kdepim - en to sq translation catalogue (14 entries)

[ctx: @option:check]
en: Cancel if late
sq: Fshije nëse vonohet

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after this time
sq: Vetëmbylle dritaren pas kësaj kohe

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after late-cancellation time
sq: Vetëmbylle dritaren pas fshirjes së kohës

[ctx: @option:check Cancel if late by 10 minutes]
en: Cancel if late by
sq: Anulloje nëse vonohet me

[ctx: @action]
en: New
sq: I Ri

[ctx: @action:button]
en: Delete
sq: Fshije

[ctx: @action:button]
en: Edit...
sq: Ndrysho...

[ctx: @title:window]
en: Alarm Templates
sq: Alarme të Gatshme

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of alarm templates
sq: Lista e alarmeve të gatshme

[ctx: @action:button]
en: New
sq: I Ri

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template
sq: Krijo alarme të reja të gatshme

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the currently highlighted alarm template
sq: Modifiko formën e gatshme të alarmit të përzgjedhur

[ctx: @action:button]
en: Copy
sq: Kopjo

[ctx: @action:button]
en: &Delete
sq: &Fshije
