kalarm - en to nl translation catalogue (1182 entries)

[ctx: @info]
en: No mail transport configured for email identity <resource>%1</resource>
nl: Geen e-mailtransport ingesteld voor e-mailidentiteit <resource>%1</resource>

[ctx: @info]
en: Emails may not have been sent
nl: E-mails zijn mogelijk niet verzonden

[ctx: @info]
en: Program error
nl: Programmafout

[ctx: @info]
en: Enter the length of time (in hours and minutes) after the current time to schedule the alarm.
nl: Voer de tijdsduur (in uren en minuten) na de huidige tijd in om het alarm te plannen.

[ctx: @info]
en: If a recurrence is configured, the start date/time will be adjusted to the first recurrence on or after the entered date/time.
nl: Als een meervoudige herhaling is ingesteld, wordt het tijdstip hiervan aangepast aan de eerste meervoudige herhaling op of na het opgegeven tijdstip.

[ctx: @info]
en: This uses KAlarm's default time zone, set in the Configuration dialog.
nl: Dit gebruikt de standaard tijdzone van KAlarm, zoals is ingesteld in het configuratievenster.

[ctx: @option:radio]
en: Defer to date/time:
nl: Uitstellen tot datum/tijd:

[ctx: @option:radio]
en: At date/time:
nl: Op datum/tijd:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm to the specified date and time.
nl: Het alarm opnieuw plannen op de opgegeven datum en tijd.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify the date, or date and time, to schedule the alarm.
nl: Voer een datum of een datum en tijd in om het alarm te plannen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the date to schedule the alarm.</para><para>%1</para>
nl: <para>Voer de datum in om het alarm te plannen.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the time to schedule the alarm.</para><para>%1</para><para>%2</para>
nl: <para>Voer de tijd in om het alarm te plannen.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @option:check]
en: Any time
nl: Geen tijdstip opgegeven

[ctx: @info:tooltip]
en: Set only a date (without a time) for the alarm
nl: Alleen een datum instellen (zonder een tijd) voor het alarm

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify only a date (without a time) for the alarm. The alarm will trigger at the first opportunity on the selected date.
nl: Selecteer dit om alleen een datum (zonder tijd) op te geven voor het alarm. Het alarm zal bij de eerste gelegenheid die dag getoond worden.

[ctx: @option:radio]
en: Defer for time interval:
nl: Uitstellen gedurende tijdsinterval:

[ctx: @option:radio]
en: Time from now:
nl: Tijdsduur vanaf nu:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm for the specified time interval after now.
nl: Alarm opnieuw plannen na het opgegeven tijdsinterval.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Schedule the alarm after the specified time interval from now.
nl: Alarm plannen na het opgegeven tijdsinterval.

[ctx: @action:button]
en: Time Zone...
nl: Tijdzone...

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a time zone for this alarm
nl: Een tijdzone voor dit alarm kiezen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose a time zone for this alarm which is different from the default time zone set in KAlarm's configuration dialog.
nl: Kies een tijdzone voor dit alarm, die afwijkt van de standaardtijdzone die ingesteld is in het configuratievenster van KAlarm.

[ctx: @label:listbox]
en: Time zone:
nl: Tijdzone:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the time zone to use for this alarm.
nl: Selecteer de tijdzone die dit alarm zal gebruiken.

[ctx: @info]
en: Invalid time
nl: Ongeldige tijd

[ctx: @info]
en: Invalid date
nl: Ongeldige datum

[ctx: @info]
en: Alarm date has already expired
nl: Datum alarm is al voorbij

[ctx: @info]
en: Alarm time has already expired
nl: Tijd alarm is al voorbij

en: KAlarm Autostart
nl: KAlarm automatisch opstarten

en: KAlarm autostart at login
nl: KAlarm automatisch opstarten bij aanmelden

en: Author
nl: Auteur

en: Application to run
nl: Uit te voeren toepassing

en: Command line arguments to pass to application
nl: Argumenten op de opdrachtregel om door te geven aan de toepassing

[ctx: @title:window]
en: Import Birthdays From KAddressBook
nl: Verjaardagen uit KAddressBook importeren

[ctx: @label:textbox]
en: Alarm name:
nl: Alarmnaam:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a name to help you identify this alarm. This is optional and need not be unique.
nl: Voer een naam in om u te helpen dit alarm te identificeren. Dit is optioneel en hoeft niet uniek te zijn.

[ctx: @info]
en: Birthday:
nl: Verjaardag:

[ctx: @title:group]
en: Alarm Text
nl: Alarmtekst

[ctx: @label:textbox]
en: Prefix:
nl: Voorvoegsel:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear before the person's name in the alarm message, including any necessary trailing spaces.
nl: Voer de tekst in die zal verschijnen vóór de naam van de persoon in het alarmbericht, inclusief spaties ná deze tekst.

[ctx: @label:textbox]
en: Suffix:
nl: Achtervoegsel:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear after the person's name in the alarm message, including any necessary leading spaces.
nl: Voer de tekst in die zal verschijnen ná de naam van de persoon in het alarmbericht, inclusief spaties vóór deze tekst.

[ctx: @title:group]
en: Select Birthdays
nl: Verjaardagen selecteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Select birthdays to set alarms for.<nl/>This list shows all birthdays in <application>KAddressBook</application> except those for which alarms already exist.</para><para>You can select multiple birthdays at one time by dragging the mouse over the list, or by clicking the mouse while pressing Ctrl or Shift.</para>
nl: <para>Selecteer de verjaardagen waarvoor alarmen te plannen.<nl/>Deze lijst toont alle verjaardagen uit <application>KAddressBook</application>, behalve die waarvoor al een alarm gepland is.</para><para>U kunt meerdere verjaardagen in één keer selecteren door te slepen of de muisaanwijzer over de lijst te bewegen terwijl u de toets Ctrl of Shift ingedrukt houdt.</para>

[ctx: @title:group]
en: Alarm Configuration
nl: Alarmenconfiguratie

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to display a reminder in advance of or after the birthday.
nl: Selecteer deze optie als u een alarm wilt tonen vóór of na de verjaardag.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of days before or after each birthday to display a reminder. This is in addition to the alarm which is displayed on the birthday.
nl: Voer in hoeveel dagen voor of na elke verjaardag een alarm getoond wordt. Dit is een extra melding van het alarm die op de verjaardag zelf getoond word.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select whether the reminder should be triggered before or after the birthday.
nl: Selecteer of het alarm vóór of na de verjaardag geactiveerd moet worden.

[ctx: @action:button]
en: Sub-Repetition
nl: Deelherhaling

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set up an additional alarm repetition
nl: Stel een aanvullende herhaling van het alarm in

en: Prompt for confirmation when alarm is acknowledged
nl: Nogmaals vragen als een alarm is bevestigd

en: Attach file to email (repeat as needed)
nl: Bestand toevoegen aan e-mailbericht (herhalen indien nodig)

en: Auto-close alarm window after --late-cancel period
nl: Venster automatisch sluiten na tijd opgegeven in --late-cancel

en: Blind copy email to self
nl: Blinde kopie van e-mailbericht naar uzelf sturen

en: Beep when message is displayed
nl: Systeemgeluid weergeven als bericht wordt getoond

en: Message background color (name or hex 0xRRGGBB)
nl: Achtergrondkleur bericht (naam of hexadecimaal 0xRRGGBB)

en: Message foreground color (name or hex 0xRRGGBB)
nl: Voorgrondkleur bericht (naam of hexadecimaal 0xRRGGBB)

en: Cancel alarm with the specified event ID
nl: Alarm met opgegeven gebeurtenis-id annuleren

en: Disable the alarm
nl: Alarm uitschakelen

en: Disable monitoring of all alarms
nl: Alarmen volgen uitschakelen

en: Execute a shell command line
nl: Voer een shell-commando uit

en: Command line to generate alarm message text
nl: Commando om berichttekst voor alarm te genereren

en: Display the alarm edit dialog to edit the specified alarm
nl: Venster voor alarmen tonen om de opgegeven alarm te bewerken

en: Display the alarm edit dialog to edit a new display alarm
nl: Venster voor alarmen tonen om een nieuwe alarm te bewerken

en: Display the alarm edit dialog to edit a new command alarm
nl: Bewerkvenster voor alarmen tonen om een nieuwe commando-alarm te bewerken

en: Display the alarm edit dialog to edit a new email alarm
nl: Bewerkvenster voor alarmen tonen om een nieuwe e-mailalarm te bewerken

en: Display the alarm edit dialog to edit a new audio alarm
nl: Dialoogvenster tonen voor het bewerken van een nieuwe audio-alarm

en: Display the alarm edit dialog, preset with a template
nl: Venster voor het bewerken van alarmen tonen met een voorgeladen sjabloon

en: File to display
nl: Te tonen bestand

en: KMail identity to use as sender of email
nl: De te gebruiken KMail-identiteit als afzender van het e-mailbericht

en: Interval between alarm repetitions
nl: Interval tussen herhalingen alarm

en: Show alarm as an event in KOrganizer
nl: Alarm als evenement tonen in KOrganizer

en: Cancel alarm if more than 'period' late when triggered
nl: Alarm annuleren als bij activeren 'interval te laat' is verstreken

en: Output list of scheduled alarms to stdout
nl: Uitvoerlijst met geplande alarmen naar stdout

en: Repeat alarm at every login
nl: Alarm herhalen telkens als u zich aanmeldt

en: Send an email to the given address (repeat as needed)
nl: Stuur een e-mailbericht naar het opgegeven adres (herhalen indien nodig)

en: Name of alarm
nl: Naam van alarm

en: Display alarm message as a notification
nl: Alarm tonen als een melding

en: Audio file to play once
nl: Af te spelen geluidsbestand

en: Audio file to play repeatedly
nl: Herhaaldelijk af te spelen geluidsbestand

en: Specify alarm recurrence using iCalendar syntax
nl: Herhaling alarm opgeven in iCalendar-syntaxis

en: Display reminder before or after alarm
nl: Alarm voor of na het alarm zelf tonen

en: Display reminder once, before or after first alarm recurrence
nl: Alarm eenmaal tonen vóór of na de eerste herhaling van het alarm

en: Number of times to repeat alarm (including initial occasion)
nl: Aantal malen om alarm te herhalen (inclusief eerste keer)

en: Speak the message when it is displayed
nl: Bericht uitspreken wanneer het wordt getoond

en: Email subject line
nl: Onderwerp voor e-mailbericht

en: Simulate system time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ] (debug mode)
nl: Simuleer systeemtijdstip [[[jjjj-]mm-]dd-]uu:mm [TZ] (debugmodus)

en: Trigger alarm at time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
nl: Alarm uitvoeren op tijdstip [[[jjjj-]mm-]dd-]uu:mm [TZ], of datum jjjj-mm-dd [TZ]

en: Display system tray icon
nl: Pictogram voor systeemvak tonen

en: Trigger alarm with the specified event ID
nl: Alarm met opgegeven gebeurtenis-id uitvoeren

en: Repeat until time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
nl: Herhalen tot tijdstip [[[jjjj-]mm-]dd-]uu:mm [TZ], of datum jjjj-mm-dd [TZ]

en: Volume to play audio file
nl: Volume bij afspelen geluidsbestand

en: Message text to display
nl: Tekst te tonen bericht

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode>: invalid email address
nl: <icode>%1</icode>: ongeldig e-mailadres

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> parameter for date-only alarm
nl: Ongeldige <icode>%1</icode>-parameter voor alarm met alleen datum

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> earlier than <icode>%2</icode>
nl: <icode>%1</icode> eerder dan <icode>%2</icode>

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> and <icode>%2</icode> parameters: repetition is longer than <icode>%3</icode> interval
nl: Ongeldige <icode>%1</icode>- en <icode>%2</icode>-parameters: herhaling is langer dan interval <icode>%3</icode>

[ctx: @info:shell]
en: : option(s) only valid with an appropriate action option or message
nl: : optie(s) alleen geldig met een bijpassende actie-optie of bericht

[ctx: @info:shell]
en: 
    Use --help to get a list of available command line options.
nl: 
    Gebruik --help om een lijst met beschikbare opties voor de commandoprompt te verkrijgen.

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> requires <icode>%2</icode>
nl: <icode>%1</icode> heeft <icode>%2</icode> nodig

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> requires <icode>%2</icode> or <icode>%3</icode>
nl: <icode>%1</icode> heeft <icode>%2</icode> of <icode>%3</icode> nodig

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> parameter
nl: Ongeldige <icode>%1</icode>-parameter

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> incompatible with <icode>%2</icode>
nl: <icode>%1</icode> niet compatibel met <icode>%2</icode>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: KAlarm version
nl: KAlarm-versie

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Version), group (General)
en: KAlarm version which wrote this file.
nl: KAlarm-versie die dit bestand heeft geschreven.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Backend), group (General)
en: Data storage backend
nl: Backend voor gegevensopslag

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Backend), group (General)
en: Data storage backend currently used by KAlarm.
nl: Backend voor gegevensopslag nu in gebruik bij KAlarm.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Backend), group (General)
en: File Resources
nl: Hulpbronnen opbergen

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (UseAkonadiIfAvailable), group (General)
en: Enable Akonadi plugin
nl: Akonadi plug-in inschakelen

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseAkonadiIfAvailable), group (General)
en: Choose whether to enable KAlarm's Akonadi plugin, which uses Akonadi to provide features including birthday import, some email functions, email address book lookup, and Akonadi resource migration on first run.
nl: Kies het inschakelen van de Akonadi plug-in van KAlarm, die Akonadi gebruikt om functies zoals verjaardagen importeren, enige e-mailfuncties, opzoeken in e-mailadresboek en hulpbronmigratie bij eerste keer uitvoeren van Akonadi te leveren.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_TimeZone), group (General)
en: Time zone
nl: Tijdzone

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_TimeZone), group (General)
en: Select the time zone which KAlarm should use as its default for displaying and entering dates and times.
nl: Selecteer welke tijdzone KAlarm standaard moet gebruiken bij het tonen en invoeren van datums en tijden.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_HolidayRegion), group (General)
en: Holiday region
nl: Vakantieregio

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_HolidayRegion), group (General)
en: Select the holiday region to use.
nl: Selecteer de vakantieregio die u wilt gebruiken.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFgColour), group (General)
en: Foreground color
nl: Voorgrondkleur

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultFgColour), group (General)
en: Default foreground color for alarm message windows.
nl: Standaard voorgrondkleur voor alarmvensters

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultBgColour), group (General)
en: Background color
nl: Achtergrondkleur

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultBgColour), group (General)
en: Default background color for alarm message windows.
nl: Kies de standaard achtergrondkleur voor de alarmtekst.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (UseAlarmName), group (General)
en: Enable alarm names
nl: Alarmnamen inschakelen

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseAlarmName), group (General)
en: Choose whether to be able to give alarms a name. This is a convenience to help you to identify alarms.
nl: Kies of u in staat wilt zijn om alarmen een naam te geven. Dit maakt het gemakkelijk alarmen te identificeren.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (MessageFont), group (General)
en: Message font
nl: Lettertype bericht

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MessageFont), group (General)
en: Default font for displaying alarm messages.
nl: Standaard lettertype voor alarmen.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowInSystemTray), group (General)
en: Show in system tray
nl: In systeemvak weergeven

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowInSystemTray), group (General)
en: <p>Check to show KAlarm's icon in the system tray. Showing it in the system tray provides easy access and a status indication.</p>
nl: <p>Aanvinken om het pictogram van KAlarm in het systeemvak weer te geven. Het weergeven in het systeemvak zorgt voor eenvoudige toegang en geeft een statusindicatie.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_AutoHideSystemTray), group (General)
en: Auto-hide in system tray if no alarms due within period
nl: Automatisch verbergen in het systeemvak als er geen alarmen binnen een periode afgaan

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_AutoHideSystemTray), group (General)
en: <p>Enter -1 to auto-hide KAlarm's icon in the system tray when there are no active alarms.</p><p>To auto-hide the system tray icon when there are no alarms due within a set period of time, enter the time period in minutes.</p><p>Enter 0 to always show the system tray icon.</p>
nl: <p>Voer -1 in om het pictogram van KAlarm in het systeemvak automatisch te verbergen, wanneer er geen actieve alarmen zijn.</p><p>Om het pictogram in het systeemvak te verbergen wanneer er geen alarmen moeten afgaan binnen een ingestelde tijdsperiode, voer de tijdsperiode in minuten in.</p><p>Voer 0 in om het pictogram in het systeemvak altijd te tonen.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (NoAutoHideSystemTrayDesktops), group (General)
en: Desktops without auto-hide in system tray
nl: Bureaubladen zonder automatisch verbergen in systeemvak

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (NoAutoHideSystemTrayDesktops), group (General)
en: Desktops for which the auto-hide in system tray option is not available.
nl: Bureaubladen waarvoor de optie automatisch verbergen in het systeemvak niet beschikbaar is.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (AutoStart), group (General)
en: Start at login
nl: Automatisch opstarten bij aanmelden

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutoStart), group (General)
en: <p>Automatically start KAlarm whenever you start KDE.</p><p>This option should always be checked unless you intend to discontinue use of KAlarm.</p>
nl: <p>Start KAlarm automatisch op zodra u KDE opstart.</p><p>U dient deze optie aan te laten staan, behalve wanneer u KAlarm niet meer wilt gebruiken.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_NoAutoStart), group (General)
en: Suppress autostart at login
nl: Automatisch opstarten bij aanmelden onderdrukken

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDeferTime), group (General)
en: Default defer time interval
nl: Standaard uitsteltijdsinterval

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDeferTime), group (General)
en: Enter the default time interval (in minutes) to defer alarms, used by the Defer Alarm dialog.
nl: Geef het standaard tijdsinterval (in minuten) op, om in het dialoogvenster voor uitstellen van alarmen te gebruiken.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (AskResource), group (General)
en: Prompt for which calendar to store in
nl: Vragen welke agenda te gebruiken bij opslaan

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AskResource), group (General)
en: <p>When saving a new alarm or alarm template, prompt for which calendar to store it in, if there is more than one active calendar.</p><p>Note that archived alarms are always stored in the default archived alarm calendar.</p>
nl: <p>Wanneer een nieuw alarm of alarmsjabloon wordt opgeslagen, wordt er gevraagd in welke agenda het opgeslagen dient te worden indien er meer dan één beschikbare agenda is.</p><p>Merk op dat verlopen alarmen altijd worden opgeslagen in het standaard agenda-archief.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_ModalMessages), group (General)
en: Message windows have a title bar and take keyboard focus
nl: Berichtvensters hebben een titelbalk en krijgen de focus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_ModalMessages), group (General)
en: <p>Specify the characteristics of alarm message windows:<ul><li>If checked, the window is a normal window with a title bar, which grabs keyboard input when it is displayed.</li><li>If unchecked, the window does not interfere with your typing when it is displayed, but it has no title bar and cannot be moved or resized.</li></ul></p>
nl: <p>Bepaal het uiterlijk en gedrag van vensters voor alarmberichten:<ul><li>Indien geselecteerd, is het venster een normaal venster met titelbalk dat de focus krijgt zodra het wordt weergegeven.</li><li>Indien niet geselecteerd, krijgt het venster geen focus en stoort u dus verder niet bij het werken. Het venster heeft bovendien geen titelbalk en kan niet worden verplaatst of van grootte veranderd.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (MessageButtonDelay), group (General)
en: Delay before message window buttons are enabled
nl: Knoppen in berichtvensters met een vertraging activeren

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MessageButtonDelay), group (General)
en: <p>Specify the positioning of alarm message windows, and the delay in seconds after a window shows until its buttons are enabled.
            <ul><li>0 to position message windows as far from the cursor as possible with no enable delay.</li>
            <li>> 0 to position in center of screen and specify delay before enabling buttons.</li>
            <li>-1 for no special positioning and no enable delay.</li></ul></p>
nl: <p>Geef de positie op van de alarmberichten en de vertraging (in seconden) waarop de knoppen geactiveerd worden.
            <ul><li>0 om vensters zo ver mogelijk van de cursor te plaatsen zonder vertraging.</li>
            <li>>0 om het venster in het midden van het scherm te plaatsen en om de vertraging van het activeren van de knoppen in te stellen.</li>
            <li>-1 voor geen bijzondere plaatsing en geen vertraging.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TooltipAlarmCount), group (General)
en: Number of alarms to show in system tray tooltip
nl: Aantal te tonen alarmen in de tekstballon van het systeemvak

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TooltipAlarmCount), group (General)
en: <p>How many alarms due in the next 24 hours to show in the system tray tooltip:
            <ul><li>0 to display none</li>
            <li>-1 to display all</li>
            <li>>0 to set a limit.</li></ul></p>
nl: <p>Het aantal alarmen dat gepland is binnen de komende 24 uur om te tonen in de hulpballon van het systeemvakpictogram:
            <ul><li>0 om er geen te tonen</li>
            <li>-1 om alles te tonen</li>
            <li>>0 om een bepaald aantal te tonen.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTooltipAlarmTime), group (General)
en: Show alarm times in system tray tooltip
nl: Alarmtijden in hulpballon systeemvakpictogram tonen

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTooltipAlarmTime), group (General)
en: Specify whether to show in the system tray tooltip, the time at which each alarm is due.
nl: Geef aan of de tekstballon het tijdstip van een alarm zal tonen.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTooltipTimeToAlarm), group (General)
en: Show time to alarms in system tray tooltip
nl: Resterende tijd tot aan de alarmen tonen in pictogram systeemvakpictogram

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTooltipTimeToAlarm), group (General)
en: Specify whether to show in the system tray tooltip, how long until each alarm is due.
nl: Geef aan of de tekstballon in het systeemvak hoe lang het alarm is verlopen.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TooltipTimeToPrefix), group (General)
en: Time-to-alarm prefix in system tray tooltip
nl: Voorvoegsel voor de tijd-tot-alarm in de tekstballon van het systeemvak

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TooltipTimeToPrefix), group (General)
en: Enter the text to be displayed in front of the time until the alarm, in the system tray tooltip.
nl: Voer de tekst in die voor het tijdstip van alarm wordt getoond in de tekstballon.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailClient), group (General)
en: Email client
nl: E-mailprogramma

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailClient), group (General)
en: <p>How to send email when an email alarm is triggered.<ul><li>KMail: The email is sent automatically via KMail.</li><li>Sendmail: The email is sent automatically. This option will only work if your system is configured to use sendmail or a sendmail compatible mail transport agent.</li></ul></p>
nl: <p>Bepaal hoe e-mailberichten worden verzonden als een alarm wordt uitgevoerd.<ul><li>KMail: De e-mail wordt automatisch via KMail verzonden.</li><li>Sendmail: het e-mailbericht zal automatisch worden verzonden. Deze optie werkt alleen als uw systeem gebruik maakt van sendmail of een vergelijkbaar transportmechanisme.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailCopyToKMail), group (General)
en: Whether to copy sent emails into KMail's Sent folder.
nl: Verzonden e-mails kopiëren naar de map Verzonden in KMail.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailCopyToKMail), group (General)
en: Whether after sending an email to store a copy in KMail's sent-mail folder. Only applies when sendmail is selected as the email client.
nl: Of er na het verzenden van een e-mail een kopie in de map verzonden achtergelaten moet worden.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailFrom), group (General)
en: 'From' email address
nl: E-mailadres afzender

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailFrom), group (General)
en: Your email address, used to identify you as the sender when sending email alarms. Enter "@SystemSettings" to use the default email address set in KMail, "@KMail" to allow choice of KMail identities, or enter the actual email address otherwise.
nl: Uw e-mailadres. Dit wordt gebruikt als afzender bij het verzenden van e-mailalarmen. Voer de tekst "@SystemSettings" in om het standaard e-mailadres te gebruiken dat is ingesteld in KMail, "@Kmail" om een keuze te maken uit identiteiten in KMail of anders een bestaand e-mailadres.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailBccAddress), group (General)
en: 'Bcc' email address
nl: BCC e-mailadres

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailBccAddress), group (General)
en: Your email address, used for blind copying email alarms to yourself. If you want blind copies to be sent to your account on the computer which KAlarm runs on, you can simply enter your user login name. Enter "@SystemSettings" to use the default email address set in KMail, or enter the actual email address otherwise.
nl: Uw e-mailadres, deze wordt gebruikt om een blinde kopie van het alarm via e-mail naar uzelf te sturen. Als u wilt dat blinde kopieën worden verstuurd naar uw account op de computer waarop KAlarm draait, dan kunt u volstaan met het invoeren van uw gebruikersnaam op deze computer. Voor de tekst "@SystemSettings" in om het standaard e-mailadres te gebruiken ingesteld in KMail of anders een bestaand e-mailadres.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_CmdXTermCommand), group (General)
en: Terminal for command alarms
nl: Terminal voor alarmen met shell-commando

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_CmdXTermCommand), group (General)
en: Command line to execute command alarms in a terminal window, including special codes described in the KAlarm handbook.
nl: Uit te voeren commando voor commando-alarmen in een terminalvenster, inclusief de speciale codes die in het KAlarm handboek zijn beschreven.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_StartOfDay), group (General)
en: Start of day for date-only alarms
nl: Begin van de dag voor alarmen met alleen een datum

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_StartOfDay), group (General)
en: The earliest time of day at which a date-only alarm will be triggered.
nl: De vroegste tijd van de dag waarop een alarm met alleen een datum zal worden uitgevoerd.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDayStart), group (General)
en: Start time of working day
nl: Begintijd werkdag

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDayStart), group (General)
en: The start time of the working day.
nl: De begintijd van de werkdag.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDayEnd), group (General)
en: End time of working day
nl: Eindtijd werkdag

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDayEnd), group (General)
en: The end time of the working day.
nl: De eindtijd van de werkdag.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDays), group (General)
en: Working days
nl: Werkdagen

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDays), group (General)
en: OR'ed bits indicating which days of the week are work days, 1 = Monday ... 64 = Sunday.
nl: Bitwise OR die aangeven welke dagen van de week werkdagen zijn. 1 = Maandag ... 64 = Zondag.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DisabledColour), group (General)
en: Disabled alarm color
nl: Kleur van uitgeschakelde alarm

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DisabledColour), group (General)
en: Choose the text color in the alarm list for disabled alarms.
nl: Kies de tekstkleur voor uitgeschakelde alarmen in de lijst.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ArchivedColour), group (General)
en: Archived alarm color
nl: Kleur van gearchiveerde alarmen

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ArchivedColour), group (General)
en: Choose the text color in the alarm list for archived alarms.
nl: Kies de tekstkleur voor verlopen alarmen in de lijst.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ArchivedKeepDays), group (General)
en: Days to keep expired alarms
nl: Aantal dagen te bewaren van verlopen alarmen

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ArchivedKeepDays), group (General)
en: <p>Specify how many days to keep alarms after they expire or are deleted (except deleted alarms which were never triggered):
            <ul><li>0 to not keep</li>
            <li>-1 to keep indefinitely</li>
            <li>>0 number of days to keep.</li></ul></p>
nl: <p>Geef op hoeveel dagen een verlopen of verwijderd alarm bewaard moet blijven (niet van toepassing op verwijderde alarmen die nooit zijn afgegaan):
            <ul><li>0 om niet te bewaren</li>
            <li>-1 om voor altijd te bewaren</li>
            <li>>0 voor het aantal dagen te bewaren.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KOrgEventDuration), group (General)
en: KOrganizer event duration
nl: KOrganizer evenementduur

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KOrgEventDuration), group (General)
en: Enter the event duration in minutes, for alarms which are copied to KOrganizer.
nl: Voer de evenementduur in in minuten, voor alarmen die worden gekopieerd naar KOrganizer.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (WakeFromSuspendAdvance), group (General)
en: Number of minutes before alarm to wake from suspend
nl: Aantal minuten vóór het alarm om te ontwaken uit onderbreken

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WakeFromSuspendAdvance), group (General)
en: Enter how many minutes before the alarm trigger time to wake the system from suspend. This can be used to ensure that the system is fully restored by the time the alarm triggers.
nl: Voer in hoeveel minuten voor de activeringstijd van het alarm het systeem uit onderbreken moet ontwaken. Dit kan worden gebruikt om er zeker van te zijn dat het systeem volledig is hersteld op het moment dat het alarm afgaat.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDisplayMethod), group (Defaults)
en: Alarm message display method
nl: Methode van tonen van alarmbericht

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDisplayMethod), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "display method", to determine whether to display alarm messages in windows or in system notifications.
nl: Standaard instelling in de alarmbewerkingsdialoog voor "methode van tonen", om te bepalen of alarmberichten in vensters of in systeemmeldingen getoond worden.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLateCancel), group (Defaults)
en: Cancel if late (minutes)
nl: Annuleren, indien te laat

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultLateCancel), group (Defaults)
en: Default value in the alarm edit dialog for late cancellation time (in minutes). 0 for no late cancellation, >0 how many minutes before cancelling.
nl: Standaard tijd in de alarmbewerking voor annuleringstijd indien te laat (in minuten). 0 voor geen herhaling en >0 voor het aantal minuten te wachten voor annuleren.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultAutoClose), group (Defaults)
en: Auto-close window after late-cancellation time
nl: Venster automatisch sluiten na 'annulering indien te laat'

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultAutoClose), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "auto close if late".
nl: De standaardinstelling voor "automatisch sluiten" in het bewerkvenster voor alarmen.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultConfirmAck), group (Defaults)
en: Confirm acknowledgement
nl: Om bevestiging vragen

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultConfirmAck), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "confirm alarm acknowledgement".
nl: De standaardinstelling voor "om bevestiging vragen" in het bewerkvenster voor alarmen.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCopyToKOrganizer), group (Defaults)
en: Show in KOrganizer
nl: In KOrganizer tonen

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCopyToKOrganizer), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "show in KOrganizer".
nl: De standaardinstelling voor "in KOrganizer tonen" in het bewerkvenster voor alarmen.

[ctx: @label Label for audio options]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Sound
nl: Geluid

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Default sound type in the alarm edit dialog.
nl: Standaard geluidstype in het bewerkvenster voor alarmen.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Play File
nl: Bestand afspelen

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundFile), group (Defaults)
en: Sound file
nl: Geluidsbestand

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultSoundFile), group (Defaults)
en: Default sound file path in the alarm edit dialog.
nl: Standaard pad voor geluidsbestanden in het bewerkvenster voor alarmen.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundVolume), group (Defaults)
en: Sound volume
nl: Geluidsvolume

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_DefaultSoundVolume), group (Defaults)
en: Default sound volume in the alarm edit dialog. -1 to deselect volume, or 0 - 100 %
nl: Standaard geluidsvolume in het bewerkvenster voor alarmen. -1 om het volume te deselecteren of 0 tot 100% voor het volume

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundRepeat), group (Defaults)
en: Repeat sound file
nl: Geluidsbestand herhalen

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultSoundRepeat), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for sound repetition.
nl: De standaardinstelling voor "geluidsbestand herhalen" in het bewerkvenster voor alarmen.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdScript), group (Defaults)
en: Enter script
nl: Voer een script in

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdScript), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for command script entry.
nl: De standaardinstelling voor "scriptinvoer" in het bewerkvenster voor alarmen.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Command output
nl: Commando-uitvoer

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for where to send command alarm output.
nl: Standaardinstelling voor bewerkvenster voor alarmen voor waar de uitvoer van commando-alarmen heen te sturen.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Discard Output
nl: Uitvoer niet verwerken

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Log To File
nl: Naar bestand loggen

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Execute in terminal window
nl: Uitvoeren in terminalvenster

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogFile), group (Defaults)
en: Log file
nl: Logbestand

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdLogFile), group (Defaults)
en: Default log file path for command alarms in the alarm edit dialog.
nl: De standaard bestandslocatie voor commando-alarmen in het bewerkvenster voor alarmen.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultEmailBcc), group (Defaults)
en: Copy email to self
nl: Kopie van e-mailbericht naar uzelf sturen

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultEmailBcc), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for blind copying emails to self.
nl: De standaardinstelling voor "kopie naar uzelf sturen" in het bewerkvenster voor alarmen.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: Recurrence period
nl: Herhalingsperiode

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: The default setting for the recurrence rule in the alarm edit dialog.
nl: De standaardinstellingen voor herhaling van alarmen in het bewerkvenster.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: No recurrence
nl: Geen herhaling

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: At login
nl: Bij aanmelden

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: Hourly/minutely
nl: Elk uur/elke minuut

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: In non-leap years, repeat yearly February 29th alarms on:
nl: Bij niet-schrikkeljaren, herhaal jaarlijkse alarmen van 29 februari op:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: For yearly recurrences, choose what date, if any, alarms due on February 29th should occur in non-leap years.<i>Note</i>: The next scheduled occurrence of existing alarms is not re-evaluated when you change this setting.
nl: Voor jaarlijkse alarmen, kies op welke datum de alarmen voor 29 februari zullen verschijnen in niet-schrikkeljaren.<i>Notitie</i>: De volgende geplande herhaling van bestaande alarmen worden niet opnieuw geëvalueerd nadat u deze instelling hebt gewijzigd.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: February 28th
nl: 28 februari

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: March 1st
nl: 1 maart

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: Do not repeat
nl: Niet herhalen

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Reminder units
nl: Tijdseenheid voor alarmen

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Default reminder time units in the alarm edit dialog.
nl: De standaard tijdseenheid voor het alarm vooraf in het bewerkvenster voor alarmen.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Hours/Minutes
nl: Uren/minuten

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultPreAction), group (Defaults)
en: Pre-alarm action
nl: Actie voorafgaand aan alarm

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultPreAction), group (Defaults)
en: Default command to execute before displaying alarms.
nl: Standaard uit te voeren commando voordat een alarm getoond wordt.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultExecPreActionOnDeferral), group (Defaults)
en: Execute pre-alarm action for deferred alarms
nl: Actie voorafgaand aan vertraagd alarm uitvoeren

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultExecPreActionOnDeferral), group (Defaults)
en: Default setting for whether to execute the pre-alarm action before deferred alarms trigger.
nl: Standaardinstelling om het commando vóór de uit te voeren voordat het vertraagde alarm afgaat.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCancelOnPreActionError), group (Defaults)
en: Cancel alarm on pre-alarm action error
nl: Alarm annuleren als er een fout voor het alarm plaatsvindt

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCancelOnPreActionError), group (Defaults)
en: Default setting for whether to cancel the alarm if the pre-alarm action command fails.
nl: De standaardinstellingen om het alarm te annuleren als de voorafgaande actie mislukt.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDontShowPreActionError), group (Defaults)
en: Do not notify pre-alarm action errors
nl: Geen melding maken van fouten bij actie voorafgaand aan alarm

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDontShowPreActionError), group (Defaults)
en: Default setting for whether to show no error status or error message if the pre-alarm action command fails.
nl: Standaardinstelling voor het tonen van geen foutstatus of foutmelding als het "Actie voorafgaand aan alarm"-commando mislukt.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultPostAction), group (Defaults)
en: Post-alarm action
nl: Actie na afloop alarm

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultPostAction), group (Defaults)
en: Default command to execute after alarm message windows are closed.
nl: Standaard commando dat uitgevoerd moet worden na sluiten van het alarmsbericht.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_QuitWarn), group (Notification Messages)
en: Warn before quitting
nl: Waarschuwing voor het afsluiten

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_QuitWarn), group (Notification Messages)
en: Whether to suppress a warning prompt before quitting KAlarm.
nl: Of er een waarschuwing onderdrukt wordt voordat KAlarm wordt afgesloten.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_ConfirmAlarmDeletion), group (Notification Messages)
en: Confirm alarm deletions
nl: Verwijderen van alarmen laten bevestigen

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_ConfirmAlarmDeletion), group (Notification Messages)
en: Check to be prompted for confirmation each time you delete an alarm.
nl: Selecteer deze optie als u om een bevestiging wilt worden gevraagd, telkens als u een alarm verwijdert.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailQueuedNotify), group (Notification Messages)
en: Notify when remote emails are queued
nl: Melden als externe e-mailberichten in de wachtrij worden geplaatst

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailQueuedNotify), group (Notification Messages)
en: Display a notification message whenever an email alarm has queued an email for sending to a remote system. This could be useful if, for example, you have a dial-up connection, so that you can then ensure that the email is actually transmitted.
nl: Toon een melding als een alarm via e-mail wordt klaargezet voor verzending naar een extern systeem. Dit kan nuttig zijn als u bijv. een inbelverbinding hebt, zodat u kunt zorgen dat het e-mailbericht daadwerkelijk wordt verzonden.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: Besta&nd

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: B&ewerken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
nl: &Acties

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: In&stellingen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select dates to show in the alarm list. Only alarms due on these dates will be shown.
nl: Te tonen datums selecteren in de alarmlijst. Alleen alarmen op deze datums zullen getoond worden.

[ctx: @title:group]
en: Alarm Date Selector
nl: Alarmdatumselectie

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the previous year
nl: Het vorige jaar tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the previous month
nl: De vorige maand tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the next year
nl: Het volgende jaar tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the next month
nl: De volgende maand tonen

[ctx: @title:window]
en: Defer Alarm
nl: Alarm uitstellen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Defer the alarm until the specified time.
nl: Stel het alarm uit tot opgegeven tijd.

[ctx: @action:button]
en: Cancel Deferral
nl: Uitstel alarm annuleren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Cancel the deferred alarm. This does not affect future recurrences.
nl: Annuleer het uitgestelde alarm. Dit heeft geen effect op toekomstige herhalingen.

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next sub-repetition (currently %1)
nl: Kan herhaling niet uitstellen tot ná de volgende deelherhaling van dit alarm (momenteel %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next recurrence (currently %1)
nl: Kan een alarm niet uitstellen tot ná volgende herhaling van dit alarm (momenteel %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next reminder (currently %1)
nl: Kan niet uitstellen tot ná volgende 'alarm vooraf' (momenteel %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer reminder past the main alarm time (%1)
nl: Kan het alarm vooraf niet uitstellen tot ná het alarm (%1) zelf

[ctx: @info]
en: <para>Error loading calendar:</para><para><filename>%1</filename></para><para>Please fix or delete the file.</para>
nl: <para>Er deed zich een fout voor bij het laden van de agenda:</para><para><filename>%1</filename></para><para>U dient dit bestand te repareren of te verwijderen.</para>

[ctx: @info]
en: Failed to save calendar to <filename>%1</filename>
nl: De agenda kan niet worden opgeslagen in <filename>%1</filename>

[ctx: @title:tab]
en: Recurrence - [%1]
nl: Herhaling - [%1]

[ctx: @option:check]
en: Show in KOrganizer
nl: In KOrganizer tonen

[ctx: @title:window]
en: Alarm Template [read-only]
nl: Alarmsjabloon [alleen-lezen]

[ctx: @title:window]
en: Archived Alarm [read-only]
nl: Verlopen alarm [alleen-lezen]

[ctx: @title:window]
en: Alarm [read-only]
nl: Alarm [alleen-lezen]

[ctx: @action:button]
en: Try
nl: Proberen

[ctx: @action:button]
en: Load Template...
nl: Sjabloon laden...

[ctx: @info:tooltip]
en: Select an alarm template to preset the alarm
nl: Selecteer een alarmsjabloon waarop u het nieuwe alarm wilt baseren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Schedule the alarm at the specified time.
nl: Plan het alarm op de opgegeven tijd.

[ctx: @label:textbox]
en: Template name:
nl: Naam sjabloon:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name of the alarm template
nl: Voer de naam van het alarmsjabloon

[ctx: @title:group]
en: Action
nl: Handeling

[ctx: @title:group]
en: Deferred Alarm
nl: Uitgesteld alarm

[ctx: @label]
en: Deferred to:
nl: Uitgesteld tot:

[ctx: @action:button]
en: Change...
nl: Wijzigen...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Change the alarm's deferred time, or cancel the deferral
nl: De tijd voor uitstel van het alarm wijzigen, of het uitstellen annuleren

[ctx: @title:group]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: @option:radio]
en: Default time
nl: Standaard tijd

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not specify a start time for alarms based on this template. The normal default start time will be used.
nl: Geef geen begintijd op voor alarmen die gebaseerd zijn op dit sjabloon. De normale begintijd zal gebruikt worden.

[ctx: @option:radio]
en: Time:
nl: Tijd:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify a start time for alarms based on this template.
nl: Een begintijd opgeven voor alarmen, gebaseerd op dit sjabloon.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the start time for alarms based on this template.</para><para>%1</para>
nl: <para>Voer een begintijd in voor alarmen, gebaseerd op dit sjabloon.</para><para>%1</para>

[ctx: @option:radio]
en: Date only
nl: Alleen datum

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set the <interface>Any time</interface> option for alarms based on this template.
nl: Schakel optie <interface>Elke tijd</interface> in voor alarmen, gebaseerd op dit sjabloon.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set alarms based on this template to start after the specified time interval from when the alarm is created.
nl: Laat alarmen, gebaseerd op dit sjabloon, beginnen na het opgegeven tijdsinterval vanaf het tijdstip waarop het alarm is aangemaakt.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to copy the alarm into KOrganizer's calendar
nl: Selecteer dit om het alarm naar KOrganizer te kopiëren

[ctx: @info]
en: You must enter a name for the alarm template
nl: Voer een naam in voor het alarmsjabloon

[ctx: @info]
en: Template name is already in use
nl: Naam sjabloon wordt al gebruikt

[ctx: @info The parameter is a date value]
en: The start date does not match the alarm's recurrence pattern, so it will be adjusted to the date of the next recurrence (%1).
nl: De startdatum klopt niet met het herhalingspatroon van het alarm, het wordt dus aangepast tot de datum van de eerstvolgende herhaling (%1).

[ctx: @info The parameter is a date/time value]
en: The start date/time does not match the alarm's recurrence pattern, so it will be adjusted to the date/time of the next recurrence (%1).
nl: De startdatum/tijd klopt niet met het herhalingspatroon van het alarm, het wordt dus aangepast tot de datum/tijd van de eerstvolgende herhaling (%1).

[ctx: @info]
en: Recurrence has already expired
nl: Herhaling is reeds verlopen

[ctx: @info]
en: The alarm will never occur during working hours
nl: Het alarm zal niet tijdens werkuren tevoorschijn komen

[ctx: @info]
en: Reminder period must be less than the recurrence interval, unless <interface>%1</interface> is checked.
nl: Tijdsinterval alarm vooraf moet korter zijn dan tijdsinterval herhaling, behalve wanneer <interface>%1</interface> aan staat.

[ctx: @info]
en: The duration of a repetition within the recurrence must be less than the recurrence interval minus any reminder period
nl: De duur van een deelherhaling dient kleiner te zijn dan de duur van de hoofdherhaling minus de tijd voor het alarm vooraf

[ctx: @info]
en: For a repetition within the recurrence, its period must be in units of days or weeks for a date-only alarm
nl: Het interval van een deelherhaling moet in dagen of weken worden opgegeven voor een alarm met alleen een datum

[ctx: @info]
en: You must select a calendar to save the alarm in
nl: Selecteer een agenda om het alarm in op te slaan

[ctx: @action:Button]
en: Fewer Options <<
nl: Minder opties <<

[ctx: @info:tooltip]
en: Show fewer options
nl: Minder opties tonen

[ctx: @action:button]
en: More Options >>
nl: Meer opties >>

[ctx: @info:tooltip]
en: Show more options
nl: Meer opties tonen

[ctx: @title:window]
en: Choose Log File
nl: Logbestand kiezen

[ctx: @label:listbox How to display alarms]
en: Display method:
nl: Methode van tonen:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Window
nl: Venster

[ctx: @item:inlistbox]
en: Notification
nl: Melding

[ctx: @option:check]
en: Confirm acknowledgment
nl: Om bevestiging vragen

[ctx: @title:window]
en: New Display Alarm Template
nl: Nieuw sjabloon voor schermalarm

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm Template
nl: Sjabloon voor schermalarm bewerken

[ctx: @title:window]
en: New Display Alarm
nl: Nieuwe schermalarm

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm
nl: Schermalarm bewerken

[ctx: @label:listbox]
en: Display type:
nl: Alarmtype:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text message
nl: Tekstbericht

[ctx: @item:inlistbox]
en: File contents
nl: Bestandsinhoud

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command output
nl: Commando-uitvoer

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Select what the alarm should display:<list><item><interface>%1</interface>: the alarm will display the text message you type in.</item><item><interface>%2</interface>: the alarm will display the contents of a text or image file.</item><item><interface>%3</interface>: the alarm will display the output from a command.</item></list></para>
nl: <para>Kies wat het alarm moet laten zien: <list><item><interface>%1</interface>: het alarm laat het getypte tekstbericht zien.</item><item><interface>%2</interface>: het alarm zal de inhoud van een tekst- of afbeeldingsbestand laten zien.</item><item><interface>%3</interface>: het alarm laat de uitvoer zien van een commando.</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the text of the alarm message. It may be multi-line.
nl: Voer tekst alarmbericht in. Meerdere regels zijn mogelijk.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a text or image file to display.
nl: Voer de naam of het URL-adres van het te tonen tekst- of afbeeldingsbestand in.

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a file
nl: Kies een bestand

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a text or image file to display.
nl: Selecteer te tonen tekst- of afbeeldingsbestand.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select whether to display the alarm in a window or by the notification system.
nl: Of alarmberichten in vensters of in systeemmeldingen getoond moeten worden selecteren.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to additionally display a reminder in advance of or after the main alarm time(s).
nl: Selecteer deze optie als u een alarm vooraf of erna wilt tonen, naast het alarm zelf.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter how long in advance of or after the main alarm to display a reminder alarm.</para><para>%1</para>
nl: <para>Voer in hoe ver van te voren of hoe lang na het alarm zelf de extra alarm zal worden getoond.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select whether the reminder should be triggered before or after the main alarm
nl: Selecteer of het alarm vóór of na het alarm zelf geactiveerd moet worden

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to be prompted for confirmation when you acknowledge the alarm.
nl: Selecteer deze optie als u bij het bevestigen van een alarm, nogmaals om bevestiging gevraagd wil worden.

[ctx: @info:tooltip]
en: Display the alarm now
nl: Het alarm nu tonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the alarm message now
nl: Alarm nu tonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the file now
nl: Bestand nu tonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the command output now
nl: Uitvoer commando nu tonen

[ctx: @title:window]
en: Choose Text or Image File to Display
nl: Kies te tonen tekst- of afbeeldingsbestand

[ctx: @option:check]
en: Enter a script
nl: Voer een script in

[ctx: @option:radio]
en: Execute in terminal window
nl: Uitvoeren in terminalvenster

[ctx: @option:check]
en: Execute in terminal window
nl: Uitvoeren in terminalvenster

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm Template
nl: Nieuw sjabloon voor commando-alarm

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm Template
nl: Sjabloon voor commando-alarm bewerken

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm
nl: Nieuwe commando-alarm

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm
nl: Commando-alarm bewerken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Execute the specified command now
nl: Opgegeven shell-commando nu uitvoeren

[ctx: @info:tooltip]
en: Execute the specified command now
nl: Opgegeven shell-commando nu uitvoeren

[ctx: @option:check]
en: Do not notify errors
nl: Fouten niet melden

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not show error message if the command fails.
nl: Geen foutmelding tonen als het commando mislukt.

[ctx: @title:group]
en: Command Output
nl: Commando-uitvoer

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to execute the command in a terminal window
nl: Selecteer deze optie als u het commando in een terminalvenster wil uitvoeren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or path of the log file.
nl: Voer de naam of het pad in van het logbestand.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a log file.
nl: Selecteer een logbestand.

[ctx: @option:radio]
en: Log to file
nl: Loggen naar bestand

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to log the command output to a local file. The output will be appended to any existing contents of the file.
nl: Selecteer deze optie om de commando-uitvoer naar een lokaal bestand te schrijven. De uitvoer zal toegevoegd worden aan de bestaande inhoud van het bestand.

[ctx: @option:radio]
en: Discard
nl: Niet gebruiken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to discard command output.
nl: Selecteer deze optie wanneer u de commando-uitvoer niet wilt gebruiken.

[ctx: @info]
en: Log file must be the name or path of a local file, with write permission.
nl: Het logbestand dient de naam of pad te zijn van een lokaal bestand met schrijfrechten.

[ctx: @info]
en: <para>No terminal is selected for command alarms.</para><para>Please set it in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
nl: <para>Er is geen terminal geselecteerd voor alarmen via een commando.</para><para>Stel dit in in de configuratiedialoog van <application>KAlarm</application>.</para>

[ctx: @info]
en: Command executed: <icode>%1</icode>
nl: Commando uitgevoerd: <icode>%1</icode>

[ctx: @option:check]
en: Copy email to self
nl: Kopie van e-mailbericht naar uzelf sturen

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm Template
nl: Nieuw sjabloon voor e-mailalarm

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm Template
nl: Sjabloon voor e-mailalarm bewerken

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm
nl: Nieuw alarm via e-mail

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm
nl: Alarmen via e-mail bewerken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Send the email to the specified addressees now
nl: E-mailbericht nu aan opgegeven ontvangers verzenden

[ctx: @info:tooltip]
en: Send the email now
nl: De e-mail nu verzenden

[ctx: @label:listbox 'From' email address]
en: From:
nl: Van:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email identity, used to identify you as the sender when sending email alarms.
nl: Uw e-mail identiteit, welke als afzender wordt gebruikt bij het versturen van alarmen via e-mail.

[ctx: @label:textbox Email addressee]
en: To:
nl: Aan:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the addresses of the email recipients. Separate multiple addresses by commas or semicolons.
nl: Voer het e-mailadres in van de ontvangers. U kunt meerdere adressen invoeren, gescheiden door komma's of puntkomma's.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open address book
nl: Adresboek openen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select email addresses from your address book.
nl: Selecteer e-mailadressen uit uw adresboek.

[ctx: @label:textbox Email subject]
en: Subject:
nl: Onderwerp:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email subject.
nl: Voer het onderwerp van het e-mailbericht in.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email message.
nl: Voer de tekst van het e-mailbericht in.

[ctx: @label:listbox]
en: Attachments:
nl: Bijlagen:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Files to send as attachments to the email.
nl: Bestanden die met het e-mailbericht worden verzonden.

[ctx: @action:button]
en: Add...
nl: Toevoegen...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add an attachment to the email.
nl: Voeg een bijlage toe aan het e-mailbericht.

[ctx: @action:button]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the highlighted attachment from the email.
nl: Verwijder de geselecteerde bijlage uit het e-mailbericht.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the email will be blind copied to you.
nl: Als deze optie is geselecteerd, zal een blinde kopie naar uzelf worden gestuurd.

[ctx: @info]
en: Invalid email address: <email>%1</email>
nl: Ongeldig e-mailadres: <email>%1</email>

[ctx: @info]
en: No email address specified
nl: Geen e-mailadres opgegeven

[ctx: @info]
en: Invalid email attachment: <filename>%1</filename>
nl: Ongeldige bijlage: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Do you really want to send the email now to the specified recipient(s)?
nl: Wilt u nu het e-mailbericht verzenden aan de opgegeven ontvanger(s)?

[ctx: @action:button]
en: Confirm Email
nl: E-mailbericht bevestigen

[ctx: @action:button]
en: Send
nl: Verzenden

[ctx: @info]
en: Email sent to:<nl/>%1<nl/>Bcc: <email>%2</email>
nl: E-mail verzonden naar:<nl/>%1<nl/>BCC: <email>%2</email>

[ctx: @info]
en: Email sent to:<nl/>%1
nl: E-mailbericht verzonden aan:<nl/>%1

[ctx: @title:window]
en: Choose File to Attach
nl: Kies bij te voegen bestand

[ctx: @title:window]
en: New Audio Alarm Template
nl: Nieuw sjabloon voor audio-alarm

[ctx: @title:window]
en: Edit Audio Alarm Template
nl: Sjabloon voor audio-alarm bewerken

[ctx: @title:window]
en: New Audio Alarm
nl: Nieuwe audio-alarm

[ctx: @title:window]
en: Edit Audio Alarm
nl: Audio-alarm bewerken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Play the audio file now
nl: Het audiobestand nu afspelen

[ctx: @info:tooltip]
en: Play the audio file now
nl: Het audiobestand nu afspelen

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the sound file will be played repeatedly until %1 is clicked.
nl: Indien geactiveerd, zal het geluidsbestand herhaald afgespeeld worden, totdat er op %1 is geklikt.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to enter the contents of a script instead of a shell command line
nl: Selecteer deze optie als u de inhoud van een script wil invoeren in plaats van een shell-commandoregel

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a shell command to execute.
nl: Voer een shell-commando in.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the contents of a script to execute
nl: Voer de inhoud van een uit te voeren script in

[ctx: @info]
en: Please enter a command or script to execute
nl: Gaarne een een uit te voeren commando of script invoeren

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of scheduled alarms
nl: Lijst met geplande alarmen

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, alarmTypeGroupBox)
en: Alarm Type
nl: Type alarm

[ctx: @option:check Alarm type]
en: Active
nl: Actief

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include active alarms in the search.
nl: Selecteer deze optie als u actieve alarmen in de zoekopdracht wilt opnemen.

[ctx: @option:check Alarm type]
en: Archived
nl: Verlopen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include archived alarms in the search. This option is only available if archived alarms are currently being displayed.
nl: Selecteer deze optie als u verlopen alarmen in de zoekopdracht wilt opnemen.Deze optie is alleen beschikbaar als momenteel verlopen alarmen getoond worden.

[ctx: @option:check Alarm action = text display]
en: Text
nl: Tekst

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include text message alarms in the search.
nl: Selecteer deze optie als u alarmen met tekstbericht in de zoekopdracht wilt opnemen.

[ctx: @option:check Alarm action = file display]
en: File
nl: Bestand

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include file alarms in the search.
nl: Selecteer deze optie als u alarmen met te tonen bestand in de zoekopdracht wilt opnemen.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Command
nl: Commando

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include command alarms in the search.
nl: Selecteer deze optie als u alarmen met uit te voeren shell-commando in de zoekopdracht wilt opnemen.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include email alarms in the search.
nl: Selecteer deze optie als u alarmen die een e-mailbericht sturen in de zoekopdracht wilt opnemen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include audio alarms in the search.
nl: Activeer deze optie als u audio-alarmen in de zoekopdracht wilt opnemen.

[ctx: @info]
en: No alarm types are selected to search
nl: Er zijn geen alarmtypen geselecteerd om te zoeken

[ctx: @info]
en: <para>End of alarm list reached.</para><para>Continue from the beginning?</para>
nl: <para>Het einde van de lijst met alarmen is bereikt.</para><para>Wilt u doorgaan aan het begin van de lijst?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Beginning of alarm list reached.</para><para>Continue from the end?</para>
nl: <para>Het begin van de lijst met alarmen is bereikt.</para><para>Wilt u doorgaan vanaf het einde van de lijst?</para>

[ctx: @label:listbox]
en: Foreground color:
nl: Voorgrondkleur:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the alarm message foreground color
nl: Selecteer voorgrondkleur van het alarm

[ctx: @label:listbox]
en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the alarm message background color
nl: Selecteer achtergrondkleur van het alarm

[ctx: @option:check]
en: Use default font
nl: Standaardlettertype gebruiken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use the default font current at the time the alarm is displayed.
nl: Selecteer deze optie als u het standaardlettertype wilt gebruiken wanneer het alarm wordt weergegeven.

en: Requested font
nl: Gevraagd lettertype

[ctx: @action:button]
en: Font && Color...
nl: Lettertype && kleur...

[ctx: @info:tooltip]
en: Set alarm message font and color
nl: Lettertype en kleur van alarmbericht instellen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the font, and foreground and background color, for the alarm message.
nl: Kies lettertype, kleur achtergrond en -voorgrond van berichtalarm.

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Font & Color
nl: Kies lettertype && kleur van alarm

[ctx: @action]
en: Stop Play
nl: Afspelen stoppen

[ctx: @action]
en: Enable &Alarms
nl: Alarmen insch&akelen

[ctx: @action]
en: Spread Windows
nl: Verspreid vensters

[ctx: @title:window]
en: Import Calendar Files
nl: Agendabestanden importeren

[ctx: @item:inlistbox File type selection filter]
en: Calendar Files
nl: Agendabestanden

[ctx: @title:window]
en: Choose Export Calendar
nl: Kies te exporteren agenda

[ctx: @info]
en: Error loading calendar to append to:<nl/><filename>%1</filename>
nl: Fout bij laden van agenda om achter te voegen aan:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Failed to save new calendar to:<nl/><filename>%1</filename>
nl: De nieuwe agenda kan niet worden opgeslagen in:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Cannot upload new calendar to:<nl/><filename>%1</filename>
nl: Kon de nieuwe agenda niet uploaden naar:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Unable to show alarms in KOrganizer
nl: Kon geen alarmen in KOrganizer tonen

[ctx: @info]
en: Unable to show alarm in KOrganizer
nl: Kon geen alarm in KOrganizer tonen

[ctx: @info]
en: Unable to update alarm in KOrganizer
nl: Kon het alarm in KOrganizer niet bijwerken

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarms from KOrganizer
nl: Kon de alarmen in KOrganizer niet verwijderen

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarm from KOrganizer
nl: Kon het alarm in KOrganizer niet verwijderen

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(Could not start KOrganizer)</para>
nl: <para>%1</para><para>(Kon KOrganizer niet starten)</para>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(KOrganizer not fully started)</para>
nl: <para>%1</para><para>(KOrganizer is niet volledig gestart)</para>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(Error communicating with KOrganizer)</para>
nl: <para>%1</para><para>(Fout bij het communiceren met KOrganizer)</para>

[ctx: info]
en: The scheduled Wake from Suspend has been cancelled.
nl: Het geplande Ontwaken uit onderbreken is geannuleerd.

[ctx: @info]
en: Error obtaining authorization (%1)
nl: Fout bij het krijgen van autorisatie (%1)

[ctx: @info]
en: You must enable a template calendar to save the template in
nl: Activeer een sjabloonagenda om het sjabloon in op te slaan

[ctx: @info Please set the 'From' email address...]
en: <para>%1</para><para>Please set it in the Configuration dialog.</para>
nl: <para>%1</para><para>U kunt dit instellen in het configuratievenster.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Alarms are currently disabled.</para><para>Do you want to enable alarms now?</para>
nl: <para>De alarmen staan momenteel uit.</para><para>Wilt u deze nu inschakelen?</para>

[ctx: @action:button]
en: Enable
nl: Inschakelen

[ctx: @action:button]
en: Keep Disabled
nl: Uitgeschakeld laten

[ctx: @info]
en: Error saving alarms
nl: Fout bij het opslaan van de alarmen

[ctx: @info]
en: Error saving alarm
nl: Fout bij het opslaan van het alarm

[ctx: @info]
en: Error deleting alarms
nl: Fout bij het verwijderen van alarmen

[ctx: @info]
en: Error deleting alarm
nl: Fout bij het verwijderen van alarm

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarms
nl: Fout bij het opslaan van de opnieuw geactiveerde alarmen

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarm
nl: Fout bij het opslaan van het opnieuw geactiveerde alarm

[ctx: @info]
en: Error saving alarm templates
nl: Fout bij het opslaan van alarmsjablonen

[ctx: @info]
en: Error saving alarm template
nl: Fout bij het opslaan van het alarmsjabloon

[ctx: @info]
en: Quitting will disable alarms (once any alarm message windows are closed).
nl: Afsluiten zal alarmen uitschakelen (als laatste alarmvenster gesloten is).

[ctx: @info]
en: Quitting will cancel the scheduled Wake from Suspend.
nl: Verlaten zal het geplande ontwaken-uit-onderbreken annuleren

[ctx: @info]
en: Do you want to start KAlarm at login?<nl/>(Note that alarms will be disabled if KAlarm is not started.)
nl: Wilt u KAlarm bij aanmelden opstarten?<nl/>(Merk op dat alarmen uitgeschakeld zullen zijn als KAlarm niet is opgestart.)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

[ctx: @info:shell]
en: Cannot create alarm: No default calendar is defined
nl: Kan geen alarm aanmaken: geen standaard agenda gedefinieerd

[ctx: @info:shell]
en: Error creating alarm
nl: Fout bij aanmaken van alarm

[ctx: @info:shell]
en: %1: Event <resource>%2</resource> not found, or not unique
nl: %1: Evenement <resource>%2</resource> werd niet gevonden of is niet uniek

[ctx: @info]
en: Alarms cannot be created or updated, because no writable active alarm calendar is enabled.<nl/><nl/>To fix this, use <interface>View | Show Calendars</interface> to check or change calendar statuses.
nl: Alarmen kunnen niet worden aangemaakt of bijgewerkt, omdat er geen beschrijfbare actieve agenda is ingeschakeld.<nl/><nl/>Om dit te repareren, gebruikt u <interface>Beeld | Toon agenda's</interface> om de statussen van agenda's te controleren.

[ctx: @info:shell]
en: %1: Event <resource>%2</resource> not found, or not editable
nl: %1: Evenement <resource>%2</resource> werd niet gevonden of is niet te bewerken

[ctx: @info]
en: Alarms are configured to be archived, but this is not possible because no writable archived alarm calendar is enabled.<nl/><nl/>To fix this, use <interface>View | Show Calendars</interface> to check or change calendar statuses.
nl: Alarmen zijn geconfigureerd om te worden gearchiveerd, maar dit is niet mogelijk omdat er geen beschrijfbare gearchiveerde agenda is ingeschakeld.<nl/><nl/>Om dit te repareren, gebruik <interface>Weergave | agenda's tonen</interface> om de statussen van agenda te controleren of te wijzigen.

[ctx: @info]
en: Alarms are configured to be archived, but this is not possible because no archived alarm calendar is set as default.<nl/><nl/>To fix this, use <interface>View | Show Calendars</interface>, select an archived alarms calendar, and check <interface>Use as Default for Archived Alarms</interface>.
nl: Alarmen zijn geconfigureerd om te worden gearchiveerd, maar dit is niet mogelijk omdat er geen gearchiveerde agenda als standaard is ingesteld.<nl/><nl/>Om dit te repareren, gebruik <interface>Weergave | Agenda's tonen</interface>, selecteer een gearchiveerde alarmenagenda, en controleer <interface>Als standaard gebruiken voor gearchiveerde alarmen</interface>.

[ctx: @info]
en: Failed to execute command
    (no terminal selected for command alarms)
nl: Uitvoeren commando is mislukt
    (geen terminal geselecteerd voor alarmen via een commando)

[ctx: @info]
en: Error creating temporary script file
nl: Fout bij het schrijven van een tijdelijk scriptbestand

[ctx: @info]
en: Pre-alarm action:
nl: Actie voorafgaand aan alarm:

[ctx: @info]
en: Post-alarm action:
nl: Actie na afloop alarm:

[ctx: @info 'From' email address]
en: From:
nl: Van:

[ctx: @info Email addressee]
en: To:
nl: Aan:

[ctx: @info]
en: Date:
nl: Datum:

[ctx: @info Email subject]
en: Subject:
nl: Onderwerp:

[ctx: @info Todo calendar item's title field]
en: To-do:
nl: Te-doen:

[ctx: @info Todo calendar item's location field]
en: Location:
nl: Locatie:

[ctx: @info Todo calendar item's due date/time]
en: Due:
nl: Verlopen:

[ctx: @info Brief form of 'At Login']
en: Login
nl: Aanmelden

[ctx: @info]
en: At login
nl: Bij aanmelden

[ctx: @info]
en: 1 Minute | %1 Minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: %1 minuten

[ctx: @info]
en: 1 Hour | %1 Hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: %1 uren

[ctx: @info Hours and minutes]
en: %1h %2m
nl: %1u %2m

[ctx: @info]
en: 1 Day | %1 Days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: %1 dagen

[ctx: @info]
en: 1 Week | %1 Weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: %1 weken

[ctx: @info]
en: 1 Month | %1 Months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: %1 maanden

[ctx: @info]
en: 1 Year | %1 Years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: %1 jaren

[ctx: @info No recurrence]
en: None
nl: Geen

[ctx: @info No repetition]
en: None
nl: Geen

[ctx: @label]
en: Alarm type
nl: Type alarm

[ctx: @label]
en: Alarm status
nl: Status herinnering

[ctx: @label]
en: Alarm name
nl: Alarmnaam

[ctx: @label]
en: Template name
nl: Naam sjabloon

[ctx: @label]
en: Creation time
nl: Aanmaaktijd

[ctx: @label]
en: Start time
nl: starttijd

[ctx: @label Start delay configured in an alarm template]
en: Template after time
nl: Sjabloon na tijd

[ctx: @label]
en: Recurs
nl: Herhalingen

[ctx: @label]
en: Recurrence
nl: Herhaling

[ctx: @label]
en: Sub-repetition
nl: Deelherhaling

[ctx: @label]
en: Sub-repetition interval
nl: Interval deelherhaling

[ctx: @label]
en: Sub-repetition count
nl: Aantal herhalingen

[ctx: @label]
en: Next sub-repetition
nl: Volgende deelherhaling

[ctx: @label]
en: Work time only
nl: Alleen tijdens werkuren

[ctx: @label]
en: Holidays excluded
nl: Vakanties uitsluiten

[ctx: @label]
en: Next recurrence
nl: Volgende herhaling

[ctx: @label]
en: Late cancel
nl: Annuleren indien te laat

[ctx: @label Automatically close window]
en: Auto close
nl: Automatisch sluiten

[ctx: @label]
en: Copy to KOrganizer
nl: In KOrganizer tonen

[ctx: @label]
en: Enabled
nl: Actief

[ctx: @label]
en: Read-only
nl: Alleen-lezen

[ctx: @label Whether alarm should be archived]
en: Archive
nl: Archief

[ctx: @label]
en: Revision
nl: Herziening

[ctx: @label]
en: Custom properties
nl: Aangepaste eigenschappen

[ctx: @label]
en: Message text
nl: Berichttekst

[ctx: @label File to provide text for message]
en: Message file
nl: Berichtbestand

[ctx: @label]
en: Font
nl: Lettertype

[ctx: @label Shell command to execute before alarm]
en: Pre-alarm action
nl: Actie voorafgaand aan herinnering

[ctx: @label]
en: Pre-alarm action cancel
nl: Actie voorafgaand aan herinnering annuleren

[ctx: @label]
en: Pre-alarm action no error
nl: Actie voorafgaand aan herinnering geen foutmelding

[ctx: @label Shell command to execute after alarm]
en: Post-alarm action
nl: Actie na afloop herinnering

[ctx: @label]
en: Akonadi Item ID
nl: Akonadi item-ID

[ctx: @label Audio method]
en: Sound
nl: Geluid

[ctx: @label Whether audio should repeat]
en: Sound repeat
nl: Geluid herhalen

[ctx: @label]
en: Sound fade volume
nl: Geluidsvolume opbouwen

[ctx: @label]
en: Sound fade time
nl: Tijd tot aan vol volume

[ctx: @label Whether the alarm has a reminder]
en: Reminder
nl: Herinnering vooraf

[ctx: @label Whether reminder is on first recurrence only]
en: Reminder once only
nl: Herinnering vooraf, alleen voor de eerste herhaling herinnering

[ctx: @label Whether to use standard notification system]
en: Notify
nl: Melden

[ctx: @label Deferral type]
en: Deferral
nl: Uitstel

[ctx: @label]
en: Deferral time
nl: Uitsteltijd

[ctx: @label Default deferral delay]
en: Deferral default
nl: Standaard uitstel

[ctx: @label Whether deferral time is date-only by default]
en: Deferral default date only
nl: Standaard uitstel alleen datum

[ctx: @label A shell command]
en: Command
nl: Commando

[ctx: @label Execute in terminal window]
en: Execute in terminal
nl: Uitvoeren in terminalvenster

[ctx: @label]
en: Hide command error
nl: Commandofout verbergen

[ctx: @label]
en: Email subject
nl: Onderwerp voor e-mailbericht

[ctx: @label Email address]
en: Email sender ID
nl: ID van verzender e-mailbericht

[ctx: @label Email address]
en: Email to
nl: E-mail aan

[ctx: @label true/false]
en: Email bcc
nl: E-mail bcc

[ctx: @label]
en: Email body
nl: E-mail berichttekst

[ctx: @label]
en: Email attachments
nl: E-mail bijlagen

[ctx: @info Alarm type]
en: Display (text)
nl: Weergeven (tekst)

[ctx: @info Alarm type]
en: Display (file)
nl: Weergeven (bestand)

[ctx: @info Alarm type]
en: Display (command)
nl: Weergeven (commando)

[ctx: @info Alarm type]
en: Command
nl: Commando

[ctx: @info Alarm type]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: @info Alarm type]
en: Audio
nl: Geluid

[ctx: @info Alarm type]
en: Active
nl: Actief

[ctx: @info Alarm type]
en: Archived
nl: Gearchiveerd

[ctx: @info Alarm type]
en: Template
nl: Sjabloon

[ctx: @info Repeat at login]
en: At login until %1
nl: Bij aanmelden tot %1

[ctx: @info Using default font]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: @info]
en: Reminder
nl: Alarm vooraf

[ctx: @info]
en: Speak
nl: Spreken

[ctx: @info]
en: Beep
nl: Geluidssignaal

[ctx: @info]
en: 1 Second | %1 Seconds
nl[0]: 1 seconde
nl[1]: %1 seconden

[ctx: @info Error indication]
en: error!
nl: fout!

[ctx: @info General purpose status indication: yes or no]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: @info General purpose status indication: yes or no]
en: No
nl: Nee

[ctx: @info]
en: A 'From' email address must be configured in order to execute email alarms.
nl: U dient een 'Van' e-mailadres op te geven om e-mailalarmen te kunnen versturen.

[ctx: @info KMail folder name: this should be translated the same as in kmail]
en: sent-mail
nl: verzonden mail

[ctx: @info]
en: Invalid 'From' email address.<nl/>Email identity <resource>%1</resource> not found
nl: Ongeldig 'Van'-adres.<nl/>E-mailidentiteit <resource>%1</resource> kon niet worden gevonden.

[ctx: @info]
en: Invalid 'From' email address.<nl/>Email identity <resource>%1</resource> has no email address
nl: Ongeldig 'Van'-adres.<nl/>E-mailidentiteit <resource>%1</resource> heeft geen e-mailadres.

[ctx: @info]
en: <para>No 'From' email address is configured (no default email identity found)</para><para>Please set it in <application>KMail</application> or in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
nl: <para>Er is geen 'Van' e-mailadres opgegeven (geen standaard e-mailidentiteit gevonden).</para><para>Stel dit e-mailadres in in <application>KMail</application> of in de configuratiedialoog van <application>KAlarm</application>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>No 'From' email address is configured.</para><para>Please set a default address in <application>KMail</application> or in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
nl: <para>Er is geen 'Van' e-mailadres opgegeven.</para><para>Stel een standaard e-mailadres in in <application>KMail</application> of de configuratiedialoog van <application>KAlarm</application>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>No 'From' email address is configured.</para><para>Please set it in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
nl: <para>Er is geen 'Van' e-mailadres opgegeven.</para><para>Stel dit e-mailadres in in de configuratiedialoog van <application>KAlarm</application>.</para>

[ctx: @info]
en: <command>%1</command> not found
nl: <command>%1</command> niet gevonden

[ctx: @info]
en: Error attaching file: <filename>%1</filename>
nl: Fout bij het bijvoegen van bestand: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Attachment not found: <filename>%1</filename>
nl: Bijlage niet gevonden: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: An email has been queued to be sent
nl: Er is een e-mailbericht klaargezet voor verzending

[ctx: @info]
en: Failed to send email
nl: Het verzenden van het e-mailbericht is mislukt

[ctx: @info]
en: Error sending email
nl: Fout bij het verzenden van e-mail

[ctx: @option:check]
en: Cancel if late
nl: Annuleren, indien te laat

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after this time
nl: Venster voortaan automatisch sluiten

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after late-cancellation time
nl: Venster automatisch sluiten na 'annulering indien te laat'

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If checked, the alarm will be canceled if it cannot be triggered within the specified period after its scheduled time. Possible reasons for not triggering include your being logged off, X not running, or <application>KAlarm</application> not running.</para><para>If unchecked, the alarm will be triggered at the first opportunity after its scheduled time, regardless of how late it is.</para>
nl: <para>Als deze optie is geselecteerd, wordt het alarm geannuleerd als het niet kan worden uitgevoerd binnen het opgegeven interval na gepland tijdstip. Dit komt voor als gedurende dit interval u niet aangemeld bent of X of <application>KAlarm</application> niet actief is.</para><para>Als deze optie gedeselecteerd is, wordt het alarm uitgevoerd zodra dit mogelijk is na gepland tijdstip.</para>

[ctx: @option:check Cancel if late by 10 minutes]
en: Cancel if late by
nl: Annuleren indien te laat na

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how late will cause the alarm to be canceled
nl: Geef interval waarna het alarm geannuleerd wordt

[ctx: @info:whatsthis]
en: Automatically close the alarm window after the expiry of the late-cancellation period
nl: Alarmvenster automatisch sluiten na verlopen tijdsinterval 'annulering indien te laat'

[ctx: @info]
en: Please select a file to display
nl: Selecteer een bestand om te tonen

[ctx: @info]
en: Please select a file to play
nl: Gaarne een af te spelen bestand selecteren

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a folder
nl: <filename>%1</filename> is een map

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> not found
nl: <filename>%1</filename> niet gevonden

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is not readable
nl: <filename>%1</filename> is niet leesbaar

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> appears not to be a text or image file
nl: <filename>%1</filename> lijkt geen tekst- of afbeeldingsbestand te zijn

[ctx: @item:inlistbox File type]
en: All files
nl: Alle bestanden

[ctx: @option:check]
en: Append to existing file
nl: Achter bestaand bestand voegen

[ctx: @info]
en: Failed to execute command (shell access not authorized)
nl: Uitvoeren commando is mislukt (shell-toegang niet toegestaan)

[ctx: @info]
en: Failed to execute command
nl: Uitvoeren commando is mislukt

[ctx: @info]
en: Failed to execute command (not found or not executable)
nl: Uitvoeren van commando is mislukt (niet gevonden of geen uitvoerbaar bestand)

[ctx: @info]
en: Command execution error
nl: Fout bij uitvoeren van commando

[ctx: @info]
en: Command exit code: %1
nl: Commando uitgevoerd: %1

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: minutes
nl: minuten

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: hours/minutes
nl: uren/minuten

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: days
nl: dagen

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: weeks
nl: weken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press the Shift key while clicking the spin buttons to adjust the time by a larger step (6 hours / 5 minutes).
nl: Klik op de draaiknoppen terwijl u de Shift-toets ingedrukt houdt om de tijd met grotere stappen te wijzigen (6 uren / 5 minuten).

en: System time zone
nl: Systeemtijdzone

en: Personal alarm message, command and email scheduler by KDE
nl: Persoonlijke planner alarmen, shell-commando's en e-mailberichten door KDE

[ctx: @info]
en: Failure to create menus (perhaps <filename>%1</filename> missing or corrupted)
nl: Kan geen menu's aanmaken (misschien ontbreekt <filename>%1</filename> of is corrupt)

[ctx: @action]
en: &Templates...
nl: &Sjablonen...

[ctx: @action]
en: &New
nl: &Nieuw

[ctx: @action]
en: Create Tem&plate...
nl: Nieuw sja&bloon maken...

[ctx: @action]
en: &Copy...
nl: &Kopiëren...

[ctx: @action]
en: &Edit...
nl: B&ewerken...

[ctx: @action]
en: &Delete
nl: Verwij&deren

[ctx: @action]
en: Delete Without Confirmation
nl: Verwijderen zonder bevestiging

[ctx: @action]
en: Reac&tivate
nl: Reac&tiveren

[ctx: @action]
en: Wake From Suspend...
nl: Ontwaken uit onderbreken...

[ctx: @action]
en: Show Archi&ved Alarms
nl: &Verlopen alarmen tonen

[ctx: @action]
en: Show in System &Tray
nl: In sys&teemvak weergeven

[ctx: @action]
en: Show &Calendars
nl: &Agenda's tonen

[ctx: @action]
en: Show Date Selector
nl: Datumselectie tonen

[ctx: @action]
en: Import &Alarms...
nl: Alarmen i&mporteren...

[ctx: @action]
en: Import Birthdays...
nl: Verjaardagen importeren...

[ctx: @action]
en: E&xport Selected Alarms...
nl: Geselecteerde alarmen e&xporteren...

[ctx: @action]
en: E&xport...
nl: E&xporteren...

[ctx: @action]
en: &Refresh Alarms
nl: Alarmen ve&rversen

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the selected alarm? | Do you really want to delete the %1 selected alarms?
nl[0]: Wilt u de geselecteerde alarm verwijderen?
nl[1]: Wilt u de %1 geselecteerde alarmen verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Delete Alarm | Delete Alarms
nl[0]: Alarm verwijderen
nl[1]: Alarmen verwijderen

[ctx: @action:button]
en: &Delete
nl: Verwij&deren

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Archived Alarms
nl: Verlopen alarmen verbergen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Archived Alarms
nl: Verlopen alarmen tonen

[ctx: @info]
en: Import birthdays
nl: Verjaardagen importeren

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
nl: <qt>Hierdoor wordt de menubalk geheel verborgen. U kunt die weer zichtbaar maken door %1 te typen.</qt>

en: Hide menu bar
nl: Menubalk verbergen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Display Alarm
nl: Weergavealarm

[ctx: @item:inlistbox]
en: Email Alarm
nl: Alarm via e-mail

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command Alarm
nl: Alarmen met shell-commando

[ctx: @title:window]
en: Alarm Type
nl: Type alarm

[ctx: @info]
en: Choose alarm type to create:
nl: Selecteer een type alarm om aan te maken:

[ctx: @action]
en: Ena&ble
nl: &Inschakelen

[ctx: @action]
en: Disa&ble
nl: &Uitschakelen

[ctx: @info]
en: <para>Cannot defer alarm:</para><para>Alarm not found.</para>
nl: <para>Kon het alarm niet uitstellen:</para><para>Alarm niet gevonden.</para>

[ctx: @title:window]
en: Reminder
nl: Alarm vooraf

[ctx: @title:window]
en: Message
nl: Bericht

[ctx: @info]
en: File is a folder
nl: Bestand is een map

[ctx: @info]
en: Failed to open file
nl: Openen van bestand is mislukt

[ctx: @info]
en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

[ctx: @title:window]
en: Error
nl: Fout

[ctx: @info]
en: Today
nl: Vandaag

[ctx: @info]
en: Tomorrow | in %1 days' time
nl[0]: Morgen
nl[1]: over %1 dagen

[ctx: @info]
en: in 1 week's time | in %1 weeks' time
nl[0]: over 1 week
nl[1]: over %1 weken

[ctx: @info]
en: in 1 minute's time | in %1 minutes' time
nl[0]: over 1 minuut
nl[1]: over %1 minuten

[ctx: @info]
en: in 1 hour's time | in %1 hours' time
nl[0]: over 1 uur
nl[1]: over %1 uren

[ctx: @item:intext inserted into 'in ... %1 minute's time' below]
en: 1 hour | %1 hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: %1 uren

[ctx: @info '%2' is the previous message '1 hour'/'%1 hours']
en: in %2 1 minute's time | in %2 %1 minutes' time
nl[0]: over %2 en 1 minuut
nl[1]: over %2 en %1 minuten

[ctx: @info]
en: Unable to speak message
nl: Kon het bericht niet uitspreken

[ctx: @info]
en: Text-to-speech subsystem is not available
nl: Subsysteem tekst naar spraak is niet beschikbaar

[ctx: @info]
en: Cannot open audio file: <filename>%1</filename>
nl: Dit geluidsbestand kan niet worden geopend: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: <para>Error playing audio file: <filename>%1</filename></para><para>%2</para>
nl: <para>Fout bij het afspelen van audio-bestand: <filename>%1</filename></para><para>%2</para>

[ctx: @action:button]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: @action:button]
en: Defer
nl: Achterstellen

[ctx: @info:whatsthis]
en: The scheduled date/time for the message (as opposed to the actual time of display).
nl: Het geplande tijdstip voor het bericht. (in tegenstelling tot de werkelijke tijd van weergave).

[ctx: @info:whatsthis]
en: The file whose contents are displayed below
nl: Het bestand waarvan de inhoud hieronder wordt getoond

[ctx: @info:whatsthis]
en: The contents of the file to be displayed
nl: De inhoud van het te tonen bestand

[ctx: @info:whatsthis]
en: The alarm message
nl: Het alarmbericht

[ctx: @info:whatsthis]
en: The output of the alarm's command
nl: De uitvoer van het commando-alarm

[ctx: @info:whatsthis]
en: The email to send
nl: Het te sturen e-mailbericht

[ctx: @option:check]
en: Do not display this error message again for this alarm
nl: Deze foutmelding voor dit alarm niet opnieuw tonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Acknowledge the alarm
nl: Het alarm bevestigen

[ctx: @action:button]
en: &Edit...
nl: B&ewerken...

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit the alarm
nl: Het alarm bewerken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the alarm.
nl: Alarm bewerken.

[ctx: @action:button]
en: &Defer...
nl: Uit&stellen...

[ctx: @info:tooltip]
en: Defer the alarm until later
nl: Stel het alarm uit tot later

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Defer the alarm until later.</para><para>You will be prompted to specify when the alarm should be redisplayed.</para>
nl: <para>Stel het alarm tot later uit.</para><para>U wordt gevraagd om op te geven wanneer het alarm opnieuw moet worden getoond.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop sound
nl: Geluid stoppen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stop playing the sound
nl: Stopt het geluid

[ctx: @info:tooltip Locate this email in KMail]
en: Locate in <application>KMail</application>
nl: Opzoeken in <application>KMail</application>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Locate and highlight this email in <application>KMail</application>
nl: E-mail in <application>KMail</application> opzoeken en accentueren

[ctx: @info:tooltip]
en: Activate <application>KAlarm</application>
nl: <application> KAlarm</application> activeren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Activate <application>KAlarm</application>
nl: <application> KAlarm</application> activeren

[ctx: @info]
en: Do you really want to acknowledge this alarm?
nl: Wilt u dit alarm bevestigen?

[ctx: @action:button]
en: Acknowledge Alarm
nl: Alarm bevestigen

[ctx: @action:button]
en: Acknowledge
nl: Bevestigen

[ctx: @info]
en: Unable to locate this email in <application>KMail</application>
nl: Kon dit e-mailbericht niet vinden in <application>KMail</application>

[ctx: @item:inmenu]
en: &Display Alarm Template
nl: Alarmsjabloon to&nen

[ctx: @action]
en: New Display Alarm
nl: Nieuw schermalarm

[ctx: @item:inmenu]
en: &Command Alarm Template
nl: Sjabloon voor &commando-alarm

[ctx: @action]
en: New Command Alarm
nl: Nieuw commando-alarm

[ctx: @item:inmenu]
en: &Email Alarm Template
nl: Sjabloon voor &e-mailalarm

[ctx: @action]
en: New Email Alarm
nl: Nieuw alarm via e-mail

[ctx: @item:inmenu]
en: &Audio Alarm Template
nl: Sjabloon voor &audio-alarm

[ctx: @action]
en: New Audio Alarm
nl: Nieuw audio-alarm

[ctx: @action]
en: New Alarm From &Template
nl: Nieu&w alarm van sjabloon

[ctx: @title:window]
en: Configure
nl: Configureren

[ctx: @title:tab General preferences]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @title General preferences]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @title:tab]
en: Time & Date
nl: Tijd en datum

[ctx: @title]
en: Time and Date
nl: Tijd en datum

[ctx: @title:tab]
en: Storage
nl: Opslag

[ctx: @title]
en: Alarm Storage
nl: Opslag alarmen

[ctx: @title:tab Email preferences]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: @title]
en: Email Alarm Settings
nl: Instellingen alarmen met e-mailbericht

[ctx: @title:tab]
en: Alarm Defaults
nl: Standaardwaarden Alarm

[ctx: @title]
en: Default Alarm Edit Settings
nl: Standaardinstellingen voor bewerken van alarmen

[ctx: @title:tab]
en: View
nl: Beeld

[ctx: @title]
en: View Settings
nl: Weergaveinstellingen

[ctx: @info]
en: Reset all tabs to their default values, or only reset the current tab?
nl: Alle tabbladen naar hun standaard waarden herstellen of alleen het huidige tabblad?

[ctx: @action:button Reset ALL tabs]
en: &All
nl: &Alle

[ctx: @action:button Reset the CURRENT tab]
en: C&urrent
nl: H&uidige

[ctx: @title:group]
en: Run Mode
nl: Uitvoermodus

[ctx: @option:check]
en: Start at login
nl: Opstarten bij aanmelden

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Automatically start <application>KAlarm</application> whenever you start KDE.</para><para>This option should always be checked unless you intend to discontinue use of <application>KAlarm</application>.</para>
nl: <para>Start <application>KAlarm</application> automatisch op zodra u KDE opstart.</para><para>U dient deze optie aan te laten staan, behalve wanneer u <application>KAlarm</application> niet meer wilt gebruiken.</para>

[ctx: @option:check]
en: Warn before quitting
nl: Waarschuwing voor het afsluiten

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to display a warning prompt before quitting <application>KAlarm</application>.
nl: Selecteer deze optie om een waarschuwing te tonen voordat <application>KAlarm</application> wordt afgesloten.

[ctx: @option:check]
en: Enable alarm names
nl: Alarmnamen inschakelen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to have the option to give alarms a name. This is a convenience to help you to identify alarms.
nl: Activeer om de optie te hebben alarmen een naam te geven. Dit maakt het gemakkelijk alarmen te identificeren.

[ctx: @option:check]
en: Confirm alarm deletions
nl: Verwijderen van alarmen laten bevestigen

[ctx: @label:spinbox]
en: Default defer time interval:
nl: Standaard uitsteltijdsinterval:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the default time interval (hours & minutes) to defer alarms, used by the Defer Alarm dialog.
nl: Geef een standaard tijdsinterval (uren & minuten) op om alarmen uit te stellen, wordt gebruikt door Alarmuitsteldialoog.

[ctx: @title:group]
en: Terminal for Command Alarms
nl: Terminal voor alarmen met shell-commando

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose which application to use when a command alarm is executed in a terminal window
nl: Kies welke toepassing gebruikt wordt wanneer een alarm met shell-commando wordt uitgevoerd in een terminalvenster

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to execute command alarms in a terminal window by <icode>%1</icode>
nl: Selecteer deze optie om alarmen met shell-commando uit te voeren in een terminalvenster met <icode>%1</icode>

[ctx: @option:radio Other terminal window command]
en: Other:
nl: Overig:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the full command line needed to execute a command in your chosen terminal window. By default the alarm's command string will be appended to what you enter here. See the <application>KAlarm</application> Handbook for details of special codes to tailor the command line.
nl: Voer de volledige commandoregel in om een shell-commando in een terminalvenster uit te voeren. Standaard wordt het commando van het alarm achter deze tekst geplaatst. Zie het handboek van <application>KAlarm</application> voor meer informatie over speciale codes op de commandoprompt.

[ctx: @title:group]
en: Plugins
nl: Plug-ins

[ctx: @option:check]
en: Enable Akonadi
nl: Akonadi inschakelen

[ctx: @info:tooltip]
en: Enable the use of Akonadi to provide features including birthday import, some email functions, and email address book lookup.
nl: Het gebruik van Akonadi inschakelen om functies zoals verjaardagen importeren, enige e-mailfuncties, opzoeken in e-mailadresboek te leveren.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable the use of Akonadi to provide features including birthday import, some email functions, and email address book lookup.
nl: Het gebruik van Akonadi inschakelen om functies zoals verjaardagen importeren, enige e-mailfuncties, opzoeken in e-mailadresboek te leveren.

[ctx: @info]
en: Command to invoke terminal window not found: <command>%1</command>
nl: Het commando om het terminalvenster mee op te vragen werd niet gevonden: <command>%1</command>

[ctx: @info]
en: You should not uncheck this option unless you intend to discontinue use of <application>KAlarm</application>
nl: U dient deze optie niet uit te schakelen, behalve wanneer u <application>KAlarm</application> niet meer wilt gebruiken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the time zone which <application>KAlarm</application> should use as its default for displaying and entering dates and times.
nl: Selecteer welke tijdzone <application>KAlarm</application> standaard moet gebruiken bij het tonen en invoeren van datums en tijden.

[ctx: @label:listbox]
en: Holiday region:
nl: Vakantieregio:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select which holiday region to use
nl: Selecteer de vakantieregio die gebruikt moet worden

[ctx: No holiday region]
en: None
nl: Geen

[ctx: @label:spinbox]
en: Start of day for date-only alarms:
nl: Begin van de dag voor alarmen met alleen een datum:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>The earliest time of day at which a date-only alarm will be triggered.</para><para>%1</para>
nl: <para>De vroegste tijd van de dag waarop een alarm met alleen een datum zal worden uitgevoerd.</para><para>%1</para>

[ctx: @title:group]
en: Working Hours
nl: Werkuren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check the days in the week which are work days
nl: Selecteer de dagen in de week die werkdagen zijn

[ctx: @label:spinbox]
en: Daily start time:
nl: Begintijd werkdag:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the start time of the working day.</para><para>%1</para>
nl: <para>Voer de begintijd in wanneer een werkdag begint.</para><para>%1</para>

[ctx: @label:spinbox]
en: Daily end time:
nl: Eindtijd werkdag:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the end time of the working day.</para><para>%1</para>
nl: <para>Voer de eindtijd in van een werkdag.</para><para>%1</para>

[ctx: @label:spinbox]
en: KOrganizer event duration:
nl: KOrganizer evenementduur:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the event duration in hours and minutes, for alarms which are copied to KOrganizer.</para><para>%1</para>
nl: <para>Voer de evenementduur in in uren en minuten voor alarmen die gekopieerd worden naar KOrganizer.</para><para>%1</para>

[ctx: @title:group]
en: New Alarms && Templates
nl: Nieuwe alarmen en sjablonen

[ctx: @option:radio]
en: Store in default calendar
nl: Opslaan in standaard agenda

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add all new alarms and alarm templates to the default calendars, without prompting.
nl: Alle nieuwe alarmen en alarmsjablonen toevoegen aan de standaard agenda's zonder daar om te vragen.

[ctx: @option:radio]
en: Prompt for which calendar to store in
nl: Vragen welke agenda te gebruiken bij opslaan

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When saving a new alarm or alarm template, prompt for which calendar to store it in, if there is more than one active calendar.</para><para>Note that archived alarms are always stored in the default archived alarm calendar.</para>
nl: <para>Wanneer een nieuw alarm of alarmsjabloon wordt opgeslagen, wordt er gevraagd in welke agenda het opgeslagen dient te worden indien er meer dan één beschikbare agenda is.</para><para>Merk op dat verlopen alarmen altijd worden opgeslagen in het standaard agenda-archief.</para>

[ctx: @title:group]
en: Archived Alarms
nl: Verlopen herinneren

[ctx: @option:check]
en: Keep alarms after expiry
nl: Alarmen behouden nadat ze zijn verlopen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to archive alarms after expiry or deletion (except deleted alarms which were never triggered).
nl: Selecteer deze optie om alarmen te bewaren nadat ze zijn verlopen of verwijderd (behalve verwijderde alarmen die nooit zijn geactiveerd).

[ctx: @option:check]
en: Discard archived alarms after:
nl: Verlopen alarmen verwijderen na:

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: days
nl: dagen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Uncheck to store archived alarms indefinitely. Check to enter how long archived alarms should be stored.
nl: Deselecteer deze optie als u verlopen alarmen voor altijd wilt bewaren. Selecteer dit om te bepalen hoe lang verlopen alarmen bewaard zullen worden.

[ctx: @action:button]
en: Clear Archived Alarms
nl: Verlopen alarmen verwijderen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete all existing archived alarms.
nl: Alle bestaande verlopen alarmen verwijderen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete all existing archived alarms (from the default archived alarm calendar only).
nl: Alle bestaande verlopen alarmen verwijderen (alleen van het standaard agenda-archief).

[ctx: @info]
en: <para>A default calendar is required in order to archive alarms, but none is currently enabled.</para><para>If you wish to keep expired alarms, please first use the calendars view to select a default archived alarms calendar.</para>
nl: <para>Een standaard agenda is vereist om verlopen alarmen in op te slaan, maar momenteel is er geen geselecteerd.</para><para>Wanneer u verlopen alarmen wilt behouden dient u de agendaweergave te gebruiken om een standaard agenda te selecteren.</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete all archived alarms?
nl: Wilt u alle verlopen alarmen verwijderen?

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete all alarms in the default archived alarm calendar?
nl: Wilt u echt alle alarmen uit het standaard agenda-archief verwijderen?

[ctx: @label]
en: Email client:
nl: E-mailprogramma:

[ctx: @info]
en: Choose how to send email when an email alarm is triggered.
nl: Kies hoe een e-mail te verzenden wanneer een e-mailalarm wordt gestart.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>%1<list><item><interface>%2</interface>: The email is sent automatically via <application>KMail</application>.</item><item><interface>%3</interface>: The email is sent automatically. This option will only work if your system is configured to use <application>sendmail</application> or a sendmail compatible mail transport agent.</item></list></para>
nl: <para>%1<list><item><interface>%2</interface>: De e-mail wordt automatisch via <application>KMail</application>verzonden.</item><item><interface>%3</interface>: De e-mail wordt automatisch verzonden. Deze optie zal alleen werken als uw systeem is geconfigureerd om <application>sendmail</application> of een sendmail compatibel e-mailtransportagent te gebruiken.</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>%1<list><item><interface>%2</interface>: The email is sent automatically. This option will only work if your system is configured to use <application>sendmail</application> or a sendmail compatible mail transport agent.</item></list></para>
nl: <para>%1<list><item><interface>%2</interface>: De e-mail wordt automatisch verzonden. Deze optie zal alleen werken als uw systeem is geconfigureerd om <application>sendmail</application> of een sendmail compatibel e-mailtransportagent te gebruiken.</item></list></para>

[ctx: @option:check]
en: Copy sent emails into <application>KMail</application>'s <resource>%1</resource> folder
nl: Verzonden e-mails kopiëren naar de map <resource>%1</resource> in <application>KMail</application>

[ctx: @info:whatsthis]
en: After sending an email, store a copy in <application>KMail</application>'s <resource>%1</resource> folder
nl: Na het verzenden van een e-mail wordt er een kopie bewaard in de map <resource>%1</resource> van <application>KMail</application>

[ctx: @option:check]
en: Notify when remote emails are queued
nl: Melden als externe e-mailberichten in de wachtrij worden geplaatst

[ctx: @title:group]
en: Your Email Address
nl: Uw e-mailadres

[ctx: @label 'From' email address]
en: From:
nl: Van:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email address, used to identify you as the sender when sending email alarms.
nl: Uw e-mailadres, deze wordt gebruikt als afzender bij het versturen van alarmen via e-mail.

[ctx: @option:radio]
en: Use default <application>KMail</application> identity
nl: Standaard identiteit van <application>KMail</application> gebruiken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use the default email address set in <application>KMail</application>, to identify you as the sender when sending email alarms.
nl: Selecteer deze optie om het e-mailadres dat is ingesteld in <application>KMail</application> te gebruiken als afzender van alarmen via e-mail.

[ctx: @option:radio]
en: Use <application>KMail</application> identities
nl: <application>KMail</application>-identiteiten gebruiken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use <application>KMail</application>'s email identities to identify you as the sender when sending email alarms. For existing email alarms, <application>KMail</application>'s default identity will be used. For new email alarms, you will be able to pick which of <application>KMail</application>'s identities to use.
nl: Selecteer deze optie om de <application>KMail</application>-identiteiten te gebruiken als afzender voor e-mailalarmen. Voor bestaande e-mailalarmen zal de standaardidentiteit gebruikt worden. Voor nieuwe alarmen is het mogelijk om zelf een identiteit te kiezen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email address, used for blind copying email alarms to yourself. If you want blind copies to be sent to your account on the computer which <application>KAlarm</application> runs on, you can simply enter your user login name.
nl: Uw e-mailadres, deze wordt gebruikt om een blinde kopie van het alarm via e-mail naar uzelf te sturen. Als u wilt dat blinde kopieën worden verstuurd naar uw account op de computer waarop <application>KAlarm</application> draait, dan kunt u volstaan met het invoeren van uw gebruikersnaam op deze computer.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use the default email address set in <application>KMail</application>, for blind copying email alarms to yourself.
nl: Selecteer deze optie als u het e-mailadres dat u hebt ingesteld in <application>KMail</application> wilt gebruiken voor het versturen van blinde kopieën van e-mailalarmen naar uzelf.

[ctx: @info]
en: No valid 'Bcc' email address is specified.
nl: Er is geen geldig 'BCC-adres opgegeven.

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to save your changes?
nl: Wilt u de wijzigingen opslaan?

[ctx: @info]
en: <para>No default email address is currently set in <application>KMail</application>.</para><para>%1</para><para>%2</para>
nl: <para>Er is momenteel geen e-mailadres ingesteld in <application>KMail</application></para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @info]
en: <para>No <application>KMail</application> identities currently exist.</para><para>%1</para><para>%2</para>
nl: <para>Er bestaan op dit moment geen <application>KMail</application>-identiteiten.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default setting for <interface>%1</interface> in the alarm edit dialog.
nl: De standaard instelling voor <interface>%1</interface> in het alarmbewerkingsvenster.

[ctx: @title:tab]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @title:tab Settings specific to alarm type]
en: Type Specific
nl: Type specifiek

[ctx: @title:tab]
en: Font && Color
nl: Lettertype && kleur

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default setting for the alarm message display method in the alarm edit dialog.
nl: De standaard instelling voor de methode van tonen van alarmberichten in de alarmbewerkingsdialoog.

[ctx: @label:listbox]
en: Recurrence:
nl: Herhaling:

[ctx: @option:radio]
en: February 2&8th
nl: 2&8 februari

[ctx: @option:radio]
en: March &1st
nl: &1 maart

[ctx: @option:radio]
en: Do not repeat
nl: Niet herhalen

[ctx: @info:whatsthis]
en: For yearly recurrences, choose what date, if any, alarms due on February 29th should occur in non-leap years.<note>The next scheduled occurrence of existing alarms is not re-evaluated when you change this setting.</note>
nl: Voor jaarlijkse alarmen, kies op welke datum de alarmen voor 29 februari zullen verschijnen in niet-schrikkeljaren.<note>De volgende geplande herhaling van bestaande alarmen worden niet opnieuw geëvalueerd nadat u deze instelling hebt gewijzigd.</note>

[ctx: @title:group]
en: Display Alarms
nl: Alarmen tonen

[ctx: @label:listbox]
en: Reminder units:
nl: Tijdseenheid voor alarmen:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Minutes
nl: Minuten

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hours/Minutes
nl: Uren/minuten

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default units for the reminder in the alarm edit dialog, for alarms due soon.
nl: De standaard tijdseenheid voor het alarm vooraf in het venster "Alarmgegevens bewerken", voor alarmen die binnenkort verstrijken.

[ctx: @title:group Audio options group]
en: Sound
nl: Geluid

[ctx: @option:check]
en: Repeat sound file
nl: Geluidsbestand herhalen

[ctx: @info:whatsthis sound file 'Repeat' checkbox]
en: The default setting for sound file <interface>%1</interface> in the alarm edit dialog.
nl: De standaard instelling voor geluidsbestand <interface>%1</interface> in het bewerkvenster.

[ctx: @label:textbox]
en: Sound file:
nl: Geluidsbestand:

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a sound file
nl: Kies een geluidsbestand

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the default sound file to use in the alarm edit dialog.
nl: Geef een standaard geluidsbestand op om in het bewerkvenster voor alarmen te gebruiken.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to set the default volume for sound files in the alarm edit dialog.
nl: Het zetten van het standaard volume voor geluidsbestanden in het bewerkvenster voor alarmen selecteren.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default volume for sound files in the alarm edit dialog.
nl: Het standaard volume voor geluidsbestanden in het bewerkvenster voor alarmen.

[ctx: @title:group]
en: Command Alarms
nl: Alarmen met shell-commando

[ctx: @title:group]
en: Email Alarms
nl: Alarmen via e-mail

[ctx: @title:group]
en: Message Font && Color
nl: Lettertype en -kleur bericht

[ctx: @info]
en: You must enter a sound file when <interface>%1</interface> is selected as the default sound type
nl: U dient een geluidsbestand op te geven wanneer <interface>%1</interface> is geselecteerd als het standaard geluidstype

[ctx: @title:tab]
en: Alarm Windows
nl: Alarmvensters

[ctx: @option:check]
en: Show in system tray
nl: In systeemvak weergeven

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check to show <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray. Showing it in the system tray provides easy access and a status indication.</para>
nl: <para>Aanvinken om het pictogram van <application>KAlarm</application> in het systeemvak weer te geven. Het weergeven in het systeemvak zorgt voor eenvoudige toegang en geeft een  statusindicatie</para>

[ctx: @option:radio Always show KAlarm icon]
en: Always show
nl: Altijd tonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to show <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray regardless of whether alarms are due.
nl: Activeren om het pictogram van <application>KAlarm</application> in het systeemvak weer te geven onafhankelijk of deze geactiveerd zijn of niet.

[ctx: @option:radio]
en: Automatically hide if no active alarms
nl: Automatisch verbergen als er geen actieve alarmen zijn

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to automatically hide <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray if there are no active alarms. When hidden, the icon can always be made visible by use of the system tray option to show hidden icons.
nl: Activeer dit om het pictogram van <application>KAlarm</application> automatisch in het systeemvak te verbergen als er geen actieve alarmen zijn. Indien verborgen, kan het pictogram altijd zichtbaar worden gemaakt door de optie om pictogrammen in het systeemvak te tonen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to automatically hide <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray if no alarms are due within the specified time period. When hidden, the icon can always be made visible by use of the system tray option to show hidden icons.
nl: Activeer dit om het pictogram van <application>KAlarm</application> automatisch in het systeemvak te verbergen als er geen alarmen getoond behoeven te worden binnen een gespecificeerde tijd. Indien verborgen, kan het pictogram altijd zichtbaar worden gemaakt door de optie om pictogrammen in het systeemvak te tonen.

[ctx: @option:radio]
en: Automatically hide if no alarm due within time period:
nl: Automatisch verbergen als er geen alarmen zijn binnen een bepaalde tijd:

[ctx: @title:group]
en: System Tray Tooltip
nl: Tekstballon in systeemvak tonen

[ctx: @option:check]
en: Show next &24 hours' alarms
nl: Alarmen voor de volgende &24 uur tonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify whether to include in the system tray tooltip, a summary of alarms due in the next 24 hours.
nl: Geef aan of de tekstballon in het systeemvak een samenvatting toont van de alarmen die de komende 24 uur zullen plaatsvinden.

[ctx: @option:check]
en: Maximum number of alarms to show:
nl: Maximaal aantal te tonen alarmen:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Uncheck to display all of the next 24 hours' alarms in the system tray tooltip. Check to enter an upper limit on the number to be displayed.
nl: Deselecteer deze optie als u alle alarmen voor de komende 24 uur in de tekstballon wilt laten weergeven. Selecteer deze optie als u een limiet wilt instellen.

[ctx: @option:check]
en: Show alarm time
nl: Tijdstip alarm tonen

[ctx: @option:check]
en: Show time until alarm
nl: Resterende tijd tot alarm tonen

[ctx: @title:group]
en: Alarm List
nl: Alarmenlijst

[ctx: @label:listbox]
en: Disabled alarm color:
nl: Kleur van uitgeschakeld alarm:

[ctx: @label:listbox]
en: Archived alarm color:
nl: Kleur van verlopen alarm:

[ctx: @title:group]
en: Alarm Message Windows
nl: Vensters met het alarmbericht

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Choose how to reduce the chance of alarm messages being accidentally acknowledged:<list><item>Position alarm message windows as far as possible from the current mouse cursor location, or</item><item>Position alarm message windows in the center of the screen, but disable buttons for a short time after the window is displayed.</item></list></para>
nl: <para>Kies de manier om de kans dat alarmen per ongeluk worden afgevinkt te verminderen:<list><item>Plaats de vensters zo ver mogelijk van de huidige locatie van de muis, of</item><item>Plaats de vensters in het midden van het scherm, maar schakel de knoppen voor een korte tijd uit nadat het venster wordt getoond.</item></list></para>

[ctx: @option:radio]
en: Position windows far from mouse cursor
nl: Venster ver van de muiscursor plaatsen

[ctx: @option:radio]
en: Center windows, delay activating window buttons
nl: Vensters in het midden, vertraging activatie knoppen

[ctx: @label:spinbox]
en: Button activation delay (seconds):
nl: Vertraging voor de activatie van knoppen (seconden):

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how long its buttons should remain disabled after the alarm message window is shown.
nl: Voer in hoe lang de knoppen uitgeschakeld moeten blijven nadat het alarmvenster wordt getoond.

[ctx: @option:check]
en: Message windows have a title bar and take keyboard focus
nl: Berichtvensters hebben een titelbalk en krijgen de focus

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Specify the characteristics of alarm message windows:<list><item>If checked, the window is a normal window with a title bar, which grabs keyboard input when it is displayed.</item><item>If unchecked, the window does not interfere with your typing when it is displayed, but it has no title bar and cannot be moved or resized.</item></list></para>
nl: <para>Bepaal het uiterlijk en gedrag van vensters voor alarmberichten:<list><item>- Indien geselecteerd, is het venster een normaal venster met titelbalk dat de focus krijgt zodra het wordt weergegeven.</item><item>Indien niet geselecteerd, krijgt het venster geen focus, en stoort u dus verder niet bij het werken. Het venster heeft bovendien geen titelbalk en kan niet worden verplaatst of van grootte veranderd.</item></list></para>

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: No Recurrence
nl: Geen herhaling

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: At Login
nl: Bij aanmelden

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Hourly/Minutely
nl: Elk uur/elke minuut

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Daily
nl: Dagelijks

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Weekly
nl: Wekelijks

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Monthly
nl: Maandelijks

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Yearly
nl: Jaarlijks

[ctx: @title:group]
en: Recurrence Rule
nl: Herhalingsregel

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not repeat the alarm
nl: Alarm niet herhalen

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Trigger the alarm at the specified date/time and at every login until then.</para><para>Note that it will also be triggered any time <application>KAlarm</application> is restarted.</para>
nl: <para>Herhaal het alarm bij elke KDE-start tot aan de opgegeven tijd.</para><para>Opmerking: het alarm wordt ook telkens herhaald als <application>KAlarm</application> opnieuw wordt gestart.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at hourly/minutely intervals
nl: Alarm elk uur/elke minuut herhalen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at daily intervals
nl: Herhaal het alarm elke dag

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at weekly intervals
nl: Herhaal het alarm wekelijks

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at monthly intervals
nl: Herhaal het alarm elke maand

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at annual intervals
nl: Herhaal het alarm elk jaar

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set up a repetition within the recurrence, to trigger the alarm multiple times each time the recurrence is due.
nl: Stelt een herhaling binnen een herhaling in, om een alarm meerdere malen te laten verschijnen wanneer een herhaling is verlopen.

[ctx: @title:group]
en: Recurrence End
nl: Einde herhaling

[ctx: @option:radio]
en: No end
nl: Oneindig

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm indefinitely
nl: Alarm oneindig herhalen

[ctx: @option:radio]
en: End after:
nl: Eindigen na:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm for the number of times specified
nl: Alarm het opgegeven aantal keer herhalen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the total number of times to trigger the alarm
nl: Voer het aantal keren in dat het alarm wordt herhaald

[ctx: @label]
en: occurrence(s)
nl: Herhaling(en)

[ctx: @option:radio]
en: End by:
nl: Eindigen op/na:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Repeat the alarm until the date/time specified.</para><para><note>This applies to the main recurrence only. It does not limit any sub-repetition which will occur regardless after the last main recurrence.</note></para>
nl: <para>Alarm herhalen tot de opgegeven datum/tijd.</para><para><note>Dit is alleen van toepassing op de hoofdherhaling. Het is geen beperking voor deelherhalingen die na de hoofdherhaling plaatsvinden.</note></para>

[ctx: @info]
en: This uses the same time zone as the start time.
nl: Dit gebruikt dezelfde tijdzone als de starttijd.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last date to repeat the alarm.</para><para>%1</para>
nl: <para>Voer de laatste datum in om het alarm te herhalen.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last time to repeat the alarm.</para><para>%1</para><para>%2</para>
nl: <para>Voer het laatste tijdstip in om het alarm te herhalen.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stop repeating the alarm after your first login on or after the specified end date
nl: Herhalen van alarmen stoppen na uw eerste aanmelding of na de opgegeven einddatum

[ctx: @title:group]
en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of exceptions, i.e. dates/times excluded from the recurrence
nl: De lijst met uitzonderingen, dus tijdstippen die worden uitgesloten bij de herhalingen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a date to insert in the exceptions list. Use in conjunction with the Add or Change button below.
nl: Voer een datum in om aan de lijst met uitzonderingen toe te voegen. Gebruik hiervoor de onderstaande knoppen Toevoegen of Wijzigen.

[ctx: @action:button]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add the date entered above to the exceptions list
nl: Voeg de hierboven ingevoerde datum toe aan de lijst met uitzonderingen

[ctx: @action:button]
en: Change
nl: Wijzigen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Replace the currently highlighted item in the exceptions list with the date entered above
nl: Vervang de momenteel geselecteerde datum in de lijst met uitzonderingen door de hierboven ingevoerde datum

[ctx: @action:button]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the currently highlighted item from the exceptions list
nl: Verwijder het momenteel geselecteerde tijdstip uit de lijst met uitzonderingen

[ctx: @option:check]
en: Exclude holidays
nl: Vakanties uitsluiten

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Do not trigger the alarm on holidays.</para><para>You can specify your holiday region in the Configuration dialog.</para>
nl: <para>Alarmen niet uitvoeren tijdens vakanties.</para><para>U kunt uw vakantieregio opgeven in het configuratievenster.</para>

[ctx: @option:check]
en: Only during working time
nl: Alleen tijdens werkuren

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Only execute the alarm during working hours, on working days.</para><para>You can specify working days and hours in the Configuration dialog.</para>
nl: <para>Alarmen enkel uitvoeren op werkdagen tijdens werkuren.</para><para>U kunt de werkdagen en werkuren opgeven in het configuratievenster.</para>

[ctx: @info]
en: End date is earlier than start date
nl: Einddatum valt eerder dan begindatum

[ctx: @info]
en: End date/time is earlier than start date/time
nl: Het eindtijdstip is eerder dan het begintijdstip

[ctx: @info]
en: Date cannot be earlier than start date
nl: Datum kan niet eerder vallen dan de begindatum

[ctx: @label:spinbox]
en: Recur e&very
nl: &Herhalen elke

[ctx: @label Time units for user-entered numbers]
en: hours:minutes
nl: uren:minuten

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of hours and minutes between repetitions of the alarm
nl: Voer het interval (in uren en minuten) in tussen de herhalingen van het alarm

[ctx: @label On: Tuesday]
en: O&n:
nl: O&p:

[ctx: @info]
en: No day selected
nl: Geen dag geselecteerd

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: day(s)
nl: dag(en)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of days between repetitions of the alarm
nl: Voer het aantal dagen in tussen herhalingen van het alarm

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which the alarm is allowed to occur
nl: Selecteer de dag(en) van de week waarop het alarm kan worden herhaald

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: week(s)
nl: we(e)k(en)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of weeks between repetitions of the alarm
nl: Voer het aantal weken in tussen herhalingen van het alarm

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which to repeat the alarm
nl: Selecteer de dag(en) van de week waarop het alarm zal worden herhaald

[ctx: @option:radio On day number in the month]
en: O&n day
nl: O&p dag

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on the selected day of the month
nl: Herhaal het alarm op de opgegeven dag van de maand

[ctx: @item:inlistbox Last day of month]
en: Last
nl: Laatste

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the day of the month on which to repeat the alarm
nl: Selecteer de dag van de maand waarop het alarm zal worden herhaald

[ctx: @option:radio On the 1st Tuesday]
en: On t&he
nl: Op &de

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on one day of the week, in the selected week of the month
nl: Herhaal het alarm op een dag in de geselecteerde week van de maand

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1st
nl: 1e

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd
nl: 2e

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd
nl: 3e

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th
nl: 4e

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th
nl: 5e

[ctx: @item:inlistbox Last Monday in March]
en: Last
nl: Laatste

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd Last
nl: Eén na laatste

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd Last
nl: Twee na laatste

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th Last
nl: Drie na laatste

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th Last
nl: Vier na laatste

[ctx: @item:inlistbox Every (Monday...) in month]
en: Every
nl: Iedere

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the week of the month in which to repeat the alarm
nl: Selecteer de week van de maand waarin het alarm zal worden herhaald

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the day of the week on which to repeat the alarm
nl: Selecteer de weekdag waarop het alarm zal worden herhaald

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: month(s)
nl: maand(en)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of months between repetitions of the alarm
nl: Voer het aantal maanden in tussen herhalingen van het alarm

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: year(s)
nl: ja(a)r(en)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of years between repetitions of the alarm
nl: Voer het aantal jaren in tussen herhalingen van het alarm

[ctx: @label List of months to select]
en: Months:
nl: Maanden:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the months of the year in which to repeat the alarm
nl: Selecteer de maand(en) van het jaar waarin het alarm zal worden herhaald

[ctx: @label:listbox]
en: February 2&9th alarm in non-leap years:
nl: Alarm op 2&9 februari in niet-schrikkeljaren:

[ctx: @item:inlistbox No date]
en: None
nl: Geen

[ctx: @item:inlistbox 1st March (short form)]
en: 1 Mar
nl: 1 maart

[ctx: @item:inlistbox 28th February (short form)]
en: 28 Feb
nl: 28 feb

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select which date, if any, the February 29th alarm should trigger in non-leap years
nl: Selecteer op welke datum een alarm getoond moet worden wanneer het is gepland op 29 februari in een niet-schrikkeljaar

[ctx: @info]
en: No month selected
nl: Geen maand geselecteerd

[ctx: @option:check]
en: Reminder for first recurrence only
nl: Alarm vooraf, alleen voor de eerste herhaling

[ctx: @item:inlistbox]
en: in advance
nl: voorafgaand

[ctx: @option:check]
en: Reminder:
nl: Alarm vooraf:

[ctx: @item:inlistbox]
en: afterwards
nl: erna

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the reminder only for the first time the alarm is scheduled
nl: Toon het alarm alleen op het eerste geplande alarm

[ctx: @title:window]
en: Alarm Sub-Repetition
nl: Deelherhaling alarm

[ctx: @option:check Repeat every 10 minutes]
en: Repeat every
nl: Herhalen elke

[ctx: @info:whatsthis]
en: Instead of the alarm triggering just once at each recurrence, checking this option makes the alarm trigger multiple times at each recurrence.
nl: In plaats van een alarm maar één keer uit te voeren bij iedere herhaling, zal deze optie er voor zorgen dat een alarm meerdere malen wordt uitgevoerd bij een herhaling.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the time between repetitions of the alarm
nl: Voer het interval in tussen herhalingen van het alarm

[ctx: @option:radio]
en: Number of repetitions:
nl: Aantal herhalingen:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify the number of times the alarm should repeat after each recurrence
nl: Selecteer deze optie om het aantal keren op te geven dat het alarm zou moeten worden geactiveerd na elke herhaling

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of times to trigger the alarm after its initial occurrence
nl: Voer het aantal keren in dat het alarm wordt geactiveerd na de eerste keer

[ctx: @option:radio]
en: Duration:
nl: Duur:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify how long the alarm is to be repeated
nl: Selecteer deze optie om op te geven hoe lang het alarm zal worden herhaald

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the length of time to repeat the alarm
nl: Voer het interval in om het alarm te herhalen

[ctx: @info]
en: Could not load calendar <filename>%1</filename>.
nl: Kon de agenda <filename>%1</filename> niet laden.

[ctx: @info]
en: Cannot download calendar: <filename>%1</filename>
nl: Kan de agenda niet downloaden: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Calendar <resource>%1</resource> is in an old format (<application>KAlarm</application> version %2), and will be read-only unless you choose to update it to the current format.
nl: Agenda <resource>%1</resource> is in een oud formaat (<application>KAlarm</application> versie %2) en zal alleen-lezen zijn tenzij u kiest om het bij te werken naar het huidige formaat.

[ctx: @info]
en: Some or all of the alarms in calendar <resource>%1</resource> are in an old <application>KAlarm</application> format, and will be read-only unless you choose to update them to the current format.
nl: Sommige of alle alarmen in agenda <resource>%1</resource> zijn in een oud <application>KAlarm</application>-formaat en zullen alleen-lezen zijn tenzij u kiest om deze bij te werken naar het nieuwe formaat.

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para><warning>Do not update the calendar if it is also used with an older version of <application>KAlarm</application> (e.g. on another computer). If you do so, the calendar may become unusable there.</warning></para><para>Do you wish to update the calendar?</para>
nl: <para>%1</para><para><warning>Werk de agenda niet bij wanneer het ook wordt gebruikt door een oudere versie van <application>KAlarm</application> (bijv. op een andere computer. Wanneer u dat doet, kunnen deze daar onbruikbaar worden.</warning></para><para>Wilt u de agenda bijwerken?</para>

[ctx: @info]
en: Resource is not configured.
nl: Hulpbron is niet geconfigureerd.

[ctx: @info]
en: Error loading calendar <resource>%1</resource>.
nl: Fout bij laden van agenda <resource>%1</resource>.

[ctx: @info]
en: Error saving calendar <resource>%1</resource>.
nl: Fout bij opslaan van de agenda wat <resource>%1</resource>.

[ctx: @info]
en: Resource is read-only.
nl: Hulpbron is alleen-lezen.

[ctx: @info]
en: Calendar file is in wrong format: <filename>%1</filename>.
nl: Agendabestand is in een verkeerd formaat: <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Failed to update format of calendar <resource>%1</resource>
nl: Kon formaat van agenda <resource>%1</resource> niet bijwerken

[ctx: @title:window]
en: Calendar Configuration
nl: Agenda instellen

[ctx: @label:listbox]
en: Select storage type of new calendar:
nl: Type opslag van nieuwe agenda:

[ctx: @info]
en: Error!  The file <filename>%1</filename> is already used by an existing resource.
nl: Fout!  Het bestand <filename>%1</filename> wordt al gebruikt door een bestaande hulpbron.

[ctx: @title:window]
en: Import Directory Resource
nl: Maphulpbron importeren

[ctx: @title:tab]
en: Import Calendar Directory Resource
nl: Agendamaphulpbron importeren

[ctx: @title:tab]
en: Import Active Alarms
nl: Actieve alarmen importeren

[ctx: @title:tab]
en: Import Archived Alarms
nl: Gearchiveerde alarmen importeren

[ctx: @title:tab]
en: Import Alarm Templates
nl: Alarmsjablonen importeren

[ctx: @item:intext]
en: Active alarms
nl: Actieve alarmen

[ctx: @item:intext]
en: Archived alarms
nl: Gearchiveerde alarmen

[ctx: @item:intext]
en: Alarm templates
nl: Alarmsjablonen

[ctx: @item:inlistbox File type selection filter]
en: Calendar files
nl: Agendabestanden

[ctx: @info:status]
en: Checking file information...
nl: De bestandsinformatie wordt gecontroleerd...

[ctx: @info:status]
en: Error! File already exists.
nl: Fout! Bestand bestaat reeds.

[ctx: @info:status]
en: Error! Cannot create file (directory does not exist).
nl: Fout! Kan bestand niet aanmaken (map bestaat niet).

[ctx: @info:status]
en: Error! Cannot create file (directory is not writable).
nl: Fout! Kan bestand niet aanmaken (in map kan niet geschreven worden).

[ctx: @info]
en: Error! Cannot create file (directory does not exist).
nl: Fout! Kan bestand niet aanmaken (map bestaat niet).

[ctx: @info]
en: Error! Cannot create file (directory is not writable).
nl: Fout! Kan bestand niet aanmaken (in map kan niet geschreven worden).

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warning1)
en: KAlarm no longer supports calendar directory resources. In order to continue using the contents of the directory resource below, you must import it into a KAlarm calendar file resource.
nl: KAlarm ondersteunt niet langer agendamaphulpbronnen. Om het gebruik van de de inhoud van de onderstaande maphulpbron voort te zetten moet u het importeren in een KAlarm agendabestandhulpbron.

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warning2)
en: KAlarm no longer supports calendar directory resources. In order to continue using the contents of the directory resource below, you must import each of its alarm types into separate KAlarm calendar file resources.
nl: KAlarm ondersteunt niet langer agendamaphulpbronnen. Om het gebruik van de de inhoud van de onderstaande maphulpbron voort te zetten moet u elk van zijn alarmtypen importeren in aparte KAlarm agendabestandhulpbron.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Display name:
nl: Schermnaam:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Calendar directory:
nl: Agendamap:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3)
en: Alarm types:
nl: Alarmtypen:

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, note)
en: If you prefer, you can import this calendar directory resource later, by using the Import Alarms menu option to import the calendar files contained within it.
nl: Als u dat liever doet, kunt u deze agendamaphulpbron later importeren, door de menu-optie Alarmen importeren te gebruiken om de agendabestanden erin te importeren.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mergeRadio)
en: Import into existing calendar file resource
nl: In bestaande agendabestandhulpbron importeren

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mergeResource)
en: Select the resource to import the directory resource's alarms into.
nl: De hulpbron selecteren waarnaar de alarmen van de maphulpbron geïmporteerd moeten worden.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newRadio)
en: Import into new calendar file resource
nl: In nieuw agendabestandhulpbron importeren

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Filename:
nl: Bestandsnaam:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, pathRequester)
en: Select the file to contain this resource. The file must not already exist.
nl: Het bestand selecteren dat deze hulpbron zal bevatten. Het bestand mag niet al bestaan.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, pathRequester)
en: Select the file to contain this resource.
    The file must not already exist.
    Note that if the URL of a remote file is specified, monitoring for file changes will not work.
nl: Het bestand selecteren dat deze hulpbron zal bevatten.
    Het bestand mag niet al bestaan.
    Merk op dat als de URL van een bestand op afstand is gespecificeerd, het monitoren op wijzigingen niet zal werken.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, nameText)
en: Enter the name used to identify this resource in displays.
nl: Voer de naam in die deze hulpbron in schermen identificeert.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, nameText)
en: Enter the name used to identify this resource in displays.
nl: Voer de naam in die deze hulpbron in schermen identificeert.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: Do not import
nl: Niet importeren

[ctx: @info/plain Name of a calendar]
en: Active Alarms
nl: Actieve alarmen

[ctx: @info/plain Name of a calendar]
en: Archived Alarms
nl: Gearchiveerde alarmen

[ctx: @info/plain Name of a calendar]
en: Alarm Templates
nl: Alarmsjablonen

[ctx: @info]
en: <para>Failed to create default calendar <resource>%1</resource></para><para>Location: <filename>%2</filename></para>
nl: <para>Standaard agenda aanmaken <resource>%1</resource> is mislukt</para><para>Locatie: <filename>%2</filename></para>

[ctx: @item:intext]
en: Active Alarms
nl: Actieve alarmen

[ctx: @item:intext]
en: Archived Alarms
nl: Gearchiveerde alarmen

[ctx: @item:intext]
en: Alarm Templates
nl: Alarmsjablonen

[ctx: @item:intext Calendar status]
en: Read-only
nl: Alleen-lezen

[ctx: @item:intext Calendar status]
en: Read-only (old format)
nl: Alleen-lezen (oud formaat)

[ctx: @item:intext Calendar status]
en: Read-only (other format)
nl: Alleen-lezen (ander formaat)

[ctx: @title:column]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: @title:column]
en: Time To
nl: Tijd tot

[ctx: @title:column]
en: Repeat
nl: Herhalen

[ctx: @title:column]
en: Color
nl: Kleur

[ctx: @title:column]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title:column]
en: Message, File or Command
nl: Bericht, bestand of commando

[ctx: @title:column Template name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title:column]
en: Calendars
nl: Agenda's

[ctx: @info:tooltip]
en: Command execution failed
nl: Uitvoeren van commando is mislukt

[ctx: @info:tooltip]
en: Pre-alarm action execution failed
nl: Actie voorafgaand aan alarm is mislukt

[ctx: @info:tooltip]
en: Post-alarm action execution failed
nl: Actie na afloop van alarm is mislukt

[ctx: @info:tooltip]
en: Pre- and post-alarm action execution failed
nl: Uitvoering van actie vooraf en na alarm is mislukt

[ctx: @item:intext Calendar status]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

[ctx: @info:whatsthis]
en: Next scheduled date and time of the alarm
nl: Volgende geplande datum en tijd van alarm

[ctx: @info:whatsthis]
en: How long until the next scheduled trigger of the alarm
nl: De tijd tot het volgende geplande alarm

[ctx: @info:whatsthis]
en: How often the alarm recurs
nl: Hoe vaak het alarm wordt herhaald

[ctx: @info:whatsthis]
en: Background color of alarm message
nl: Achtergrondkleur van het alarmbericht

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm type (message, file, command or email)
nl: Type alarm (bericht, bestand, commando of e-mail)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm name, or alarm text if name is blank
nl: Alarmnaam of alarmtekst als naam leeg is

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm message text, URL of text file to display, command to execute, or email subject line
nl: Te tonen alarmtekst, URL-adres van het te tonen tekstbestand, uit te voeren commando of onderwerp van het te sturen e-mailbericht

[ctx: @info:whatsthis]
en: Name of the alarm template
nl: Naam van alarmsjabloon

[ctx: @info Alarm never occurs]
en: Never
nl: Nooit

[ctx: @info days hours:minutes]
en: %1d %2:%3
nl: %1d  %2:%3

[ctx: @info]
en: You cannot disable your default active alarm calendar.
nl: U kunt de standaard actieve agenda met alarmen niet verwijderen.

[ctx: @info]
en: You cannot disable your default archived alarm calendar while expired alarms are configured to be kept.
nl: U kunt de standaard agenda voor gearchiveerde alarmen niet uitschakelen terwijl verlopen alarmen opgeslagen moeten worden.

[ctx: @info]
en: Do you really want to disable your default calendar?
nl: Wilt u de standaard agenda uitschakelen?

[ctx: @title:window]
en: Choose Calendar
nl: Kies agenda

[ctx: @info]
en: The calendar <resource>%1</resource> has been made read-only. This was the default calendar for active alarms.
nl: De agenda <resource>%1</resource> is alleen-lezen gemaakt. Dit was de standaard agenda voor actieve alarmen.

[ctx: @info]
en: The calendar <resource>%1</resource> has been made read-only. This was the default calendar for archived alarms.
nl: De agenda <resource>%1</resource> is alleen-lezen gemaakt. Dit was de standaard agenda voor gearchiveerde alarmen.

[ctx: @info]
en: The calendar <resource>%1</resource> has been made read-only. This was the default calendar for alarm templates.
nl: De agenda <resource>%1</resource> is alleen-lezen gemaakt. Dit was de standaard agenda voor sjabloonalarmen.

[ctx: @info]
en: <para>The calendar <resource>%1</resource> has been made read-only. This was the default calendar for:%2</para><para>Please select new default calendars.</para>
nl: <para>De agenda <resource>%1</resource> is alleen-lezen gemaakt. Dit was de standaard agenda voor:%2</para><para>Gaarne nieuwe standaard agenda's selecteren.</para>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>Please select a new default calendar.</para>
nl: <para>%1</para><para>Gaarne een nieuwe standaard agenda selecteren.</para>

[ctx: @info A prompt for user to enter what to search for]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: @item:inlistbox]
en: KAlarm Calendar File
nl: KAlarm-agendabestand

[ctx: @item:inlistbox]
en: KAlarm Calendar Directory
nl: Map KAlarm-agenda

[ctx: @item:intext What a resource is stored in]
en: File
nl: Bestand

[ctx: @item:intext What a resource is stored in]
en: URL
nl: URL-adres

[ctx: @item:intext What a resource is stored in (directory in filesystem)]
en: Directory
nl: Map

[ctx: @info]
en: A previous load is still in progress.
nl: Een eerder laden is nog bezig.

[ctx: @info]
en: A previous save is still in progress.
nl: Een eerder opslaan is nog bezig.

[ctx: @info]
en: Could not create calendar file <filename>%1</filename>.
nl: Kon agendabestand <filename>%1</filename> niet aanmaken.

[ctx: @info]
en: Could not create writable calendar file <filename>%1</filename>.
nl: Kon beschrijfbaar agendabestand <filename>%1</filename> niet aanmaken.

[ctx: @info]
en: Could not load file <filename>%1</filename>.
nl: Kon bestand <filename>%1</filename> niet laden.

[ctx: @info]
en: Calendar not open.
nl: Agenda niet geopend.

[ctx: @info]
en: Could not save file <filename>%1</filename>.
nl: Kon bestand <filename>%1</filename> niet opslaan.

[ctx: @info]
en: Could not load file <filename>%1</filename>. (%2)
nl: Kan bestand <filename>%1</filename> niet laden. (%2)

[ctx: @info]
en: Could not save file <filename>%1</filename>. (%2)
nl: Kan bestand <filename>%1</filename> niet opslaan. (%2)

[ctx: @title:window]
en: Configure Calendar
nl: Agenda instellen

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pathGroupBox)
en: Calendar File
nl: Agendabestand

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, pathDescription)
en: Select the file whose contents should be represented by this resource. If the file does not exist, it will be created. The URL of a remote file can also be specified, but note that monitoring for file changes will not work in this case.
nl: Selecteer het bestand waarvan de inhoud gerepresenteerd zou moeten worden door deze hulpbron. Als het bestand niet bestaat, dan wordt het aangemaakt. De URL van een bestand op afstand kan ook gespecificeerd worden, maar merk op dat het monitoren voor bestandswijzigingen in dat geval niet zal werken.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, activeRadio)
en: Acti&ve Alarms
nl: Actie&ve herinneringen

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, archivedRadio)
en: Archived Alarms
nl: Gearchiveerde alarmen

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, templateRadio)
en: Alarm &Templates
nl: Herinnering&sjablonen

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, alarmTypeDescription)
en: Select which alarm type this resource should contain.
nl: Selecteer welk type herinnering deze hulpbron moet bevatten.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, alarmTypeLabel)
en: Alarm type:
nl: Alarmtype:

[ctx: @item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, activeAlarmsText)
en: Active Alarms
nl: Actieve alarmen

[ctx: @item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, archivedAlarmsText)
en: Archived Alarms
nl: Gearchiveerde alarmen

[ctx: @item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, templateAlarmsText)
en: Alarm Templates
nl: Alarmsjablonen

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, nameGroupBox)
en: Display Name
nl: Schermnaam

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: &Name:
nl: &Naam:

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, nameDescription)
en: Enter the name used to identify this resource in displays.
nl: Voer de naam in die deze hulpbron in schermen identificeert.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, readOnlyGroupBox)
en: Access Rights
nl: Toegangsrechten

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, readOnlyCheckbox)
en: Read only
nl: Alleen-lezen

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, readOnlyDescription)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the file selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the file or the file is on a remote server that does not support write access.
nl: Als alleen-lezen is geactiveerd, zullen er geen wijzigingen naar het geselecteerde bestand geschreven worden. Alleen-lezen zal automatisch geactiveerd worden als u geen schrijftoegang tot het bestand hebt of als het bestand op een server op afstand aanwezig is die geen schrijftoegang ondersteund.

[ctx: @title:group]
en: Calendars
nl: Agenda's

[ctx: @item:inlistbox]
en: Active Alarms
nl: Actieve alarmen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Archived Alarms
nl: Gearchiveerde alarmen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Alarm Templates
nl: Alarmsjablonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose which type of data to show alarm calendars for
nl: Kies voor welk type gegevens u de agenda's met alarmen wilt zien

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of available calendars of the selected type. The checked state shows whether a calendar is enabled (checked) or disabled (unchecked). The default calendar is shown in bold.
nl: Lijst van beschikbare agenda's van het geselecteerde type. De markering laat zien of een agenda is ingeschakeld of uitgeschakeld. De standaard agenda wordt vet gedrukt weergegeven.

[ctx: @action:button]
en: Edit...
nl: Bewerken...

[ctx: @info:tooltip]
en: Reconfigure the selected calendar
nl: De geselecteerde agenda opnieuw configureren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the highlighted calendar's configuration
nl: De geaccentueerde configuratie van de agenda bewerken

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove the selected calendar from the list
nl: De geselecteerde agenda uit de lijst verwijderen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Remove the highlighted calendar from the list.</para><para>The calendar itself is left intact, and may subsequently be reinstated in the list if desired.</para>
nl: <para>Verwijder de geselecteerde agenda van de lijst.</para><para>De agenda zelf blijft bestaan en kan later, indien nodig, opnieuw toegevoegd worden.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new active alarm calendar
nl: Een nieuwe actieve agenda met alarmen toevoegen

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new archived alarm calendar
nl: Nieuwe agenda voor gearchiveerde alarmen toevoegen

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new alarm template calendar
nl: Nieuwe alarmsjabloonagenda toevoegen

[ctx: @info]
en: You cannot remove your default active alarm calendar.
nl: U kunt de standaard actieve agenda met alarmen niet verwijderen.

[ctx: @info]
en: You cannot remove your default archived alarm calendar while expired alarms are configured to be kept.
nl: U kunt de standaard agenda voor gearchiveerde alarmen niet verwijderen terwijl verlopen alarmen opgeslagen moeten worden.

[ctx: @info]
en: <para>It also contains:%1</para>
nl: <para>Het bevat ook:%1</para>

[ctx: @info]
en: <para><resource>%1</resource> is the default calendar for:%2</para>%3<para>Do you really want to remove it from all calendar lists?</para>
nl: <para><resource>%1</resource> is de standaard agenda voor:%2</para>%3<para>Wilt u het uit alle agendalijsten verwijderen?</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove your default calendar (<resource>%1</resource>) from the list?
nl: Wilt u de standaard agenda (<resource>%1</resource>) uit de lijst verwijderen?

[ctx: @info]
en: <para><resource>%1</resource> contains:%2</para><para>Do you really want to remove it from all calendar lists?</para>
nl: <para><resource>%1</resource> bevat:%2</para><para>Wilt u het uit alle agendalijsten verwijderen?</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove the calendar <resource>%1</resource> from the list?
nl: Wilt u de agenda (<resource>%1</resource>) uit de lijst verwijderen?

[ctx: @action Reload calendar]
en: Re&load
nl: Her&laden

[ctx: @action]
en: Show &Details
nl: &Details tonen

[ctx: @action]
en: Set &Color...
nl: &Kleur instellen...

[ctx: @action]
en: Clear C&olor
nl: Kleur weg&halen

[ctx: @action]
en: &Update Calendar Format
nl: &Agendaformaat bijwerken

[ctx: @action]
en: &Remove
nl: Ve&rwijderen

[ctx: @action]
en: &Add...
nl: &Toevoegen...

[ctx: @action]
en: Im&port...
nl: Im&porteren...

[ctx: @action]
en: Use as &Default for Active Alarms
nl: Standaar&d gebruiken voor actieve alarmen

[ctx: @action]
en: Use as &Default for Archived Alarms
nl: Als standaar&d gebruiken voor gearchiveerde alarmen

[ctx: @action]
en: Use as &Default for Alarm Templates
nl: Als standaar&d gebruiken voor alarmsjablonen

[ctx: @info]
en: Active alarms
nl: Actieve alarmen

[ctx: @info]
en: Archived alarms
nl: Gearchiveerde alarmen

[ctx: @info]
en: Alarm templates
nl: Alarmsjablonen

[ctx: @info]
en: Read-write
nl: Lezen-en-schrijven

[ctx: @info]
en: Enabled
nl: Ingeschakeld

[ctx: @info]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

[ctx: @info Parameter in 'Default calendar: Yes/No']
en: Yes
nl: Ja

[ctx: @info Parameter in 'Default calendar: Yes/No']
en: No
nl: Nee

[ctx: @info]
en: <title>%1</title><para>ID: %2<nl/>Calendar type: %3<nl/>Contents: %4<nl/>%5: <filename>%6</filename><nl/>Permissions: %7<nl/>Status: %8<nl/>Default calendar: %9</para>
nl: <title>%1</title><para>ID: %2<nl/>Agendatype: %3<nl/>Inhoud: %4<nl/>%5: <filename>%6</filename><nl/>Toegangsrechten: %7<nl/>Status: %8<nl/>Standaard agenda: %9</para>

[ctx: @text/plain]
en: Could not run <command>%1</command> to set wake from suspend
nl: Kon <command>%1</command> niet uitvoeren om ontwaken na onderbreken in te stellen

[ctx: @text/plain]
en: Error setting wake from suspend.<nl/>Command was: <command>%1 %2</command><nl/>Error code: %3.
nl: Fout bij instellen van ontwaken uit onderbreking.<nl/>Commando was: <command>%1 %2</command><nl/>Foutcode: %3.

[ctx: @option:check]
en: Repeat
nl: Herhalen

[ctx: @option:check]
en: Set volume
nl: Volume instellen

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the sound file will be played repeatedly for as long as the message is displayed.
nl: Als deze optie is geselecteerd zal het geluidsbestand herhaald worden zolang het bericht in beeld staat.

[ctx: @label]
en: Sound file:
nl: Geluidsbestand:

[ctx: @info:tooltip]
en: Test the sound
nl: Geluid testen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Play the selected sound file.
nl: Geselecteerde geluidsbestand afspelen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a sound file to play.
nl: Voer de naam of het URL-adres van het geluidsbestand in.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a sound file to play.
nl: Geluidsbestand selecteren.

[ctx: @label:spinbox Length of time to pause between repetitions]
en: Pause between repetitions:
nl: Interval tussen herhalingen:

[ctx: @label]
en: seconds
nl: seconden

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how many seconds to pause between repetitions.
nl: Voer het aantal seconden als pauze in tussen herhalingen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to choose the volume for playing the sound file.
nl: Selecteer om het volume van het geluidsbestand in te stellen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the volume for playing the sound file.
nl: Kies het volume voor het geluidsbestand.

[ctx: @option:check]
en: Fade
nl: Geluidsvolume opbouwen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to fade the volume when the sound file first starts to play.
nl: Selecteer deze optie om het volume geleidelijk op te hogen wanneer begonnen wordt met het geluidsbestand af te spelen.

[ctx: @label:spinbox Time period over which to fade the sound]
en: Fade time:
nl: Tijd tot aan vol volume:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how many seconds to fade the sound before reaching the set volume.
nl: Voer hier het aantal seconden in waarin het geluidsvolume geleidelijk wordt opgebouwd.

[ctx: @label:slider]
en: Initial volume:
nl: Beginvolume:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the initial volume for playing the sound file.
nl: Kies hier het beginvolume voor het afspelen van het geluidsbestand.

[ctx: @label:listbox Listbox providing audio options]
en: Sound:
nl: Geluid:

[ctx: @item:inlistbox No sound]
en: None
nl: Geen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beep
nl: Systeemgeluid

[ctx: @item:inlistbox]
en: Speak
nl: Spraak

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sound file
nl: Geluidsbestand

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Choose a sound to play when the message is displayed.<list><item><interface>%1</interface>: the message is displayed silently.</item><item><interface>%2</interface>: a simple beep is sounded.</item><item><interface>%3</interface>: an audio file is played. You will be prompted to choose the file and set play options. (Option not available if using notification.)</item><item><interface>%4</interface>: the message text is spoken. (Option requires working Qt text-to-speech installation.)</item></list></para>
nl: <para>Kies een geluid om af te spelen wanneer het bericht wordt getoond.<list><item><interface>%1</interface>: het bericht wordt stil getoond.</item><item><interface>%2</interface>: er wordt een eenvoudige piep gegeven.</item><item><interface>%3</interface>: een geluidsbestand wordt afgespeeld. U zult gevraagd worden om het bestand te kiezen en opties voor het afspelen te zetten. (Optie niet beschikbaar bij gebruik van melding.)</item><item><interface>%4</interface>: De berichttekst wordt uitgesproken. (Optie vereist een werkende Qt tekst-naar-spraak installatie.)</item></list></para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure sound file
nl: Kies een geluidsbestand

[ctx: @info:whatsthis]
en: Configure a sound file to play when the alarm is displayed.
nl: Geef geluidsbestand op dat afgespeeld wordt wanneer het alarm getoond wordt.

[ctx: @title:window]
en: Sound File
nl: Geluidsbestand

[ctx: @item:inlistbox]
en: Audio files
nl: Geluidsbestanden

[ctx: @title:window]
en: Choose Sound File
nl: Geluidsbestand kiezen

[ctx: @action:button]
en: Special Actions...
nl: Speciale acties...

[ctx: @info:tooltip]
en: Set commands to execute
nl: Uit te voeren commando's instellen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify actions to execute before and after the alarm is displayed.
nl: Geef de acties op die uitgevoerd moeten worden voor en na het tonen van het alarm.

[ctx: @title:window]
en: Special Alarm Actions
nl: Speciale alarmacties

[ctx: @title:group]
en: Pre-Alarm Action
nl: Actie voorafgaand aan alarm

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
nl: Commando:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter a shell command to execute before the alarm is displayed.</para><para>Note that it is executed only when the alarm proper is displayed, not when a reminder or deferred alarm is displayed.</para><para><note>KAlarm will wait for the command to complete before displaying the alarm.</note></para>
nl: <para>Geef een shell-commando op dat uitgevoerd moet worden voor het alarm getoond wordt.</para><para>Merk op dat het alleen wordt uitgevoerd wanneer het alarm goed en wel getoond wordt, dus niet bij een vooralarm of een uitgesteld alarm wordt getoond.</para><para><note>N.B. KAlarm zal wachten tot het shell-commando is voltooid voor het alarm getoond wordt.</note></para>

[ctx: @option:check]
en: Execute for deferred alarms
nl: Voor uitgestelde alarmen uitvoeren

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If unchecked, the command is only executed before the alarm proper is displayed.</para><para>If checked, the pre-alarm command is also executed before a deferred alarm is displayed.</para>
nl: <para>Indien niet geactiveerd, wordt het commando alleen uitgevoerd voordat het eigenlijke alarm wordt getoond.</para><para>Indien geactiveerd, wordt het commando vóór het alarm ook uitgevoerd voordat een uitgesteld alarm wordt getoond.</para>

[ctx: @option:check]
en: Cancel alarm on error
nl: Alarm bij fout annuleren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Cancel the alarm if the pre-alarm command fails, i.e. do not display the alarm or execute any post-alarm action command.
nl: Annuleer het alarm als het voorafgaande commando misluk, toon dus geen alarm of voer erna geen actie uit.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not show error status or error message if the pre-alarm command fails.
nl: Foutstatus of foutmelding niet tonen als het "Actie voorafgaand aan alarm"-commando mislukt.

[ctx: @title:group]
en: Post-Alarm Action
nl: Actie na afloop alarm

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter a shell command to execute after the alarm window is closed.</para><para>Note that it is not executed after closing a reminder window. If you defer the alarm, it is not executed until the alarm is finally acknowledged or closed.</para>
nl: <para>Geef een shell-commando op dat uitgevoerd moet worden nadat u het alarmvenster gesloten hebt.</para> <para>N.B. KAlarm zal wachten tot het shell-commando is voltooid voor het alarm getoond wordt.</para>

[ctx: @title:window]
en: Alarm Templates
nl: Alarmsjablonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of alarm templates
nl: De lijst met alarmsjablonen

[ctx: @action:button]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: @action]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new alarm template
nl: Een nieuw alarmsjabloon aanmaken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template
nl: Een nieuw alarmsjabloon aanmaken

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit the selected alarm template
nl: Het geselecteerde alarmsjabloon bewerken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the currently highlighted alarm template
nl: Huidig geselecteerde alarmsjabloon bewerken

[ctx: @action:button]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new alarm template based on the selected template
nl: Maak een nieuw alarmsjabloon aan gebaseerd het geselecteerde sjabloon

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template based on a copy of the currently highlighted template
nl: Maak een alarmsjabloon aan, gebaseerd op een kopie van het geselecteerde sjabloon

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete the selected alarm templates
nl: De geselecteerde alarmsjablonen verwijderen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete the currently highlighted alarm templates
nl: De nu geaccentueerde alarmsjablonen verwijderen

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the selected alarm template? | Do you really want to delete the %1 selected alarm templates?
nl[0]: Wilt u het geselecteerde alarmsjabloon verwijderen?
nl[1]: Wilt u de geselecteerde %1 alarmsjablonen verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Delete Alarm Template | Delete Alarm Templates
nl[0]: Alarmsjabloon verwijderen
nl[1]: Alarmsjablonen verwijderen

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Template
nl: Selecteer een alarmsjabloon

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a template to base the new alarm on.
nl: Selecteer een sjabloon waarop u het nieuwe alarm wilt baseren.

[ctx: @action]
en: &New Alarm
nl: &Nieuw alarm

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

[ctx: @info:tooltip Brief: some alarms are disabled]
en: (Some alarms disabled)
nl: (Sommige alarmen uitgeschakeld)

[ctx: @info]
en: Alarm not found
nl: Alarm niet gevonden

[ctx: @info]
en: Error recreating alarm
nl: Fout bij het opnieuw aanmaken van het alarm

[ctx: @info]
en: Error recreating alarm template
nl: Fout bij het opnieuw aanmaken van het alarmsjabloon

[ctx: @info]
en: Cannot reactivate archived alarm
nl: Opnieuw activeren verlopen alarm is mislukt

[ctx: @info]
en: Unknown error
nl: Onbekende fout

[ctx: @info Action to create a new alarm]
en: New alarm
nl: Nieuw alarm

[ctx: @info Action to delete an alarm]
en: Delete alarm
nl: Alarm verwijderen

[ctx: @info Action to create a new alarm template]
en: New template
nl: Nieuw sjabloon

[ctx: @info Action to delete an alarm template]
en: Delete template
nl: Sjabloon verwijderen

[ctx: @info]
en: Delete archived alarm
nl: Verlopen alarmen verwijderen

[ctx: @info]
en: Create multiple alarms
nl: Meerdere alarmen aanmaken

[ctx: @info Action to edit an alarm]
en: Edit alarm
nl: Alarm bewerken

[ctx: @info Action to edit an alarm template]
en: Edit template
nl: Sjabloon bewerken

[ctx: @info]
en: Delete multiple alarms
nl: Meerdere alarmen verwijderen

[ctx: @info]
en: Delete multiple templates
nl: Meerdere sjablonen verwijderen

[ctx: @info]
en: Delete multiple archived alarms
nl: Meerdere verlopen alarmen verwijderen

[ctx: @info]
en: Reactivate alarm
nl: Alarm opnieuw activeren

[ctx: @info]
en: Reactivate multiple alarms
nl: Meerdere alarmen opnieuw activeren

[ctx: @title:window]
en: Wake From Suspend
nl: Ontwaken uit onderbreken

[ctx: @info]
en: Cannot schedule wakeup time for a date-only alarm
nl: Kan tijd van ontwaken niet plannen voor een alarm met alleen een datum

[ctx: @info]
en: <para>This wakeup will cancel any existing wakeup which has been set by KAlarm or any other application, because your computer can only schedule a single wakeup time.</para><para><b>Note:</b> Wake From Suspend is not supported at all on some computers, especially older ones, and some computers only support setting a wakeup time up to 24 hours ahead. You may wish to set up a test alarm to check your system's capability.</para>
nl: <para>Deze actie om te ontwaken annuleert elke bestaande actie om te ontwaken die is ingesteld door KAlarm of elke andere toepassing, omdat uw computer  slechts een enkele actie om te ontwaken kan plannen.</para><para><b>Opmerking:</b> Ontwaken na onderbreken kan in het geheel niet ondersteund zijn op sommige computers, speciaal de oudere en sommige computers ondersteunen het instellen van een ontwaaktijdstip alleen in de komende 24 uur. U kunt een testalarm instellen om de eigenschappen van uw systeem te controleren.</para>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Wake From Suspend Alarm
nl: Alarm voor ontwaken-uit-onderbreken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Show current wake-from-suspend alarm
nl: Het huidige alarm voor ontwaken-uit-onderbreken tonen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Highlight the current wake-from-suspend alarm in the alarm list. This button is disabled if no wake-from-suspend alarm is configured.
nl: Accentueer het huidige alarm voor ontwaken-uit-onderbreken uit de lijst met alarmen. Deze knop is uitgeschakeld als er geen alarm voor ontwaken-uit-onderbreken is ingesteld.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Show current alarm
nl: Het huidige alarm tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Set highlighted alarm as the wake-from-suspend alarm
nl: Stel het geaccentueerde alarm in als die voor ontwaken-na-opschorten

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Set the alarm highlighted in the alarm list to wake-from-suspend. This replaces any existing wake-from-suspend alarm.
nl: Accentueer het alarm voor ontwaken-uit-onderbreken in de lijst met alarmen. Dit vervangt elk bestaand alarm voor ontwaken-uit-onderbreken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Use highlighted alarm
nl: Het geaccentueerde alarm gebruiken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel the current wake-from-suspend
nl: De huidige ontwaken-uit-onderbreken annuleren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel the currently configured wake-from-suspend. Note that this does not cancel the alarm itself, which will still trigger in the normal way. This button is disabled if no wake-from-suspend alarm is configured.
nl: Annuleer de nu geconfigureerde ontwaken-uit-onderbreken. Opmerking: dit annuleert niet het alarm zelf, die nog steeds op de normale manier actief wordt. Deze knop is uitgeschakeld als er geen alarm voor ontwaken-uit-onderbreken is ingesteld.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel wake from suspend
nl: Ontwaken-uit-onderbreken annuleren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, advanceWakeTime)
en: Enter how many minutes before the alarm trigger time to wake the system from suspend. This can be used to ensure that the system is fully restored by the time the alarm triggers.
nl: Voer in hoeveel minuten voor de activeringstijd van het alarm het systeem uit onderbreken moet ontwaken. Dit kan worden gebruikt om er zeker van te zijn dat het systeem volledig is hersteld op het moment dat het alarm afgaat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of minutes before alarm to wake from suspend
nl: Aantal minuten vóór het alarm om te ontwaken uit onderbreken
