kalarm - en to uz translation catalogue (19 entries)

en: Author
uz: Muallif

en: Attach file to email (repeat as needed)
uz: Faylni xatga ilova qilish (keragida takrorlash)

en: Beep when message is displayed
uz: Xabar koʻrsatilganda ovoz berish

en: Message background color (name or hex 0xRRGGBB)
uz: Xabarning orqa fon rangi (nomi yoki 0xRRGGBB koʻrinishda)

en: Message foreground color (name or hex 0xRRGGBB)
uz: Xabarning oldin fon rangi (nomi yoki 0xRRGGBB koʻrinishda)

en: Disable the alarm
uz: Ogohlantirishni oʻchirish

en: File to display
uz: Koʻrsatish uchun fayl

en: KMail identity to use as sender of email
uz: Joʻnatuvchi sifatida ishlatish uchun KMail shaxsiyatidan foydalanish

en: Interval between alarm repetitions
uz: Ogohlantirishni takrorlash vaqti

en: Show alarm as an event in KOrganizer
uz: Ogohlantirishni KOrganizer'da hodisa sifatida koʻrsatish

en: Repeat alarm at every login
uz: Ogohlantirishni tizimga har kirganda takrorlash

en: Audio file to play once
uz: Bir marta oʻynash uchun audio fayli

en: Audio file to play repeatedly
uz: Takrorlab oʻynash uchun audio fayli

en: Speak the message when it is displayed
uz: Koʻrsatilgan xabarni oʻqib eshittirish

en: Email subject line
uz: Xatning mavzusi

en: Volume to play audio file
uz: Audio faylning tovushi

en: Message text to display
uz: Koʻrsatish uchun xabar matni

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
uz: &Amallar

en: Requested font
uz: Talab qilingan shrift
