kalarm - en to uz@cyrillic translation catalogue (19 entries)

en: Author
uz@cyrillic: Муаллиф

en: Attach file to email (repeat as needed)
uz@cyrillic: Файлни хатга илова қилиш (керагида такрорлаш)

en: Beep when message is displayed
uz@cyrillic: Хабар кўрсатилганда овоз бериш

en: Message background color (name or hex 0xRRGGBB)
uz@cyrillic: Хабарнинг орқа фон ранги (номи ёки 0xRRGGBB кўринишда)

en: Message foreground color (name or hex 0xRRGGBB)
uz@cyrillic: Хабарнинг олдин фон ранги (номи ёки 0xRRGGBB кўринишда)

en: Disable the alarm
uz@cyrillic: Огоҳлантиришни ўчириш

en: File to display
uz@cyrillic: Кўрсатиш учун файл

en: KMail identity to use as sender of email
uz@cyrillic: Жўнатувчи сифатида ишлатиш учун KMail шахсиятидан фойдаланиш

en: Interval between alarm repetitions
uz@cyrillic: Огоҳлантиришни такрорлаш вақти

en: Show alarm as an event in KOrganizer
uz@cyrillic: Огоҳлантиришни KOrganizer'да ҳодиса сифатида кўрсатиш

en: Repeat alarm at every login
uz@cyrillic: Огоҳлантиришни тизимга ҳар кирганда такрорлаш

en: Audio file to play once
uz@cyrillic: Бир марта ўйнаш учун аудио файли

en: Audio file to play repeatedly
uz@cyrillic: Такрорлаб ўйнаш учун аудио файли

en: Speak the message when it is displayed
uz@cyrillic: Кўрсатилган хабарни ўқиб эшиттириш

en: Email subject line
uz@cyrillic: Хатнинг мавзуси

en: Volume to play audio file
uz@cyrillic: Аудио файлнинг товуши

en: Message text to display
uz@cyrillic: Кўрсатиш учун хабар матни

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
uz@cyrillic: &Амаллар

en: Requested font
uz@cyrillic: Талаб қилинган шрифт
