kalarm - en to tg translation catalogue (24 entries)

en: Prompt for confirmation when alarm is acknowledged
tg: Дархост барои тасдиқот ҳангоми хотиррасонӣ

en: Attach file to email (repeat as needed)
tg: Файлро ба мактуб замима кардан (агар лозим бошад, якчанд маротиба ишора мешавад)

en: Auto-close alarm window after --late-cancel period
tg: Худкорона пӯшидани тиреза баъди итмоми даври таваққуфот

en: Blind copy email to self
tg: Фиристодани нусхаи пинҳонӣ ба худ

en: Beep when message is displayed
tg: Занги низомӣ ҳангоми намоиши хотиррасонӣ

en: Message background color (name or hex 0xRRGGBB)
tg: Ранги заминаи хотиррасонӣ (дар формати шонздаҳкаратаи 0xRRGGBB ишора мешавад)

en: Message foreground color (name or hex 0xRRGGBB)
tg: Ранги матни хотиррасонӣ (дар формати шонздаҳкаратаи 0xRRGGBB ишора мешавад)

en: Cancel alarm with the specified event ID
tg: Барҳам додани хотиррасонӣ аз рӯи идентификатори ишорашуда

en: Disable the alarm
tg: Ғайрифаъол сохтани хотиррасонӣ

en: Execute a shell command line
tg: Иҷрои дастур

en: File to display
tg: Намоиши файл

en: Cancel alarm if more than 'period' late when triggered
tg: Барҳам додани хотиррасонӣ, ки агар ин на зиёд аз даври муайян намоиш нахоҳад шуд

en: Repeat alarm at every login
tg: Такрори хотиррасонӣ ҳангоми ҳар қайдот

en: Send an email to the given address (repeat as needed)
tg: Фиристодани иттилоот бо почтаи электронӣ ба адресҳои ишорашуда (барои ҳар як адресҳо ишора мешавад)

en: Audio file to play once
tg: Яккарата навозишоти файли садо

en: Audio file to play repeatedly
tg: Навозиши файли садо ба тарзи беист

en: Specify alarm recurrence using iCalendar syntax
tg: Ишора намудани такрори хотиррасонӣ ба формати iCalendar

en: Email subject line
tg: Сатри мавзӯъи иттилооти почтаи электронӣ

en: Display system tray icon
tg: Намоиш дар новаи низомӣ

en: Trigger alarm with the specified event ID
tg: Намоиши хотиррасонӣ бо идентификатори ишорашуда

en: Volume to play audio file
tg: Баландии навозиши файли садо

en: Message text to display
tg: Матни хотиррасонӣ

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
tg: &Амалиёт

en: Requested font
tg: Ҳуруфи дархостшуда
