kalarm - en to uk translation catalogue (1228 entries)

[ctx: @info]
en: No mail transport configured for email identity <resource>%1</resource>
uk: Не налаштовано транспорту пошти для особи ел. пошти <resource>%1</resource>

[ctx: @info]
en: Emails may not have been sent
uk: Можливо, повідомлення ел. пошти не було відіслано

[ctx: @info]
en: Program error
uk: Помилка програми

[ctx: @info]
en: Enter the length of time (in hours and minutes) after the current time to schedule the alarm.
uk: Введіть проміжок часу (в годинах і хвилинах) від поточного часу, на який слід запланувати нагадування.

[ctx: @info]
en: If a recurrence is configured, the start date/time will be adjusted to the first recurrence on or after the entered date/time.
uk: Якщо налаштовано повторення, дата/час початку буде встановлено на перше повторення на/після вказаної дати/часу.

[ctx: @info]
en: This uses KAlarm's default time zone, set in the Configuration dialog.
uk: Використовувати типовий часовий пояс KAlarm, встановлений у вікні параметрів.

[ctx: @option:radio]
en: Defer until:
uk: Відкласти до:

[ctx: @option:radio]
en: At date/time:
uk: На дату/час:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm to the specified date and time.
uk: Змінити план нагадування на вказану дату і час.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify the date, or date and time, to schedule the alarm.
uk: Вкажіть дату, або дату і час, на який слід запланувати нагадування.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the date to schedule the alarm.</para><para>%1</para>
uk: <para>Введіть заплановану дату нагадування.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the time to schedule the alarm.</para><para>%1</para><para>%2</para>
uk: <para>Введіть запланований час нагадування.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @option:check]
en: Any time
uk: Будь-коли

[ctx: @info:tooltip]
en: Set only a date (without a time) for the alarm
uk: Встановити лише дату (без часу) для нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify only a date (without a time) for the alarm. The alarm will trigger at the first opportunity on the selected date.
uk: Позначте, щоб вказати лише дату (без часу) нагадування. Нагадування з’явиться за першої ж нагоди обраної вами дати.

[ctx: @option:radio Defer for time interval]
en: Defer for:
uk: Відкласти на:

[ctx: @option:radio]
en: Time from now:
uk: Час від поточного:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm for the specified time interval after now.
uk: Відкласти нагадування на вказаний проміжок часу від поточного.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Schedule the alarm after the specified time interval from now.
uk: Запланувати нагадування через вказаний проміжок часу від поточного.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preset
uk: Шаблон

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1 minute | %1 minutes
uk[0]: %1 хвилину
uk[1]: %1 хвилини
uk[2]: %1 хвилин
uk[3]: %1 хвилину

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1 hour | %1 hours
uk[0]: %1 годину
uk[1]: %1 години
uk[2]: %1 годин
uk[3]: 1 годину

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1 day
uk: 1 день

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1 week
uk: 1 тиждень

[ctx: @info:tooltip]
en: Select time delay from a list of preset values
uk: Виберіть часову затримку зі списку попередньо визначених значень

[ctx: @action:button]
en: Time Zone...
uk: Часовий пояс…

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a time zone for this alarm
uk: Вибрати часовий пояс для цього нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose a time zone for this alarm which is different from the default time zone set in KAlarm's configuration dialog.
uk: Оберіть часовий пояс, який відрізняється від типового часового поясу, встановленого у діалоговому вікні налаштувань KAlarm, для цього нагадування.

[ctx: @label:listbox]
en: Time zone:
uk: Часовий пояс:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the time zone to use for this alarm.
uk: Виберіть часовий пояс для цього нагадування.

[ctx: @info]
en: Invalid time
uk: Некоректний час

[ctx: @info]
en: Invalid date
uk: Некоректна дата

[ctx: @info]
en: Alarm date has already expired
uk: Дата нагадування вже минула

[ctx: @info]
en: Alarm time has already expired
uk: Час нагадування вже минув

[ctx: @info]
en: Cannot initialize audio system
uk: Не вдалося ініціалізувати звукову підсистему

[ctx: @info]
en: Cannot initialize audio system: %1
uk: Не вдалося ініціалізувати звукову підсистему: %1

[ctx: @info]
en: <para>Error playing audio file <filename>%1</filename></para><para>%2</para>
uk: <para>Помилка під час спроби відтворення звукового файла <filename>%1</filename></para><para>%2</para>

[ctx: @info]
en: Cannot set the audio volume: %1
uk: Не вдалося встановити гучність звуку: %1

[ctx: @info]
en: <para>Error opening audio file: <filename>%1</filename></para>
uk: <para>Помилка під час спроби відкриття звукового файла <filename>%1</filename></para>

[ctx: @info]
en: Cannot initialize audio player
uk: Не вдалося ініціалізувати звуковий програвач

[ctx: @info]
en: <para>Error playing audio file: <filename>%1</filename></para>
uk: <para>Помилка під час спроби відтворення звукового файла <filename>%1</filename></para>

en: KAlarm Autostart
uk: Автозапуск KAlarm

en: KAlarm autostart at login
uk: Автозапуск KAlarm при вході

en: Copyright 2001-%1, David Jarvie
uk: © David Jarvie, 2001–%1

en: Author
uk: Автор

en: Application to run
uk: Програма, яку слід запустити

en: Command line arguments to pass to application
uk: Параметри командного рядка, які слід передати програмі

[ctx: @title:window]
en: Import Birthdays From KAddressBook
uk: Імпортувати дні народження з KAddressBook

[ctx: @label:textbox]
en: Alarm name:
uk: Назва нагадування:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a name to help you identify this alarm. This is optional and need not be unique.
uk: Введіть назву, яка допоможе вам у ідентифікації цього нагадування. Назва є необов'язковою і може повторюватися.

[ctx: @info]
en: Birthday:
uk: День народження:

[ctx: @title:group]
en: Alarm Text
uk: Текст нагадування

[ctx: @label:textbox]
en: Prefix:
uk: Префікс:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear before the person's name in the alarm message, including any necessary trailing spaces.
uk: Введіть текст (включаючи потрібні кінцеві пробіли), який буде показано перед іменем людини в повідомленні нагадування.

[ctx: @label:textbox]
en: Suffix:
uk: Суфікс:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear after the person's name in the alarm message, including any necessary leading spaces.
uk: Введіть текст, (включаючи потрібні початкові пробіли), який буде показано після імені особи в повідомленні нагадування.

[ctx: @title:group]
en: Select Birthdays
uk: Виберіть дні народження

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Select birthdays to set alarms for.<nl/>This list shows all birthdays in <application>KAddressBook</application> except those for which alarms already exist.</para><para>You can select multiple birthdays at one time by dragging the mouse over the list, or by clicking the mouse while pressing Ctrl or Shift.</para>
uk: <para>Виберіть дні народження, для яких запланувати нагадування.<nl/>Цей список містить всі дні народження з <application>KAddressBook</application> за винятком тих, для яких нагадування вже існують.</para><para>Можна вибирати декілька нагадувань одночасно тягнучи мишкою по списку, або клацаючи мишкою при натиснутих Ctrl чи Shift.</para>

[ctx: @title:group]
en: Alarm Configuration
uk: Налаштування нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to display a reminder in advance of or after the birthday.
uk: Позначте, щоб наказати програмі показувати додаткове нагадування до чи після дати дня народження.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of days before or after each birthday to display a reminder. This is in addition to the alarm which is displayed on the birthday.
uk: Вкажіть, за скільки днів перед або після кожного дня народження показувати завчасне нагадування. Це додаток до нагадування, яке показується в самий день народження.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select whether the reminder should be triggered before or after the birthday.
uk: Вкажіть, буде нагадування задіяно до чи після дати дня народження.

[ctx: @action:button]
en: Sub-Repetition
uk: Підповторення

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set up an additional alarm repetition
uk: Встановити додаткове повторення нагадування

en: Prompt for confirmation when alarm is acknowledged
uk: Вимагати підтвердження про ознайомлення з нагадуванням

en: Attach file to email (repeat as needed)
uk: Долучити файл до електронної пошти (повторювати при потребі)

en: Auto-close alarm window after --late-cancel period
uk: Автоматично закривати вікно після закінчення періоду спізнення

en: Blind copy email to self
uk: Надіслати приховану копію собі

en: Beep when message is displayed
uk: Давати гудок при показі повідомлення

en: Message background color (name or hex 0xRRGGBB)
uk: Колір тла повідомлення (назва або шіст. 0xRRGGBB)

en: Message foreground color (name or hex 0xRRGGBB)
uk: Колір тексту повідомлення (назва або шіст. 0xRRGGBB)

en: Cancel alarm with the specified event ID
uk: Скасувати нагадування з вказаним ІД події

en: Disable the alarm
uk: Вимкнути нагадування

en: Disable monitoring of all alarms
uk: Вимкнути спостереження за всіма нагадуваннями

en: Execute a shell command line
uk: Виконати команду оболонки

en: Command line to generate alarm message text
uk: Командний рядок для створення тексту повідомлення нагадування

en: Display the alarm edit dialog to edit the specified alarm
uk: Показати вікно для редагування вказаного нагадування

en: Display the alarm edit dialog to edit a new display alarm
uk: Показати вікно для редагування нового візуального нагадування

en: Display the alarm edit dialog to edit a new command alarm
uk: Показати вікно для редагування нового нагадування

en: Display the alarm edit dialog to edit a new email alarm
uk: Показати вікно для редагування нового нагадування електронним листом

en: Display the alarm edit dialog to edit a new audio alarm
uk: Показати вікно для редагування нового звукового нагадування

en: Display the alarm edit dialog, preset with a template
uk: Показати вікно для редагування нагадування за шаблоном

en: File to display
uk: Показати файл

en: KMail identity to use as sender of email
uk: Профіль KMail, який використовується як відправник листа

en: Interval between alarm repetitions
uk: Інтервал між повтореннями нагадування

en: Show alarm as an event in KOrganizer
uk: Показати нагадування як подію в KOrganizer

en: Cancel alarm if more than 'period' late when triggered
uk: Скасувати нагадування, якщо воно більше, ніж на «період» спізнилось, коли спрацювало

en: Output list of scheduled alarms to stdout
uk: Вивести список запланованих нагадувань до стандартного виведення

en: Repeat alarm at every login
uk: Повторювати нагадування при кожному вході в систему

en: Send an email to the given address (repeat as needed)
uk: Відіслати ел. пошту на дані адреси (повторювати за потреби)

en: Name of alarm
uk: Назва нагадування

en: Display alarm message as a notification
uk: Показати повідомлення нагадування як сповіщення

en: Audio file to play once
uk: Відтворити аудіофайл один раз

en: Audio file to play repeatedly
uk: Відтворювати аудіофайл безперервно

en: Specify alarm recurrence using iCalendar syntax
uk: Вказати частоту повторення нагадування використовуючи синтаксис iCalendar

en: Display reminder before or after alarm
uk: Показувати завчасне нагадування до чи після основного нагадування

en: Display reminder once, before or after first alarm recurrence
uk: Показувати завчасне нагадування тільки до чи після першого повторення

en: Number of times to repeat alarm (including initial occasion)
uk: Кількість разів повторення нагадування (включно з першим разом)

en: Speak the message when it is displayed
uk: Декламувати повідомлення, коли його показано

en: Email subject line
uk: Рядок теми ел. пошти

en: Simulate system time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ] (debug mode)
uk: Імітувати системний час [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ] (режим усування вад)

en: Trigger alarm at time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
uk: Час [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], або дата yyyy-mm-dd [TZ] приведення в дію

en: Display system tray icon
uk: Показувати піктограму системного лотка

en: Trigger alarm with the specified event ID
uk: Привести нагадування в дію з вказаним ІД події

en: Repeat until time [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], or date yyyy-mm-dd [TZ]
uk: Повторювати до часу [[[yyyy-]mm-]dd-]hh:mm [TZ], або дати yyyy-mm-dd [TZ]

en: Volume to play audio file
uk: Гучність відтворення звукового файла

en: Message text to display
uk: Текст повідомлення, що буде показано

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode>: invalid email address
uk: <icode>%1</icode>: неправильна адреса електронної пошти

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> parameter for date-only alarm
uk: Неправильний <icode>%1</icode> параметр для нагадування дати

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> earlier than <icode>%2</icode>
uk: <icode>%1</icode> скоріше, ніж <icode>%2</icode>

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> and <icode>%2</icode> parameters: repetition is longer than <icode>%3</icode> interval
uk: Некоректні параметри <icode>%1</icode> та <icode>%2</icode>: повторення перевищують інтервал <icode>%3</icode>

[ctx: @info:shell]
en: : option(s) only valid with an appropriate action option or message
uk: : параметр(и) можна використовувати лише з визначенням відповідного варіанта дії або повідомлення

[ctx: @info:shell]
en: 
    Use --help to get a list of available command line options.
uk: 
    Скористайтеся параметром --help для отримання списку можливих параметрів командного рядка.

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> requires <icode>%2</icode>
uk: <icode>%1</icode> потребує <icode>%2</icode>

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> requires <icode>%2</icode> or <icode>%3</icode>
uk: <icode>%1</icode> потребує <icode>%2</icode> або <icode>%3</icode>

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> parameter
uk: Неправильний параметр <icode>%1</icode>

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> incompatible with <icode>%2</icode>
uk: <icode>%1</icode> несумісне з <icode>%2</icode>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: KAlarm version
uk: Версія KAlarm

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Version), group (General)
en: KAlarm version which wrote this file.
uk: Версія KAlarm, за допомогою якої було записано цей файл.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Backend), group (General)
en: Data storage backend
uk: Модуль зберігання даних

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Backend), group (General)
en: Data storage backend currently used by KAlarm.
uk: Модуль збереження даних, який зараз використовується KAlarm.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Backend), group (General)
en: File Resources
uk: Файлові ресурси

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (UseAkonadiIfAvailable), group (General)
en: Enable Akonadi plugin
uk: Увімкнути додаток Akonadi

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseAkonadiIfAvailable), group (General)
en: Choose whether to enable KAlarm's Akonadi plugin, which uses Akonadi to provide features including birthday import, some email functions, email address book lookup, and Akonadi resource migration on first run.
uk: Виберіть, чи слід вмикати додаток Akonadi до KAlarm. Цей додаток використовує Akonadi для надання таких можливостей: імпортування даних щодо днів народження, деякі з можливостей електронної пошти, пошук у адресній книзі та перенесення ресурсів Akonadi при першому запуску.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_AudioBackend), group (General)
en: Audio backend
uk: Модуль обробки звуку

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_AudioBackend), group (General)
en: Which audio backend to prefer.
uk: Якому модулю обробки звуку слід надавати перевагу.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_TimeZone), group (General)
en: Time zone
uk: Часовий пояс

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_TimeZone), group (General)
en: Select the time zone which KAlarm should use as its default for displaying and entering dates and times.
uk: Виберіть часовий пояс, який KAlarm має типово використовувати для показу і введення дат і часу.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_HolidayRegion), group (General)
en: Holiday region
uk: Діапазон вихідних

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_HolidayRegion), group (General)
en: Select the holiday region to use.
uk: Виберіть діапазон вихідних, який буде використано.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFgColour), group (General)
en: Foreground color
uk: Колір тексту

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultFgColour), group (General)
en: Default foreground color for alarm message windows.
uk: Типовий колір тексту для вікон повідомлень нагадувань.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultBgColour), group (General)
en: Background color
uk: Колір тла

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultBgColour), group (General)
en: Default background color for alarm message windows.
uk: Типовий колір тла для вікон повідомлень нагадувань.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (UseAlarmName), group (General)
en: Enable alarm names
uk: Увімкнути назви нагадувань

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseAlarmName), group (General)
en: Choose whether to be able to give alarms a name. This is a convenience to help you to identify alarms.
uk: Виберіть, чи можна буде надавати нагадуванням назви. Назви зроблять зручнішою ідентифікацію нагадувань.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (MessageFont), group (General)
en: Message font
uk: Шрифт повідомлення

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MessageFont), group (General)
en: Default font for displaying alarm messages.
uk: Типовий шрифт повідомлень нагадувань.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowInSystemTray), group (General)
en: Show in system tray
uk: Показувати в системному лотку

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowInSystemTray), group (General)
en: <p>Check to show KAlarm's icon in the system tray. Showing it in the system tray provides easy access and a status indication.</p>
uk: <p>Позначте, щоб піктограма KAlarm показувалася у системному лотку. Показ піктограми у лотку надає можливість простого доступу до програми і показу стану.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_AutoHideSystemTray), group (General)
en: Auto-hide in system tray if no alarms due within period
uk: Автоматично згортати до системного лотка, якщо немає нагадування протягом проміжку часу

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_AutoHideSystemTray), group (General)
en: <p>Enter -1 to auto-hide KAlarm's icon in the system tray when there are no active alarms.</p><p>To auto-hide the system tray icon when there are no alarms due within a set period of time, enter the time period in minutes.</p><p>Enter 0 to always show the system tray icon.</p>
uk: <p>Вкажіть -1, щоб піктограму KAlarm було автоматично приховано, якщо немає активних нагадувань.</p><p>Щоб піктограму системного лотка було автоматично приховано, якщо немає нагадувань протягом встановленого проміжку часу, вкажіть цей проміжок у хвилинах.</p><p>Якщо буде вказано 0, піктограму системного лотка буде показано завжди.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (NoAutoHideSystemTrayDesktops), group (General)
en: Desktops without auto-hide in system tray
uk: Стільниці без автоматичного приховування у системному лотку

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (NoAutoHideSystemTrayDesktops), group (General)
en: Desktops for which the auto-hide in system tray option is not available.
uk: Стільниці, у яких варіант із автоматичним приховуванням у системному лотку недоступний.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_AutoStart), group (General)
en: Start at login
uk: Запускати при вході

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_AutoStart), group (General)
en: <p>Automatically start KAlarm whenever you start KDE.</p><p>This option should always be set true if RunMode=Auto, else false.</p>
uk: <p>Автоматично запускати KAlarm кожного разу, коли запускається KDE.</p><p>Цей параметр слід тримати увімкненим, якщо RunMode=Auto, інакше встановіть значення false.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_RunMode), group (General)
en: Run mode
uk: Режим запуску

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_RunMode), group (General)
en: Whether to run KAlarm automatically on login, manually only, or not at all.
uk: Визначає, чи слід запускати KAlarm після входу до системи, лише вручну чи не запускати взагалі.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_RunMode), group (General)
en: Run automatically
uk: Запускати автоматично

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_RunMode), group (General)
en: Run manually only
uk: Запускати лише вручну

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_RunMode), group (General)
en: Do not run
uk: Не запускати

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDeferTime), group (General)
en: Default defer time interval
uk: Типовий проміжок часу відкладення

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDeferTime), group (General)
en: Enter the default time interval (in minutes) to defer alarms, used by the Defer Alarm dialog.
uk: Введіть типовий проміжок часу (у хвилинах) для відкладення нагадувань, цей проміжок буде використано у діалоговому вікні відкладення нагадувань.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (AskResource), group (General)
en: Prompt for which calendar to store in
uk: Запитувати про те, у якому календарі слід зберігати

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AskResource), group (General)
en: <p>When saving a new alarm or alarm template, prompt for which calendar to store it in, if there is more than one active calendar.</p><p>Note that archived alarms are always stored in the default archived alarm calendar.</p>
uk: <p>Під час збереження нового нагадування або шаблону нагадування запитувати про той календар, у якому його слід зберігати, якщо задіяно декілька календарів.</p><p>Зауважте, що застарілі нагадування завжди зберігаються у типовому календарі застарілих нагадувань.</p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_MessageButtonDelay), group (General)
en: Delay before message window buttons are enabled
uk: Затримка перед вмиканням кнопок вікна повідомлень

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_MessageButtonDelay), group (General)
en: <p>Specify the positioning of alarm message windows, and the delay in seconds after a window shows until its buttons are enabled.
            <ul><li>0 to position message windows as far from the cursor as possible with no enable delay.</li>
            <li>> 0 to position in center of screen and specify delay before enabling buttons.</li>
            <li>-1 for no special positioning and no enable delay.</li></ul></p>
uk: <p>Вкажіть розташування вікон повідомлень нагадувань і затримку у секундах між появою вікна і увімкненням кнопок.
            <ul><li>0, щоб розташовувати вікно повідомлень подалі від курсора без вмикання затримки.</li>
            <li>> 0, щоб розташувати вікно по центру екрана з затримкою у вмиканні кнопок.</li>
            <li>-1, щоб не розташовувати вікно з особливими параметрами без вмикання затримки.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TooltipAlarmCount), group (General)
en: Number of alarms to show in system tray tooltip
uk: Кількість нагадувань, які показуватимуть підказки у лотку

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TooltipAlarmCount), group (General)
en: <p>How many alarms due in the next 24 hours to show in the system tray tooltip:
            <ul><li>0 to display none</li>
            <li>-1 to display all</li>
            <li>>0 to set a limit.</li></ul></p>
uk: <p>Кількість нагадувань, підказки яких протягом наступних 24 годин буде у системному лотку:
            <ul><li>0 — жодного</li>
            <li>-1 — показувати всі</li>
            <li>>0 — встановити обмеження.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTooltipAlarmTime), group (General)
en: Show alarm times in system tray tooltip
uk: Показувати час до нагадування у підказці системного лотка

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTooltipAlarmTime), group (General)
en: Specify whether to show in the system tray tooltip, the time at which each alarm is due.
uk: Вкажіть чи показувати в підказці системного лотка час увімкнення кожного нагадування.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowTooltipTimeToAlarm), group (General)
en: Show time to alarms in system tray tooltip
uk: Показувати час до нагадування у підказці системного лотка

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTooltipTimeToAlarm), group (General)
en: Specify whether to show in the system tray tooltip, how long until each alarm is due.
uk: Вкажіть чи показувати в підказці системного лотка час до кожного нагадування.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (TooltipTimeToPrefix), group (General)
en: Time-to-alarm prefix in system tray tooltip
uk: Префікс часу до нагадування в підказці системного лотка

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TooltipTimeToPrefix), group (General)
en: Enter the text to be displayed in front of the time until the alarm, in the system tray tooltip.
uk: Введіть текст, який слід показувати в підказці системного лотка перед часом до нагадування.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailClient), group (General)
en: Email client
uk: Клієнт ел. пошти

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailClient), group (General)
en: <p>How to send email when an email alarm is triggered.<ul><li>KMail: The email is sent automatically via KMail.</li><li>Sendmail: The email is sent automatically. This option will only work if your system is configured to use sendmail or a sendmail compatible mail transport agent.</li></ul></p>
uk: <p>Виберіть спосіб відсилання електронних листів для нагадування електронною поштою.<ul><li>KMail: Електронний лис буде надіслано автоматично за допомогою KMail.</li><li>Sendmail: Лист буде надіслано автоматично. Цей параметр працюватиме, лише якщо вашу систему налаштовано на використання sendmail або сумісного з sendmail агента пересилання пошти.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailCopyToKMail), group (General)
en: Whether to copy sent emails into KMail's Sent folder.
uk: Чи копіювати надіслані листи до теки надісланих KMail.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailCopyToKMail), group (General)
en: Whether after sending an email to store a copy in KMail's sent-mail folder. Only applies when sendmail is selected as the email client.
uk: Чи зберігати копію електронних листів у теці вихідних листів KMail. Застосовне, лише якщо як поштовий клієнт вибрано sendmail.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailFrom), group (General)
en: 'From' email address
uk: Адреса ел. пошти «Від»

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailFrom), group (General)
en: Your email address, used to identify you as the sender when sending email alarms. Enter "@SystemSettings" to use the default email address set in KMail, "@KMail" to allow choice of KMail identities, or enter the actual email address otherwise.
uk: Адреса вашої електронної пошти, яку буде використано для позначення вихідної адреси нагадувань електронною поштою. Введіть «@SystemSettings», щоб використовувати типову адресу електронної пошти, встановлену у KMail, «@KMail», щоб надати можливість вибору з профілів KMail, або введіть адресу електронної пошти напряму.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailBccAddress), group (General)
en: 'Bcc' email address
uk: Ел. пошта «Прихованої копії»

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailBccAddress), group (General)
en: Your email address, used for blind copying email alarms to yourself. If you want blind copies to be sent to your account on the computer which KAlarm runs on, you can simply enter your user login name. Enter "@SystemSettings" to use the default email address set in KMail, or enter the actual email address otherwise.
uk: Адреса вашої електронної пошти, яку буде використано для надсилання прихованих копій нагадувань електронною поштою собі. Щоб відсилались приховані копії на ваш обліковий запис на комп'ютері, де запущено програма KAlarm, просто вкажіть своє ім'я користувача. Введіть «@SystemSettings», щоб використовувати типову адресу електронної пошти, встановлену у KMail, або введіть адресу електронної пошти напряму.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_CmdXTermCommand), group (General)
en: Terminal for command alarms
uk: Термінал для нагадувань-команд

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_CmdXTermCommand), group (General)
en: Command line to execute command alarms in a terminal window, including special codes described in the KAlarm handbook.
uk: Командний рядок для виконання нагадувань-команд у вікні термінала разом з спеціальними кодами, описаними у довіднику з KAlarm.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_StartOfDay), group (General)
en: Start of day for date-only alarms
uk: Початок дня для нагадувань за датами

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_StartOfDay), group (General)
en: The earliest time of day at which a date-only alarm will be triggered.
uk: Найраніший час дня, коли можна вмикати нагадування за датами.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDayStart), group (General)
en: Start time of working day
uk: Початок робочого дня

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDayStart), group (General)
en: The start time of the working day.
uk: Час початку робочого дня.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDayEnd), group (General)
en: End time of working day
uk: Завершення робочого дня

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDayEnd), group (General)
en: The end time of the working day.
uk: Час завершення робочого дня.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDays), group (General)
en: Working days
uk: Робочі дні

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_WorkDays), group (General)
en: OR'ed bits indicating which days of the week are work days, 1 = Monday ... 64 = Sunday.
uk: Біти, що додаються і вказують, які дні тижня є робочими, 1 = Понеділок … 64 = Неділя.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DisabledColour), group (General)
en: Disabled alarm color
uk: Колір вимкненого нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DisabledColour), group (General)
en: Choose the text color in the alarm list for disabled alarms.
uk: Виберіть колір тексту нагадувань зі списку вимкнених.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ArchivedColour), group (General)
en: Archived alarm color
uk: Колір застарілого нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ArchivedColour), group (General)
en: Choose the text color in the alarm list for archived alarms.
uk: Виберіть колір тексту нагадувань зі списку застарілих.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ArchivedKeepDays), group (General)
en: Days to keep expired alarms
uk: Зберігати застарілі нагадування (у днях)

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ArchivedKeepDays), group (General)
en: <p>Specify how many days to keep alarms after they expire or are deleted (except deleted alarms which were never triggered):
            <ul><li>0 to not keep</li>
            <li>-1 to keep indefinitely</li>
            <li>>0 number of days to keep.</li></ul></p>
uk: <p>Вкажіть скільки днів слід зберігати нагадування після завершення строку їхньої дії або вилучення (окрім вилучених нагадувань, які не було задіяно):
            <ul><li>0 — не зберігати</li>
            <li>-1 — зберігати без обмежень</li>
            <li>>0 — кількість днів зберігання.</li></ul></p>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (KOrgEventDuration), group (General)
en: KOrganizer event duration
uk: Тривалість події KOrganizer

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KOrgEventDuration), group (General)
en: Enter the event duration in minutes, for alarms which are copied to KOrganizer.
uk: Введіть тривалість події у хвилинах для нагадувань, які було скопійовано до KOrganizer.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (WakeFromSuspendAdvance), group (General)
en: Number of minutes before alarm to wake from suspend
uk: Кількість хвилин до нагадування, за які слід пробудити систему від сну

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WakeFromSuspendAdvance), group (General)
en: Enter how many minutes before the alarm trigger time to wake the system from suspend. This can be used to ensure that the system is fully restored by the time the alarm triggers.
uk: Вкажіть кількість хвилин між пробудженням системи і часом вмикання нагадування. Цей проміжок часу потрібний для повноцінного відновлення системи після періоду сну.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDisplayMethod), group (Defaults)
en: Alarm message display method
uk: Спосіб показу повідомлення нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDisplayMethod), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "display method", to determine whether to display alarm messages in windows or in system notifications.
uk: Типове значенням параметра у діалоговому вікні редагування нагадування для «способу показу»; визначає, слід показувати повідомлення нагадувань у вікнах чи скористатися системною сповіщень.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultNoInhibit), group (Defaults)
en: Never inhibit alarm
uk: Ніколи не забороняти нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultNoInhibit), group (Defaults)
en: Default value in the alarm edit dialog for "never inhibit alarm".
uk: Типове значення у вікні редагування нагадування для «ніколи не забороняти нагадування».

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLateCancel), group (Defaults)
en: Cancel if late (minutes)
uk: Скасувати, якщо пройшло (у хвилинах)

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultLateCancel), group (Defaults)
en: Default value in the alarm edit dialog for late cancellation time (in minutes). 0 for no late cancellation, >0 how many minutes before cancelling.
uk: Типове значення діалогового вікна зміни нагадування для скасування нагадування через запізнілість (у хвилинах). 0 — без скасування через запізнілість, >0 — кількість хвилин перед скасуванням.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultAutoClose), group (Defaults)
en: Auto-close window after late-cancellation time
uk: Автоматично закривати вікно після закінчення періоду спізнення

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultAutoClose), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "auto close if late".
uk: Типовий параметр у вікні редагування нагадування для «автозакриття, якщо прострочено».

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultConfirmAck), group (Defaults)
en: Confirm acknowledgement
uk: Підтвердити ознайомлення

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultConfirmAck), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "confirm alarm acknowledgement".
uk: Типовий параметр у вікні редагування нагадування для «підтвердження ознайомлення з нагадуванням».

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCopyToKOrganizer), group (Defaults)
en: Show in KOrganizer
uk: Показувати в KOrganizer

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCopyToKOrganizer), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for "show in KOrganizer".
uk: Типовий параметр у вікні редагування нагадування для «Показувати у KOrganizer».

[ctx: @label Label for audio options]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Sound
uk: Звук

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Default sound type in the alarm edit dialog.
uk: Типовий тип звуку у вікні редагування нагадування.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Play File
uk: Відтворити файл

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundFile), group (Defaults)
en: Sound file
uk: Звуковий файл

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultSoundFile), group (Defaults)
en: Default sound file path in the alarm edit dialog.
uk: Типовий шлях до звукового файла у вікні редагування нагадування.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundVolume), group (Defaults)
en: Sound volume
uk: Гучність звуку

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_DefaultSoundVolume), group (Defaults)
en: Default sound volume in the alarm edit dialog. -1 to deselect volume, or 0 - 100 %
uk: Типова гучність звуку у вікні редагування нагадування. -1 вимкнути звук, 0 - 100 % — відповідна гучність.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundRepeat), group (Defaults)
en: Repeat sound file
uk: Повторити звуковий файл

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultSoundRepeat), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for sound repetition.
uk: Типовий параметр у вікні редагування нагадування для повторення звуку.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdScript), group (Defaults)
en: Enter script
uk: Введіть скрипт

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdScript), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for command script entry.
uk: Типовий параметр у вікні редагування нагадування для запису скрипту команди.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Command output
uk: Вивід команди

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for where to send command alarm output.
uk: Типовий параметр у вікні редагування нагадування для того, куди надсилати вивід нагадування-команди.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Discard Output
uk: Відкинути вивід

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Log To File
uk: Зберегти до файла

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Execute in terminal window
uk: Виконати у вікні термінала

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogFile), group (Defaults)
en: Log file
uk: Файл журналу

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCmdLogFile), group (Defaults)
en: Default log file path for command alarms in the alarm edit dialog.
uk: Типовий шлях до файла журналу нагадувань-команд у вікні редагування нагадування.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultEmailBcc), group (Defaults)
en: Copy email to self
uk: Копія ел. листа собі

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultEmailBcc), group (Defaults)
en: Default setting in the alarm edit dialog for blind copying emails to self.
uk: Типовий параметр у вікні редагування нагадування для прихованого копіювання електронних листів собі.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: Recurrence period
uk: Проміжок повторення

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: The default setting for the recurrence rule in the alarm edit dialog.
uk: Типовий параметр для правила повторення у вікні редагування нагадування.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: No recurrence
uk: Не повторювати

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: At login
uk: Під час входу

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultRecurPeriod), group (Defaults)
en: Hourly/minutely
uk: За годинами/хвилинами

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: In non-leap years, repeat yearly February 29th alarms on:
uk: В не високосні роки повторювати щорічні нагадування 29 лютого:

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: For yearly recurrences, choose what date, if any, alarms due on February 29th should occur in non-leap years.<i>Note</i>: The next scheduled occurrence of existing alarms is not re-evaluated when you change this setting.
uk: Для щорічних повторювань виберіть дату (якщо ви хочете), на яку має бути перенесено нагадування призначене на 29 лютого. <i>Зауваження</i>: зміна цього налаштування не має жодного впливу на заплановані за розкладом нагадування.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: February 28th
uk: 28-е лютого

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: March 1st
uk: 1-е березня

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: Do not repeat
uk: Не повторювати

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Reminder units
uk: Одиниці завчасного нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Default reminder time units in the alarm edit dialog.
uk: Стандартні одиниці виміру часу завчасного нагадування у вікні редагування нагадувань.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultReminderUnits), group (Defaults)
en: Hours/Minutes
uk: Години/хвилини

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultPreAction), group (Defaults)
en: Pre-alarm action
uk: Дія перед нагадуванням

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultPreAction), group (Defaults)
en: Default command to execute before displaying alarms.
uk: Типова команда, яку слід виконати до показу нагадування.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultExecPreActionOnDeferral), group (Defaults)
en: Execute pre-alarm action for deferred alarms
uk: Виконувати дію з попереднього нагадування для відкладених нагадувань

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultExecPreActionOnDeferral), group (Defaults)
en: Default setting for whether to execute the pre-alarm action before deferred alarms trigger.
uk: Типовий параметр, що визначає, чи слід виконувати дію з попереднього нагадування до виконання дій з відкладеного нагадування.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCancelOnPreActionError), group (Defaults)
en: Cancel alarm on pre-alarm action error
uk: Скасувати нагадування за помилки попередньої дії

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultCancelOnPreActionError), group (Defaults)
en: Default setting for whether to cancel the alarm if the pre-alarm action command fails.
uk: Типовий параметр для правила скасування нагадування, якщо спроба виконання попередньої команди зазнає невдачі.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDontShowPreActionError), group (Defaults)
en: Do not notify pre-alarm action errors
uk: Не сповіщати про помилки попередньої до нагадування команди

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDontShowPreActionError), group (Defaults)
en: Default setting for whether to show no error status or error message if the pre-alarm action command fails.
uk: Типове значення параметра, що визначає, чи слід показувати сповіщення про помилку, якщо спроба виконання попередньої команди зазнає невдачі.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultPostAction), group (Defaults)
en: Post-alarm action
uk: Дія після нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultPostAction), group (Defaults)
en: Default command to execute after alarm message windows are closed.
uk: Типова команд, яку слід виконати після закриття вікон повідомлень нагадувань.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_QuitWarn), group (Notification Messages)
en: Warn before quitting
uk: Попереджати перед виходом

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_QuitWarn), group (Notification Messages)
en: Whether to suppress a warning prompt before quitting KAlarm.
uk: Визначає, чи буде показано попередження перед завершенням роботи KAlarm.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_ConfirmAlarmDeletion), group (Notification Messages)
en: Confirm alarm deletions
uk: Підтверджувати вилучення нагадувань

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_ConfirmAlarmDeletion), group (Notification Messages)
en: Check to be prompted for confirmation each time you delete an alarm.
uk: Виберіть цей параметр, щоб під час вилучення нагадування виконувався запит на підтвердження.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_EmailQueuedNotify), group (Notification Messages)
en: Notify when remote emails are queued
uk: Сповіщати, якщо віддалену ел. пошту поставлено у чергу

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_EmailQueuedNotify), group (Notification Messages)
en: Display a notification message whenever an email alarm has queued an email for sending to a remote system. This could be useful if, for example, you have a dial-up connection, so that you can then ensure that the email is actually transmitted.
uk: Показувати повідомлення, коли нагадування через ел. пошту поставлено у чергу для відсилання до віддаленої системи. Може знадобитись для користувачів без прямого з'єднання з інтернетом, щоб вони вжили заходів для забезпечення пересилання електронної пошти.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: File
uk: Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: Edit
uk: Змінити

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: View
uk: Перегляд

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: Actions
uk: Дії

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select dates to show in the alarm list. Only alarms due on these dates will be shown.
uk: Виберіть дати для показу списку нагадувань. Буде показано лише нагадування для вибраних дат.

[ctx: @title:group]
en: Alarm Date Selector
uk: Вибір дат нагадувань

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the previous year
uk: Показати попередній рік

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the previous month
uk: Показати попередній місяць

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the next year
uk: Показати наступний рік

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the next month
uk: Показати наступний місяць

[ctx: @info:tooltip]
en: Show today
uk: Показати сьогодні

[ctx: @title:window]
en: Defer Alarm
uk: Відкласти нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Defer the alarm until the specified time.
uk: Відкласти нагадування до вказаного часу.

[ctx: @action:button]
en: Cancel Deferral
uk: Скасувати відкладання

[ctx: @info:whatsthis]
en: Cancel the deferred alarm. This does not affect future recurrences.
uk: Скасувати відкладене нагадування. Це вплине на майбутні повторення.

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next sub-repetition (currently %1)
uk: Неможливо відкласти на час перед наступним підповторенням (зараз %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next recurrence (currently %1)
uk: Неможливо відкласти нагадування на час перед наступним повторенням (зараз %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer past the alarm's next reminder (currently %1)
uk: Неможливо відкласти на час перед наступним завчасним нагадуванням (зараз %1)

[ctx: @info]
en: Cannot defer reminder past the main alarm time (%1)
uk: Неможливо відкласти завчасне нагадування на час після головного нагадування (%1)

[ctx: @info]
en: <para>Error loading calendar:</para><para><filename>%1</filename></para><para>Please fix or delete the file.</para>
uk: <para>Помилка під час завантаження календаря:</para><para><filename>%1</filename></para><para>Будь ласка, виправте або вилучіть файл.</para>

[ctx: @info]
en: Failed to save calendar to <filename>%1</filename>
uk: Не вдалось зберегти календар до <filename>%1</filename>

[ctx: @title:tab]
en: Recurrence - [%1]
uk: Повторення - [%1]

[ctx: @option:check]
en: Never inhibit alarm
uk: Ніколи не забороняти нагадування

[ctx: @option:check]
en: Show in KOrganizer
uk: Показувати в KOrganizer

[ctx: @title:window]
en: Alarm Template [read-only]
uk: Шаблон нагадування [лише читання]

[ctx: @title:window]
en: Archived Alarm [read-only]
uk: Застаріле нагадування [лише читання]

[ctx: @title:window]
en: Alarm [read-only]
uk: Нагадування [лише читання]

[ctx: @info:whatsthis]
en: Schedule the alarm at the specified time.
uk: Запланувати нагадування на вказаний час.

[ctx: @action:button]
en: Load Template...
uk: Завантажити шаблон…

[ctx: @info:tooltip]
en: Select an alarm template to preset the alarm
uk: Виберіть шаблон, на основі якого слід створити нове нагадування

[ctx: @action:button]
en: Try
uk: Спробувати

[ctx: @title:tab]
en: Alarm
uk: Нагадування

[ctx: @label:textbox]
en: Template name:
uk: Назва шаблону:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name of the alarm template
uk: Введіть назву шаблону нагадування

[ctx: @title:group]
en: Action
uk: Дія

[ctx: @title:group]
en: Deferred / Skipped Alarm
uk: Відкладене/Пропущене нагадування

[ctx: @label]
en: Deferred to:
uk: Відкладено до:

[ctx: @action:button]
en: Change...
uk: Змінити…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Change the alarm's deferred time, or cancel the deferral
uk: Змініть час відкладання нагадування або скасуйте відкладання

[ctx: @label When the alarm will next trigger after being skipped]
en: Skipping until:
uk: Пропускати до:

[ctx: @info:tooltip]
en: The next time the alarm will trigger, when it will resume normal activation.
uk: Наступний разу вмикання нагадування, коли буде відновлено звичайну активацію.

[ctx: @action:button]
en: Cancel skip
uk: Скасувати пропускання

[ctx: @info:whatsthis]
en: Cancel skipping of the alarm
uk: Скасувати пропускання нагадування

[ctx: @title:group]
en: Time
uk: Час

[ctx: @option:radio]
en: Default time
uk: Типовий час

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not specify a start time for alarms based on this template. The normal default start time will be used.
uk: Не вказувати час початку для нагадувань на основі цього шаблону. Буде використано типовий час початку.

[ctx: @option:radio]
en: Time:
uk: Час:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify a start time for alarms based on this template.
uk: Вкажіть час початку для нагадувань на основі цього шаблону.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the start time for alarms based on this template.</para><para>%1</para>
uk: <para>Введіть час початку для нагадувань, заснованих на цьому шаблоні.</para><para>%1</para>

[ctx: @option:radio]
en: Date only
uk: Лише дата

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set the <interface>Any time</interface> option for alarms based on this template.
uk: Встановити параметр <interface>Будь-коли</interface> для нагадувань на основі цього шаблону.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set alarms based on this template to start after the specified time interval from when the alarm is created.
uk: Запланувати, щоб нагадування на основі цього шаблону вмикались через вказаний проміжок часу після створення нагадування.

[ctx: @option:check]
en: Wake from suspend
uk: Пробудження від сну

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to wake the system if the alarm triggers while the system is suspended
uk: Позначте, щоб систему було пробуджено, якщо нагадування спрацює, коли систему буде приспано

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to copy the alarm into KOrganizer's calendar
uk: Позначте, щоб копіювати нагадування до календаря KOrganizer

[ctx: @info]
en: You must enter a name for the alarm template
uk: Вам слід ввести назву шаблону нагадування

[ctx: @info]
en: Template name is already in use
uk: Назву шаблону вже використано

[ctx: @info]
en: <para>KAlarm does not provide high accuracy alarms.</para><para> The alarm will trigger at the minute boundary before the specified time from now.</para>
uk: <para>KAlarm не надає можливості створення високоточних нагадувань.</para><para>Відтепер, нагадування буде виконано з точністю до хвилини до вказано моменту часу.</para>

[ctx: @info The parameter is a date value]
en: The start date does not match the alarm's recurrence pattern, so it will be adjusted to the date of the next recurrence (%1).
uk: Початкова дата не відповідає шаблону повтору нагадування, отже його буде змінено на дату наступного повтору (%1).

[ctx: @info The parameter is a date/time value]
en: The start date/time does not match the alarm's recurrence pattern, so it will be adjusted to the date/time of the next recurrence (%1).
uk: Початкова дата/час не відповідає шаблону повтору нагадування, отже дату/час буде змінено на дату/час наступного повтору (%1).

[ctx: @info]
en: Recurrence has already expired
uk: Повторення вже застаріло

[ctx: @info]
en: The alarm will never occur during working hours
uk: Нагадування не буде виконуватися під час робочих годин

[ctx: @info]
en: Reminder period must be less than the recurrence interval, unless <interface>%1</interface> is checked.
uk: Період завчасного нагадування має бути коротшим, ніж інтервал повторення, якщо не ввімкнено <interface>%1</interface>.

[ctx: @info]
en: The duration of a repetition within the recurrence must be less than the recurrence interval minus any reminder period
uk: Тривалість повторення простого нагадування має бути меншою за проміжок повторення мінус будь-який період завчасного нагадування

[ctx: @info]
en: For a repetition within the recurrence, its period must be in units of days or weeks for a date-only alarm
uk: Для повторення з певною циклічністю, цей проміжок слід вказати у одиницях днів або тижнів для нагадування за датою

[ctx: @info]
en: You must select a calendar to save the alarm in
uk: Вам слід вибрати календар, у якому буде збережено нагадування

[ctx: @action:Button]
en: Fewer Options <<
uk: Менше параметрів <<

[ctx: @info:tooltip]
en: Show fewer options
uk: Показати скорочений список

[ctx: @action:button]
en: More Options >>
uk: Більше параметрів >>

[ctx: @info:tooltip]
en: Show more options
uk: Показати увесь список

[ctx: @info:tooltip]
en: Check to always execute the alarm when it is due, regardless of notification inhibition or active full screen applications
uk: Позначте, щоб програма завжди виконувала нагадування при настанні моменту часу, незалежно від заборони нагадувань або активних повноекранних програм

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to always execute the alarm when it is due, regardless of notification inhibition or active full screen applications.
uk: Позначте, щоб програма завжди виконувала нагадування при настанні моменту часу, незалежно від заборони нагадувань або активних повноекранних програм.

[ctx: @title:window]
en: Choose Log File
uk: Виберіть файл журналу

[ctx: @label:listbox How to display alarms]
en: Display method:
uk: Спосіб показу:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Window
uk: Вікно

[ctx: @item:inlistbox]
en: Notification
uk: Сповіщення

[ctx: @option:check]
en: Confirm acknowledgment
uk: Підтвердити отримання

[ctx: @title:window]
en: New Display Alarm Template
uk: Новий шаблон візуального нагадування

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm Template
uk: Змінити шаблон візуального нагадування

[ctx: @title:window]
en: New Display Alarm
uk: Нове візуальне нагадування

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm
uk: Редагувати візуальне нагадування

[ctx: @label:listbox]
en: Display type:
uk: Тип показу:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text message
uk: Текстове повідомлення

[ctx: @item:inlistbox]
en: File contents
uk: Вміст файла

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command output
uk: Вивід команди

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Select what the alarm should display:<list><item><interface>%1</interface>: the alarm will display the text message you type in.</item><item><interface>%2</interface>: the alarm will display the contents of a text or image file.</item><item><interface>%3</interface>: the alarm will display the output from a command.</item></list></para>
uk: <para>Виберіть, що нагадування має показувати:<list><item><interface>%1</interface>: нагадування покаже текстове повідомлення, яке ви введете.</item><item><interface>%2</interface>: нагадування покаже вміст файла тексту або зображення.</item><item><interface>%3</interface>: нагадування покаже вивід команди.</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the text of the alarm message. It may be multi-line.
uk: Введіть текст нагадування. Текст може складатися з декількох рядків.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a text or image file to display.
uk: Введіть назву чи адресу файла тексту або зображення, який ви хочете показати.

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a file
uk: Виберіть файл

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a text or image file to display.
uk: Виберіть для показу файл тексту або зображення.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select whether to display the alarm in a window or by the notification system.
uk: Виберіть, слід показувати нагадування у вікні чи скористатися системою сповіщень.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to additionally display a reminder in advance of or after the main alarm time(s).
uk: Позначте, якщо слід додатково показувати нагадування до чи після часу основного нагадування.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter how long in advance of or after the main alarm to display a reminder alarm.</para><para>%1</para>
uk: <para>Вкажіть час до чи після основного нагадування, коли слід виконувати завчасне нагадування.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select whether the reminder should be triggered before or after the main alarm
uk: Вкажіть, буде нагадування задіяно до чи після дати основного нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to be prompted for confirmation when you acknowledge the alarm.
uk: Ввімкніть, щоб у вас вимагалось підтвердження отримання нагадування.

[ctx: @info:tooltip]
en: Display the alarm now
uk: Показати нагадування зараз

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the alarm message now
uk: Показати нагадування тепер

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the file now
uk: Показати файл тепер

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the command output now
uk: Показати вивід команди тепер

[ctx: @title:window]
en: Choose Text or Image File to Display
uk: Виберіть файл тексту або зображення для показу

[ctx: @option:check]
en: Enter a script
uk: Ввести скрипт

[ctx: @option:radio]
en: Execute in terminal window
uk: Виконати у вікні термінала

[ctx: @option:check]
en: Execute in terminal window
uk: Виконати у вікні термінала

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm Template
uk: Новий шаблон нагадування з команди

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm Template
uk: Змінити шаблон нагадування з команди

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm
uk: Нове нагадування з команди

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm
uk: Редагувати нагадування з команди

[ctx: @info:whatsthis]
en: Execute the specified command now
uk: Виконати вказану команду тепер

[ctx: @info:tooltip]
en: Execute the specified command now
uk: Виконати вказану команду зараз

[ctx: @option:check]
en: Do not notify errors
uk: Не сповіщати про помилки

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not show error message if the command fails.
uk: Не показувати повідомлення про помилку, якщо спроба виконання команди зазнає невдачі.

[ctx: @title:group]
en: Command Output
uk: Вивід команди

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to execute the command in a terminal window
uk: Позначте, щоб виконати команду в вікні термінала

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or path of the log file.
uk: Введіть назву або шлях файла журналу.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a log file.
uk: Виберіть файл журналу.

[ctx: @option:radio]
en: Log to file
uk: Записувати журнал у файл

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to log the command output to a local file. The output will be appended to any existing contents of the file.
uk: Позначте, щоб записувати вивід команди у локальний файл журналу. Вивід буде додано після існуючого вмісту файла.

[ctx: @option:radio]
en: Discard
uk: Відкинути

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to discard command output.
uk: Позначте, щоб відкидати вивід команди.

[ctx: @info]
en: Log file must be the name or path of a local file, with write permission.
uk: Файл журналу повинен мати назву або шлях локального файла з дозволом запису.

[ctx: @info]
en: <para>No terminal is selected for command alarms.</para><para>Please set it in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
uk: <para>Не вибрано термінала для нагадувань командою.</para><para>Будь ласка, вкажіть його у вікні параметрів <application>KAlarm</application>.</para>

[ctx: @info]
en: Command executed: <icode>%1</icode>
uk: Виконано команду: <icode>%1</icode>

[ctx: @option:check]
en: Copy email to self
uk: Копія ел. пошти до себе

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm Template
uk: Новий шаблон нагадування через ел. поштою

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm Template
uk: Редагувати шаблон нагадування ел. поштою

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm
uk: Нове нагадування ел. поштою

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm
uk: Редагувати нагадування ел. поштою

[ctx: @info:whatsthis]
en: Send the email to the specified addressees now
uk: Надіслати ел.пошту до вказаних адресатів тепер

[ctx: @info:tooltip]
en: Send the email now
uk: Надіслати повідомлення зараз

[ctx: @label:listbox 'From' email address]
en: From:
uk: Від:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email identity, used to identify you as the sender when sending email alarms.
uk: Ваш профіль адреси ел. пошти буде використано для позначення відправника при надсиланні нагадувань електронною поштою.

[ctx: @label:textbox Email addressee]
en: To:
uk: До:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the addresses of the email recipients. Separate multiple addresses by commas or semicolons.
uk: Введіть адреси електронної пошти отримувачів. Відділяйте адреси одну від другої комою або крапкою з комою.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open address book
uk: Відкрити адресну книгу

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select email addresses from your address book.
uk: Виберіть адреси електронної пошти з вашої адресної книги.

[ctx: @label:textbox Email subject]
en: Subject:
uk: Тема:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email subject.
uk: Введіть тему електронної пошти.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email message.
uk: Введіть повідомлення електронної пошти.

[ctx: @label:listbox]
en: Attachments:
uk: Долучення:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Files to send as attachments to the email.
uk: Файли, які відіслати по електронній пошті як долучення.

[ctx: @action:button]
en: Add...
uk: Додати…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add an attachment to the email.
uk: Додати долучення до електронної пошти.

[ctx: @action:button]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the highlighted attachment from the email.
uk: Вилучити позначені долучення з електронної пошти.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the email will be blind copied to you.
uk: Якщо ввімкнено, вам буде відсилатись прихована копія.

[ctx: @info]
en: Invalid email address: <email>%1</email>
uk: Неправильна адреса електронної пошти: <email>%1</email>

[ctx: @info]
en: No email address specified
uk: Не вказано адресу електронної пошти

[ctx: @info]
en: Invalid email attachment: <filename>%1</filename>
uk: Некоректне долучення ел. пошти: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Do you really want to send the email now to the specified recipient(s)?
uk: Ви справді хочете тепер відіслати ел. пошту до вказаних адресатів?

[ctx: @action:button]
en: Confirm Email
uk: Підтвердити ел. пошту

[ctx: @action:button]
en: Send
uk: Надіслати

[ctx: @info]
en: Email sent to:<nl/>%1<nl/>Bcc: <email>%2</email>
uk: Ел. пошту відіслано до:<nl/>%1<nl/>Прихована копія: <email>%2</email>

[ctx: @info]
en: Email sent to:<nl/>%1
uk: Ел. пошту надіслано до:<nl/>%1

[ctx: @title:window]
en: Choose File to Attach
uk: Виберіть файл для долучення

[ctx: @title:window]
en: New Audio Alarm Template
uk: Новий шаблон звукового нагадування

[ctx: @title:window]
en: Edit Audio Alarm Template
uk: Редагування шаблону звукового нагадування

[ctx: @title:window]
en: New Audio Alarm
uk: Нове звукове нагадування

[ctx: @title:window]
en: Edit Audio Alarm
uk: Редагування звукового нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Play the audio file now
uk: Відтворити звуковий файл зараз

[ctx: @info:tooltip]
en: Play the audio file now
uk: Відтворити звуковий файл зараз

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the sound file will be played repeatedly until %1 is clicked.
uk: Якщо позначено, звуковий файл буде відтворюватися безперервно, доки не буде натиснуто %1.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to enter the contents of a script instead of a shell command line
uk: Позначте, щоб ввести вміст скрипту замість оболонки командного рядка

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a shell command to execute.
uk: Введіть команду оболонки для виконання.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the contents of a script to execute
uk: Введіть вміст скрипту для виконання

[ctx: @info]
en: <para>The command cannot set environment variables:</para><para><icode>%1</icode></para>
uk: <para>Команді не вдалося встановити змінні середовища:</para><para><icode>%1</icode></para>

[ctx: @info]
en: Please enter a command or script to execute
uk: Будь ласка, введіть команду або скрипт, який слід виконати

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of scheduled alarms
uk: Список запланованих нагадувань

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, alarmTypeGroupBox)
en: Alarm Type
uk: Тип нагадування

[ctx: @option:check Alarm type]
en: Active
uk: Активний

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include active alarms in the search.
uk: Позначте, щоб включити до пошуку активні нагадування.

[ctx: @option:check Alarm type]
en: Archived
uk: Архівовано

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include archived alarms in the search. This option is only available if archived alarms are currently being displayed.
uk: Позначте, щоб включати до пошуку застарілі нагадування. Цей параметр доступний, лише якщо показано застарілі нагадування.

[ctx: @option:check Alarm action = text display]
en: Text
uk: Текст

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include text message alarms in the search.
uk: Позначте, щоб включити до пошуку текстові повідомлення нагадувань.

[ctx: @option:check Alarm action = file display]
en: File
uk: Файл

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include file alarms in the search.
uk: Позначте, щоб включати в пошук файлові нагадування.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Command
uk: Команда

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include command alarms in the search.
uk: Позначте, щоб включити до пошуку нагадування-команди.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Email
uk: Ел. пошта

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include email alarms in the search.
uk: Позначте, щоб включити до пошуку нагадування електронною поштою.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Audio
uk: Звук

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include audio alarms in the search.
uk: Позначте, щоб включити до пошуку нагадування звуком.

[ctx: @info]
en: No alarm types are selected to search
uk: Не вибрано типів нагадувань для пошуку

[ctx: @info]
en: <para>End of alarm list reached.</para><para>Continue from the beginning?</para>
uk: <para>Ми досягли кінця списку нагадувань.</para><para>Продовжити з початку?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Beginning of alarm list reached.</para><para>Continue from the end?</para>
uk: <para>Ми досягли початку списку нагадувань.</para><para>Продовжити з кінця?</para>

[ctx: @label:listbox]
en: Foreground color:
uk: Колір тексту:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the alarm message foreground color
uk: Виберіть колір тексту повідомлення нагадування

[ctx: @label:listbox]
en: Background color:
uk: Колір тла:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the alarm message background color
uk: Виберіть колір тла повідомлення нагадування

[ctx: @option:check]
en: Use default font
uk: Використовувати типовий шрифт

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use the default font current at the time the alarm is displayed.
uk: Виберіть цей параметр, щоб використовувати шрифт, який є стандартним під час показу нагадування.

en: Requested font
uk: Запитаний шрифт

[ctx: @action:button]
en: Font && Color...
uk: Шрифт і колір…

[ctx: @info:tooltip]
en: Set alarm message font and color
uk: Встановити колір та шрифт тексту повідомлення

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the font, and foreground and background color, for the alarm message.
uk: Виберіть шрифт та колір тексту і тла повідомлення нагадування.

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Font & Color
uk: Виберіть шрифт та колір нагадування

[ctx: @action]
en: Stop Play
uk: Зупинити відтворення

[ctx: @action]
en: Enable Alarms
uk: Увімкнути нагадування

[ctx: @action]
en: Spread Windows
uk: Розподілити вікна

[ctx: @title:window]
en: Import Calendar Files
uk: Імпортування файлів календарів

[ctx: @item:inlistbox File type selection filter]
en: Calendar Files
uk: файли календарів

[ctx: @title:window]
en: Choose Export Calendar
uk: Вибір календаря для експорту

[ctx: @info]
en: Error loading calendar to append to:<nl/><filename>%1</filename>
uk: Помилка під час завантаження календаря для додавання до:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Failed to save new calendar to:<nl/><filename>%1</filename>
uk: Не вдалось зберегти новий календар до:<nl/> <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Cannot upload new calendar to:<nl/><filename>%1</filename>
uk: Не вдається вивантажити новий календар до:<nl/> <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Unable to show alarms in KOrganizer
uk: Не вдається показати нагадування в KOrganizer

[ctx: @info]
en: Unable to show alarm in KOrganizer
uk: Не вдається показати нагадування в KOrganizer

[ctx: @info]
en: Unable to update alarm in KOrganizer
uk: Не вдається оновити нагадування в KOrganizer

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarms from KOrganizer
uk: Не вдається вилучити нагадування з KOrganizer

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarm from KOrganizer
uk: Не вдається вилучити нагадування з KOrganizer

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(Could not start KOrganizer)</para>
uk: <para>%1</para><para>(Не вдалося запустити KOrganizer)</para>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(KOrganizer not fully started)</para>
uk: <para>%1</para><para>(KOrganizer запущено не повністю)</para>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(Error communicating with KOrganizer)</para>
uk: <para>%1</para><para>(Помилка обміну даними з KOrganizer)</para>

[ctx: info]
en: The scheduled Wake from Suspend has been cancelled.
uk: Заплановане пробудження зі стану призупинки роботи було скасовано.

[ctx: @info]
en: Error obtaining authorization (%1)
uk: Помилка під час спроби отримання уповноваження (%1)

[ctx: @info]
en: You must enable a template calendar to save the template in
uk: Вам слід увімкнути календар, у якому буде збережено шаблон

[ctx: @info Please set the 'From' email address...]
en: <para>%1</para><para>Please set it in the Configuration dialog.</para>
uk: <para>%1</para><para>Будь ласка, встановіть її у вікні параметрів.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Alarms are currently disabled.</para><para>Do you want to enable alarms now?</para>
uk: <para>Зараз нагадування вимкнено.</para><para>Бажаєте увімкнути нагадування?</para>

[ctx: @action:button]
en: Enable
uk: Увімкнути

[ctx: @action:button]
en: Keep Disabled
uk: Залишити вимкненим

[ctx: @info]
en: Error saving alarms
uk: Помилка під час збереження нагадувань

[ctx: @info]
en: Error saving alarm
uk: Помилка під час збереження нагадування

[ctx: @info]
en: Error deleting alarms
uk: Помилка під вилучення нагадування

[ctx: @info]
en: Error deleting alarm
uk: Помилка під час вилучення нагадування

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarms
uk: Помилка під час збереження знову активованих нагадувань

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarm
uk: Помилка під час збереження знову активованого нагадування

[ctx: @info]
en: Error saving alarm templates
uk: Помилка під час збереження шаблонів нагадувань

[ctx: @info]
en: Error saving alarm template
uk: Помилка під час збереження шаблону нагадування

[ctx: @info]
en: Quitting will disable alarms (once any alarm message windows are closed).
uk: Після виходу з програми нагадування показуватись не будуть
    (якщо всі вікна повідомлень також закриті).

[ctx: @info]
en: Quitting will cancel the scheduled Wake from Suspend.
uk: Завершення роботи програми призведе до скасування запланованого пробудження системи

[ctx: @info:shell]
en: Cannot create alarm: No default calendar is defined
uk: Не вдалося створити нагадування: не визначено типового календаря

[ctx: @info:shell]
en: Error creating alarm
uk: Помилка під час створення нагадування

[ctx: @info:shell]
en: %1: Event <resource>%2</resource> not found, or not unique
uk: %1: подію <resource>%2</resource> не знайдено або вона не є унікальною

[ctx: @info]
en: Alarms cannot be created or updated, because no writable active alarm calendar is enabled.<nl/><nl/>To fix this, use <interface>View | Show Calendars</interface> to check or change calendar statuses.
uk: Створення та оновлення даних нагадувань неможливе, оскільки не увімкнено жодного календаря нагадувань.<nl/><nl/>Щоб увімкнути такий календар, скористайтеся пунктом меню <interface>Перегляд | Показати календарі</interface>, потім позначте або змініть стан пунктів календарів.

[ctx: @info:shell]
en: %1: Event <resource>%2</resource> not found, or not editable
uk: %1: подію <resource>%2</resource> не знайдено або її не можна змінювати

[ctx: @info]
en: Alarms are configured to be archived, but this is not possible because no writable archived alarm calendar is enabled.<nl/><nl/>To fix this, use <interface>View | Show Calendars</interface> to check or change calendar statuses.
uk: Налаштовано архівування нагадувань, але таке архівування неможливе, оскільки не увімкнено жодного придатного до запису календаря для архівованих нагадувань.<nl/><nl/>Щоб увімкнути такий календар, скористайтеся пунктом меню <interface>Перегляд | Показати календарі</interface>, потім позначте або змініть стан пунктів календарів.

[ctx: @info]
en: Alarms are configured to be archived, but this is not possible because no archived alarm calendar is set as default.<nl/><nl/>To fix this, use <interface>View | Show Calendars</interface>, select an archived alarms calendar, and check <interface>Use as Default for Archived Alarms</interface>.
uk: Налаштовано архівування нагадувань, але таке архівування неможливе, оскільки не встановлено типового календаря для архівованих нагадувань.<nl/><nl/>Щоб виправити налаштування, скористайтеся пунктом меню <interface>Перегляд | Показати календарі</interface>, потім виберіть календар для архівованих нагадувань і позначте пункт <interface>Використовувати як типовий для застарілих нагадувань</interface>.

[ctx: @info]
en: Failed to execute command
    (no terminal selected for command alarms)
uk: Не вдалося виконати команду
    (не вибрано термінал для нагадувань командою)

[ctx: @info]
en: Error creating temporary script file
uk: Помилка створення тимчасового файла скрипту

[ctx: @info]
en: Pre-alarm action:
uk: Дія перед нагадуванням:

[ctx: @info]
en: Post-alarm action:
uk: Дія після нагадування:

[ctx: @info 'From' email address]
en: From:
uk: Від:

[ctx: @info Email addressee]
en: To:
uk: До:

[ctx: @info Copy-to in email headers]
en: Cc:
uk: Копія:

[ctx: @info]
en: Date:
uk: Дата:

[ctx: @info Email subject]
en: Subject:
uk: Тема:

[ctx: @info Todo calendar item's title field]
en: To-do:
uk: Завдання:

[ctx: @info Todo calendar item's location field]
en: Location:
uk: Розташування:

[ctx: @info Todo calendar item's due date/time]
en: Due:
uk: Виконання:

[ctx: @info Brief form of 'At Login']
en: Login
uk: Вхід

[ctx: @info]
en: At login
uk: Під час входу

[ctx: @info]
en: 1 Minute | %1 Minutes
uk[0]: %1 хвилина
uk[1]: %1 хвилини
uk[2]: %1 хвилин
uk[3]: %1 хвилина

[ctx: @info]
en: 1 Hour | %1 Hours
uk[0]: %1 година
uk[1]: %1 години
uk[2]: %1 годин
uk[3]: %1 година

[ctx: @info Hours and minutes]
en: %1h %2m
uk: %1г. %2хв.

[ctx: @info]
en: 1 Day | %1 Days
uk[0]: %1 день
uk[1]: %1 дні
uk[2]: %1 днів
uk[3]: %1 день

[ctx: @info]
en: 1 Week | %1 Weeks
uk[0]: %1 тиждень
uk[1]: %1 тижні
uk[2]: %1 тижнів
uk[3]: Щотижня

[ctx: @info]
en: 1 Month | %1 Months
uk[0]: %1 місяць
uk[1]: %1 місяця
uk[2]: %1 місяців
uk[3]: Щомісяця

[ctx: @info]
en: 1 Year | %1 Years
uk[0]: %1 рік
uk[1]: %1 роки
uk[2]: %1 років
uk[3]: Щорічно

[ctx: @info No recurrence]
en: None
uk: Немає

[ctx: @info No repetition]
en: None
uk: Немає

[ctx: @label]
en: Alarm type
uk: Тип нагадування

[ctx: @label]
en: Alarm status
uk: Стан нагадування

[ctx: @label]
en: Alarm name
uk: Назва нагадування

[ctx: @label]
en: Template name
uk: Назва шаблону

[ctx: @label]
en: Creation time
uk: Час створення

[ctx: @label]
en: Start time
uk: Час початку

[ctx: @label Start delay configured in an alarm template]
en: Template after time
uk: Час затримки з шаблону

[ctx: @label]
en: Recurs
uk: Повторюється

[ctx: @label]
en: Recurrence
uk: Повторення

[ctx: @label]
en: Sub-repetition
uk: Підповторення

[ctx: @label]
en: Sub-repetition interval
uk: Інтервал між підповтореннями

[ctx: @label]
en: Sub-repetition count
uk: Кількість підповторень

[ctx: @label]
en: Next sub-repetition
uk: Наступне підповторення

[ctx: @label]
en: Work time only
uk: Лише у робочий час

[ctx: @label]
en: Holidays excluded
uk: Вихідні виключено

[ctx: @label]
en: Next recurrence
uk: Наступне повторення

[ctx: @label]
en: Late cancel
uk: Скасування у разі прострочення

[ctx: @label Automatically close window]
en: Auto close
uk: Автоматично закрити

[ctx: @label]
en: Copy to KOrganizer
uk: Копіювати до KOrganizer

[ctx: @label]
en: Enabled
uk: Увімкнено

[ctx: @label]
en: Read-only
uk: Тільки читання

[ctx: @label Whether alarm should be archived]
en: Archive
uk: Архівувати

[ctx: @label]
en: Revision
uk: Модифікація

[ctx: @label]
en: Custom properties
uk: Нетипові властивості

[ctx: @label]
en: Message text
uk: Текст повідомлення

[ctx: @label File to provide text for message]
en: Message file
uk: Файл повідомлення

[ctx: @label]
en: Font
uk: Шрифт

[ctx: @label Shell command to execute before alarm]
en: Pre-alarm action
uk: Дія перед нагадуванням

[ctx: @label]
en: Pre-alarm action cancel
uk: Скасування попередньої дії

[ctx: @label]
en: Pre-alarm action no error
uk: Дія перед нагадуванням без помилок

[ctx: @label Shell command to execute after alarm]
en: Post-alarm action
uk: Дія після нагадування

[ctx: @label]
en: Akonadi Item ID
uk: Ід. запису Akonadi

[ctx: @label Audio method]
en: Sound
uk: Звук

[ctx: @label Whether audio should repeat]
en: Sound repeat
uk: Повторення звуку

[ctx: @label]
en: Sound fade volume
uk: Рівень зміни гучності

[ctx: @label]
en: Sound fade time
uk: Час зміни гучності

[ctx: @label Whether the alarm has a reminder]
en: Reminder
uk: Завчасне нагадування

[ctx: @label Whether reminder is on first recurrence only]
en: Reminder once only
uk: Завчасне нагадування лише для першого повторення

[ctx: @label Whether to use standard notification system]
en: Notify
uk: Сповіщення

[ctx: @label Deferral type]
en: Deferral
uk: Відтермінування

[ctx: @label]
en: Deferral time
uk: Час відтермінування

[ctx: @label Default deferral delay]
en: Deferral default
uk: Типове відтермінування

[ctx: @label Whether deferral time is date-only by default]
en: Deferral default date only
uk: Типове відтермінування лише за датою

[ctx: @label A shell command]
en: Command
uk: Команда

[ctx: @label Execute in terminal window]
en: Execute in terminal
uk: Виконати у вікні термінала

[ctx: @label]
en: Hide command error
uk: Приховати помилку команди

[ctx: @label]
en: Email subject
uk: Тема повідомлення

[ctx: @label Email address]
en: Email sender ID
uk: Ід. відправника повідомлення

[ctx: @label Email address]
en: Email to
uk: Адреса надсилання

[ctx: @label true/false]
en: Email bcc
uk: Прихована копія

[ctx: @label]
en: Email body
uk: Текст повідомлення

[ctx: @label]
en: Email attachments
uk: Долучення

[ctx: @info Alarm type]
en: Display (text)
uk: Показ (тексту)

[ctx: @info Alarm type]
en: Display (file)
uk: Показ (файла)

[ctx: @info Alarm type]
en: Display (command)
uk: Показ (виводу команди)

[ctx: @info Alarm type]
en: Command
uk: Команда

[ctx: @info Alarm type]
en: Email
uk: Ел. пошта

[ctx: @info Alarm type]
en: Audio
uk: Звук

[ctx: @info Alarm type]
en: Active
uk: Активний

[ctx: @info Alarm type]
en: Archived
uk: Архівовано

[ctx: @info Alarm type]
en: Template
uk: Шаблон

[ctx: @info Repeat at login]
en: At login until %1
uk: Під час входу до %1

[ctx: @info Using default font]
en: Default
uk: Типовий

[ctx: @info]
en: Reminder
uk: Нагадування

[ctx: @info]
en: Speak
uk: Декламувати

[ctx: @info]
en: Beep
uk: Гудок

[ctx: @info]
en: 1 Second | %1 Seconds
uk[0]: %1 секунда
uk[1]: %1 секунди
uk[2]: %1 секунд
uk[3]: одна секунда

[ctx: @info Error indication]
en: error!
uk: помилка!

[ctx: @info General purpose status indication: yes or no]
en: Yes
uk: Так

[ctx: @info General purpose status indication: yes or no]
en: No
uk: Ні

[ctx: @info]
en: A 'From' email address must be configured in order to execute email alarms.
uk: Для того, щоб нагадування електронною поштою працювало, потрібно налаштувати адресу електронної пошти для «Від».

[ctx: @info KMail folder name: this should be translated the same as in kmail]
en: sent-mail
uk: відіслані

[ctx: @info]
en: Invalid 'From' email address.<nl/>Email identity <resource>%1</resource> not found
uk: Некоректна адреса «Від».<nl/>Не знайдено особу <resource>%1</resource>

[ctx: @info]
en: Invalid 'From' email address.<nl/>Email identity <resource>%1</resource> has no email address
uk: Нечинна адреса «Від».<nl/>Особа <resource>%1</resource> не має адреси електронної пошти

[ctx: @info]
en: <para>No 'From' email address is configured (no default email identity found)</para><para>Please set it in <application>KMail</application> or in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
uk: <para>Не налаштовано адресу «Від» (не знайдено типової особи електронної пошти).</para><para>Будь ласка, вкажіть її в <application>KMail</application> або у вікні параметрів <application>KAlarm</application>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>No 'From' email address is configured.</para><para>Please set a default address in <application>KMail</application> or in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
uk: <para>Не налаштовано адресу «Від».</para><para>Будь ласка, налаштуйте типову адресу у <application>KMail</application> або у вікні параметрів <application>KAlarm</application>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>No 'From' email address is configured.</para><para>Please set it in the <application>KAlarm</application> Configuration dialog.</para>
uk: <para>Не налаштовано адресу «Від».</para><para>Будь ласка, налаштуйте її у вікні параметрів <application>KAlarm</application>.</para>

[ctx: @info]
en: <command>%1</command> not found
uk: Не знайдено <command>%1</command>

[ctx: @info]
en: Error attaching file: <filename>%1</filename>
uk: Помилка долучення файла: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Attachment not found: <filename>%1</filename>
uk: Долучення не знайдено: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: An email has been queued to be sent
uk: Ел. пошта знаходиться в черзі для відсилання

[ctx: @info]
en: Failed to send email
uk: Не вдалося надіслати ел. листа

[ctx: @info]
en: Error sending email
uk: Помилка відсилання ел. пошти

[ctx: @option:check]
en: Cancel if late
uk: Скасувати у разі запізнення

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after this time
uk: Автоматично закривати вікно за цей час

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after late-cancellation time
uk: Автоматично закривати вікно після закінчення періоду спізнення

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If checked, the alarm will be canceled if it cannot be triggered within the specified period after its scheduled time. Possible reasons for not triggering include your being logged off, X not running, or <application>KAlarm</application> not running.</para><para>If unchecked, the alarm will be triggered at the first opportunity after its scheduled time, regardless of how late it is.</para>
uk: <para>Якщо позначено, нагадування буде скасовано, якщо воно не було задіяно вказаний період після запланованого часу. Можливі наступні причини чому нагадування не спрацювало: ви вийшли з системи, не запущено Х, або не запущено <application>KAlarm</application>.</para><para>Якщо позначки немає, нагадування спрацює за першої ж можливості після запланованого часу, незважаючи на тривалість спізнення.</para>

[ctx: @option:check Cancel if late by 10 minutes]
en: Cancel if late by
uk: Скасувати, якщо пізніше за

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how late will cause the alarm to be canceled
uk: Введіть час, по завершенню якого нагадування буде скасовано

[ctx: @info:whatsthis]
en: Automatically close the alarm window after the expiry of the late-cancellation period
uk: Автоматично закривати вікно нагадування після закінчення періоду спізнення

[ctx: @info]
en: Please select a file to display
uk: Виберіть файл для показу

[ctx: @info]
en: Please select a file to play
uk: Виберіть файл для відтворення

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a folder
uk: <filename>%1</filename> - це тека

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> not found
uk: <filename>%1</filename> не знайдено

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is not readable
uk: Не вдалося прочитати <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> appears not to be a text or image file
uk: <filename>%1</filename> здається не є файлом тексту або зображення

[ctx: @item:inlistbox File type]
en: All files
uk: усі файли

[ctx: @option:check]
en: Append to existing file
uk: Додати до існуючого файла

[ctx: @action:button]
en: Yes
uk: Так

[ctx: @action:button]
en: No
uk: Ні

[ctx: @info]
en: Failed to execute command (shell access not authorized)
uk: Не вдалося виконати команду (не дозволено доступ до оболонки)

[ctx: @info]
en: Failed to execute command
uk: Не вдалося виконати команду

[ctx: @info]
en: Failed to execute command (not found or not executable)
uk: Не вдалося виконати команду (не знайдено програми або програма не є виконуваною)

[ctx: @info]
en: Command execution error
uk: Помилка виконання команди

[ctx: @info]
en: Command exit code: %1
uk: Код виходу команди: %1

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: minutes
uk: хвилини

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: hours/minutes
uk: години/хвилини

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: days
uk: днів

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: weeks
uk: тижнів

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press the Shift key while clicking the spin buttons to adjust the time by a larger step (6 hours / 5 minutes).
uk: Під час клацання на кнопку зменшення/збільшення часу натисніть клавішу Shift, щоб міняти час більшим інтервалом (6 годин / 5 хвилин).

en: System time zone
uk: Часовий пояс системи

en: Personal alarm message, command and email scheduler by KDE
uk: Персональний розклад нагадувань, виконання команд, та відсилання електронної пошти від KDE

en: Copyright © 2001-%1, David Jarvie
uk: © David Jarvie, 2001–%1

[ctx: @info]
en: Failure to create menus (perhaps <filename>%1</filename> missing or corrupted)
uk: Не вдалось створити меню (можливо, <filename>%1</filename> відсутній або пошкоджений)

[ctx: @action]
en: Templates...
uk: Шаблони…

[ctx: @action]
en: New
uk: Створити

[ctx: @action]
en: Create Template...
uk: Створити шаблон…

[ctx: @action]
en: Copy...
uk: Скопіювати…

[ctx: @action]
en: Edit...
uk: Змінити…

[ctx: @action]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @action]
en: Delete Without Confirmation
uk: Вилучити без підтвердження

[ctx: @action]
en: Reactivate
uk: Повторна активація

[ctx: @action]
en: Wake From Suspend...
uk: Пробудити від сну…

[ctx: @action]
en: Show Archived Alarms
uk: Показувати застарілі нагадування

[ctx: @action]
en: Show in System Tray
uk: Показувати у системному лотку

[ctx: @action]
en: Show Calendars
uk: Показати календарі

[ctx: @action]
en: Show Date Selector
uk: Показати засіб вибору дати

[ctx: @action]
en: Import Alarms...
uk: Імпортувати нагадування…

[ctx: @action]
en: Import Birthdays...
uk: Імпортувати дні народження…

[ctx: @action]
en: Export Selected Alarms...
uk: Експортувати вибрані нагадування…

[ctx: @action]
en: Export...
uk: Експортувати…

[ctx: @action]
en: Refresh Alarms
uk: Оновити нагадування

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the selected alarm? | Do you really want to delete the %1 selected alarms?
uk[0]: Ви дійсно хочете вилучити %1 вибране нагадування?
uk[1]: Ви дійсно хочете вилучити %1 вибраних нагадування?
uk[2]: Ви дійсно хочете вилучити %1 вибраних нагадувань?
uk[3]: Ви дійсно хочете вилучити %1 вибране нагадування?

[ctx: @title:window]
en: Delete Alarm | Delete Alarms
uk[0]: Вилучити нагадування
uk[1]: Вилучити нагадування
uk[2]: Вилучити нагадування
uk[3]: Вилучити нагадування

[ctx: @action:button]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @title:window]
en: Skip Alarm
uk: Пропуск нагадування

[ctx: @label:textbox]
en: Number of activations to skip:
uk: Кількість активацій, які слід пропустити:

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Archived Alarms
uk: Ховати застарілі нагадування

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Archived Alarms
uk: Показувати застарілі нагадування

[ctx: @info]
en: Import birthdays
uk: Імпортувати дні народження

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
uk: <qt>За допомогою цього пункту можна повністю сховати смужку меню. Наказати програмі знову показувати цю смужку можна клавіатурним скороченням %1.</qt>

en: Hide menu bar
uk: Приховати смужку меню

[ctx: @item:inlistbox]
en: Display Alarm
uk: Візуальне нагадування

[ctx: @item:inlistbox]
en: Email Alarm
uk: Нагадування ел. поштою

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command Alarm
uk: Нагадування з командою

[ctx: @title:window]
en: Alarm Type
uk: Тип нагадування

[ctx: @info]
en: Choose alarm type to create:
uk: Виберіть який тип нагадування створити:

[ctx: @action]
en: Enable
uk: Увімкнути

[ctx: @action]
en: Disable
uk: Вимкнути

[ctx: @action]
en: Skip...
uk: Пропустити…

[ctx: @action]
en: Cancel skip
uk: Скасувати пропускання

[ctx: @info]
en: <para>Cannot defer alarm:</para><para>Alarm not found.</para>
uk: <para>Не вдалося відкласти нагадування:</para><para>Нагадування не знайдено.</para>

[ctx: @title:window]
en: Reminder
uk: Нагадування

[ctx: @title:window]
en: Message
uk: Повідомлення

[ctx: @info]
en: File is a folder
uk: Файл є текою

[ctx: @info]
en: Failed to open file
uk: Не вдалося відкрити файл

[ctx: @info]
en: File not found
uk: Файл не знайдено

[ctx: @title:window]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: @info]
en: Today
uk: Сьогодні

[ctx: @info]
en: Tomorrow | in %1 days' time
uk[0]: за %1 день
uk[1]: за %1 дні
uk[2]: за %1 днів
uk[3]: за %1 день

[ctx: @info]
en: in 1 week's time | in %1 weeks' time
uk[0]: протягом %1 тижня
uk[1]: протягом %1 тижнів
uk[2]: протягом %1 тижнів
uk[3]: протягом тижня

[ctx: @info]
en: in 1 minute's time | in %1 minutes' time
uk[0]: за %1 хвилину
uk[1]: за %1 хвилини
uk[2]: за %1 хвилин
uk[3]: за %1 хвилину

[ctx: @info]
en: in 1 hour's time | in %1 hours' time
uk[0]: протягом %1 години
uk[1]: протягом %1 години
uk[2]: протягом %1 годин
uk[3]: протягом %1 години

[ctx: @item:intext inserted into 'in ... %1 minute's time' below]
en: 1 hour | %1 hours
uk[0]: %1 годину
uk[1]: %1 години
uk[2]: %1 годин
uk[3]: 1 годину

[ctx: @info '%2' is the previous message '1 hour'/'%1 hours']
en: in %2 1 minute's time | in %2 %1 minutes' time
uk[0]: за %2 %1 хвилину
uk[1]: за %2 %1 хвилини
uk[2]: за %2 %1 хвилин
uk[3]: за %2 1 хвилину

[ctx: @info]
en: Unable to speak message
uk: Неможливо декламувати повідомлення

[ctx: @info]
en: Text-to-speech subsystem is not available
uk: Підсистема виголошення текстів недоступна

[ctx: @action:button]
en: Edit
uk: Змінити

[ctx: @action:button]
en: Defer
uk: Відкласти

[ctx: @info:whatsthis]
en: The scheduled date/time for the message (as opposed to the actual time of display).
uk: Заплановані дата/час цього повідомлення (на відміну від часу, коли воно буде справді показане).

[ctx: @info:whatsthis]
en: The file whose contents are displayed below
uk: Файл, вміст якого показано нижче

[ctx: @info:whatsthis]
en: The contents of the file to be displayed
uk: Вміст файла, який буде показано

[ctx: @info:whatsthis]
en: The alarm message
uk: Повідомлення нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: The output of the alarm's command
uk: Вивід команди нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: The email to send
uk: Ел. пошта для відсилання

[ctx: @option:check]
en: Do not display this error message again for this alarm
uk: Більше не показувати це повідомлення про помилку для цього нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Acknowledge the alarm
uk: Підтвердити нагадування

[ctx: @action:button]
en: Edit...
uk: Змінити…

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit the alarm
uk: Редагувати нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the alarm.
uk: Редагувати нагадування.

[ctx: @action:button]
en: Defer...
uk: Відкласти…

[ctx: @info:tooltip]
en: Defer the alarm until later
uk: Відкласти нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Defer the alarm until later.</para><para>You will be prompted to specify when the alarm should be redisplayed.</para>
uk: <para>Відкласти нагадування на пізніше.</para><para>Вас запитають про час, коли потрібно знову показати це нагадування.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop sound
uk: Зупинити звук

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stop playing the sound
uk: Зупинити відтворення звуку

[ctx: @info:tooltip Locate this email in KMail]
en: Locate in <application>KMail</application>
uk: Знайти у <application>KMail</application>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Locate and highlight this email in <application>KMail</application>
uk: Знайти і виділити цей лист в <application>KMail</application>

[ctx: @info:tooltip]
en: Activate <application>KAlarm</application>
uk: Задіяти <application>KAlarm</application>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Activate <application>KAlarm</application>
uk: Активувати <application>KAlarm</application>

[ctx: @info]
en: Do you really want to acknowledge this alarm?
uk: Ви справді хочете підтвердити це нагадування?

[ctx: @action:button]
en: Acknowledge Alarm
uk: Підтвердити нагадування

[ctx: @action:button]
en: Acknowledge
uk: Підтвердити

[ctx: @info]
en: Unable to locate this email in <application>KMail</application>
uk: Не вдається знайти цей лист в <application>KMail</application>

[ctx: @item:inmenu]
en: Display Alarm Template
uk: Шаблон візуального нагадування

[ctx: @action]
en: New Display Alarm
uk: Нове візуальне нагадування

[ctx: @item:inmenu]
en: Command Alarm Template
uk: Шаблон команди-нагадування

[ctx: @action]
en: New Command Alarm
uk: Нове нагадування з команди

[ctx: @item:inmenu]
en: Email Alarm Template
uk: Шаблон нагадування ел. поштою

[ctx: @action]
en: New Email Alarm
uk: Нове нагадування ел. поштою

[ctx: @item:inmenu]
en: Audio Alarm Template
uk: Шаблон звукового нагадування

[ctx: @action]
en: New Audio Alarm
uk: Створити звукове нагадування

[ctx: @action]
en: New Alarm From Template
uk: Нове нагадування з шаблону

[ctx: @title:window]
en: Configure
uk: Налаштування

[ctx: @title:tab General preferences]
en: General
uk: Загальні

[ctx: @title General preferences]
en: General
uk: Загальні

[ctx: @title:tab]
en: Time & Date
uk: Час і дата

[ctx: @title]
en: Time and Date
uk: Час і дата

[ctx: @title:tab]
en: Storage
uk: Зберігання

[ctx: @title]
en: Alarm Storage
uk: Зберігання нагадувань

[ctx: @title:tab Email preferences]
en: Email
uk: Ел. пошта

[ctx: @title]
en: Email Alarm Settings
uk: Параметри нагадувань ел. поштою

[ctx: @title:tab]
en: Alarm Defaults
uk: Типове нагадування

[ctx: @title]
en: Default Alarm Edit Settings
uk: Типові значення для редагування нагадувань

[ctx: @title:tab]
en: View
uk: Перегляд

[ctx: @title]
en: View Settings
uk: Параметри вигляду

[ctx: @info]
en: Reset all tabs to their default values, or only reset the current tab?
uk: Відновити типові значення на всіх вкладках чи зробити це лише на поточній вкладці?

[ctx: @action:button Reset ALL tabs]
en: All
uk: Усі

[ctx: @action:button Reset the CURRENT tab]
en: Current
uk: Поточна

[ctx: @title:group]
en: Run Mode
uk: Режим виконання

[ctx: @option:radio]
en: Run automatically
uk: Запускати автоматично

[ctx: @info:tooltip]
en: Start KAlarm automatically at login. This option must be checked to enable normal functioning of KAlarm.
uk: Запускати KAlarm автоматично після входу до системи. Для звичайної роботи KAlarm вам слід позначити цей пункт.

[ctx: @option:radio]
en: Run manually only
uk: Запускати лише вручну

[ctx: @info:tooltip]
en: Only run KAlarm manually, never automatically. KAlarm will only function when you manually start it.
uk: Запускати KAlarm лише вручну, не автоматично. KAlarm працюватиме, лише якщо ви запустите програму вручну.

[ctx: @option:radio]
en: Do not run
uk: Не запускати

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop using KAlarm. If you later run it again, it will then resume normal functioning.
uk: Припинити користування KAlarm. Якщо пізніше ви запустите програму знову, вона відновити звичайний режим роботи.

[ctx: @info:whatsthis]
en: To run <application>KAlarm</application> normally
uk: Для звичайного запуску <application>KAlarm</application>

[ctx: @option:check]
en: Warn before quitting
uk: Попереджати перед виходом

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to display a warning prompt before quitting <application>KAlarm</application>.
uk: Позначте, щоб перед закриттям <application>KAlarm</application> показувалося попередження.

[ctx: @option:check]
en: Enable alarm names
uk: Увімкнути назви нагадувань

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to have the option to give alarms a name. This is a convenience to help you to identify alarms.
uk: Позначте, щоб мати можливість надавати усіх нагадуванням назви. Назви зроблять зручнішою ідентифікацію нагадувань.

[ctx: @option:check]
en: Confirm alarm deletions
uk: Підтверджувати вилучення нагадувань

[ctx: @label:spinbox]
en: Default defer time interval:
uk: Типовий проміжок відкладення:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the default time interval (hours & minutes) to defer alarms, used by the Defer Alarm dialog.
uk: Введіть типовий проміжок часу (у годинах та хвилинах) відкладення нагадувань, цей проміжок буде використано у діалоговому вікні відкладення нагадування.

[ctx: @title:group]
en: Terminal for Command Alarms
uk: Термінал для нагадувань з командою

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose which application to use when a command alarm is executed in a terminal window
uk: Виберіть термінал для виконання нагадувань з командою

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to execute command alarms in a terminal window by <icode>%1</icode>
uk: Позначте, щоб виконувати нагадування-команди у вікні термінала через <icode>%1</icode>

[ctx: @option:radio Other terminal window command]
en: Other:
uk: Інша:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the full command line needed to execute a command in your chosen terminal window. By default the alarm's command string will be appended to what you enter here. See the <application>KAlarm</application> Handbook for details of special codes to tailor the command line.
uk: Введіть повний рядок команди потрібний для виконання команди у вибраному вікні термінала. Рядок команди нагадування буде додано до того, що ви тут введете. Див. довідник з <application>KAlarm</application> для подробиць та спеціальних кодів для командного рядка.

[ctx: @title:group]
en: Plugins
uk: Додатки

[ctx: @title:group]
en: Audio Backend
uk: Модуль обробки звуку

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose which audio backend to use to play sound files
uk: Виберіть, який модуль обробки звуку буде використано для відтворення звукових файлів

[ctx: @option:check]
en: Enable Akonadi
uk: Увімкнути Akonadi

[ctx: @info:tooltip]
en: Enable the use of Akonadi to provide features including birthday import, some email functions, and email address book lookup.
uk: Увімкніть використання Akonadi для надання таких можливостей: імпортування даних щодо днів народження, деякі з можливостей електронної пошти та пошук в адресній книзі.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable the use of Akonadi to provide features including birthday import, some email functions, and email address book lookup.
uk: Увімкніть використання Akonadi для надання таких можливостей: імпортування даних щодо днів народження, деякі з можливостей електронної пошти та пошук в адресній книзі.

[ctx: @info]
en: <para>No command is specified to invoke a terminal window.</para><para>The default command (<command>%1</command>) will be used.</para>
uk: <para>Не вказано команди для виклику вікна термінала.</para><para>Буде використано типову команду (<command>%1</command>).</para>

[ctx: @info]
en: No command is specified to invoke a terminal window
uk: Не вказано команди для виклику вікна термінала

[ctx: @info]
en: Command to invoke terminal window not found: <command>%1</command>
uk: Не знайдено команди для виклику вікна термінала: <command>%1</command>

[ctx: @info]
en: You should not check this option unless you intend to discontinue use of <application>KAlarm</application>
uk: Вам не варто позначати цей пункт, якщо ви не маєте наміру перестати використовувати <application>KAlarm</application>

[ctx: @info]
en: This will prevent <application>KAlarm</application> from functioning<nl/>except if you manually start it.
uk: Вимикає роботу <application>KAlarm</application>,<nl/>аж доки ви не запустите програму вручну.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the time zone which <application>KAlarm</application> should use as its default for displaying and entering dates and times.
uk: Виберіть часовий пояс, який <application>KAlarm</application> має типово використовувати для показу і введення дат і часу.

[ctx: @label:listbox]
en: Holiday region:
uk: Діапазон вихідних:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select which holiday region to use
uk: Виберіть потрібний діапазон вихідних

[ctx: No holiday region]
en: None
uk: Немає

[ctx: @label:spinbox How long before alarm to wake system from suspend]
en: Wake from suspend before alarm:
uk: Пробудити від сну до нагадування:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how many minutes before the alarm trigger time to wake the system, for alarms set to wake from suspend. This can be used to ensure that the system is fully restored by the time the alarm triggers.
uk: Вкажіть кількість хвилин між пробудженням системи і часом вмикання нагадування для налаштованих нагадувань з пробудженням від сну. Цей проміжок часу потрібний для повноцінного відновлення системи після періоду сну.

[ctx: @label Time unit for user entered number]
en: minutes
uk: хвилин

[ctx: @label:spinbox]
en: Start of day for date-only alarms:
uk: Початок дня для нагадувань дат:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>The earliest time of day at which a date-only alarm will be triggered.</para><para>%1</para>
uk: <para>Рання година доби, коли можна задіювати нагадування дати (тобто нагадування з зазначенням «будь-який час»).</para><para>%1</para>

[ctx: @title:group]
en: Working Hours
uk: Робочі години

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check the days in the week which are work days
uk: Позначте дні тижня, які є робочими

[ctx: @label:spinbox]
en: Daily start time:
uk: Початок дня:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the start time of the working day.</para><para>%1</para>
uk: <para>Введіть час початку робочого дня.</para><para>%1</para>

[ctx: @label:spinbox]
en: Daily end time:
uk: Кінець дня:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the end time of the working day.</para><para>%1</para>
uk: <para>Введіть час завершення робочого дня.</para><para>%1</para>

[ctx: @label:spinbox]
en: KOrganizer event duration:
uk: Тривалість події KOrganizer:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the event duration in hours and minutes, for alarms which are copied to KOrganizer.</para><para>%1</para>
uk: <para>Введіть тривалість події у годинах з хвилинами для подій, які копіюються до KOrganizer.</para><para>%1</para>

[ctx: @title:group]
en: New Alarms && Templates
uk: Нові нагадування і шаблони

[ctx: @option:radio]
en: Store in default calendar
uk: Зберегти у типовому календарі

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add all new alarms and alarm templates to the default calendars, without prompting.
uk: Додати нові нагадування і шаблони нагадування до типових календарів, без підтвердження.

[ctx: @option:radio]
en: Prompt for which calendar to store in
uk: Запитувати про те, у якому календарі зберігати

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When saving a new alarm or alarm template, prompt for which calendar to store it in, if there is more than one active calendar.</para><para>Note that archived alarms are always stored in the default archived alarm calendar.</para>
uk: <para>Під час збереження нового нагадування або шаблону нагадування запитувати про той календар, у якому його слід зберігати, якщо задіяно декілька календарів.</para><para>Зауважте, що застарілі нагадування завжди зберігаються у типовому календарі застарілих нагадувань.</para>

[ctx: @title:group]
en: Archived Alarms
uk: Застарілі нагадування

[ctx: @option:check]
en: Keep alarms after expiry
uk: Зберігати застарілі нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to archive alarms after expiry or deletion (except deleted alarms which were never triggered).
uk: Позначте, щоб зберігати застарілі або вилучені нагадування (за винятком вилучених нагадувань, які ніколи не було задіяно).

[ctx: @option:check]
en: Discard archived alarms after:
uk: Вилучати застарілі нагадування після:

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: days
uk: днів

[ctx: @info:whatsthis]
en: Uncheck to store archived alarms indefinitely. Check to enter how long archived alarms should be stored.
uk: Зніміть позначку, щоб застарілі нагадування зберігались без часових обмежень. Позначте, щоб вказати скільки часу зберігати застарілі нагадування.

[ctx: @action:button]
en: Clear Archived Alarms
uk: Вилучити застарілі нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete all existing archived alarms.
uk: Вилучити всі існуючі застарілі нагадування.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete all existing archived alarms (from the default archived alarm calendar only).
uk: Вилучити всі існуючі застарілі нагадування (лише з типового календаря для застарілих нагадувань).

[ctx: @info]
en: <para>A default calendar is required in order to archive alarms, but none is currently enabled.</para><para>If you wish to keep expired alarms, please first use the calendars view to select a default archived alarms calendar.</para>
uk: <para>Потрібен типовий календар для зберігання застарілих нагадувань, але жоден з таких календарів не увімкнено.</para><para>Якщо ви бажаєте зберігати застарілі повідомлення, будь ласка, спершу скористайтеся переглядом календарів, щоб вибрати типовий календар для зберігання застарілих нагадувань.</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete all archived alarms?
uk: Ви справді хочете вилучити всі застарілі нагадування?

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete all alarms in the default archived alarm calendar?
uk: Ви дійсно хочете вилучити всі нагадування з типового календаря для нагадувань?

[ctx: @label]
en: Email client:
uk: Клієнт ел. пошти:

[ctx: @info]
en: Choose how to send email when an email alarm is triggered.
uk: Виберіть спосіб надсилання повідомлень, якщо буде активовано нагадування електронною поштою.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>%1<list><item><interface>%2</interface>: The email is sent automatically via <application>KMail</application>.</item><item><interface>%3</interface>: The email is sent automatically. This option will only work if your system is configured to use <application>sendmail</application> or a sendmail compatible mail transport agent.</item></list></para>
uk: <para>%1<list><item><interface>%2</interface>: повідомлення буде автоматично надіслано за допомогою <application>KMail</application>.</item><item><interface>%3</interface>: Лист буде надіслано автоматично. Цей параметр працюватиме, лише якщо вашу систему налаштовано на використання <application>sendmail</application> або сумісного з sendmail агента пересилання пошти.</item></list></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>%1<list><item><interface>%2</interface>: The email is sent automatically. This option will only work if your system is configured to use <application>sendmail</application> or a sendmail compatible mail transport agent.</item></list></para>
uk: <para>%1<list><item><interface>%2</interface>: Лист буде надіслано автоматично. Цей параметр працюватиме, лише якщо вашу систему налаштовано на використання <application>sendmail</application> або сумісного з sendmail агента пересилання пошти.</item></list></para>

[ctx: @option:check]
en: Copy sent emails into <application>KMail</application>'s <resource>%1</resource> folder
uk: Копіювати надіслані листи до теки <resource>%1</resource> <application>KMail</application>

[ctx: @info:whatsthis]
en: After sending an email, store a copy in <application>KMail</application>'s <resource>%1</resource> folder
uk: Після надсилання електронного листа, зберегти його копію в теці <application>KMail</application> <resource>%1</resource>

[ctx: @option:check]
en: Notify when remote emails are queued
uk: Повідомляти, якщо віддалену ел. пошту поставлено у чергу

[ctx: @title:group]
en: Your Email Address
uk: Адреса вашої ел. пошти

[ctx: @label 'From' email address]
en: From:
uk: Від:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email address, used to identify you as the sender when sending email alarms.
uk: Адреса вашої електронної пошти використовується, щоб вказати вас, як відправника, для надсилання нагадувань електронною поштою.

[ctx: @option:radio]
en: Use default <application>KMail</application> identity
uk: Використовувати типовий профіль <application>KMail</application>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use the default email address set in <application>KMail</application>, to identify you as the sender when sending email alarms.
uk: Позначте цей пункт, щоб для позначення відправника при надсиланні нагадувань електронною поштою використовувати типову адресу електронної пошти, вказану у <application>KMail</application>.

[ctx: @option:radio]
en: Use <application>KMail</application> identities
uk: Використовувати профілі <application>KMail</application>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use <application>KMail</application>'s email identities to identify you as the sender when sending email alarms. For existing email alarms, <application>KMail</application>'s default identity will be used. For new email alarms, you will be able to pick which of <application>KMail</application>'s identities to use.
uk: Позначте, щоб використовувати профілі <application>KMail</application>, щоб вказати адресу відправника для нагадувань електронною поштою. Для існуючих нагадувань електронною поштою буде використовуватись типовий профіль <application>KMail</application>. Для нових нагадувань електронною поштою ви зможете вибрати певний профіль з <application>KMail</application>.

[ctx: @label 'Bcc' email address]
en: Bcc:
uk: Прихована копія:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email address, used for blind copying email alarms to yourself. If you want blind copies to be sent to your account on the computer which <application>KAlarm</application> runs on, you can simply enter your user login name.
uk: Адреса вашої електронної пошти, яка використовуватиметься для відсилання прихованих копій нагадувань електронної пошти собі. Щоб відсилались приховані копії на ваш обліковий запис на комп'ютері, де запущено програма <application>KAlarm</application>, просто вкажіть своє ім'я користувача.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use the default email address set in <application>KMail</application>, for blind copying email alarms to yourself.
uk: Позначте цей пункт, щоб для надсилання до себе прихованих копій нагадувань, використовувати типову адресу електронної пошти з <application>KMail</application>.

[ctx: @info]
en: No valid 'Bcc' email address is specified.
uk: Не вказано коректної адреси для поля «Прихована копія».

[ctx: @info]
en: Are you sure you want to save your changes?
uk: Ви справді бажаєте зберегти зроблені вами зміни?

[ctx: @info]
en: <para>No default email address is currently set in <application>KMail</application>.</para><para>%1</para><para>%2</para>
uk: <para>Зараз у <application>KMail</application> не встановлено типової адреси електронної пошти.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @info]
en: <para>No <application>KMail</application> identities currently exist.</para><para>%1</para><para>%2</para>
uk: <para>Зараз не існує жодного профілю <application>KMail</application>.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default setting for <interface>%1</interface> in the alarm edit dialog.
uk: Типовий параметр для <interface>%1</interface> у вікні редагування нагадувань.

[ctx: @title:tab]
en: General
uk: Загальні

[ctx: @title:tab Settings specific to alarm type]
en: Type Specific
uk: Специфіка типу

[ctx: @title:tab]
en: Font && Color
uk: Шрифт і колір

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default setting for the alarm message display method in the alarm edit dialog.
uk: Типовим значенням параметра способу показу повідомлення нагадування є діалогове вікно нагадування.

[ctx: @label:listbox]
en: Recurrence:
uk: Повторення:

[ctx: @option:radio]
en: February 28th
uk: 28-е лютого

[ctx: @option:radio]
en: March 1st
uk: 1-е березня

[ctx: @option:radio]
en: Do not repeat
uk: Не повторювати

[ctx: @info:whatsthis]
en: For yearly recurrences, choose what date, if any, alarms due on February 29th should occur in non-leap years.<note>The next scheduled occurrence of existing alarms is not re-evaluated when you change this setting.</note>
uk: Для щорічних повторювань виберіть дату (якщо ви хочете), на яку має бути перенесено нагадування призначене на 29 лютого.<note>Зміна цього налаштування не має жодного впливу на заплановані за розкладом нагадування.</note>

[ctx: @title:group]
en: Display Alarms
uk: Візуальні нагадування

[ctx: @label:listbox]
en: Reminder units:
uk: Одиниці завчасного нагадування:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Minutes
uk: Хвилини

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hours/Minutes
uk: Години/хвилини

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default units for the reminder in the alarm edit dialog, for alarms due soon.
uk: Типові одиниці виміру часу для завчасного нагадування у вікні редагування нагадувань.

[ctx: @title:group Audio options group]
en: Sound
uk: Звук

[ctx: @option:check]
en: Repeat sound file
uk: Повторити звуковий файл

[ctx: @info:whatsthis sound file 'Repeat' checkbox]
en: The default setting for sound file <interface>%1</interface> in the alarm edit dialog.
uk: Типовий параметр для файла звуку <interface>%1</interface> у вікні редагування нагадувань.

[ctx: @label:textbox]
en: Sound file:
uk: Файл звуку:

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a sound file
uk: Виберіть звуковий файл

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the default sound file to use in the alarm edit dialog.
uk: Введіть стандартний файл звуку для використання у вікні редагування нагадувань.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to set the default volume for sound files in the alarm edit dialog.
uk: Позначте, щоб встановити типову гучність для відтворення звукових файлів у вікні редагування нагадування.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The default volume for sound files in the alarm edit dialog.
uk: Типова гучність відтворення звукових файлів у вікні редагування нагадувань.

[ctx: @title:group]
en: Command Alarms
uk: Нагадування-команди

[ctx: @title:group]
en: Email Alarms
uk: Нагадування ел. поштою

[ctx: @title:group]
en: Message Font && Color
uk: Шрифт і колір повідомлення

[ctx: @info]
en: You must enter a sound file when <interface>%1</interface> is selected as the default sound type
uk: Ви маєте вказати звуковий файл, якщо вибрано <interface>%1</interface> як типовий тип звуку

[ctx: @title:tab]
en: Alarm Windows
uk: Вікна нагадувань

[ctx: @option:check]
en: Show in system tray
uk: Показувати в системному лотку

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check to show <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray. Showing it in the system tray provides easy access and a status indication.</para>
uk: <para>Позначте, щоб піктограма <application>KAlarm</application> показувалася у системному лотку. Показ піктограми у лотку надає можливість простого доступу до програми і показу стану.</para>

[ctx: @option:radio Always show KAlarm icon]
en: Always show
uk: Завжди показувати

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to show <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray regardless of whether alarms are due.
uk: Позначте, щоб піктограму <application>KAlarm</application> було показано у системному лотку, незалежно від того, чи призначено нагадування.

[ctx: @option:radio]
en: Automatically hide if no active alarms
uk: Автоматично ховати, якщо немає активних нагадувань

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to automatically hide <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray if there are no active alarms. When hidden, the icon can always be made visible by use of the system tray option to show hidden icons.
uk: Позначте цей пункт, щоб піктограму системного лотка <application>KAlarm</application> було приховано, якщо немає активних нагадувань. Таку приховану піктограму можна зробити видимою за допомогою параметра показу прихованих піктограм віджета системного лотка.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to automatically hide <application>KAlarm</application>'s icon in the system tray if no alarms are due within the specified time period. When hidden, the icon can always be made visible by use of the system tray option to show hidden icons.
uk: Позначте цей пункт, щоб піктограму системного лотка <application>KAlarm</application> було приховано, якщо немає нагадувань, які має бути задіяно протягом певного проміжку часу. Таку приховану піктограму можна зробити видимою за допомогою параметра показу прихованих піктограм віджета системного лотка.

[ctx: @option:radio]
en: Automatically hide if no alarm due within time period:
uk: Автоматично ховати, якщо не призначено нагадування протягом:

[ctx: @title:group]
en: System Tray Tooltip
uk: Підказка системного лотка

[ctx: @option:check]
en: Show next 24 hours' alarms
uk: Нагадування наступних 24 годин

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify whether to include in the system tray tooltip, a summary of alarms due in the next 24 hours.
uk: Вкажіть чи включати в підказку системного лотка короткий список нагадувань наступних 24 годин.

[ctx: @option:check]
en: Maximum number of alarms to show:
uk: Максимальна кількість показаних нагадувань:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Uncheck to display all of the next 24 hours' alarms in the system tray tooltip. Check to enter an upper limit on the number to be displayed.
uk: Зніміть позначку, щоб показувати всі нагадування наступних 24 годин у підказці системного лотка. Позначте, щоб обмежити їхню максимальну кількість до вказаної.

[ctx: @option:check]
en: Show alarm time
uk: Показувати час нагадування

[ctx: @option:check]
en: Show time until alarm
uk: Показувати час до нагадування

[ctx: @title:group]
en: Alarm List
uk: Список нагадувань

[ctx: @label:listbox]
en: Disabled alarm color:
uk: Колір вимкненого нагадування:

[ctx: @label:listbox]
en: Archived alarm color:
uk: Колір застарілих нагадувань:

[ctx: @title:group]
en: Alarm Message Windows
uk: Вікна повідомлень нагадувань

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Choose how to reduce the chance of alarm messages being accidentally acknowledged:<list><item>Position alarm message windows as far as possible from the current mouse cursor location, or</item><item>Position alarm message windows in the center of the screen, but disable buttons for a short time after the window is displayed.</item></list></para>
uk: <para>Виберіть спосіб уникнення випадкових появ повідомлень нагадувань:<list><item>Розташовувати вікна повідомлень нагадувань подалі від поточного розташування курсора миші, або</item><item>Розташовувати вікна повідомлень нагадувань по центру вікна, але вимкнути кнопки на короткий проміжок часу після показу вікна.</item></list></para>

[ctx: @option:radio]
en: Position windows far from mouse cursor
uk: Розташовувати вікна подалі від курсора

[ctx: @option:radio]
en: Center windows, delay activating window buttons
uk: Вікна по центру, затримка активації кнопок вікна

[ctx: @label:spinbox]
en: Button activation delay (seconds):
uk: Затримка активації кнопок (у секундах):

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how long its buttons should remain disabled after the alarm message window is shown, to reduce the chance of alarm messages being accidentally acknowledged.
uk: Введіть час, який кнопки вікна залишатимуться вимкненими після появи вікна повідомлення нагадування для зменшення ймовірності того, що нагадування випадково залишаться непоміченими.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how long its buttons should remain disabled after the alarm message window is shown.
uk: Введіть час, який кнопки вікна залишатимуться вимкненими після появи вікна повідомлення нагадування.

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: No Recurrence
uk: Не повторювати

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: At Login
uk: При вході

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Hourly/Minutely
uk: Щогодини/хвилини

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Daily
uk: Щодня

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Weekly
uk: Щотижня

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Monthly
uk: Щомісяця

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Yearly
uk: Щорічно

[ctx: @title:group]
en: Recurrence Rule
uk: Правило повторення

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not repeat the alarm
uk: Не повторювати нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Trigger the alarm at the specified date/time and at every login until then.</para><para>Note that it will also be triggered any time <application>KAlarm</application> is restarted.</para>
uk: <para>Задіяти нагадування вказаної дати/часу, а перед цим, при кожному вході в систему.</para><para>Зауважте, що його також буде задіяно кожного разу під час перезапуску <application>KAlarm</application>.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at hourly/minutely intervals
uk: Повторювати нагадування щогодинно/щохвилинно

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at daily intervals
uk: Повторювати нагадування щодоби

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at weekly intervals
uk: Повторювати нагадування щотижня

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at monthly intervals
uk: Повторювати нагадування щомісяця

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at annual intervals
uk: Повторювати нагадування щороку

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set up a repetition within the recurrence, to trigger the alarm multiple times each time the recurrence is due.
uk: Встановити повторення через певні проміжки часу, щоб задіяти нагадування коли закінчується вказаний період часу.

[ctx: @title:group]
en: Recurrence End
uk: Завершення повторювань

[ctx: @option:radio]
en: No end
uk: Не завершувати

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm indefinitely
uk: Повторювати нагадування без обмеження часу

[ctx: @option:radio]
en: End after:
uk: Завершити після:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm for the number of times specified
uk: Повторювати нагадування вказану кількість разів

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the total number of times to trigger the alarm
uk: Введіть загальну кількість разів показу нагадування

[ctx: @label]
en: occurrence(s)
uk: повторення

[ctx: @option:radio]
en: End by:
uk: Завершити до:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Repeat the alarm until the date/time specified.</para><para><note>This applies to the main recurrence only. It does not limit any sub-repetition which will occur regardless after the last main recurrence.</note></para>
uk: <para>Повторювати нагадування до вказаної дати/часу.</para><para><note>Це застосовується лише до головних повторів. Цей параметр не обмежує жодного з підповторів, які відбуватимуться незалежно від нього після останнього головного повтору.</note></para>

[ctx: @info]
en: This uses the same time zone as the start time.
uk: Це поле використовує той же часовий пояс, що і час початку.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last date to repeat the alarm.</para><para>%1</para>
uk: <para>Введіть дату останнього повтору нагадування.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last time to repeat the alarm.</para><para>%1</para><para>%2</para>
uk: <para>Введіть час останнього повтору нагадування.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stop repeating the alarm after your first login on or after the specified end date
uk: Припинити повторення нагадувань після вашого першого входу в систему вказаної дати або після неї

[ctx: @title:group]
en: Exceptions
uk: Винятки

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of exceptions, i.e. dates/times excluded from the recurrence
uk: Список винятків, тобто дат/часу виключеного з повторень

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a date to insert in the exceptions list. Use in conjunction with the Add or Change button below.
uk: Введіть дату, яку потрібно внести до списку винятків. Для цього скористайтеся кнопками «Додати» і «Змінити», які розташовані нижче.

[ctx: @action:button]
en: Add
uk: Додати

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add the date entered above to the exceptions list
uk: Додати введену вище дату до списку винятків

[ctx: @action:button]
en: Change
uk: Змінити

[ctx: @info:whatsthis]
en: Replace the currently highlighted item in the exceptions list with the date entered above
uk: Замінити виділений елемент у списку винятків на дату введену вище

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the currently highlighted item from the exceptions list
uk: Вилучити виділений елемент із списку винятків

[ctx: @option:check]
en: Exclude holidays
uk: Виключити свята

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Do not trigger the alarm on holidays.</para><para>You can specify your holiday region in the Configuration dialog.</para>
uk: <para>Не показувати нагадування у вихідні.</para><para>Ви можете вказати діапазон вихідних у діалоговому вікні параметрів.</para>

[ctx: @option:check]
en: Only during working time
uk: Лише протягом робочого часу

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Only execute the alarm during working hours, on working days.</para><para>You can specify working days and hours in the Configuration dialog.</para>
uk: <para>Нагадувати лише під час робочих годин, у робочі дні.</para><para>Ви можете вказати робочі дні і робочі години у вікні параметрів.</para>

[ctx: @info]
en: End date is earlier than start date
uk: Дата завершення передує даті початку

[ctx: @info]
en: End date/time is earlier than start date/time
uk: Дата/час завершення передує ніж даті/часу початку

[ctx: @info]
en: Date cannot be earlier than start date
uk: Дата не може бути ранішою за початкову дату

[ctx: @label:spinbox]
en: Recur every
uk: Повторювати кожні

[ctx: @label Time units for user-entered numbers]
en: hours:minutes
uk: години:хвилини

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of hours and minutes between repetitions of the alarm
uk: Введіть кількість годин і хвилин між повтореннями нагадування

[ctx: @label On: Tuesday]
en: On:
uk: День:

[ctx: @info]
en: No day selected
uk: Не вибрано день

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: day(s)
uk: днів

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of days between repetitions of the alarm
uk: Введіть кількість днів між повтореннями нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which the alarm is allowed to occur
uk: Виберіть дні тижня, у які дозволено нагадування

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: week(s)
uk: тижнів

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of weeks between repetitions of the alarm
uk: Введіть кількість тижнів між повтореннями нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which to repeat the alarm
uk: Виберіть дні тижня, в які нагадування буде повторюватись

[ctx: @option:radio On day number in the month]
en: On day
uk: У вказаний день

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on the selected day of the month
uk: Повторювати нагадування вказаного дня місяця

[ctx: @item:inlistbox Last day of month]
en: Last
uk: Останній

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the day of the month on which to repeat the alarm
uk: Виберіть день місяця, в який буде повторюватись нагадування

[ctx: @option:radio On the 1st Tuesday]
en: On the
uk: На

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on one day of the week, in the selected week of the month
uk: Повторювати нагадування в один з днів вказаного тижня місяця

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1st
uk: 1-ий

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd
uk: 2-ий

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd
uk: 3-ій

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th
uk: 4-ий

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th
uk: 5-ий

[ctx: @item:inlistbox Last Monday in March]
en: Last
uk: Останній

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd Last
uk: 2-ий останній

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd Last
uk: 3-ій останній

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th Last
uk: 4-ий останній

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th Last
uk: 5-ий останній

[ctx: @item:inlistbox Every (Monday...) in month]
en: Every
uk: Кожного/ої

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the week of the month in which to repeat the alarm
uk: Виберіть тиждень місяця, якого слід повторити нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the day of the week on which to repeat the alarm
uk: Виберіть день тижня, коли слід повторити нагадування

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: month(s)
uk: місяців

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of months between repetitions of the alarm
uk: Введіть кількість місяців між повтореннями нагадування

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: year(s)
uk: років

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of years between repetitions of the alarm
uk: Введіть кількість років між повтореннями нагадування

[ctx: @label List of months to select]
en: Months:
uk: Місяці:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the months of the year in which to repeat the alarm
uk: Виберіть місяці року, в які нагадування має повторюватись

[ctx: @label:listbox]
en: February 29th alarm in non-leap years:
uk: Нагадування 29 лютого у не високосні роки:

[ctx: @item:inlistbox No date]
en: None
uk: Без дати

[ctx: @item:inlistbox 1st March (short form)]
en: 1 Mar
uk: 1 березня

[ctx: @item:inlistbox 28th February (short form)]
en: 28 Feb
uk: 28 лютого

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select which date, if any, the February 29th alarm should trigger in non-leap years
uk: Виберіть дату, на яку слід переносити нагадування 29 лютого у не високосні роки

[ctx: @info]
en: No month selected
uk: Не вибрано місяць

[ctx: @option:check]
en: Reminder for first recurrence only
uk: Завчасне нагадування тільки для першого повторення

[ctx: @item:inlistbox]
en: in advance
uk: заздалегідь

[ctx: @option:check]
en: Reminder:
uk: Нагадування:

[ctx: @item:inlistbox]
en: afterwards
uk: після

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the reminder only for the first time the alarm is scheduled
uk: Показувати завчасне нагадування лише для першого запланованого за розкладом нагадуванням

[ctx: @title:window]
en: Alarm Sub-Repetition
uk: Підповторення нагадувань

[ctx: @option:check Repeat every 10 minutes]
en: Repeat every
uk: Повторювати кожні

[ctx: @info:whatsthis]
en: Instead of the alarm triggering just once at each recurrence, checking this option makes the alarm trigger multiple times at each recurrence.
uk: Замість спрацьовування нагадування при кожному повторенні цей параметр буде вмикати нагадування декілька разів для кожного повторення.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the time between repetitions of the alarm
uk: Введіть час між повтореннями нагадування

[ctx: @option:radio]
en: Number of repetitions:
uk: Кількість повторень:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify the number of times the alarm should repeat after each recurrence
uk: Позначте, щоб вказати скільки разів нагадування має кожний раз повторюватись

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of times to trigger the alarm after its initial occurrence
uk: Введіть скільки разів повторювати нагадування після першого разу

[ctx: @option:radio]
en: Duration:
uk: Тривалість:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to specify how long the alarm is to be repeated
uk: Позначте, щоб вказати скільки часу має повторюватись нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the length of time to repeat the alarm
uk: Введіть час повторення нагадування

[ctx: @info]
en: Could not load calendar <filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося завантажити календар <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Cannot download calendar: <filename>%1</filename>
uk: Не вдається отримати календар: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Calendar <resource>%1</resource> is in an old format (<application>KAlarm</application> version %2), and will be read-only unless you choose to update it to the current format.
uk: Календар <resource>%1</resource> записано у старому форматі (<application>KAlarm</application> версії %2), він буде недоступним для запису до того часу, коли ви вирішите перевести його у поточний формат.

[ctx: @info]
en: Some or all of the alarms in calendar <resource>%1</resource> are in an old <application>KAlarm</application> format, and will be read-only unless you choose to update them to the current format.
uk: Деякі або всі нагадування у календарі <resource>%1</resource> записано у старому форматі <application>KAlarm</application>, він буде недоступним для запису до того часу, коли ви оновити їх до поточного формату.

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para><warning>Do not update the calendar if it is also used with an older version of <application>KAlarm</application> (e.g. on another computer). If you do so, the calendar may become unusable there.</warning></para><para>Do you wish to update the calendar?</para>
uk: <para>%1</para><para><warning>Не оновлюйте календар, якщо він використовується у старішій версії <application>KAlarm</application> (наприклад, на іншому комп’ютері). Якщо ви це зробите, вони, можливо, не зможуть більше використовувати ці файли.</warning></para><para>Ви бажаєте оновити цей календар?</para>

[ctx: @info]
en: Calendar is not configured.
uk: Календар не налаштовано.

[ctx: @info]
en: Error loading calendar <resource>%1</resource>.
uk: Помилка завантаження календаря <resource>%1</resource>.

[ctx: @info]
en: Error saving calendar <resource>%1</resource>.
uk: Помилка під час спроби зберегти календар <resource>%1</resource>.

[ctx: @info]
en: Calendar is read-only.
uk: Календар призначено лише для читання.

[ctx: @info]
en: Calendar file is in wrong format: <filename>%1</filename>.
uk: Файл календаря записано у помилковому форматі: <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Failed to update format of calendar <resource>%1</resource>
uk: Не вдалося оновити формат календаря <resource>%1</resource>.

[ctx: @title:window]
en: Calendar Configuration
uk: Налаштування календаря

[ctx: @label:listbox]
en: Select storage type of new calendar:
uk: Виберіть тип сховища нового календаря:

[ctx: @info]
en: Error!  The file <filename>%1</filename> is already used by an existing calendar.
uk: Помилка! Файл <filename>%1</filename> вже використано наявним календарем.

[ctx: @title:window]
en: Import Directory Resource
uk: Імпортування ресурсу каталогу

[ctx: @title:tab]
en: Import Calendar Directory Resource
uk: Імпортування ресурсу каталогів календаря

[ctx: @title:tab]
en: Import Active Alarms
uk: Імпортування задіяних нагадування

[ctx: @title:tab]
en: Import Archived Alarms
uk: Імпортування архівованих нагадувань

[ctx: @title:tab]
en: Import Alarm Templates
uk: Імпортування шаблонів нагадувань

[ctx: @item:intext]
en: Active alarms
uk: Активні нагадування

[ctx: @item:intext]
en: Archived alarms
uk: Застарілі нагадування

[ctx: @item:intext]
en: Alarm templates
uk: Шаблони нагадувань

[ctx: @item:inlistbox File type selection filter]
en: Calendar files
uk: файли календарів

[ctx: @info:status]
en: Checking file information...
uk: Перевірка даних файла…

[ctx: @info:status]
en: Error! File already exists.
uk: Помилка! Файл вже існує.

[ctx: @info:status]
en: Error! Cannot create file (directory does not exist).
uk: Помилка! Не вдалося створити файл (каталогу не існує).

[ctx: @info:status]
en: Error! Cannot create file (directory is not writable).
uk: Помилка! Не вдалося створити файл (каталог не є придатним для запису).

[ctx: @info]
en: Error! Cannot create file (directory does not exist).
uk: Помилка! Не вдалося створити файл (каталогу не існує).

[ctx: @info]
en: Error! Cannot create file (directory is not writable).
uk: Помилка! Не вдалося створити файл (каталог не є придатним для запису).

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warning1)
en: KAlarm no longer supports calendar directory resources. In order to continue using the contents of the directory resource below, you must import it into a KAlarm calendar file resource.
uk: У KAlarm більше не передбачено підтримки ресурсів каталогів календаря. Щоб продовжити використання вмісту вказаного нижче ресурсу каталогів, вам слід імпортувати його до файлового ресурсу календаря KAlarm.

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warning2)
en: KAlarm no longer supports calendar directory resources. In order to continue using the contents of the directory resource below, you must import each of its alarm types into separate KAlarm calendar file resources.
uk: У KAlarm більше не передбачено підтримки ресурсів каталогів календаря. Щоб продовжити використання вмісту вказаного нижче ресурсу каталогів, вам слід імпортувати кожен з його типів нагадувань до окремих файлових ресурсів календаря KAlarm.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Display name:
uk: Екранне ім'я:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Calendar directory:
uk: Каталог календаря:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3)
en: Alarm types:
uk: Типи нагадувань:

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, note)
en: If you prefer, you can import this calendar directory resource later, by using the Import Alarms menu option to import the calendar files contained within it.
uk: Якщо хочете, ви можете імпортувати цей ресурс каталогів календаря пізніше за допомогою меню імпортування нагадувань для імпортування файлів календаря, що у ньому містяться.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mergeRadio)
en: Import into existing calendar file resource
uk: Імпортувати до наявного файлового ресурсу календаря

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mergeResource)
en: Select the resource to import the directory resource's alarms into.
uk: Вибрати ресурс для імпортування нагадувань ресурсу каталогів.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newRadio)
en: Import into new calendar file resource
uk: Імпортувати до нового файлового ресурсу календаря

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Filename:
uk: Назва файла:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, pathRequester)
en: Select the file to contain this resource. The file must not already exist.
uk: Виберіть файл, який міститиме цей ресурс. Файл має бути новим.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, pathRequester)
en: Select the file to contain this resource.
    The file must not already exist.
    Note that if the URL of a remote file is specified, monitoring for file changes will not work.
uk: Виберіть файл, до якого буде збережено дані цього ресурсу.
    Файл має бути новим.
    Зауважте, що якщо буде вказано адресу файла на віддаленому сервері, спостереження за змінами у файлі не працюватиме.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, nameText)
en: Enter the name used to identify this resource in displays.
uk: Введіть назву, за якою цей ресурс можна буде визначити у списках.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, nameText)
en: Enter the name used to identify this resource in displays.
uk: Введіть назву, за якою цей ресурс можна буде визначити у списках.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRadio)
en: Do not import
uk: Не імпортувати

[ctx: @info/plain Name of a calendar]
en: Active Alarms
uk: Задіяні нагадування

[ctx: @info/plain Name of a calendar]
en: Archived Alarms
uk: Застарілі нагадування

[ctx: @info/plain Name of a calendar]
en: Alarm Templates
uk: Шаблони нагадувань

[ctx: @info]
en: <para>Failed to create default calendar <resource>%1</resource></para><para>Location: <filename>%2</filename></para>
uk: <para>Не вдалося створити типовий календар <resource>%1</resource></para><para>Розташування: <filename>%2</filename></para>

[ctx: @item:intext]
en: Active Alarms
uk: Задіяні нагадування

[ctx: @item:intext]
en: Archived Alarms
uk: Застарілі нагадування

[ctx: @item:intext]
en: Alarm Templates
uk: Шаблони нагадувань

[ctx: @item:intext Calendar status]
en: Read-only
uk: Лише читання

[ctx: @item:intext Calendar status, parameter is KAlarm version]
en: Read-only (KAlarm pre-%1 format)
uk: Лише читання (формат KAlarm до версії %1)

[ctx: @item:intext Calendar status]
en: Read-only (not a KAlarm calendar)
uk: Лише читання (не є календарем KAlarm)

[ctx: @title:column]
en: Time
uk: Час

[ctx: @title:column]
en: Time To
uk: Час до

[ctx: @title:column]
en: Repeat
uk: Повторити

[ctx: @title:column]
en: Color
uk: Колір

[ctx: @title:column]
en: Type
uk: Тип

[ctx: @title:column]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column]
en: Message, File or Command
uk: Повідомлення, файл або команда

[ctx: @title:column Template name]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column]
en: Calendars
uk: Календарі

[ctx: @info:tooltip]
en: Command execution failed
uk: Помилка під час виконання команди

[ctx: @info:tooltip]
en: Pre-alarm action execution failed
uk: Спроба виконання дія перед нагадуванням була невдалою

[ctx: @info:tooltip]
en: Post-alarm action execution failed
uk: Спроба виконання дія після нагадування була невдалою

[ctx: @info:tooltip]
en: Pre- and post-alarm action execution failed
uk: Спроба виконання попередніх та наступних за нагадуванням дій зазнала невдачі

[ctx: @item:intext Calendar status]
en: Disabled
uk: Вимкнено

[ctx: @info:whatsthis]
en: Next scheduled date and time of the alarm
uk: Дата і час наступного нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: How long until the next scheduled trigger of the alarm
uk: Скільки залишилось до наступного нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: How often the alarm recurs
uk: Інтервал між повтореннями нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Background color of alarm message
uk: Колір тла повідомлення нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm type (message, file, command or email)
uk: Тип нагадування (повідомлення, файл, команда або відсилання ел. пошти)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm name, or alarm text if name is blank
uk: Назва нагадування або текст нагадування, якщо назва є порожньою

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm message text, URL of text file to display, command to execute, or email subject line
uk: Текст нагадування, назва і шлях до текстового файла, команда для виконання, або рядок теми ел. пошти

[ctx: @info:whatsthis]
en: Name of the alarm template
uk: Назва шаблону нагадування

[ctx: @info Alarm never occurs]
en: Never
uk: Ніколи

[ctx: @info days hours:minutes]
en: %1d %2:%3
uk: %1д %2:%3

[ctx: @info]
en: You cannot disable your default active alarm calendar.
uk: Ви не можете вимкнути ваш типовий активний календар нагадування.

[ctx: @info]
en: You cannot disable your default archived alarm calendar while expired alarms are configured to be kept.
uk: Ви не можете вимкнути ваш типовий календар застарілих повідомлень, доки налаштовано збереження  прострочених нагадувань.

[ctx: @info]
en: Do you really want to disable your default calendar?
uk: Ви дійсно хочете вимкнути типовий календар?

[ctx: @title:window]
en: Choose Calendar
uk: Вибір календаря

en: <para>The calendar <resource>%2</resource> has been made read-only.</para><para>This was the default calendar for %3.</para><para>Please select a new default calendar.</para> | <para>The calendar <resource>%2</resource> has been made read-only.</para><para>This was the default calendar for %3.</para><para>Please select new default calendars.</para>
uk[0]: <para>Календар <resource>%2</resource> було переведено у режим лише читання.</para><para>Цей календар був типовим для %3.</para><para>Будь ласка, виберіть нові типові календарі.</para>
uk[1]: <para>Календар <resource>%2</resource> було переведено у режим лише читання.</para><para>Цей календар був типовим для %3.</para><para>Будь ласка, виберіть нові типовій календарі.</para>
uk[2]: <para>Календар <resource>%2</resource> було переведено у режим лише читання.</para><para>Цей календар був типовим для %3.</para><para>Будь ласка, виберіть нові типові календарі.</para>
uk[3]: <para>Календар <resource>%2</resource> було переведено у режим лише читання.</para><para>Цей календар був типовим для %3.</para><para>Будь ласка, виберіть новий типовий календар.</para>

[ctx: @info A prompt for user to enter what to search for]
en: Search
uk: Шукати

[ctx: @item:inlistbox]
en: KAlarm Calendar File
uk: Файл календаря KAlarm

[ctx: @item:inlistbox]
en: KAlarm Calendar Directory
uk: Каталог календаря KAlarm

[ctx: @item:intext What a resource is stored in]
en: File
uk: Файл

[ctx: @item:intext What a resource is stored in]
en: URL
uk: Адреса

[ctx: @item:intext What a resource is stored in (directory in filesystem)]
en: Directory
uk: Каталог

[ctx: @info]
en: A previous load is still in progress.
uk: Попередню дію із завантаження ще не завершено.

[ctx: @info]
en: A previous save is still in progress.
uk: Попередню дію зі збереження ще не завершено.

[ctx: @info]
en: Could not create calendar file <filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося створити файл календаря <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not create writable calendar file <filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося створити придатний до запису файл календаря <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not load file <filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося завантажити файл <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Calendar not open.
uk: Календар не відкрито.

[ctx: @info]
en: Could not save file <filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося зберегти файл <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Could not load file <filename>%1</filename>. (%2)
uk: Не вдалося завантажити файл <filename>%1</filename>. (%2)

[ctx: @info]
en: Could not save file <filename>%1</filename>. (%2)
uk: Не вдалося зберегти файл <filename>%1</filename>. (%2)

[ctx: @title:window]
en: Configure Calendar
uk: Налаштування календаря

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pathGroupBox)
en: Calendar File
uk: Файл календаря

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, pathDescription)
en: Select the file to hold this calendar. If the file does not exist, it will be created. The URL of a remote file can also be specified, but note that monitoring for file changes will not work in this case.
uk: Виберіть файл для зберігання цього календаря. Якщо цього файла ще не існує, його буде створено. Крім того, ви можете вказати адресу URL віддаленого файла, але спостереження за змінами у файлі у такому разі не працюватиме.

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, activeRadio)
en: Active Alarms
uk: Задіяні нагадування

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, archivedRadio)
en: Archived Alarms
uk: Застарілі нагадування

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, templateRadio)
en: Alarm Templates
uk: Шаблони нагадувань

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, alarmTypeDescription)
en: Select which alarm type this calendar should contain.
uk: Виберіть тип нагадування, який має міститися у цьому календарі.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, alarmTypeLabel)
en: Alarm type:
uk: Тип нагадування:

[ctx: @item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, activeAlarmsText)
en: Active Alarms
uk: Задіяні нагадування

[ctx: @item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, archivedAlarmsText)
en: Archived Alarms
uk: Застарілі нагадування

[ctx: @item]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, templateAlarmsText)
en: Alarm Templates
uk: Шаблони нагадувань

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, nameGroupBox)
en: Display Name
uk: Показана назва

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Name:
uk: Назва:

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, nameDescription)
en: Enter the display name used to identify this calendar.
uk: Введіть показану назву, за якою цей календар можна буде визначити у списках.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, readOnlyGroupBox)
en: Access Rights
uk: Права доступу

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, readOnlyCheckbox)
en: Read only
uk: Лише читання

note: i18n: ectx: property (html), widget (KTextEdit, readOnlyDescription)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the file. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the file or the file is on a remote server that does not support write access.
uk: Якщо ви увімкнете режим «лише для читання», до файла не буде записано ніяких змін. Режим «лише для читання» буде автоматично увімкнено, якщо ви не маєте достатніх прав для запису до файла, або файл зберігається на віддаленому сервері без підтримки можливості запису.

[ctx: @title:group]
en: Calendars
uk: Календарі

[ctx: @item:inlistbox]
en: Active Alarms
uk: Задіяні нагадування

[ctx: @item:inlistbox]
en: Archived Alarms
uk: Застарілі нагадування

[ctx: @item:inlistbox]
en: Alarm Templates
uk: Шаблони нагадувань

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose which type of data to show alarm calendars for
uk: Виберіть, для яких типів даних слід показувати календарі нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of available calendars of the selected type. The checked state shows whether a calendar is enabled (checked) or disabled (unchecked). The default calendar is shown in bold.
uk: Список доступних календарів вибраного типу. Позначки показують, що календар увімкнено (є позначка) або вимкнено (без позначки). Типовий календар показано жирним шрифтом.

[ctx: @info:tooltip]
en: Reconfigure the selected calendar
uk: Повторно налаштувати вибраний календар

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the highlighted calendar's configuration
uk: Змінити налаштування підсвіченого календаря

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove the selected calendar from the list
uk: Вилучити позначений календар зі списку

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Remove the highlighted calendar from the list.</para><para>The calendar itself is left intact, and may subsequently be reinstated in the list if desired.</para>
uk: <para>Вилучити підсвічений календар зі списку.</para><para>Сам календар залишиться недоторканним, його можна послідовно повернути до списку за бажання.</para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new active alarm calendar
uk: Додати новий календар задіяних нагадувань

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new archived alarm calendar
uk: Додати новий календар застарілих нагадувань

[ctx: @info:tooltip]
en: Add a new alarm template calendar
uk: Додати новий календар шаблонів нагадування

[ctx: @info]
en: You cannot remove your default active alarm calendar.
uk: Ви не можете вилучати ваш типовий активний календар нагадування.

[ctx: @info]
en: You cannot remove your default archived alarm calendar while expired alarms are configured to be kept.
uk: Ви не можете вилучити ваш типовий архівований календар нагадування, доки прострочені нагадування налаштовані на збереження.

[ctx: @info]
en: It also contains %1
uk: Також містить %1

[ctx: @info]
en: <para><resource>%1</resource> is the default calendar for %2</para><para>%3</para><para>Do you really want to remove it from all calendar lists?</para>
uk: <para><resource>%1</resource> є типовим календарем для: %2</para><para>%3</para><para>Ви справді бажаєте вилучити його з усіх списків календарів?</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove your default calendar (<resource>%1</resource>) from the list?
uk: Ви справді бажаєте вилучити ваш типовий календар (<resource>%1</resource>) з цього списку?

[ctx: @info]
en: <para><resource>%1</resource> contains %2</para><para>Do you really want to remove it from all calendar lists?</para>
uk: <para><resource>%1</resource> містить %2</para><para>Ви справді бажаєте вилучити його з усіх списків календарів?</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove the calendar <resource>%1</resource> from the list?
uk: Ви справді бажаєте вилучити календар <resource>%1</resource> з цього списку?

[ctx: @action Reload calendar]
en: Reload
uk: Перезавантажити

[ctx: @action]
en: Show Details
uk: Показати подробиці

[ctx: @action]
en: Set Color...
uk: Встановити колір…

[ctx: @action]
en: Clear Color
uk: Зняти колір

[ctx: @action]
en: Update Calendar Format
uk: Оновити формат календаря

[ctx: @action]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @action]
en: Add...
uk: Додати…

[ctx: @action]
en: Import...
uk: Імпортувати…

[ctx: @action]
en: Use as Default for Active Alarms
uk: Використовувати як типовий для задіяних нагадувань

[ctx: @action]
en: Use as Default for Archived Alarms
uk: Використовувати як типовий для застарілих нагадувань

[ctx: @action]
en: Use as Default for Alarm Templates
uk: Використовувати як типовий для шаблонів нагадування

[ctx: @info]
en: Active alarms
uk: Активні нагадування

[ctx: @info]
en: Archived alarms
uk: Застарілі нагадування

[ctx: @info]
en: Alarm templates
uk: Шаблони нагадувань

[ctx: @info]
en: Read-write
uk: Читання-запис

[ctx: @info]
en: Enabled
uk: Увімкнено

[ctx: @info]
en: Disabled
uk: Вимкнено

[ctx: @info Parameter in 'Default calendar: Yes/No']
en: Yes
uk: Так

[ctx: @info Parameter in 'Default calendar: Yes/No']
en: No
uk: Ні

[ctx: @info]
en: <title>%1</title><para>ID: %2<nl/>Calendar type: %3<nl/>Contents: %4<nl/>%5: <filename>%6</filename><nl/>Permissions: %7<nl/>Status: %8<nl/>Default calendar: %9</para>
uk: <title>%1</title><para>Ідентифікатор: %2<nl/>Тип календаря: %3<nl/>Вміст: %4<nl/>%5: <filename>%6</filename><nl/>Права доступу: %7<nl/>Стан: %8<nl/>Типовий календар: %9</para>

[ctx: @text/plain]
en: Could not run <command>%1</command> to set wake from suspend
uk: Не вдалося запустити <command>%1</command> для встановлення часу пробудження

[ctx: @text/plain]
en: Error setting wake from suspend.<nl/>Command was: <command>%1 %2</command><nl/>Error code: %3.
uk: Помилка під час встановлення пробудження від сну.<nl/>Команда: <command>%1 %2</command><nl/>Код помилки: %3.

[ctx: @option:check]
en: Repeat
uk: Повторити

[ctx: @option:check]
en: Set volume
uk: Встановити гучність

[ctx: @info:whatsthis]
en: If checked, the sound file will be played repeatedly for as long as the message is displayed.
uk: Якщо позначено, звуковий файл буде відтворюватися безперервно, доки буде показуватись повідомлення.

[ctx: @label]
en: Sound file:
uk: Звуковий файл:

[ctx: @info:tooltip]
en: Test the sound
uk: Перевірити звук

[ctx: @info:whatsthis]
en: Play the selected sound file.
uk: Відтворити вибраний звуковий файл.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a sound file to play.
uk: Введіть назву чи адресу звукового файла для відтворення.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a sound file to play.
uk: Виберіть звуковий файл для відтворення.

[ctx: @label:spinbox Length of time to pause between repetitions]
en: Pause between repetitions:
uk: Інтервал між повтореннями:

[ctx: @label]
en: seconds
uk: секунди

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how many seconds to pause between repetitions.
uk: Введіть тривалість проміжку (у секундах) між послідовними повтореннями.

[ctx: @title:group Sound volume]
en: Volume
uk: Гучність

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to choose the volume for playing the sound file.
uk: Виберіть, щоб вибрати гучність відтворення звукового файла.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the volume for playing the sound file.
uk: Виберіть гучність відтворення звукового файла.

[ctx: @option:check]
en: Fade
uk: Згасання

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select to fade the volume when the sound file first starts to play.
uk: Виберіть, щоб зменшити гучність відтворення на початку звукового файла.

[ctx: @label:spinbox Time period over which to fade the sound]
en: Fade time:
uk: Час згасання:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter how many seconds to fade the sound before reaching the set volume.
uk: Введіть тривалість наростання гучності в секундах перед тим, як звук набуде нормальної гучності.

[ctx: @label:slider]
en: Initial volume:
uk: Початкова гучність:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the initial volume for playing the sound file.
uk: Виберіть початкову гучність відтворення звукового файла.

[ctx: @label:listbox Listbox providing audio options]
en: Sound:
uk: Звук:

[ctx: @item:inlistbox No sound]
en: None
uk: Без звуку

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beep
uk: Гудок

[ctx: @item:inlistbox]
en: Speak
uk: Декламувати

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sound file
uk: Звуковий файл

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Choose a sound to play when the message is displayed.<list><item><interface>%1</interface>: the message is displayed silently.</item><item><interface>%2</interface>: a simple beep is sounded.</item><item><interface>%3</interface>: an audio file is played. You will be prompted to choose the file and set play options. (Option not available if using notification.)</item><item><interface>%4</interface>: the message text is spoken. (Option requires working Qt text-to-speech installation.)</item></list></para>
uk: <para>Виберіть звук, який буде відтворено під час показу повідомлення.<list><item><interface>%1</interface>: повідомлення буде показано без звукового супроводу.</item><item><interface>%2</interface>: буде відтворено простий гудок.</item><item><interface>%3</interface>: буде відтворено звуковий файл. Програма попросить вас вибрати файл і встановити параметри відтворення. (Цим пунктом не можна буде скористатися, якщо використано сповіщення.)</item><item><interface>%4</interface>: буде озвучено текст повідомлення. (Щоб можна було скористатися цим варіантом, слід належним чином налаштувати озвучення тексту у Qt.)</item></list></para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure sound file
uk: Налаштувати звуковий файл

[ctx: @info:whatsthis]
en: Configure a sound file to play when the alarm is displayed.
uk: Вкажіть звуковий файл для відтворення під час показу нагадування.

[ctx: @title:window]
en: Sound File
uk: Звуковий файл

[ctx: @item:inlistbox]
en: Audio files
uk: файли звукових даних

[ctx: @title:window]
en: Choose Sound File
uk: Виберіть звуковий файл

[ctx: @action:button]
en: Special Actions...
uk: Спеціальні дії…

[ctx: @info:tooltip]
en: Set commands to execute
uk: Встановити команди для виконання

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify actions to execute before and after the alarm is displayed.
uk: Вкажіть дії, які слід виконати перед і після показу нагадування.

[ctx: @title:window]
en: Special Alarm Actions
uk: Спеціальні дії нагадування

[ctx: @title:group]
en: Pre-Alarm Action
uk: Дія перед нагадуванням

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
uk: Команда:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter a shell command to execute before the alarm is displayed.</para><para>Note that it is executed only when the alarm proper is displayed, not when a reminder or deferred alarm is displayed.</para><para><note>KAlarm will wait for the command to complete before displaying the alarm.</note></para>
uk: <para>Введіть команду оболонки, яка виконуватиметься перед показом нагадування.</para><para>Зауважте, що її буде виконано лише за появи самого нагадування, а не попереднього повідомлення чи відкладеного нагадування.</para><para><note>KAlarm зачекає на завершення виконання команди, а потім покаже нагадування.</note></para>

[ctx: @option:check]
en: Execute for deferred alarms
uk: Виконувати для відкладених нагадувань

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>If unchecked, the command is only executed before the alarm proper is displayed.</para><para>If checked, the pre-alarm command is also executed before a deferred alarm is displayed.</para>
uk: <para>Якщо не позначено, команда виконуватиметься лише до показу нагадування у належний час.</para><para>Якщо позначено, команда з попереднього нагадування також виконуватиметься перед відкладеним показом нагадування.</para>

[ctx: @option:check]
en: Cancel alarm on error
uk: Скасувати нагадування за помилки

[ctx: @info:whatsthis]
en: Cancel the alarm if the pre-alarm command fails, i.e. do not display the alarm or execute any post-alarm action command.
uk: Скасувати нагадування, якщо спроба виконання команди, що виконується перед нагадуванням зазнає невдачі, тобто не показувати нагадування або не виконувати команд дій після нагадування.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not show error status or error message if the pre-alarm command fails.
uk: Не показувати повідомлення про помилку, якщо спроба виконання попередньої до нагадування команди зазнає невдачі.

[ctx: @title:group]
en: Post-Alarm Action
uk: Дія після нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter a shell command to execute after the alarm window is closed.</para><para>Note that it is not executed after closing a reminder window. If you defer the alarm, it is not executed until the alarm is finally acknowledged or closed.</para>
uk: <para>Введіть команду оболонки, яка виконуватиметься після закриття нагадування.</para><para>Зауважте, що її буде виконано лише за закриття вікна нагадування. якщо ви відклали нагадування, її не буде виконано доки не надійде повідомлення про ознайомлення з нагадуванням або нагадування не буде закрито</para>

[ctx: @title:window]
en: Alarm Templates
uk: Шаблони нагадувань

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of alarm templates
uk: Список шаблонів нагадування

[ctx: @action:button]
en: New
uk: Створити

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new alarm template
uk: Створити шаблон нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template
uk: Створити новий шаблон нагадування

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit the selected alarm template
uk: Редагувати позначений шаблон нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the currently highlighted alarm template
uk: Редагувати виділений шаблон нагадування

[ctx: @action:button]
en: Copy
uk: Скопіювати

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new alarm template based on the selected template
uk: Створити новий шаблон нагадування на основі позначеного шаблону

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template based on a copy of the currently highlighted template
uk: Створити новий шаблон нагадування на основі виділеного шаблону

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete the selected alarm templates
uk: Вилучити позначені шаблони нагадувань

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete the currently highlighted alarm templates
uk: Вилучити поточні підсвічені шаблони нагадувань

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the selected alarm template? | Do you really want to delete the %1 selected alarm templates?
uk[0]: Ви дійсно хочете вилучити %1 шаблон нагадування?
uk[1]: Ви дійсно хочете вилучити %1 шаблони нагадування?
uk[2]: Ви дійсно хочете вилучити %1 шаблонів нагадування?
uk[3]: Ви дійсно хочете вилучити %1 шаблон нагадування?

[ctx: @title:window]
en: Delete Alarm Template | Delete Alarm Templates
uk[0]: Вилучити шаблони нагадування
uk[1]: Вилучити шаблони нагадування
uk[2]: Вилучити шаблони нагадування
uk[3]: Вилучити шаблон нагадування

[ctx: @action:button]
en: &Delete
uk: &Вилучити

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Template
uk: Виберіть шаблон нагадування

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a template to base the new alarm on.
uk: Виберіть шаблон, на основі якого зробити нове нагадування.

[ctx: @action]
en: New Alarm
uk: Створити нагадування

en: Disabled
uk: Вимкнено

[ctx: @info:tooltip Brief: some alarms are disabled]
en: (Some alarms disabled)
uk: (Деякі з нагадувань вимкнено)

[ctx: @info]
en: Alarm not found
uk: Не знайдено нагадування

[ctx: @info]
en: Error recreating alarm
uk: Помилка повторного створення нагадування

[ctx: @info]
en: Error recreating alarm template
uk: Помилка повторного створення шаблону нагадування

[ctx: @info]
en: Cannot reactivate archived alarm
uk: Не вдається знов активувати застаріле нагадування

[ctx: @info]
en: Unknown error
uk: Невідома помилка

[ctx: @info Action to create a new alarm]
en: New alarm
uk: Нове нагадування

[ctx: @info Action to delete an alarm]
en: Delete alarm
uk: Вилучити нагадування

[ctx: @info Action to create a new alarm template]
en: New template
uk: Новий шаблон

[ctx: @info Action to delete an alarm template]
en: Delete template
uk: Вилучити шаблон

[ctx: @info]
en: Delete archived alarm
uk: Вилучити застаріле нагадування

[ctx: @info]
en: Create multiple alarms
uk: Створити декілька нагадувань

[ctx: @info Action to edit an alarm]
en: Edit alarm
uk: Редагувати нагадування

[ctx: @info Action to edit an alarm template]
en: Edit template
uk: Редагувати шаблон

[ctx: @info]
en: Delete multiple alarms
uk: Вилучити декілька нагадувань

[ctx: @info]
en: Delete multiple templates
uk: Вилучити декілька шаблонів

[ctx: @info]
en: Delete multiple archived alarms
uk: Вилучити декілька застарілих нагадувань

[ctx: @info]
en: Reactivate alarm
uk: Знов активувати нагадування

[ctx: @info]
en: Reactivate multiple alarms
uk: Знов активувати декілька нагадувань

[ctx: @title:window]
en: Wake From Suspend
uk: Пробудження від сну

[ctx: @info]
en: Cannot schedule wakeup time for a date-only alarm
uk: Не можна встановити час пробудження для нагадування, строк якого визначається лише датою

[ctx: @info]
en: <para>This wakeup will cancel any existing wakeup which has been set by KAlarm or any other application, because your computer can only schedule a single wakeup time.</para><para><note>Wake From Suspend is not supported at all on some computers, especially older ones, and some computers only support setting a wakeup time up to 24 hours ahead. You may wish to set up a test alarm to check your system's capability.</note></para>
uk: <para>Це пробудження від сну скасує будь-яке з вже встановлених пробуджень у KAlarm або будь-якій іншій програмі, оскільки можливе визначення лише одного часу пробудження.</para><para><note>На деяких комп’ютерах (особливо застарілих) взагалі не передбачено пробудження від сну, на деяких передбачено визначення часу пробудження лише у межах наступних 24 годин. Вам варто створити тестове нагадування для перевірки можливостей вашої системи.</note></para>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Wake From Suspend Alarm
uk: Нагадування з пробудженням від сну

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Show current wake-from-suspend alarm
uk: Показати поточне нагадування з пробудженням від сну

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Highlight the current wake-from-suspend alarm in the alarm list. This button is disabled if no wake-from-suspend alarm is configured.
uk: Підсвітити поточне нагадування з пробудженням від сну у списку нагадувань. Ця кнопка буде неактивною, якщо у списку немає нагадувань з пробудженням від сну.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showWakeButton)
en: Show current alarm
uk: Показати поточне нагадування

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Set highlighted alarm as the wake-from-suspend alarm
uk: Зробити підсвічене нагадування нагадуванням з пробудженням від сну

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Set the alarm highlighted in the alarm list to wake-from-suspend. This replaces any existing wake-from-suspend alarm.
uk: Зробити позначений у списку пункт нагадування пунктом нагадування з пробудженням від сну. Поточне нагадування з пробудженням від сну буде скасовано.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, useWakeButton)
en: Use highlighted alarm
uk: Використовувати підсвічене нагадування

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel the current wake-from-suspend
uk: Скасувати поточне нагадування з пробудженням

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel the currently configured wake-from-suspend. Note that this does not cancel the alarm itself, which will still trigger in the normal way. This button is disabled if no wake-from-suspend alarm is configured.
uk: Скасувати налаштоване пробудженням від сну для поточного нагадування. Зауважте, що саме нагадування не буде скасовано, його дію буде виконано у належний час. Цю кнопку не буде активовано, якщо не налаштовано жодного нагадування з пробудженням від сну.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelWakeButton)
en: Cancel wake from suspend
uk: Скасувати пробудження від сну

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, advanceWakeTime)
en: Enter how many minutes before the alarm trigger time to wake the system from suspend. This can be used to ensure that the system is fully restored by the time the alarm triggers.
uk: Вкажіть кількість хвилин між пробудженням системи і часом вмикання нагадування. Цей проміжок часу потрібний для повноцінного відновлення системи після періоду сну.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of minutes before alarm to wake from suspend
uk: Кількість хвилин до нагадування, за які слід пробудити систему від сну
