komatiem vai semikoliem.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open address book
lv: Atvērt adrešu grāmatu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select email addresses from your address book.
lv: Atlasiet e-pasta adreses no jūsu adrešu grāmatas.

[ctx: @label:textbox Email subject]
en: Subject:
lv: Temats:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email subject.
lv: Ievadiet e-pasta vēstules tematu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email message.
lv: Rakstiet e-pasta vēstuli.

[ctx: @label:listbox]
en: Attachments:
lv: Piesaistne:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Files to send as attachments to the email.
lv: Datnes, ko sūtīt kā e-pasta piesaistnes.

[ctx: @action:button]
en: Add...
lv: Pievienot...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add an attachment to the email.
lv: Pievienot e-pastam piesaistni.

[ctx: @action:button]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the highlighted attachment from the email.
lv: Noņemt no e-pasta vēstules izcelto piesaistni.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the email will be blind copied to you.
lv: Ja atzīmēts, programma e-pastu akli pārkopēs jums.

[ctx: @info]
en: Invalid email address: <email>%1</email>
lv: Nederīga e-pasta adrese: <email>%1</email>

[ctx: @info]
en: No email address specified
lv: Nav norādīta e-pasta adrese

[ctx: @info]
en: Invalid email attachment: <filename>%1</filename>
lv: Nederīga e-pasta piesaistne: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Do you really want to send the email now to the specified recipient(s)?
lv: Vai tiešām vēlaties tagad nosūtīt e-pastu norādītajiem saņēmējiem?

[ctx: @action:button]
en: Confirm Email
lv: Apstiprināt e-pastu

[ctx: @action:button]
en: Send
lv: Sūtīt

[ctx: @info]
en: Email sent to:<nl/>%1<nl/>Bcc: <email>%2</email>
lv: E-pasta vēstule ir nosūtīta uz:<nl/>%1<nl/>Bcc: <email>%2</email>

[ctx: @info]
en: Email sent to:<nl/>%1
lv: E-pasta vēstule ir nosūtīta uz:<nl/>%1

[ctx: @title:window]
en: Choose File to Attach
lv: Izvēlieties pievienojamo datni

[ctx: @title:window]
en: New Audio Alarm Template
lv: Jauna audio signāla sagatave

[ctx: @title:window]
en: Edit Audio Alarm Template
lv: Rediģēt audio signāla sagatavi

[ctx: @title:window]
en: New Audio Alarm
lv: Jauns audio signāls

[ctx: @title:window]
en: Edit Audio Alarm
lv: Rediģēt audio signālu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Play the audio file now
lv: Atskaņot audio datni

[ctx: @info:tooltip]
en: Play the audio file now
lv: Atskaņot audio datni

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the sound file will be played repeatedly until %1 is clicked.
lv: Ja atzīmēts, programma atkārtoti atskaņos audio datni līdz lietotājs noklikšķina uz „%1“.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to enter the contents of a script instead of a shell command line
lv: Atzīmējiet, lai ierakstītu nevis čaulas komandrindu, bet skripta saturu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a shell command to execute.
lv: Ierakstiet izpildāmo čaulas komandu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the contents of a script to execute
lv: Ierakstiet izpildāmā skripta saturu.

[ctx: @info]
en: <para>The command cannot set environment variables:</para><para><icode>%1</icode></para>
lv: <para>Komanda nevar iestatīt vides mainīgos:</para><para><icode>%1</icode></para>

[ctx: @info]
en: Please enter a command or script to execute
lv: Ierakstiet izpildāmo komandu vai skriptu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of scheduled alarms
lv: Ieplānoto signālu saraksts

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, alarmTypeGroupBox)
en: Alarm Type
lv: Signāla tips

[ctx: @option:check Alarm type]
en: Active
lv: Aktīvs

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include active alarms in the search.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu aktīvos signālus.

[ctx: @option:check Alarm type]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include archived alarms in the search. This option is only available if archived alarms are currently being displayed.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu arhivētos signālus. Šī opcija ir pieejama tikai tad, ja šobrīd tiek rādīti arhivētie signāli.

[ctx: @option:check Alarm action = text display]
en: Text
lv: Teksts

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include text message alarms in the search.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu teksta ziņojumu signālus.

[ctx: @option:check Alarm action = file display]
en: File
lv: Datne

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include file alarms in the search.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu datņu signālus.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Command
lv: Komanda

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include command alarms in the search.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu komandu signālus.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Email
lv: E-pasts

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include email alarms in the search.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu e-pasta signālus.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include audio alarms in the search.
lv: Atzīmējiet, lai meklēšanā iekļautu audio signālus.

[ctx: @info]
en: No alarm types are selected to search
lv: Meklēšanai nav izvēlēts neviens signāla tips

[ctx: @info]
en: <para>End of alarm list reached.</para><para>Continue from the beginning?</para>
lv: <para>Sasniegtas signālu saraksta beigas.</para><para>Vai turpināt no sākuma?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Beginning of alarm list reached.</para><para>Continue from the end?</para>
lv: <para>Sasniegts signālu saraksta sākums.</para><para>Vai turpināt no beigām?</para>

[ctx: @label:listbox]
en: Foreground color:
lv: Priekšplāna krāsa:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the alarm message foreground color
lv: Atlasiet signāla ziņojuma priekšplāna krāsu

[ctx: @label:listbox]
en: Background color:
lv: Fona krāsa:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the alarm message background color
lv: Izvēlieties signāla ziņojuma fona krāsu

[ctx: @option:check]
en: Use default font
lv: Izmantot noklusējuma fontu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use the default font current at the time the alarm is displayed.
lv: Atzīmējiet, lai signāla parādīšanas brīdī lietotu noklusējuma fontu.

en: Requested font
lv: Prasītais fonts

[ctx: @action:button]
en: Font && Color...
lv: Fonts un krāsa...

[ctx: @info:tooltip]
en: Set alarm message font and color
lv: Norādiet signāla ziņojuma fontu un krāsu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the font, and foreground and background color, for the alarm message.
lv: Izvēlieties fontu, kā arī priekšplāna un fona krāsu signālu ziņojumiem.

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Font & Color
lv: Izvēlieties signāla fonta krāsu

[ctx: @action]
en: Stop Play
lv: Apturēt atskaņošanu

[ctx: @action]
en: Enable Alarms
lv: Ieslēgt signālus

[ctx: @action]
en: Spread Windows
lv: Izkliedēt logus

[ctx: @title:window]
en: Import Calendar Files
lv: Kalendāra datņu importēšana

[ctx: @item:inlistbox File type selection filter]
en: Calendar Files
lv: Kalendāra datnes

[ctx: @title:window]
en: Choose Export Calendar
lv: Izvēlieties eksportēšanas kalendāru

[ctx: @info]
en: Error loading calendar to append to:<nl/><filename>%1</filename>
lv: Kļūda, ielādējot kalendāru pievienošanai pie:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Failed to save new calendar to:<nl/><filename>%1</filename>
lv: Neizdevās saglabāt jauno kalendāru datnē:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Cannot upload new calendar to:<nl/><filename>%1</filename>
lv: Neizdevās augšupielādēt jauno kalendāru datnē:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Unable to show alarms in KOrganizer
lv: Neizdevās parādīt signālus „KOrganizer“ programmā

[ctx: @info]
en: Unable to show alarm in KOrganizer
lv: Neizdevās parādīt signālu „KOrganizer“ programmā

[ctx: @info]
en: Unable to update alarm in KOrganizer
lv: Neizdevās atjaunināt signālu „KOrganizer“ programmā

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarms from KOrganizer
lv: Neizdevās dzēst signālus no „KOrganizer“

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarm from KOrganizer
lv: Neizdevās dzēst signālu no „KOrganizer“

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(Could not start KOrganizer)</para>
lv: <para>%1</para><para>(Neizdevās palaist „KOrganizer“)</para>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(KOrganizer not fully started)</para>
lv: <para>%1</para><para>(„KOrganizer“ nav pilnībā palaists)</para>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(Error communicating with KOrganizer)</para>
lv: <para>%1</para><para>(Kļūda, sazinoties ar „KOrganizer“)</para>

[ctx: info]
en: The scheduled Wake from Suspend has been cancelled.
lv: Ir atcelta ieplānotā pamošanās no iesnaudināšanas.

[ctx: @info]
en: Error obtaining authorization (%1)
lv: Kļūda, saņemot autorizāciju (%1)

[ctx: @info]
en: You must enable a template calendar to save the template in
lv: Jums ir jāieslēdz sagatavju kalendārs, kurā sagatavi saglabāt

[ctx: @info Please set the 'From' email address...]
en: <para>%1</para><para>Please set it in the Configuration dialog.</para>
lv: <para>%1</para><para>Iestatiet to konfigurācijas lodziņā.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Alarms are currently disabled.</para><para>Do you want to enable alarms now?</para>
lv: <para>Signāli šobrīd ir izslēgti.</para><para>Vai vēlieties tos ieslēgt?</para>

[ctx: @action:button]
en: Enable
lv: Ieslēgt

[ctx: @action:button]
en: Keep Disabled
lv: Atstāt izslēgtus

[ctx: @info]
en: Error saving alarms
lv: Kļūda, saglabājot signālus

[ctx: @info]
en: Error saving alarm
lv: Kļūda, saglabājot signālu

[ctx: @info]
en: Error deleting alarms
lv: Kļūda, dzēšot signālus

[ctx: @info]
en: Error deleting alarm
lv: Kļūda, dzēšot signālu

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarms
lv: Kļūda, saglabājot atkārtoti aktivizētus signālus

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarm
lv: Kļūda, saglabājot atkārtoti aktivizētu signālu

[ctx: @info]
en: Error saving alarm templates
lv: Kļūda, saglabājot signālu sagataves

[ctx: @info]
en: Error saving alarm template
lv: Kļūda, saglabājot signāla sagatavi

[ctx: @info]
en: Quitting will disable alarms (once any alarm message windows are closed).
lv: Iziešana izslēgs signālus (tiklīdz ir aizvērti jebkuri signālu ziņojumu logi).

[ctx: @info]
en: Quitting will cancel the scheduled Wake from Suspend.
lv: Iziešana atcels ieplānoto pamodināšanu no iesnaudināšanas režīma.

[ctx: @info:shell]
en: Cannot create alarm: No default calendar is defined
lv: Nevar izveidot signālu: nav norādīts noklusējuma kalendārs

[ctx: @info:shell]
en: Error creating alarm
lv: Kļūda, veidojot signālu

[ctx: @info:shell]
en: %1: Event <resource>%2</resource> not found, or not unique
lv: %1: notikums „<resource>%2</resource>“ nav atrasts vai nav unikāls

[ctx: @info]
en: Alarms cannot be created or updated, because no writable active alarm calendar is enabled.<nl/><nl/>To fix this, use <interface>View | Show Calendars</interface> to check or change calendar statuses.
lv: Signālus neizdodas izveidot vai atjaunināt, jo nav ieslēgts rakstāms aktīvā signāla kalendārs.<nl/><nl/>Lai to labotu, ejiet uz <interface>Skats | Rādīt kalendārus</interface> un atzīmējiet vai mainiet kalendāru statusus.

[ctx: @info:shell]
en: %1: Event <resource>%2</resource> not found, or not editable
lv: %1: notikums „<resource>%2</resource>“ nav atrasts vai nav rediģējams

[ctx: @info]
en: Alarms are configured to be archived, but this is not possible because no writable archived alarm calendar is enabled.<nl/><nl/>To fix this, use <interface>View | Show Calendars</interface> to check or change calendar statuses.
lv: Signāli ir konfigurēti, lai tos arhivētu, bet arhivēšana neizdodas, jo nav ieslēgts rakstāms aktīvs signālu kalendārs.<nl/><nl/>Lai to labotu, ejiet uz <interface>Skats | Rādīt kalendārus</interface> un atzīmējiet vai mainiet kalendāru statusus.

[ctx: @info]
en: Alarms are configured to be archived, but this is not possible because no archived alarm calendar is set as default.<nl/><nl/>To fix this, use <interface>View | Show Calendars</interface>, select an archived alarms calendar, and check <interface>Use as Default for Archived Alarms</interface>.
lv: Signāli ir konfigurēti, lai tos arhivētu, bet arhivēšana neizdodas, jo nav norādīts noklusējuma arhivēto signālu kalendārs.<nl/><nl/>Lai to labotu, ejiet uz <interface>Skats | Rādīt kalendārus</interface>, atlasiet arhivēto signālu kalendāru un atzīmējiet <interface>Izmantot kā noklusējumu arhivētiem signāliem</interface>.

[ctx: @info]
en: Failed to execute command
    (no terminal selected for command alarms)
lv: Neizdevās izpildīt komandu
    (komandu signāliem nav norādīts terminālis)

[ctx: @info]
en: Error creating temporary script file
lv: Kļūda, izveidojot pagaidu skripta datni

[ctx: @info]
en: Pre-alarm action:
lv: Darbība pirms signāla:

[ctx: @info]
en: Post-alarm action:
lv: Darbība pēc signāla:

[ctx: @info 'From' email address]
en: From:
lv: No:

[ctx: @info Email addressee]
en: To:
lv: Kam:

[ctx: @info]
en: Date:
lv: Datums:

[ctx: @info Email subject]
en: Subject:
lv: Temats:

[ctx: @info Todo calendar item's title field]
en: To-do:
lv: Uzdevums:

[ctx: @info Todo calendar item's location field]
en: Location:
lv: Vieta:

[ctx: @info Todo calendar item's due date/time]
en: Due:
lv: Termiņš:

[ctx: @info Brief form of 'At Login']
en: Login
lv: Ierakstoties

[ctx: @info]
en: At login
lv: Ierakstoties

[ctx: @info]
en: 1 Minute | %1 Minutes
lv[0]: %1 minūte
lv[1]: %1 minūtes
lv[2]: %1 minūšu

[ctx: @info]
en: 1 Hour | %1 Hours
lv[0]: %1 stunda
lv[1]: %1 stundas
lv[2]: %1 stundu

[ctx: @info Hours and minutes]
en: %1h %2m
lv: %1 st. %2 min.

[ctx: @info]
en: 1 Day | %1 Days
lv[0]: %1 diena
lv[1]: %1 dienas
lv[2]: %1 dienu

[ctx: @info]
en: 1 Week | %1 Weeks
lv[0]: %1 nedēļa
lv[1]: %1 nedēļas
lv[2]: %1 nedēļu

[ctx: @info]
en: 1 Month | %1 Months
lv[0]: %1 mēnesis
lv[1]: %1 mēneši
lv[2]: %1 mēnešu

[ctx: @info]
en: 1 Year | %1 Years
lv[0]: %1 gads
lv[1]: %1 gadi
lv[2]: %1 gadu

[ctx: @info No recurrence]
en: None
lv: Nav

[ctx: @info No repetition]
en: None
lv: Nav

[ctx: @label]
en: Alarm type
lv: Signāla tips

[ctx: @label]
en: Alarm status
lv: Signāla statuss

[ctx: @label]
en: Alarm name
lv: Signāla nosaukums

[ctx: @label]
en: Template name
lv: Sagataves nosaukums

[ctx: @label]
en: Creation time
lv: Izveidošanas laiks

[ctx: @label]
en: Start time
lv: Sākuma laiks

[ctx: @label Start delay configured in an alarm template]
en: Template after time
lv: Sagatave pēc laika

[ctx: @label]
en: Recurs
lv: Atkārtojas

[ctx: @label]
en: Recurrence
lv: Atkārtošanās

[ctx: @label]
en: Sub-repetition
lv: Apakšatkārtošanās

[ctx: @label]
en: Sub-repetition interval
lv: Apakšatkārtošanās intervāls

[ctx: @label]
en: Sub-repetition count
lv: Apakšatkārtošanos skaits

[ctx: @label]
en: Next sub-repetition
lv: Nākamā apakšatkārtošanās

[ctx: @label]
en: Work time only
lv: Tikai darba laikā

[ctx: @label]
en: Holidays excluded
lv: Neskaitot brīvdienas

[ctx: @label]
en: Next recurrence
lv: Nākamā atkārtošanās

[ctx: @label]
en: Late cancel
lv: Vēla atcelšana

[ctx: @label Automatically close window]
en: Auto close
lv: Automātiska aizvēršana

[ctx: @label]
en: Copy to KOrganizer
lv: Kopēt uz „KOrganizer“

[ctx: @label]
en: Enabled
lv: Ieslēgts

[ctx: @label]
en: Read-only
lv: Tikai lasāms

[ctx: @label Whether alarm should be archived]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: @label]
en: Revision
lv: Revīzija

[ctx: @label]
en: Custom properties
lv: Pielāgotas īpašības

[ctx: @label]
en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

[ctx: @label File to provide text for message]
en: Message file
lv: Ziņojuma datne

[ctx: @label]
en: Font
lv: Fonts

[ctx: @label Shell command to execute before alarm]
en: Pre-alarm action
lv: Darbība pirms signāla

[ctx: @label]
en: Pre-alarm action cancel
lv: Darbības pirms signāla atcelšana

[ctx: @label]
en: Pre-alarm action no error
lv: Darbība pirms signāla bez kļūdām

[ctx: @label Shell command to execute after alarm]
en: Post-alarm action
lv: Darbības pēc signāla

[ctx: @label]
en: Akonadi Item ID
lv: „Akonadi“ vienuma ID

[ctx: @label Audio method]
en: Sound
lv: Skaņa

[ctx: @label Whether audio should repeat]
en: Sound repeat
lv: Atkārtot skaņu

[ctx: @label]
en: Sound fade volume
lv: Skaņas palielināšanas skaļums

[ctx: @label]
en: Sound fade time
lv: Skaņas skaļuma palielināšanas laiks

[ctx: @label Whether the alarm has a reminder]
en: Reminder
lv: Atgādinājums

[ctx: @label Whether reminder is on first recurrence only]
en: Reminder once only
lv: Atgādināt tikai vienreiz

[ctx: @label Whether to use standard notification system]
en: Notify
lv: Informēt

[ctx: @label Deferral type]
en: Deferral
lv: Atlikt

[ctx: @label]
en: Deferral time
lv: Atlikšanas laiks

[ctx: @label Default deferral delay]
en: Deferral default
lv: Atlikšanas noklusējums

[ctx: @label Whether deferral time is date-only by default]
en: Deferral default date only
lv: Atlikt tikai noklusējuma datumus

[ctx: @label A shell command]
en: Command
lv: Komanda

[ctx: @label Execute in terminal window]
en: Execute in terminal
lv: Izpildīt terminālī

[ctx: @label]
en: Hide command error
lv: Slēpt komandas kļūdu

[ctx: @label]
en: Email subject
lv: E-pasta vēstules temats

[ctx: @label Email address]
en: Email sender ID
lv: E-pasta vēstules sūtītāja ID

[ctx: @label Email address]
en: Email to
lv: E-pasts uz

[ctx: @label true/false]
en: Email bcc
lv: E-pasta bcc

[ctx: @label]
en: Email body
lv: E-pasta pamatteksts

[ctx: @label]
en: Email attachments
lv: E-pasta piesaistnes

[ctx: @info Alarm type]
en: Display (text)
lv: Parādīt (tekstu)

[ctx: @info Alarm type]
en: Display (file)
lv: Parādīt (datni)

[ctx: @info Alarm type]
en: Display (command)
lv: Parādīt (komandu)

[ctx: @info Alarm type]
en: Command
lv: Komanda

[ctx: @info Alarm type]
en: Email
lv: E-pasts

[ctx: @info Alarm type]
en: Active
lv: Aktīvs

[ctx: @info Alarm type]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: @info Alarm type]
en: Template
lv: Sagatave

[ctx: @info Repeat at login]
en: At login until %1
lv: Ierakstoties līdz %1

[ctx: @info Using default font]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: @info]
en: Reminder
lv: Atgādinājums

[ctx: @info]
en: Speak
lv: Izrunāt

[ctx: @info]
en: Beep
lv: Pīkstiens

[ctx: @info Percentage]
en: %1%%
lv: %1 %%

[ctx: @info]
en: 1 Second | %1 Seconds
lv[0]: %1 sekunde
lv[1]: %1 sekundes
lv[2]: %1 sekunžu

[ctx: @info Error indication]
en: error!
lv: kļūda!

[ctx: @info General purpose status indication: yes or no]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @info General purpose status indication: yes or no]
en: No
lv: Nē

[ctx: @info]
en: A 'From' email address must be configured in order to execute email alarms.
lv: Lai varētu palaist e-pasta signālus, jābūt norādītam e-pasta vēstules „No“ laukam.

[ctx: @info KMail folder name: this should be translated the same as in kmail]
en: sent-mail
lv: Nosūtne

[ctx: @info]
en: Invalid 'From' email address.<nl/>Email identity <resource>%1</resource> not found
lv: „No“ lauks satur nederīgu e-pasta adresi.<nl/>E-pasta identitāte <resource>%1</resource> nav atrasta

[ctx: @info]
en: Invalid 'From' email address.<nl/>Email identity <resource>%1</resource> has no email address
lv: „No“ lauks satur nederīgu e-pasta adresi.<nl/>E-pasta identitātei <resource>%1</resource> nav e-pasta adreses

[ctx: @info]
en: <para>No 'From' email address is configured (no default email identity found)</para><para>Please set it in <application>KMail</application> or in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
lv: <para>Nav nevienas konfigurētas e-pasta adreses „No“ laukam (nav atrasta noklusējuma e-pasta identitāte)</para><para>Norādiet to „<application>KMail</application>“ vai „<application>KAlarm</application>“ konfigurācijas lodziņā.</para>

[ctx: @info]
en: <para>No 'From' email address is configured.</para><para>Please set a default address in <application>KMail</application> or in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
lv: <para>Nav nevienas konfigurētas e-pasta adreses „No“ laukam.</para><para>Norādiet to „<application>KMail</application>“ vai „<application>KAlarm</application>“ konfigurācijas lodziņā.</para>

[ctx: @info]
en: <para>No 'From' email address is configured.</para><para>Please set it in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
lv: <para>Nav konfigurēta neviena e-pasta adrese „No“ laukam.</para><para>Iestatiet to „<application>KAlarm</application>“ konfigurācijas lodziņā.</para>

[ctx: @info]
en: <command>%1</command> not found
lv: <command>%1</command> nav atrasts

[ctx: @info]
en: Error attaching file: <filename>%1</filename>
lv: Kļūda, pievienojot datni: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Attachment not found: <filename>%1</filename>
lv: Piesaistne nav atrasta: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: An email has been queued to be sent
lv: E-pasta vēstule ir ierindota nosūtīšanai

[ctx: @info]
en: Failed to send email
lv: Neizdevās nosūtīt e-pasta vēstuli

[ctx: @info]
en: Error sending email
lv: Kļūda, sūtot e-pasta vēstuli

[ctx: @option:check]
en: Cancel if late
lv: Atcelt, ja ir nokavēts

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after this time
lv: Automātiski aizvērt logu pēc šī laika perioda

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after late-cancellation time
lv: Automātiski aizvērt logu pēc „atcelt, ja nokavēts par“ laika perioda

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If checked, the alarm will be canceled if it cannot be triggered within the specified period after its scheduled time. Possible reasons for not triggering include your being logged off, X not running, or <application>KAlarm</application> not running.</para><para>If unchecked, the alarm will be triggered at the first opportunity after its scheduled time, regardless of how late it is.</para>
lv: <para>Ja atzīmēts, signāls tiks atcelts, ja to nevarēs palaist norādītajā periodā pēc tā ieplānotā laika. Iespējamie nepalaišanas iemesli var būt: jūs neesat ierakstījies, nav palaista X sistēma vai „<application>KAlarm</application>“.</para><para>Ja nav atzīmēts, signāls tiks palaists pie pirmās izdevības pēc tā ieplānotā laika, neņemot vērā, cik vēlu tas ir.</para>

[ctx: @option:check Cancel if late by 10 minutes]
en: Cancel if late by
lv: Atcelt, ja ir nokavēts par

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how late will cause the alarm to be canceled
lv: Ierakstiet, pēc cik ilga kavējuma signāls tiks atcelts

[ctx: @info:whatsthis]
en: Automatically close the alarm window after the expiry of the late-cancellation period
lv: Automātiski aizvērt signāla logu pēc „atcelt, ja ir nokavēts par“ laika perioda aizritēšanas

[ctx: @info]
en: Please select a file to display
lv: Atlasiet parādāmo datni

[ctx: @info]
en: Please select a file to play
lv: Atlasiet atskaņojamo datni

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a folder
lv: „<filename>%1</filename>“ ir mape

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> not found
lv: „<filename>%1</filename>“ nav atrasts

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is not readable
lv: „<filename>%1</filename>“ nav lasāma

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> appears not to be a text or image file
lv: „<filename>%1</filename>“ nav teksta vai attēla datne

[ctx: @item:inlistbox File type]
en: All files
lv: Visas datnes

[ctx: @option:check]
en: Append to existing file
lv: Pievienot esošajai datnei

[ctx: @action:button]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @action:button]
en: No
lv: Nē

[ctx: @info]
en: Failed to execute command (shell access not authorized)
lv: Neizdevās izpildīt komandu (piekļuve čaulai nav atļauta)

[ctx: @info]
en: Failed to execute command
lv: Neizdevās izpildīt komandu

[ctx: @info]
en: Failed to execute command (not found or not executable)
lv: Neizdevās izpildīt komandu (nav atrasta vai tā nav izpilddatne)

[ctx: @info]
en: Command execution error
lv: Komandas izpildes kļūda

[ctx: @info]
en: Command exit code: %1
lv: Komandas izejas kods: %1

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: minutes
lv: minūtes

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: hours/minutes
lv: stundas/minūtes

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: days
lv: dienas

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: weeks
lv: nedēļas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press the Shift key while clicking the spin buttons to adjust the time by a larger step (6 hours / 5 minutes).
lv: Lai koriģētu laiku lielākiem soļiem (6 stundas / 5 minūtes), peles rullīša ritināšanas laikā turiet nospiestu „Shift“ taustiņu.

en: System time zone
lv: Sistēmas laika josla

en: Personal alarm message, command and email scheduler by KDE
lv: KDE ziņojumu, komandu un e-pasta sūtīšanas plānotājs

en: Copyright © 2001-%1, David Jarvie
lv: Autortiesības © 2001—%1, David Jarvie

[ctx: @info]
en: Failure to create menus (perhaps <filename>%1</filename> missing or corrupted)
lv: Kļūda, veidojot izvēlnes (iespējams, datne „<filename>%1</filename>“ nav atrasta vai ir bojāta)

[ctx: @action]
en: Templates...
lv: Sagataves...

[ctx: @action]
en: New
lv: Jauns

[ctx: @action]
en: Create Template...
lv: Izveidot sagatavi...

[ctx: @action]
en: Copy...
lv: Kopēt...

[ctx: @action]
en: Edit...
lv: Rediģēt...

[ctx: @action]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @action]
en: Delete Without Confirmation
lv: Dzēst bez apstiprināšanas

[ctx: @action]
en: Reactivate
lv: Atkārtoti aktivizēt

[ctx: @action]
en: Wake From Suspend...
lv: Pamodināt no iesnaudināšanas...

[ctx: @action]
en: Show Archived Alarms
lv: Rādīt arhivētos signālus

[ctx: @action]
en: Show in System Tray
lv: Rādīt sistēmas ikonu joslā

[ctx: @action]
en: Show Calendars
lv: Rādīt kalendārus

[ctx: @action]
en: Show Date Selector
lv: Rādīt datumu atlasītāju

[ctx: @action]
en: Import Alarms...
lv: Importēt signālus...

[ctx: @action]
en: Import Birthdays...
lv: Importēt dzimšanas dienas...

[ctx: @action]
en: Export Selected Alarms...
lv: Eksportēt atlasītos signālus...

[ctx: @action]
en: Export...
lv: Eksportēt...

[ctx: @action]
en: Refresh Alarms
lv: Pārlādēt signālus

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the selected alarm? | Do you really want to delete the %1 selected alarms?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 atlasīto signālu?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 atlasītos signālus?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 atlasīto signālu?

[ctx: @title:window]
en: Delete Alarm | Delete Alarms
lv[0]: Signāla dzēšana
lv[1]: Signālu dzēšana
lv[2]: Signālu dzēšana

[ctx: @action:button]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Archived Alarms
lv: Slēpt arhivētos signālus

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Archived Alarms
lv: Rādīt arhivētos signālus

[ctx: @info]
en: Import birthdays
lv: Importēt dzimšanas dienas

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
lv: <qt>Šī darbība pilnībā paslēps izvēlnes joslu. To var atkal parādīt, nospiežot „%1“.</qt>

en: Hide menu bar
lv: Paslēpt izvēļņu joslu

[ctx: @item:inlistbox]
en: Display Alarm
lv: Ekrāna signāls

[ctx: @item:inlistbox]
en: Email Alarm
lv: E-pasta signāls

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command Alarm
lv: Komandas signāls

[ctx: @title:window]
en: Alarm Type
lv: Signāla tips

[ctx: @info]
en: Choose alarm type to create:
lv: Izvēlieties izveidojamo signāla tipu:

[ctx: @action]
en: Enable
lv: Ieslēgt

[ctx: @action]
en: Disable
lv: Izslēgt

[ctx: @info]
en: <para>Cannot defer alarm:</para><para>Alarm not found.</para>
lv: <para>Signālu nevar atlikt:</para><para>Signāls nav atrasts.</para>

[ctx: @title:window]
en: Reminder
lv: Atgādinājums

[ctx: @title:window]
en: Message
lv: Ziņojums

[ctx: @info]
en: File is a folder
lv: Datne ir mape

[ctx: @info]
en: Failed to open file
lv: Neizdevās atvērt datni

[ctx: @info]
en: File not found
lv: Datne nav atrasts

[ctx: @title:window]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: @info]
en: Today
lv: Šodien

[ctx: @info]
en: Tomorrow | in %1 days' time
lv[0]: pēc %1 dienas
lv[1]: pēc %1 dienām
lv[2]: pēc %1 dienām

[ctx: @info]
en: in 1 week's time | in %1 weeks' time
lv[0]: pēc %1 nedēļas
lv[1]: pēc %1 nedēļām
lv[2]: pēc %1 nedēļām

[ctx: @info]
en: in 1 minute's time | in %1 minutes' time
lv[0]: pēc %1 minūtes
lv[1]: pēc %1 minūtēm
lv[2]: pēc %1 minūtēm

[ctx: @info]
en: in 1 hour's time | in %1 hours' time
lv[0]: pēc %1 stundas
lv[1]: pēc %1 stundām
lv[2]: pēc %1 stundām

[ctx: @item:intext inserted into 'in ... %1 minute's time' below]
en: 1 hour | %1 hours
lv[0]: %1 stundas
lv[1]: %1 stundām
lv[2]: %1 stundām

[ctx: @info '%2' is the previous message '1 hour'/'%1 hours']
en: in %2 1 minute's time | in %2 %1 minutes' time
lv[0]: pēc %2 un %1 minūtes
lv[1]: pēc %2 un %1 minūtēm
lv[2]: pēc %2 un %1 minūtēm

[ctx: @info]
en: Unable to speak message
lv: Neizdevās izrunāt ziņojumu

[ctx: @info]
en: Text-to-speech subsystem is not available
lv: Teksta izrunāšanas apakšsistēma nav pieejama

[ctx: @action:button]
en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: @action:button]
en: Defer
lv: Atlikt

[ctx: @info:whatsthis]
en: The scheduled date/time for the message (as opposed to the actual time of display).
lv: Ieplānotais datums/laiks ziņojumam (bet ne īstais parādīšanas laiks).

[ctx: @info:whatsthis]
en: The file whose contents are displayed below
lv: Datne, kuras saturs ir parādīts zemāk

[ctx: @info:whatsthis]
en: The contents of the file to be displayed
lv: Parādāmās datnes saturs

[ctx: @info:whatsthis]
en: The alarm message
lv: Signāla ziņojums

[ctx: @info:whatsthis]
en: The output of the alarm's command
lv: Signāla komandas izvade

[ctx: @info:whatsthis]
en: The email to send
lv: Nosūtāmā e-pasta vēstule

[ctx: @option:check]
en: Do not display this error message again for this alarm
lv: Vairs šim signālam nerādīt šo kļūdas ziņojumu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Acknowledge the alarm
lv: Apstiprināt signālu

[ctx: @action:button]
en: Edit...
lv: Rediģēt...

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit the alarm
lv: Rediģēt signālu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the alarm.
lv: Rediģēt signālu.

[ctx: @action:button]
en: Defer...
lv: Atlikt...

[ctx: @info:tooltip]
en: Defer the alarm until later
lv: Atlikt signālu uz vēlāku laiku

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Defer the alarm until later.</para><para>You will be prompted to specify when the alarm should be redisplayed.</para>
lv: <para>Atlikt signālu uz vēlāku laiku.</para><para>Jums lūgs norādīt, kad signālu parādīt vēlreiz.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop sound
lv: Apturēt skaņu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stop playing the sound
lv: Apturēt skaņas atskaņošanu

[ctx: @info:tooltip Locate this email in KMail]
en: Locate in <application>KMail</application>
lv: Atrast „<application>KMail</application>“ programmā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Locate and highlight this email in <application>KMail</application>
lv: Atrast un izcelt šo e-pasta vēstuli „<application>KMail</application>“ programmā

[ctx: @info:tooltip]
en: Activate <application>KAlarm</application>
lv: Aktivizēt „<application>KAlarm</application>“

[ctx: @info:whatsthis]
en: Activate <application>KAlarm</application>
lv: Aktivizēt „<application>KAlarm</application>“

[ctx: @info]
en: Do you really want to acknowledge this alarm?
lv: Vai tiešām vēlaties apstiprināt šo signālu?

[ctx: @action:button]
en: Acknowledge Alarm
lv: Apstiprināt signālu

[ctx: @action:button]
en: Acknowledge
lv: Apstiprināt

[ctx: @info]
en: Unable to locate this email in <application>KMail</application>
lv: Neizdevās atrast šo e-pasta vēstuli „<application>KMail</application>“ programmā

[ctx: @item:inmenu]
en: Display Alarm Template
lv: Parādāma signāla sagatave

[ctx: @action]
en: New Display Alarm
lv: Jauns parādāms signāls

[ctx: @item:inmenu]
en: Command Alarm Template
lv: Komandu signāla sagatave

[ctx: @action]
en: New Command Alarm
lv: Jauns komandu signāls

[ctx: @item:inmenu]
en: Email Alarm Template
lv: E-pasta signāla sagatave

[ctx: @action]
en: New Email Alarm
lv: Jauns e-pasta signāls

[ctx: @item:inmenu]
en: Audio Alarm Template
lv: Audio signāla sagatave

[ctx: @action]
en: New Audio Alarm
lv: Jauns audio signāls

[ctx: @action]
en: New Alarm From Template
lv: Jauns signāls no sagataves

[ctx: @title:window]
en: Configure
lv: Konfigurēšana

[ctx: @title:tab General preferences]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @title General preferences]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @title:tab]
en: Time & Date
lv: Laiks un datums

[ctx: @title]
en: Time and Date
lv: Laiks un datums

[ctx: @title:tab]
en: Storage
lv: Glabāšana

[ctx: @title]
en: Alarm Storage
lv: Signālu glabāšana

[ctx: @title:tab Email preferences]
en: Email
lv: E-pasts

[ctx: @title]
en: Email Alarm Settings
lv: E-pasta signālu iestatījumi

[ctx: @title:tab]
en: Alarm Defaults
lv: Signālu noklusējumi

[ctx: @title]
en: Default Alarm Edit Settings
lv: Signālu rediģēšanas noklusējuma iestatījumi

[ctx: @title:tab]
en: View
lv: Skats

[ctx: @title]
en: View Settings
lv: Skata iestatījumi

[ctx: @info]
en: Reset all tabs to their default values, or only reset the current tab?
lv: Atstatīt uz noklusētajām vērtībām visas cilnes vai tikai pašreizējo?

[ctx: @action:button Reset ALL tabs]
en: All
lv: Visas

[ctx: @action:button Reset the CURRENT tab]
en: Current
lv: Pašreizējo

[ctx: @title:group]
en: Run Mode
lv: Palaišanas režīms

[ctx: @option:radio]
en: Run automatically
lv: Palaist automātiski

[ctx: @info:tooltip]
en: Start KAlarm automatically at login. This option must be checked to enable normal functioning of KAlarm.
lv: Sākt „KAlarm“ automātiski pēc ierakstīšanās sistēma. Šai opcijai jābūt atzīmētai, lai ļautu normālu „KAlarm“ darbību.

[ctx: @option:radio]
en: Run manually only
lv: Palaist tikai manuāli

[ctx: @info:tooltip]
en: Only run KAlarm manually, never automatically. KAlarm will only function when you manually start it.
lv: Palaist „KAlarm“ manuāli, nekad nepalaist automātiski. „KAlarm“ darbosies tikai tad, kad to manuāli ieslēgsiet.

[ctx: @option:radio]
en: Do not run
lv: Nepalaist

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop using KAlarm. If you later run it again, it will then resume normal functioning.
lv: Apturēt „KAlarm“ lietošanu. Ja to vēlāk palaidīsit atkal, tā atjaunos normālu funkcionēšanu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: To run <application>KAlarm</application> normally
lv: Palaist „<application>KAlarm</application>“ normāli

[ctx: @option:check]
en: Warn before quitting
lv: Brīdināt pirms iziešanas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to display a warning prompt before quitting <application>KAlarm</application>.
lv: Atzīmējiet, lai parādītu brīdinājuma uzvedni pirms iziešanas no „<application>KAlarm</application>“.

[ctx: @option:check]
en: Enable alarm names
lv: Ieslēgt signālu nosaukumus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to have the option to give alarms a name. This is a convenience to help you to identify alarms.
lv: Atzīmējiet, lai redzētu opciju signāliem piešķirt nosaukumu. Tas nodrošina vieglāku signālu atpazīšanu.

[ctx: @option:check]
en: Confirm alarm deletions
lv: Apstiprināt signālu dzēšanu

[ctx: @label:spinbox]
en: Default defer time interval:
lv: Noklusējuma atlikšanas laiks:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the default time interval (hours & minutes) to defer alarms, used by the Defer Alarm dialog.
lv: Norādiet noklusējuma laiku (stundas un minūtes) signālu atlikšanai, ko izmanto „Atlikt signālu“ lodziņš.

[ctx: @title:group]
en: Terminal for Command Alarms
lv: Terminālis komandu signāliem

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose which application to use when a command alarm is executed in a terminal window
lv: Izvēlieties, kuru programmu izmantot, kad komandu signālus programma izpilda termināļa logā.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to execute command alarms in a terminal window by <icode>%1</icode>
lv: Atzīmējiet, lai izpildītu komandu signālus termināļa logā ar „<icode>%1</icode>“

[ctx: @option:radio Other terminal window command]
en: Other:
lv: Cits:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the full command line needed to execute a command in your chosen terminal window. By default the alarm's command string will be appended to what you enter here. See the <application>KAlarm</application> Handbook for details of special codes to tailor the command line.
lv: Ierakstiet pilnu komandrindu, kas vajadzīga komandas izpildei jūsu izvēlētā termināļa logā. Pēc noklusējuma signāla komandas virkne tiks pievienota tam, ko ievadīsiet šeit. Skatiet „<application>KAlarm</application>“ rokasgrāmatu, lai uzzinātu vairāk par speciālajiem kodiem komandrindas pielāgošanai.

[ctx: @title:group]
en: Plugins
lv: Spraudņi

[ctx: @title:group]
en: Audio Backend
lv: Audio aizmugursistēma

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose which audio backend to use to play sound files
lv: Izvēlieties, kādu audio aizmugursistēmu izmantosiet skaņas datņu atskaņošanai

[ctx: @option:check]
en: Enable Akonadi
lv: Ieslēgt „Akonadi“

[ctx: @info:tooltip]
en: Enable the use of Akonadi to provide features including birthday import, some email functions, and email address book lookup.
lv: Ieslēdziet „Akonadi“ lietošanu, lai nodrošinātu tādas iespējas kā dzimšanas dienu importēšanu, atsevišķas e-pasta funkcijas un meklēšanu e-pasta adrešu grāmatā.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable the use of Akonadi to provide features including birthday import, some email functions, and email address book lookup.
lv: Ieslēdziet „Akonadi“ lietošanu, lai nodrošinātu tādas iespējas kā dzimšanas dienu importēšanu, atsevišķas e-pasta funkcijas un meklēšanu e-pasta adrešu grāmatā.

[ctx: @info]
en: <para>No command is specified to invoke a terminal window.</para><para>The default command (<command>%1</command>) will be used.</para>
lv: <para>Nav norādīta komanda termināļa loga atvēršanai.</para><para>Programma izmantos noklusējuma komandu („<command>%1</command>“).</para>

[ctx: @info]
en: No command is specified to invoke a terminal window
lv: Nav norādīta komanda termināļa loga atvēršanai

[ctx: @info]
en: Command to invoke terminal window not found: <command>%1</command>
lv: Komanda termināla loga izsaukšanai nav atrasta: <command>%1</command>

[ctx: @info]
en: You should not check this option unless you intend to discontinue use of <application>KAlarm</application>
lv: Neatzīmējiet šo opciju, izņemot, ja plānojat beigt lietot „<application>KAlarm</application>“

[ctx: @info]
en: This will prevent <application>KAlarm</application> from functioning<nl/>except if you manually start it.
lv: Šī iespēja apturēs „<application>KAlarm</application>“ funkcionēšanu,<nl/>izņemot, ja programmu manuāli ieslēgsiet.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the time zone which <application>KAlarm</application> should use as its default for displaying and entering dates and times.
lv: Norādiet laika joslu, ko „<application>KAlarm</application>“ lietos kā noklusējuma laika joslu datuma un laika rādīšanai un ievadīšanai.

[ctx: @label:listbox]
en: Holiday region:
lv: Brīvdienu reģions:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select which holiday region to use
lv: Izvēlieties, kuru brīvdienu reģionu izmantot

[ctx: No holiday region]
en: None
lv: Nav

[ctx: @label:spinbox How long before alarm to wake system from suspend]
en: Wake from suspend before alarm:
lv: Pirms signāla pamodināt ierīci no iesnaudināta stāvokļa:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how many minutes before the alarm trigger time to wake the system, for alarms set to wake from suspend. This can be used to ensure that the system is fully restored by the time the alarm triggers.
lv: Ierakstiet, cik minūšu pirms signāla palaist sistēmas atmošanos no iesnaudināta stāvokļa. To varat izmantot, lai nodrošinātu, ka signāla palaišanas brīdī sistēmas darbība būs pilnībā atjaunota.

[ctx: @label Time unit for user entered number]
en: minutes
lv: minūtes

[ctx: @label:spinbox]
en: Start of day for date-only alarms:
lv: Dienas sākums „tikai datums“ signāliem:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>The earliest time of day at which a date-only alarm will be triggered.</para><para>%1</para>
lv: <para>Agrākais diennakts laiks, kādā palaist „tikai datums“ signālu.</para><para>%1</para>

[ctx: @title:group]
en: Working Hours
lv: Darba laiks

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check the days in the week which are work days
lv: Atzīmējiet tās nedēļas dienas, kuras ir darba dienas

[ctx: @label:spinbox]
en: Daily start time:
lv: Dienas sākuma laiks:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the start time of the working day.</para><para>%1</para>
lv: <para>Ievadiet darba dienas sākuma laiku.</para><para>%1</para>

[ctx: @label:spinbox]
en: Daily end time:
lv: Dienas beigu laiks:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the end time of the working day.</para><para>%1</para>
lv: <para>Ievadiet darba dienas beigu laiku.</para><para>%1</para>

[ctx: @label:spinbox]
en: KOrganizer event duration:
lv: „KOrganizer“ notikuma ilgums:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the event duration in hours and minutes, for alarms which are copied to KOrganizer.</para><para>%1</para>
lv: <para>Ierakstiet notikuma ilgumu stundās un minūtēs signāliem, kas ir iekopēti „KOrganizer“.</para><para>%1</para>

[ctx: @title:group]
en: New Alarms && Templates
lv: Jauni signāli un sagataves

[ctx: @option:radio]
en: Store in default calendar
lv: Glabāt noklusējuma kalendārā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add all new alarms and alarm templates to the default calendars, without prompting.
lv: Bez jautāšanas pievienot visus jaunos signālus un signālu sagataves noklusējuma kalendāriem.

[ctx: @option:radio]
en: Prompt for which calendar to store in
lv: Jautāt, kurā kalendārā glabāt

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When saving a new alarm or alarm template, prompt for which calendar to store it in, if there is more than one active calendar.</para><para>Note that archived alarms are always stored in the default archived alarm calendar.</para>
lv: <para>Ja ir vairāk nekā viens aktīvs kalendārs, saglabājot jaunu signālu vai signālu sagatavi, jautāt, kurā kalendārā to glabāt.</para><para>Ievērojiet, ka arhivētie signāli vienmēr tiek glabāti noklusējuma arhivēto signālu kalendārā.</para>

[ctx: @title:group]
en: Archived Alarms
lv: Arhivētie signāli

[ctx: @option:check]
en: Keep alarms after expiry
lv: Paturēt signālus pēc to termiņa beigšanās

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to archive alarms after expiry or deletion (except deleted alarms which were never triggered).
lv: Atzīmējiet, lai arhivētu signālus pēc termiņa beigšanās vai dzēšanas (izņemot dzēstos signālus, kas vispār netika palaisti).

[ctx: @option:check]
en: Discard archived alarms after:
lv: Izmest arhivētos signālus pēc:

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: days
lv: dienām

[ctx: @info:whatsthis]
en: Uncheck to store archived alarms indefinitely. Check to enter how long archived alarms should be stored.
lv: Noņemiet atzīmi, lai glabātu arhivētos signālus bezgalīgi. Atzīmējiet, lai norādītu, cik ilgi ir jāglabā arhivētie signāli.

[ctx: @action:button]
en: Clear Archived Alarms
lv: Notīrīt arhivētos signālus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete all existing archived alarms.
lv: Dzēst visus esošos arhivētos signālus.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete all existing archived alarms (from the default archived alarm calendar only).
lv: Dzēst visus esošos arhivētos signālus (tikai no noklusējuma arhivēto signālu kalendāra).

[ctx: @info]
en: <para>A default calendar is required in order to archive alarms, but none is currently enabled.</para><para>If you wish to keep expired alarms, please first use the calendars view to select a default archived alarms calendar.</para>
lv: <para>Lai arhivētu signālus, ir nepieciešams noklusējuma kalendārs, bet pašreiz neviens tāds nav ieslēgts.</para><para>Ja vēlaties paturēt signālus pēc to izpildes, vispirms lietojiet kalendāru skatu, lai atlasītu noklusējuma arhivēto signālu kalendāru.</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete all archived alarms?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst visus arhivētos signālus?

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete all alarms in the default archived alarm calendar?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst visus signālus noklusējuma arhivēto signālu kalendārā?

[ctx: @label]
en: Email client:
lv: E-pasta klients:

[ctx: @info]
en: Choose how to send email when an email alarm is triggered.
lv: Norādiet, kā sūtīt e-pasta vēstuli, kad tiek palaists e-pasta signāls.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>%1<list><item><interface>%2</interface>: The email is sent automatically via <application>KMail</application>.</item><item><interface>%3</interface>: The email is sent automatically. This option will only work if your system is configured to use <application>sendmail</application> or a sendmail compatible mail transport agent.</item></list></para>
lv: <para>%1<list><item><interface>%2</interface>: e-pasta vēstule tiek nosūtīta automātiski ar „<application>KMail</application>“ starpniecību.</item><item><interface>%3</interface>: e-pasta vēstule tiek nosūtīta automātiski. Šī opcija darbojas tikai tad, ja sistēmā ir konfigurēta „<application>sendmail</application>“ vai ar to saderīga pasta transporta aģenta lietošana.</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>%1<list><item><interface>%2</interface>: The email is sent automatically. This option will only work if your system is configured to use <application>sendmail</application> or a sendmail compatible mail transport agent.</item></list></para>
lv: <para>%1<list><item><interface>%2</interface>: e-pasta vēstule tiks nosūtīta automātiski. Šī opcija darbojas tikai tad, ja sistēmā ir konfigurēta „<application>sendmail</application>“ vai ar to saderīga pasta transporta aģenta lietošana.</item></list></para>

[ctx: @option:check]
en: Copy sent emails into <application>KMail</application>'s <resource>%1</resource> folder
lv: Kopēt nosūtītās e-pasta vēstules „<application>KMail</application>“ <resource>%1</resource> mapē

[ctx: @info:whatsthis]
en: After sending an email, store a copy in <application>KMail</application>'s <resource>%1</resource> folder
lv: Pēc e-pasta vēstules nosūtīšanas glabāt kopiju „<application>KMail</application>“ „<resource>%1</resource>“ mapē

[ctx: @option:check]
en: Notify when remote emails are queued
lv: Paziņot, kad tiek ierindotas attālās e-pasta vēstules

[ctx: @title:group]
en: Your Email Address
lv: Jūsu e-pasta adrese

[ctx: @label 'From' email address]
en: From:
lv: No:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email address, used to identify you as the sender when sending email alarms.
lv: Jūsu e-pasta adrese, ko programma izmantos, lai, sūtot e-pasta signālus, jūs identificētu kā nosūtītāju.

[ctx: @option:radio]
en: Use default <application>KMail</application> identity
lv: Lietot „<application>KMail</application>“ noklusējuma identitāti

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use the default email address set in <application>KMail</application>, to identify you as the sender when sending email alarms.
lv: Atzīmējiet, lai programma jūsu kā sūtītāja identificēšanai, sūtot e-pasta signālus, lietotu „<application>KMail</application>“ norādīto noklusējuma e-pasta adresi.

[ctx: @option:radio]
en: Use <application>KMail</application> identities
lv: Lietot „<application>KMail</application>“ identitātes

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use <application>KMail</application>'s email identities to identify you as the sender when sending email alarms. For existing email alarms, <application>KMail</application>'s default identity will be used. For new email alarms, you will be able to pick which of <application>KMail</application>'s identities to use.
lv: Atzīmējiet, lai, nosūtot e-pasta signālus, jūsu kā sūtītāja identificēšanai lietotu „<application>KMail</application>“ e-pasta identitātes. Esošajiem e-pasta signāliem tiks izmantota „<application>KMail</application>“ noklusējuma identitāte. Jaunajiem e-pasta signāliem varēsiet izvēlēties, kuru no „<application>KMail</application>“ identitātēm lietot.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email address, used for blind copying email alarms to yourself. If you want blind copies to be sent to your account on the computer which <application>KAlarm</application> runs on, you can simply enter your user login name.
lv: Jūsu e-pasta adrese, kas tiks izmantota, lai kopētu e-pasta signālus sev. Ja vēlaties, lai kopijas tiktu sūtītas uz jūsu kontu, kas atrodas datorā, kurā palaists „<application>KAlarm</application>“, varat vienkārši ievadīt savu ierakstīšanās lietotājvārdu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use the default email address set in <application>KMail</application>, for blind copying email alarms to yourself.
lv: Atzīmējiet, lai lietotu noklusējuma e-pasta adresi, kas ir norādīta „<application>KMail</application>“, lai akli sev kopētu e-pasta signālus.

[ctx: @info]
en: No valid 'Bcc' email address is specified.
lv: Nav norādīta derīga „Bcc“ e-pasta adrese.

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to save your changes?
lv: Vai tiešām vēlaties saglabāt izmaiņas?

[ctx: @info]
en: <para>No default email address is currently set in <application>KMail</application>.</para><para>%1</para><para>%2</para>
lv: <para>„<application>KMail</application>“ programmā šobrīd nav norādīta noklusējuma e-pasta adrese.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @info]
en: <para>No <application>KMail</application> identities currently exist.</para><para>%1</para><para>%2</para>
lv: <para>Šobrīd „<application>KMail</application>“ programma nesatur nevienu identitāti.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default setting for <interface>%1</interface> in the alarm edit dialog.
lv: Noklusētie <interface>%1</interface> iestatījumi signālu rediģēšanas lodziņā.

[ctx: @title:tab]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @title:tab Settings specific to alarm type]
en: Type Specific
lv: Tipam specifiski

[ctx: @title:tab]
en: Font && Color
lv: Fonti un krāsas

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default setting for the alarm message display method in the alarm edit dialog.
lv: Noklusējuma iestatījums signāla ziņojuma parādīšanas metodei signāla rediģēšanas lodziņā.

[ctx: @label:listbox]
en: Recurrence:
lv: Atkārtošanās:

[ctx: @option:radio]
en: February 28th
lv: 28. februārī

[ctx: @option:radio]
en: March 1st
lv: 1. martā

[ctx: @option:radio]
en: Do not repeat
lv: Neatkārtot

[ctx: @info:whatsthis]
en: For yearly recurrences, choose what date, if any, alarms due on February 29th should occur in non-leap years.<note>The next scheduled occurrence of existing alarms is not re-evaluated when you change this setting.</note>
lv: Atkārtojumiem, kas ieplānoti reizi gadā, izvēlieties, kādā datumā īsajos gados rādīt signālus, kas ir iestatīti uz 29. februāri. <note>Mainot šo iestatījumu, esošo signālu nākamā ieplānotā palaišana netiek pārrēķināta.</note>

[ctx: @title:group]
en: Display Alarms
lv: Rādīt signālus

[ctx: @label:listbox]
en: Reminder units:
lv: Atgādinājuma vienības:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Minutes
lv: Minūtes

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hours/Minutes
lv: Stundas/minūtes

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default units for the reminder in the alarm edit dialog, for alarms due soon.
lv: Noklusējuma vienības signāla rediģēšanas lodziņā drīz gaidāmiem signāliem.

[ctx: @title:group Audio options group]
en: Sound
lv: Skaņa

[ctx: @option:check]
en: Repeat sound file
lv: Atkārtot skaņas datni

[ctx: @info:whatsthis sound file 'Repeat' checkbox]
en: The default setting for sound file <interface>%1</interface> in the alarm edit dialog.
lv: Noklusējuma iestatījums skaņas datnei „<interface>%1</interface>“ signālu rediģēšanas lodziņā.

[ctx: @label:textbox]
en: Sound file:
lv: Skaņas datne:

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a sound file
lv: Atlasiet skaņas datni

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the default sound file to use in the alarm edit dialog.
lv: Norādiet noklusējuma skaņas datni, ko lietot signāla rediģēšanas lodziņā.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to set the default volume for sound files in the alarm edit dialog.
lv: Atlasiet noklusējuma skaņas datnes atskaņošanas skaļumu signālu rediģēšanas lodziņā.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default volume for sound files in the alarm edit dialog.
lv: Skaņas datņu noklusējuma skaļums signālu rediģēšanas lodziņā.

[ctx: @title:group]
en: Command Alarms
lv: Komandu signāli

[ctx: @title:group]
en: Email Alarms
lv: E-pasta signāls

[ctx: @title:group]
en: Message Font && Color
lv: Ziņojuma fonts un krāsa

[ctx: @info]
en: You must enter a sound file when <interface>%1</interface> is selected as the default sound type
lv: Jums jānorāda skaņas datne, kad kā noklusējuma skaņas tips ir izvēlēts „<interface>%1</interface>“

[ctx: @title:tab]
en: Alarm Windows
lv: Signālu logi

[ctx: @option:check]
en: Show in system tray
lv: Rādīt sistēmas ikonu joslā

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check to show <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray. Showing it in the system tray provides easy access and a status indication.</para>
lv: <para>Atzīmējiet, lai rādītu „<application>KAlarm</application>“ ikonu sistēmas ikonu joslā. Rādot to ikonu joslā, tiek nodrošināta vienkārša piekļuve programmas funkcijām un statusam.</para>

[ctx: @option:radio Always show KAlarm icon]
en: Always show
lv: Rādīt vienmēr

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to show <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray regardless of whether alarms are due.
lv: Atzīmējiet, lai rādītu „<application>KAlarm</application>“ ikonu sistēmas ikonu joslā neatkarīgi no tā, vai ir ieplānoti signāli.

[ctx: @option:radio]
en: Automatically hide if no active alarms
lv: Automātiski paslēpt, ja nav aktīvu signālu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to automatically hide <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray if there are no active alarms. When hidden, the icon can always be made visible by use of the system tray option to show hidden icons.
lv: Atzīmējiet, lai automātiski paslēptu „<application>KAlarm</application>“ sistēmas joslas ikonu, ja nav aktīvu signālu. Kad paslēpta, ikonu vienmēr varat atkal apskatīt, izmantojot sistēmas ikonu joslas opciju „Rādīt paslēptās ikonas“.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to automatically hide <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray if no alarms are due within the specified time period. When hidden, the icon can always be made visible by use of the system tray option to show hidden icons.
lv: Atzīmējiet, lai automātiski paslēptu „<application>KAlarm</application>“ sistēmas ikonu joslas ikonu, ja norādītajā laika periodā nav ieplānots neviens signāls. Kad paslēpta, ikonu vienmēr varat atkal apskatīt, izmantojot sistēmas ikonu joslas opciju „Rādīt paslēptās ikonas“.

[ctx: @option:radio]
en: Automatically hide if no alarm due within time period:
lv: Automātiski paslēpt, ja nav signālu šādā laika periodā:

[ctx: @title:group]
en: System Tray Tooltip
lv: Sistēmas ikonu joslas paskaidres

[ctx: @option:check]
en: Show next 24 hours' alarms
lv: Rādīt nākamo 24 stundu signālus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify whether to include in the system tray tooltip, a summary of alarms due in the next 24 hours.
lv: Norādiet, vai sistēmas ikonu joslas paskaidrē iekļaut kopsavilkumu par signāliem, kas tiks parādīti nākamajās 24 stundās.

[ctx: @option:check]
en: Maximum number of alarms to show:
lv: Maksimālais parādāmo signālu skaits:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Uncheck to display all of the next 24 hours' alarms in the system tray tooltip. Check to enter an upper limit on the number to be displayed.
lv: Noņemiet atzīmi, lai parādītu visus nākamo 24 stundu signālus sistēmas ikonu joslas paskaidrē. Atzīmējiet, lai varētu norādīt rādāmo signālu skaita ierobežojumu.

[ctx: @option:check]
en: Show alarm time
lv: Rādīt signālu laiku

[ctx: @option:check]
en: Show time until alarm
lv: Rādīt laiku līdz signālam

[ctx: @title:group]
en: Alarm List
lv: Signālu saraksts

[ctx: @label:listbox]
en: Disabled alarm color:
lv: Izslēgto signālu krāsa:

[ctx: @label:listbox]
en: Archived alarm color:
lv: Arhivēto signālu krāsa:

[ctx: @title:group]
en: Alarm Message Windows
lv: Signālu ziņojumu logi

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Choose how to reduce the chance of alarm messages being accidentally acknowledged:<list><item>Position alarm message windows as far as possible from the current mouse cursor location, or</item><item>Position alarm message windows in the center of the screen, but disable buttons for a short time after the window is displayed.</item></list></para>
lv: <para>Izvēlieties, kā samazināt iespēju, ka signālu ziņojumi tiek nejauši apstiprināti:<list><item>novietot signāla ziņojumu logus pēc iespējas tālāk no pašreizējās peles kursora atrašanās vietas, vai</item><item>novietot signālu ziņojumu logus ekrāna centrā, bet pēc loga parādīšanās uz īsu brīdi slēgt apstiprinājuma pogas. </item></list></para>

[ctx: @option:radio]
en: Position windows far from mouse cursor
lv: Novietot logus tālu no peles kursora

[ctx: @option:radio]
en: Center windows, delay activating window buttons
lv: Novietot logus ekrāna centrā un aizkavēt apstiprinājuma pogu aktivizēšanu

[ctx: @label:spinbox]
en: Button activation delay (seconds):
lv: Pogu aktivēšanas aizture (sekundēs):

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how long its buttons should remain disabled after the alarm message window is shown, to reduce the chance of alarm messages being accidentally acknowledged.
lv: Norādiet, cik ilgi pogām vajadzētu palikt slēgtām pēc signāla ziņojuma loga parādīšanās, lai samazinātu iespējamību apstiprinājuma pogu nospiest nejauši.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how long its buttons should remain disabled after the alarm message window is shown.
lv: Norādiet, cik ilgi pogām vajadzētu palikt slēgtām pēc signāla ziņojuma loga parādīšanās.

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: No Recurrence
lv: Neatkārtoties

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: At Login
lv: Ierakstoties

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Hourly/Minutely
lv: Katru stundu/minūti

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Daily
lv: Katru dienu

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Weekly
lv: Katru nedēļu

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Monthly
lv: Katru mēnesi

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Yearly
lv: Katru gadu

[ctx: @title:group]
en: Recurrence Rule
lv: Atkārtošanās noteikumi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not repeat the alarm
lv: Neatkārtot signālu

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Trigger the alarm at the specified date/time and at every login until then.</para><para>Note that it will also be triggered any time <application>KAlarm</application> is restarted.</para>
lv: <para>Palaist signālu norādītajā datumā/laikā pēc katras ierakstīšanās līdz tai.</para><para>Ievērojiet, ka signāls tiks palaist arī katru reizi, kad pārstartēsiet „<application>KAlarm</application>“.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at hourly/minutely intervals
lv: Atkārtot signālu ar stundas/minūtes starplaikiem

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at daily intervals
lv: Atkārtot signālu ar dienas starplaikiem

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at weekly intervals
lv: Atkārtot signālu ar nedēļas starplaikiem

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at monthly intervals
lv: Atkārtot signālu ar mēneša starplaikiem

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at annual intervals
lv: Atkārtot signālu ar gada starplaikiem

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set up a repetition within the recurrence, to trigger the alarm multiple times each time the recurrence is due.
lv: Norādiet atkārtošanās biežumu signāliem, kas atkārtojas noteiktā laikā, lai palaistu signālu vairākkārt katru reizi, kad notiek atkārtošanās.

[ctx: @title:group]
en: Recurrence End
lv: Atkārtošanās beigas

[ctx: @option:radio]
en: No end
lv: Nav beigu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm indefinitely
lv: Atkārtot signālu bezgalīgi

[ctx: @option:radio]
en: End after:
lv: Beigties pēc:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm for the number of times specified
lv: Atkārtot signālu norādīto skaitu reižu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the total number of times to trigger the alarm
lv: Ierakstiet signāla kopējo palaišanas reižu skaitu

[ctx: @label]
en: occurrence(s)
lv: reizes(-ēm)

[ctx: @option:radio]
en: End by:
lv: Beigties pēc:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Repeat the alarm until the date/time specified.</para><para><note>This applies to the main recurrence only. It does not limit any sub-repetition which will occur regardless after the last main recurrence.</note></para>
lv: <para>Atkārtot signālu līdz norādītajam datumam/dienai.</para><para><note>Šis iestatījums attiecas tikai uz pamata atkārtošanos. Tas neierobežo nevienu apakšatkārtošanos, kas notiks neatkarīgi no pēdējās pamata atkārtošanās.</note></para>

[ctx: @info]
en: This uses the same time zone as the start time.
lv: Šis izmanto to pašu laika zonu, ko sākuma laiks.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last date to repeat the alarm.</para><para>%1</para>
lv: <para>Norādiet pēdējo datumu, kad atkārtot signālu.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last time to repeat the alarm.</para><para>%1</para><para>%2</para>
lv: <para>Norādiet pēdējo laiku, kad atkārtot signālu.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stop repeating the alarm after your first login on or after the specified end date
lv: Pārtraukt signāla atkārtošanu pēc jūsu pirmās ierakstīšanās vai pēc norādītā beigu datuma

[ctx: @title:group]
en: Exceptions
lv: Izņēmumi

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of exceptions, i.e. dates/times excluded from the recurrence
lv: Izņēmumu saraksts, t.i., datumi/laiki, kuros nenotiek atkārtošanās

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a date to insert in the exceptions list. Use in conjunction with the Add or Change button below.
lv: Norādiet datumu, ko ievietot izņēmumu sarakstā. Lietojiet kopā ar „Pievienot“ vai „Mainīt“ pogu apakšā.

[ctx: @action:button]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add the date entered above to the exceptions list
lv: Pievienot augstāk ievadīto datumu izņēmumu sarakstam

[ctx: @action:button]
en: Change
lv: Mainīt

[ctx: @info:whatsthis]
en: Replace the currently highlighted item in the exceptions list with the date entered above
lv: Aizvietot pašreiz izcelto ierakstu izņēmumu sarakstā ar augšā ievadīto datumu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the currently highlighted item from the exceptions list
lv: Izņemt pašreiz izcelto ierakstu no izņēmumu saraksta

[ctx: @option:check]
en: Exclude holidays
lv: Neiekļaut svētku dienas

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Do not trigger the alarm on holidays.</para><para>You can specify your holiday region in the Configuration dialog.</para>
lv: <para>Nepalaist signālu svētku dienās.</para><para>Jūs varat norādīt svētku dienu apgabalu konfigurācijas lodziņā.</para>

[ctx: @option:check]
en: Only during working time
lv: Tikai darba laikā

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Only execute the alarm during working hours, on working days.</para><para>You can specify working days and hours in the Configuration dialog.</para>
lv: <para>Izpildīt signālus tikai darba laikā darba dienās.</para><para>Varat norādīt darba dienas un laiku konfigurācijas lodziņā.</para>

[ctx: @info]
en: End date is earlier than start date
lv: Beigu datums ir agrāks nekā sākuma datums

[ctx: @info]
en: End date/time is earlier than start date/time
lv: Beigu datums/laiks ir agrāks nekā sākuma datums/laiks

[ctx: @info]
en: Date cannot be earlier than start date
lv: Datums nevar būt agrāk par sākuma datumu

[ctx: @label:spinbox]
en: Recur every
lv: Atkārtoties katras

[ctx: @label Time units for user-entered numbers]
en: hours:minutes
lv: stundas:minūtes

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of hours and minutes between repetitions of the alarm
lv: Norādiet stundu un minūšu skaitu starp signāla atkārtošanās reizēm

[ctx: @label On: Tuesday]
en: On:
lv: Diena:

[ctx: @info]
en: No day selected
lv: Nav atlasīta neviena diena

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: day(s)
lv: diena(-as)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of days between repetitions of the alarm
lv: Norādiet dienu skaitu starp signāla atkārtošanās reizēm

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which the alarm is allowed to occur
lv: Atlasiet nedēļas dienas, kurās ir atļauta signāla palaišana

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: week(s)
lv: nedēļa(-as)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of weeks between repetitions of the alarm
lv: Norādiet nedēļu skaitu starp signāla atkārtošanās reizēm

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which to repeat the alarm
lv: Atlasiet nedēļas dienas, kurās atkārtot signālu

[ctx: @option:radio On day number in the month]
en: On day
lv: Dienā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on the selected day of the month
lv: Atkārtot signālu izvēlētajā mēneša dienā

[ctx: @item:inlistbox Last day of month]
en: Last
lv: Pēdējā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the day of the month on which to repeat the alarm
lv: Atlasiet mēneša dienu, kurā atkārtot signālu

[ctx: @option:radio On the 1st Tuesday]
en: On the
lv: Dienā

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on one day of the week, in the selected week of the month
lv: Atkārtot signālu vienā nedēļas dienā atlasītajā mēneša nedēļā

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1st
lv: 1.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd
lv: 2.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd
lv: 3.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th
lv: 4.

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th
lv: 5.

[ctx: @item:inlistbox Last Monday in March]
en: Last
lv: Pēdējā

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd Last
lv: 2. no beigām

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd Last
lv: 3. no beigām

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th Last
lv: 4. no beigām

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th Last
lv: 5. no beigām

[ctx: @item:inlistbox Every (Monday...) in month]
en: Every
lv: Katra

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the week of the month in which to repeat the alarm
lv: Norādiet mēneša nedēļu, kurā atkārtot signālu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the day of the week on which to repeat the alarm
lv: Norādiet nedēļas dienu, kurā atkārtot signālu

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: month(s)
lv: mēnesis(-i)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of months between repetitions of the alarm
lv: Ievadiet mēnešu skaitu starp signālu atkārtošanās reizēm

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: year(s)
lv: gads(-i)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of years between repetitions of the alarm
lv: Ievadiet gadu skaitu starp signāla atkārtošanās reizēm

[ctx: @label List of months to select]
en: Months:
lv: Mēneši:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the months of the year in which to repeat the alarm
lv: Atlasiet gada mēnešus, kuros atkārtot signālu

[ctx: @label:listbox]
en: February 29th alarm in non-leap years:
lv: 29. februāra signāls īsajos gados:

[ctx: @item:inlistbox No date]
en: None
lv: Nav

[ctx: @item:inlistbox 1st March (short form)]
en: 1 Mar
lv: 1. mar,

[ctx: @item:inlistbox 28th February (short form)]
en: 28 Feb
lv: 28. febr,

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select which date, if any, the February 29th alarm should trigger in non-leap years
lv: Izvēlieties, kādā datumā īsajā gadā palaist 29. februāra signālus

[ctx: @info]
en: No month selected
lv: Nav atlasīts neviens mēnesis

[ctx: @option:check]
en: Reminder for first recurrence only
lv: Atgādinājums tikai pirmās atkārtošanās reizē

[ctx: @item:inlistbox]
en: in advance
lv: pirms

[ctx: @option:check]
en: Reminder:
lv: Atgādinājums:

[ctx: @item:inlistbox]
en: afterwards
lv: pēc

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the reminder only for the first time the alarm is scheduled
lv: Parādīt atgādinājumu tikai pirmajam ieplānotajam galvenajam signālam

[ctx: @title:window]
en: Alarm Sub-Repetition
lv: Signāla apakšatkārtošanās

[ctx: @option:check Repeat every 10 minutes]
en: Repeat every
lv: Atkārtot katru

[ctx: @info:whatsthis]
en: Instead of the alarm triggering just once at each recurrence, checking this option makes the alarm trigger multiple times at each recurrence.
lv: Ja atzīmēsiet šo opciju, tā vietā, lai palaistu signālu tikai vienreiz, signāls katrā atkārtošanās reizē tiks palaists vairākkārt.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the time between repetitions of the alarm
lv: Ievadiet laiku starp signāla atkārtošanās reizēm

[ctx: @option:radio]
en: Number of repetitions:
lv: Atkārtošanās reižu skaits:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify the number of times the alarm should repeat after each recurrence
lv: Atzīmējiet, lai norādītu, cik reižu signālam vajadzētu atkārtoties pēc katras atkārtošanās

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of times to trigger the alarm after its initial occurrence
lv: Ievadiet signāla palaišanas reižu skaitu pēc tā pirmās parādīšanas

[ctx: @option:radio]
en: Duration:
lv: Ilgums:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify how long the alarm is to be repeated
lv: Atzīmējiet, lai norādītu, cik ilgi signāls ir jāatkārto

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the length of time to repeat the alarm
lv: Ievadiet signāla atkārtošanās laika ilgumu

[ctx: @info]
en: Could not load calendar <filename>%1</filename>.
lv: Neizdevās ielādēt kalendāru „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Cannot download calendar: <filename>%1</filename>
lv: Neizdevās lejupielādēt kalendāru: „<filename>%1</filename>“

[ctx: @info]
en: Calendar <resource>%1</resource> is in an old format (<application>KAlarm</application> version %2), and will be read-only unless you choose to update it to the current format.
lv: Kalendāram „<resource>%1</resource>“ ir vecais formāts („<application>KAlarm</application>“ versija %2). Tas būs tikai lasāms, ja vien neizvēlēsieties to atjaunināt uz pašreizējo formātu.

[ctx: @info]
en: Some or all of the alarms in calendar <resource>%1</resource> are in an old <application>KAlarm</application> format, and will be read-only unless you choose to update them to the current format.
lv: Daži vai visi signāli kalendārā „<resource>%1</resource>“ ir vecajā „<application>KAlarm</application>“ formātā un būs tikai lasāmi, ja vien neizvēlēsieties tos atjaunināt uz pašreizējo formātu.

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para><warning>Do not update the calendar if it is also used with an older version of <application>KAlarm</application> (e.g. on another computer). If you do so, the calendar may become unusable there.</warning></para><para>Do you wish to update the calendar?</para>
lv: <para>%1</para><para><warning>Neatjauniniet kalendāru, ja to izmantojat arī ar vecāku „<application>KAlarm</application>“ versiju (piemēram, citā datorā). Ja to izdarīsiet, kalendārs tur kļūs neizmantojams.</warning></para><para>Vai vēlaties atjaunināt kalendāru?</para>

[ctx: @info]
en: Calendar is not configured.
lv: Kalendārs nav konfigurēts.

[ctx: @info]
en: Error loading calendar <resource>%1</resource>.
lv: Kļūda, ielādējot kalendāru „<resource>%1</resource>“.

[ctx: @info]
en: Error saving calendar <resource>%1</resource>.
lv: Kļūda, saglabājot kalendāru „<resource>%1</resource>“.

[ctx: @info]
en: Calendar is read-only.
lv: Kalendārs ir tikai lasāms.

[ctx: @info]
en: Calendar file is in wrong format: <filename>%1</filename>.
lv: Kalendāra datne ir nepareizā formātā: „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Failed to update format of calendar <resource>%1</resource>
lv: Neizdevās atjaunināt kalendāra „<resource>%1</resource>“ formātu

[ctx: @title:window]
en: Calendar Configuration
lv: Kalendāra konfigurācija

[ctx: @label:listbox]
en: Select storage type of new calendar:
lv: Atlasiet jaunā kalendāra glabāšanas tipu:

[ctx: @info]
en: Error!  The file <filename>%1</filename> is already used by an existing calendar.
lv: Kļūda! Datni „<filename>%1</filename>“ jau izmanto ārējs kalendārs.

[ctx: @title:window]
en: Import Directory Resource
lv: Mapes resursa importēšana

[ctx: @title:tab]
en: Import Calendar Directory Resource
lv: Importēt kalendāra mapes resursu

[ctx: @title:tab]
en: Import Active Alarms
lv: Importēt aktīvus signālus

[ctx: @title:tab]
en: Import Archived Alarms
lv: Importēt arhivētus signālus

[ctx: @title:tab]
en: Import Alarm Templates
lv: Importēt signālu sagataves

[ctx: @item:intext]
en: Active alarms
lv: Aktīvie signāli

[ctx: @item:intext]
en: Archived alarms
lv: Arhivētie signāli

[ctx: @item:intext]
en: Alarm templates
lv: Signālu sagataves

[ctx: @item:inlistbox File type selection filter]
en: Calendar files
lv: Kalendāru datnes

[ctx: @info:status]
en: Checking file information...
lv: Pārbauda datnes informāciju...

[ctx: @info:status]
en: Error! File already exists.
lv: Kļūda! Datne jau pastāv.

[ctx: @info:status]
en: Error! Cannot create file (directory does not exist).
lv: Kļūda! Nevar izveidot datni (mape nepastāv).

[ctx: @info:status]
en: Error! Cannot create file (directory is not writable).
lv: Kļūda! Nevar izveidot datni (mape nav rakstāma).

[ctx: @info]
en: Error! Cannot create file (directory does not exist).
lv: Kļūda! Nevar izveidot datni (mape nepastāv).

[ctx: @info]
en: Error! Cannot create file (directory is not writable).
lv: Kļūda! Nevar izveidot datni (mape nav rakstāma).

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warning1)
en: KAlarm no longer supports calendar directory resources. In order to continue using the contents of the directory resource below, you must import it into a KAlarm calendar file resource.
lv: „KAlarm“ vai neatbalsta kalendāru mapju resursus. Lai turpinātu izmantot mapes resursu saturu, jums tie ir jāimportē kā „KAlarm“ kalendāru datņu resurss.

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warning2)
en: KAlarm no longer supports calendar directory resources. In order to continue using the contents of the directory resource below, you must import each of its alarm types into separate KAlarm calendar file resources.
lv: „KAlarm“ vairs neatbalsta kalendāru mapju resursus. Lai turpinātu izmantot mapju resursus, jums tie ir jāimportē atbilstoši signālu tipiem atsevišķos „KAlarm“ kalendāru datņu resursos.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Display name:
lv: Attēlojamais nosaukums:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Calendar directory:
lv: Kalendāra mape:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3)
en: Alarm types:
lv: Signālu tipi:

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, note)
en: If you prefer, you can import this calendar directory resource later, by using the Import Alarms menu option to import the calendar files contained within it.
lv: Ja vēlaties, varat kalendāru mapes resursu importēt vēlāk, izmantot „Importēt signālus“ izvēlnes opciju, lai importētu mapē esošās kalendāru datnes.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mergeRadio)
en: Import into existing calendar file resource
lv: Importēt pastāvošu kalendāra datnes resursu

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mergeResource)
en: Select the resource to import the directory resource's alarms into.
lv: Atlasiet resursu, kurā importēt mapes resursa signālus.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newRadio)
en: Import into new calendar file resource
lv: Importēt jaunā kalendāra datņu resursā

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Filename:
lv: Datnes nosaukums:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, pathRequester)
en: Select the file to contain this resource. The file must not already exist.
lv: Norādiet datni, kas saturēs šo resursu. Datne nedrīkst jau pastāvēt.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, pathRequester)
en: Select the file to contain this resource.
    The file must not already exist.
    Note that if the URL of a remote file is specified, monitoring for file changes will not work.
lv: Norādiet datni, kas saturēs šo resursu.
    Datne nedrīkst jau pastāvēt.
    Ievērojiet, ka, norādot attālas datnes URL, datnes izmaiņu pārraudzība nedarbosies.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, nameText)
en: Enter the name used to identify this resource in displays.
lv: Norādiet nosaukumu, kas ir izmantots, lai parādot identificētu šo resursu.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, nameText)
en: Enter the name used to identify this resource in displays.
lv: Norādiet nosaukumu, kas ir izmantots, lai parādot identificētu šo resursu.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: Do not import
lv: Neimportēt

[ctx: @info/plain Name of a calendar]
en: Active Alarms
lv: Aktīvie signāli

[ctx: @info/plain Name of a calendar]
en: Archived Alarms
lv: Arhivētie signāli

[ctx: @info/plain Name of a calendar]
en: Alarm Templates
lv: Signālu sagataves

[ctx: @info]
en: <para>Failed to create default calendar <resource>%1</resource></para><para>Location: <filename>%2</filename></para>
lv: <para>Neizdevās izveidot noklusējuma kalendāru „<resource>%1</resource>“</para><para>Atrašanās vieta: „<filename>%2</filename>“</para>

[ctx: @item:intext]
en: Active Alarms
lv: Aktīvie signāli

[ctx: @item:intext]
en: Archived Alarms
lv: Arhivētie signāli

[ctx: @item:intext]
en: Alarm Templates
lv: Signālu sagataves

[ctx: @item:intext Calendar status]
en: Read-only
lv: Tikai lasāms

[ctx: @title:column]
en: Time
lv: Laiks

[ctx: @title:column]
en: Time To
lv: Laiks līdz

[ctx: @title:column]
en: Repeat
lv: Atkārtot

[ctx: @title:column]
en: Color
lv: Krāsa

[ctx: @title:column]
en: Type
lv: Tips

[ctx: @title:column]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:column]
en: Message, File or Command
lv: Ziņojums, datne vai komanda

[ctx: @title:column Template name]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:column]
en: Calendars
lv: Kalendāri

[ctx: @info:tooltip]
en: Command execution failed
lv: Komandas izpilde neizdevās

[ctx: @info:tooltip]
en: Pre-alarm action execution failed
lv: Darbības pirms signāla izpilde neizdevās

[ctx: @info:tooltip]
en: Post-alarm action execution failed
lv: Darbības pēc signāla izpilde neizdevās

[ctx: @info:tooltip]
en: Pre- and post-alarm action execution failed
lv: Darbības pirms un pēc signāla izpilde neizdevās

[ctx: @item:intext Calendar status]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: @info:whatsthis]
en: Next scheduled date and time of the alarm
lv: Nākamais ieplānotais signāla datums un laiks

[ctx: @info:whatsthis]
en: How long until the next scheduled trigger of the alarm
lv: Cik ilgi līdz nākamajai ieplānotajai signāla palaišanai

[ctx: @info:whatsthis]
en: How often the alarm recurs
lv: Cik bieži signāls atkārtojas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Background color of alarm message
lv: Signāla ziņojuma fona krāsa

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm type (message, file, command or email)
lv: Signāla tips (ziņojums, datne, komanda vai e-pasts)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm name, or alarm text if name is blank
lv: Signāla nosaukums vai signāla teksts, ja nosaukums ir tukšs

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm message text, URL of text file to display, command to execute, or email subject line
lv: Signāla ziņojuma teksts, rādāmā teksta datnes URL, izpildāmā komanda vai e-pasta vēstules temats

[ctx: @info:whatsthis]
en: Name of the alarm template
lv: Signāla sagataves nosaukums

[ctx: @info Alarm never occurs]
en: Never
lv: Nekad

[ctx: @info]
en: You cannot disable your default active alarm calendar.
lv: Jūs nevarat izslēgt noklusējuma aktīvo signālu kalendāru.

[ctx: @info]
en: You cannot disable your default archived alarm calendar while expired alarms are configured to be kept.
lv: Jūs nevarat izslēgt noklusējuma aktīvo signālu kalendāru, kamēr izbeigušies signāli ir konfigurēti, lai tiktu paturēti.

[ctx: @info]
en: Do you really want to disable your default calendar?
lv: Vai tiešām vēlaties izslēgt noklusējuma kalendāru?

[ctx: @title:window]
en: Choose Calendar
lv: Izvēlieties kalendāru

[ctx: @info A prompt for user to enter what to search for]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: @item:inlistbox]
en: KAlarm Calendar File
lv: „KAlarm“ kalendāra datne

[ctx: @item:inlistbox]
en: KAlarm Calendar Directory
lv: „KAlarm“ kalendāra mape

[ctx: @item:intext What a resource is stored in]
en: File
lv: Datne

[ctx: @item:intext What a resource is stored in (directory in filesystem)]
en: Directory
lv: Mape

[ctx: @info]
en: A previous load is still in progress.
lv: Joprojām ir aktīva iepriekšējā ielādēšana.

[ctx: @info]
en: A previous save is still in progress.
lv: Joprojām ir aktīva iepriekšējā saglabāšana.

[ctx: @info]
en: Could not create calendar file <filename>%1</filename>.
lv: Neizdevās ielādēt kalendāra datni „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Could not create writable calendar file <filename>%1</filename>.
lv: Neizdevās izveidot rakstāmu kalendāra datni „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Could not load file <filename>%1</filename>.
lv: Neizdevās ielādēt datni „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Calendar not open.
lv: Kalendārs nav atvērts.

[ctx: @info]
en: Could not save file <filename>%1</filename>.
lv: Neizdevās saglabāt datni „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Could not load file <filename>%1</filename>. (%2)
lv: Neizdevās ielādēt datni „<filename>%1</filename>“. (%2)

[ctx: @info]
en: Could not save file <filename>%1</filename>. (%2)
lv: Neizdevās saglabāt datni „<filename>%1</filename>“. (%2)

[ctx: @title:window]
en: Configure Calendar
lv: Kalendāra konfigurācija

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pathGroupBox)
en: Calendar File
lv: Kalendāra datne

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, pathDescription)
en: Select the file to hold this calendar. If the file does not exist, it will be created. The URL of a remote file can also be specified, but note that monitoring for file changes will not work in this case.
lv: Atlasiet datni, kas saturēs šo kalendāru. Ja datne vēl nepastāv, programma to izveidos. Varat norādīt arī attālas datnes URL, bet ievērojiet, ka šādas datnes izmaiņas pārraudzība nedarbosies.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, activeRadio)
en: Active Alarms
lv: Aktīvie signāli

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, archivedRadio)
en: Archived Alarms
lv: Arhivētie signāli

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, templateRadio)
en: Alarm Templates
lv: Signālu sagataves

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, alarmTypeDescription)
en: Select which alarm type this calendar should contain.
lv: Atlasiet, kāda tipa signālus šis kalendārs saturēs.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, alarmTypeLabel)
en: Alarm type:
lv: Signālu tips:

[ctx: @item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, activeAlarmsText)
en: Active Alarms
lv: Aktīvie signāli

[ctx: @item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, archivedAlarmsText)
en: Archived Alarms
lv: Arhivētie signāli

[ctx: @item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, templateAlarmsText)
en: Alarm Templates
lv: Signālu sagataves

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, nameGroupBox)
en: Display Name
lv: Attēlojamais nosaukums

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Name:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, nameDescription)
en: Enter the display name used to identify this calendar.
lv: Norādiet attēlojamo nosaukumu kalendāra identifikācijai.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, readOnlyGroupBox)
en: Access Rights
lv: Piekļuves tiesības

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, readOnlyCheckbox)
en: Read only
lv: Tikai lasāms

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, readOnlyDescription)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the file. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the file or the file is on a remote server that does not support write access.
lv: Ja ir ieslēgts tikai lasāms režīms, tad programma datnē nesaglabās nekādas izmaiņas. Tikai lasāms režīms ir automātiski ieslēgts, ja jums nav rakstīšanas tiesību šajā datnē vai ja datne atrodas uz attāla servera, kas neatbalsta rakstīšanas piekļuvi.

[ctx: @title:group]
en: Calendars
lv: Kalendāri

[ctx: @item:inlistbox]
en: Active Alarms
lv: Aktīvie signāli

[ctx: @item:inlistbox]
en: Archived Alarms
lv: Arhivētie signāli

[ctx: @item:inlistbox]
en: Alarm Templates
lv: Signālu sagataves

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose which type of data to show alarm calendars for
lv: Izvēlieties, kādiem datu tipiem rādīt signālu kalendārus

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of available calendars of the selected type. The checked state shows whether a calendar is enabled (checked) or disabled (unchecked). The default calendar is shown in bold.
lv: Izvēlētā tipa pieejamo kalendāru saraksts. Atzīmētais stāvoklis rāda, vai kalendārs ir ieslēgts (atzīmēts) vai izslēgts (nav atzīmēts). Noklusējuma kalendārs ir parādīts treknrakstā.

[ctx: @info:tooltip]
en: Reconfigure the selected calendar
lv: Pārkonfigurēt atlasīto kalendāru

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the highlighted calendar's configuration
lv: Rediģēt izceltā kalendāra konfigurāciju

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove the selected calendar from the list
lv: Noņemt atlasīto kalendāru no saraksta

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Remove the highlighted calendar from the list.</para><para>The calendar itself is left intact, and may subsequently be reinstated in the list if desired.</para>
lv: <para>Noņem izcelto kalendāru no saraksta.</para><para>Pats kalendārs paliks neskarts, un vajadzības gadījumā to varēsiet pievienot atpakaļ sarakstam.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new active alarm calendar
lv: Pievienot jaunu aktīvu signālu kalendāru

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new archived alarm calendar
lv: Pievienot jaunu arhivēto signālu kalendāru

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new alarm template calendar
lv: Pievienot jaunu signālu sagatavju kalendāru

[ctx: @info]
en: You cannot remove your default active alarm calendar.
lv: Jūs nevarat noņemt noklusējuma aktīvo signālu kalendāru.

[ctx: @info]
en: You cannot remove your default archived alarm calendar while expired alarms are configured to be kept.
lv: Jūs nevarat noņemt noklusējuma arhivēto signālu kalendāru, kad konfigurācijā ir norādīts paturēt izbeigušos signālus.

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove your default calendar (<resource>%1</resource>) from the list?
lv: Vai tiešām vēlaties no saraksta noņemt savu noklusējuma kalendāru („<resource>%1</resource>“)?

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove the calendar <resource>%1</resource> from the list?
lv: Vai tiešām vēlaties no saraksta dzēst kalendāru („<resource>%1</resource>“)?

[ctx: @action Reload calendar]
en: Reload
lv: Pārlādēt

[ctx: @action]
en: Show Details
lv: Rādīt informāciju

[ctx: @action]
en: Set Color...
lv: Iestatīt krāsu...

[ctx: @action]
en: Clear Color
lv: Notīrīt krāsu

[ctx: @action]
en: Update Calendar Format
lv: Atjaunināt kalendāra formātu

[ctx: @action]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: @action]
en: Add...
lv: Pievienot...

[ctx: @action]
en: Import...
lv: Importēt...

[ctx: @action]
en: Use as Default for Active Alarms
lv: Lietot kā noklusējuma aktīvajiem signāliem

[ctx: @action]
en: Use as Default for Archived Alarms
lv: Lietot kā noklusējumu arhivētiem signāliem

[ctx: @action]
en: Use as Default for Alarm Templates
lv: Lietot kā noklusējumu signālu sagatavēm

[ctx: @info]
en: Active alarms
lv: Aktīvie signāli

[ctx: @info]
en: Archived alarms
lv: Arhivētie signāli

[ctx: @info]
en: Alarm templates
lv: Signālu sagataves

[ctx: @info]
en: Read-write
lv: Lasīt un rakstīt

[ctx: @info]
en: Enabled
lv: Ieslēgts

[ctx: @info]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: @info Parameter in 'Default calendar: Yes/No']
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @info Parameter in 'Default calendar: Yes/No']
en: No
lv: Nē

[ctx: @info]
en: <title>%1</title><para>ID: %2<nl/>Calendar type: %3<nl/>Contents: %4<nl/>%5: <filename>%6</filename><nl/>Permissions: %7<nl/>Status: %8<nl/>Default calendar: %9</para>
lv: <title>%1</title><para>ID: %2<nl/>Kalendāra tips: %3<nl/>Saturs: %4<nl/>%5: <filename>%6</filename><nl/>Atļaujas: %7<nl/>Statuss: %8<nl/> Noklusējuma kalendārs: %9</para>

[ctx: @text/plain]
en: Could not run <command>%1</command> to set wake from suspend
lv: Neizdevās palaist <command>%1</command>, lai iestatītu pamošanos no iesnaudināšanas

[ctx: @text/plain]
en: Error setting wake from suspend.<nl/>Command was: <command>%1 %2</command><nl/>Error code: %3.
lv: Kļūda, iestatot pamošanos no iesnaudināšanas.<nl/>Komanda bija: <command>%1 %2</command><nl/>Kļūdas kods: %3.

[ctx: @option:check]
en: Repeat
lv: Atkārtot

[ctx: @option:check]
en: Set volume
lv: Iestatīt skaļumu

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the sound file will be played repeatedly for as long as the message is displayed.
lv: Ja atzīmēts, skaņas datni programma atskaņos atkārtoti kamēr tiek rādīts ziņojums.

[ctx: @label]
en: Sound file:
lv: Skaņas datne:

[ctx: @info:tooltip]
en: Test the sound
lv: Izmēģināt skaņu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Play the selected sound file.
lv: Atskaņot atlasīto skaņas datni.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a sound file to play.
lv: Norādiet atskaņojamās datnes nosaukumu vai URL.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a sound file to play.
lv: Atlasīt atskaņojamo datni.

[ctx: @label:spinbox Length of time to pause between repetitions]
en: Pause between repetitions:
lv: Pauze starp atkārtojumiem:

[ctx: @label]
en: seconds
lv: sekundes

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how many seconds to pause between repetitions.
lv: Norādiet, cik sekunžu pauzi ieturēt starp atkārtojumiem.

[ctx: @title:group Sound volume]
en: Volume
lv: Skaļums

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to choose the volume for playing the sound file.
lv: Atzīmējiet, lai izvēlētos skaņas datnes atskaņošanas skaļumu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the volume for playing the sound file.
lv: Izvēlieties skaņās datnes atskaņošanas skaļumu.

[ctx: @option:check]
en: Fade
lv: Palielināt skaļumu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to fade the volume when the sound file first starts to play.
lv: Izvēlieties šo, lai pakāpeniski palielinātu skaļumu, kad pirmo reizi atskaņo datni.

[ctx: @label:spinbox Time period over which to fade the sound]
en: Fade time:
lv: Skaļuma palielināšanas laiks:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how many seconds to fade the sound before reaching the set volume.
lv: Norādiet, cik sekunžu ilgi pakāpeniski palielināt skaļumu līdz tiek sasniegta uzstādītā vērtība.

[ctx: @label:slider]
en: Initial volume:
lv: Sākotnējais skaļums:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the initial volume for playing the sound file.
lv: Izvēlieties sākotnējo skaļumu skaņas datnes atskaņošanai.

[ctx: @label:listbox Listbox providing audio options]
en: Sound:
lv: Skaņa:

[ctx: @item:inlistbox No sound]
en: None
lv: Nav

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beep
lv: Pīkstiens

[ctx: @item:inlistbox]
en: Speak
lv: Izrunāt

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sound file
lv: Skaņas datne

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Choose a sound to play when the message is displayed.<list><item><interface>%1</interface>: the message is displayed silently.</item><item><interface>%2</interface>: a simple beep is sounded.</item><item><interface>%3</interface>: an audio file is played. You will be prompted to choose the file and set play options. (Option not available if using notification.)</item><item><interface>%4</interface>: the message text is spoken. (Option requires working Qt text-to-speech installation.)</item></list></para>
lv: <para>Izvēlieties atskaņojamo skaņu, kad programma parāda ziņojumu.<list><item><interface>%1</interface>: ziņojumu parāda bez skaņas.</item><item><interface>%2</interface>: programma atskaņo vienkāršu pīkstienu.</item><item><interface>%3</interface>: programma atskaņo audio datni. Jums būs jānorāda datne un jāiestata atskaņošanas opcijas. (Opcija nav pieejama, ja izmantojat sistēmas paziņojumus.)</item><item><interface>%4</interface>: programma ziņas tekstu izrunā. (Opcijas ir nepieciešama ieinstalēta „Qt“ teksta pārvēršanas runā sistēma.)</item></list></para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure sound file
lv: Konfigurēt skaņas datni

[ctx: @info:whatsthis]
en: Configure a sound file to play when the alarm is displayed.
lv: Konfigurēt datnes atskaņošanu, kad tiek parādīts atgādinājums.

[ctx: @title:window]
en: Sound File
lv: Skaņas datne

[ctx: @item:inlistbox]
en: Audio files
lv: Skaņas datnes

[ctx: @title:window]
en: Choose Sound File
lv: Izvēlieties skaņas datni

[ctx: @action:button]
en: Special Actions...
lv: Īpašās darbības...

[ctx: @info:tooltip]
en: Set commands to execute
lv: Norādiet izpildāmās komandas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify actions to execute before and after the alarm is displayed.
lv: Norādiet darbības, kuras izpildīt pirms un pēc signāla parādīšanas.

[ctx: @title:window]
en: Special Alarm Actions
lv: Īpašās signālu darbības...

[ctx: @title:group]
en: Pre-Alarm Action
lv: Darbība pirms signāla

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
lv: Komanda:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter a shell command to execute before the alarm is displayed.</para><para>Note that it is executed only when the alarm proper is displayed, not when a reminder or deferred alarm is displayed.</para><para><note>KAlarm will wait for the command to complete before displaying the alarm.</note></para>
lv: <para>Ievadiet čaulas komandu, ko izpildīt pirms signāla parādīšanas. </para><para>Ievērojiet, ka komandu izpildīs tikai tad, kad programma parādīs īsto signālu, bet ne tā atgādinājumu vai atlikto signālu.</para><para><note>„KAlarm“ gaidīs komandas izpildes pabeigšanu un tikai tad parādīs signālu.</note></para>

[ctx: @option:check]
en: Execute for deferred alarms
lv: Izpildīt atliktajiem signāliem

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If unchecked, the command is only executed before the alarm proper is displayed.</para><para>If checked, the pre-alarm command is also executed before a deferred alarm is displayed.</para>
lv: <para>Ja nav atzīmēts, programma komandu izpildīs tikai pirms īstā signāla parādīšanas.</para><para>Ja ir atzīmēts, darbības pirms signāla komandu programma izpildīs arī pirms atliktā signāla parādīšanas.</para>

[ctx: @option:check]
en: Cancel alarm on error
lv: Atcelt signālu, ja rodas kļūda

[ctx: @info:whatsthis]
en: Cancel the alarm if the pre-alarm command fails, i.e. do not display the alarm or execute any post-alarm action command.
lv: Atcelt signālu, ja darbības pirms signāla komandas izpilde neizdodas, t.i., nerādīt signālu vai atcelt jebkādu darbības pēc signāla darbības komandu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not show error status or error message if the pre-alarm command fails.
lv: Nerādīt kļūdas statusu vai kļūdas ziņojumu, ja darbības pirms signāla komandas izpilde neizdodas.

[ctx: @title:group]
en: Post-Alarm Action
lv: Darbība pēc signāla

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter a shell command to execute after the alarm window is closed.</para><para>Note that it is not executed after closing a reminder window. If you defer the alarm, it is not executed until the alarm is finally acknowledged or closed.</para>
lv: <para>Ierakstiet čaulas komandu, ko izpildīt pēc signāla loga aizvēršanas.</para><para>Ievērojiet, ka tā netiks izpildīta pēc atgādinājuma loga aizvēršanas. Ja atliekat signālu, komanda netiks izpildīta līdz signāls beidzot tiek apstiprināts vai aizvērts.</para>

[ctx: @title:window]
en: Alarm Templates
lv: Signālu sagataves

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of alarm templates
lv: Signālu sagatavju saraksts

[ctx: @action:button]
en: New
lv: Jauna

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new alarm template
lv: Izveidot jaunu signāla sagatavi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template
lv: Izveidot jaunu signāla sagatavi

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit the selected alarm template
lv: Rediģēt atlasīto signāla satagatvi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the currently highlighted alarm template
lv: Rediģēt pašreiz izcelto signāla sagatavi

[ctx: @action:button]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new alarm template based on the selected template
lv: Izveidot jaunu signāla sagatavi, balstoties uz atlasīto sagatavi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template based on a copy of the currently highlighted template
lv: Izveidot jaunu signāla sagatavi, balstoties uz pašreiz izcelto sagatavi

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete the selected alarm templates
lv: Dzēst atlasītās signālu sagataves

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete the currently highlighted alarm templates
lv: Dzēst pašreiz izceltās signālu sagataves

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the selected alarm template? | Do you really want to delete the %1 selected alarm templates?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 atlasīto signāla sagatavi?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 atlasītās signālu sagataves?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst %1 atlasītās signālu sagataves?

[ctx: @title:window]
en: Delete Alarm Template | Delete Alarm Templates
lv[0]: Signāla sagataves dzēšana
lv[1]: Signālu sagatavju dzēšana
lv[2]: Signālu sagatavju dzēšana

[ctx: @action:button]
en: &Delete
lv: &Dzēst

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Template
lv: Izvēlieties signāla sagatavi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a template to base the new alarm on.
lv: Atlasiet sagatavi, kas būs pamatā jaunajam signālam.

[ctx: @action]
en: New Alarm
lv: Jauns signāls

en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: @info:tooltip Brief: some alarms are disabled]
en: (Some alarms disabled)
lv: (Daži signāli ir izslēgti)

[ctx: @info]
en: Alarm not found
lv: Signāls nav atrasts

[ctx: @info]
en: Error recreating alarm
lv: Kļūda, no jauna veidojot signālu

[ctx: @info]
en: Error recreating alarm template
lv: Kļūda, no jauna veidojot signāla sagatavi

[ctx: @info]
en: Cannot reactivate archived alarm
lv: Nevar no jauna aktivizēt arhivētu signālu

[ctx: @info]
en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

[ctx: @info Action to create a new alarm]
en: New alarm
lv: Jauns signāls

[ctx: @info Action to delete an alarm]
en: Delete alarm
lv: Dzēst signālu

[ctx: @info Action to create a new alarm template]
en: New template
lv: Jauna sagatave

[ctx: @info Action to delete an alarm template]
en: Delete template
lv: Dzēst sagatavi

[ctx: @info]
en: Delete archived alarm
lv: Dzēst arhivētu signālu

[ctx: @info]
en: Create multiple alarms
lv: Izveidot vairākus signālus

[ctx: @info Action to edit an alarm]
en: Edit alarm
lv: Rediģēt signālu

[ctx: @info Action to edit an alarm template]
en: Edit template
lv: Rediģēt sagatavi

[ctx: @info]
en: Delete multiple alarms
lv: Dzēst vairākus signālus

[ctx: @info]
en: Delete multiple templates
lv: Dzēst vairākas sagataves

[ctx: @info]
en: Delete multiple archived alarms
lv: Dzēst vairākas arhivētas sagataves

[ctx: @info]
en: Reactivate alarm
lv: No jauna aktivizēt signālu

[ctx: @info]
en: Reactivate multiple alarms
lv: Atkārtoti aktivizēt vairākus signālus

[ctx: @title:window]
en: Wake From Suspend
lv: Pamosties no iesnaudināšanas

[ctx: @info]
en: Cannot schedule wakeup time for a date-only alarm
lv: Nevar ieplānot pamošanās laiku „tikai datums“ signāliem

[ctx: @info]
en: <para>This wakeup will cancel any existing wakeup which has been set by KAlarm or any other application, because your computer can only schedule a single wakeup time.</para><para><note>Wake From Suspend is not supported at all on some computers, especially older ones, and some computers only support setting a wakeup time up to 24 hours ahead. You may wish to set up a test alarm to check your system's capability.</note></para>
lv: <para>Šī pamodināšana nodzēsīs jebkuru jau esošu pamodināšanu, kuru iestatīja „KAlarm“ vai jebkura cita programma, jo jūsu ierīce var ieplānot tikai vienu pamošanās laiku.</para><para><note>Pamošanās no iemigšanas dažās ierīcēs nav atbalstīta vispār — it īpaši vecākās. Var būt arī tā, ka tiek atbalstīta tikai pamošanās laika iestatīšana maks. 24 stundas uz priekšu. Drošības pēc varat iestatīt testa signālu, lai pārbaudītu savas sistēmas iespējas.</note></para>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Wake From Suspend Alarm
lv: „Pamodināt no iesnaudināšanas“ signāls

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Show current wake-from-suspend alarm
lv: Rādīt pašreizējo „pamodināt no iesnaudināšanas signālu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Highlight the current wake-from-suspend alarm in the alarm list. This button is disabled if no wake-from-suspend alarm is configured.
lv: Izcelt pašreizējo „pamodināt no iesnaudināšanas“ signālu to sarakstā. Šī poga ir izslēgta, ja nav konfigurēts neviens no „pamodināt no iesnaudināšanas“ signāliem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Show current alarm
lv: Rādīt pašreizējo signālu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Set highlighted alarm as the wake-from-suspend alarm
lv: Iestatīt izcelto signālu kā „pamodināt no iesnaudināšanas“ signālu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Set the alarm highlighted in the alarm list to wake-from-suspend. This replaces any existing wake-from-suspend alarm.
lv: Iestatīt sarakstā izcelto signālu uz „pamodināt no iesnaudināšanas“. Tas aizvietos jebkuru jau esošu šāda tipa signālu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Use highlighted alarm
lv: Lietot izcelto signālu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel the current wake-from-suspend
lv: Atcelt pašreizējo „pamodināšanu no iesnaudināšanas“

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel the currently configured wake-from-suspend. Note that this does not cancel the alarm itself, which will still trigger in the normal way. This button is disabled if no wake-from-suspend alarm is configured.
lv: Atcelt pašreiz konfigurēto „pamodināt no iesnaudināšanas“. Ievērojiet, ka tas neatcels pašu signālu, kas tiks palaists kā parasti. Ja nav konfigurēts neviens „pamodināt no iesnaudināšanas“ signāls, šī poga nebūs aktīva.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel wake from suspend
lv: Atcelt „pamodināt no iesnaudināšanas“

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, advanceWakeTime)
en: Enter how many minutes before the alarm trigger time to wake the system from suspend. This can be used to ensure that the system is fully restored by the time the alarm triggers.
lv: Ierakstiet, cik minūšu pirms signāla palaist sistēmas atmošanos no iesnaudināta stāvokļa. To varar izmantot, lai pārliecinātos, ka signāla palaišanas brīdī sistēmas darbība ir pilnībā atjaunota.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of minutes before alarm to wake from suspend
lv: Ilgums, cik minūtes pirms signāla pamodināt ierīci no iesnaudināta stāvokļa
