kalarm - en to xh translation catalogue (14 entries)

en: Prompt for confirmation when alarm is acknowledged
xh: Nika ye siqinisekeliso phambi kotshintsho ngalunye

en: Blind copy email to self
xh: Zikuphelele i email ngokungaboniyo

en: Beep when message is displayed
xh: Khalisa xa umyalezo eboniswa

en: Message background color (name or hex 0xRRGGBB)
xh: Umyalezo wesiqalo sokubhaliweyo umbala (igama okanye hex 0xRRGGBB)

en: Cancel alarm with the specified event ID
xh: Rhoxisa i alarm ngesiganeko ID ecaziweyo

en: Execute a shell command line
xh: Phumeza ilayini yomyalelo weqokobhe

en: File to display
xh: Ifayile yokubonisa

en: Repeat alarm at every login
xh: Phinda i alarm kufako lwegama elithile ngalinye

en: Send an email to the given address (repeat as needed)
xh: Thumela i email kwidilesi enikiweyo (phinda xa kufuneka)

en: Email subject line
xh: Ilayini Yomxholo we email

en: Display system tray icon
xh: Bonisa itreyi yendlela esetyenziswayo iicon

en: Trigger alarm with the specified event ID
xh: Kcukumisa i alarm ngesiganeko se ID esicaziweyo

en: Message text to display
xh: Umyalezo okubhaliweyo kuboniso

en: Requested font
xh: Umgca oceliweyo
