kalarm - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Prompt for confirmation when alarm is acknowledged
ne: संसूचक स्वीकृत भएमा तुरुन्त यकीन गर्नुहोस्

en: Attach file to email (repeat as needed)
ne: इमेलमा फाइल सङ्लग्न गर्नुहोस् (आवश्यक भएमा दोहोर्याउनुहोस्)

en: Auto-close alarm window after --late-cancel period
ne: पछिल्लो रद्द अवधि पछि संसूचक सञ्झ्याल स्वत: बन्द गर्नुहोस्

en: Blind copy email to self
ne: आफ्नै स्थानमा गुप्त प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Beep when message is displayed
ne: सन्देश प्रदर्शित हुदा बिप गर्नुहोस्

en: Message background color (name or hex 0xRRGGBB)
ne: सन्देश पृष्ठभूमि रङ (नाम वा hex 0xRRGGBB)

en: Message foreground color (name or hex 0xRRGGBB)
ne: सन्देश अग्रभूमि रङ (नाम वा hex 0xRRGGBB)

en: Cancel alarm with the specified event ID
ne: निर्दिष्ट गरिएको घटना आईडी मा संसूचक रद्द गर्नुहोस्

en: Disable the alarm
ne: संसूचक अक्षम पार्नुहोस्

en: Execute a shell command line
ne: शेल आदेश लाइन कार्यान्वयन गर्नुहोस्

en: Display the alarm edit dialog to edit the specified alarm
ne: निर्दिष्ट गरिएको संसूचक सम्पादन गर्न संसूचक सम्पादन संवाद प्रर्दशन गर्नुहोस्

en: Display the alarm edit dialog, preset with a template
ne: टेम्प्लेटसँग प्रिसेट संसूचक सम्पादन संवाद प्रर्दशन गर्नुहोस्

en: File to display
ne: प्रदर्शन गरिने फाइल

en: KMail identity to use as sender of email
ne: इमेलको प्रेषकका रूपमा प्रयोग गरिने केडीई मेल परिचय

en: Interval between alarm repetitions
ne: संसूचक दोहोर्याई बीचमा अन्तराल

en: Show alarm as an event in KOrganizer
ne: केडीई आयोजकमा घटनाको रूपमा संसूचक देखाउनुहोस्

en: Cancel alarm if more than 'period' late when triggered
ne: ट्रिगर गर्दा 'अवधि' भन्दा धेरै ढीला भएमा संसूचक रद्द गर्नुहोस्

en: Repeat alarm at every login
ne: प्रत्येक लगइनमा संसूचक दोहोर्याउनुहोस्

en: Send an email to the given address (repeat as needed)
ne: दिएको ठेगानामा इमेल पठाउनुहोस् (आवश्यकता अनुसार दोहोर्याउनुहोस्)

en: Audio file to play once
ne: एक पटक प्ले गरिने अडियो फाइल

en: Audio file to play repeatedly
ne: दोहोर्याएर प्ले गरिने अडियो फाइल

en: Specify alarm recurrence using iCalendar syntax
ne: आई क्यालेन्डर वाक्य संरचना प्रयोग गरेर संसूचक पुनरावृत्ति निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Number of times to repeat alarm (including initial occasion)
ne: संसूचक दोहोरिने समय (सुरुआत घटना समावेश गरेर)

en: Speak the message when it is displayed
ne: सन्देश प्रदर्शित हुदा वाचन गर्नुहोस्

en: Email subject line
ne: इमेल वस्तु लाइन

en: Trigger alarm at time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
ne: संसूचक [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], वा मिति yyyy-mm-dd [TZ] समयमा ट्रिगर गर्नुहोस्

en: Display system tray icon
ne: प्रणाली ट्रे प्रतिमा प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Trigger alarm with the specified event ID
ne: निर्दिष्ट गरिएको घटना आईडी मा संसूचक ट्रिगर गर्नुहोस्

en: Repeat until time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
ne: समय [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], वा मिति yyyy-mm-dd [TZ] सम्म दोहोर्याउनुहोस्

en: Volume to play audio file
ne: अडियो फाइल प्ले गर्न भोल्युम

en: Message text to display
ne: प्रदर्शन गरिने सन्देश पाठ

en: Requested font
ne: अनुरोध गरिएका फन्ट

en: KAlarm
ne: केडीई संसूचक
